وکیل

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از جرائمی که متاسفانه در تمامی جوامع دنیا وجود دارد و افراد زیادی قربانی آن شده اند کلاهبرداری است. فرد کلاهبردار از طریق فریب و نیرنگ و اقدامات متقلبانه اعتماد قربانی را جلب نموده و اقدام به اخاذی و یا تصاحب کامل مال او می کند و یا حتی در مواردی کلاهبرداری می تواند علاوه بر مال موجب سوء نیت به جان و آبروی فرد قربانی نیز شود. پرونده های زیادی در زمینه کاهبرداری در مراجع قضایی مطرح و پیگیری می شود و قانونگذار نیز به منظور حفظ آرامش افراد جامعه و جلوگیری از هر گونه بی نظمی به این جرم توجه داشته و مجازات هایی را برای آن تعیین کرده است. در صورتی که درگیر پرونده های کلاهبرداری شده اید توصیه می کنیم که حتما با بهترین وکیل کلاهبرداری در این زمینه مشورت نمایید.

بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج کیست؟

بهترین وکیل در کرج که در حوزه دعاوی کلاهبرداری فعال است به انواع کلاهبرداری ها و راه های پیگیری آن تسلط کاملی دارد و براساس مهارت و تجربه ای که در این زمینه کسب نموده به خوبی می داند از چه طریقی برای رسیدگی و روند این دعاوی اقدام نماید. بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج به خوبی با قوانین هر نوع کلاهبرداری و پیچ و خم های قانونی آن آشنا بوده و در جهت احقاق مال و آبروی موکل خود، با بهترین عملکرد پرونده را پیگیری می کند.

بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج کیست؟

نحوه تنظیم شکوائیه برای کلاهبرداری

در اولین مرحله برای شکایت از جرم کلاهبرداری لازم است که به بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج مراجعه کنید و شرح ماجرا را به صورت دقیق و کامل برای او بازگو کنید. در صورتی که هر گونه مدارک و یا اسنادی در این زمینه در اختیار دارید را نیز به وکیل ارائه دهید. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران که در حوزه پیگیری دعاوی کلاهبرداری دارای سابقه و تجربه بالایی است در این زمینه مشاوره و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهد و باتسلط و تخصصی که بر قوانین مربوطه دارد شکوائیه ای را به صورت کاملا حرفه ای تنظیم و از طریق مراجعه به دفاتر خدمات قضایی برای ثبت آن اقدام می کند.

بعد از ارجاع دادخوست مربوطه به مراجع قضایی و اعلام تاریخ و زمان مراجعه به دادگاه، بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج پیگیری و رسیدگی پرونده را بر عهده گرفته و به بهترین نحو ممکن ازحقوق موکل خود دفاع می کند.

ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل در ایران در رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • امانت داری: بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج بایستی اسرار و اطلاعاتی که موکل در جهت پیگیری پرونده در اختیار او قرار می دهد را پیش خود حفظ کند و هرگز حتی بعد از اتمام پیگیری پرونده آن ها را فاش نکند.
  • از داده دعده های دروغین و غلو آمیز جلوگیری کند: وکیل کلاهبرداری نباید با دادن وعده های دروغین موکل خود را امیدوار کند و نبایستی هرگز قول صدرصد در موفقیت پرونده را به او دهد.
  • ساده سازی مسائل حقوقی: با توجه به پیچیدگی قوانین حقوقی مربوط به دعاوی کلاهبرداری، وکیل مربوطه بایستی در جلسات مشاوره با زبانی ساده مسائل و مراحل پیگیری پرونده را برای موکل خود بازگو کند و همچنین از طریق ساده سازی و شفاف سازی موضوع پرونده به قاضی کمک نماید.

مزایای داشتن بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

در صورتی که پرونده کلاهبرداری به دادگاه کیفری ارجاع داده شود لازم است که قبل از هرگونه اقدامی حتما با بهترین وکیل کیفری در کرج مشورت داشته باشید. زیرا موضوع کلاهبرداری دارای حساسیت بالایی بوده و پیگیری و رسیدگی به آن در مراجع قضایی با توجه به پیچیدگی قوانین مربوطه نیازمند دقت و تجربه بالایی می باشد که حل و فصل و پیگیری روند آن تنها از طریق اخذ بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج امکان پذیر خواهد بود.

از مزایای داشتن بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره کرد زیرا این وکلا با توجه به تخصص و آگاهی که به روند این دعاوی دارند و همچنین آشنایی با مواد و تبصره های قانونی می توانند موجب تسریع روند پرونده شوند.

مزایای داشتن بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

مجازات جرم کلاهبرداری چیست؟

با توجه به این که جرم کلاهبرداری در انواع مختلفی ممکن است اتفاق افتد از این رو قانونگذار برای هرکدام از آن ها مجازات هایی را در نظر گرفته است که قاضی نیز براساس نوع جرم و همچنین شرایط موجود دستور حکم مجازات را صادر می نماید.

اگر کلاهبرداری به صورت ساده باشد مجازات آن از یک الی 7 سال حبس و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که کلاهبرداری شده خواهد بود. برای کلاهبرداری مشدد که توسط کارکنان ارگان های دولتی صورت می گیرد مجازات 2 الی 10 سال حبس و پرداخت جزای نقدی مال کلاهبرداری شده می باشد که البته علاوه بر موارد فوق الذکر انفصال ابد از خدمات دولتی نیز برای او در نظر گرفته می شود.

براساس ماده 696 قانون مجازات اسلامی کلاهبرداری چه از نوع ساده باشد یا مشدد، در صورتی که جرم در دادگاه ثابت شود مجرم بایستی اصل مال را به صاحبش برگرداند در غیر این صورت دادگاه حکم فروش مال مجرم را به استثنای مستثنیات دین صادر کرده و از این طریق فرد مالباخته به حق خود دست پیدا می کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

مدت رسیدگی به پرونده کلاهبرداری چقدر است؟

مدت زمان بسته به محل وقوع جرم و مرجع قضایی متفاوت است و میزان زمان مشخصی در قانون قید نگردیده است.

حق الوکاله کلاهبرداری چه میزان است؟

حق الوکاله مطابق تعرفه وکلا مشخص گردیده که به آن هزینه های رفت و آمد و پیگیری پرونده در صورت ارجاع به شهرهای اطراف اضافه می گردد .

آیا فرد بدهکار را می توان به عنوان کلاهبردار مجازات کرد؟

مطابق قانون کلاهبردار فردی است که با فریب و نیرنگ موفق شده مالی را به دست بیاورد اگر شما بدون فریب مال خود را به فردی داده اید آن فرد کلاهبردار محسوب نمی شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا