وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بوشهر⭐【سال1403】⚖️

زمانی که بحث طلاق بین زوجین مطرح می شود، مسائل دیگری مانند مهریه، نفقه و بسیاری از حقوق دیگر نیز پیش می آید. در واقع به دلیل پیچیده شدن مباحث این بخش ، تغییرات و به روز شدن قوانین و همچنین نا آگاهی افراد عادی نسبت به آن ها بهتر است برای مشکلات مربوط به دریافت و پرداخت مهریه به یک وکیل مجرب در این زمینه مراجعه نمایید. در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مهریه در بوشهر را به شما معرفی می نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در بوشهر کیست؟

در دعاوی مربوط به مهریه،  موکل ممکن است زن و یا مرد باشد. دفاع از هر یک از زوجین در مبحث مهریه با توجه به پرداخت کننده و یا دریافت کننده بودن متفاوت است. آن چه اهمیت دارد توانایی وکالت و دانش وکیل است. بهترین وکیل مهریه در بوشهر، باید در خصوص تمام قوانین مربوط به حوزه خانواده به خصوص مهریه اطلاعات کافی داشته باشد. ضمنا بهترین وکیل در بوشهر باید تجربه وکالت پرونده های این چنینی را در سابقه خود داشته باشد تا بتواند از این قوانین در زمان مناسب استفاده نماید.

در شرایطی که حق طلاق با مرد بوده و زن درخواست طلاق داشته باشد، گرفتن مهریه زن کار دشواری است. این جا است که وکیل توان حقوقی خود را نشان می دهد و با به کار گیری قوانین حق زن را احیا می کند.

در پرونده های خانواده، مشکلاتی وجود دارد که راز آن خانواده بوده است. مسلما رازداری و امانت داری وکیل در این دعاوی از اهمیت بالایی برخوردار است. البته به دلیل حفظ بنیاد خانواده، یک وکیل خوب باید در پرونده های طلاق و مهریه، تلاش بیش تری جهت صلح و سازش زوجین بنماید.

بهترین وکیل مهریه در بوشهر کیست؟

وصول مهریه توسط بهترین وکیل در بوشهر

میزان مهریه بر اساس توافق بین طرفین تعیین و در عقدنامه قید شده است. برای این که زن مهریه خود را طلب و وصول نماید، لازم است مراحلی را طی کند. زمانی که زن وکالت خود را طی قراردادی به وکیل می دهد، وکیل وی امور را پیگیری می نماید. مراحل وصول مهریه به شرح زیر است:

 • زن یا وکیل وی، برای دریافت مهریه در اولین مرحله باید با ارائه مدارک شناسایی به دفتر خانه ای که ازدواج در آن رخ داده مراجعه کرده و تقاضای صدور اجرائیه نسبت به مهریه بدهد. بهترین وکیل مهریه در بوشهر، می داند که در صورت در دست نداشتن سند ازدواج چگونه باید این مرحله طی شود. زن می تواند این درخواست را برای همه یا بخشی از مهریه داشته باشد.
 • سپس زوج نسبت به صدور این اجرائیه مطلع می شود. بعد از این مرحله، نوبت به تشکیل پرونده می رسد. وکیل زن برای پیگیری به اداره ثبت مراجعه نموده و سایر مراحل را انجام می دهد.
 • قانون، اجرائیه مهریه را به مرد ابلاغ می کند و مرد باید طی مدت 10 روز نسبت به پرداخت مهریه اقدام نماید.
 • در صورت عدم پرداخت مهریه، قانون با توجه به شرایط حکم توقیف اموال مرد را می دهد. در چنین شرایطی کارشناس رسمی دادگستری اموال وی را قیمت گذاری نموده و به مزایده می گذارد.
 • در صورتی که زن بنا به دلایل مختلف پس از دو ماه از تقاضای صدور اجرائیه نتواند اموال مرد را شناسایی و توقیف نماید یا پس از 6 ماه نتواند مهریه را دریافت کند، وکیل وی باید پرونده را مختومه کرده و با دریافت گواهی ثبت به دادگاه مراجعه کند. در این شرایط با تشکیل جلسه دادگاه، حکم پرداخت مهریه صادر می شود.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بوشهر را بشناسید!

محمدرضا منفرد

محمدرضا منفرد

آقای منفرد از وکلای فعال در بوشهر هستند که دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 18165 می باشند. ایشان کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی هستند که وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند. تخصص آقای محمدرضا منفرد دعاوی اعسار، مهریه، تملک آپارتمان ها، اقتصادی، راهنمایی و رانندگی، اجرائیات و اسناد رسمی و تجاری است. وکیل منفرد در طول 10 سال وکالت خود پرونده های بسیاری را وکالت نموده که با موفقیت به سرانجام رسیده اند. صداقت، وجدان کاری و همچنین دانش و تخصص این وکیل سبب جلب رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم دادخواست، لایحه و شکوائیه

آدرس: بوشهر، خیابان جفره، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیج فارس 15، واحد1

سونیا اردانه

سونیا اردانه

خانم اردانه دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند که مدت 4 سال است در بوشهر به شغل وکالت مشغول هستند. ایشان جزو بهترین وکیل مهریه در بوشهر هستند که در زمینه دعاوی اعسار، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و دعاوی خانواده مانند مهریه و نفقه فعالیت دارند. متقاضیان می توانند به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه نمایند و یا به صورت آنلاین با ایشان در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • اخذ پرونده های مختلف
 • نوشتن کلیه اوراق قضایی

آدرس: بوشهر

صدیقه حاجیانی

صدیقه حاجیان

خانم حاجیانی از وکلای خوب پایه یک دادگستری بوشهر هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان وکالت و مشاوره حقوقی بانک مهر اقتصاد را در پرونده کاری خود دارند. خانم حاجیانی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند اما تخصص ایشان دعاوی ارث و وصیت، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال، مهریه و تملک آپارتمان ها است. وکیل صدیقه حاجیان در طول دوران وکالت خود پرونده های بسیاری را وکالت کرده اند که در تمام آن ها برای احقاق حق موکل خود تلاش بسیار نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: بوشهر، خیابان مطهری، سه راه بازرگانی، ساختمان مسیله، طبقه 6، واحد 604

لیلا ایزدپناه

لیلا ایزدپناه

از بهترین وکیل مهریه در بوشهر می توان خانم لیلا ایزدپناه را نام برد. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی و  وکیل پایه یک دادگستری هستند. خانم لیلا ایزدپناه در دعاوی پزشکی، شهرداری، ملکی، عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت و خانواده مانند طلاق و مهریه به صورت تخصصی وکالت می کنند. ایشان در طول 8 سال وکالت خود تمام توان خود را جهت احقاق حق و دفاع از موکل خود به کار بسته اند و به همین دلیل مورد اعتماد مردم هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین و تلفنی
 • تنظیم انواع اوراق قضایی

آدرس: بوشهر، سه راه بازرگانی، ساختمان احمدی دشتی، طبقه اول، واحد 4

علی بازیار

علی بازیار

آقای بازیار از وکلای برجسته استان بوشهر و دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 45620 هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. وکیل علی بازیار در وکالت دعاوی اعسار، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و خانواده فعالیت و تخصص دارند. ایشان به دلیل اخلاق پسندیده، امانت داری و تلاش مصرانه برای پیگیری پرونده موکل خود بسیار مورد اعتماد مردم هستند. کسانی که قصد دارند وکالت خود را به ایشان بدهند می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: بوشهر، سه راه بازرگانی، ساختمان مسیله، طبقه 6، واحد 607

خصوصیات بهترین وکیل مهریه در بوشهر

وکیل مهریه خوب باید بر تمامی قوانین مهریه، نحوه مطالبه آن، قوانین خانواده و مجازات عدم پرداخت مهریه تسلط کامل داشته باشد. از همین طریق می تواند مرد را مجاب کند که در صورت سر باز زدن از پرداخت مهریه می تواند حکم توقیف اموال وی را بگیرد تا مرد مجاب به پرداخت آن گردد.

فرآیند وصول مهریه زمان بر است، یک وکیل خوب باید بداند از چه راه و روشی اقدام کرده تا بتواند روند دادرسی را به سرعت پیش ببرد. در واقع توان و تجربه بالای وکیل است که به تسریع این روند کمک می کند. بهترین وکیل بوشهر باید بتواند خارج از روند دادگاه، به ایجاد یک توافق منصفانه میان زوجین کمک کند تا زن و مرد زودتر به نتیجه برسند.

وکیل مهریه باید بتواند بهترین دفاعیه ها را از موکل خود ارائه کرده تا سبب احقاق حق وی شود. این وکیل باید بسیار سخنور باشد تا بتواند ادله های خود را قرا و با صلابت بیان کرده و قاضی را متقاعد کند.

خصوصیات بهترین وکیل مهریه در بوشهر

حکم اعسار چیست؟

با توجه به این که مهریه در کشور ما غالبا به صورت سکه تعیین می شود و قیمت بالای آن، هنگام پرداخت ممکن است مرد توانایی پرداخت آن را نداشته باشد. در چنین شرایطی دادگاه حکم اعسار صادر می کند. یعنی این که مرد میزانی از مهریه را پرداخت نموده و ما بقی را به صورت اقساط ماهیانه پرداخت می کند. میزان پیش پرداخت و اقساط تعیین شده بر اساس وضعیت اقتصادی و درآمدی مرد است.

در چنین شرایطی مرد ممکن است تلاش کند وضعیت اقتصادی خود را به گونه ای نشان دهد که اقساط وی کم تر باشد. بهترین وکیل مهریه در بوشهر تلاش می کند واقعیت وضعیت اقتصادی مرد را به دادگاه نشان داده تا از حق موکل خود دفاع نماید.

کلام آخر

از آن جا که انتخاب وکیل خوب به شما کمک می کند تا در کم ترین زمان حق خود را به دست آورید در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مهریه در بوشهر را به شما معرفی نمودیم. سعی کردیم ویژگی ها و خصوصیات یک وکیل خوب مهریه را برای شما عنوان کنیم. امیدواریم این مطالب برای شما آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. برای ارائه پیشنهادات و انتقادات خود می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + شش =

دکمه بازگشت به بالا