وکیل

10 تا از بهترین وکیل اراک⭐【سال1403】⚖️

هدف از تهیه این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل اراک است. پس اگر به دنبال شناختن بهترین وکیل هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. وکلا کسانی هستند که در هنگام بروز مشکلات قانونی و حقوقی به آن ها مراجعه می کنیم. حضور یک وکیل خوب در دعاوی حقوقی به حل و فصل شدن پرونده به بهترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان کمک می کند. همچنین وکیل می داند برای احقاق حق موکل خود از کدام قوانین و تبصره ها استفاده کند.

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل اراک

پیچیدگی زندگی امروزه و تخصصی بودن امور مختلف خصوصا امور حقوقی سبب افزایش نیاز به شناخت قوانین شده است. از این رو، مراجعه به بهترین وکیل اراک برای حل مشکلات حقوقی اهمیت زیادی دارد. مسائل حقوقی شامل مجموعه بزرگی از موارد زندگی ما مانند تنظیم و امضای قراردادهای مختلف، مبایعه نامه خرید و فروش املاک، دعاوی خانوادگی، مسائل کیفری و بسیاری از موارد دیگر می شود.

به دلیل تخصصی بودن این مسائل حقوقی، شناخت و مراجعه به بهترین وکیل ضروری است. زیرا افراد عادی اطلاعات کافی برای انجام امور به شکل درست و اصولی را ندارند. یک اشتباه در بیان دعوا و یا سایر مراحل پیگیری پرونده های حقوقی ممکن است باعث ایجاد خسارت های فراوانی برای شخص طرح کننده دعوا در پی داشته باشد. از طرف دیگر، استفاده از مشاوره های وکلای مختلف، سبب پیشگیری از بروز مشکلات حقوقی مختلف می شود. به طوری که ممکن است پس از مشورت با یک وکیل خوب متوجه شویم پرونده ما نیازی به طرح دعوا ندارد و تنها با مشاوره و راه حل های قانونی مشکل حل خواهد شد.

اهمیت مراجعه به وکیل

بهترین وکیل اراک کیست؟

بعضی از پرونده های حقوقی نیاز به طرح دعوا و واگذار کردن وکالت کار خود به وکیل دارد. اما بعضی دیگر با مشاوره حقوقی حل می شود. به طور مثال اگر قبل از تنظیم هرگونه قرارداد با یک وکیل مشورت نماییم و قراردادی کاملا قانونی و با بررسی همه جانبه منعقد کنیم بعدها دیگر دچار مشکل نخواهیم شد. بهترین وکیل اراک، وکیلی است که بیهوده شما را به طرح دعوا وادار نکند، بلکه سعی کند شما را به صلح و سازش دعوت نماید. همچنین بهترین وکیل در مرکزی، سعی می کند با دانش و اطلاعات خود درصد پیروزی شما در پرونده را تخمین بزند. در شرایطی که طرح دعوا منفعتی برای شما نداشته باشد، شما را از طرع دعوا منصرف می نماید. یک وکیل خوب هیچ گاه برای کسب درآمد و بدون دلیل قانونی وکالت پرونده ای را عهده دار نمی شود.

10 تا از بهترین وکیل اراک را بشناسید!

رفعت سادات موسوی فرد

 رفعت سادات موسوی فرد

خانم رفعت سادات موسوی فرد بهترین وکیل پایه یک دادگستری اراک که در زمینه دعاوی مختلف مشغول به فعالیت می‌باشد ،در مشاوره‌های حضوری و غیرحضوری و در پرونده هایی که وکالت دارد بسیار حرفه‌ای بوده و راهکارهای اصولی و کاربردی ارائه می‌دهد.
کارشناس قضایی دادگستری اراک‌بوده و بعد از 14 سال سابقه کار در دادگستری وارد وکالت شده است و تاکنون پرونده‌های متعددی را با موفقیت مختومه کرده است. خانم موسوی فرد وکیل منصف و دلسوزی است که همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به موکلین و مراجعه کنندگان ارائه نماید.

تلفن تماس: 09183492438

جهانبخش باقری مطلق

جهانبخش باقری مطلق

آقای باقری کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین وکیل پایه یک دادگستری اراک هستند. ایشان در دعاوی خانوادگی، دعوای ثبت احوال، دعاوی مالی و تجاری و همچنین املاک تخصص و تجربه بالایی دارند. وکیل جهانبخش باقری مطلق، همواره سعی بر احقاق حق افراد مظلوم دارند. کسانی که قصد دارند در خصوص مشکلات حقوقی خود از ایشان مشاوره بگیرند می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداها
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: اراک، خیابان ملک، رو به روی موسسه مالی نور، پاساژ آپادانا، طبقه 3

تلفن تماس: 09183626494

محمدرضا میرزاحسینی

محمدرضا میرزا حسینی

آقای میرزاحسینی از وکلای باتجربه پایه یک دادگستری اراک هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق عمومی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. همچنین حدود 10 سال است که در دانشگاه به تدریس در رشته های حسابداری، حقوق و علوم اجتماعی مشغول می باشند.

تخصص وکالت آقای حسینی در دعاوی مختلف خانواده، مواد مخدر و قاچاق و دعاوی جرایم ضد عفت و اخلاق است. ایشان تلاش می کنند تا با تکیه بر دانش و تخصص خود پرونده های خود را با موفقیت مختومه کنند و کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارند. وکیل محمدرضا میرزاحسینی، وکالت افراد در شهر های اراک، آشتیان و دلیجان را می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های مختلف

آدرس: اراک، خیابان محسنی، رو به روی فرش کویر یزد

تلفن تماس: 09186921512- 08633255993

حسین خدیو

حسین خدیو

آقای حسین خدیو از وکلای پایه یک خوب دادگستری استان مرکزی و دارای پروانه وکالت به شماره 49540 می باشند. آقای خدیو سابقه وکالت در دعاوی کمیسیون های ماده 100 و 77 شهرداری، تخلفات ساختمانی، اضافه بنا، بیمه و تامین اجتماعی و امور استخدامی را دارند. ایشان خدمات وکالت خود را به صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. سابقه درخشان آقای خدیو نشان از تخصص و تجربه بالای ایشان در امر وکالت است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های قاچاق کالا
 • تنظیم قراردادها، شکوائیه ها و لوایح

آدرس: اراک، خیابان ملک، جنب پاساژ دیدار

تلفن تماس: 09388612252- 08632245459

سمیرا رضایی

سمیرا رضایی

خانم سمیرا رضایی جزو بهترین وکیل اراک هستند. ایشان وکیل پایه یک و همچنین دارای پروانه وکالت هستند که حدود 6 سال است در شهر اراک به وکالت مشغول هستند.  خانم رضایی کارشناس ارشد حقوق خصوصی و جزو وکلای کانون وکلا نیز می باشند. تخصص سمیرا رضایی در پرونده های خانوادگی، دعاوی مالی و تجاری و دعاوی ملکی است. البته که ایشان دانش کافی برای وکالت کلیه پرونده های حقوقی را دارند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت غیر حضوری و آنلاین هم از مشاوره های وکیل سمیرا رضایی استفاده کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادهای مختلف
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: اراک، ابتدای خیابان ملک، جنب سینما عصر جدید، مجتمع اداری اطلس، طبقه 4

حامد فراهانی

حامد فراهانی

آقای فراهانی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا استان مرکزی هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 397 و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی نیز می باشند. آقای فراهانی در خصوص دعاوی خانواده مانند ارث و میراث و دعاوی مالی و تجاری و همچنین پرونده های املاک مانند ثبت اسناد، موجر و مستاجر سابقه فعالیت دارند. همچنین مشاوره آنلاین و غیر حضوری هم در دفتر وکالت ایشان ارائه می شود. تلاش آقای فراهانی در جهت موفقیت در پرونده های تحت وکالت خود برای داشتن یک کارنامه موفق اشت.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت پرونده های مختلف

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، جنب پل مجتمع کیمیا، طبقه 2، واحد 5

تلفن تماس: 08634029671

فریبرز احمری

فریبرز احمری

آقای احمری کارشناس حقوق هستند که در حال حاضر در شهر اراک به وکالت می پردازند. ایشان عضو کانون وکلا استان مرکزی و دارای پروانه وکالت هستند. وکیل فریبرز احمری، در دعاوی خانوادگی و هویت قانونی مانند پرونده های ارث و میراث، ثبت احوال و سرپرست و قیم فعالیت دارند. آقای احمری همواره تلاش کرده اند در راستای سوگند خود برای احقاق حق افراد مظلوم حرکت کنند و وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند. ایشان همچنین امکان ارائه مشاوره آنلاین را برای مراجعه کنندگان خود فراهم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • وکالت پرونده های خانوادگی

آدرس: اراک، میدان شهدا، کوچه پشت پاساژ اسلامی، رو به روی آموزشگاه زبان ایران، ساختمان گلبرگ، واحد 7

تلفن تماس: 09181629094

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی

خانم زهرا عزیزی یکی دیگر از بهترین وکیل اراک هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 275 و وکیل پایه یک هستند. مدرک تحصیلی خانم عزیزی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. پرونده های موفق بسیاری در طول 7 سال وکالت خانم عزیزی به سرانجام رسیده است. تخصص ایشان در دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری و تجاری است. شما عزیزان می توانید به صورت غیر حضوری هم با ایشان ارتباط برقرار کرده و از مشاوره های ایشان بهره مند شوید.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، نبش کوچه دانش سرا، ساختمان پاسارگاد

تلفن تماس: 09188640469

محمد آرمان

محمد آرمان

آقای محمد آرمان، از وکلای خوب فعال در استان مرکزی هستند. پروانه وکالت ایشان به شماره 373 است که از کانون وکلا دریافت کرده اند. آقای آرمان در پرونده های جرایم علیه اموال و اسناد مانند کلاهبرداری، جعل و تقلب و تزویر و آسیب به جان و مال و همچنین پرونده های املاک فعالیت تخصصی و ویژه دارند. بیشتر پرونده های تحت وکالت وکیل محمد آرمان با پشتکار و پیگیری مستمر و همچنین دانش حقوقی ایشان با موفقیت به سرانجام رسیده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین
 • تنظیم انواع قرارداها و لوایح

آدرس: اراک، حصار، خیابان آیت الله غفاری، خیابان قائم مقام

تلفن تماس: 09122210548

زهره کوخایی

زهره کوخایی

خانم کوخایی از وکیلان پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت به شماره 3102 هستند. ایشان در دعاوی خانوادگی، ملکی، مالی و تجاری تخصص دارند. موکلین می توانند هم به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه کرده و هم به صورت غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: اراک، خیابان محسنی

تلفن تماس: 09190536950

برای چه اموری باید وکیل بگیریم؟

وکیل کسی است که مطابق یک قرارداد، از طرف شخص دیگری برای انجام امور مشخصی مامور می شود. ممکن است اعطای این وکالت برای دفاع از شخص در برابر قاضی و یا به جهت انجام امور اداری و یا بانکی باشد. حیطه اختیارات وکیل در قراردادی که بین وکیل و موکل منعقد می شود مشخص می گردد.

شخصی که نمی تواند امور اداری و بانکی خود را پیگیری نماید فرد قابل اعتمادی را به عنوان وکیل انتخاب می نماید تا به نمایندگی از او کارهایش را انجام دهد. اما در شرایط دیگر ممکن است فرد به دلیل ایجاد مشکلات حقوقی مانند دعوا، طلاق، مشکلات ملکی و سند نیاز به وکیل برای دفاع از حق و حقوق خود داشته باشد. گاهی هم افراد برای دریافت مشاوره به وکیل مراجعه می کنند تا در خصوص مشکلات حقوقی خود با وی مشورت نمایند.

تعریف وکیل

مهارت های بهترین وکیل اراک

یک وکیل خوب باید دارای مهارت های بسیاری باشد تا بتواند به بهترین شکل از موکل خود دفاع کند. بخشی از این مهارت ها در این قسمت بیان می شود.

 • روابط عمومی: یکی از مهارت های بسیار کاربردی و موثر در شغل وکالت داشتن روابط عمومی بالا و ارتباط موثر است. در نتیجه این مهارت وکیل می تواند ارتباط سازنده ای با موکل و قاضی برقرار نماید.
 • قضاوت: بهترین وکیل اراک باید بتواند پرونده را قبل از قاضی قضاوت نماید.
 • مردم شناسی: مهارتی که به وکلا در دفاع از موکل کمک می کند شناخت افراد است. تا حدودی می توان با تکیه بر این مهارت گناه کاری و یا بی گناهی را تخمین زد.
 • قدرت تحلیل: یک وکیل خوب باید توانایی تجزیه و تحلیل شرایط و اسناد و مدارک را داشته باشد.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل اراک را به شما معرفی کردیم. سعی کردیم هر آنچه که ممکن است در مسیر انتخاب یک وکیل خوب به شما کمک کند را در این مقاله گردآوری و ارائه نماییم. در امور حقوقی تنها مراجعه به وکیل کار ساز نیست بلکه باید بهترین وکیل را بشناسید و از او کمک بخواهید.

از این که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید کمال تشکر را داریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

آیا یک وکیل می تواند هم زمان چند پرونده را وکالت نماید؟

بله در صورتی که بر پرونده های دیگر تاثیر منفی نگذارد.

برای بر عهده گرفتن وکالت یک شخص در امور اداری نیاز به تحصیلات و پروانه وکالت است؟

خیر فقط تنظیم وکالت نامه لازم است.

آیا کارآموز وکالت می تواند اقدام به وکالت نماید؟

خیر

4/5 - (6 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =

دکمه بازگشت به بالا