وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در زاهدان⚡【سال1403】⚖️

طلاق یکی از مشکلاتی است که ممکن است در کانون خانواده رخ بدهد. ارائه این درخواست باید از طریق قانون و مراجعه به دادگاه انجام شود. پیگیری چنین درخواست هایی، روال مخصوص خود را داشته و به معلومات حقوقی نیازمند است. وکیل کسی است که دارای ویژگی های کافی و لازم برای این امر می باشد. لازم است بدانیم بهترین وکیل طلاق در زاهدان کیست؟ و بهترین زمان مراجعه به بهترین وکیل طلاق در زاهدان چه موقعی است. تا انتهای این مطلب از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در زاهدان کیست؟

وکیل طلاق وکیلی است که پروسه طلاق را در دادگاه های خانواده پیش می برد. در واقع این فرد در خصوص مواد و تبصره های حوزه خانواده، دانش بالاتری دارد. این وکیل، تعداد زیادی از پرونده های این بخش را وکالت نموده و به همین سبب، تجربیات ارزنده ای دارد که می تواند به کسب نتایج مطلوب کمک کند. بهترین وکیل طلاق در زاهدان، تمام تلاش خود را به کار می بندد تا موکل به حقوق خود برسد، خواه موکل او زوج باشد و خواه وکالت زوجه را به عهده داشته باشد.

در مسیر طلاق، مواردی مانند مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان و بسیاری از موارد دیگر مطرح می شود. هر یک از این موضوعات باید در دادگاه های مختلف و طی دادخواست های مربوطه پیگیری شود. بهتر است که وکیل طلاق در تمام این موارد تخصص داشته باشد تا بتواند کلیه دعاوی مربوطه را وکالت و پیگیری نماید. در این شرایط، به دلیل این که وکیل در جریان جزئیات تمام موارد قرار دارد، نتایج بهتری را کسب می کند. می توانید مقاله بهترین وکیل کیفری در زاهدان را مطالعه نموده و با سایر وکلای این شهر آشنا شوید.

بهترین وکیل طلاق در زاهدان کیست؟

 معیارهای انتخاب بهترین وکیل طلاق

هر یک از زوجینی که پرونده طلاق خود را به وکیل می سپارند، باید در انتخاب خود توجه ویژه داشته باشند. زیرا این وکیل است که مسیر پرونده و تا حدودی نتیجه آن را تعیین می کند. پس زوج و زوجه باید بهترین وکیل در حوزه طلاق را بیابند و از او مدد بگیرند. کما این که ممکن است وکیل طرف مقابل بسیار حاذق و باتجربه باشد، در این شرایط، ضعف طرف دیگر، منجر به شکست وی خواهد شد.

در انتخاب بهترین وکیل طلاق در زاهدان، دقت کنید که وی در زمینه دعاوی خانواده و طلاق، تخصص و تجربه داشته باشد. کسب نتایج مطلوب و پیروزی های وکیل در پرونده های پیشین او هم باید مورد بررسی قرار بگیرد. داشتن اخلاق خوب و مهارت های ارتباطی نیز از دیگر معیارهای یک وکیل خوب و حرفه ای می باشد. تسلط به فنون مذاکره و توانایی در برقراری صلح و سازش میان طرفین نیز از دیگر نکاتی است که در انتخاب وکیل باید به آن توجه شود.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در زاهدان را بشناسید!

علی اصغر فلاح

علی اصغر فلاح

جناب آقای علی اصغر فلاح جزو وکلای توانمند سیستان و بلوچستان هستند. ایشان 5 سال است  که به عنوان وکیل در زاهدان مشغول فعالیت می باشند. آقای فلاح موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 54256 شدند و همچنین عضو کانون وکلای استان نیز هستند. ایشان در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های ضرب و جرح، جرایم پزشکی و نزاع
 • تخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزندان، طلاق و ارث
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 20، ساختمان مهران، طبقه 1، واحد 6

بهروز بهبودیان

بهروز بهبودیان

جناب آقای بهروز بهبودیان از وکلای مورد اعتماد مردم در زاهدان هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در مقطع دکترا و دریافت پروانه وکالت، فعالیت خود را آغاز نمودند. آقای بهبودیان با به کارگیری تمام توان و قوه خود از موکلین دفاع می کنند. ایشان در خصوص ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل نموده و نتایج  چشم گیری را به دست آورده اند. آقای دکتر بهروز بهبودیان بسیار با اخلاق، متعد، صادق و صبور هستند. ایشان امکان دریافت مشاوره غیر حضوری و آنلاین را برای موکلین خود فراهم نموده اند. لقب بهترین وکیل طلاق در زاهدان به این وکیل مجرب اختصاص یافته است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، جعل، تقلب و تزویر
 • قبول پرونده های خانواده مانند انواع طلاق، اجرت المثل و مهریه
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند خرید و فروش اموال غیر منقول

 آدرس: زاهدان، خیابان مدرس، جنب مدرس 9، پلاک 4

علیرضا ملائی پور

علیرضا ملائی پور

جناب آقای ملائی پور وکیل پایه یک دادگستری در استان استان سیستان و بلوچستان هستند که سال ها است در زاهدان به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. جناب آقای علیرضا ملائی پور پروانه وکالت پایه یک را اخذ نموده و عضو کانون وکلای مرکز نیز هستند. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و پرونده های بسیاری را از این طریق حل نموده اند. وکیل ملائی پور، با کسب پیروزی در دعاوی گوناگون، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان بهشتی، بعثت 16، ساختمان سامسونگ، طبقه 1، واحد 3

ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی

سرکار خانم ملیحه دانش رمرودی جزو وکلای مطرح زاهدان هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا شده اند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. خانم دانش رمرودی مدت کوتاهی است که فعالیت حقوقی خود را آغاز کرده اند، اما در همین مدت کوتاه موفقیت های قابل قبولی را کسب کرده اند. ایشان به دلیل پشتکار، تعهد و تلاش برای دفاع از موکل، اعتماد و رضایت موکلین را به دست آورده اند. خانم دانش رمرودی به عنوان بهترین وکیل طلاق در زاهدان شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق توافقی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و شکوائیه ها
 • وکالت دعاوی حوزه مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، مصرف و توزیع مواد مخدر

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، خیابان امام خمینی، جنب عکاسی خندان

علی اصغر تسبیحی

علی اصغر تسبیحی

آقای علی اصغر تسبیحی یکی از وکلای پایه یک دادگستری فعال در استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان هستند. ایشان ثابت کرده اند که می توانند دعاوی حقوقی و کیفری گوناگون را وکالت نمایند اما در پرونده های خانواده و طلاق تسلط بیشتری بر قوانین دارند. ایشان طی سالیان وکالت خود تعداد قابل توجهی پرونده را در حوزه های مختلف را وکالت کرده اند و در درصد بالایی از آن ها توانسته اند به پیروزی برسند. مشاوره های حقوقی این وکیل مجرب منجر به حل و فصل بسیاری از پرونده ها گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و نفقه

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، بهشتی 2، ساختمان وکلا

داوود متقیان

داوود متقیان

آقای داوود متقیان وکیل توانا و شناخته شده در زاهدان هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات و دریافت پروانه وکالت پایه یک شروع به وکالت کردند. جناب آقای داوود متقیان به دلیل کسب پیروزی های متعدد در دعاوی طلاق، عنوان بهترین وکیل طلاق در زاهدان را به دست آورده اند. این وکیل مجرب، همکاری با سازمان های خصوصی و دولتی مختلف را در کارنامه کاری خود دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی به موکلین
 • تنظیم و تدوین کلیه اوراق قضایی از جمله لوایح و دادخواست ها

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان شهید بهشتی، مصطفی خمینی، ساختمان دکتر سعیدیان، طبقه اول

معصومه رمضانی

معصومه رمضانی

معصومه رمضانی وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان سیستان و بلوچستان می باشد. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند. سرکار خانم رمضانی همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند که دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی را وکالت می نمایند. ایشان با تکیه بر هوش، ذکاوت و تسلط خود بر قوانین حوزه های مختلف توانسته اند موفقیت های قابل قبولی را به دست آورند. بسیاری از مراجعین به کمک راهنمایی های حقوقی ایشان توانسته اند مشکلات خود را حل و فصل کنند و به همین دلیل از عملکرد ایشان راضی هستند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند داخواست ها و لوایح
 • وکالت در دعاوی خانواده، طلاق توافقی و استرداد جهیزیه
 • تخصص در دعاوی مالی و تجاری مانند فاکتور، رسید عادی و برات

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، چهار راه سعدی، جنب نانوایی

محمدرضا حسنی

محمدرضا حسنی

آقای حسنی را می توان جزو وکلای توانمند و معروف زاهدان قرار داد. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند که پس از کسب آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. جناب آقای محمدرضا حسنی به صفاتی مانند خوش خلقی، صداقت، ذکاوت، تلاش و پشتکار مزین هستند. تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت ایشان به موفقیت ختم شده اند که نشانه دانش و علم بالای ایشان است. ایشان به عنوان بهترین وکیل طلاق در زاهدان شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین
 • نگارش و تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها
 • تخصص در پرونده های عقود و معاملات، شهرداری، کلاهبرداری، چک و سفته

آدرس: زاهدان، خیابان مصطفی خمینی، تقاطع بهشتی، مجتمع تجاری طاها، طبقه اول، واحد 2

حدیث حق دوست

حدیث حق دوست

خانم حدیث حق دوست وکیل و مشاوره حقوقی در زاهدان هستند که سال ها است به وکالت دعاوی گوناگون مشغول می باشند. ایشان وکالت دعاوی مختلف را می پذیرند اما تخصص ویژه ای در دعاوی خانواده و طلاق دارند. ایشان نتایج قابل قبولی را در سال های اشتغال خود به دست آورده اند و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. موکلین و مراجعین ایشان از مشاوره های حقوقی خانم حق دوست رضایت دارند و آن ها را مسبب حل مشکلات خود می دانند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مالی، تجاری و مناقصات
 • تخصص در دعاوی خانواده، ارث و وصیت
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله تملک آپارتمان ها و شهرداری

آدرس: زاهدان، خیابان امیرالمومنین 3، ساختمان سپیده، طبقه چهارم، واحد 15

سعید فیروزی

سعید فیروزی

از وکلای توانا و معروف زاهدان، می توان از آقای سعید فیروزی نام برد. ایشان بسیار متعهد، کوشا، صادق، دلسوز و امانت دار هستند. جناب آقای فیروزی در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. موفقیت های چشم گیر ایشان سبب شده است که مردم این وکیل خبره مورد اعتماد مردم این شهر قرار بگیرند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 20، ساختمان مهران، طبقه 1، واحد 8

زمان مراجعه به بهترین وکیل طلاق در زاهدان

در خصوص زمان مراجعه به وکیل طلاق باید گفت هیچ محدودیتی وجود ندارد و هر زمانی که زوج و یا زوجه احساس کنند نیاز به کمک وکیل دارند، می توانید به وی مراجعه نمایند. اما موضوع انجام درست و اصولی می باشد که نیازمند مراجعه به موقع به وکیل است. ناگفته نماند در خصوص طلاق، زوجین باید در هنگام بروز مشکلات، به مشاورین خانواده مراجعه نمایند تا مشکلات آن ها به حداقل برسد.

بهترین وکیل طلاق در زاهدان، قبل از طلاق می تواند با ارائه مشاوره زوجین را از تصمین خود منصرف کند. وی می تواند از طریق قانونی، راه حل هایی را ارائه نماید که به نفع هر دو طرف درگیر در پرونده باشد. به همین دلیل بهترین زمان مراجعه به وکیل طلاق، قبل از ارائه دادخواست می باشد. اما در صورتی که در این زمان مراجعه صورت نگیرد، در هر مرحله ای از پرونده، می توان اقدام به انتخاب وکیل نمود.

زمان مراجعه به بهترین وکیل طلاق در زاهدان

حقوق زوجه برای طلاق

زن دارای حقوق متفاوتی می باشد که در مسیر طلاق باید احیا شوند. یکی از حقوق زن، مهریه است که تحت هر شرایطی به وی تعلق می گیرد. نفقه و اجرت المثل هم از دیگر مواردی است که به زوجه تعلق می گیرد. نفقه به معنی مخارج زن در دوران طلاق است که با توجه به سطح زندگی وی تعیین می شود.

اجرت المثل، در واقع، هزینه زندگی مشترک زوجه با زوج می باشد. در صورتی که مرد، دلایل محکمه پسندی برای طلاق زوجه داشته باشد، از پرداخت نفقه و اجرت المثل، معاف می گردد. در خصوص حضانت فرزندان نیز مطابق قانون، حضانت فرزند دختر تا 9 سالگی و فرزند پسر تا 7 سالگی با مادر می باشد.

کلام آخر

برای پیشبرد مثمر ثمر دعاوی طلاق، بهتر است از یک وکیل حاذق و مجرب در این زمینه کمک گرفت. این وکیل با تکیه بر مهارت ها، تجربیات و سواد حقوقی خود، می تواند نتیجه دلخواه موکل را به دست آورد. اخلاق، رزومه درخشان، صداقت و تخصص از معیارهای انتخاب یک وکیل کارکشته است. بهتر است قبل از مطرح کردن دادخواست طلاق به وکیل این حوزه مراجعه شود تا بتوان به نتیجه دعوا، امیدوار بود. تلاش کردیم مطالب مفیدی را در خصوص بهترین وکیل طلاق در زاهدان در اختیار شما قرار دهیم. از این که سایت وکیل چی را پیگیری می کنید از شما متشکریم. آیا شما هم تجربه ای در مراجعه به وکیل طلاق داشته اید؟ تجربیات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا