وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بوشهر⭐【سال1403】⚖️

دعاوی که در مراجع قضایی مطرح می شوند به دو دسته کیفری و حقوقی تقسیم می شوند. پرونده های مربوط به اختلافات خانوادگی در دسته دعاوی حقوقی قرار می گیرند. این دعاوی با موضوعات مختلفی نظیر طلاق، مهریه، حضانت فرزند و غیره به دادگاه خانواده ارائه می شود که هر کدام، دارای قوانین و مقررات مختص به خود می باشند. ما در این مقاله تعدادی از از بهترین وکیل خانواده در بوشهر، همچون هوشنگ خدادادی، لیلا اهرمی نژاد، صدیقه حاجیانی را به شما معرفی کرده ایم.

آشنایی با بهترین وکیل خانواده در بوشهر

وکیل خانواده فردی متخصص در امور دعاوی خانوادگی است و در زمینه رفع اختلافاتی که در حوزه خانواده و در ارتباط با اشخاص حقیقی رخ می دهد فعالیت دارد. بهترین وکیل خانواده در بوشهر بر کلیه مباحث خانوادگی و قوانین و مقررات مربوط به آن تسلط دارد.

بهترین وکیل خانواده در بوشهر در کنار تخصص و علم کافی در این زمینه حقوقی، مهارت و تجربه لازم را در پیگیری دعاوی خانواده کسب نموده و علاوه بر وکالت پرونده و دفاع از حقوق موکلین، به عنوان یک مشاور حقوقی نیز آنان را راهنمایی می کند.

وکیل خانواده در رسیدگی به هرکدام از دعاوی خانوادگی در وهله اول سعی در ایجاد سازش و حل پرونده به روش مسالمت آمیز را دارد و به طور یقین حضور این وکلا برای اصحاب دعوا مزیت های زیادی دارد.

آشنایی با بهترین وکیل خانواده در بوشهر

وکیل خانواده چه وظایفی دارد؟

 • بررسی پرونده حقوقی: کلیه مستندات و دلایل برای طرح دعوی که از طرف موکل به بهترین وکیل در بوشهر ارائه شده، از دیدگاه قانونی مورد بررسی قرار می گیرد. وکیل، با توجه به مهارت و دانش خود تعیین می کند که آیا امکان طرح دعوا و دستیابی به نتیجه موردنظر وجود دارد یا خیر.
 • ارائه مشاوره حقوقی: وکیل خانواده همزمان با بررسی موضوع و مستندات موکل، او را از روند قانونی و راه حل های حقوقی و همچنین مدت زمان لازم برای حصول نتیجه مطلع می کند. همچنین در جلسه مشاوره چگونگی طرح دعوا را نیز به زبانی ساده و دقیق برای موکل شرح خواهد داد.
 • عقد قرارداد وکالت: در صورت توافق بین موکل و بهترین وکیل خانواده در بوشهر، قرارداد وکالت رسمی میان آنان تنظیم و امضا می شود.
 • مشاوره حقوقی به طرفین دعوی: یکی از فعالیت های وکیل خانواده در پیگیری پرونده خانواده ایجاد صلح و سازش میان طرفین است. وکلای خانواده با در نظر داشتن انگیزه موکل خود از طرح دعوی، سعی در برقراری صلح میان طرفین را داشته و عواقبی که ممکن است در آینده با آن موجه شوند را به اطلاع آنان می رساند.
 • ارجاع به مشاور خانواده: در صورتی که بهترین وکیل خانواده در بوشهر تشخیص دهد که پرونده مربوطه از طریق مشاوره به صلح ختم می شود، پرونده را به یک مشاور خانواده متخصص ارجاع می دهد و از این طریق در زمان و هزینه طرفین دعوی نیز جلوگیری به عمل می آورد.
 • پیگیری روند قانونی: در صورت عدم تمایل زوجین برای سازش، وکیل خانواده روند قانونی پرونده را از طریق ارائه دادخواست های لازم در دادگاه خانواده پیگیری می کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بوشهر را بشناسید!

هوشنگ خدادادی

هوشنگ خدادادی

هوشنگ خدادادی یکی از بهترین وکیل خانواده در بوشهر با 16 سال سابقه وکالت می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند و بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به موضوعات دعاوی خانواده تسلط و اشراف کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی طلاق
 • رسیدگی به دعاوی مطالبه مهریه
 • رسیدگی به دعاوی نفقه
 • تنظیم دادخواست، لایحه دفاعیه

آدرس: بوشهر، خورموج، خیابان شهید مطهری، جنب مطب دکتر امینی

لیلا اهرمی نژاد

لیلا اهرمی نژاد

لیلا اهرمی نژاد یکی از وکلای پایه یک و کارشناس ارشد فقه و حقوق جزا هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری، در رسیدگی به دعاوی خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند. همچنین در طی 10 سال فعالیت خود در این حوزه پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده
 • وکالت پرونده های ملکی
 • وکالت پرونده های امور ثبتی
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی

آدرس: بوشهر، خیابان جفره، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیج فارس15، مجتمع تجاری آفتاب، واحد 2

صدیقه حاجیانی

صدیقه حاجیانی

صدیقه حاجیانی کارشناس ارشد حقوق خصوصی و متخصص در حوزه دعاوی حقوقی در بوشهر هستند. ایشان در حوزه های مختلف خانواده، امور ثبتی، ملکی و غیره به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در بوشهر در حال فعالیت هستند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی امور ثبتی
 • دعاوی ملکی
 • دعاوی امور حسبی

آدرس: بوشهر، خیابان مطهری، سه راه بازرگانی، ساختمان مسیله، طبقه 6، واحد 604

بهنام زکی پور

بهنام زکی پور

بهنام زکی پور یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری بوشهر هستند. ایشان نیز با سابقه کاری بسیار درخشانی که دارند، توانسته اند لقب بهترین وکیل در بوشهر را برای خود کنند و پروانه وکالت به شماره 520 را از سمت کانون وکلای دادگستری بوشهر دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی ملکی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی تجاری و قراردادهای مالی

آدرس: بوشهر، خیابان مطهری

زهرا جمشیدی

زهرا جمشیدی

زهرا جمشیدی با کسب نتیجه موفق در درصد بالایی از دعاوی خانوادگی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در بوشهر معرفی شوند. ایشان در سایر حوزه های حقوقی نیز فعالیت دارند و علاوه بر وکالت، به موکلین خود مشاوره های تخصصی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • دعای ملکی
 • قراردادهای مالی و تجاری
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: بوشهر، باغ زهرا، ابتدای بلوار مطهری، بعد از دفتر خدمات قضایی جهاندوست، ساختمان کارینو، طبقه 1، واحد 2

انواع طلاق در دعاوی خانواده

درخواست طلاق، از طریق هرکدام از زوجین به دادگاه خانواده ارائه گردد، قابل تحقق است. اما مطابق با قانون مدنی کشور، انواع طلاق که شامل طلاق از طرف زن، طلاق از طرف مرد و طلاق توافقی می شود، با هم تفاوت های زیادی دارند.

در طلاق از طرف مرد اگر زوجه، دوشیزه و یائسه و یا سه طلاقه نباشد، این طلاق رجعی بوده و امکان بازگشت زن و مرد به هم وجود دارد؛ اگر زن دوشیزه و یا یائسه باشد طلاق بائن نامیده می شود. طلاق توافقی نیز در دسته طلاق های بائن قرار دارد و امکان درخواست رجعت برای مرد وجود ندارد.

هرکدام از انواع طلاق دارای قوانین و مقررات مختص به خود بوده و افراد عادی به دلیل عدم آگاهی از این قوانین ممکن است در پیگیری پرونده با مشکلاتی مواجه شوند لذا توصیه می کنیم که قبل از هرگونه اقدامی در این زمینه حتما با بهترین وکیل طلاق در بوشهر مشورت کنید.

انواع طلاق در دعاوی خانواده

چرا به بهترین وکیل خانواده در بوشهر نیاز داریم؟

یک وکیل خانواده متخصص و حرفه ای می تواند از طریق ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم، مسیر صحیح پیگیری و روند پرونده را در اختیار موکل قرار دهد. در پیگیری هرکدام از پرونده های حوزه خانواده از قبیل طلاق، طلاق توافقی، مهریه و غیره لازم است که از یک وکیل خانواده برای کسب نتیجه نهایی موفق، کمک بگیرید.

برای درک بهتر از قوانین حقوقی و رفع ابهاماتی که درباره قوانین مربوط به پرونده خود دارید و همچنین حفظ حقوق و منافع خود می توانید از وکیل خانواده کمک بگیرید. چرا که او با ارائه مشاوره حرفه ای به شما کمک می کند تا درست ترین تصمیم را بگیرید.

کلام آخر

بهترین وکیل خانواده در بوشهر از شدت گرفتن اختلافات خانوادگی جلوگیری به عمل می آورد و با شناخت کامل از قوانین و مقررات در این حوزه، پرونده هایی که در این زمینه مطرح می شوند را به نتیجه دلخواه موکل می رساند. ما در این مقاله وظایف وکلای خانواده و دلایل نیاز به وکیل خانواده را به شما توضیح دادیم. در کامنت به ما بگویید که به نظر شما چرا به بهترین وکیل خانواده در بوشهر نیاز داریم؟

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هجده =

دکمه بازگشت به بالا