کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایران ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایران را برای کسانی که با اتهاماتی مواجه شده اند و یا در جایگاه شاکی نیاز به کمک یک فرد متخصص در زمینه امور کیفری دارند، معرفی کنیم. بهره مندی از یک وکیل کارکشته و خبره در پرونده های کیفری یکی از الزامات می باشد و شناخت چنین وکلایی نیاز به داشتن اطلاعات مفید در این زمینه دارد، پس برای آشنایی بیش تر در ادامه مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در ایران کیست؟

در کشور ما دانش آموختگان زیادی از رشته حقوق فارغ التحصیل می شوند، اما تعداد کم تری موفق به قبولی در آزمون وکالت و دریافت پروانه وکالت می شوند. وکلایی که موفق به دریافت پروانه وکالت می شوند ممکن است در پرونده های مختلفی ورود کنند. با توجه به علایق فردی و تعداد پرونده های انجام شده و موفق، هر وکیلی وارد یکی از حوزه های دنیای وکالت می شود.

موضوعات کیفری در مراجع قضایی بحث برانگیزترین موضوعات هستند، چرا که متهمان این پرونده ها به زندان، جزای نقدی، شلاق و در برخی موارد به اعدام محکوم می شوند. ممکن است وکیلی به عنوان بهترین وکیل ملکی در ایران فعالیت کند ولی در زمینه جرایم کیفری نتواند ادعاهای خود را اثبات کند. برای چنین پرونده هایی باید به سراغ بهترین وکیل کیفری در ایران بود تا بتوان حکم وارده را کاهش داد و خود را تبرئه کرد. گاهی نیز ممکن است در جریانی زیان دیده بود و مورد ظلم واقع شد ولی نتوان جرم فردی که باعث این شرایط شده است را ثابت کرد، در تمام این جریانات باید از یک وکیل خبره و متخصص به چنین اموری کمک گرفت.

بهترین وکیل کیفری در ایران کیست؟

نحوه ارائه دادخواست کیفری

در دعاوی حقوقی دادخواست های قضایی باید حتما در برگه های مخصوص و تعیین شده به دادسراها ارائه شوند. ولی در دعاوی کیفری نیازی به برگه و فرمت خاصی نیست و هر برگه ای قابلیت این را دارد که جهت شکایت به دادگاه ارائه شود. نحوه نوشتار باید به گونه ای باشد که بتواند در قالب مواد قانون، بیانگر شکایت و یا دفاعیه باشد. از این رو بهتر است این اوراق به دست بهترین وکیل کیفری در تبریز ثبت شود.

مخاطب شکایت مطرح شده باید ریاست محترم دادسرا باشد. همچنین باید در متن نوشته شده مشخصات متشکی عنه در صورت وجود به طور کامل ثبت شود، دیگر مشخصات لازم برای ثبت، عنوان جرم وارده، محل وقوع اتفاق و جرم و زمان آن و دلایلی برای اثبات طرح دعوا می باشد. بعد از تحویل شکایت نامه به دادسرا تحقیقات مقدماتی در خصوص صحت شکایت انجام شده آغاز می گردد و بعد از پایان آن، پرونده برای صدور حکم و رسیدگی های نهایی به یکی از شعب دادیاری ارائه می شود.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90%موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایران را بشناسید!

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر، وکیل پایه یک دادگستری و جزو یکی از بهترین وکیل کیفری در ایران است که در استان تهران در دفتر حقوقی خود به ارائه خدمات وکالتی مشغول می باشد. وی سوابق بسیاری در مدت زمان 20 سال وکالت خود در بسیاری از حوزه ها به دست آورده است، ولی تجربه اصلی او در زمینه جرایم کیفری می باشد. آقای اسلامی مهر تجربه وکالت در دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، داوری در قراردادهایی که در داخل کشور بین افراد حقیقی و حقوقی بسته می شود، را در کارنامه خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های مربوط به کمیسیون های ماده 100 شهرداری و مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای تجاری در سطح داخلی و بین المللی
 • 20 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف به خصوص دعاوی کیفری

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

ابوالفضل علی زاده مقدم

ابوالفضل علی زاده مقدم

ابوالفضل علی زاده مقدم، یکی دیگر از وکلایی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ایران معرفی می شود. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و دفتر وکالتی ایشان در کلان شهر مشهد می باشد. آقای علی زاده مقدم تا کنون تجربه 8000 پرونده موفق را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. از ویژگی های بارز آقای علی زاده که باعث چنین رزومه درخشانی برای ایشان شده است، سطح دانش بالا، میزان تسلط به موضوعات، تجربه درخشان، قدرت سخنوری و آشنایی با مراجع قضایی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های کیفری و رسیدگی به دعاوی مختلف با موضوعات کلاهبرداری، اختلاس، رشوه، سرقت و …
 • ارائه مشاوره و راهنمایی های تخصصی به مراجعین
 • ارائه خدمات وکالتی به افراد ساکن خارج کشور برای امور داخلی شان

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09151170211

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ایران شناخته می شود، آقای امیر عباس سوری می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری بوده و پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد موفق به کسب رتبه دوم در آزمون دکترای حقوق دانشگاه آزاد و قبولی در دانشگاه علوم تحقیقات تهران شد. همچنین آقای سوری در آزمون وکالت، رتبه چهارم را از آن خود کرد.

تخصص و مهارت:

 • مدیر عامل موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • دارای گواهی نامه توانایی در آموزش اساتید و پایان دوره تربیت استاد
 • پذیرش انواع دعاوی مربوط به جرایم کیفری و پرونده های حقوقی و خانواده

آدرس: کرج، مجتمع تجاری تخصصی البرز ، بلوک 30 ، طبقه پنجم، واحد 12

شماره تماس: 09128363507

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی

آقای مهرداد نادعلی، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل کیفری در ایران است که در زمینه دعاوی کیفری، جرایم اینترنتی، کلاهبرداری، سرقت و قتل به راهنمایی مراجعین و ارائه مشاوره به آن ها می پردازد و در صورت توافق، وکالت پرونده های آن ها را قبول می نماید. آقای نادعلی 8 سال است که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری
 • سابقه 4 سال مدیریت حقوقی
 • وکیل مدافع در زمینه پرونده های کیفری در موضوعاتی مثل ضرب و جرح، خیانت در امانت، جعل اسناد، کلاهبرداری و…

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

شماره تماس: 09126233591

مهدی جاوید قراخانلو

مهدی جاوید قراخانلو

یکی دیگر از افرادی که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ایران معرف حضورتان می گردد، آقای مهدی جاوید قراخانلو می باشد. ایشان نیز مانند دیگر وکلای معرفی شده، وکیل پایه یک دادگستری می باشد که با شماره پروانه وکالت 1726 به ارائه خدمات وکالتی در استان آذربایجان شرقی می پردازد. مدرک تحصیلی آقای قراخانلو، کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، نفقه، ارث، حضانت فرزند
 • تنظیم انواع اوراق قضایی برای ارائه به دادسرا
 • پذیرش وکالت دعاوی کیفری و حقوقی

آدرس: تبریز، خیابان امام، روبروی مسجد کبود، ساختمان افرا، طبقه 3، واحد b

شماره تماس: 09144088503

معیارهای انتخاب بهترین وکیل کیفری در ایران

جرایم کیفری مثل سرقت، کلاهبرداری، قتل، اختلاس و … جزو جرایمی هستند که در دادگاه متهم ممکن است به حبس و اعدام محکوم شود، در صورتی که در جرایم حقوقی تنها مسائل مالی در میان است و شرایط به این پیچیدگی نیست. وکیلی که برای چنین پرونده هایی انتخاب می شود باید تجربه های موفقی در این زمینه داشته باشد تا بداند پرونده را در چه مسیری هدایت کند. معیارهایی که برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در ایران یا بهترین وکیل کیفری در شیراز باید مورد بررسی قرار گیرد عبارتند از:

 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران باید وقت شناس باشد و مراحل پرونده را در زمان مقرر به دادگاه ارائه دهد.
 • آشنا با امور کیفری و جرایم مربوط به آن، همچنین داشتن اطلاعات لازم در خصوص پزشکی قانونی و روند رسیدگی به آن
 • داشتن سطح علمی بالا و قدرت تشخیص مدارک جعلی و پیش بینی فریب های طرف مقابل
 • تلاش برای تحقق عدالت و حفظ حقوق موکل خود
 • از دیگر معیارهای انتخاب بهترین وکیل در ایران؛ رازداری و مصلحت اندیشی می باشد.
معیارهای انتخاب بهترین وکیل کیفری در ایران

دعاوی کیفری و حقوقی چه تفاوتی با هم دارند؟

تفاوت هایی که بین دعاوی حقوقی و کیفری می توان لحاظ نمود عبارتند از:

 • برای دعاوی حقوقی تنها مجازات وارده به خوانده، جبران خسارات مالی و پرداخت جرایم نقدی است، در صورتی که در دعاوی کیفری بعد از اثبات جرم و اتهام نسبت داده شده، متهم باید حکم مجازات صادر شده را بپذیرد و آن را بگذراند.
 • در دعاوی حقوقی پس از رضایت فرد شاکی، پرونده مختومه اعلام می شود، ولی در دعاوی کیفری پس از رضایت شاکی به دلیل سرپیچی از قانون کشور، متهم باید مجازات عمومی را نیز تحمل کند.
 • در دعاوی حقوقی حتی بدون کمک گرفتن از وکیل نیز می توان پرونده را پیش برد، اما در دعاوی کیفری باید از وکلای کیفری کمک گرفت و در صورت پیچیدگی پرونده و سنگینی جرم به دنبال بهترین وکیل کیفری در ایران بود.
 • ارائه اوراق قضایی دعاوی حقوقی نیاز به ثبت در برگه های مخصوص دارد، ولی در دعاوی کیفری در هر برگه ای می توان دادخواست خود را ارائه داد.

اگر به طور ویژه به دنبال بهترین وکیل کیفری در تهران هستید، می توانید به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید.

کلام آخر

در دعاوی کیفری آن چه که درمیان است، مال، آبرو و حیثیت و عمر افراد است که ممکن است در زندان سپری شود. در این راه به تنهایی نمی توان از پس پیچ و خم های موجود برآمد و نیاز است از متخصصین این حوزه کمک گرفت. به همین دلیل در این مقاله ما در مورد وکلای کیفری توضیحاتی را ارائه دادیم و همچنین 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایران را برای کمک به افرادی که به دنبال یک وکیل حرفه ای هستند، معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. برای دریافت مشاوره می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید. لازم به ذکر است، افرادی که ساکن شهر کرج هستند و به دنبال وکیلی حاذق و ماهر در شهر خویش می باشند، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل کیفری در کرج مراجعه نمایند.

معنی واژه محکومیت چیست؟

واژه “محکومیت” به این معناست که دادگاه دلایل وقوع جرم را کافی دانسته و رای به مجازات مجرم صادر کرده است.

آیا رضایت اولیای دم می تواند قاتل را از زندان آزاد کند؟

 بعد از رضایت اولیای دم دادگاه بر اساس شرایط عمومی قاتل را مجازات کند.

آیا دیه تصادف در رانندگی، با دیه قتل عمد فرق دارد؟

بله، مجازات قتل عمد اعدام است اما در تصادف و در صورت فوت شخص، قتل شبه عمد است و به آن دیه تعلق می گیرد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا