وکیل

10 تا از بهترین وکیل در خرم آباد ⭐【آپدیت1402】⚖️ 

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در خرم آباد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. زمانی که با یک مشکل حقوقی و یا کیفری مواجه می شویم عاقلانه ترین کار این است که قبل از هرگونه اقدامی به بهترین وکیل مراجعه و در مورد چگونگی رسیدگی به پرونده با او مشورت کنیم. وکیل با تخصص و تسلطی که بر قوانین و مقررات حقوقی و کیفری دارد بهترین و مناسب ترین راه حل را برای پیشبرد پرونده به موکلین خود پیشنهاد می دهد.

بهترین وکیل در خرم آباد چه کسی است؟

براساس قانون مدنی وکیل به شخصی اطلاق می شود که به عنوان نماینده شخصی دیگر به موجب عقد وکالت رسیدگی و پیگیری امور قضایی او را بر عهده گرفته باشد. بهترین وکیل در خرم آباد بعد از کسب مجوز وکالت به عنوان وکیل و نماینده قانونی در پیگیری پرونده های قضایی فعالیت می کند و حدود و اختیارات او که در واقع همان وظایف وکیل در برابر موکل است در وکالتنامه فی مابین وکیل و موکل درج و امضا می شود.

بهترین وکیل زن در خرم آباد در حوزه تخصصی خود و در چارچوب قانون از موکل خود دفاع می کند و در جلسات دادرسی در دادگاه  و مراجع قضایی حضور می یابد و همواره سعی دارد تا پرونده را در مسیر صحیح قانونی پیش برده و از بروز هر گونه مشکل جلوگیری کند.

بهترین وکیل در خرم آباد چه کسی است؟

انواع وکیل برای امور حقوقی و کیفری

 • وکیل انتخابی: یکی از انواع وکلای دادگستری که شخص او را با انتخاب خود و با عقد قرار وکالت به منظور دفاع از حقوقش در دادگاه و مراجع قضایی بر می گزیند.
 • وکیل تسخیری: وکلایی که از سوی دادگاه به عنوان نماینده قانونی متهمینی که درگیر پرونده های کیفری شده اند و از برگزیدن وکیل امتناع می کنند و یا این که توان مالی برای استخدام وکیل ندارند، انتخاب می شوند را وکیل تسخیری می گویند. این وکلا به صورت رایگان از متهم پرونده دفاع می کنند.
 • وکیل معاضدتی: این دسته از وکلا در پرونده های حقوقی فعالیت دارند. براساس قانون مدنی تمامی افرادی که درگیر پرونده های مراجع قضای می شوند باید از بهترین وکیل در خرم آباد برای دفاع از حقوق خود بهره مند باشند. در پرونده هایی که حضور وکیل الزامی باشد ولیکن امکان استخدام وکیل برای شخص وجود ندارد، دادگاه بررسی های لازم در مورد عسرو حرج موکل را انجام داده و با تشخیص معاضدت کانون وکلا، یکی از وکلای این مرکز دفاع از حقوق این شخص را به صورت رایگان انجام می دهد.
 • وکیل سازمانی: در صورتی که یکی از کارکنان دولت در امور خدمتی خود با مشکل قضایی مواجه شود سازمانی که در آن خدمت می کند می تواند یکی از کارشناسان حقوقی خود را جهت دفاع از حقوق کارمند مذکور انتخاب نماید که در مراجع قضایی از او دفاع کند و یا این که به او مشاوره و ر اهنمایی های حقوقی ارائه دهد.

10 تا از بهترین وکیل در خرم آباد را بشناسید!

عباس مرادی

عباس مرادی

عباس مرادی یکی از بهترین وکیل در خرم آباد می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی به دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری، ثبتی و خانواده شروع به فعالیت کردند و پرونده های بسیاری را با تلاش و پشتکار و تسلط بر قوانین به نتیجه موفق رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: خرم آباد، میدان امام خمینی، مجتمع تجاری هفت آسمان، طبقه اول، واحد 106

شماره تماس: 09165044708

شکوفه سپهوند

شکوفه سپهوند

شکوفه سپهوند وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در خرم آباد می باشند. ایشان در سال 1394 با رتبه تک رقمی در آزمون اختباز کانون وکلا قبول شدند و رتبه 220 کشوری آزمون قضاوت را نیز کسب نمودند. خانم سپهوند با تسلطی که بر قوانین و مقررات پرونده های حقوقی و کیفری دارند و با تکیه بر مهارت و تخصص بالای خود توانسته اند با کسب نتیجه مثبت از پرونده های مختلف رضایت موکلین خود را جلب کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: خرم آباد

شماره تماس: 09163663857

جواد منتی

جواد منتی

جواد منتی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در خرم آباد می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک خود از کانون وکلای دادگستری در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و موفقیت های زیادی را در پیگیری پرونده های مختلف در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: خرم آباد، گلدشت شرقی، روبروی دادسرای عمومی و انقلاب

شماره تماس: 09129636697

بهزاد ماسوری

بهزاد ماسوری

بهزاد ماسوری یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در خرم آباد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده (طلاق، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، حضانت فرزند و غیره )، ملکی (خلع ید، فروش مال غیر، خیانت در امانت، ذفعتصرف عدوانی و غیره)، کیفری و امور ثبتی و قراردادها سابقه وکالت دارند و با تکیه بر مهارت و دانش حقوقی توانسته اند پرونده های زیادی را با کسب نتیجه موفق به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: خرم آباد، میدان شهدا

شماره تماس: 09161611908

علیرضا بستامی

بهزاد ماسوری

علیرضا بستامی عضو کانون وکلای دادگستری و یکی از بهترین وکیل در خرم آباد هستند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. آقای بستامی علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیر سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: خرم آباد، خیابان امام (ره)، میدان شاپور خواست، طبقه فوقانی بیمه آرمان

شماره تماس: 09161612115

آزاده احمدی چگینی

آزاده احمدی چگینی

آزاده احمدی چگینی وکیل پایه یک با 8 سال سابقه وکالت در خرم آباد می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به دعاوی اسناد رسمی و تجاری، شهرداری، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، ملکی، ارث و وصیت، حدود، قصاص و غیره سابقه وکالت دارند و درصد بالایی از پرونده هایی که قبول وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: خرم آباد، بلوار حج، خیابان عطار نیشابوری، کوچه دوم

شماره تماس: 09163970398

گودرز بهرامی ارشد

گودرز بهرامی ارشد

گودرز بهرامی ارشد وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر خرم آباد هستند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: خرم آباد، سبزه میدان، مجتمع نور

شماره تماس: 09163986341

مهین آرونه

مهین آرونه

مهین آرونه با 12 سال سابقه وکالت و کسب موفقیت در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل در خرم آباد معرفی کرد. ایشان با مهارت بالا و تسلطی که بر قوانین دارند توانسته اند به مراجعین و موکلین خود به بهترین نحو ممکن کمک کنند و مناسب ترین راه حل های قانونی برای دستیابی به نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن را به آنان ارائه دهند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: خرم آباد، خیابان امام خمینی، چهارراه بانک، پاساژ ایران، طبقه سوم

شماره تماس: 09166663780

حمید افشاری کیا

حمید افشاری کیا

حمید افشاری کیا وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در خرم آباد می باشند. ایشان 12 سال سابقه وکالت درخشان در پیگیری و رسیدگی به پرونده های خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی و قراردادها را دارند و تاکنون دعاوی زیادی را در این حوزه ها وکالت و با پشتکار و تجربه و مهارت بالا و استناد به قوانین به نتیجه موردنظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: خرم آباد، خیابان شهرداری شرقی، مجتمع تجاری آساره، واحد 8

شماره تماس: 09163974860

فرانک رومیانی

فرانک رومیانی

فرانک رومیانی وکیل پایه یک دادگستری با 8 سال سابقه وکالت در خرم آباد می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ارث و وصیت، شهرداری، مطالبه خسارت، موجر و مستاجر، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود و غیره سابقه وکالت دارند و تاکنون پرونده هایی که به ایشان واگذار شده را با درصد بالایی به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. خانم رومیانی علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کننده خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: خرم آباد، نرسیده به چهارراه بانک، پاساژ قاسمی، طبقه سوم

شماره تماس: 09193510480

مهارت ها و دانش مورد نیاز بهترین وکیل در خرم آباد

 • وکیل باید از مهارت بالایی در سخنوری و تنظیم و نگارش متن دفاعیه و ارائه آن در دادگاه برخوردار باشد.
 • بهترین وکیل در خرم آباد از مهارت کافی در تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به پرونده در دست اقدام برخوردار است.
 • وکیل در امور وکالتی خود تمامی جزئیات پرونده را با دقت مورد بررسی قرار می دهد زیرا گاهی تنها اطلاعات بسیار ریزی می تواند تاثیر بسزایی در تغییر مسیر پرونده به سمت موفقیت داشته باشد.
 • بهترین وکیل در خرم آباد باید مهارت لازم برای توضیح  موارد قانونی به زبانی ساده و روان برای افراد غیر متخصص را داشته باشد.
 • وکیل بایستی اعتماد به نفس بالایی در ارائه دفاعیه شفاهی و کتبی از موکل خود در صحن دادگاه داشته باشد.
مهارت ها و دانش مورد نیاز بهترین وکیل در خرم آباد

روش پیدا کردن وکیل خوب

 • معمولا اولین و مناسب ترین توصیه برای انتخاب بهترین وکیل در خرم آباد پرس و جو از دوستان و آشنایانی است که قبلا با مشکلات حقوقی مواجه شده اند و از وکیلی که برای انجام امور وکالتی خود انتخاب کرده رضایت کامل داشته است.
 • بهتر است برای پیدا کردن وکیل تنها به معرفی بسنده نکنید و برای کسب اطلاع از میزان تخصص و دانش حقوقی وکیل حتما مراجعه حضوری به دفتر وکیل داشته باشید.
 • متاسفانه برخی وکلا با تضمین نتیجه نهایی پرونده به منظور دریافت حق الوکاله بیشتر افراد زیادی را فریب داده اند. به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل حرفه ای هرگز نتیجه نهایی را تضمین نمی کند بلکه تنها به موکلین خود این اطمینان را می دهد که تمام سعی خود را برای دریافت نتیجه مثبت و دلخواه به کار می برد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در خرم آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

محاسن و معایب پیش بینی حل اختلاف قراردادی از طریق داور چیست؟

داور سریع تر از دادگاه می‌تواند پس از دعوت طرفین و اخذ توضیحات از آن ها تصمیم خود را کتبا ابلاغ کند ولی اگر طرفین از ابتدا در انتخاب داور یا داوران احتیاط لازم را نکنند چه بسا رای داور موجب تضییع حق شود.

مطالبه وجه به موجب سند دستنویس چگونه است؟

اگر سند دستنویس دارای امضا است خواهان می‌تواند با مراجعه به دادگاه محل اقامت خوانده، با استناد به رسید دستنویس، دادخواست مطالبه وجه ارائه نماید.

شرایط و وظایف قیم چیست؟

قیم نماینده قانونی کسی است که نمی‌تواند در اموال خود دخل و تصرف کند. قیم باید دارای حسن اخلاق بوده و معتمد باشد و در اداره و نقل و انتقال اموال محجور، مصلحت و منفعت وی را رعایت کند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا