وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در زاهدان ⚡【سال1403】⚖️

دعاوی کیفری زمانی مطرح می شوند که یک جرم رخ داده باشد و فعلی که در قانون جرم انگاری شده رخ داده باشد. چنین اعمالی مستوجب مجازات برای فرد مرتکب شونده هستند، به همین دلیل حضور یک وکیل در این پرونده ها اهمیت بیشتری دارد. اما باید دانست که بهترین وکیل کیفری در زاهدان کیست؟ و همچنین وظایف بهترین وکیل کیفری در زاهدان چیست؟ در این مطلب از سایت وکیل چی سعی می کنیم پاسخ جامعی را به این پرسش ها ارائه دهیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در زاهدان کیست؟

وکیل کیفری به فردی گفته می شود که دارای پروانه وکالت پایه یک باشد و با تجربه خود در زمینه دعاوی کیفری در این زمینه به تخصص رسیده باشد. لازم است بدانیم دعاوی کیفری به آن دسته از پرونده ها گفته می شود که در آن ها جرمی رخ داده است و فردی مجرم شناخته خواهد شد. تشخیص وقوع جرم توسط قاضی و با استناد به قوانین حاکم بر جامعه و قانون مجازات اسلامی تعیین می شود.

بهترین وکیل کیفری در زاهدان، با نحوه طرح دعوا و یا دفاع از خود در برابر شکایت فرد مقابل، آشنایی دارد. ایشان با تکیه بر دانش خود و همچنین تجربیات سابق در زمینه وکالت دعاوی کیفری، به دفاع از موکلین خود می پردازد. موکل یک وکیل کیفری می تواند فرد شاکی و یا متشاکی باشد. وکیل کیفری هم مانند هر وکیل دیگر در هر حوزه ای، باید تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق موکل خود انجام دهد. همچنین بهترین وکیل در چابهار باید به سوگند خود پایبند بوده و همواره به دفاع از حق بپردازد، حتی اگر به ضرر موکل خود باشد.

بهترین وکیل کیفری در زاهدان کیست؟

دعاوی تخصصی بهترین وکیل کیفری

یک وکیل کیفری به دلیل آگاهی از قوانین حقوقی، کیفری و مدنی، توانایی وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را دارد. اما یک وکیل کیفری حرفه ای، تمرکز خود را بر دعاوی بخش کیفری قرار می دهد تا بتواند تجربه بیشتری را در این حوزه کسب نموده و به تخصص دست یابد. اما دعاوی ای که مربوط به وقوع جرم باشند، در حوزه پرونده های کیفری قرار می گیرند.

پرونده های قتل، سرقت، کلاهبرداری، ضرب و شتم و بسیاری از موارد دیگر در این دسته قرار دارند. به طور کلی، وقوع هر رخدادی که در قانون جرم انگاری شده باشد، در حیطه دعاوی کیفری قرار می گیرد و وکیل کیفری هم توانایی بررسی و پیگیری آن ها را خواهد داشت. این اختلافات ممکن است در حیطه خانواده، موارد شخصی، مسائل امنیتی و یا سایر موارد باشد. معمولا برای افرادی که مرتکب جرم می شوند، مجازات هی مختلفی در نظر گرفته می شود که متناسب با جرم انجام شده خواهد بود. با توجه به مقوله مجازات ها، کار وکیل کیفری هم دشوارتر خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در زاهدان را بشناسید!

زهرا گورگانی

زهرا گورگانی

سرکار خانم گورگانی جزو وکلای سرشناس استان سیستان و بلوچستان هستند که در حال حاضر در زاهدان مشغول ارائه خدمات حقوقی می باشند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند و پس از آن شروع به وکالت دعاوی گونلگون نمودند. خانم زهرا گورگانی بسیار با اخلاق، تلاش گر، صادق و امانت دار هستند و به همین دلیل هم موفق به جلب اعتماد و رضایت موکلین شده اند. مشاوره های ایشان بسیار مثمر ثمر بوده و دسته ای از دعاوی را به صلح و سازش ختم نموده است.

تخصص و مهارت:

 • تنطیم دادخواست، شکوائیه و لایحه
 • تدوین انواع قراردادها، اجاره نامه ها و مبایعه نامه ها
 • وکالت دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت

آدرس: زاهدان، تقاطع سعدی و آزادی، پاساژ وحیدنیا، طبقه اول، واحد 27

ابوطالب ایاز

ابوطالب ایاز

جناب آقای ایاز پس از پایان تحصیلات خود در رشته کارشناس فقه، تحصیلات خود را تا مقطع دکترا در رشته حقوق عمومی ادامه داده اند. ایشان سپس موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده و به عنوان وکیل دادگستری شروع به فعالیت حقوقی نمودند. آقای دکتر ایاز پژوهشگر برتر داوری، مشاور حقوقی شرکت کاز استان سیستان و بلوچستان و مشاور حقوقی شرکت سایه سمن را در رزومه کاری خود دارند. ایشان با کسب پیروزی در تعداد قابل توجهی از پرونده های کیفری، به عنوان بهترین وکیل کیفری در زاهدان شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در وکالت دعاوی کیفری گوناگون

آدرس: زاهدان نبش بهشتی 2، طبقه سوم

هدی کیخا

هدی کیخا

سرکار خانم کیخا از دیگر وکلای فعال در زاهدان هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق و اخذ پروانه وکالت، فعالیت خود را آغاز نمودند. خانم هدی کیخا، سال ها در عرصه وکالت در دادگاه های این شهر تجربه بسیاری دارند و توانایی های خود را به عرصه نمایش درآورده اند. این وکیل زبده درصد بالای از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه دلخواه موکل به سرانجام رسانده اند. ایشان امکان دریافت مشاوره های حقوقی را به صورت غیر حضوری و آنلاین را برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری و جعل
 • پذیرش کلیه دعاوی کیفری از جمله خیانت در امانت
 • تنظیم، تدوین و ارائه کلیه اوراق قضایی شامل دادخواست و لایحه

آدرس: خیابان آزادی، مقابل بانک مسکن مرکزی، ساختمان وکلا

سعید فیروزی

سعید فیروزی

جناب آقای سعید فیروزی دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی می باشند. پروانه وکالت شماره 54783 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان ات که پس از کسب آن شروع به وکالت نموده اند. ایشان چندین سال به عنوان مدرس، در دانشگاه های مختلف تدریس نموده اند. صداقت، پشتکار، تلاش و ذکاوت از ویژگی های برجسته ایشان است که منجر به جلب اعتماد و رضایت موکلین شده است. آقای دکتر سعید فیروزی به دلیل کسب موفقیت های مهم در دعاوی کیفری، عنوان بهترین وکیل کیفری را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، طلاق و مهریه
 • پذیرش دعاوی اعسار، اسناد رسمی و تجاری
 • قبول دعاوی تملک آپارتمان ها، اختلاف در مالکیت و موجر و مستاجر

آدرس: زاهدان، نبش بهشتی 20، مرکز وکلا

علی اصغر فلاح

علی اصغر فلاح

آقای فلاح وکیل دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارنده پروانه وکالت درجه یک هستند. جناب آقای علی اصغر فلاح در زمینه پرونده های خانواده، طلاق، کلاهبرداری، دعاوی کیفری و غیره تخصص و مهارت دارند. ایشان حدود 5 سال است که در عرصه وکالت فعالیت می کنند و در دعاوی مختلف نیز موفقیت و پیروزی های بسیاری را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری تخصصی
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی و همچنین اجاره نامه
 • فعالیت در حوزه کیفری و وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی و ملکی گوناگون

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 20، ساختمان مهران، طبقه اول، واحد

 ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی

از دیگر وکلای معروف و توانمند در زاهدان می توان از خانم ملیحه دانش رمرودی یاد کرد. ایشان موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شده اند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. وکالت کلیه پرونده های کیفری، جرایم اقتصادی، خانواده و غیره توسط این وکیل پذیرفته می شود. همکاری با موسسات و ارگان های مختلف به عنوان وکیل و مشلور حقوقی نیز در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. این وکیل زبده لقب بهترین وکیل کیفری در زاهدان را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های اقتصادی
 • قبول دعاوی کلاهبرداری، سرقت و جعل
 • تنظیم انواع قراردادها و اوراق قضایی گوناگون

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان آزادی، خیابان امام خمینی، جنب عکاسی خندان

علی نجیبیان

علی نجیبیان

آقای نجیبیان فارغ التحصیل رشته حقوق و دارنده پروانه وکالت هستند که در حال حاضر در زاهدان به فعالیت مشغول می باشند. ایشان با به کارگیری دانش و مهارت خود توانسته اند در بسیاری از پرونده های کیفری موفقیت را از آن خود نمایند. مشاوره های ارائه شده تسط ایشان در بیشتر مواقع ثمر بخش بوده و منجر به ل و فصل اختلافات میان مردم گردیده است. جناب آقای علی نجیبیان در سال های وکالت خود تلاش نموده اند که به سوگند خود در جهت احقاق حق پایبند باشند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف
 • تنظیم دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح
 • ارائه انواع مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان آزادی، تقاطع امام خمینی، پاساژ برادران، طبقه ی اول، واحد 4

حسن رمضانی

حسن رمضانی

آقای رمضانی را می توان در دسته وکلای خوب استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان قرار داد. ایشان سال ها در دادگاه های این استان فعالیت نموده و دعاوی گوناگون را به سرانجام رسانده اند. تعهد، مسئولیت پذیری، انصاف و صداقت ابشان منجر به جلب رضایت مردم زاهدان شده است. درصد قابل قبولی از پرونده های تحت وکالت ایشان به نتیجه مطلوب منجر گردیده اند. سواد حقوقی بالا و تجربیات ارزشمند ایشان دلیل کسب این موفقیت ها بوده اس.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کیفری مانند قتل و سرقت
 • پذیرش دعاوی خانواده، مهریه، طلاق و اجرت المثل
 • تخصص در پرونده های ملکی از جمله موجر و مستاجر و حق کسب و پیشه

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، کوچه 10، درب اول، سمت راست

وظایف بهترین وکیل کیفری در زاهدان

وکیل برای کمک به موکل و به نتیجه رساندن پرونده، وظایفی را بر عهده دارد که باید بتواند به بهترین شکل ممکن آن ها را به انجام برساند. وی ابتدا باید در خصوص کلیه موارد مهم در پرونده با موکل به توافق رسیده و قرارداد وکالت را تنظیم نماید. یکی دیگر از این وظایف تنظیم و ارائه شکوائیه از طریق دفاتر خدمات قضایی می باشد. بهترین وکیل کیفری در زاهدان موظف است در جلسات دادگاه و همچنین جلسات بازجویی شرکت نماید.

از طرف دیگر، یک وکیل کیفری باید در جهت جمع آوری مدارک برای اثبات بی گناهی و یا اثبات جرم طرف مقابل موکل خود تلاش نماید. چنین وکیلی می بایست توانایی دریافت تخفیف در مجازات و یا عفو را دارا باشد تا در صورت محکوم شدن موکل خود، بتواند تخفیفات ممکن را برای وی اخذ نماید. تدوین، تنظیم و ارائهکلیه اوراق قضایی مورد نیاز در مسیر پرونده نیز در حیطه وظایف وکیل کیفری است که باید به صورت اصولی و در زمان درست انجام شود.

وظایف بهترین وکیل کیفری در زاهدان

دادگاه صالح رسیدگی به دعاوی کیفری

هر دادگاه و مرجعی برای رسیدگی به دعاوی گوناگون صلاحیت های خاص خود را دارد. در واقع دادگاه مد نظر باید دانش مورد نیاز برای پرونده های مورد بررسی خود را دارا باشد. از این رو صلاحیت رسیدگی به پرونده های حوزه های گوناگون به مراجع خاص داده شده است. به عنوان مثال اختلافات مربوط به خانواده در دادگاه های خانواده مورد بررسی قرار می گیرند.

در همین راستا، دعاوی کیفری نیز مانند سایر پرونده ها، در دادگاه صالح خود، مورد قضاوت قرار می گیرند. دادگاه های کیفری یک و دو مراجعی هستند که دارای شرایط لازم برای بررسی و صدور حکم در خصوص دعاوی کیفری می باشند. هر یک از این دادگاه ها هم به صورت تخصصی تر به پرونده های کیفری خاص رسیدگی می کنند. حکم پرونده ای که در دادگاه غیر صالح قضاوت شده باشد، باطل خواهد بود.

کلام آخر

وکیل کیفری وکیلی است که در زمینه دعاوی حاوی جرم که اصطلاحا دعاوی کیفری نامیده می شوند، تخصص دارد. ایشان دارای تجربیات بسیاری در این زمینه هستند و همواره در تلاش هستند تا از حقوق موکل خود دفاع نمایند. بهترین وکیل کیفری در زاهدان در زمینه وکالت پرونده های قتل، سرقت و کلاهبرداری توانمند است. وی وظایف متعددی دارد که باید در مسیر پرونده به انجام درست آن ها بپردازد. تنظیم اوراق قضایی، شرکت در جلسات دادگاه، ارائه دفاعیه و غیره جزو وظایق وکیل کیفری هستند. هر پرونده ای باید در دادگاه صالح خود مورد بررسی قرار بگیرد، دادگاه کیفری یک و دو دادگاه های صالح دعاوی کیفری هستند. ما در گروه وکیل چی تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا با ارائه اطلاعات حقوقی، سواد حقوقی شما خوانندگان گرامی را ارتقا دهیم. از همراهی شما سپاسگزاریم، شما عزیزان می توانید نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا