وکیل

10 تا از بهترین وکیل در گرگان ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در گرگان را برای ساکنین این شهر که با مشکلات حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی درگیر هستند معرفی کنیم. وکلایی که ما در این مقاله معرفی می کنیم همگی جزو وکلای پایه یک دادگستری می باشند که توانسته اند با موفقیت آزمون وکلات و دوره کارآموزی را پشت سر بگذارند. برای کسب اطلاعات بیش تر و آشنایی با این وکلای خبره در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل در گرگان کیست؟

یک وکیل برجسته می تواند در شرایط دشواری که ممکن است به عنوان متهم و یا شاکی درگیر دادسرا و پرونده های قضایی باشید، مثل یک ناجی کمک رسان شما باشد. بهترین وکیل در گرگان کسی است که می تواند با شناختی که نسبت به مراجع قضایی این منطقه دارد، پرونده های مربوط به انواع دعاوی را اخذ کند و با به کارگیری آموخته ها و تجربیات خود پرونده را در مسیر درست قرار دهد و در نهایت باعث پیروزی موکل خود شود.

بهترین وکیل در گرگان کسی است که فارغ التحصیل رشته حقوق و یا فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه های کشور می باشد و پس از آن در آزمون وکالت که به صورت سالانه برگزار می شود، شرکت کند. دانش آموخته رشته حقوق پس از قبولی در آزمون وکالت می تواند به عنوان وکیل پایه دو به صورت محدود به کار وکالت مشغول شود؛ اما لازم است که دوره کار آموزی دو ساله خود را به پایان برساند و به اخذ درجه وکیل پایه یک دادگستری به صورت قانونی و بدون محدودیت به ارائه خدمات وکالتی مشغول شود.

اگر ساکن شهر بزرگ و زیبای تبریز هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در تبریز مراجعه نمایید و وکیل مورد نظر را بیابید.

بهترین وکیل در گرگان کیست؟

انواع وکالت

هنگامی که فردی برای در اختیار گذاشتن برخی از امور خود به دنبال وکیل می گردد، پس از انتخاب وکیل مورد نظر و برگزاری جلسه مشاوره لازم است طی قراردادی وکالت امور را به بهترین وکیل در گرگان بسپارد. انواع وکالت نامه در دفاتر رسمی تنظیم می شود و می تواند در سه دسته طبقه بندی شود که انواع آن به شرح ذیل می باشد:

وکالت مدنی: وکالت مدنی نوعی از وکالتی است که موکل برای فروش املاک، فسخ طلاق و یا اجاره نامه به وکیل داده می شود تا او با اختیاری که دارد به ادارات مختلف مراجعه کند و وظیفه محوله را انجام دهد.

وکالت قضایی: وکالت قضایی را تنها بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران می تواند بر عهده بگیرد. بهترین وکیل در ایران که جزو وکلای پایه یک دادگستری می باشد، می تواند در مراجع قضایی پرونده های حقوقی و کیفری را پیگیری کند و باعث پیروزی موکل خود در دعوای پیش آمده شود.

وکالت با واسطه: وکالت با واسطه به نام وکالت مع الواسطه شناخته می شود؛ در این مورد یک فرد به شخص دیگری وکالت انتخاب وکیل را می دهد که به آن حق وکیل می گویند.

انواع وکالت در شهرهای دیگر نیز صدق می کند و شما می توانید این سه دسته وکالت را در شهر تهران

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در گرگان را بشناسید!

زینب ملک

زینب ملک

زینب ملک، با مدرک کارشناسی رشته حقوق با شماره پروانه وکالت 216 که در سال 1389 از کانون وکلای دادگستری صادر شده است، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در استان گلستان مشغول به فعالیت می باشد. خانم ملک با کارنامه درخشان کاری و تعداد موفقیت هایی که در پرونده های اخذ شده خود دارد، یکی از بهترین وکیل در گرگان به شمار می رود. با توجه به اخلاق حرفه ای، صبوری، شیوایی کلام و فن بیان قوی خود توانسته است رضایت موکلین و مراجعینی که برای دریافت مشاوره به دفتر ایشان مراجعه می کنند را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه حرفه ای به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • اخذ انواع پرونده های قضایی
 • تخصص در زمینه دعاوی ارث، امور حسبی و ثبت احوال، تملک آپارتمان و …
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: گرگان، خيابان وليعصر، پاساژ مرسل، طبقه سوم، واحد 309

شماره تماس: 09111703581

دکتر غلامرضا میرزایی‌ نژاد

دکتر غلامرضا میرزایی‌ نژاد

دکتر غلامرضا میرزایی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری با 10 سال سابقه درخشان، به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان شناخته می شود. مدارک تحصیلی ایشان کارشناسی رشته حقوق، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دکترای حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. ایشان با توجه به تجربه و تخصصی که دارند پرونده های موفق بسیاری را در انواع دعاوی در رزومه خود به ثبت رسانده اند. پروانه وکالت ایشان در سال 1391 از کانون وکلای دادگستری استان گلستان به شماره 570 صادر گردید. سابقه ایشان تنها به اخذ پرونده های حقوقی خلاصه نمی شود، دکتر میرزایی نژاد سابقه فعالیت به عنوان مشاور حقوقی اتاق بازرگانی ایران، وکیل بانک صادرات و … را در کارنامه خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • وکیل تسخیری سرقت مسلحانه در استان گلستان
 • وکیل قتل در دیوان عالی کشور
 • پژوهشگر و مشاور اتاق بازرگانی ایران

آدرس: گرگان، خیابان شالیکوبی، عدالت 5، پاساژ آپادانا، طبقه 3

شماره تماس: 09113772684 – 09112779240

مزدک تابان

مزدک تابان

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان معرفی می شود، آقای مزدک تابان می باشد. وی کارشناس ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. وی با شماره پروانه وکالت 26348 از سال 1394 به عنوان وکیل پایه یک دادگستری کار وکالت خود را به طور رسمی آغاز کرد. وکیل تابان با توجه به ویژگی هایی هم چون قدرت سخنوری، آشنایی با مراجع قضایی و چگونگی پیشبرد پرونده، سطح علمی بالا و پیگیری پرونده، تا کنون در بسیاری از دعاوی موفق به صدور رای به نفع موکلین خود شده است.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال تجربه وکالت
 • اخذ دعاوی مربوط به کلاه برداری، ضرب و جرح، دیه، طلاق، مهریه و انواع دعاوی ملکی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: گرگان، بین عدالت 12 و 14، مجتمع پزشکی رضا، طبقه 1، واحد 3

شماره تماس: 09112777330

محمد صنوبری

محمد صنوبری

محمد صنوبری، دیگر وکیلی است که در لیست بهترین وکیل در گرگان قرار می گیرد. وی در حال حاضر دانشجوی کارشناس ارشد رشته حقوق ثبت اسناد و املاک دانشگاه تهران می باشد. آقای صنوبری در سال 1399 پروانه وکالت خود را به شماره 45251 از کانون وکلای دادگستری گرگان دریافت کرد و تاکنون با وجود سابقه کم، تجربه های خوبی را در زمینه وکالت دعاوی مختلف به دست آورده است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده مربوط به دعاوی خانواده مثل ارث و میراث، ثبت احوال، طلاق، مهریه و حضانت فرزندان
 • دعاوی حقوقی، چک و سفته، فسخ قرارداد، مناقصات مالی، فاکتور و …
 • تنظیم انواع اوراق قضایی، لایحه، دفاعیه و شکوائیه

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 14 و 16، پاساژ صدرا، طبقه 4، واحد 405

شماره تماس: 09189399691

سمیه دیانت

سمیه دیانت

سمیه دیانت، وکیل پایه یک دادگستری است که علاوه بر انجام امور وکالتی به عنوان مشاور حقوقی نیز فعالیت می کند. شماره پروانه وکالت خانم دیانت 24275 است که در سال 1393 از سوی کانون وکلای دادگستری برای ایشان صادر شده است. خانم دیانت با 8 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری توانسته است در بسیاری از پرونده های خود به موفقیت دست یابد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • 8 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: گرگان، بلوار ناهارخوران، مجتمع میلاد نور، طبقه 3، واحد 1

شماره تماس: 09124591287

نسیم شریفیان

نسیم شریفیان

شریفیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که چندین سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت در دعاوی مختلف دارد. ایشان به انواع پرونده های حقوقی و خانواده تسلط خوبی دارند و رضایت بالایی از مراجعین خود کسب کرده اند. شماره پروانه وکالت خانم شریفیان 9399 از کانون وکلای دادگستری بوده که در سال 1387 دریافت شده است. از جمله ویژگی های اخلاقی ایشان صبوری، رازداری و ارائه راهکارهای مفید و کارا می باشد. از این رو می‌ توان گفت خانم شریفی جزو یکی از بهترین وکیل در گرگان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده، نفقه و مهریه، حضانت، ارث و میراث و ثبت احوال
 • دعاوی تجاری و مالی، تنظیم انواع قراردادها، چک ها، داوری و انواع اختلافات مالی
 • 14 سال سابقه کاری

آدرس:گرگان، خیابان ولیعصر، کوچه عدالت ۱۶، پاساژ مرجان، طبقه 4، واحد ۶

شماره تماس: 09112776987

مهدی صابری

مهدی صابری

مهدی صابری یکی از بهترین وکیل در گرگان می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری بوده که از سال 1388 با دریافت پروانه وکالت خود به شماره 7807 کار خود را به طور رسمی و حرفه ای آغاز کرده است. تعداد موفقیت های ایشان در پرونده های اخذ شده باعث جلب نظر مراجعین می شود. آقای صابری با برخورد و رفتار مناسبی که دارد جزو وکلای برجسته گرگان شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • تنظیم اوراق قضایی
 • اخذ پرونده های مربوط به انواعدعاوی حقوقی و کیفری

آدرس:گرگان،خیابان ولیعصر،  روبروی مسجد امیر، مجتمع عادل، طبقه 4، واحد 17

شماره تماس: 09113705915

رضا سلیمانی

رضا سلیمانی

دیگر وکیلی که می خواهیم در این مقاله به شما به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان معرفی کنیم، آقای رضا سلیمانی می باشد. ایشان سابقه خوبی در زمینه دفاع از موکلین در پرونده های حقوقی و کیفری دارند. شماره پروانه وکالت آقای سلیمانی 24787 می باشد که از کانون وکلای دادگستری صادر شده است و به ایشان مجوز دفاع از موکلین بدون محدودیت را داده است.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، ثبت احوال
 • دعاوی حقوقی، تجاری و مالی شامل انواع قراردادها و مناقصات
 • ارائه مشاوره با رزرو وقت قبلی به صورت حضوری و غیر حضوری

آدرس:گرگان، خیابان ولیعصر، کوچه عدالت22، مجتمع مینا، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09111759193

مسعود رضایی

مسعود رضایی

مسعود رضایی دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان به شما معرفی می گردد. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گلستان بوده و در زمینه دفاع از موکلین در دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری دارای تجربه کافی می باشد. مراجعین می توانند با حضور در دفتر وکالت ایشان طی یک جلسه مشاوره از راهنمایی‌ های آقای رضایی بهره برده و با توافقات حاصل شده پرونده خود را به ایشان بسپارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • تنظیم انواع دادخواست و اوراق قضایی

آدرس:گرگان،خیابان ولیعصر، کوچه عدالت 13، مجتمع سینا، طبقه 5

شماره تماس: 09121055819

مژگان یادگاری کلاشمی

مژگان یادگاری کلاشمی

خانم مژگان یادگاری، وکیل پایه یک دادگستری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد گرگان یکی از بهترین وکیل در گرگان می باشد. وی دارای سابقه 10 سال سابقه است که ارائه خدمات وکالتی ایشان از سال 1391 با دریافت پروانه وکالت به شماره 22337 از مرکز وکلای قوه قضاییه آغاز شده است.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی حقوقی، تعزیرات، اعسار، تملک و پیش فروش آپارتمان و…
 • 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: گرگان، خیابان طالقانی شرقی، نرسیده به بیمارستان مطهری، مجتمع بابایی، طبقه 5، واحد 89

شماره تماس: 09113727484

چه وظایفی برعهده بهترین وکیل در گرگان است؟

هر فردی در هر جایگاهی که باشد وظایفی را بر عهده دارد که موظف است به آن ها عمل کند. در این میان به دلیل حساسیت کاری و سروکار داشتن با مال و آبرو و حیثیت مردم، وکیلان وظایف سنگینی بر دوش دارند و باید با تمام قوا آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. وظایف بهترین وکیل در گرگان به شرح زیر می باشد:

 • بهترین وکیل در گرگان باید در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و موکل خود را تنها نگذارد.
 • باید سعی کند تمامی ادله و شواهد موجود را به صورت مستند دربیاورد و در قالب مدارک به دادگاه ارائه دهد.
 • به موکلین و مراجعین خود مشاوره های حقوقی ارائه دهد و سعی کند با راهنمایی های تخصصی خود آن ها را از سردرگمی نجات دهد.
 • با علم و دانشی که دارد نتایج را به درستی تحلیل کند.
 • مطابق با قرارداد تنظیم شده عمل کند و از حدود خود تجاوز نکند.

شما می توانید برای آشنایی با وکلای شهرهای دیگری مثل ساری، به مقاله بهترین وکیل در ساری مراجعه کنید.

چه وظایفی برعهده بهترین وکیل در گرگان است؟

مشاور حقوقی کیست و چه فرقی با وکیل دارد؟

مشاورین حقوقی، دانش آموختگان رشته حقوق و یا مبانی فقه و حقوق اسلامی هستند که می توانند پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا در دفاتر حقوقی به مراجعین، مشاوره های لازم را ارائه دهند. ارائه راهنمایی و مشاوره نیازی به داشتن پروانه وکالت ندارد.

اما وکیل تنها با داشتن مدرک تحصیلی نمی تواند فعالیت کند و باید در آزمون وکالت شرکت کند. پس از پذیرش در آزمون وکالت و گذراندن دوره کارآموزی و آزمون اختبار، به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران می توانند بدون محدودیت در انواع دعاوی ورود کنند و وکالت پرونده را بر عهده گیرند.

در شهر اصفهان وکلای بسیار مجربی هستند که دعاوی خانواده از جمله مهریه و طلاق را حل می کنند، اگر به دنبال این وکلا هستید می توانید به مقاله بهترین وکیل مهریه در اصفهان یا بهترین وکیل خانواده در اصفهان مراجعه نمایید.

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد ویژگی ها و وظایف وکلای پایه یک دادگستری صحبت کردیم. همچنین برای کسانی که به دنبال یک وکیل خوب و ماهر در استان گلستان هستند، 10 تا از بهترین وکیل در گرگان را معرفی کردیم تا در مواقع لزوم بتوانند با آن ها در ارتباط باشند.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. در صورت نیاز به مشاوره و یا ارائه نظرات و انتقادات خود، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

اگر اداره ثبت احوال از صدور شناسنامه امتناع ورزد چه باید کرد؟

ذی نفع باید دادخواست الزام اداره ثبت احوال به صدور شناسنامه را مطرح کند.

چگونه می توان وکیل رایگان گرفت؟

می توان به اداره معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری در خیابان سعدی شمالی در تهران مراجعه کرد.

آیا وکیل در تعیین اوقات رسیدگی دخیل است؟

خیر،این مورد از حدود اختیارات دفتر شعبه رسیدگی کننده است و وکیل دادگستری حق مداخله در آن را ندارد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا