وکیل

10 تا از بهترین وکیل در گرگان ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در گرگان را برای ساکنین این شهر که با مشکلات حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی درگیر هستند معرفی کنیم. وکلایی که ما در این مقاله معرفی می کنیم همگی جزو وکلای پایه یک دادگستری می باشند که توانسته اند با موفقیت آزمون وکلات و دوره کارآموزی را پشت سر بگذارند. برای کسب اطلاعات بیش تر و آشنایی با این وکلای خبره در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل در گرگان کیست؟

یک وکیل برجسته می تواند در شرایط دشواری که ممکن است به عنوان متهم و یا شاکی درگیر دادسرا و پرونده های قضایی باشید، مثل یک ناجی کمک رسان شما باشد. بهترین وکیل در گرگان کسی است که می تواند با شناختی که نسبت به مراجع قضایی این منطقه دارد، پرونده های مربوط به انواع دعاوی را اخذ کند و با به کارگیری آموخته ها و تجربیات خود پرونده را در مسیر درست قرار دهد و در نهایت باعث پیروزی موکل خود شود.

بهترین وکیل در گرگان کسی است که فارغ التحصیل رشته حقوق و یا فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه های کشور می باشد و پس از آن در آزمون وکالت که به صورت سالانه برگزار می شود، شرکت کند. دانش آموخته رشته حقوق پس از قبولی در آزمون وکالت می تواند به عنوان وکیل پایه دو به صورت محدود به کار وکالت مشغول شود؛ اما لازم است که دوره کار آموزی دو ساله خود را به پایان برساند و به اخذ درجه وکیل پایه یک دادگستری به صورت قانونی و بدون محدودیت به ارائه خدمات وکالتی مشغول شود.

بهترین وکیل در گرگان کیست؟

انواع وکالت

هنگامی که فردی برای در اختیار گذاشتن برخی از امور خود به دنبال وکیل می گردد، پس از انتخاب وکیل مورد نظر و برگزاری جلسه مشاوره لازم است طی قراردادی وکالت امور را به بهترین وکیل در گرگان بسپارد. انواع وکالت نامه در دفاتر رسمی تنظیم می شود و می تواند در سه دسته طبقه بندی شود که انواع آن به شرح ذیل می باشد:

وکالت مدنی: وکالت مدنی نوعی از وکالتی است که موکل برای فروش املاک، فسخ طلاق و یا اجاره نامه به وکیل داده می شود تا او با اختیاری که دارد به ادارات مختلف مراجعه کند و وظیفه محوله را انجام دهد.

وکالت قضایی: وکالت قضایی را تنها بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گرگان می تواند بر عهده بگیرد. بهترین وکیل در ایران که جزو وکلای پایه یک دادگستری می باشد، می تواند در مراجع قضایی پرونده های حقوقی و کیفری را پیگیری کند و باعث پیروزی موکل خود در دعوای پیش آمده شود.

وکالت با واسطه: وکالت با واسطه به نام وکالت مع الواسطه شناخته می شود؛ در این مورد یک فرد به شخص دیگری وکالت انتخاب وکیل را می دهد که به آن حق وکیل می گویند.

انواع وکالت در شهرهای دیگر نیز صدق می کند و شما می توانید این سه دسته وکالت را در شهر تهران

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در گرگان را بشناسید!

محمد نامنی

 محمد نامنی

محمد نامنی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ گلستان در شهر گرگان می باشد که مشغول به فعالیت در زمینه های حقوقی می باشد. وی یکی از بهترین وکیل در گرگان است و وکالت شرکت های مختلف معتبر را نیز بر عهده دارد که این شرکت ها شامل شرکت ملی نفت، پخش و پالایش، بانک کشاورزی و غیره است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09113717022

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 15، ساختمان طبقه 3، ضلع شرقی

مسعود رضایی

مسعود رضایی

مسعود رضایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بزرگ گرگان می باشد و با لقب بهترین وکیل در گرگان شناخته شده است. وی در شغل و حرفه وکالتی خود بسیار متخصص بوده است و دفاعیات بسیار عالی از موکلین و مراجعینش دارد تا همه چیز را در دادگاه به نفع آن ها به پایان برساند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121055819

آدرس: گرگان،خیابان ولیعصر، کوچه عدالت 13، مجتمع سینا، طبقه 5

مهدی صابری

مهدی صابری

مهدی صابری وکیل پایه یک دادگستری است که سال های بسیار زیادی در شهر بزرگ گرگان به امور حقوقی می پردازد. وی با لقب بهترین وکیل در گرگان معرفی شده است و پرونده های موفق بسیار زیادی را در کارنامه وکالتی اش به ثبت رسانده است که همین مسئله موجب جلب اعتماد در هر یک از مراجعین و موکلین شده است. جناب آقای مهدی صابری در زمینه های متعدد حقوقی فعالیت تخصصی داشته است و به تنظیم اوراق قضایی هم می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه و تخصص در وکالت
 • تنظیم اوراق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09113705915

آدرس: گرگان،خیابان ولیعصر،  روبروی مسجد امیر، مجتمع عادل، طبقه 4، واحد 17

 مزدک تابان

 مزدک تابان

مزدک تابان وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ و زیبا گلستان در شهر گرگان است که سال های بسیار زیادی است که مشغول به حرفه وکالتی می باشند. وی با لقب بهترین وکیل در گرگان توسط مردم معرفی شده است و وکالت و مشاور حقوقی بانک اقتصاد نوین را در شهر گرگان بر عهده دارد. جناب آقای تابان آمار بسیار خوبی از پرونده های موکلین خود دارد و سبب رضایت مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 11سال سابقه و تجربه خوب وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112777330

آدرس: گرگان، بین عدالت 12 و 14، مجتمع پزشکی رضا، طبقه 1، واحد 3

 مریم ابراهیمی

مریم ابراهیمی

مریم ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا گرگان و یکی از بهترین وکیل در گرگان است. وی در حوزه های مختلف ملکی، خانواده، ثبتی، طلاق، کیفری و غیره فعالیت می کند و چندین سال سابقه کار خوب در حوزه وکالت دارد. خانم مریم ابراهیمی نسبت به قوانین و مقررات حقوقی تسلط بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09114103290

آدرس: گرگان، خیابان اسفند غربی، مجتمع بامداد، طبقه چهارم، واحد ۴۰۵

علی حسن پور

علی حسن پور

علی حسن پور وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر گرگان به کار و امور وکالت مشغول می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، بورس، امور بین الملل، ثبتی و غیره تخصص داشته و همچنین در تنظیم قرارداد های حقوقی هم تسلط بالایی را دارد. آقای علی حسن پور وکیلی با صداقت و صراحت در امور حقوقی و وکالتی خویش می باشد و تمام تلاشش را در راستای به پیروزی رساندن پرونده های موکلین دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09113786014

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 7، پاساژ مرسل، طبقه دوم، واحد 216

 علیرضا حیدری

 علیرضا حیدری

علیرضا حیدری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که به عنوان بهترین وکیل در گرگان شناخته شده است و مردم عزیز این شهر به وی اعتماد کامل در زمینه حقوق دارند. وی مشاوره های مختلف حقوقی را به طور حضوری و غیر حضوری برای مردم برگزاری می نماید و به هر یک از آن ها کمک های بسیار زیادی می کند؛ جناب آقای حیدری در حوزه هایی از جمله ملکی، کیفری، مالی، اسناد، تجاری، ثبتی و غیره به فعالیت و تخصص می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09116630400

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 21، مجتمع نعمایی، طبقه اول

سمیه دیانت

سمیه دیانت

سمیه دیانت وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا گرگان می باشد و سال هاست که در این شهر بزرگ به فعالیت های تخصصی در استان زیبا گلستان می پردازد. وی در تنظیم کردن هر یک از اوراق قضایی هم تخصص و تسلط بالایی دارد و زمینه هایی را مانند ملکی، کیفری، طلاق، خانواده و غیره را بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سوابق و تجربه کاری وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124591287

آدرس: گرگان، بلوار ناهارخوران، مجتمع میلاد نور، طبقه 3، واحد 1

 نسیم شریفیان

 نسیم شریفیان

نسیم شریفیان وکیل پایه یک دادگستری در شهر سرسبز گرگان است که در حوزه های متنوع حقوقی از جمله ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، خانواده و غیره مشغول به کار وکالت است و نتایج کاملا قابل قبول و ارزشمندی را در هر یک از پرونده های حقوقی موکلین داشته است. وی با چندین سال سوابق کاری خوب توانسته است تا مورد اعتماد مردم شهر گرگان واقع شود و پرونده های حقوقی در زمینه های مختلف به او واگذار گردد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112776987

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 16، پاساژ مرجان، طبقه 4، واحد 6

 غلامرضا میرزایی نژاد

 غلامرضا میرزایی نژاد

غلامرضایی میرزائی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که در استان بزرگ گلستان در شهر گرگان می باشد که رزومه کاری بسیار قوی و تجربیات بسیار خوب در زمینه وکالت دارد. وی تا به امروز ده ها پرونده وکالتی را به ثبت رسانده است و موفقیت های زیادی را در زمینه های مختلف حقوقی کسب کرده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 •  11 سال سابقه درخشان وکالت
 •  دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تلفن: 09113775684

آدرس : گرگان، خیابان شالیکوبی، عدالت 5، پاساژ آپادانا، طبقه 3

چه وظایفی برعهده بهترین وکیل در گرگان است؟

هر فردی در هر جایگاهی که باشد وظایفی را بر عهده دارد که موظف است به آن ها عمل کند. در این میان به دلیل حساسیت کاری و سروکار داشتن با مال و آبرو و حیثیت مردم، وکیلان وظایف سنگینی بر دوش دارند و باید با تمام قوا آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. وظایف بهترین وکیل در گرگان به شرح زیر می باشد:

 • بهترین وکیل در گرگان باید در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و موکل خود را تنها نگذارد.
 • باید سعی کند تمامی ادله و شواهد موجود را به صورت مستند دربیاورد و در قالب مدارک به دادگاه ارائه دهد.
 • به موکلین و مراجعین خود مشاوره های حقوقی ارائه دهد و سعی کند با راهنمایی های تخصصی خود آن ها را از سردرگمی نجات دهد.
 • با علم و دانشی که دارد نتایج را به درستی تحلیل کند.
 • مطابق با قرارداد تنظیم شده عمل کند و از حدود خود تجاوز نکند.

کلیه وظایف ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل در تهران نیز صدق می کند.

چه وظایفی برعهده بهترین وکیل در گرگان است؟

مشاور حقوقی کیست و چه فرقی با وکیل دارد؟

مشاورین حقوقی، دانش آموختگان رشته حقوق و یا مبانی فقه و حقوق اسلامی هستند که می توانند پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا در دفاتر حقوقی به مراجعین، مشاوره های لازم را ارائه دهند. ارائه راهنمایی و مشاوره نیازی به داشتن پروانه وکالت ندارد.

اما وکیل تنها با داشتن مدرک تحصیلی نمی تواند فعالیت کند و باید در آزمون وکالت شرکت کند. پس از پذیرش در آزمون وکالت و گذراندن دوره کارآموزی و آزمون اختبار، به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گرگان می توانند بدون محدودیت در انواع دعاوی ورود کنند و وکالت پرونده را بر عهده گیرند.

معایب و مزایای شغل وکالت

وقتی شخصی تصمیم می‌گیرد تا پا به دنیای وکالت بگذارد و هدف او تبدیل شدن به بهترین وکیل در گرگان است، باید مزایا و معایب این شغل را بداند و با آگاهی در این راه قدم بگذارد تا در طول مسیر آن، به دلیل سختی های پیش رو، پا پس نکشد و از این حرفه خسته نشود. وکیل بودن نیاز به صبر وحوصله، عشق و علاقه به کار و اقتدار و وقی بودن دارد و انسان های کم رو، خجالتی و عجول نمی توانند در این کار موفق شوند. مزایای شغل و حرفه وکالت عبارتند از:

داشتن شان و جایگاه اجتماعی بالا: همان طور که شان اجتماعی شغل هایی مانند پزشکی، مهندسی و مدیریت در کشور ما بالاست، شان حرفه وکالت علاوه بر ایران در جوامع مختلف نیز بالا می باشد و جامعه با دید مثبتی به آن ها نگاه می کند.

نداشتن محدودیت های شغلی: کسی که به عنوان بهترین وکیل در ایران فعالیت می کند، محدودیتی برای انجام کار ندارد و این شغل برای او خسته کننده نمی باشد. چرا که می تواند هر روز با جنبه های مختلفی از این حرفه رو به رو شود و با برخورد با انواع موضوعات و افراد جدید، حوزه تخصصی خود را انتخاب نماید. مثلا ممکن است وکیلی بخواهد بیش تر در حوزه خانواده قبول پرونده نماید.

دفتری و اداری نبودن آن: کسانی که از یک جا نشینی و شغل هایی که نیاز به حضور برای ساعت های متوالی در یک محل خوش شان نمی آید، بهتر است بدانند این حرفه برای آن ها می تواند بسیار مناسب باشد، چرا که نیازی به حضور مستمر در دفتر ندارد و شغل یکنواخت و بی هیجانی نیست.

اجباری نبودن تاسیس دفتر وکالت: لزومی ندارد که همه وکلا برای خود دفتر وکالت مجزا داشته باشد این افراد می توانند در دفاتر حقوقی همکاران خود و یا به صورت گروهی در یک مکان فعالیت کنند. حتی برخی از وکلا به صورت اینترنتی به قبول وکالت می پردازند.

عدم نیاز به سرمایه اولیه: شغل وکالت نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه ندارد و بدون هیچ هزینه ای می توان پس از پذیرش در آزمون های مورد نظر، حرفه‌ خود را آغاز نمود.

معایب شغل وکالت:

مسئولیت پذیری بالا: در انواع دعاوی کیفری، حقوقی و انتظامی مسئولیت شغلی بهترین وکیل در گرگان بسیار بالا می باشد و کوتاهی در هر یک از آن ها می تواند عواقبی برای موکل و حتی خود وکیل داشته باشد.

احتمال پرداخت نکردن حق الوکاله: با توجه به این که برخی از وکلا، حق الوکاله خود را به صورت اقساط دریافت می کنند، ممکن است بعضی از افراد از پرداخت آن بعد از اتمام کار یا در میانه مسیر خودداری نمایند.

توقع بالای مراجعین و موکلین: ممکن است بهترین وکیل در گرگان نهایت تلاش خود را برای پرونده ای به کار گیرد و بهترین نتیجه را برای موکل خود بدست بیاورد اما موکل از نتیجه راضی نباشد و توقعات بیجایی داشته باشد.

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد ویژگی ها و وظایف وکلای پایه یک دادگستری صحبت کردیم. همچنین برای کسانی که به دنبال یک وکیل خوب و ماهر در استان گلستان هستند، 10 تا از بهترین وکیل در گرگان را معرفی کردیم تا در مواقع لزوم بتوانند با آن ها در ارتباط باشند.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. در صورت نیاز به مشاوره و یا ارائه نظرات و انتقادات خود، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

اگر اداره ثبت احوال از صدور شناسنامه امتناع ورزد چه باید کرد؟

ذی نفع باید دادخواست الزام اداره ثبت احوال به صدور شناسنامه را مطرح کند.

چگونه می توان وکیل رایگان گرفت؟

می توان به اداره معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری در خیابان سعدی شمالی در تهران مراجعه کرد.

آیا وکیل در تعیین اوقات رسیدگی دخیل است؟

خیر،این مورد از حدود اختیارات دفتر شعبه رسیدگی کننده است و وکیل دادگستری حق مداخله در آن را ندارد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا