وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله ما سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس را به شما عزیزان ساکن در جنوب کشور معرفی نماییم. خدمت گرفتن یک وکیل برای رفع اختلافاتی که به دادسرا و شکایت کشیده می شود، مثل مراجعه بیمار به یک پزشک متخصص می باشد. شما نیز اگر قصد دارید برای دعاوی حقوقی خود یک فرد آگاه و متخصص در بندرعباس را انتخاب کنید، در ادامه همراه ما باشید.

منظور از وکالت چیست؟

اگر بخواهیم وکالت را در لغت معنا کنیم باید بگوییم که وکالت یعنی واگذاری اختیارات و تفویض به شخص دیگر. وقتی صحبت از دادن وکالت به بهترین وکیل خانواده در بندرعباس می شود، یعنی قرار است قراردادی در این میان تنظیم شود که توسط آن فردی نایب انجام کارهای فرد دیگری می شود. در این میان به کسی که نیابت کار را بر عهده گرفته وکیل، به کسی که اختیار کار خود را به دیگری سپرده موکل، به امر واگذاری اختیار وکالت دادن و به قراردادی که بین طرفین تنظیم شده است وکالت نامه می گویند.

مطابق با ماده 656 قانون مدنی تعریف وکالت به این صورت است: وکالت یعنی عقدی که به واسطه آن بین طرفین قراردادی برای جایگزینی یکی از دو طرف برای انجام امور طرف دیگر تنظیم می شود.

وقتی دو طرف وکالت نامه یا همان قرارداد را امضا می کنند، بعد از آن نسبت به هم تعهدات و وظایفی بر عهده دارند که مستلزم عمل به آن هستند.

در گذشته به خدمت گرفتن وکیل برای امور خیلی پیچیده و رایج بود، اما امروزه افراد ترجیح می دهند به دلیل مشغله کاری و نیاز به رسیدگی یک فرد کار بلد به امورشان، مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی (بهتر است توسط بهترین وکیل ملکی در بندرعباس انجام پذیرد) و خانواده از وکلای خبره کمک بگیرند. از این رو بهترین وکیل در بندرعباس می تواند وکالت پرونده هایی با موضوعات مختلف را با توجه به نوع تخصص خود بپذیرد.

منظور از وکالت چیست؟

بهترین وکیل در بندرعباس چه وظایفی بر عهده دارد؟

هنگامی که بین وکیل و موکل قراردادی امضا می شود، بر اساس بندهای آن هر دو طرف نسبت به هم وظایفی بر عهده دارند. بهترین وکیل در بندرعباس به خوبی از وظایف خود آگاه است و تمام سعی خود را برای انجام آن ها می کند. وظایفی که بهترین وکیل در بندرعباس بر عهده دارد عبارتند از:

 • مطالعه کامل پرونده و تحقیق در مورد آن
 • پیگیری و رسیدگی به موضوع و تلاش برای پیروزی در دادگاه
 • حفظ رازهای موکل و فاش نکردن آن ها نزد بقیه، به خصوص طرف مقابل
 • بهترین وکیل کیفری در بندرعباس باید در تمامی جلسات دادگاه حضور فعال داشته باشد.
 • خیانت نکردن به موکل و حفظ مصلحت او، بهترین وکیل در بندرعباس به هیچ عنوان به خاطر پیشنهادهای مالی منافع موکل خود را به خطر نمی اندازد و می داند که در این صورت موکل می تواند از او شکایت کند.
 • پس دادن تمامی مدارکی که در ابتدای کار موکل در اختیار وکیل قرار داده است.

لازم به ذکر است؛ کلیه وظایف ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل طلاق در بندرعباس نیز صدق می کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس را بشناسید!

دکتر مجتبی خواجویی گسمونی

دکتر مجتبی خواجویی ، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مدرس دانشگاه هستند . ایشان بیش از ۱۷ سال سابقه وکالت دادگستری و مشاور حقوقی سازمانهای دولتی و شرکتهای تجاری خصوصی
بیش از ۱۴ سال سابقه تدریس دانشگاه را دارا هستند . ایشان رییس هیات مدیره موسسه حقوقی دال هستند.

ایشان در حال حاضر یکی از بهترین مشاوران حقوقی استان هرمزگان می‌باشد که میتواند با ارائه بهترین راه کارهای حقوقی شما را در رسیدن به پیروزی نهایی با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکن یاری داده و تا پایان رسیدگی و احقاق در کنار شما باشد.

وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین ، برخورد و رفتار حرفه ای و مناسب با موکلین ، فن بیان و نفوذ کلام ، به عنوان یکی از وکلای برتر بندرعباس و استان هرمزگان بعنوان یک وکیل حرفه ای و مسئولیت پذیر شناخته شود . اگر در استان هرمزگان با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید با خیال آسوده پرونده خود را به ایشان بسپارید.

حوزه فعالیت وکیل خواجویی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتند از:

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

آدرس:

بندرعباس ، بلوار دانشگاه روبروی کتابفروشی پنج استاد ، نبش دانشگاه ۱۳/۱ ساختمان تورینو طبقه ۶

شماره تماس:09171600419

09133473727

شماره دفتر:987633620805

آدرس اینستاگرام:khajuee_lawyer@

آدرس وب سایت:http://khajueelawyer.com

سامان عسگری

سامان عسگری

سامان عسگری وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس می باشد و در استان بزرگ هرمزگان فعالیت حقوقی دارد و به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس معرفی شده است. وی در دعاوی های متعدد کیفری، خانواده، طلاق، ملکی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت زیادی داشته و قدرت بیان خوبی دارد.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق خصوصی
 • نویسنده
 • پژوهشگر حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۹۴۱۰۵۱۲۴

آدرس: بندرعباس، حد فاصل چهارراه مرادی و قدس، نبش کوچه ی رضوان ۴، ساختمان مشیر، طبقه ی سوم، واحد ۱۲

 امید بیستونی

امید بیستونی

امید بیستونی در شهر بندرعباس وکیل پایه یک دادگستری است و در ضمن در این شهر فعالیت حقوقی بر عهده دارد. ایشان در شرکت های معتبر زیادی در بندرعباس به عنوان وکیل و مشاور حقوقی فعالیت داشته است که این شرکت ها شامل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان، مشاور حقوقی شهردار سابق بستک، مشاور حقوقی برخی شرکت های تجاری مانند یخچال سازی سلسبیل با برند پاک نوش است؛ وی یکی از بهترین وکیل در بندرعباس است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کار وکالت
 • داوری حقوقی
 • عضویت در انجمن مخترعین کشور به مدت 9 سال
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۶۱۷۴۳

آدرس: بندرعباس، شهرستان بستک، خیابان امام، ساختمان کریمیان، طبقه ی اول، واحد یک

 سامان احمدی

سامان احمدی

سامان احمدی وکیل پایه یک دادگستری در استان هرمزگان در شهر بزرگ بندرعباس است و مشغول به انجام کار وکالت می باشد. ایشان در حیطه دعاوی های ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و غیره تخصص بسیار زیادی دارد و در تلاش می باشد تا بتواند پرونده هایی که بر عهد گرفته را به خوبی انجام دهد و موجب رضایت موکلین شود. در ضمن سامان احمدی خلق و خوی بسیار خوبی دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0937539373

علی محمدی

علی محمدی

علی محمدی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس است و سالیان بسیار زیادی می باشد که در این شهر مشغول به انجام فعالیت حقوقی است. وی موفق گردیده است تا اعتماد و اطمینان هر یک از موکلین و مراجعین خود را جلب کند و همچنان در تلاش می باشد تا مشاوره های کاملا حرفه ای برای مردم داشته باشد تا بتواند مشکلات حقوقی شان را حل نماید. آقای علی محمدی به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در بندرعباس
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوق

شماره تماس: ۰۹۱۷۹۳۷۸۶۳۴

آدرس: بندرعباس، چهارراه مرادی، پل سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه ی شهید توسلی

فاطمه فتح پور

فاطمه فتحی پور

فاطمه فتح پور وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر بزرگ بندرعباس فعالیت های متعدد حقوقی انجام می دهد. ایشان تا به امروز مشاوره های کاملا حضوری و غیر حضوری اصولی بسیار عالی در اختیار هر یک از مردم قرار می دهد و به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در بندرعباس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177173151

آدرس: بندرعباس، حد فاصل چهارراه نخل ناخدا و پمپ بنزین بلال، برج اورست، طبقه 5، واحد502

 آدرس: بندرعباس، صدمتر قبل از چهارراه داماهی، بغل املاک حامد، درب سفید، طبقه اول

 مجتبی خواجویی

مجتبی خواجویی

مجتبی خواجویی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا بندرعباس می باشد و در زمینه های متعدد حقوقی از جمله کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، طلاق و غیره فعالیت دارد. وی با تکنیک هایی که ارائه می دهد، پرونده خود را در بازه زمانی کوتاه انجام می دهد و به نتایج درست و مطلوب می رساند. در ضمن آقای مجتبی خواجویی بهترین وکیل در بندرعباس است.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان هرمزگان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171600419

آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش دانشگاه 13/1، ساختمان تورینوف، طبقه 6

 محمدامین عباسی

 محمدامین عباسی

محمدامین عباسی وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ بندرعباس مشغول به انجام کار حقوقی می باشد و به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس معرفی شده است. وی پرونده های بسیار زیادی را در کارنامه وکالتی اش ثبت کرده است و همین مسئله موجب شده که مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شود.

تخصص و مهارت:

 • عضوذ کانون وکلا دادگستری در بندرعباس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٧٣٩٧٨٩۴٠

آدرس: بندرعباس، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه چهارم، واحد 10

سام اسحقی

سام اسحقی

سام اسحقی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس می باشد و مشغول به فعالیت های مختلف حقوقی در این شهر بزرگ است؛ وی در زمینه دعاوی های متعدد ملکی، مالی، تجاری، طلاق، خانواده و غیره فعالیت می کند؛ ایشان با لقب بهترین وکیل در بندرعباس شناخته شده است و تعهد و مسئولیت بسیار زیادی در قبال پرونده های حقوقی که بر عهده می گیرد دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلا دادگستری بندرعباس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٧٧۴۵٠٠۶

آدرس: بندرعباس، خیابان دانشگاه، کوچه دانشگاه ۱۳، جنب بانک ملت، ساختمان کوروش کبیر، طبقه ۳، واحد ۳۰۱

مسعود نیکویی

مسعود نیکویی

مسعود نیکویی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ بندرعباس است و با لقب بهترین وکیل در بندرعباس شناخته شده است. وی به مدت چهار سال در شرکت اتحادیه تعاونی و تولید وکالت و مشاور حقوقی را بر عهده گرفته است و در ضمن به مدت چهار سال در شرکت مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد وابسته به بنیاد مستضعفان و به مدت پنج سال صندوق تعاون روستایی ایرانیان و پیگیری مطالبات حقوقی و مالی بانک محال علیه به عنوان وکیل و مشاور حقوقی فعالیت کرده است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سوابق و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، کوچه قوام 5، ساختمان جهان نما، طبقه7، واحد 20

انواع وکیل از نظر نوع استخدام

برای به کار گرفتن بهترین وکیل طلاق در بندرعباس می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. به طور کلی 4 نوع وکیل از این نظر وجود دارند که انواع آن ها به شرح زیر می باشد:

وکیل انتخابی

زمانی که فرد به صورت شخصی به دنبال یک وکیل مناسب مثل، بهترین وکیل در بندرعباس می گردد و از بین وکلای کاندید، فردی را برای سپردن پرونده خود انتخاب می کند. این وکیل پس از آن موظف می شود که از موکل خود در حوزه موضوع وکالت در دادگاه های قضایی دفاع کند.

وکیل معاضدتی

اگر شخصی برای دعاوی حقوقی و یا کیفری خود بخواهد از یک وکیل کمک بگیرد اما هزینه پرداخت آن را نداشته باشد، می تواند از اداره معاضدت تحت نظر کانون وکلای دادگستری درخواست یک وکیل معاضدتی نماید.

وکیل تسخیری

این وکیل بیش تر برای دعاوی کیفری اتخاذ می شود. چرا که در موضوعات کیفری لازم است که رسیدگی به پرونده به دست وکیل انجام شود. اگر فرد توانایی مالی و یا شرایط انتخاب وکیل را نداشته باشد، دادگاه از بین وکلای خود یک وکیل مناسب را برای فرد استخدام می کند.

وکیل اتفاقی

وکیلی است که هنوز موفق به دریافت پروانه وکالت نشده، ولی می تواند برای نزدیکان خود با پرداخت هزینه مشخص نقش وکیل را ایفا کند.

اگر به دنبال وکیل در سایر شهرها هستید، می توانید به مقاله های مرتبط سر بزنید. برای مثال، مقاله ای با عنوان بهترین وکیل در اهواز، به معرفی وکلای معروف در آن شهر پرداخته است.

انواع وکیل از نظر نوع استخدام

حق الوکاله بهترین وکیل در بندرعباس چقدر است؟

به طور کلی، امروزه شاهد افزایش قیمت حق الوکاله وکلا در سراسر کشور هستیم. اما پارامترهایی هستند که باعث تفاوت هزینه وکالت وکلا با یکدیگر می شوند. بهترین وکیل مهریه در بندرعباس، ابتدا پرونده را به طور کامل مطالعه می کند و در جلسه مشاوره با مراجعه کننده راجع به مطالبات وی و آن چه تاکنون رخ داده است صحبت می کند.

پس از صحبت های انجام شده وکیل طبق سختی و پیچیدگی پرونده مبلغ مورد نظر را به فرد اعلام می نماید. البته قبل از این که سختی پرونده بر روی قیمت اثر بگذارد، رزومه و سابقه کاری وکیل، محل قرارگیری دفتر وکالت و همچنین درجه علمی او نیز می تواند باعث نوسان قیمت شود.

حق الوکاله وکلا در شهرهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. برای مثال، در تهران هزینه های دریافتی وکلا ممکن است از باقی شهرها کمی بیش تر باشد. شما می توانید برای اطلاع از حدود قیمت در کلان شهر تهران، با وکلای معرفی شده در مقاله بهترین وکیل در تهران تماس بگیرید.

شرایط و چگونگی فسخ وکالتنامه

تنها وکالتنامه ای که به هیچ عنوان امکان عزل آن وجود ندارد، وکالتنامه بلاعزل می باشد و در واقع با دادن وکالت به طرف مقابل، شخص موکل حق عزل وکیل را از خود می گیرد، مگر این که وکیل با رضایت خو بخواهد وکالت را واگذار نماید. مثل وکالت دادن در هنگام ازدواج جهت حق طلاق که در کشور ما به مرد داده می شود. اما در وکالتنامه های معمولی که برای انواع دعاوی حقوقی و کیفری افراد به سراغ بهترین وکیل در بندرعباس می روند، شرایط فسخ وکالتنامه وجود دارد و این امر قانونی است.

طبق ماده 678 قانون مدنی در کشور، شرایط فسخ وکالتنامه به سه روش ممکن است که عبارتند از:

 • عزل وکیل توسط موکل
 • استعفا توسط خود وکیل
 • فوت شدن و یا دیوانگی یکی از طرفین پرونده یعنی وکیل و یا موکل

اگرموکل تصمیم بگیرد که از ادامه همکاری با وکیل خود انصراف دهد، می تواند قرارداد تنظیم شده را فسخ کند و هیچ مانعی برای این مورد وجود نخواهد داشت. البته ممکن است بهترین وکیل در بندرعباس بخواهد حق الوکاله را دریافت کند و سپس قرارداد را فسخ نماید. اما اگر در وکالتنامه کلمه بلاعزل آورده شده باشد و شرط عقد بدون عزل در آن قید شده باشد، امکان فسخ قرارداد توسکل موکل وجود نخواهد داشت. همچنین مطابق ماده 37 قانون، عزل وکیل توسط موکل به صورت شفاهی باید در یک از جلسات دادگاه، با امضای طرفین قرارداد اعلام شود تا از آن پس دیگر اجازه حضور وکیل در دادگاه موکل خود نباشد.

ماده 181 قانون نیز اینگونه بیان می دارد که وکیل می تواند از ادامه همکاری با موکل خود استعفا دهد. در این صورت وکیل باید خسارت های وارده به موکل را جبران نماید.

برای مورد سوم نیز در صورتی که وکیل یا موکل فوت کند یا دچار جنون و دیوانگی شود، قرارداد به صورت خودکار فسخ می گردد.

کلام آخر

قوه قضائیه یکی از مراکز پرکار در کشور محسوب می شود. چرا که روزانه پرونده های بسیاری در دادگاه های سراسر کشور با موضوعات مختلف کیفری، حقوقی، خانواده (توصیه می شود بهترین وکیل مهریه در بندرعباس مشکلات خانوادگی را برعهده بگیرند.)، ثبتی، ملکی و امنیتی در جریان است. رسیدگی به این موضوعات به دست وکلای هر حوزه سپرده می شود. برای کمک به کسانی که در بندرعباس به دنبال یک وکیل خبره هستند، ما 10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس را در این مقاله معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. شما می توانید برای پرسیدن سوالات مورد نظر خود، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید. همچنین در صورتی که قصد یافتن وکیل خانم را دارید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل زن در بندرعباس مراجعه نمایید.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

دعوی علیه متوفی قابل رسیدگی است؟

طرح دعوی علیه متوفی و میّت قابلیت استماع و رسیدگی را ندارد.

از نظر قانون چه افرادی حق دارند تقاضای نسب دهند؟

افرادی که رابطه نسبی مانند پدر و مادر و خواهر و برادری و فرزندی باهم دارند.

4.4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا