وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس⭐【سال1403】⚖️

 بهترین وکیل در بندرعباس که مجله حقوقی وکیل چی پیشنهاد می دهد:

  • آقای بهروز اصبحی (هرمزگان)
  • هادی میرزایی (چهارراه فاطمیه)
  • سامان احمدی (بلوار مصطفی خمینی)
  • حامد احمدی (بلوار مصطفی خمینی)
  • فاطمه وردی پور (بندرعباس)
  • ستاره قلی پور ملکشاه (خیابان مطهری)
  • زهرا دبیری (بلوار امام خمینی)
  • دکتر مجتبی محمدی (اتوبان ستاری)
  • آقای شهریار دانا (هرمزگان)
  • خانم ياسمن زمانى (شهر نمايش)

در این مقاله ما سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس را به شما عزیزان ساکن در جنوب کشور معرفی نماییم. خدمت گرفتن یک وکیل برای رفع اختلافاتی که به دادسرا و شکایت کشیده می شود، مثل مراجعه بیمار به یک پزشک متخصص می باشد. شما نیز اگر قصد دارید برای دعاوی حقوقی خود یک فرد آگاه و متخصص در بندرعباس را انتخاب کنید، در ادامه همراه ما باشید.

منظور از وکالت چیست؟

اگر بخواهیم وکالت را در لغت معنا کنیم باید بگوییم که وکالت یعنی واگذاری اختیارات و تفویض به شخص دیگر. وقتی صحبت از دادن وکالت به بهترین وکیل خانواده در بندرعباس می شود، یعنی قرار است قراردادی در این میان تنظیم شود که توسط آن فردی نایب انجام کارهای فرد دیگری می شود. در این میان به کسی که نیابت کار را بر عهده گرفته وکیل، به کسی که اختیار کار خود را به دیگری سپرده موکل، به امر واگذاری اختیار وکالت دادن و به قراردادی که بین طرفین تنظیم شده است وکالت نامه می گویند.

مطابق با ماده 656 قانون مدنی تعریف وکالت به این صورت است: وکالت یعنی عقدی که به واسطه آن بین طرفین قراردادی برای جایگزینی یکی از دو طرف برای انجام امور طرف دیگر تنظیم می شود.

وقتی دو طرف وکالت نامه یا همان قرارداد را امضا می کنند، بعد از آن نسبت به هم تعهدات و وظایفی بر عهده دارند که مستلزم عمل به آن هستند.

در گذشته به خدمت گرفتن وکیل برای امور خیلی پیچیده و رایج بود، اما امروزه افراد ترجیح می دهند به دلیل مشغله کاری و نیاز به رسیدگی یک فرد کار بلد به امورشان، مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی (بهتر است توسط انجام پذیرد) وکیل ملکی و خانواده از وکلای خبره کمک بگیرند. از این رو بهترین وکیل در بندرعباس می تواند وکالت پرونده هایی با موضوعات مختلف را با توجه به نوع تخصص خود بپذیرد. همچنین اگر ساکن هرمزگان هستید می توانید از بهترین وکیل هرمزگان کمک بگیرید.

منظور از وکالت چیست؟

بهترین وکیل در بندرعباس چه وظایفی بر عهده دارد؟

هنگامی که بین وکیل و موکل قراردادی امضا می شود، بر اساس بندهای آن هر دو طرف نسبت به هم وظایفی بر عهده دارند. بهترین وکیل در بندرعباس به خوبی از وظایف خود آگاه است و تمام سعی خود را برای انجام آن ها می کند. وظایفی که بهترین وکیل در بندرعباس بر عهده دارد عبارتند از:

 • مطالعه کامل پرونده و تحقیق در مورد آن
 • پیگیری و رسیدگی به موضوع و تلاش برای پیروزی در دادگاه
 • حفظ رازهای موکل و فاش نکردن آن ها نزد بقیه، به خصوص طرف مقابل
 • بهترین وکیل کیفری در بندرعباس باید در تمامی جلسات دادگاه حضور فعال داشته باشد.
 • خیانت نکردن به موکل و حفظ مصلحت او، بهترین وکیل در بندرعباس به هیچ عنوان به خاطر پیشنهادهای مالی منافع موکل خود را به خطر نمی اندازد و می داند که در این صورت موکل می تواند از او شکایت کند.
 • پس دادن تمامی مدارکی که در ابتدای کار موکل در اختیار وکیل قرار داده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس را بشناسید!

آقای بهروز اصبحی

آقای بهروز اصبحی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، فعال در شهرستان بندرعباس استان هرمزگان می باشد.

ایشان سال ها سابقه وکالت در زمینه دعاوی کیفری از جمله دعاوی: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری و …

ایشان از وکلایی هستند که بیشتر پرونده های موکل های خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند. علت این موضوع نیز این است که قبل از پذیرش وکالت یک پرونده، جوانب مختلف آن را بررسی و سپس وکالت پرونده را مورد پذیرش قرار میدهند.

لذا جهت ارتباط با وکیل اصبحی میتوانید از طریق موارد زیر اقدام نمایید.

09172021948 – 09120649022 (وکیل اصبحی)

وب سایت: asbahi-lawyer.ir

آیدی تلگرام: b_asbahi_lawyer

Email: [email protected]

هادی میرزایی

آقای هادی میرزایی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس و عضو کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان  با 18 سال سابقه وکالت و به عنوان مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری  افتخار دارند با اتکاء به تجربه طولانی در شرکت های متعدد دولتی و خصوصی و نیز انجام بسیاری از پرونده های قضایی خاص با ارائه خدمات مشاوره ای و وکالتی در دعاوی حقوقی و تجاری و پرونده های کیفری و به ویژه در امور ملکی همکاری نمایند. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام استان قرار گیرند.

از دیگر صفات بارز ایشان پاسخگو بودن به موقع و ارتباط مستمر با موکل و همراه بودن ایشان تا حصول نتیجه مطلوب می باشد.

اهم خدمات حقوقی و مشاوره ای ایشان عبارتند از:

 • دعاوی حقوقی : وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت ، اثبات بیع و قراردادها ، اثبات مالکیت ،ابطال رای داور ، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری ، کمیسیون ماده صد شهرداری، دعاوی مربوط به تخلیه املاک تجاری و مسکونی و مطالبه اجرا المثل ایام تصرف  دستور تخلیه ، دستور موقت و تامین خواسته و تامین دلیل ، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، چک و سفته ، دعاوی بانکی و ابطال سند رهنی اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت ودعاوی مربوط به پیش فروش آپارتمان ، دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • دعاوی کیفری : وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، خیانت در امانت ، فروش مال غیر ،جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی ، قاچاق سوخت
 • دعاوی خانواده :  وکالت در دعاوی خانواده مانند طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان ،فسخ نکاح ، طلاق توافقی
 • داوری : داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فیمابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت در مراجع و کمیسیونها : وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون ماده صد شهرداری، کمیسیون ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • مشاوره حقوقی : مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای هادی میرزایی  پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید

از مهمترین اهداف آقای  هادی میرزایی به عنوان مدیرعامل موسسه حقوقی و داوری ، ایجاد صلح و سازش بین اشخاص و انجام داوری در کلیه زمینه های حقوقی و تجاری می باشد ( ایشان سالهاست به عنوان داور دعاوی ارجاعی از سوی محاکم دادگستری استان هرمزگان و مرکز داوری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن شهرستان بندرعباس تعیین و به لحاظ تجربه بیش از یک دهه در امر داوری مبادرت به رسیدگی و صدور رای داوری می نمایند )

 نشانی دفتروکالت :  بندرعباس – چهارراه فاطمیه –  روبروی شیرینکده – نبش کوچه بینش 7 ساختمان پزشک طبقه چهارم واحد 408 دفتر وکالت هادی میرزایی

جهت اعطای وکالت به آقای هادی میرزایی  و استفاده از خدمات حقوقی و مشاوره تخصصی  ، می توانید با شماره های  زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن دفتر : 32210581 – 076

فاکس دفتر: 07632210582

همراه وکیل:  09191268556 09121268556

وب سایت: vakil-mirzaei.com

Email: [email protected]       

سامان احمدی

سامان احمدی بهترین وکیل بندرعباس

آقای سامان احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مشاور حقوقی با چندین سال سابقه مشاوره تخصصی و با چندین سال سابقه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و ایشان تاکنون پرونده‌های زیادی رو قبول وکالت داشته که با تمرکز زیاد و تکیه بر علم حقوقی خود توانسته رضایت موکلین‌اش را در نتیجه پرونده‌ها جلب نماید.

ایشان با قبول پرداخت اقساط حق الوکاله در بندرعباس و شهرستان های استان هرمزگان با چندین سال سابقه کار و تجربه امور حقوقی و موفقیت در ۹۷درصد پرونده های خود می باشد و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان بوده و شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان و برخورد صمیمی و دوستانه ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. آقای احمدی در دریافت حق الوکاله تخفیفات لازم را باتوجه به وضعیت مالی موکل خواهند داد و دیگر صفت بارز ایشان پاسخگو بودن ایشان و ارتباط مستمر با موکل می باشد وهمین صفات سبب شده ایشان در زمره یکی از بهترین وکلای بندرعباس قرار گیرد.

برخی از تخصص آقای سامان احمدی در زمینه های:

 • دعاوی حقوقی: (چک، سفته، الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، اثبات مالکیت، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، تحریر ترکه، خلع ید، اعتراض ثالث اجرائی، مطالبه وجه، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … )
 • دعاوی کیفری: (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، جعل، کلاهبرداری، سرقت، ضرب و شتم، استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، …) همچنین در دعاوی مواد مخدر، تعزیرات، کلیه موارد مرتبط با قاچاق و تمام فعالیت‌های گمرگی(همراه با تیم متخصص گمرکی) به وکیل احمدی اعطای وکالت نمائید.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای احمدی با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید و با اطمینان خاطر و با احتمال بسیار بالای گرفتن نتیجه به وکیل احمدی اعطای وکالت نمایید.

شماره تماس: 09179565351 – 09375359373
آدرس دفتر:
 بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی.رو به روی خیابان شلمچه.کنار بستنی شاداب، وکالت احمدی

حامد احمدی

حامد احمدی

حامد احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس،با سابقه وکالت چندین ساله در زمینه های حقوقی مختلف، توانسته مشاوره های حقوقی کاربردی و اصولی بسیار خوبی در اختیار موکلین خود قرار دهد. ایشان با اخلاق بسیار خوب و صداقت کاری و همچنین با توجه به تخصص و مهارت بالا درامور وکالتی، بهترین خدمات حقوقی را به موکلینش ارائه میدهد و همین ویژگی های کاری و اخلاقی ایشان را در زمره بهترین وکلای بندرعباس قرار داده است.

حوزه فعالیت وکیل احمدی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و .. عبارتست از:

1.پرونده‌های حقوقی من الجمله: (شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال و …)
پرونده‌های کیفری با موضوعات ( کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری.)
2.پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
3.دعاوی خانواده از جمله: ( طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه  و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و … )
4.پرونده های ادارات دولتی، اداره کار، سازمان تامین اجتماعی و دیگر دوایر دولتی
برای اعطای وکالت به حامد احمدی یکی از  وکلای خوب بندرعباس می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

تلفن تماس وکیل: 09214273451
تلفن تماس وکیل: 09370059757
حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

آدرس: بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی.رو به روی خیابان شلمچه.کنار بستنی شاداب، دفتر وکالت احمدی

فاطمه وردی پور

فاطمه وردی پور کل کناری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ،عضو کانون وکلای دادگستری هرمزگان با چندین سال سابقه در زمینه دعاوی حقوقی ،خانوادگی وکیفری
 ایشان تاکنون در دعاوی بی شماری قبول وکالت نموده که با تمرکز و مطالعه فراوان، ارائه راه حل مطلوب، حسن سابقه، صداقت، صبر، پیگیری مکرر و پاسخگو بودن به موقع توانسته رضایت موکلینش را در نتیجه پرونده جلب نماید

” مراجعه به وکیل آخرین راه چاره نیست ، بلکه اولین و بهترین راه حل است “

 • سالها سابقه کار در دعوی حقوقی(چک،قراردادی،پیش فروش ساختمان و سرقفلی ،مطالبه وجه،هبه و رجوع هبه،الزام به تنظیم سند،تخلیه،توقیف اموال و اجراییات، ملکی و ثبتی و غیره….)
 • دعوی کیفری(جعل و کلاهبرداری،خیانت در امانت،فروش مال غیر، سرقت،قاچاق.تهدید،تحصیل مال از طریق نا مشروع،مواد مخدر و غیره….)
 • و همچنین سایر پرونده های تعزیرات حکومتی
 • دعوی خانواده (طلاق،طلاق توافقی،تمکین،منع اشتغال،مهریه،نفقه)
 • دعاوی تجاری(تنظیم قرارداد اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه‌ی تجاری،شرکت ها و دعاوی مربوط به سازمان بنادر و کشتیرانی)
 • دعاوی در دادسرا و دادگاه نظامی

ارایه مشاوره و همچنین لایحه نویسی در خصوص این دعاوی

آدرس: بندرعباس حد فاصل سه راه پلنگ صورتی و چهارراه مرادی جنب فروشگاه پارسیان ساختمان اهرام طبقه۳ واحد۹

شماره تماس:

09177975097

0936935097

[email protected]

ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره ملکشاه

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر و اخلاق خوب در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

حوزه فعالیت وکیل ستاره ملکشاه در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

1_ پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل ، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

2_ پرونده‌های حقوقی از جمله: (تصادفات ، قراردادها، چک، سفته، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

3_ پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

4_ پرونده‌های خانواده از جمله: (مهریه، تمکین، نفقه، اجرت المثل، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

برای اعطای وکالت به ستاره ملکشاه یکی از  وکلای خوب بندرعباس می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس: 09117064501

آدرس: بندرعباس_ خیابان مطهری_ بالاتر از مصلی قدس روبروی سپاه امام سجادع جنب لواز تحریر چمران_ طبقه ی سوم از موسسه اعتباری ملل_واحد۸

آدرس کانال ایتا:
vakil_setareh_malekshah

زهرا دبیری

زهرا دبیری

زهرا دبیری ۱۷ سال سابقه کار 13 سال در شهرستان شیراز و ۴ سال در شهرستان بندرعباس هستند. یکی از وکلای پایه یک دادگستری در بندر عباس می باشند.

تخصص و مهارت:

 • فعالیت در امور خانواده
 • امور حقوقی و پرونده های مواد مخدر
 • دعاوی کیفری
 • کارشناس ارشد حقوقی

آدرس دفتر: بلوار امام خمینی روبروی بیمارستان کودکان ساختمان آریا طبقه اول واحد 1

شما میتوانید با مشاوره رایگان با ایشان بهترین راهکار را برای مشکلات خود پیدا کنید.

شماره تماس:

09177119627

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

شماره تماس: 09121212133

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

وب سایت: iranvakeel.com

آقای شهریار دانا

 آقای شهریار دانا

جناب آقای شهریار دانا وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس عضو کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان با چندین سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی و کیفری .
ایشان تا کنون پرونده های زیادی قبول وکالت نموده که با تمرکز و مطالعه فراوان،ارائه راه حل مطلوب ،دقت نظر ،حسن سابقه،صداقت، صبر،پیگیری مکرر وپاسخگو بودن به موقع توانسته رضایت موکلینش را در نتیجه پرونده جلب نماید و از وکلای خوش نام استان قرار گیرد.

قبول وکالت:

دعاوی حقوقی از جمله:

 • دعاوی ملکی و املاک ، اراضی ملی ،الزام به تنظیم سند رسمی،الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی،اثبات مالکیت،فسخ قرارداد،اقاله،ابطال،بطلان،اثبات بیع،خلع ید،قلع و قمع مستحدثات ،افراز،رفع تصرف عدوانی،مطالبه وجه التزام قراردادی ،دستور فروش ملک،مشارکت در ساخت ودعاوی مربوط به پیش فروش ساختمان ،ابطال رای داور ، چک و سفته، تصادفات و…
 • ارث(انحصار وراثت ،تحریر ترکه و مهر و موم ،تقسیم ترکه)

دعاوی خانواده از جمله :

 • طلاق توافقی،طلاق از جانب زوج/زوجه،نفقه،مطالبه مهریه،اجرت المثل،تمکین،حضانت فرزندان ،فسخ نکاح،استرداد جهیزیه،ملاقات فرزند،الزام به ثبت ازدواج و…

دعاوی کیفری از جمله:

 • کلاهبرداری،آدم ربایی،خیانت   در امانت،اختلاس،ارتشاء،پولشویی،جعل اسناد،قتل،تعزیرات،قاچاق کالا و ارز،قاچاق سوخت،مشروبات الکلی،موادمخدر و…

برای اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره اقای شهریار دانا با شماره های زیر در تماس باشید:

شماره تماس:

09177661663
09176337731

آدرس پیج اینستاگرام: Vakil_bandarabbas

خانم ياسمن زمانى

خانم ياسمن زمانى وكيل پايه يك دادگسترى و عضو كانون وكلاى هرمزگان با ١٥ سال سابقه و موفقيت در ٩٥ درصد از پروندهاى ارجاعى، مفتخرند به لطف تجربه باارزش خود در پرونده هاى كيفرى و حقوقى بالاخص امور ملكى و قراردادها و همچنين شركتهاى تجارى، براى دفاع از حقوق مراجعين عزيز در كنار آنها باشند.
حسن شهرت، صبر، صداقت در انجام كار، پيگيرى مصّرانه پرونده و پاسخگويى ايشان سبب گرديده در زمره وكلاى باسابقه و خوشنام هرمزگان باشند.
نقطه قوت كار وكالت ايشان، ارتباط مؤثر و مستمر با موكل تا انتهاى دادرسى و حصول نتيجه است.

خدمات حقوقى ايشان عبارتند از :

 • دعاوى حقوقى : وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت ، اثبات بیع و قراردادها ، اثبات مالکیت ،ابطال رای داور ، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری ، کمیسیون ماده صد شهرداری، دعاوی مربوط به تخلیه املاک تجاری و مسکونی و مطالبه اجرا المثل ایام تصرف دستور تخلیه ، دستور موقت و تامین خواسته و تامین دلیل ، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، چک و سفته ، دعاوی بانکی و ابطال سند رهنی اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت ودعاوی مربوط به پیش فروش آپارتمان ، دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • دعاوى ملكى : قبول وکالت در دعاوی ابطال سند مالکیت معارض، افراز ملک، دعوی اجرای ثبت، توقیف عملیات اجرایی و … ، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی تخلیه‌‌ اماکن تجاری، دعوی درخواست مطالبه سرقفلی و …
 • دعاوی کیفری : وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، خیانت در امانت ، فروش مال غیر ،جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی ، قاچاق سوخت
 • دعاوی خانواده : وکالت در دعاوی خانواده مانند طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان ،فسخ نکاح ، طلاق توافقی
 • وکالت در مراجع و کمیسیونها : وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون ماده صد شهرداری، کمیسیون ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی

آدرس: شهر نمايش نرسيده به آزادگان مجتمع عرفان طبقه سوم واحد ٢٨

(قبل از مراجعه حتماً با شماره همراه هماهنگ بفرماييد)

شماره تماس: 09124871078

انواع وکیل از نظر نوع استخدام

برای به کار گرفتن بهترین وکیل طلاق در بندرعباس می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. به طور کلی 4 نوع وکیل از این نظر وجود دارند که انواع آن ها به شرح زیر می باشد:

وکیل انتخابی

زمانی که فرد به صورت شخصی به دنبال یک وکیل مناسب مثل، بهترین وکیل در بندرعباس می گردد و از بین وکلای کاندید، فردی را برای سپردن پرونده خود انتخاب می کند. این وکیل پس از آن موظف می شود که از موکل خود در حوزه موضوع وکالت در دادگاه های قضایی دفاع کند.

وکیل معاضدتی

اگر شخصی برای دعاوی حقوقی و یا کیفری خود بخواهد از یک وکیل کمک بگیرد اما هزینه پرداخت آن را نداشته باشد، می تواند از اداره معاضدت تحت نظر کانون وکلای دادگستری درخواست یک وکیل معاضدتی نماید.

وکیل تسخیری

این وکیل بیش تر برای دعاوی کیفری اتخاذ می شود. چرا که در موضوعات کیفری لازم است که رسیدگی به پرونده به دست وکیل انجام شود. اگر فرد توانایی مالی و یا شرایط انتخاب وکیل را نداشته باشد، دادگاه از بین وکلای خود یک وکیل مناسب را برای فرد استخدام می کند.

وکیل اتفاقی

وکیلی است که هنوز موفق به دریافت پروانه وکالت نشده، ولی می تواند برای نزدیکان خود با پرداخت هزینه مشخص نقش وکیل را ایفا کند.

اگر به دنبال وکیل در سایر شهرها هستید، می توانید به مقاله های مرتبط سر بزنید. برای مثال، مقاله ای با عنوان بهترین وکیل در اهواز، به معرفی وکلای معروف در آن شهر پرداخته است.

انواع وکیل از نظر نوع استخدام

حق الوکاله بهترین وکیل در بندرعباس چقدر است؟

به طور کلی، امروزه شاهد افزایش قیمت حق الوکاله وکلا در سراسر کشور هستیم. اما پارامترهایی هستند که باعث تفاوت هزینه وکالت وکلا با یکدیگر می شوند. بهترین وکیل مهریه در بندرعباس، ابتدا پرونده را به طور کامل مطالعه می کند و در جلسه مشاوره با مراجعه کننده راجع به مطالبات وی و آن چه تاکنون رخ داده است صحبت می کند.

پس از صحبت های انجام شده وکیل طبق سختی و پیچیدگی پرونده مبلغ مورد نظر را به فرد اعلام می نماید. البته قبل از این که سختی پرونده بر روی قیمت اثر بگذارد، رزومه و سابقه کاری وکیل، محل قرارگیری دفتر وکالت و همچنین درجه علمی او نیز می تواند باعث نوسان قیمت شود.

شرایط و چگونگی فسخ وکالتنامه

تنها وکالتنامه ای که به هیچ عنوان امکان عزل آن وجود ندارد، وکالتنامه بلاعزل می باشد و در واقع با دادن وکالت به طرف مقابل، شخص موکل حق عزل وکیل را از خود می گیرد، مگر این که وکیل با رضایت خو بخواهد وکالت را واگذار نماید.

اما در وکالتنامه های معمولی که برای انواع دعاوی حقوقی و کیفری افراد به سراغ بهترین وکیل در بندرعباس می روند، شرایط فسخ وکالتنامه وجود دارد و این امر قانونی است.

طبق ماده 678 قانون مدنی در کشور، شرایط فسخ وکالتنامه به سه روش ممکن است که عبارتند از: عزل وکیل توسط موکل، استعفا توسط خود وکیل، فوت شدن و یا دیوانگی یکی از طرفین پرونده یعنی وکیل و یا موکل می باشد.

اگرموکل تصمیم بگیرد که از ادامه همکاری با وکیل خود انصراف دهد، می تواند قرارداد تنظیم شده را فسخ کند و هیچ مانعی برای این مورد وجود نخواهد داشت. البته ممکن است بهترین وکیل در بندرعباس بخواهد حق الوکاله را دریافت کند و سپس قرارداد را فسخ نماید.

اما اگر در وکالتنامه کلمه بلاعزل آورده شده باشد و شرط عقد بدون عزل در آن قید شده باشد، امکان فسخ قرارداد توسط موکل وجود نخواهد داشت. همچنین مطابق ماده 37 قانون، عزل وکیل توسط موکل به صورت شفاهی باید در یک از جلسات دادگاه، با امضای طرفین قرارداد اعلام شود تا از آن پس دیگر اجازه حضور وکیل در دادگاه موکل خود نباشد.

ماده 181 قانون نیز اینگونه بیان می دارد که وکیل می تواند از ادامه همکاری با موکل خود استعفا دهد. در این صورت وکیل باید خسارت های وارده به موکل را جبران نماید.

برای مورد سوم نیز در صورتی که وکیل یا موکل فوت کند یا دچار جنون و دیوانگی شود، قرارداد به صورت خودکار فسخ می گردد.

کلام آخر

قوه قضائیه یکی از مراکز پرکار در کشور محسوب می شود. چرا که روزانه پرونده های بسیاری در دادگاه های سراسر کشور با موضوعات مختلف کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی، ملکی و امنیتی در جریان است. رسیدگی به این موضوعات به دست وکلای هر حوزه سپرده می شود. برای کمک به کسانی که در بندرعباس به دنبال یک وکیل خبره هستند، ما 10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس را در این مقاله معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. شما می توانید برای پرسیدن سوالات مورد نظر خود، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

دعوی علیه متوفی قابل رسیدگی است؟

طرح دعوی علیه متوفی و میّت قابلیت استماع و رسیدگی را ندارد.

از نظر قانون چه افرادی حق دارند تقاضای نسب دهند؟

افرادی که رابطه نسبی مانند پدر و مادر و خواهر و برادری و فرزندی باهم دارند.

3.3/5 - (9 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا