وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله ما سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس را به شما عزیزان ساکن در جنوب کشور معرفی نماییم. خدمت گرفتن یک وکیل برای رفع اختلافاتی که به دادسرا و شکایت کشیده می شود، مثل مراجعه بیمار به یک پزشک متخصص می باشد. شما نیز اگر قصد دارید برای دعاوی حقوقی خود یک فرد آگاه و متخصص در بندرعباس را انتخاب کنید، در ادامه همراه ما باشید.

منظور از وکالت چیست؟

اگر بخواهیم وکالت را در لغت معنا کنیم باید بگوییم که وکالت یعنی واگذاری اختیارات و تفویض به شخص دیگر. وقتی صحبت از دادن وکالت به بهترین وکیل در بندرعباس می شود، یعنی قرار است قراردادی در این میان تنظیم شود که توسط آن فردی نایب انجام کارهای فرد دیگری می شود. در این میان به کسی که نیابت کار را بر عهده گرفته وکیل، به کسی که اختیار کار خود را به دیگری سپرده موکل، به امر واگذاری اختیار وکالت دادن و به قراردادی که بین طرفین تنظیم شده است وکالت نامه می گویند.

مطابق با ماده 656 قانون مدنی تعریف وکالت به این صورت است: وکالت یعنی عقدی که به واسطه آن بین طرفین قراردادی برای جایگزینی یکی از دو طرف برای انجام امور طرف دیگر تنظیم می شود.

وقتی دو طرف وکالت نامه یا همان قرارداد را امضا می کنند، بعد از آن نسبت به هم تعهدات و وظایفی بر عهده دارند که مستلزم عمل به آن هستند.

در گذشته به خدمت گرفتن وکیل برای امور خیلی پیچیده و رایج بود، اما امروزه افراد ترجیح می دهند به دلیل مشغله کاری و نیاز به رسیدگی یک فرد کار بلد به امورشان، مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی (بهتر است توسط بهترین وکیل ملکی در بندرعباس انجام پذیرد) و خانواده از وکلای خبره کمک بگیرند. از این رو بهترین وکیل در بندرعباس می تواند وکالت پرونده هایی با موضوعات مختلف را با توجه به نوع تخصص خود بپذیرد.

منظور از وکالت چیست؟

بهترین وکیل در بندرعباس چه وظایفی بر عهده دارد؟

هنگامی که بین وکیل و موکل قراردادی امضا می شود، بر اساس بندهای آن هر دو طرف نسبت به هم وظایفی بر عهده دارند. بهترین وکیل در بندرعباس به خوبی از وظایف خود آگاه است و تمام سعی خود را برای انجام آن ها می کند. وظایفی که بهترین وکیل در بندرعباس بر عهده دارد عبارتند از:

 • مطالعه کامل پرونده و تحقیق در مورد آن
 • پیگیری و رسیدگی به موضوع و تلاش برای پیروزی در دادگاه
 • حفظ رازهای موکل و فاش نکردن آن ها نزد بقیه، به خصوص طرف مقابل
 • بهترین وکیل کیفری در بندرعباس باید در تمامی جلسات دادگاه حضور فعال داشته باشد.
 • خیانت نکردن به موکل و حفظ مصلحت او، بهترین وکیل در بندرعباس به هیچ عنوان به خاطر پیشنهادهای مالی منافع موکل خود را به خطر نمی اندازد و می داند که در این صورت موکل می تواند از او شکایت کند.
 • پس دادن تمامی مدارکی که در ابتدای کار موکل در اختیار وکیل قرار داده است.

لازم به ذکر است؛ کلیه وظایف ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل طلاق در بندرعباس نیز صدق می کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس را بشناسید!

سامان احمدی

سامان احمدی

سامان احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد؛ مدرک تحصیلی آقای احمدی کارشناسی رشته حقوق بوده و تاکنون موفق به پیروزی در پرونده های زیادی شده است؛ وکیل احمدی جزو بهترین وکیل در بندرعباس به شمار می رود. علت محبوبیت ایشان بین موکلین و مراجعین، اختصاص وقت کافی به آن ها و ارتباط مستمر و پیگیری های مداوم پرونده، دریافت حق الوکاله منصفانه و اقساطی، استفاده از راهکارها و استراتژی های خلاقانه برای به نتیجه رساندن پرونده در حداقل زمان ممکن می باشد.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های مربوط به اداره کار مثل، بیکاری، بازنشستگی و دعاوی کارفرما و پرسنل
 • پذیرش انواع دعاوی خانواده، مهریه، طلاق و حضانت
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: بندرعباس، نرسیده به چهارراه داماهی، نبش املاک حامد، طبقه اول

شماره تماس: 09375359373

مجتبی خواجویی

مجتبی خواجویی

یکی از وکلای به نام و حرفه ای در استان هرمزگان با عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آقای مجتبی خواجویی می باشد. ایشان با مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوص به تدریس در دانشگاه نیز مشغول هستند. آقای خواجویی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. با توجه به سابقه درخشان ایشان و تسلط به قوانین و موضوعات، ایشان یکی از بهترین وکیل در بندرعباس به شمار می روند.

تخصص و مهارت:

 • تدریس در دانشگاه
 • عضویت در کانون وکلای دادگستری مرکز
 • تنظیم قراردادهای اداری و تجاری مختلف

آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش دانشگاه 13/1، ساختمان تورینوف، طبقه 6

شماره تماس: 09171600419

سامان عسگری

سامان عسگری

سامان عسگری، وکیلی است که می تواند به عنوان یکی از بهترین وکیل در بندرعباس معرفی شود. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در هرمزگان می باشد. مدرک تحصیلی آقای عسگری، کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و همچنین دانشجوی دکترای حقوق خصوصی می باشد. وکیل عسگری در حوزه پژوهش و تحقیقات علمی در موضوع حقوق خصوصی بسیار فعال می باشد.

تخصص و مهارت:

 • انوع دعاوی حقوقی، کیفری، گمرکی و خانواده
 • انجام پژوهش های علمی و تحقیقاتی حقوق خصوصی
 • دانشجوی دکترای حقوق خصوصی

آدرس: بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، بلوار بهشتی، نبش کوچه رضوان 4، ساختمان مشیر، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 09194105124

هادی میرزایی

هادی میرزایی

هادی میرزایی، با شماره پروانه 14868، از سال 1387 به طور رسمی کار وکالت را آغاز کرد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی هستند. از زمانی که آقای میرزایی پروانه وکالت خود را دریافت کرده اند، 15 سال می گذرد و بعد از آن به طور مستمر پرونده های قضایی را در انواع موضوعات حقوقی و کیفری در رزومه خود به ثبت رسانده اند. آقای هادی میرزایی با اکثر مراجع قضایی استان هرمزگان آشنایی کامل دارند. با تمام تفاسیر، آقای میرزایی یکی از بهترین وکیل در بندرعباس محسوب می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • 15 سال سابقه در وکالت انواع دعاوی
 • اخذ پرونده هایی با موضوعات حصوصی، ثبتی، کیفری، خانواده و …

آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرین کده، ساختمان پزشکان، طبقه چهارم، واحد 408

شماره تماس: 07632210581 – 09121268556

محمد امین عباسی

محمد امین عباسی

محمد امین عباسی، وکیل پایه یک دادگستری و جزو یکی از بهترین وکیل در بندرعباس، به اخذ پرونده های حقوقی مراجعین می پردازد. متقاضیان می توانند قبل از سپردن پرونده خود به آقای عباسی، در یک جلسه مشاوره به صورت حضوری و یا غیر حضوری در مورد موضوع دعوی با ایشان صحبت کنند و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند. از ویژگی های وکیل عباس در زمینه کاری شیوایی بیان، قدرت سخنوری، پایبندی به نظم، رعایت موازین اخلاق و احترام به موکل و همچنین پیگیری پرونده می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلا
 • ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی ملکی، ثبتی، کیفری و خانواده

آدرس: بندرعباس، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه چهارم، واحد 10

شماره تماس: 09173978940 – 07633347122

انواع وکیل از نظر نوع استخدام

برای به کار گرفتن بهترین وکیل در بندرعباس می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. به طور کلی 4 نوع وکیل از این نظر وجود دارند که انواع آن ها به شرح زیر می باشد:

وکیل انتخابی

زمانی که فرد به صورت شخصی به دنبال یک وکیل مناسب مثل، بهترین وکیل در بندرعباس می گردد و از بین وکلای کاندید، فردی را برای سپردن پرونده خود انتخاب می کند. این وکیل پس از آن موظف می شود که از موکل خود در حوزه موضوع وکالت در دادگاه های قضایی دفاع کند.

وکیل معاضدتی

اگر شخصی برای دعاوی حقوقی و یا کیفری خود بخواهد از یک وکیل کمک بگیرد اما هزینه پرداخت آن را نداشته باشد، می تواند از اداره معاضدت تحت نظر کانون وکلای دادگستری درخواست یک وکیل معاضدتی نماید.

وکیل تسخیری

این وکیل بیش تر برای دعاوی کیفری اتخاذ می شود. چرا که در موضوعات کیفری لازم است که رسیدگی به پرونده به دست وکیل انجام شود. اگر فرد توانایی مالی و یا شرایط انتخاب وکیل را نداشته باشد، دادگاه از بین وکلای خود یک وکیل مناسب را برای فرد استخدام می کند.

وکیل اتفاقی

وکیلی است که هنوز موفق به دریافت پروانه وکالت نشده، ولی می تواند برای نزدیکان خود با پرداخت هزینه مشخص نقش وکیل را ایفا کند.

اگر به دنبال وکیل در سایر شهرها هستید، می توانید به مقاله های مرتبط سر بزنید. برای مثال، مقاله ای با عنوان بهترین وکیل در اهواز، به معرفی وکلای معروف در آن شهر پرداخته است.

انواع وکیل از نظر نوع استخدام

حق الوکاله بهترین وکیل در بندرعباس چقدر است؟

به طور کلی، امروزه شاهد افزایش قیمت حق الوکاله وکلا در سراسر کشور هستیم. اما پارامترهایی هستند که باعث تفاوت هزینه وکالت وکلا با یکدیگر می شوند. بهترین وکیل مهریه در بندرعباس، ابتدا پرونده را به طور کامل مطالعه می کند و در جلسه مشاوره با مراجعه کننده راجع به مطالبات وی و آن چه تاکنون رخ داده است صحبت می کند.

پس از صحبت های انجام شده وکیل طبق سختی و پیچیدگی پرونده مبلغ مورد نظر را به فرد اعلام می نماید. البته قبل از این که سختی پرونده بر روی قیمت اثر بگذارد، رزومه و سابقه کاری وکیل، محل قرارگیری دفتر وکالت و همچنین درجه علمی او نیز می تواند باعث نوسان قیمت شود.

حق الوکاله وکلا در شهرهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. برای مثال، در تهران هزینه های دریافتی وکلا ممکن است از باقی شهرها کمی بیش تر باشد. شما می توانید برای اطلاع از حدود قیمت در کلان شهر تهران، با وکلای معرفی شده در مقاله بهترین وکیل در تهران تماس بگیرید.

کلام آخر

قوه قضائیه یکی از مراکز پرکار در کشور محسوب می شود. چرا که روزانه پرونده های بسیاری در دادگاه های سراسر کشور با موضوعات مختلف کیفری، حقوقی، خانواده (توصیه می شود بهترین وکیل خانواده در بندرعباس مشکلات خانوادگی را برعهده بگیرند.)، ثبتی، ملکی و امنیتی در جریان است. رسیدگی به این موضوعات به دست وکلای هر حوزه سپرده می شود. برای کمک به کسانی که در بندرعباس به دنبال یک وکیل خبره هستند، ما 10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس را در این مقاله معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. شما می توانید برای پرسیدن سوالات مورد نظر خود، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید. همچنین در صورتی که قصد یافتن وکیل خانم را دارید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل زن در بندرعباس مراجعه نمایید.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

دعوی علیه متوفی قابل رسیدگی است؟

طرح دعوی علیه متوفی و میّت قابلیت استماع و رسیدگی را ندارد.

از نظر قانون چه افرادی حق دارند تقاضای نسب دهند؟

افرادی که رابطه نسبی مانند پدر و مادر و خواهر و برادری و فرزندی باهم دارند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا