وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهرقدس⭐【سال1403】⚖️

در هر جامعه ای وقوع جرم در زمینه های مختلف مشاهده می شود. قوانین برخورد با این جرایم در هر کشوری متفاوت است. در کشور ما برخی افعال مشخص جرم انگاری شده اند و مطابق قانون مجازات اسلامی، مرتکب شونده آن ها باید مجازات شود. به دعاوی مربوط به این جرایم، دعاوی کیفری می گویند که برای حل و فصل آن ها باید بدانیم بهترین وکیل کیفری در شهرقدس کیست؟ برای کسب اطلاعات در خصوص مزایای مراجعه به وکیل کیفری تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در شهرقدس کیست؟

وکیل کیفری به فردی گفته می شود که پروانه وکالت دریافت کرده باشد و در زمینه وکالت پرونده های مختلف کیفری مانند سرقت، کلاهبرداری، قتل، فروش مال غیر و غیره فعالیت می کند. این وکلا با حساس ترین مشکلات افراد در جامعه سر و کار دارند و از این رو، شرایط کاری دشواری دارند. بهترین وکیل کیفری در شهرقدس، به قوانین مجازات اسلامی احاطه کامل دارد و همچنین با روند دادرسی دعاوی کیفری نیز آشنا است.

یک وکیل کیفری خوب می تواند با تنظیم دادخواست درست و اصولی، پرونده را در مسیر اصلی قرار داده تا بتواند با به کار بردن استراتژی های مناسب، نتایج مطلوب را کسب نماید. بهترین وکیل ملکی در شهرقدس، می بایست توانایی دریافت تخفیف در مجازات و عفو برای موکل خود را داشته باشد. البته باید توجه شود که وکیل کیفری نباید برای دفاع از موکل خود، اقدامی خارج از چهارچوب قانون انجام دهد.

بهترین وکیل کیفری در شهرقدس کیست؟

عوامل موثر بر هزینه وکیل کیفری

تعرفه دعاوی کیفری با پرونده های خانواده و حقوقی متفاوت است. دعاوی این حوزه ها بسیار پیچیده و حساس هستند و به همین دلیل هزینه بیشتری نیز دارند. موارد مختلفی ممکن است بر هزینه وکیل کیفری موثر باشند که از جمله آن ها می توانیم به موضوع پرونده اشاره نماییم. در واقع می توان گفت مجازات های تعیین شده برای دعاوی کیفری نقش مهمی در هزینه آن دارند. پرونده هایی مانند قتل که مجازات سنگین دارند و دشوار هستند، هزینه وکالت بیشتری هم به دنبال دارند.

تخصص بهترین وکیل کیفری در شهرقدس هم از جمله موارد مهم در حق الوکاله است. زمان مراجعه به وکیل می تواند در هزینه آن تاثیر بگذارد. در برخی موارد، موکلین در نیمه راه پرونده حتی در هنگام صدور حکم و برای ارائه دادخواست تجدید نظر به وکیل مراجعه می کنند. طبیعتا این موضوع می تواند روی حق الزحمه وکیل اثر بگذارد، هر چه مراجعه به وکیل در مراحل ابتدایی تر انجام شود، هزینه بیشتری دارد. در صورتی که پس از گذشت مراحل مشخصی، به وکیل مراجعه شود، با توجه به مراحل انجام شده و مراحل باقی مانده، هزینه تعیین می شود.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهرقدس را بشناسید!

نورالدین غلامی

نورالدین غلامی

یکی دیگر از وکلای شناخته شده در استان تهران و شهرقدس آقای نورالدین غلامی هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. آقای غلامی با تکیه بر معلومات حقوقی، دانش و مهارت خود تعداد زیادی از پرونده ها را به نتایج مطلوب رسانده اند. ایشان در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده های مختلف را وکالت نموده اند. درصد بالایی از این پرونده ها به نتیجه مطلوب رسیده و رضایت موکلین را به همراه داشته اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری و سرقت
 • ارائه مشاوره های حقوقی حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها

آدرس: شهرقدس، 45 متری انقلاب، رو به روی شهرداری، نرسیده به آتش نشانی، نبش کوچه گل گندم، طبقه فوقانی نمایشگاه اتومبیل، پلاک 12، طبقه 1، واحد 2

حمید کردی

حمید کردی

جناب آقای حمید کردی از وکلای توانمند استان شهرقدس هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان تهران هستند که موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک هستند. آقای کردی در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و در دعاوی کیفری تخصص بیشتری دارند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل به عنوان بهترین وکیل کیفری در شهرقدس شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های خانواده، ارث و وصیت و طلاق
 • تخصص در دعاوی اموال منقول مانند خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت، زمین شهری و تخلیه

آدرس: تهران، شهرقدس

محمدصادق بامداد تنیانی

محمدصادق بامداد تنیانی

جناب آقای بامداد در دسته وکلای معروف و توانمند استان تهران هستند که به ارائه خدمات حقوقی در شهرقدس مشغول هستند. آقای محمدصادق بامداد تنیانی در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس: شهرقدس، رو به روی دادگستری، نبش کوچه شهید خانی اصفهانی، پلاک 47، طبقه اول، واحد 2

وحید رحیمی

وحید رحیمی

جناب آقای وحید رحیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در شهرقدس به ارائه خدمات حقوقی مشغول هستند. ایشان موفق شده اند با کسب پیروزی در دعاوی مختلف، لقب بهترین وکیل کیفری در شهرقدس را به خود اختصاص دهند. همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. ایشان امکان دریافت مشاوره به صورت غیرحضوری را نیز برای موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کیفری مختلف
 • تنظیم اوراق قضایی مختلف مانند لایحه و دادخواست
 • وکالت پرونده های خانواده، مهریه، طلاق و حضانت فرزندان

آدرس: شهرقدس، میدان آزادی، بعد از خیابان سجاد، جنب مخابرات قدیم، ساختمان محمدی، طبقه چهارم، واحد 15

فرحناز ملک فام

فرحناز ملک فام

سرکار خانم فرحناز ملک فام جزو وکلای برجسته در شهرقدس هستند. ایشان با تکیه بر دانش و مهارت خود توانسته اند وکالت پرونده های مختلف را با موفقیت به پایان برسانند. خانم ملک فام دانش آموخته رشته حقوق هستند که تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. ایشان حدود یک دهه فعالیت حقوقی دارند که در این مدت سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت، نشانه سواد بالا و مهارت های قابل توجه این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، بعد از آتش نشانی، طبقه فوقانی بانک صادرات، پلاک 130، واحد 1

اصلی ترین دلایل مراجعه به بهترین وکیل کیفری در شهرقدس

دلیل اصلی مراجعه افراد به وکیل کیفری، برخورداری از مزایای حضور وکیل در پرونده است. یک وکیل با نحوه درست طی کردن مراحل مختلف پیگیری دعاوی گوناگون آشنا است. همین موضوع خود سبب می شود که پرونده سریع تر مراحل لازم را طی نموده و به پایان برسد. تجربیات و مهارت های بهترین وکیل کیفری در شهرقدس باعث افزایش احتمال پیروزی نیز خواهد شد، هر چه وکیل حرفه ای تر باشد، این احتمال هم بالاتر می رود.

بسیاری از افراد به دلیل داشتن مشغله های کاری مختلف، زمان کافی برای مراجعه به دادگاه و انجام اقدامات به موقع را ندارند. در چنین شرایطی، با واگذاری وکالت پرونده به یک وکیل حاذق، نیازی به حضور فرد در مراحل مختلف نمی باشد. از طرفی، داشتن یک وکیل خبره باعث ایجاد آرامش و دور شدن استرس و نگرانی بابت نتیجه پرونده خواهد شد.

اصلی ترین دلایل مراجعه به بهترین وکیل کیفری در شهرقدس

آیا مراجعه به وکیل کیفری اجباری است؟

مطابق قانون، داشتن وکیل در پیگیری پرونده ها اختیاری است. هر فرد به عنوان خواهان یا خوانده، شاکی یا متشاکی مختار است که وکالت پرونده خود را به وکیل بسپارد و یا شخصا به تنهایی آن را پیگیری نماید. اما برای کسب نتایج دلخواه بهتر است که از یک وکیل متخصص و باتجربه کمک گرفته شود.

در خصوص برخی از پرونده ها مانند دعاوی قتل که مجازات آن ها قصاص می باشد، داشتن وکیل اجباری است. این اجبار تنها برای جرائم محدودی در نظر گرفته شده است. چنان چه در این دعاوی بنا به دلایل مالی و غیرمالی، متهم تمایلی به داشتن وکیل نداشته باشد، دادگاه برای او با توجه به شرایط، وکیل تسخیری یا معاضدتی انتخاب می نماید. 

کلام آخر

دعاوی کیفری به دسته ای از پرونده های قضایی گفته می شود که در آن ها جرمی رخ داده باشد. وکیلی که در وکالت این پرونده ها تخصص دارد نیز، وکیل کیفری خوانده می شود. بهترین وکیل کیفری در شهر قدس، به تمامی قوانین مجازات اسلامی و پیچ و خم های پرونده های کیفری واقف است. هزینه این وکیل در مقایسه با سایر وکلای حقوقی و خانواده بیشتر است. متهمین در این پرونده ها با هدف کسب نتایج مطلوب، آرامش خیال و کاهش مجازات، به وکیل مراجعه می کنند. داشتن وکیل به جز در برخی از موارد مانند پرونده های قتل، الزامی نمی باشد. تلاش نمودیم تا در این مقاله از سایت وکیل چی، اطلاعات حقوقی مفیدی را به شما ارائه نماییم. از همراهی شما تا پایان این مطلب صمیمانه سپاسگزاریم و از شما تقاضا داریم تجربیات خود را در خصوص مراجعه به وکلای کیفری برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا