وکیل

10 تا از بهترین وکیل در ارومیه ⭐【آپدیت1401】⚖️

گاهی اوقات مشکلاتی گریبان افراد را می گیرد که خلاصی از آن به تنهایی ممکن نیست و یا کاری سخت و زمان بر است. حتی ممکن است برخی افراد به دلیل مشغله های کاری نیاز داشته باشند که فرد دیگری به نیابت از آن ها به امورشان رسیدگی کند. کمک گرفتن از یک وکیل می تواند تمام این مشکلات را حل کند. در این مقاله ما برای کسانی که در استان آذربایجان غربی به دنبال وکیل هستند، 10 تا از بهترین وکیل در ارومیه را معرفی خواهیم کرد؛ پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

وکیل پایه یک دادگستری کسی است که پروانه وکالت خود را توانسته است از دو مرجع قوه قضاییه و یا کانون وکلا دریافت کند و به عضویت یکی از کانون های وکالت دادگستری در آید. از جمله اختیارات بهترین وکیل خانواده در ارومیه که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شود، این است که می تواند از طرف اشخاص حقیقی و حقوقی اقداماتی را متناسب با آن چه که در وکالت نامه ثبت شده است انجام دهد و در دادگاه ها و دادسراها به دفاع از آن ها بپردازد.

بهترین وکیل در ارومیه علاوه بر دفاع از موکلین، در صورت بروز اختلافات حقوقی و کیفری می تواند به عنوان مشاور حقوقی برای انجام اقدامات تجاری و انواع قراردادها و مناسبات مالی در کنار موکل خود باشد و همه امور را از نظر صحت و سقم داد و ستدها مورد بررسی قرار دهد تا بدون بروز مشکل، روابط تجاری و مالی صورت گیرد.

هر وکیلی با توجه به تجربیاتی که دارد و بر اساس علاقه و تخصص خود، در حوزه خاصی فعالیت می کند. برای مثال ممکن است وکیلی ترجیح دهد که بیش تر، پرونده های مربوط به خانواده و طلاق را قبول کند و وکیل دیگری در حوزه ملکی به دفاع از موکلین بپردازد.

کسانی که به دنبال یک وکیل خانواده هستند، می توانند به مقاله بهترین وکیل خانواده در ایران مراجعه کنند.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

انواع وکیل بر اساس تخصص

بهترین وکیل در ارومیه می تواند در بخش های مختلفی فعالیت کند. تخصص در یک بخش خاص به این معنی نیست که وکیل مورد نظر از اخذ دعاوی دیگر ناتوان است؛ بلکه منظور این است که در این زمینه تبحر بیش تری دارد. تخصص وکلا در انواع زیر می باشد:

وکیل خانواده: از جمله تخصص های وکلای دادگستری فعالیت در حوزه امور خانواده می باشد. چنین فردی با تسلطی که در این موضوع دارد می تواند برای تحقق حقوق ضایع شده اعضای خانواده، چه زن چه مرد و چه فرزندان اقدام کند.

وکیل ملکی: بهترین وکیل ملکی در ارومیه در صورتی که در حوزه املاک تخصص داشته باشد می‌تواند به عنوان وکیل ملکی معرفی شود و پرونده های مربوط به فک رهن، موجر و مستاجر، اسناد ملکی، تصرف و خلع ید و … را وکالت کند.

وکیل کیفری: امور کیفری بیش از هر مورد دیگری نیاز به تخصص و مهارت دارد و بهترین وکیل کیفری در ارومیه از نوع کیفری، باید تجربه وکالت چنین پرونده هایی را داشته باشد.

از دیگر تخصص های وکلا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وکیل مهاجرت
 • وکیل امور قراردادها
 • وکیل شرکت
 • وکیل چک و سفته
 • وکیل طلاق و وکیل مهریه
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در ارومیه را بشناسید!

 نجات علی پور

 نجات علی پور

نجات علی‌پور، عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی ، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

آدرس:‌ ارومیه،‌ چهار راه‌ دانشکده، کوچه12، ساختمان‌ ۲۱، طبقه4، واحد ۸

تلفن همراه: 09141412141

وب سایت: nejatalipour.com

مهربان قربانی

مهربان قربانی

مهربان قربانی، وکیل پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی از وکلای به نام و مشهور در استان آذربایجان غربی می باشد. ایشان پروانه وکالت خود را به شماره 17351 در سال 1388 دریافت نمود. وکیل قربانی در مدت 13 سال تجربه کاری خود توانسته است پرونده های بسیاری را با موفقیت به پایان برساند و از این رو یکی از بهترین وکیل در ارومیه شناخته شود. خانم قربانی توانایی اخذ پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را دارد و تاکنون بیش از 1800 پرونده را در موضوعات مختلف پذیرفته و با موفقیت به پایان رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • 1800 پرونده اخذ شده و موفق
 • 13 سال تجربه مفید در امور وکالتی
 • پذیرش دفاع از مراجعینی با پرونده های متفاوت
 • تخصص در دعاوی بازرگانی، بین المللی، دیوان عدالت و دیوان عالی کشور و …

آدرس: ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت، روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت

شماره تماس: 09141876204

نادر نظری گزنق

نادر نظری گزنق

نادر نظری، دارای 13 سال سابقه در امور وکالتی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، یکی از وکلای پایه یک دادگستری ارومیه و جزو بهترین وکیل در ارومیه محسوب می شود. وی موفق به دریافت مدرک تخصصی داوری پیشرفته شده است و به عنوان دبیر کمیسیون و بازرسی در استان آذربایجان غربی فعالیت می کند. از ویژگی‌های آقای نظری می‌توان به شیوایی بیان و سخنوری، اخلاق حرفه ای و تخصص در موضوعات حقوقی اشاره کرد. از سوابق آقای نظری نیز می توان فعالیت به عنوان کارشناس به مدت 10 سال و وکالت در شهرداری را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی مربوط به خریدهای بزرگ و روابط تجاری و اقتصادی
 • تجربه 10 ساله وکالت در شهرداری ارومیه
 • 13 سال سابقه درخشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد

آدرس: ارومیه، خیابان امام، نبش کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه اول

شماره تماس: 09144453523

محسن دیندار

محسن دیندار

دیگر وکیلی که در لیست بهترین وکیل در ارومیه قرار می گیرد، آقای محسن دیندار می باشد. ایشان به عنوان یکی از وکلای کارکشته در استان آذربایجان غربی معرف حضورتان می گردد. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی بوده و با توجه به داشتن پروانه وکالت چندین سال است که به صورت حرفه‌ای در زمینه دعاوی مختلف مشغول به فعالیت می باشد. مراجعین می توانند از روز یکشنبه تا چهارشنبه به صورت حضوری و با گرفتن وقت قبلی برای دریافت راهنمایی های لازم و مشاوره به ایشان مراجعه کنند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دفاع از موکلین در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی، رو بروی بانک دی، مجتمع طاووس، طبقه سوم، واحد یک

شماره تماس: 04433481228

سید جمال حسینی

سید جمال حسینی

سید جمال حسینی، دارای پروانه وکالت 43942 صادره از کانون وکلای قوه قضاییه استان آذربایجان غربی، بیش از 7 سال است که به صورت رسمی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و حقوقدان در ارومیه مشغول به فعالیت است. ایشان در امور کیفری، ملکی و خانواده پرونده های زیادی را پذیرفته و با موفقیت و نتایج مطلوب به موکل خود تحویل داده است. آقای حسینی از روز شنبه تا چهارشنبه در دفتر حقوقی خود حضور دارند و می توانند به کسانی که به صورت تلفنی از ایشان وقت گرفته اند، مشاوره های لازم را ارائه دهند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه کاری
 • ارائه مشاوره تخصصی به مراجعین
 • تنظیم لایحه و دفاعیه برای موکلین و مراجعین
 • تقبل انواع دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: ارومیه، خیابان دانش1، مجتمع الماس غرب، طبقه هفتم، واحد 708

شماره تماس: 09149581370 – 04433253160

رضا حسینی

رضا حسینی

رضا حسینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با 11 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد. ایشان برای کسانی که در استان آذربایجان غربی به خصوص شهر ارومیه به دنبال وکیل خبره و کارکشته در زمینه دعاوی مختلفی هستند، می تواند گزینه مناسبی باشد و به دلیل تجربه و تعداد پرونده های موفق ایشان، می‌توان گفت آقای حسینی یکی از بهترین وکیل در ارومیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 11 سال سابقه وکالت
 • عضویت در مرکز وکلای قوه قضاییه
 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری

آدرس: ارومیه، شهر میاندوآب، خیابان طالقانی جنوبی، ساختمان حکیم، طبقه 2، واحد 9

شماره تماس: 09144812678

امید نصراللهی

 امید نصراللهی

امید نصراللهی وکیل پایه یک دادگستری با 9 سال سابقه وکالت، یکی از بهترین وکیل در ارومیه می باشد. پروانه وکالت ایشان به شماره 23958 از مرکز وکلای قوه قضاییه صادر شده است. آقای نصراللهی سال هاست در دعاوی مختلف به راهنمایی و مشاوره مراجعین پرداخته و پس از اخذ پرونده، آن ها را با موفقیت به پایان می‌رساند. تحصیلات آقای نصراللهی کارشناسی رشته حقوق قضایی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک قوامین
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک صادرات

آدرس: ارومیه، میاندوآب، خیابان خالصه، ساختمان پاستور، طبقه چهارم، واحد اول

شماره تماس: 09141855838

حامد عباسی حدیدی

 حامد عباسی حدیدی

دیگر وکیلی که می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل در ارومیه معرفی کرد، آقای حامد عباسی حدیدی می باشد. وی با سابقه درخشان و پرونده هایی که در نهایت صدور رای دادگاه به نفع موکلین او شده است، زبانزد مراجعین و موکلین می باشد. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی است.

تخصص و مهارت:

 • قبول دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی و تجاری
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • تنظیم انواع دادخواست ها و شکایت نامه ها

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیان، طبقه 5، واحد 20

شماره تماس: 09144418734

ژیلا محمودی عربلو

 ژیلا محمودی عربلو

ژیلا محمودی با پروانه وکالت به شماره 23956 یکی از بهترین وکیل در ارومیه محسوب می شود. وی با مدرک کارشناسی رشته حقوق از سال 1393 به ارائه خدمات وکالتی مشغول است.خانم عربلو در انواع دعاوی قبول پرونده می نماید. از جمله ویژگی هایی که باعث معروفیت این وکیل در میان رقبا شده است، پیگیری و پشتکار بالا، داشتن هوش وحفظ مصلحت موکلین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • تنظیم اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره

آدرس: ارومیه، خیابان وحدت، روبروی دادسرای عمومی ارومیه

شماره تماس: 09141467264

اکرم حبیبی

اکرم حبیبی

اکرم حبیبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان آذربایجان غربی می باشد. وی با 18 سال سابقه توانسته است پرونده های بسیاری را با موضوعات متفاوت از مراجعین اخذ کرده و با تلاش و پشتکاری که داشته با نتایج دلخواه موکلش به پایان برساند. با توجه به سابقه بالایی که خانم حبیبی در امر وکالت دارد، طبعا با مراجع قضایی استان آذربایجان غربی آشنایی کامل دارد.

تخصص مهارت:

 • 18 سال سابقه
 • مشاور حقوقی زندان مرکزی بخش نسوان

آدرس: ارومیه، خیابان امام، کوچه بیمارستان صولت، پلاک 68، ساختمان دکتر آقازاده، طبقه 2

شماره تماس: 09143478324

تعهدات وکیل و موکل در برابر یکدیگر

اگر وکیل به دلیل اهمال در انجام کار و یا جرم انجام داده خسارتی به موکل خود وارد کند، باید آن را رفع کند. همچنین بهترین وکیل در ارومیه بر اساس توافق صورت گرفته در وکالت نامه عمل می کند و از حدود خود تجاوز نمی کند. یک وکیل موظف است که اگر به جای موکل خود منافعی را به دست آورده است حتما آن را به فرد تحویل دهد.

از دیگر تعهدات بهترین وکیل در ایران نسبت به موکل، حفظ مصلحت او می باشد، به نحوی که باعث آسیب رسیدن به موکل و اختلال در روند پرونده نشود. در صورتی که برای پرونده ای بیش از یک وکیل تعیین شده باشد، هیچ کدام از وکلا حق ندارند بدون دیگری در مساله ورود کنند و یا تصمیمی بگیرند.

موکل نیز نسبت به وکیل خود تعهداتی بر عهده دارد. موکل باید تمام هزینه هایی که در وکالت نامه قید شده است پرداخت کند. همچنین در طول مسیر پرونده ممکن است هزینه هایی مثل کارشناسی صرف شود و تمام این هزینه ها بر عهده موکل می باشد.

در شهر بزرگ تبریز نیز وکلای بسیار زیادی هستند که می توانند برای حل مشکلات پرونده های خانوادگی از جمله مهریه، حضانت و … موکلین خود عملکرد بسیار خوبی داشته باشند؛ برای یافتن این وکلا می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در تبریز یا بهترین وکیل مهریه در تبریز مراجعه نمایید.

تعهدات وکیل و موکل در برابر یکدیگر

ویژگی های بهترین وکیل در ارومیه

بهترین وکیل در ارومیه ویژگی هایی دارد که باعث تمایز او با وکلای دیگر می شود. این ویژگی ها عبارتند از:

 • داشتن سابقه وکالت در موضوع مورد نظر و موفقیت در آن
 • پیگیری پرونده و حضور مستمر در کنار موکل
 • آماده سازی اوراق و مستندات مورد نیاز
 • در دسترس بودن وکیل
 • حفظ اسرار و مصلحت موکل

لازم به ذکر است کلیه ویژگی های ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه نیز صدق می کند.

کلام آخر

در این مقاله ما به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در ارومیه پرداختیم. همچنین در مورد وکلای دادگستری و ویژگی های آن ها مطالبی را عنوان کردیم. امیدواریم مطالب ذکر شده مفید واقع شود. از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. اگر در مورد مسائل حقوقی و قضایی نیاز به مشورت با یک وکیل حرفه ای دارید، می توانید با وکلایی که در سایت وکیل چی معرفی شده اند تماس بگیرید.

آیا حیطه اختیارات وکیل پایه یک دادگستری با وکیل پایه دو دادگستری یکسان است؟

وکیل پایه یک دادگستری امکان حضور در کلیه محاکم حقوقی و کیفری را دارد، اما وکلای پایه دو دادگستری حیطه وظایف محدودتری دارند.

آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی وکالت میگیرد ؟‌

خیر وکلا شماره قرارداد مخصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت وکالت در پرونده های دادگستری را ندارند.

آیا در شرکت هایی بامسئولیت محدود نیاز به وجود بازرس می باشد ؟

هرگاه در شرکت با مسئولیت محدود تعداد شرکا از 12 نفر بیش تر شود نیاز به بازرس می باشد.

4.8/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا