وکیل

10 تا از بهترین وکیل ارومیه❤️【سال1403】⭐

لیست بهترین وکلای شهر ارومیه از نظر وکیل چی:

 • بهناز کریمی پریشه (خیابان امام)
 • نجات علی پور (خیابان شهید بهشتی)
 • دکتر حیدر مطلب فائد (خیابان دانش)
 •  نیلوفر نوری (روبرو دادگستری)
 • سعید شهبازی (ارومیه)
 • واحد پورآذری (خیام جنوبی)
 • آقای جبرئیل پاک نهاد (خیابان باکری)
 • حامد صادقی (خیام جنوبی)
 • بهروز مافی (خیابان دانشکده)
 • سمیه حسنی (خیابان حسنی)

گاهی اوقات مشکلات حقوقی گریبان افراد را می گیرد و خلاصی از آن به تنهایی ممکن نیست. حتی ممکن است برخی افراد به دلیل مشغله های کاری نیاز داشته باشند که فرد دیگری به نیابت از آن ها به امورشان رسیدگی کند؛ در چنین شرایطی، وکلا بهترین گزینه خواهند بود. این افراد هم تخصص لازم برای پیگیری پرونده ها را دارند و هم با روال دادرسی پرونده ها آشنا هستند. در این مقاله با تعدادی از بهترین وکیل ارومیه آشنا شده و مطالب سودمندی را در این زمینه کسب خواهید کرد.

بهترین وکیل ارومیه کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری وکیلی است که پروانه وکالت خود را از مرجع قوه قضاییه و یا کانون وکلا دریافت کرده و به عضویت یکی از کانون های وکالت دادگستری در آمده است. از جمله اختیارات وکیل پایه یک دادگستری، این است که می تواند از طرف اشخاص حقیقی و حقوقی اقداماتی را متناسب با آن چه که در وکالت نامه ثبت شده است انجام دهد و در دادگاه ها و دادسراها به دفاع از آن ها بپردازد.

بهترین وکیل ارومیه علاوه بر دفاع از موکلین، در صورت بروز اختلافات حقوقی و کیفری می تواند به عنوان مشاور حقوقی عمل نماید. بهترین مشاور حقوقی در ارومیه برای انجام اقدامات تجاری و انواع قراردادها و مناسبات مالی در کنار موکل خود بوده و همه امور را از نظر صحت و سقم داد و ستدها مورد بررسی قرار دهد تا بدون بروز مشکل، روابط تجاری و مالی صورت گیرد.

هر وکیلی با توجه به تجربیاتی که دارد و بر اساس علاقه و تخصص خود، در حوزه خاصی فعالیت می کند. برای مثال ممکن است وکیلی ترجیح دهد که بیش تر، پرونده های مربوط به خانواده و طلاق را قبول کند و وکیل دیگری در حوزه ملکی به دفاع از موکلین بپردازد.

بهترین وکیل ارومیه کیست؟

انواع وکیل بر اساس تخصص

بهترین وکیل ارومیه می تواند در بخش های مختلفی فعالیت کند. تخصص در یک بخش خاص به این معنی نیست که وکیل مورد نظر از اخذ دعاوی دیگر ناتوان است؛ بلکه منظور این است که در این زمینه تبحر بیش تری دارد. مهم ترین تخصص وکلا در انواع زیر می باشد:

وکیل خانواده: از جمله تخصص های وکلای دادگستری، فعالیت در حوزه امور خانواده می باشد. این وکیل با تسلطی که در این موضوع دارد می تواند برای تحقق حقوق ضایع شده اعضای خانواده اقدام کند.

وکیل ملکی: بهترین وکیل در صورتی که در حوزه املاک تخصص داشته باشد می‌تواند به عنوان وکیل ملکی معرفی شود و پرونده های مربوط به فک رهن، موجر و مستاجر، اسناد ملکی، تصرف و خلع ید و … را وکالت کند.

وکیل کیفری: امور کیفری بیش از هر مورد دیگری نیاز به تخصص و مهارت دارد و بهترین وکیل کیفری در ارومیه از نوع کیفری، باید تجربه وکالت چنین پرونده هایی را داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ارومیه را بشناسید!

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه یکی از بهترین وکیل های خانم ارومیه و مشاوره حقوقی می باشند.
ایشان به عنوان یک وکیل با تجربه و تحصیل کرده در زمینه ( پرونده های حقوقی _ پرونده های کیفری _ پرونده های خانواده _ ملکی _ پرونده های ثبتی و تجاری _ تنظیم انواع دادخواست و قرارداد _ تنظیم لایحه و اظهارنامه _ اعتراض به رای و … ) فعالیت می کنند.

(وکیل زن در ارومیه) ، در جوامع امروزی به دلیل گستردگی انواع دعاوی و بروز رسانی دائمی قوانین، برای رسیدگی به پرونده ها به شکل دقیق باید با تجربه باشید و شناخت کافی نسبت به کلیه قوانین داشته باشید. از این رو پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به هر عملی با وکیل و مشاور حقوقی در ارتباط باشید.

تخصص و مهارت:

۱•دعاوی حقوقی شامل: وکیل چک در ارومیه، سفته، برات، رسید های بانکی ، دعاوی ملکی و …..

۲•دعاوی کیفری شامل؛ وکیل کلاهبرداری در ارومیه، قتل، وکیل سرقت در ارومیه، ضرب و شتم، تجاوز، وکیل فروش مال غیر در ارومیه و ….

۳•دعاوی خانوادگی شامل: طلاق، حضانت، نفقه، مهریه، استرداد جهیزیه و…(بهترین وکیل در ارومیه)

۴•دعاوی ملکی شامل؛ خلع ید، تصرف عدوانی، دعاوی بین موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، جرائم علیه اموال و اسنادو … (بهترین وکیل ملکی در ارومیه)

۵•دعاوی ثبتی و تجاری شامل: باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعاوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض، اختلافات ثبتی و امور اجرائی در وصول مطالباتی همچون مهریه و چک، همچنین دعاوی مربوط به ثبت شرکت، تغییرات شرکت ها، ثبت در مالکیت فکری از جمله اختراع برند و….

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره حضوری و آنلاین با تعیین وقت قبلی حتما با ایشان در تماس باشید.

آدرس: خیابان امام روبه روی کافه دانشجو کوچه جهان نما ساختمان متخصصین جهان نما طبقه دوم واحد سوم دفتر وکالت بهناز کریمی پریشه

شماره تماس:

09143709602

نجات علی پور

علیپور

نجات علی‌پور، عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی ، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA(International Bar Association)  میباشند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

روزهای مراجعه شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰

آدرس:‌ ارومیه خیابان امین ۱۴ متری دوم کوی مهندسین پلاک ۲۳

شماره تماس : 

09141412141

۰۴۴۳۳۳۷۲۷۵۰

وب سایت: nejatalipour.com

دکتر حیدر مطلب فائد

دکتر حیدر مطلب فائد وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس رسمی دادگستری، مدرس دانشگاه، داور رسمی کانون کارشناسان استان آذربایجان غربی، رتبه ۱۴ اختبار کانون مرکز می باشد.

برخی از سوابق دکتر حیدر مطلب فائد:

 • سابقه مشاورحقوقی همیاری شهرداری و سازمان هلال احمر استان و جهاد نصر استان آذربایجان غربی
 • سابقه مشاوره حقوقی سازندگی سپاه شهدا استان آذربایجان غربی.
 • مشاور سازمان کارمندان سپاه شهدا استان آذربایجان غربی
 • دارای سابقه همکاری قضایی و خبره در دعاوی حقوقی و خانواده

آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب، طبقه ۸، واحد ۸۰۱

جهت اعطای وکالت و مشاوره حضوری و غیر حضوری با دکتر حیدر مطلب فائد می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس:

09143452499

09120124227

 نیلوفر نوری

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در شهر بزرگ و زیبا ارومیه مشغول به انجام فعالیت های مختلف حقوقی از جمله ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، اسناد، شهرداری، طلاق و غیره است. وی به عنوان بهترین وکیل ارومیه معرفی شده است. ایشان بسیار باهوش، متعهد، مسئولیت پذیر و منصف هستند و با همین دلیل هم توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
  وکیل پایه یک دادگستری
  عضو هیات مدیره موسسه حقوقی ثمین دادبان حامی
  تخصص کاری  دعوی حقوقی و خانواده

شماره تماس: 09907970711

آدرس : ارومیه مافی روبرو دادگستری جنب قنادی پدیده ساختمان مهدیس طبقه ۶

سعید شهبازی

سعید شهبازی

آقای سعید شهبازی ، وکیل پایه یک دادگستری ، عضو اتحادیه سراسری وکلاء دادگستری ایران، دارای بیش از ۱۵ سال سابقه با کارنامه ای درخشان علمی و عملی در امر وکالت و جزء نام آشناترین وکلاء استان مذبور بوده و من جمله شاخص ترین وکیل های حال حاضر در زمینه های ذیل می باشند. ایشان سابقه همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی را دارند. تعداد بالایی از دعاوی تحت وکالت ایشان منجر به نتایج مطلوب شده اند.

زمینه های فعالیت :

 • پرونده های ملکی ، ثبتی
 • فسخ و انفساخ و ابطال قراردادها
 • شرکتهای تجاری
 • پرونده های کیفری مربوط به املاک
 • پرونده های مربوط به ارز دولتی
 • اختلافات بورسی
 • پروندهای خانوادگی حاد

شماره تماس : ۰۹۱۲۲۸۵۷۵۸۷

واحد پورآذری

واحد پورآذری

آقای واحد پور آذری وکیل پایه یک دادگستری ، مشاوره حقوقی ، دارای سابقه حقوقی بالا ومتخصص در انواع دعاوی حقوقی ،کیفری ، ملکی و خانواده هستند

زمینه های فعالیت:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی ،سرقفلی و
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری ،پرونده های خصارت بیمه و…
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده ،انحصاروراثت و …
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چک و سفته
 • مشاوره و تنظیم انواع قرار داد های تجاری داخلی بین المللی وشرکت ها
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست و شکوائیه و لوایح حقوقی و کیفری

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۴۹۴۲۲۰

واتساپ: ۰۹۳۸۵۱۳۷۰۹۰

آدرس: آدرس ارومیه خیام جنوبی نرسیده به فلکه جهاد کوچه 24 پلاک 10 طبقه 2

ساعت حضور: 16:30 تا 18

آقای جبرئیل پاک نهاد

 آقای جبرئیل پاک نهاد

جناب آقای جبرئیل پاک نهاد، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی تجاری و حقوقی هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی و از وکلای خبره در امور شرکت ها می باشد و دارای بیش از 13 سال سابقه کاری تخصصی در وکالت است. وکیل جبرئیل پاک نهاد آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره حقوقی در خصوص انواع دعاوی تجاری می باشند.

آدرس: ارومیه ، خیابان باکری ، بن بست اول ، آپارتمان باکری

شماره تماس: 09141470279

حامد صادقی

حامد صادقی

حامد صادقی وکیل پایه یک دادگستری در شهر معروف و مشهور ارومیه می باشد که سالهای زیادی است به عنوان وکیل و مشاور حقوقی مشغول به فعالیت در این شهر است. وی کاملا متعهد و مسئولیت پذیر در حوزه کاری خود می باشد و تلاش می کند که بهترین مسیر را به مراجعین خود پیشنهاد دهد تا  آن ها را به نتایج دلخواهشان برساند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • تنظیم قرارداهای داخلی و خارجی
 • مشاور حقوقی

آدرس: ارومیه، خیام جنوبی، ساختمان ارس4، طبقه 4،  واحد 10

بهروز مافی

بهروز مافی

جناب آقای بهروز مافی از وکلای خوب و شناخته شده استان آذربایجان غربی هستند که در حال حاضر در ارومیه به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده و وکالت خود را آغاز نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تخصص در پرونده های مختلف ملکی 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 

آدرس: ارومیه، خیابان دانشکده، جنب بانک سپه، پلاک 6

سمیه حسنی

سمیه حسنی

سرکار خانم حسنی یکی از وکلای توانمند استان آذربایجان غربی هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک بوده و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز می باشند. ایشان وکالت پرونده های مختلف را می پذیرند و با تکیه بر علم و سواد خود و آشنایی با روال دادرسی، آن ها را به نتیجه دلخواه موکل می رساندند. وکیل حسنی توانایی های بسیاری دارند که از جمله آن ها می توان به صداقت، تعهد، تلاش و پشتکار اشاره نمود. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی هستند و سابقه تدریس در دانشگاه را نیز در کارنامه کای خود دارند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم انواع شکوائیه، دادخواست و دفاعیه 
 • قبول وکالت پرونده های مختلف کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، برج آسمان طبقه 5 واحد 509

انواع وکالت‌نامه

اگر بخواهیم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری خود از بهترین وکیل ارومیه کمک بگیریم، می توانیم به دو روش، به وکیل خود وکالت بدهیم:

وکالت مقید: در این نوع از وکالت، وکیل تنها مجاز به انجام برخی اقدامات مشخص و محدود می باشد که موکل به او وکالت داده است. در واقع حدود و اختیارات وکیل به طور مشخص در وکالت‌نامه تعیین می شود و وکیل نمی تواند از این حدود فراتر برود.

دادن وکالت مطلق: در وکالت مطلق، موکل به وکیل اختیار کامل و بدون قید و شرط می دهد تا به جای او تمامی امور را انجام دهد. در این نوع وکالت، وکیل میتواند در تمام زمینه ها به نمایندگی از موکل عمل کند.

انواع وکالت‌نامه

اهمیت مشاوره حقوقی توسط بهترین وکیل ارومیه

به همه افرادی که درگیر دعاوی حقوقی و کیفری می شوند توصیه می شود که به یک وکیل مجرب مراجعه نموده و از او بخواهند در حل پرونده به آن ها کمک کند. اما هزینه وکیل برای برخی افراد سنگین است و نمی توانند از پس پرداخت این هزینه برآیند.

ین افراد بهتر است از بهترین وکیل ارومیه و یا مشاوران حقوقی، مشاوره دریافت نمایند. این افراد با توجه به اطلاعات حقوقی و تجربه ای که در زمینه پرونده های مختلف دارند، می توانند بهترین راهکار را برای حل پرونده در اختیار شما قرار دهند.

موکل می تواند از تجربه وکیل و مشاور حقوقی استفاده نماید. بدیهی است که در چنین شرایطی احتمال پیروزی افزایش می یابد و با انجام اقدامات درست و به موقع، روند دارسی هم تسریع می شود. مجموعه این شرایط منجر به کسب مطلوب ترین نتیجه در کمترین زمان ممکن خواهد بود.

تعهدات وکیل نسبت به موکل

اگر وکیل به دلیل اهمال در انجام کار، خسارتی به موکل خود وارد کند، باید آن را رفع کند. بهترین وکیل ارومیه بر اساس وکالت‌نامه عمل می کند و از حدود خود تجاوز نمی کند. وکیل موظف است که اگر به جای موکل خود منافعی را به دست آورده است، حتما آن را به فرد تحویل دهد.

از دیگر تعهدات بهترین وکیل ارومیه نسبت به موکل، حفظ مصلحت او می باشد؛ به نحوی که باعث آسیب رسیدن به موکل و اختلال در روند پرونده نشود. در صورتی که برای پرونده ای بیش از یک وکیل تعیین شده باشد، هیچ کدام از وکلا حق ندارند بدون مشورت با دیگری در مسأله ورود کنند و یا تصمیمی بگیرند.

کلام آخر

بهترین وکیل ارومیه نسب به موکل خود تعهداتی دارد که دانستن آن ها در روابط بین شما و وکیل انتخابی تان بسیار اثرگذار است. همچنین دانستن روش های انتقال وکالت، می تواند برای شما سودمند باشد. ما سعی کردیم که به توضیحاتی درباره این موارد بپردازیم. بسیار خرسندیم که سایت وکیل چی را برای افزایش آگاهی خود، انتخاب کرده اید. در کامنت به ما بگویید که کدام یک از نکات این مقاله برای شما جذاب تر بوده است؟

4.2/5 - (15 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا