وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ خانواده ها و افراد زیادی هستند که به دنبال یافتن یک وکیل ملکی خوب برای حل مشکلات ملکی شان هستند؛ هر فردی ممکن است در طول زندگی خود با مشکلات متعددی در زمینه ملک و املاک و اراضی مواجه شود که تنها وکیل ملکی می تواند از عهده حل آن ها بر بیاید؛ وکیل با تجربه ای که در این زمینه دارد می تواند به موکلین خود به خوبی کمک کند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال وکیل مناسب می باشید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

در شهر بزرگ تبریز، جمعیت بسیار زیادی زندگی می کنند که ممکن است برخی از این افراد با مشکل ملک و املاک مواجه شوند و به دنبال وکیل ملکی باشند؛ بهترین وکیل ملکی در تبریز به کسی گفته می شود که می تواند پرونده های مربوط به دعاوی ملکی را به خوبی بپذیرد و مشکلشان را برطرف کند؛ وکیل به دلیل مهارت و فن بیان قوی که دارد، به خوبی در جلسات دادگاه حاضر می شود و تمام تلاش خود را برای کمک به موکل خود به کار می گیرد.

بهترین وکیل تبریز با تمام مسائل مربوط به ملک و اراضی آشناییت دارد و می تواند با اطلاعات و دانش کافی، اقدام به رفع مشکل شان کند؛ وکیل با هر یک از موکلین خود در دعاوی مختلف، به خوبی برخورد می کند و رفتار کاملا محترمانه ای با هر یک از آن ها دارد؛ بهترین وکیل زنجان همیشه سعی بر این دارد که رضایت موکلین خود را جلب نماید.

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

انواع دعاوی ملکی

بهترین وکیل ملکی در تبریز و همچنین بهترین وکیل خانواده به طور کلی دعاوی ملکی را به دسته تقسیم بندی می کند؛ در ادامه این دعاوی را برای شما ذکر خواهیم کرد:

دعاوی ملکی حقوقی: بیشترین پرونده های حقوقی که در دادگاه وجود دارند، مربوط به امور ملکی می باشند؛ جهت حل مشکلات این نوع پرونده، قاضی و بهترین وکیل در ایران هر دو بسیاری از پیش بینی ها را در نظر می گیرند؛ این نوع دعاوی خود شامل موارد مختلفی است که شامل دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار، دعوی فسخ قراردادها و … می باشد.

دعاوی ملکی کیفری: در این نوع از دعاوی ملکی، هدف رسیدگی به تخلفات عمدی، کلاهبرداری ملکی و ارتکاب جرم در زمینه ملکی می باشد؛ در این نوع دعاوی، تنها مراجع قضایی می توانند به امور رسیدگی کنند و بهترین رای را بدهند؛ برخی از مهم ترین موارد این دعاوی شامل دعوی جعل اسناد ملکی، دعوی ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش، دعوی خیانت در امانت انواع دعاوی ملکی فروش غیرقانونی اموال فردی به یک یا چندین فرد دیگر، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش و معاملات دولتی و … می باشد؛ بهترین وکیل ملکی در ایران می تواند این دعای را بررسی نماید.

دعاوی ثبتی ملکی: می توان گفت که دعاوی ثبتی ملکی جزئی از دعاوی ملکی حقوقی است ولی به دلیل زیاد بودن تعداد این نوع دعاوی و در ضمن خاص و با اهمیت بودن آن ها، این نوع دعای جداگانه توسط بهترین وکیل ملکی در تبریز مورد بررسی قرار می گیرند که شامل دعوی ابطال سند رسمی، دعوی ابطال اجرائیه‌‌ ثبتی املاک مرتبط، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی ابطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور، دعوی افراز ملک، انواع دعاوی ملکی اجرای ثبت، دعوی توقیف عملیات اجرایی است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را بشناسید!

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی ، وکیل پایه یک دادگستری تبریز، دارای رتبه 4 اختبار کانون وکلای آذربایجان شرقی ، با بیش از 3000 پرونده موفق ، جز وکلای خبره تبریز می‌باشد. ایشان مولف کتاب “ واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان ” و همچنین موفق به کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن‌ پترزبورگ روسیه در سال 1392 شده است. اگر در تبریز با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید به وکیل علیرضا دانشی اعطای وکالت نمایید. ایشان وکیل شرکت آذرپی سهند ، وکیل تی‌پی هلدینگ ، مدیرعامل موسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و استاد دانشگاه پیام نور می‌باشد.

شامل کلیه دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، انتقال مال ومنافع غیر ، جعل واستفاده از مجعول ، تحصیل مال از طریق نامشروع ، ربا ، چک

شامل کلیه دعاوی راجع به اموال غیر منقول از جمله خلع ید ، تخلیه ، تصرف عدوانی ، خسارات ناشی از تاخیر در انجام تعهدات ، خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات ، اسناد مالکیت معارض ، قرارداد مشارکت ، الزام به انجام تعهدات ، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال ، سرقفلی ، دستور فروش ، افراز ، تقسیم مال مشاع

آدرس : تبریز ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه 6 دانشی

شماره تماس : 09144892734

شماره واتساپ و تلگرام : 09149370237

بهنام پرتوی

بهنام پرتوی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت و امور حقوقی در پرونده های جرائم پزشکی ، جنائی و خانواده وکیل بهنام پرتوی از کارنامه کاری درخشانی برخوردار هستند چندین دوره عضویت هیات مدیره و ریاست کمیسیون معاضدت قضائی مرکز وکلاء قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی را عهده دار بوده که اخیراً نیز برای چندین بار به این سمت انتخاب شدند.
ایشان آخرین مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه تهران دریافت نمودند و در بیش از صدها پرونده در زمینه های تخصصی خویش قبول وکالت کردند که در اکثر قریب به اتفاق پرونده ها در پرتو عنایات حق تعالی موجبات احقاق حق موکلین خویش شدند.

تخصص ها :

 • دعاوی مربوطه به جرائم پزشکی اعم از قصور پزشکی ، به کارگیری افراد فاقد صلاحیت حرفه ای در موسسات پزشکی و پیراپزشکی ، تأسیس موسسه پزشکی بدون اخذ پروانه ، سقط جنین ، اشتغال به طبابت بدون مجوز قانونی ، قصور در اقدامات پرستاری
 • دعاوی کیفری (جنایی) اعم از قتل ، کلاهبرداری ، ادم ربائی ، سرقت ، اختلاس ، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت ، جاسوسی ، حدود و اقدام علیه امنیت ، اخلال در نظام اقتصادی کشور
 • دعاوی خانواده اعم از انواع طلاق به درخواست زوجین ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه و حضانت اطفال و طلاق به درخواست زوجه به علت تحقق شروط ضمن عقد نکاح و عسر و حرج
 • دعاوی ملکی اعم از اثبات مالکیت ، خلع ید ، ابطال سند مالکیت اختلافی ، فک رهن، الزام به تنظیم سند ، فسخ قرارداد ، تغییر کاربری زمینهای کشاورزی

آدرس :

تبریز خیابان امام ، چهاراه منصور، نرسیده به مسجد حاج احمد جنب بانک پارسیان موسسه حقوقی بهنام پرتوی

شماره تماس :

09143141946
04133379297
04133374633

علیرضا پورمحمد

قبول مشاوره و وکالت اعم از حضوری یا تلفنی با واریز حق مشاوره وتنظیم لوایح درکلیه دعاوی بخصوص اختلافات ملکی و قراردادی وارث و ماترک و کلیه امور مربوط به تصادفات وکلاهبرداری وخیانت در امانت وپروندههای اصلاحات ارضی و منابع طبیعی در کلیه استانها

کلیه دعاوی بخصوص اختلافات ملکی ومنابع طبیعی واوقاف وتصادفات

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیرحضوری آنلاین وتلفنی 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی شامل اظهارنامه ها 

شماره تماس: 09144263884

آدرس سایت: Pourmohammad.com
ودرصورتیکه میخواهید بوسیله هریک از مسیریابها ویا اسنپ استفاده کنید اسم وکیل علیرضا پورمحمد را واردکنید کامل آدرس را میاره

آدرس دفتر: بارنج روبروی مسجد امام حسین ع  صدمتر به طرف  پاسداران نرسیده به فلکه سمت راست دفتر وکالت علیرضا پورمحمد

علی جاوید

علی جاوید-وکیل از ما

علی جاوید مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری است که پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دادگستری تبریز اخذ نموده است؛ این پروانه به شماره 944 است؛ وی عضو رسمی کانون وکلای تبریز است که شغل خود را به صورت کاملا تخصصی آغاز نمود کرد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز است.

تخصص و مهارت: 

 • سابقه داوری 
 • نوشتن اوراق قضایی مختلف 
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند تملک آپارتمان ها، شهرداری و اسناد رسمی و تجاری 
 • وکالت دعاوی خانواده، اعسار، مطالبه خسارات، قصاص، اجراییات، موجر و مستاجر 

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، واحد 2

افسون آدم نژاد

افسون آدم نژاد-وکیل از ما

افسون آدم نژاد جزو وکلای بسیار باتجربه و متخصص ترین در شهر بزرگ تبریز است که شهرت بسیار زیادی بین مردم به دست آورده است؛ وی می تواند پرونده‌های مختلف ملکی و حقوقی اعم از مزاحمت، کلاهبرداری، خلع ید، تصرف عدوانی و التزام به تنظیم سند را به بهترین نتایج برساند؛ ایشان در همه حوزه ها تخصص بسیار ویژه‌ای دارد و یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز است.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین 
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده اعم از طلاق توافقی، مهریه و نفقه 
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی مانند الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و تخلیه 

آدرس : تبریز، نرسیده به پل سجادیه، پلاک 106

مجید پورشکر

 مجید پورشکر-وکیل از ما

مجید پورشکر یکی دیگر از بهترین وکیل ملکی در تبریز است؛ ایشان در این شهر به عنوان مشاور حقوقی نیز فعالیت می‌کند؛ وی یک وکیل کاملا مجرب با سوابق کاری درخشانی است که توانستهتا به امروز رضایت هر یک از موکلین را با بیانی واضح، آشنایی به قانون، پیگیری و بررسی دقیق جلب کند.

تخصص و مهارت: 

 • تنطیم انواع قراردادها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • اخذ وکالت دعاوی ملکی، ثبتی، خانواده  وغیره 

آدرس: تبریز،17 شهریور، مقابل بانک گردشگری، ساختمان افرا

خدیجه صمدی پاکچین

 خدیجه صمدی پاکچین-وکیل از ما

خدیجه صمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز است که تقریبا دارای 10 سال سابقه کاری بسیار درخشان می باشد و طول مدت این بازه زمانی مدت توانسته، مشکلات ملکی بسیار زیادی را حل کند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 23548 است و در شغل خود حرفه بسیار زیادی دارد. وکیل صمدی پاکچین با هر یک از موکلین خود برخورد بسیار صمیمانه دارد و شما می‌توانید با خیال راحت تمام مشکلات مربوط به پرونده ملکی‌تان را با او در میان بگذارید؛ ایشان بهترین وکیل ملکی در تبریز است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی از جمله قراردادها 
 • تخصص در دعاوی خانواده شامل اعسار، مهریه، جهیزیه و نفقه 
 • وکالت در دعاوی ملکی مانند موجر و مستاجر، الزام به تنظیم سند و اختلاف در مالکیت

آدرس: تبریز، برج ارم

پریسا بهشادی

 پریسا بهشادی-وکیل از ما

پریسا بهشادی در لیست بهترین وکلا تبریز قرار گرفته استکه ایشان به صورت کاملا حضوری و غیر حضوری به هر یک از موکلین خود مشاوره می‌دهد و اختلاف و مشکلات پرونده‌های مختلف را حل می کند؛ وی تخصص بسیار ویژه ای در حوزه‌های حقوقی، کیفری، خانواده و … هم تخصص دارد؛ لازم به ذکر است که ایشان بیشترین تمرکز خود را بر روی حل پرونده‌های ملکی قرار داده است.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مختلف

آدرس: تبریز، چهارراه محققی به سمت باغ گلستان، مقابل پارکینگ امت، طبقه 2

حسین یوسفی

حسین یوسفی-وکیل از ما

حسین یوسفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که برای شما بهترین انتخاب می باشد؛ ایشان دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 1638 است و همه پرونده‌ها را با صبر و بردباری کافی حل می‌کند؛ وکیل یوسفی تاکنون توانسته بسیاری از پرونده‌های ملکی، خانوادگی، شرکتی و … را به بهترین نتایج برساند و نظر بسیاری از موکلین را به خود جلب کند؛ ایشان بهترین وکیل ملکی در تبریز است.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح    

آدرس: تبریز، خیابان شیرازی، ساختمان شهریار

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند؛ ایشان دارای شهرت و محبویت بسیار زیادی بین مردم عزیز استان آذربایجان دارد؛ وی در شهر بزرگ تبریز در حوزه وکالت خدمات بسیار حرفه ای در اختیار مردم قرار می دهد. خانم زمانی یکی از مشاوران حقوقی شناخته شده و وکلای مورد اعتماد مردم هستند که توانسته اند بسیاری از مشکلات مردم را حل نمایند. سابقه درخشان ایشان به دلیل توانا وکالتی بالا، سواد حقوقی و تجربه ایشان است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست 
 • تنظیم اظهارنامه 
 • تخصص در دعاوی خانواده و ملکی 

آدرس: تبریز

مجازات ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش ملک

به طور معمول برای کلاهبرداری و فروش اموال غیر، مجازاتی برابر 1 تا 7 سال حبس در نظر گرفته می شود و البته باید فرد یک جزای نقدی نیز که معادل مال برده شده است را بپردازد و در ضمن ملک اصلی را پس بدهد؛ در صورتی که فردی مرتکب کلاهبرداری شود و جزو کارمندان دولت باشد، نه تنها این مجازات ذکر شده را باید بگذراند بلکه ممکن است به انفصال ابد نیز محکوم گردد؛ زمانی که فرد انتقال گیرنده در طول انجام معامله آگاهی کافی نسبت به مالک نبودن فرد انتقال دهنده نداشته باشد، قانون گذار او را نیز به عنوان معاون جرم می داند و مجازات او تقریبا 1 الی 2 درجه کمتر از مجازات جرم ارتکابی می باشد.

زمانی که مالک اطلاعات کافی نسبت به وقوع معامله داشته باشد، تا مدت 1 ماه فرصت دارد که به وسیله اظهاریه جهت ابلاغ انتقال گیرنده و مطلع کردنش از مالکیت، اقدام نماید؛ در غیر این صورت، مالک نیز معاون مجرم شناخته می شود و مطابق جرم معاونت مجازات می شود.

مجازات ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش ملک

دعوی ابطال سند رسمی به چه معناست؟

دعوی ابطال سند رسمی، دعوایی است که در طول انجام آن، فرد برای باطل کردن یک الی چند سند رسمی اقدام می نماید؛ در این زمینه دعوی مختلفی ممکن است وجود داشته باشد، به طور معمول این نوع از دعاوی، در فروش ملک به چندین نفر انجام می گیرد یا این که سند مربوطه برای سند صادر نشده باشد.

سند مالکیت نیز یک اوراق رسمی در نظر گرفته می شود که همه موارد درج شده در آن، در دفتر املاک ثبت می گردد؛ سندی که به دست مالکین داده می شود ممکن است به حکم دادگاه یا هر دلیل دیگری باطل گردد و در این صورت ارزشش را از دست می دهد.

برای باطل کردن سند مالکیت، باید به برخی دلایل توجه کرد که این دلایل شامل عدم تطابق سند با قوانین ثبت و قانون مدنی، صادر شدن سند مالکیت معارض، صدور اشتباهی سند مالکیت، ثبت املاک موقوفی و اراضی مربوط به فوت شدگان توسط افراد سود جو است.

کلام آخر

در شهر بزرگ تبریز ممکن است افراد به مشکلات ملکی متعددی برخورد کنند که تنها وکیل ملکی از حل مشکلات آن ها برمی آید؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با دعاوی ملکی در اختیار شما قرار دادیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را به شما معرفی کرد.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی ملکی دارید، می توانید با وکلای ملکی ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

4.7/5 - (6 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا