ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ خانواده ها و افراد زیادی هستند که به دنبال یافتن یک وکیل ملکی خوب برای حل مشکلات ملکی شان هستند؛ هر فردی ممکن است در طول زندگی خود با مشکلات متعددی در زمینه ملک و املاک و اراضی مواجه شود که تنها وکیل ملکی می تواند از عهده حل آن ها بر بیاید؛ وکیل با تجربه ای که در این زمینه دارد می تواند به موکلین خود به خوبی کمک کند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال وکیل مناسب می باشید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

در شهر بزرگ تبریز، جمعیت بسیار زیادی زندگی می کنند که ممکن است برخی از این افراد با مشکل ملک و املاک مواجه شوند و به دنبال وکیل ملکی باشند؛ بهترین وکیل ملکی در تبریز به کسی گفته می شود که می تواند پرونده های مربوط به دعاوی ملکی را به خوبی بپذیرد و مشکلشان را برطرف کند؛ وکیل به دلیل مهارت و فن بیان قوی که دارد، به خوبی در جلسات دادگاه حاضر می شود و تمام تلاش خود را برای کمک به موکل خود به کار می گیرد.

بهترین وکیل در تبریز با تمام مسائل مربوط به ملک و اراضی آشناییت دارد و می تواند با اطلاعات و دانش کافی، اقدام به رفع مشکل شان کند؛ وکیل با هر یک از موکلین خود در دعاوی مختلف، به خوبی برخورد می کند و رفتار کاملا محترمانه ای با هر یک از آن ها دارد؛ وکیل ملکی همیشه سعی بر این دارد که رضایت موکلین خود را جلب نماید.

اگر ساکن شهر زیبا و بزرگ تهران هستید و به دنبال یک وکیل مجرب در زمینه دعاوی ملکی هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در تهران مراجعه کنید.

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

انواع دعاوی ملکی

بهترین وکیل ملکی در تبریز و همچنین بهترین وکیل خانواده در تبریز به طور کلی دعاوی ملکی را به دسته تقسیم بندی می کند؛ در ادامه این دعاوی را برای شما ذکر خواهیم کرد:

دعاوی ملکی حقوقی: بیشترین پرونده های حقوقی که در دادگاه وجود دارند، مربوط به امور ملکی می باشند؛ جهت حل مشکلات این نوع پرونده، قاضی و بهترین وکیل در ایران هر دو بسیاری از پیش بینی ها را در نظر می گیرند؛ این نوع دعاوی خود شامل موارد مختلفی است که شامل دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار، دعوی فسخ قراردادها و … می باشد.

دعاوی ملکی کیفری: در این نوع از دعاوی ملکی، هدف رسیدگی به تخلفات عمدی، کلاهبرداری ملکی و ارتکاب جرم در زمینه ملکی می باشد؛ در این نوع دعاوی، تنها مراجع قضایی می توانند به امور رسیدگی کنند و بهترین رای را بدهند؛ برخی از مهم ترین موارد این دعاوی شامل دعوی جعل اسناد ملکی، دعوی ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش، دعوی خیانت در امانت انواع دعاوی ملکی فروش غیرقانونی اموال فردی به یک یا چندین فرد دیگر، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش و معاملات دولتی و … می باشد؛ بهترین وکیل ملکی در ایران می تواند این دعای را بررسی نماید.

دعاوی ثبتی ملکی: می توان گفت که دعاوی ثبتی ملکی جزئی از دعاوی ملکی حقوقی است ولی به دلیل زیاد بودن تعداد این نوع دعاوی و در ضمن خاص و با اهمیت بودن آن ها، این نوع دعای جداگانه توسط بهترین وکیل ملکی در تبریز مورد بررسی قرار می گیرند که شامل دعوی ابطال سند رسمی، دعوی ابطال اجرائیه‌‌ ثبتی املاک مرتبط، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی ابطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور، دعوی افراز ملک، انواع دعاوی ملکی اجرای ثبت، دعوی توقیف عملیات اجرایی است.

در شهر بزرگ بندرعباس وکلای بسیار زیادی مشغول به فعالیت اند، می توانید برای یافتن آن ها به مقاله بهترین وکیل در بندرعباس مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را بشناسید!

افسون آدم نژاد غیور

افسون آدم نژاد غیور

افسون آدم نژاد غیور یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز می باشند؛ ایشان در این شهر بزرگ به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می کنند و در ضمن در کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی عضو می باشند؛ می توان گفت وی یکی از وکلای بسیار باتجربه و حرفه ای در این زمینه هستند و تمام تلاش خود را در این امور به کار می گیرند تا نظر و رضایت بسیاری از موکلین خود را جلب نمایند؛ ایشان پرونده های مختلفی را تقبل می کنند اما دعاوی ملکی بیش از سایر دعاوی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای

آدرس: تبریز، خیابان نیایش، رسیده به پل سجادیه، پلاک106 ،طبقه 2

تلفن تماس: 09141035508

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز شناخته می شوند؛ ایشان مهارت بسیار زیادی در این زمینه دارند و می توانند بسیاری از دعاوی ملکی را با موفقیت کامل به پایان برسانند؛ وی از تجربه و سابقه بسیار زیادی در رابطه با وکالت امور ملکی دارند و همین مسئله موجب شده، موکلین از نحوه وکالت شان رضایت کامل داشته باشند؛ می توان گفت جناب آقای دانشی توانسته اند رتبه 4 اختبار را در کانون وکلای تبریز کسب نمایند و جایگاه عالی در بین افراد به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • چندین سال تجربه درخشان
 • پذیرفتن دعاوی مختلف

آدرس: تبریز، خیابان قانون، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه 6

تلفن تماس: 09144892734

رشید اعظمی

رشید اعظمی

رشید اعظمی یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز هستند؛ ایشان در زمینه حل مشکلات جرایم املاک و مستغلات تخصص دارند؛ می توان گفت جناب آقای اعظمی کتب مختلفی را تالیف کرده اند و همچنین حقوق به سبک مایندمپینگ را آموزش می دهند؛ ایشان برای یکی از خوانندگان بسیار سرشناس، وکیل و مشاور حقوقی بوده اند؛ وی دعاوی مختلفی از جمله منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، اختلاف در مالکیت، سرقفلی، حق کسب و پیشه، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، تخلیه را با روی گشاده می پذیرند و با موفقیت به پایان می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دروس وکالت‌
 • مشاور حقوقی در تبریز
 • مشاوره حقوقی بیمه البرز کل استان آذربایجان شرقی

آدرس: تبریز، ولیعصر، جنب روگذر ولیعصر، جنب خانه كيک و تم تولد وانيلا، ساختمان ماهان، طبقه چهارم

تلفن تماس: 09144120946

محمد علی رامین

محمد علی رامین

محمد علی رامین یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز هستند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشند و می توانند بسیاری از دعاوی مختلف را به پایان برسانند؛ وی تجربه و سابقه زیادی در این زمینه دارند و می توانند مشکلات پرونده ها را به خوبی به پایان برسانند؛ وی برای حل بسیاری از مشکلات پرونده ها تمام تلاش خود را به کار می گیرند و با تک تک موکلین خود بسیار با احترام برخورد می کنند؛ از این رو اگر به دنبال یک وکیل بسیار رازدار و صبور هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه کنید.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن دعاوی خانوادگی، دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی
 • چندین سال تجربه و سابقه درخشان

آدرس: تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 6، واحد 1

تلفن تماس: 09141153953

علیرضا پور محمد

علیرضا پورمحمد

علیرضا پورمحمد به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز شناخته می شوند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشند و توانسته اند از سال 1383 فعالیت شان را در حیطه وکالت آغاز نمایند؛ ایشان همه تلاش شان را در طی این سال ها برای موکلین خود به کار گرفته اند و بیشتر مواقع پرونده ها با موفقیت کامل به پایان می رسند؛ وی در بیشتر شهرهای آذربایجان شرقی فعالیت تخصصی داشته اند؛ ایشان در امور متفاوت از جمله اراضی، ثبتی، تصادفات، منابع طبیعی و … فعالیت کرده اند و تجربه بسیار درخشان دارند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 10 سال سابقه بسیار درخشان
 • کسب مدرک لیسانس حقوق قضایی
 • تنظیم کردن انواع لایحه

آدرس: تبریز، ولیعصر2، انتهای 24 متری کوی علامه امینی، بر میدان

تلفن تماس: 04136699979

مجازات ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش ملک

به طور معمول برای کلاهبرداری و فروش اموال غیر، مجازاتی برابر 1 تا 7 سال حبس در نظر گرفته می شود و البته باید فرد یک جزای نقدی نیز که معادل مال برده شده است را بپردازد و در ضمن ملک اصلی را پس بدهد؛ در صورتی که فردی مرتکب کلاهبرداری شود و جزو کارمندان دولت باشد، نه تنها این مجازات ذکر شده را باید بگذراند بلکه ممکن است به انفصال ابد نیز محکوم گردد؛ زمانی که فرد انتقال گیرنده در طول انجام معامله آگاهی کافی نسبت به مالک نبودن فرد انتقال دهنده نداشته باشد، قانون گذار او را نیز به عنوان معاون جرم می داند و مجازات او تقریبا 1 الی 2 درجه کمتر از مجازات جرم ارتکابی می باشد.

زمانی که مالک اطلاعات کافی نسبت به وقوع معامله داشته باشد، تا مدت 1 ماه فرصت دارد که به وسیله اظهاریه جهت ابلاغ انتقال گیرنده و مطلع کردنش از مالکیت، اقدام نماید؛ در غیر این صورت، مالک نیز معاون مجرم شناخته می شود و مطابق جرم معاونت مجازات می شود.

مجازات ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش ملک

دعوی ابطال سند رسمی به چه معناست؟

دعوی ابطال سند رسمی، دعوایی است که در طول انجام آن، فرد برای باطل کردن یک الی چند سند رسمی اقدام می نماید؛ در این زمینه دعوی مختلفی ممکن است وجود داشته باشد، به طور معمول این نوع از دعاوی، در فروش ملک به چندین نفر انجام می گیرد یا این که سند مربوطه برای سند صادر نشده باشد.

سند مالکیت نیز یک اوراق رسمی در نظر گرفته می شود که همه موارد درج شده در آن، در دفتر املاک ثبت می گردد؛ سندی که به دست مالکین داده می شود ممکن است به حکم دادگاه یا هر دلیل دیگری باطل گردد و در این صورت ارزشش را از دست می دهد؛ برای باطل کردن سند مالکیت، باید به برخی دلایل توجه کرد که این دلایل شامل عدم تطابق سند با قوانین ثبت و قانون مدنی، صادر شدن سند مالکیت معارض، صدور اشتباهی سند مالکیت، ثبت املاک موقوفی و اراضی مربوط به فوت شدگان توسط افراد سود جو است.

در صورتی که قصد ابطال اسناد رسمی در کرج را دارید و به دنبال یک وکیل مجرب و متعهد هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در کرج مراجعه کنید.

کلام آخر

در شهر بزرگ تبریز ممکن است افراد به مشکلات ملکی متعددی برخورد کنند که تنها وکیل ملکی از حل مشکلات آن ها برمی آید؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با دعاوی ملکی در اختیار شما قرار دادیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را به شما معرفی کرد.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی ملکی دارید، می توانید با وکلای ملکی ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

روز انعقاد معامله باید چه مدارکی را بررسی کرد؟

اصل سند مالکیت، اصل کارت ملی فروشنده و احراز هویت آن، در صورت وجود قولنامه نیز تمامی قولنامه های ماقبل، پایان کار، صورت مجلس تفکیکی

در پیش فروش خانه، باید چه نکاتی رعایت شوند؟

در قانون پیش‌فروش ساختمان شرایط متعددی ازجمله تنظیم رسمی قرارداد در دفترخانه، پرداخت ۱۰درصد در زمان تنظیم سند قطعی و … باید ذکر شوند.

در صورت خرید خانه، تنها ثبت سند در دفتر اسناد رسمی کافی است؟

می‌توانید با تنظیم یک قرارداد نقل و انتقال در دفترخانه، سند انتقال را تنظیم کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا