وکیلوکیل ملکی

لیست10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ خانواده ها و افراد زیادی هستند که به دنبال یافتن یک وکیل ملکی خوب برای حل مشکلات ملکی شان هستند؛ هر فردی ممکن است در طول زندگی خود با مشکلات متعددی در زمینه ملک و املاک و اراضی مواجه شود که تنها وکیل ملکی می تواند از عهده حل آن ها بر بیاید؛ وکیل با تجربه ای که در این زمینه دارد می تواند به موکلین خود به خوبی کمک کند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال وکیل مناسب می باشید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

در شهر بزرگ تبریز، جمعیت بسیار زیادی زندگی می کنند که ممکن است برخی از این افراد با مشکل ملک و املاک مواجه شوند و به دنبال وکیل ملکی باشند؛ بهترین وکیل ملکی در تبریز به کسی گفته می شود که می تواند پرونده های مربوط به دعاوی ملکی را به خوبی بپذیرد و مشکلشان را برطرف کند؛ وکیل به دلیل مهارت و فن بیان قوی که دارد، به خوبی در جلسات دادگاه حاضر می شود و تمام تلاش خود را برای کمک به موکل خود به کار می گیرد.

بهترین وکیل در تبریز با تمام مسائل مربوط به ملک و اراضی آشناییت دارد و می تواند با اطلاعات و دانش کافی، اقدام به رفع مشکل شان کند؛ وکیل با هر یک از موکلین خود در دعاوی مختلف، به خوبی برخورد می کند و رفتار کاملا محترمانه ای با هر یک از آن ها دارد؛ وکیل ملکی همیشه سعی بر این دارد که رضایت موکلین خود را جلب نماید.

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

انواع دعاوی ملکی

بهترین وکیل ملکی در تبریز و همچنین بهترین وکیل خانواده در تبریز به طور کلی دعاوی ملکی را به دسته تقسیم بندی می کند؛ در ادامه این دعاوی را برای شما ذکر خواهیم کرد:

دعاوی ملکی حقوقی: بیشترین پرونده های حقوقی که در دادگاه وجود دارند، مربوط به امور ملکی می باشند؛ جهت حل مشکلات این نوع پرونده، قاضی و بهترین وکیل در ایران هر دو بسیاری از پیش بینی ها را در نظر می گیرند؛ این نوع دعاوی خود شامل موارد مختلفی است که شامل دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار، دعوی فسخ قراردادها و … می باشد.

دعاوی ملکی کیفری: در این نوع از دعاوی ملکی، هدف رسیدگی به تخلفات عمدی، کلاهبرداری ملکی و ارتکاب جرم در زمینه ملکی می باشد؛ در این نوع دعاوی، تنها مراجع قضایی می توانند به امور رسیدگی کنند و بهترین رای را بدهند؛ برخی از مهم ترین موارد این دعاوی شامل دعوی جعل اسناد ملکی، دعوی ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش، دعوی خیانت در امانت انواع دعاوی ملکی فروش غیرقانونی اموال فردی به یک یا چندین فرد دیگر، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش و معاملات دولتی و … می باشد؛ بهترین وکیل ملکی در ایران می تواند این دعای را بررسی نماید.

دعاوی ثبتی ملکی: می توان گفت که دعاوی ثبتی ملکی جزئی از دعاوی ملکی حقوقی است ولی به دلیل زیاد بودن تعداد این نوع دعاوی و در ضمن خاص و با اهمیت بودن آن ها، این نوع دعای جداگانه توسط بهترین وکیل ملکی در تبریز مورد بررسی قرار می گیرند که شامل دعوی ابطال سند رسمی، دعوی ابطال اجرائیه‌‌ ثبتی املاک مرتبط، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی ابطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور، دعوی افراز ملک، انواع دعاوی ملکی اجرای ثبت، دعوی توقیف عملیات اجرایی است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را بشناسید!

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی ، وکیل پایه یک دادگستری تبریز، دارای رتبه 4 اختبار کانون وکلای آذربایجان شرقی ، با بیش از 3000 پرونده موفق ، جز وکلای خبره تبریز می‌باشد. ایشان مولف کتاب “ واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان ” و همچنین موفق به کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن‌ پترزبورگ روسیه در سال 1392 شده است. اگر در تبریز با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید به وکیل علیرضا دانشی اعطای وکالت نمایید. ایشان وکیل شرکت آذرپی سهند ، وکیل تی‌پی هلدینگ ، مدیرعامل موسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و استاد دانشگاه پیام نور می‌باشد.

شامل کلیه دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، انتقال مال ومنافع غیر ، جعل واستفاده از مجعول ، تحصیل مال از طریق نامشروع ، ربا ، چک

شامل کلیه دعاوی راجع به اموال غیر منقول از جمله خلع ید ، تخلیه ، تصرف عدوانی ، خسارات ناشی از تاخیر در انجام تعهدات ، خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات ، اسناد مالکیت معارض ، قرارداد مشارکت ، الزام به انجام تعهدات ، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال ، سرقفلی ، دستور فروش ، افراز ، تقسیم مال مشاع

آدرس : تبریز ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه 6 دانشی

شماره تماس : 09144892734

شماره واتساپ و تلگرام : 09149370237

اینستاگرام : adaneshi209

راضیه طهماسب نژاد

 راضیه طهماسب نژاد-وکیل از ما

راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که تخصص و مهارت زیادی در زمینه دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، مطالبه مهریه و حضانت دارد و می‌تواند از حقوق هر یک از موکلین خود به بهترین نحو دفاع کند. سرکار خانم طهماسب نژاد پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی اخذ کرده است؛ ایشان بهترین وکیل ملکی در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، طبقه سوم

تماس: 09144120489

جواد صادقی

 جواد صادقی-وکیل از ما

جواد صادقی مشاور حقوقی‌ و وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که مهارت بسیار زیادی در زمینه حل پرونده‌های کیفری دارد؛ ایشان 8 سال سابقه بسیار درخشان در زمینه وکالت دارد و تا به امروز به غیر از دعاوی کیفری، در دعاوی خانواده، اعسار، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان‌ها، ملکی، داوری، مؤجر و مستأجر، شهرداری، عقود و معاملات به نتایج عالی رسیده است؛ ایشان بهترین وکیل ملکی در تبریز است.

آدرس : تبریز، سه راه امین، باشگاه ایرانیان، واحد شماره 1

تماس : 09145822985

علی جاوید

علی جاوید-وکیل از ما

علی جاوید مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری است که پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دادگستری تبریز اهذ نموده ایت؛ این پروانه به شماره 944 است؛ وی عضو رسمی کانون وکلای تبریز است که شغل خود را به صورت کاملا تخصصی آغاز نمود کرد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، واحد 2

تماس : 09141193504

افسون آدم نژاد

افسون آدم نژاد-وکیل از ما

افسون آدم نژاد جزو وکلای بسیار باتجربه و متخصص ترین در شهر بزرگ تبریز است که شهرت بسیار زیادی بین مردم به دست آورده است؛ وی می تواند پرونده‌های مختلف ملکی و حقوقی اعم از مزاحمت، کلاهبرداری، خلع ید، تصرف عدوانی و التزام به تنظیم سند را به بهترین نتایج برساند؛ ایشان در همه حوزه ها تخصص بسیار ویژه‌ای دارد ولی تا به امروز در زمینه ملک و دعاوی که به آن مربوط هستند پرونده‌های بیشتری را قبول کرده است؛ وی یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز است.

آدرس : تبریز، نرسیده به پل سجادیه، پلاک 106

تماس : 09141035508  

مجید پورشکر

 مجید پورشکر-وکیل از ما

مجید پورشکر یکی دیگر از بهترین وکیل ملکی در تبریز است؛ ایشان در این شهر به عنوان مشاور حقوقی نیز فعالیت می‌کند؛ وی یک وکیل کاملا مجرب با سوابق کاری درخشانی است که توانستهتا به امروز رضایت هر یک از موکلین را با بیانی واضح، آشنایی به قانون، پیگیری و بررسی دقیق جلب کند؛ ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری به شماره 1394010100122222 اخ کرده است.

آدرس : تبریز،17 شهریور، مقابل بانک گردشگری، ساختمان افرا

تماس : 09141180574

خدیجه صمدی پاکچین

 خدیجه صمدی پاکچین-وکیل از ما

خدیجه صمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز است که تقریبا دارای 10 سال سابقه کاری بسیار درخشان می باشد و طول مدت این بازه زمانی مدت توانسته، مشکلات ملکی بسیار زیادی را حل کند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 23548 است و در شغل خود حرفه بسیار زیادی دارد. وکیل صمدی پاکچین با هر یک از موکلین خود برخورد بسیار صمیمانه دارد و شما می‌توانید با خیال راحت تمام مشکلات مربوط به پرونده ملکی‌تان را با او در میان بگذارید؛ ایشان بهترین وکیل ملکی در تبریز است.

آدرس : تبریز، برج ارم، طبقه 6

تماس : 09144087197

پریسا بهشادی

 پریسا بهشادی-وکیل از ما

پریسا بهشادی در لیست بهترین وکلا تبریز قرار گرفته استکه ایشان به صورت کاملا حضوری و غیر حضوری به هر یک از موکلین خود مشاوره می‌دهد و اختلاف و مشکلات پرونده‌های مختلف را حل می کند؛ وی تخصص بسیار ویژه ای در حوزه‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و طلاق هم تخصص دارد؛ لازم به ذکر است که ایشان بیشترین تمرکز خود را بر روی حل پرونده‌های ملکی قرار داده است.

آدرس : تبریز، چهارراه محققی به سمت باغ گلستان، مقابل پارکینگ امت، طبقه 2

تماس‌ : 09143003412

حسین یوسفی

حسین یوسفی-وکیل از ما

حسین یوسفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که برای شما بهترین انتخاب می باشد؛ ایشان دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 1638 است و همه پرونده‌ها را با صبر و بردباری کافی حل می‌کند؛ وکیل یوسفی تاکنون توانسته بسیاری از پرونده‌های ملکی، خانوادگی، کیفری، حقوقی، شرکتی و ثبتی را به بهترین نتایج برساند و نظر بسیاری از موکلین را به خود جلب کند؛ ایشان بهترین وکیل ملکی در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان شیرازی، ساختمان شهریار

تماس : 09143577831

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی یکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند؛ ایشان دارای شهرت و محبویت بسیار زیادی بین مردم عزیز استان آذربایجان دارد؛ وی در شهر بزرگ تبریز در حوزه وکالت خدمات بسیار حرفه ای در اختیار مردم قرار می دهد.

آدرس: تبریز

تلفن تماس: 09144037023

مجازات ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش ملک

به طور معمول برای کلاهبرداری و فروش اموال غیر، مجازاتی برابر 1 تا 7 سال حبس در نظر گرفته می شود و البته باید فرد یک جزای نقدی نیز که معادل مال برده شده است را بپردازد و در ضمن ملک اصلی را پس بدهد؛ در صورتی که فردی مرتکب کلاهبرداری شود و جزو کارمندان دولت باشد، نه تنها این مجازات ذکر شده را باید بگذراند بلکه ممکن است به انفصال ابد نیز محکوم گردد؛ زمانی که فرد انتقال گیرنده در طول انجام معامله آگاهی کافی نسبت به مالک نبودن فرد انتقال دهنده نداشته باشد، قانون گذار او را نیز به عنوان معاون جرم می داند و مجازات او تقریبا 1 الی 2 درجه کمتر از مجازات جرم ارتکابی می باشد.

زمانی که مالک اطلاعات کافی نسبت به وقوع معامله داشته باشد، تا مدت 1 ماه فرصت دارد که به وسیله اظهاریه جهت ابلاغ انتقال گیرنده و مطلع کردنش از مالکیت، اقدام نماید؛ در غیر این صورت، مالک نیز معاون مجرم شناخته می شود و مطابق جرم معاونت مجازات می شود.

مجازات ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش ملک

دعوی ابطال سند رسمی به چه معناست؟

دعوی ابطال سند رسمی، دعوایی است که در طول انجام آن، فرد برای باطل کردن یک الی چند سند رسمی اقدام می نماید؛ در این زمینه دعوی مختلفی ممکن است وجود داشته باشد، به طور معمول این نوع از دعاوی، در فروش ملک به چندین نفر انجام می گیرد یا این که سند مربوطه برای سند صادر نشده باشد.

سند مالکیت نیز یک اوراق رسمی در نظر گرفته می شود که همه موارد درج شده در آن، در دفتر املاک ثبت می گردد؛ سندی که به دست مالکین داده می شود ممکن است به حکم دادگاه یا هر دلیل دیگری باطل گردد و در این صورت ارزشش را از دست می دهد؛ برای باطل کردن سند مالکیت، باید به برخی دلایل توجه کرد که این دلایل شامل عدم تطابق سند با قوانین ثبت و قانون مدنی، صادر شدن سند مالکیت معارض، صدور اشتباهی سند مالکیت، ثبت املاک موقوفی و اراضی مربوط به فوت شدگان توسط افراد سود جو است.

در صورتی که قصد ابطال اسناد رسمی در کرج را دارید و به دنبال یک وکیل مجرب و متعهد هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در کرج مراجعه کنید.

کلام آخر

در شهر بزرگ تبریز ممکن است افراد به مشکلات ملکی متعددی برخورد کنند که تنها وکیل ملکی از حل مشکلات آن ها برمی آید؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با دعاوی ملکی در اختیار شما قرار دادیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را به شما معرفی کرد.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی ملکی دارید، می توانید با وکلای ملکی ذکر شده در سایت در میان بگذارید. لازم به ذکر است؛ کسانی که در پی وکیل حرفه ای در زمینه کیفری هستند، می توانند از مقاله ما با عنوان بهترین وکیل کیفری در تبریز دیدن فرمایند.

روز انعقاد معامله باید چه مدارکی را بررسی کرد؟

اصل سند مالکیت، اصل کارت ملی فروشنده و احراز هویت آن، در صورت وجود قولنامه نیز تمامی قولنامه های ماقبل، پایان کار، صورت مجلس تفکیکی

در پیش فروش خانه، باید چه نکاتی رعایت شوند؟

در قانون پیش‌فروش ساختمان شرایط متعددی ازجمله تنظیم رسمی قرارداد در دفترخانه، پرداخت ۱۰درصد در زمان تنظیم سند قطعی و … باید ذکر شوند.

در صورت خرید خانه، تنها ثبت سند در دفتر اسناد رسمی کافی است؟

می‌توانید با تنظیم یک قرارداد نقل و انتقال در دفترخانه، سند انتقال را تنظیم کنید.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + نه =

دکمه بازگشت به بالا