طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس ⭐【آپدیت1401】⚖️

طلاق به عنوان آخرین راهکار در هنگام بروز مشکلات بین زوجین می باشد. گاهی اوقات زن و مرد تصمیم می گیرند به صورت توافقی و بدون اختلاف در مدت کم از یکدیگر جدا شوند. ولی در اکثر مواقع این جدایی به اختلاف و مشاجره ختم می شود و به دلیل موضوعاتی مثل مهریه، عدم رضایت یکی از طرفین برای جدایی و یا دعوا بر سر حضانت فرزند به راحتی پیش نمی رود. برای کسانی که با این مشکلات درگیر هستند و نیاز به یک وکیل در زمینه طلاق دارند، 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس را در این مقاله معرفی خواهیم کرد. پس در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در بندرعباس کیست؟

همه وکلا برای این که بتوانند وکیل پایه یک دادگستری شوند، مراحل یکسانی را طی می کنند. اما این که هر کدام در چه حوزه ای محبوب و معروف شوند بستگی به علاقه آن ها، استعدادشان و تجربه‌ای که در آن زمینه به دست می آورند دارد. بهترین وکیل طلاق در بندرعباس نیز وکیلی است که پس از پایان تحصیلات، قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوره کارآموزی بیش تر به سمت پرونده های مربوط به خانواده و طلاق می رود و می تواند در آن ها به تجربیات چشمگیری دست یابد.

وکیلی که به عنوان بهترین وکیل طلاق در بندرعباس فعالیت می کند، در هر حال باید تمام تلاش خود را برای تشویق زوجین به ادامه زندگی و کنار گذاشتن اختلافات به کار بگیرد و اگر طرفین برای جدایی مصر بودند، سعی کند آن ها را برای برای انجام یک طلاق توافقی متقاعد کند. پس از این مراحل و عدم سازش و پذیرش طلاق توافقی، بهترین وکیل طلاق در بندرعباس پرونده موکل خود را دست می‌گیرد و سعی می‌کند حقوق از دست رفته آن را احیا کند.

هر شهری وکلای مخصوصی برای حوزه خانواده و طلاق دارد، مثلا برای کسانی که در شهری مثل مشهد به دنبال وکیل طلاق هستند، ما در مقاله بهترین وکیل طلاق در مشهد، وکلای خبره ای را معرفی کرده ایم.

بهترین وکیل طلاق در بندرعباس کیست؟

در شهر ارومیه بسیاری از زوجین با مشکل طلاق دست و پنجه نرم می کنند و تمایل دارند که از یک وکیل مجرب در این زمینه کمک بگیرند؛ بهترین وکیل طلاق در ارومیه به افراد ساکن شهر ارومیه می تواند بهترین خدمات را ارائه دهد.

انواع طلاق

درخواست طلاق می تواند از طرف مرد یا زن باشد و با توجه به این که چه کسی دادخواست را به مراجع قضایی ارسال می کند، میزان پیچیدگی و سختی پرونده تغییر می کند. کسی که دارای حق طلاق باشد مراحل راحت تری را برای جدایی پیش رو دارد.

از نظر صیغه جاری شده برای طلاق نیز می توان طلاق را به دو دسته رجعی و بائن دسته بندی کرد. طلاق رجعی یکی از انواع طلاق است که مرد پس از جاری شدن صیغه طلاق می تواند به زن رجوع کند. تنها در صورتی مرد از بازگشت به سمت زن محروم می باشد که زوجه هنوز دوشیزه باشد و یا این که یائسه شده باشد. طلاق رجعی از طرف آقایان بیش تر مورد توجه قرار می گیرد. ولی در طلاق بائن پس از آن که طلاق جاری شد امکان بازگشت زوجین به یکدیگر وجود ندارد و برای همیشه آن ها از هم جدا خواهند شد.؛ بهترین وکیل طلاق در شیراز به هر یک از افراد در این زمینه کمک شایانی می کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس را بشناسید!

مجتبی خواجویی

مجتبی خواجویی

مجتبی خواجویی از جمله وکلایی است که با توجه به سطح علمی بالا و تجربیاتی که دارد جزو بهترین وکیل طلاق در بندرعباس به فعالیت می پردازد. از جمله مهارت های ایشان رسیدگی به انواع دعاوی خانواده می باشد و در این زمینه ها به موکلین و مراجعین خود مشاوره های حرفه ای ارائه می دهد. مدرک تحصیلی آقای خواجویی دکترای رشته حقوق خصوصی می باشد و ایشان در حال حاضر علاوه بر وکالت، در دانشگاه نیز مشغول به تدریس هستند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های مربوط به انواع دعاوی
 • متخصص در پرونده های مهریه، اعسار و ارث
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تدریس در دانشگاه

آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش دانشگاه 13/1، ساختمان تورینوف، طبقه 6

شماره تماس: 09171600419

یاسمن زمانی علویچه

یاسمن زمانی علویچه

خانم علویچه وکیل پایه یک دادگستری است که در بندر عباس به ارائه خدمات وکالتی مشغول می باشد. شماره پروانه وکالت ایشان 18971 بوده و با بهره گیری از علم و دانشی که دارد و تجربه خود در این خصوص، جزو یکی از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس به شمار می رود. خانم زمانی به زنانی که برای جدایی خود در صورت نداشتن حق طلاق به مشکل برمی خورند و نمی توانند به تنهایی روند پرونده را طی کنند، با تمام توان کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در پرونده های اختلافات خانوادگی و طلاق
 • ارائه مشاوره
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: بندرعباس، خیابان دانشگاه، دانشگاه یک، ساختمان دریا، طبقه دوم

شماره تماس: 09124871078

امید بیستونی

امید بیستونی

وکیل دیگری که به عنوان بهترین وکیل طلاق در بندرعباس شناخته می شود، آقای بیستونی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. آقای بیستونی توانسته است پس از پایان تحصیلات خود در آزمون وکالت شرکت کرده و پس از قبولی در آن و گذراندن آزمون اختبار و دوره کارآموزی، پروانه وکالت خود را به شماره 51963 دریافت کند. وی علاوه بر ارائه خدمات وکالتی در بندرعباس، در شهرهای دیگر استان هرمزگان مثل بستک و کیش به ارائه خدمات وکالتی می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • راهنمایی و ارائه راهکار به مراجعین
 • قبول وکالتن دعاوی مختلف

آدرس: بندرعباس، بستک، خیابان امام، ساختمان کریمیان، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 07644325630 – 09128361743

عادل روان بخش

عادل روان بخش

عادل روان بخش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 15 سال سابقه در دفاع از موکلین و اخذ انواع دعاوی در استان هرمزگان، جزو وکلای نامدار و کارکشته می باشد. آقای روان بخش در سال 1366 پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان دریافت کرد و پس از آن توانست بدون هیچ محدودیتی از توانایی خود برای کمک به کسانی که درگیر دعاوی خانواده و طلاق هستند استفاده کند. از این روز آقای روان بخش یکی از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه حرفه ای در حوزه وکالت
 • توانا در رسیدگی به انواع دعاوی طلاق و خانواده

آدرس: بندرعباس، حدفاصل چهارراه دانشگاه و دامایی، مجتمع تجاری مهر هرمز، طبقه پنجم، واحد 21

شماره تماس: 09177615901

غلامرضا مجیدی

غلامرضا مجیدی

وکیل دیگری که جزو یکی از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس است، آقای غلامرضا مجیدی می باشد. وی در سال 1397 موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری گردید. شماره پروانه ایشان 26682 می باشد و در مدت زمان وکالت خود با وجود تحصیل در رشته حقوق شرکت های تجاری در مقطع کارشناسی ارشد، در پرونده های خانواده و طلاق نیز بسیار خوش درخشیده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد رشته حقوق شرکت های تجاری
 • دعاوی خانواده، اعسار، طلاق و مهریه
 • آشنا با تمامی مراجع قضایی استان هرمزگان
 • ثبت شرکت ها و برندها
 • حقوق مالکیت فکری

آدرس: بندرعباس، خیابان دانشگاه، دانشگاه 16، ساختمان طنین، طبقه 6، واحد 24

شماره تماس: 07633615315 – 09129547828

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس

شاید بسیاری از افراد برای مسئله ای مثل طلاق ترجیح دهند که خودشان مسئولیت پیگیری پرونده را بر عهده بگیرند و به سراغ وکیل نروند. اما باید گفت که کمک گرفتن از وکیلی که یکی از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس باشد، می تواند مزایای بسیاری را به همراه داشته باشد که عبارتند از:

 • حضور در دادگاه بدون حضور موکل و دفاع از او در صورت عدم تمایل موکل برای مواجه شدن با طرف مقابل
 • کاهش فشار عصبی و استرس های ناشی از تنش هایی که بین زوجین پیش می آید.
 • استفاده از اصطلاحاتی که برای افراد عادی نامفهوم است ولی به کار بردن آن ها در محضر دادگاه می‌تواند نتایج موثری داشته باشد.
 • فهم ابلاغیه هایی که از سوی دادگاه و در سامانه ثنا ارسال می شود.
 • نوشتن دادخواست ها و لایحه های مورد نیاز برای ارائه به دادگاه
 • نتیجه گیری سریع و طی شدن روند جدایی در حداقل زمان ممکن

تمامی این ویژگی ها در خصوص بهترین وکیل طلاق در رشت نیز صدق می کند.

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس

درخواست استرداد جهیزیه

بهترین وکیل در بندرعباس به زوجه کمک می کند تا وسایلی که به عنوان جهیزیه متعلق به زن می باشد را از منزل مشترک شان خارج کند. زمانی زن می تواند درخواست استرداد جهیزیه بدهد که قرار بر جدایی باشد و به صورت قانونی و به دست دادگاه برای برگرداندن جهیزیه اقدام نماید.

این سوال شاید برای شما نیز پیش بیاید که پس از سال ها زندگی چگونه می توان فهمید که کدام یک از وسایل خانه متعلق به زن می باشد و اجازه برگرداندن آن را دارد؟ در هنگام تشکیل زندگی مشترک، سیاهه ای به عنوان لیست جهیزیه بین زوجین به امضا می رسد که آن را مرد و دو شاهد دیگر امضا می کنند تا مهر تاییدی بر اقلامی که زن در هنگام ورود به خانه خدا آورده است باشد. موقع جدایی نیز مطابق با لیست جهیزیه، زن می تواند وسایل خود و یا اقلام مشابه آن را از خانه خارج کند. در این میان پیگیری این مراحل و استرداد جهیزیه به کمک بهترین وکیل طلاق در اهواز میسر می شود.

اگر در شهر تهران ساکن هستید و می خواهید جهیزیه تان را به صورت قانونی اخذ کنید، می توانید از بهترین وکیل استرداد جهیزیه در تهران کمک بگیرید.

کلام آخر

کسانی که برای جدایی اقدام می کنند، بهتر است از وکلای این حوزه کمک بگیرند. با وجود افزایش آمار طلاق در کشور ما و قوانین اسلامی موجود، چیزی که طلاق را پیچیده می کند داشتن حق طلاق مرد و نرخ مهریه می باشد. در این مقاله ما برای کسانی که به دنبال بهترین وکیل طلاق در بندرعباس هستند، لیستی شامل 10 وکیل برتر در این حوزه را معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله متشکریم. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در حوزه طلاق، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

درخواست طلاق از طرف مرد چگونه است؟

اگر حق طلاق با مرد باشد با پرداخت مهریه، اجرت المثل و نفقه می تواند درخواست طلاق دهد.

آیا تنفر زن از مرد دلیلی برای جدایی در دادگاه می باشد؟

صرف عسر و حرج موجب صحت طلاق نمی شود.

قانون زندان برای مهریه چگونه است؟

زوج باید نسبت به پرداخت مهریه تا ۱۱۰ سکه اقدام نماید مگر زوج ثابت کند تمکن پرداخت یکجای مهریه را ندارد در اینصورت مهریه تقسیط می‌شود.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا