وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس⭐【سال1403】⚖️

طلاق به عنوان آخرین راهکار در هنگام بروز مشکلات بین زوجین می باشد. گاهی اوقات زن و مرد تصمیم می گیرند به صورت توافقی و بدون اختلاف در مدت کم از یکدیگر جدا شوند. ولی در اکثر مواقع این جدایی به اختلاف و مشاجره ختم می شود و به دلیل موضوعاتی مثل مهریه، عدم رضایت یکی از طرفین برای جدایی و یا دعوا بر سر حضانت فرزند به راحتی پیش نمی رود. برای کسانی که با این مشکلات درگیر هستند و نیاز به یک وکیل در زمینه طلاق دارند، 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس را در این مقاله معرفی خواهیم کرد. پس در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در بندرعباس کیست؟

همه وکلا برای این که بتوانند وکیل پایه یک دادگستری شوند، مراحل یکسانی را طی می کنند. اما این که هر کدام در چه حوزه ای محبوب و معروف شوند بستگی به علاقه آن ها، استعدادشان و تجربه‌ای که در آن زمینه به دست می آورند دارد. بهترین وکیل طلاق در بندرعباس نیز وکیلی است که پس از پایان تحصیلات، قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوره کارآموزی بیش تر به سمت پرونده های مربوط به خانواده و طلاق می رود و می تواند در آن ها به تجربیات چشمگیری دست یابد.

وکیلی که به عنوان بهترین وکیل طلاق در بندرعباس فعالیت می کند، در هر حال باید تمام تلاش خود را برای تشویق زوجین به ادامه زندگی و کنار گذاشتن اختلافات به کار بگیرد و اگر طرفین برای جدایی مصر بودند، سعی کند آن ها را برای برای انجام یک طلاق توافقی متقاعد کند. پس از این مراحل و عدم سازش و پذیرش طلاق توافقی، بهترین وکیل طلاق در بندرعباس پرونده موکل خود را دست می‌گیرد و سعی می‌کند حقوق از دست رفته آن را احیا کند.

بهترین وکیل طلاق در بندرعباس کیست؟

انواع طلاق

درخواست طلاق می تواند از طرف مرد یا زن باشد و با توجه به این که چه کسی دادخواست را به مراجع قضایی ارسال می کند، میزان پیچیدگی و سختی پرونده تغییر می کند. کسی که دارای حق طلاق باشد مراحل راحت تری را برای جدایی پیش رو دارد.

از نظر صیغه جاری شده برای طلاق نیز می توان طلاق را به دو دسته رجعی و بائن دسته بندی کرد. طلاق رجعی یکی از انواع طلاق است که مرد پس از جاری شدن صیغه طلاق می تواند به زن رجوع کند. تنها در صورتی مرد از بازگشت به سمت زن محروم می باشد که زوجه هنوز دوشیزه باشد و یا این که یائسه شده باشد. طلاق رجعی از طرف آقایان بیش تر مورد توجه قرار می گیرد. ولی در طلاق بائن پس از آن که طلاق جاری شد امکان بازگشت زوجین به یکدیگر وجود ندارد و برای همیشه آن ها از هم جدا خواهند شد.؛ بهترین وکیل در بندرعباس به هر یک از افراد در این زمینه کمک شایانی می کند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در بندرعباس

بهترین بودن در هر حرفه و شغلی، نیازمند داشتن خصوصیات و ویژگی هایی است که بتواند فرد را از دیگران و رقیبانش متمایز کند و باعث منحصر به فرد بودن او شود. شغل وکالت نیز به دلیل حساسیت بالایی که دارد نیازمند داشتن ویژگی ها و مشخصاتی است که بتواند یک وکیل را در بین رقبای خود برجسته کند. بهترین وکیل مهریه در بندرعباس کسی است که در هنگام بررسی های یک فرد برای انتخاب وکیل برای حل مشکل خود، ویژگی های قابل قبولی داشته باشد و در اولویت انتخابی فرد نیازمند به یک وکیل قرار گیرد. در این بخش ویژگی‌ های بهترین وکیل مهریه در بندرعباس را برای شما بیان می کنیم.

 • مهم ترین ویژگی یک وکیل خبره داشتن پروانه وکالت و گذراندن دوره کارآموزی و فعالیت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری است. وکیلی که دوران کارآموزی خود را گذرانده باشد قطعا توانسته است از تجربیات یک وکیل ماهر و کارکشته بهره ببرد.
 • ویژگی دیگر یک وکیل خوب داشتن تجربه بالا و تعداد پرونده های اخذ شده در موضوع مورد نظر و موفقیت در آن هاست. برای موضوعی مثل طلاق، باید وکیل مورد نظر بهترین وکیل طلاق در بندرعباس باشد و پرونده های بسیاری را در این مورد وکالت کرده باشد.
 • صبور بودن و داشتن اخلاق خوب ویژگی دیگر یک وکیل است. طبیعتا مراجعه‌کننده و موکل، از فشار عصبی به دلیل مشکلات ناشی از جدایی برخوردار است. یک وکیل باید بتواند آرامش را به موکل خود القا کند و او را از تصمیم گیری های عجولانه منصرف نماید.
 • بهترین وکیل طلاق در بندرعباس باید به موکل خود وقت کافی اختصاص دهد و تمام تلاش خود را برای به نتیجه رساندن پرونده به کار گیرد.
 • مورد دیگری که باید یک وکیل خوب به آن توجه کند و از ویژگی های او باشد، دست نکشیدن از تلاش و پیگیری پرونده است. بهترین وکیل طلاق در بندرعباس باید اقدامات خود را به موقع به انجام برساند.
 • راهکارهایی که یک وکیل ارائه می دهد باید نتیجه بخش باشد و باعث اتلاف وقت نشود.
 • بهترین وکیل طلاق توافقی در بندرعباس باید در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و موکل را از نیاز به حضور در دادگاه مبرا نماید، چرا که بسیاری از موکلین به دلیل مشغله های کاری و روزمره و تمایل نداشتن به برخورد با همسر خود به دلیل اختلافات از حضور در دادگاه ممانعت می کنند.

وکالت در طلاق و یا حق طلاق به چه صورت است؟

طبق قانون کشور که بر گرفته از قوانین اسلامی است حق طلاق با مرد می باشد ولی آقا می تواند حق وکالت در طلاق را به زن بدهد و این وکالت بدین معنا است که زن از طرف همسر خود وکالت دارد که درخواست طلاق را به جای او به دادگاه ارائه داده و امور قضایی و دفترخانه ای آن را پیگیری کند.

البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که وقتی آقا به خانم وکالت در طلاق دهد بدین معنا نیست که حق طلاق مرد از بین می رود بلکه این حق همچنان برای مرد وجود داشته و زوجین هر دو دارای حق طلاق می باشند و تحت هیچ شرایطی حق طلاق مرد ساقط نمی شود.

اگر خانم بخواهد از طریق حق طلاقی که در اختیار دارد برای طلاق اقدام کند لازم است که حتما وکیل اختیار کند و در واقع در این نوع از طلاق داشتن وکیل اجباری می باشد و لازم به ذکر است که وکالت در طلاق برای عدم حضور آقا در مراحل قضایی و دفتر خانه است ولیکن حضور در جلسات مشاوره بهزیستی و جلسات غربالگری برای زوجین اجباری است.

طبق قانون برای این که آقا نتواند بعد از گذشت مدت زمانی خانم را از حق طلاق ساقط کند باید وکالت در طلاق را به صورت بلاعزل به خانم اعطا کند و همچنین قابل ذکر است که این نوع طلاق از حق اسقاط فرجام خواهی و تجدید نظر خواهی برخوردار است لذا خانم بعد از دریافت گواهی عدم سازش بدون هیچگونه مشکلی می تواند برای اجرای صیغه طلاق به دفترخانه مراجعه نماید.

 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس را بشناسید!

زهرا دبیری

زهرا دبیری

زهرا دبیری ۱۷ سال سابقه کار 13 سال در شهرستان شیراز و ۴ سال در شهرستان بندرعباس هستند. یکی از وکلای پایه یک دادگستری در بندر عباس می باشند.

تخصص و مهارت:

 • فعالیت در امور خانواده
 • امور حقوقی و پرونده های مواد مخدر
 • دعاوی کیفری
 • کارشناس ارشد حقوقی

آدرس دفتر: بلوار امام خمینی روبروی بیمارستان کودکان ساختمان آریا طبقه اول واحد 1

شما میتوانید با مشاوره رایگان با ایشان بهترین راهکار را برای مشکلات خود پیدا کنید.

شماره تماس:

09177119627

دکتر مجتبی خواجویی گسمونی

دکتر مجتبی خواجویی گسمونی

دکتر مجتبی خواجویی ، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مدرس دانشگاه هستند . ایشان بیش از ۱۷ سال سابقه وکالت دادگستری و مشاور حقوقی سازمانهای دولتی و شرکتهای تجاری خصوصی
بیش از ۱۴ سال سابقه تدریس دانشگاه را دارا هستند . ایشان رییس هیات مدیره موسسه حقوقی دال هستند.

ایشان در حال حاضر یکی از بهترین مشاوران حقوقی استان هرمزگان می‌باشد که میتواند با ارائه بهترین راه کارهای حقوقی شما را در رسیدن به پیروزی نهایی با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکن یاری داده و تا پایان رسیدگی و احقاق در کنار شما باشد.

وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین ، برخورد و رفتار حرفه ای و مناسب با موکلین ، فن بیان و نفوذ کلام ، به عنوان یکی از وکلای برتر بندرعباس و استان هرمزگان بعنوان یک وکیل حرفه ای و مسئولیت پذیر شناخته شود . اگر در استان هرمزگان با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید با خیال آسوده پرونده خود را به ایشان بسپارید.

حوزه فعالیت وکیل خواجویی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتند از:

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

آدرس:

بندرعباس ، بلوار دانشگاه روبروی کتابفروشی پنج استاد ، نبش دانشگاه ۱۳/۱ ساختمان تورینو طبقه ۶

شماره تماس:09171600419

09133473727

شماره دفتر:987633620805

آدرس وب سایت:http://khajueelawyer.com

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک‌پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بندرعباس، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت درخشان در شرکت‌های معتبر حوزه خلیج فارس از جمله شرکت نفت ستاره خلیج فارس و … می‌باشد. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی به موقع به موکل، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای موفق بندرعباس قرار گیرند. وکیل اورک‌پور مولف و نویسنده کتب و مقالات حقوقی بوده و همین مهارت، ایشان را جز بهترین و باتجربه‌ترین وکلای قرار داده است.

 از جمله حوزه فعالیت تخصصی مرضیه اورک‌پور در وکالت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی ملکی من الجمله: (الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، مشارکت در ساخت، امور سرقفلی و حق کسب و پیشه، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)
 • دعاوی کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • وکیل متخصص در امور تجاری، قراردادهای تجاری، تنظیم انواع قرارداد (داخلی و خارجی)
 • دعاوی خانواده از جمله: (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، ، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

از دیگر خدمات وکالتی مرضیه اورک‌پور در زمینه‌های جرائم اقتصادی، امور تخصصی شرکت ها، امور تجار و ورشکستگی، و همچنین پرونده‌های مرتبط با چک و …  در شهر بندرعباس می باشد. در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … پس از تعیین وقت و هماهنگی با منشی جهت مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات موکل و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام‌رسان های مجازی، براساس خواست افراد نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز تماس گیرنده اقدام می‌نماید.

برای اعطای وکالت به مرضیه اورک‌پور، یکی از  وکلای خوب بندرعباس، می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره وکیل: 09178641812

شماره تماس: 09364952009

حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

آدرس: بندرعباس، گلشهر، چهارراه دانشگاه

مسعود نیکویی

مسعود نیکویی

مسعود نیکویی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ بندرعباس است و با لقب بهترین وکیل طلاق در بندرعباس شناخته شده است. وی به مدت چهار سال در شرکت اتحادیه تعاونی و تولید وکالت و مشاور حقوقی را بر عهده گرفته است و در ضمن به مدت چهار سال در شرکت مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد وابسته به بنیاد مستضعفان و به مدت پنج سال صندوق تعاون روستایی ایرانیان و پیگیری مطالبات حقوقی و مالی بانک محال علیه به عنوان وکیل و مشاور حقوقی فعالیت کرده است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سوابق و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، کوچه قوام 5، ساختمان جهان نما، طبقه7، واحد 20

علی محمدی

علی محمدی

علی محمدی در جنوب کشور در شهر بندرعباس وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالیان بسیار زیادی است که در این شهر مشغول به انجام فعالیت حقوقی می باشد. ایشان موفق گردیده است تا اعتماد و اطمینان کامل موکلین و مراجعین خود را جلب نماید؛ ایشان همچنین در تلاش است تا مشاوره های بسیار حرفه ای و خوب را به مردم عزیز ارائه دهد تا بتواند مشکلات حقوقی شان را حل و فصل کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در بندرعباس
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوق

آدرس: بندرعباس، چهارراه مرادی، پل سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه ی شهید توسلی

فاطمه فتح پور

فاطمه فتح پور

فاطمه فتح پور وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس است که با لقب بهترین وکیل طلاق در بندرعباس شناخته می شود؛ وی فعالیت های متعدد حقوقی انجام می دهد و مشاوره هایی را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مردم قرار می دهد. وی اخلاق بسیار خوب دارد و در امور وکالتی صادق است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در بندرعباس
 • مشاور حقوقی

آدرس: بندرعباس، حد فاصل چهارراه نخل ناخدا و پمپ بنزین بلال، برج اورست، طبقه 5، واحد502

 سامان عسگری

سمان عسگری

سامان عسگری وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ بندرعباس می باشد و در این شهر فعالیت حقوقی دارد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در بندرعباس شناخته می شود؛ وی در دعاوی های مختلف از جمله کیفری، خانواده، طلاق، ملکی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت دارند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق خصوصی
 • نویسنده
 • پژوهشگر حقوق
 • مشاور حقوقی

آدرس: بندرعباس، حد فاصل چهارراه مرادی و قدس، نبش کوچه ی رضوان ۴، ساختمان مشیر، طبقه ی سوم، واحد ۱۲

امید بیستونی

امید بیستونی

امید بیستونی عنوان وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل طلاق در بندرعباس فعالیت حقوقی را بر عهده دارد. ایشان در شرکت های معتبر زیادی در بندرعباس به عنوان وکیل و مشاور حقوقی فعالیت دارد که این شرکت ها شامل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان، مشاور حقوقی شهردار سابق بستک، مشاور حقوقی برخی شرکت های تجاری مانند یخچال سازی سلسبیل با برند پاک نوش است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کار وکالت
 • داوری حقوقی
 • عضویت در انجمن مخترعین کشور به مدت 9 سال
 • مشاور حقوقی

آدرس: بندرعباس، شهرستان بستک، خیابان امام، ساختمان کریمیان، طبقه ی اول، واحد یک

 سامان احمدی

سامان احمدی

سامان احمدی در استان بزرگ هرمزگان در شهر زیبا بندرعباس وکیل پایه یک دادگستری می باشد و مشغول به کار وکالت است. وی در حیطه دعاوی های مختلف از جمله ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و غیره تخصص بسیار زیادی دارد و در تلاش می باشد تا بتواند پرونده هایی که بر عهده می گیرد را به بهترین نحو انجام داده و موجب رضایت موکلین شود؛ ایشان بهترین وکیل طلاق در بندرعباس است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0937539373

آدرس: بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی.رو به روی خیابان شلمچه.کنار بستنی شاداب

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس

شاید بسیاری از افراد برای مسئله ای مثل طلاق ترجیح دهند که خودشان مسئولیت پیگیری پرونده را بر عهده بگیرند و به سراغ وکیل نروند. اما باید گفت که کمک گرفتن از وکیلی که یکی از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس باشد، می تواند مزایای بسیاری را به همراه داشته باشد که عبارتند از:

 • حضور در دادگاه بدون حضور موکل و دفاع از او در صورت عدم تمایل موکل برای مواجه شدن با طرف مقابل
 • کاهش فشار عصبی و استرس های ناشی از تنش هایی که بین زوجین پیش می آید.
 • استفاده از اصطلاحاتی که برای افراد عادی نامفهوم است ولی به کار بردن آن ها در محضر دادگاه می‌تواند نتایج موثری داشته باشد.
 • فهم ابلاغیه هایی که از سوی دادگاه و در سامانه ثنا ارسال می شود.
 • نوشتن دادخواست ها و لایحه های مورد نیاز برای ارائه به دادگاه
 • نتیجه گیری سریع و طی شدن روند جدایی در حداقل زمان ممکن
مزایای بهره مندی از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس

درخواست استرداد جهیزیه

بهترین وکیل خانواده در بندرعباس به زوجه کمک می کند تا وسایلی که به عنوان جهیزیه متعلق به زن می باشد را از منزل مشترک شان خارج کند. زمانی زن می تواند درخواست استرداد جهیزیه بدهد که قرار بر جدایی باشد و به صورت قانونی و به دست دادگاه برای برگرداندن جهیزیه اقدام نماید.

این سوال شاید برای شما نیز پیش بیاید که پس از سال ها زندگی چگونه می توان فهمید که کدام یک از وسایل خانه متعلق به زن می باشد و اجازه برگرداندن آن را دارد؟ در هنگام تشکیل زندگی مشترک، سیاهه ای به عنوان لیست جهیزیه بین زوجین به امضا می رسد که آن را مرد و دو شاهد دیگر امضا می کنند تا مهر تاییدی بر اقلامی که زن در هنگام ورود به خانه خدا آورده است باشد. موقع جدایی نیز مطابق با لیست جهیزیه، زن می تواند وسایل خود و یا اقلام مشابه آن را از خانه خارج کند.

درخواست استرداد جهیزیه

کلام آخر

کسانی که برای جدایی اقدام می کنند، بهتر است از وکلای این حوزه کمک بگیرند. با وجود افزایش آمار طلاق در کشور ما و قوانین اسلامی موجود، چیزی که طلاق را پیچیده می کند داشتن حق طلاق مرد و نرخ مهریه می باشد. در این مقاله ما برای کسانی که به دنبال بهترین وکیل طلاق در بندرعباس هستند، لیستی شامل 10 وکیل برتر در این حوزه را معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله متشکریم. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در حوزه طلاق، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا