وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بجنورد⭐【سال1403】⚖️

مهریه به عنوان یک پشتوانه برای زن محسوب می شود که در صورت عدم تفاهم با همسرش می تواند اقدام به طلاق کرده و مهریه خود را از او دریافت کند. در اغلب دعاوی مربوط به طلاق، زن موفق به دریافت مهریه خود نمی شود و بهترین راهکار برای مطالبه مهریه، سپردن پرونده به بهترین وکیل مهریه در بجنورد خواهد بود. ما وکلای متخصص در این زمینه همچون امید سعادتی، جواد جعفر زاده، محمدمهدی علی نیا و تعداد دیگری از وکلای حرفه ای را معرفی کرده ایم تا در صورت نیاز به آن ها مراجعه کنید.

آشنایی با بهترین وکیل مهریه در بجنورد

مطالبه مهریه یکی از دعاوی حقوقی مالی به شمار می آید که برای رسیدگی و پیگیری، نیازمند طی کردن پروسه قانونی است. وقتی به دنبال وکیل مهریه هستید، اولین و مهم ترین ویژگی که باید در نظر داشته باشید، تخصص و تجربه او در امور حقوقی مرتبط با مهریه است. بهترین وکیل مهریه، دارای دانش عمیقی در حوزه قوانین مربوط به مهریه و نحوه اجرای آن ها می باشد.

وکیل حرفه ای با تحلیل دقیق قراردادها به حل اختلافات مربوط به مهریه پرداخته و شما را در مسیر درستی راهنمایی می کند. ویژگی دیگری که بهترین وکیل مهریه را از وکلای دیگر متمایز می کند، توانایی برقراری ارتباط مؤثر او با موکل است. یک وکیل عالی نه تنها درک عمیقی از مسائل حقوقی دارد، بلکه به نیازها و ترجیحات موکل توجه کرده و بهترین راه حل را پیشنهاد می دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد

آشنایی با بهترین وکیل مهریه در بجنورد

شرایط مطالبه مهریه

 • زن، بلافاصله بعد از جاری شدن صیغه نکاح می تواند درخواست مطالبه مهریه دهد.
 • زن در صورتی می تواند برای طلب مهر خود اقدام کند که آن را به صورت رسمی نبخشیده باشد و در واقع مرد، امضای ثبتی زن را برای بخشش مهریه، در اختیار نداشته باشد.
 • اگر زن فوت کرده باشد، وراث او می توانند برای طلب مهریه اقدام کنند که این امر نیز تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که زن در زمان حیاتش مهریه خود را نبخشیده باشد.
 • اگر مرد دادخواست طلاق بدهد، موظف است که تمام مهریه را به همسر خود بپردازد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارت اند از:

🥇سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی
📝خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
💰میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
✅هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بجنورد را بشناسید!

امید سعادتی

امید سعادتی

امید سعادتی یکی از بهترین وکیل مهریه در بجنورد بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق می باشد. با تسلط و اشراف کاملی که بر قوانین و مقررات مربوط به پرونده های مهریه دارد، تاکنون درصد بالایی از این دعاوی را در زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه موکلین رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در پیگیری پرونده های خانواده
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، لایحه های دفاعیه
 • استاد حوزه و دانشگاه
 • 12 سال سابقه مدیریتی و مرتبط با حوزه حقوق

آدرس: بجنورد، میدان شهید، بن بست شکری، روبه روی پاساژ لادن، کوچه آزمایشگاه دکتر یوسفی کوچه سمت چپ پلاک540T طبقه 2

جواد جعفر زاده

جواد جعفر زاده

جواد جعفرزاده وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد می باشد. ایشان در رسیدگی به پرونده های خانواده به صورت تخصصی فعالیت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را با موضوعات مختلفی از قبیل مطالبه مهریه، طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی مطالبه مهریه
 • متخصص در دعاوی طلاق
 • متخصص در دعاوی طلاق توافقی
 • تهیه و تنظیم دادخواست و لایحه های دفاعیه

آدرس: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

محمدمهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا

محمدمهدی علی نیا یکی از وکلای پایه یک در بجنورد می باشد. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نموده و با تسلطی که بر قوانین و مقررات خانواده دارد بهصورت تخصصی در این حوزه فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده
 • پیگیری پرونده های ملکی
 • پیگیری پرونده های امور ثبتی
 • رسیدگی به پرونده های امور حسبی

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، کوچه گرمه ای، بن بست اول

سمیه محمدی

سمیه محمدی

سمیه محمدی یکی از وکلای پایه یک، متخصص و مسلط بر کلیه قوانین حقوقی و کیفری در بجنورد می باشند. ایشان با سازمان های دولتی و خصوصی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی نیز سابقه همکاری دارند. از جمله این سازمان ها می توان به بانک صادرات، دهیاری های استان خراسان شمالی و بانک قرض الحسنه مهر ایران اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی ملکی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی ثبتی

آدرس: بجنورد، بین میدان شهید و چهار راه هفده شهریور، جنب بانک تجارت، ساختمان چمن آرا ، نیم طبقه اول

مریم ثروتی

مریم ثروتی

مریم ثروتی وکیل پایه یک با 17 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های خانواده می باشند. ایشان به صورت تخصصی در رسیدگی به پرونده های وصول مهریه فعالیت می کنند و با تسلطی که بر رویه قضایی این دعاوی دارند، راهکار مناسب را برای طی نمودن پرونده ها، به موکلین خود پیشنهاد می دهند. ایشان نیز به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در بجنورد شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • پرونده های مهریه
 • پرونده های نفقه
 • پرونده های طلاق
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی

آدرس: بجنورد، میدان شهید بهشتی، مجتمع تجاری لادن، طبقه چهارم، واحد 24

راهنمای انتخاب وکیل برای وصل مهریه

ما به شما توصیه می کنیم که در زمان انتخاب وکیل مهریه، نهایت دقت لازم را به خرج دهید تا در زمانی کوتاه، پرونده خود را با نتیجه دلخواه تمام کنید. مهم ترین مواردی که به عنوان معیارهای اساسی در انتخاب وکیل باید به آن توجه داشته باشید دانش، مهارت و سابقه وکیل مهریه است.

در زمان جستجوی بهترین وکیل مهریه در بجنورد، حتما مدرک و رزومه او را بررسی کنید. می توانید لیستی از وکلای مهریه متخصص را در وب سایت ها تهیه کنید و بر اساس ملاک هایی که پیشتر به آن اشاره کردیم وکیل موردنظرتان را انتخاب کنید.

قبل از عقد قرارداد با بهترین وکیل در بجنورد، با او مشورت کنید و از او بخواهید بعد از بررسی پرونده شما نظر و راهکار حقوقی مناسب برای پیگیری پرونده در مراجع قضایی را در اختیار شما قرار دهد. در حقیقت شما در این جلسه مشاوره می توانید به میزان مهارت و تخصص وکیل پی برده و با اطمینان از کسب نتیجه دلخواه، قرارداد وکالت را امضا نمایید.

راهنمای انتخاب وکیل برای وصل مهریه

وظایف بهترین وکیل مهریه در بجنورد

 • مشاوره حقوقی: ارائه مشاوره در زمینه مهریه و مسائل مربوط به این دعوای حقوقی یکی از وظایف بهترین وکیل مهریه در بجنورد به شمار می آید. شرح مفاهیم قانونی به زبانی ساده، تعهدات مربوط به مهریه و راهکارهای قانونی برای مشکلات مربوط به این دعوا از طریق مشاوره به موکل ارائه می شود.
 • نمایندگی قضایی: برعهده گرفتن نمایندگی موکلین و حضور در جلسات دادرسی، تهیه و تدوین اسناد قانونی، پیگیری اجراها از جمله وظایف بهترین وکیل مهریه می باشد.
 • دفاع در برابر ادعاهای طرف دعوا: در برخی از پرونده های مهریه، ادعاهای ناقص مهریه توسط طرف دعوا مطرح می گردد که وکیل، از حقوق موکل خود در برابر این ادعاها دفاع کرده و از ضایع شدن حقوق او جلوگیری به عمل می آورد.

کلام آخر

اگرچه برای رسیدگی به دعاوی مربوط به طلاق، از نظر قانون الزامی به حضور وکیل نیست ولیکن اغلب این پرونده ها با پیچیدگی های زیادی در روند دادرسی مواجه می شوند. بنابر این کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه در بجنورد می تواند در پیگیری این پرونده ها کمک کند.

ما در این مقاله از وکیل چی سعی کردیم که مطالب مفیدی را درباره انتخاب وکیل مناسب یرای شما جمع آوری کنیم. شما چه نکاتی را در انتخاب یک وکیل خوب پیشنهاد می دهید؟ ممنون می شویم که در کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا