وکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در تهران⚖️【آپدیت 1401】

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در تهران را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد برای رفع مشکلات مختلف در زندگی خود، برخی کارهایشان را به وکیل می سپارند؛ وکیل فردیست که مردم می توانند به او اعتماد کنند و مسئولیت بررسی بسیاری از مسائل و مشکلات را به ایشان بسپارند؛ وکالت به عقدی گفته می شود که به وسیله آن یکی از طرفین می تواند نائب طرف دیگر برای انجام امری شود؛ اگر شما نیز قصد دارید برای انجام بعضی از کارهای خود یا رفع برخی از مشکلات مختلف از جمله مشکلات خانوادگی، طلاق، کیفری، مهریه و … از یک وکیل معتبر کمک بگیرید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در تهران کیست؟

برای حل هر یک از مشکلات حقوقی خود می توانید از یک وکیل معتبر کمک بگیرید تا مشکل تان به سرعت حل شود و برطرف گردد؛ لازم به ذکر است که همه افراد در طول زندگی خود دچار مشکلات حقوقی شده اند و کمتر کسی پیدا می شود که به دادگاه رجوع نکرده باشد؛ از این رو با یافتن بهترین وکیل در تهران می توانید از شر بسیاری از مشکلات خلاص شوید و به آرامش برسید.

بهترین وکیل در تهران با صبر و حوصله کافی که دارد می تواند به تک تک پرونده ها به خوبی رسیدگی کند؛ بهترین وکیل کسی است که می تواند بسیاری از اختیارات قانونی یک پرونده را به نیابت از موکل خود داشته باشد و با تلاش و پشتکار خود اقدام به رفع مشکلات فرد کند.

همان گونه که می دانید بهترین وکیل خانواده در تهران وظایف بسیار زیادی دارد که آن ها از دادگاه اساسی فراتر می باشند؛ برخی از وظایف ایشان شامل تحقیق کردن در رابطه با اطلاعات، تهیه کردن اسناد و اطلاعات، واسطه شدن در اختلافات و ارائه دادن مشاوره حقوقی به مشتری های خود در مورد حقوق قانونی شان و … است که باید به خوبی انجام شوند.

اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال یک وکیل متعهد و خوب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در کرج مراجعه کنید.

بهترین وکیل در تهران کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل در تهران باید از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد و بتواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد؛ ویژگی های یک وکیل معتبر به شرح زیر است :

 • صادق و درست کار بودن
 • اختیارات و حدود خود را در وکالت رعایت کند.
 • اسرار موکل خویش را حفظ کند.
 • در صورت تعقیب دعوی باید مراقبت و پیگیری لازم داشته باشد.
 • باید مصلحت موکل را در نظر بگیرد.
 • نسبت به موکلین خویش احساس وفاداری داشته باشد.
 • بین دو طرف پرونده، سازش به وجود آورد.

معرفی انواع وکالت:

✅وکالت سادهدر وکالت ساده، وکیل باید نسبت به انجام دادن امور سپرده شده توسط موکل در زمان دلخواه عزل شود.
✅وکالت غیر قضاییدر این نوع وکالت، یک نفر امور اداری خود را به یک نفر دیگر می سپارد تا پیگیری کند.
✅وکالت تام الاختیاردر وکالت تام الاختیار، وکیل دیگر نیاز به اجازه گرفتن از موکل خود برای انجام امور ندارد.
✅وکالت بلاعزلدر این نوع وکالت، موکل اجازه فسخ قرارداد و عزل وکیل را ندارد.

10 تا از بهترین وکیل در تهران را بشناسید!

ایرج گلدوزیان

ایرج گلدوزیان

دکتر ایرج گلدوزیان وکیل پایه یک دادگستری می باشند که به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهران شناخته می شوند؛ ایشان شهرت بسیار زیادی بین مردم دارند و موکلین شان از نحوه رفتار و عملکردشان رضایت کافی دارند؛ دکتر گلدوزیان سعی می کنند بین پرونده های خود سازش به وجود آورند و مشکلات طرفین را به خوبی برطرف کنند.

دکتر ایرج گلدوزیان سال 1318 در شهر مشهد متولد شده اند و توانسته اند که در طول سفر های خود به کشور های مختلف از جمله فرانسه، دوره های یک ساله جرم یابی، کشف جرائم و جرم شناسی را بگذرانند؛ وی فوق لیسانس حقوق جزائی خود را در سال 1348 از دانشگاه تهران دریافت کردند.

تخصص و مهارت:

 • گذراندن دوره های یک ساله جرم یابی، کشف جرائم و جرم شناسی
 • استادیار دانشگاه تهران در سال 1368
 • عضو مجمع نشر حقوق به زبان فرانسه

آدرس: خیابان انقلاب، تقاطع خیابان ولیعصر، خیابان برادران مظفر، ساختمان 91، طبقه سوم، واحد 15

تلفن تماس: 02122894819

عباس کریمی

دکتر عباس کریمی

دکتر عباس کریمی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل در تهران هستند؛ دکتر کریمی تا به امروز مدارک بسیار زیادی در زمینه حقوق اخذ کرده اند که شامل مدرک دکتری در زمینه حقوق خصوصی و اسلامی، دکتری حقوق، کارشناسی حقوق قضائی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و اسلامی و … می باشد.

ایشان تا به حال کتب بسیاری را تالیف کرده اند که شامل ادله اثبات دعوا، یادی از بزرگان، حقوق داوری داخلی، آیین داوری مدنی .. است؛ همچنین ایشان در نشریات بین المللی، مقالات متعددی چاپ کرده اند؛ به طور کلی دکتر عباسی بین موکلین خود بسیار شهرت دارند و بسیاری از افراد برای رفع انواع مشکلات حقوقی شان به دفتر وی مراجعه می کنند و پرونده خود را به ایشان می سپارند.

تخصص و مهارت:

 • انتشار مقاله های متعدد
 • تالیف یک کتاب حقوقی به زبان فرانسه
 • استاد برگزیده جشنواره آموزشی دانشگاه تهران

آدرس: تهران، پاسداران، نبش بوستان 10، پلاک 297

تلفن تماس: 02122761640

مونا ترابی

مونا ترابی

مونا ترابی عضو کانون وکلای مرکزی و وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان یکی از بهترین وکیل در تهران محسوب می شوند که شهرت بسیار زیادی بین وکلای خود دارند؛ وی تا به امروز توانسته اند سابقه بسیار درخشان در کارنامه شغلی خود به ثبت برسانند؛ خانم ترابی کارشناس ارشد حقوق خصوصی اند و مجموعه ای بسیار قوی دارند که به حل پرونده های مختلف می پردازند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 10 سال سابقه درخشان
 • حل پرونده های ملکی

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505

تلفن تماس: 09121979750

حامد نجفی

 حامد نجفی

حامد نجفی یکی از بهترین وکیل در تهران است؛ ایشان در دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان استاد در حال فعالیت می کنند؛ وی وکیل پایه یک دادگستری نیز هستند؛ دکتر مجفی توانستند که مدرک دکتری حقوق تخصصی شان را از دانشگاه تربیت مدرس اخذ نمایند.

حامد نجفی از چندین فرد سرشناس و مجلات معتبر مختلف از جمله پروفسور مارک لملی، استاد بزرگ حقوق آمریکا در دانشگاه استنفورد، مجله JCR دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتون آمریکا تاییدیه پژوهشی اخذ کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • پژوهشگر موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران
 • پژوهشگر بین‌المللی حوزه حقوق مالکیت فکری

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، شمال بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک491، طبقه2

تلفن تماس: 02144872230

عبدالصمد خرمشاهی

عبدالصمد خرمشاهی

عبدالصمد خرمشاهی به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهران شناخته می شوند و موکلین ایشان برای رفع انواع مشکلات حقوقی خود به دفترشان مراجعه می کنند؛ ایشان تا به امروز توانسته اند پرونده های بسیار سخت و سنگین که مربوط به قصاص و اعدام هستند را به خوبی بررسی کنند و مشکلات پرونده را حل نمایند؛ وی شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین موکلین شان دارند و با آن ها با رفتار بسیار محترمانه ای برخورد می کنند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • فعال حقوق بشر

آدرس: تهران، ابتدای خیابان نجات الهی، روبروی کلیسای ارامنه، پلاک192، طبقه دوم.

تلفن تماس: 02188808231

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی یکی از بهترین وکیل در تهران هستند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشند و توانسته اند که مدرک کارشناسی ارشد حقوق شان را با رتبه 3 اخذ نمایند و تا به امروز 7 سال سابقه درخشان در زمینه مدیریت حقوقی در کارنامه شغلی خود به ثبت برسانند؛ ایشان تا به امروز توانسته اند در پروژه های بزرگ از جمله پروژه های حقوقی شرکت های بزرگ شیلات و کشت و صنعت و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و … به عنوان وکیل حاضر شوند و تجربه بسیار زیادی کسب کنند.

تخصص و مهارت:

 • برعهده گرفتن بیش از 300 پرونده مختلف
 • بیش از 15 سال سابقه درخشان

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی شمال بالاتر از نیایش بین فلاح و دربندی پلاک۴۹۱ طبقه۲

تلفن تماس: 02144872230

زهره محمد آبادی

زهره محمد آبادی

زهره محمد آبادی وکیل پایه یک دادگستری می باشند و موکلین ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهران می شناسند؛ ایشان در کانون وکلای دادگستری مرکز رتبه 12 اخذ کرده اند و در آزمون قضاوت رتبه 21 کسب کرده اند؛ لازم به ذکر است ایشان در دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، دعاوی ثبتی و دعاوی ارث و تقسیم ترکه به عنوان یک وکیل تخصصی عمل می کنند.

تخصص و مهارت:

 • رتبه 33  ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران
 • مدرس حقوق جزا و کیفری در دانشگاه

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، پایین تر از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

تلفن تماس: 02126135345

محمود حبیبی

محمود حبیبی

دکتر محمود حبیبی وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان مدرک دکتری حقوق خصوصی دارند و در هیئت مدیره کانون مرکز به عنوان بازرس و عضو اصلی فعالیت می کنند؛ وی یکی از بهترین وکیل در تهران هستند؛ همچنین می توان گفت دکتر حبیبی در دانشگاه آزاد تهران شمال استادیار و عضو هیئت علمی می باشند؛ ایشان به مدت 2 سال عضو کمیته انضباطی باشگاه استقلال و مشاور حقوقی مدیر عامل بوده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو حقوقدان کمیته انضباطی دانشکده علوم و فنون دریایی
 • عضو کمیسیون حقوقی بانک مسکن

آدرس : تهران، خیابان شهید بهشتی، بعد از چهارراه سهروردی، پلاک 199، طبقه4، واحد 15

شماره تماس: 02188811164

جلیل مالکی

جلیل مالکی

جلیل مالکی وکیل پایه یک دادگستری است و یکی دیگر از بهترین وکیل در تهران می باشد؛ ایشان رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند و مدرک دکترای حقوق خصوصی دارند؛ وی تا به امروز سوابق بسیار زیادی برای خود به ارمغان آورده اند که شامل عضویت در هیأت مدیره و هیات رئیسه کانون وکلای دادگستری مرکز و عضویت در کمیسیون های حقوقی، آموزشی و طرح و برنامه و کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری مرکز  است.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در کمیسیون حقوقی و قضایی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام
 • عضو موسس انجمن علمی حقوقی ورزش کشور

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، روبروی پمپ بنزین، پلاک311، واحد4

تلفن تماس: 02188553142

دکتر نسرین طافی

دکتر نسرین طافی

دکتر نسرین طافی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه می باشند؛ ایشان تا به حال توانسته اند که 350 پرونده را با موفقیت به پایان برسانند؛ وی در امور اراضی، امور بانکی و تجاری گواهی تخصصی دارند؛ وی در سازمان بسیج حقوقدانان عضو هستند؛ ایشان یکی از بهترین وکیل در تهران هستند که سابقه و تجربه بسیار درخشانی دارند و توانسته اند نظر بسیاری از موکلین خود را جلب کنند.

تخصص و مهارت:

 • نویسنده کتاب ها و مقالات متعدد حقوقی
 • مشاور حقوقی بنیاد شهید و امورایثارگران
 • عضویت در سازمان بسیج حقوقدانان

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری به فردی می گویند که بعد از پایان یافتن تحصیلات دانشگاهی اش در مقطع لیسانس یا این که بالاتر از آن در رشته حقوق یا همسانش، در آزمون های کانون وکلای دادگستری شرکت می کند؛ این آزمون ها هر ساله انجام می گیرند که وکیل پایه یک دادگستری در این آزمون با تلاش و همت بسیار زیاد معدل بسیار بالا کسب می کند و در برابر رقبای دیگر خود با عنوان کارآموز پذیرفته می گردد.

وکیل پایه یک دادگستری می تواند در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت داشته باشد ولی به طور معمول هر وکیلی در یک الی چند زمینه تخصص دارد؛ وکیل پایه یک دادگستری می تواند راهنمای بسیار خوبی برای موکل خود در تمامی حوزه ها باشد.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

چند نوع وکالت وجود دارد؟

وکالت انواع مختلفی دارد که در ادامه آن ها را برای شما نام خواهیم برد و توضیح مختصری خواهیم داد :

 • وکالت قضایی: در این نوع وکالت می توان امور قضایی موکل را انجام داد که به دانش و تخصص کافی نیاز دارد؛ این نوع وکالت به وکیل دادگستری سپرده می شود.
 • وکالت مقید: در این نوع وکالت موکل سعی دارد که با انجام یک عقد قرارداد، امور و مشکلات خود را به دست وکیل مورد نظر بسپارد؛ در این نوع وکالت، وکیل تنها می تواند امور تعیین شده را در اختیار داشته باشد.
 • وکالت ساده: در این وکالت، وکیل باید نسبت به انجام دادن امور سپرده شده توسط موکل در زمان دلخواه عزل شود.
 • وکالت مطلق: موکل به وکیل مورد نظر خود این اجازه را می دهد که امور توافق شده را انجام دهد؛ در حقیقت موکل به نوعی انجام هر یک از امور خود را به وکیل مربوطه می سپارد.
 • وکالت عادی: در عقد این نوع وکالت نامه بین دو طرفین، نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی نیست و تنها با نوشتن یک قولنامه انجام می گیرد.
 • وکیل غیر قضایی: در این صورت یک نفر امور اداری خود را به یک نفر دیگر می سپارد تا پیگیری کند.
 • وکیل تام الختیار: در این نوع وکالت، وکیل دیگر نیاز به اجازه گرفتن از موکل خود برای انجام امور ندارد.
 • وکالت بلاعزل: وکالتیست که موکل اجازه فسخ قرارداد و عزل وکیل را ندارد.
 • وکالت نامه رسمی: در این نوع وکالت نامه بین موکل و وکیل یک قرار داد عقد می گردد که باید در دفاتر رسمی ثبت گردد.

کلام آخر

بسیاری از افراد در شهر تهران برای حل مشکلات حقوقی خود از وکلا کمک می گیرند و پرونده های حقوقی خود را به آن ها می سپارند؛ از این رو مطالب مفیدی در رابطه با وکیل و وکالت در اختیار شما قرار دادیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل در تهران را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید می توانید با وکیل های ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

اگر کسی در زمان عده ازدواج کند، چه حکمی دارد؟

ازدواج آن باطل است.

تعریف طلاق بائن چیست؟

طلاق بائن در واقع نقطه مقابل طلاق رجعی است؛ یعنی  هرچند زن باید عده نگه دارد اما در مدت عده زن و شوهر نمی توانند از جدایی پشیمان شوند . 

آیا پسر و دختر حق دخالت در حقوق خانواده را دارند؟

ریاست خانه طبق قانون برعهده مرد می باشد و لذا هیچ یک از اعضا حق اعمال نظر و مداخله در امور دیگر اعضا را ندارند مگر پدر خانواده

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا