وکیل

10 تا از بهترین وکیل در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در تهران را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد برای رفع مشکلات مختلف در زندگی خود، برخی کارهایشان را به وکیل می سپارند؛ وکیل فردیست که مردم می توانند به او اعتماد کنند و مسئولیت بررسی بسیاری از مسائل و مشکلات را به ایشان بسپارند؛ وکالت به عقدی گفته می شود که به وسیله آن یکی از طرفین می تواند نائب طرف دیگر برای انجام امری شود؛ اگر شما نیز قصد دارید برای انجام بعضی از کارهای خود یا رفع برخی از مشکلات مختلف از جمله مشکلات خانوادگی، طلاق، کیفری، مهریه و … از یک وکیل معتبر کمک بگیرید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در تهران کیست؟

برای حل هر یک از مشکلات حقوقی خود می توانید از یک وکیل معتبر کمک بگیرید تا مشکل تان به سرعت حل شود و برطرف گردد؛ لازم به ذکر است که همه افراد در طول زندگی خود دچار مشکلات حقوقی شده اند و کمتر کسی پیدا می شود که به دادگاه رجوع نکرده باشد؛ از این رو با یافتن بهترین وکیل در تهران می توانید از شر بسیاری از مشکلات خلاص شوید و به آرامش برسید.

بهترین وکیل در تهران با صبر و حوصله کافی که دارد می تواند به تک تک پرونده ها به خوبی رسیدگی کند؛ بهترین وکیل کسی است که می تواند بسیاری از اختیارات قانونی یک پرونده را به نیابت از موکل خود داشته باشد و با تلاش و پشتکار خود اقدام به رفع مشکلات فرد کند.

همان گونه که می دانید بهترین وکیل خانواده در تهران وظایف بسیار زیادی دارد که آن ها از دادگاه اساسی فراتر می باشند؛ برخی از وظایف ایشان شامل تحقیق کردن در رابطه با اطلاعات، تهیه کردن اسناد و اطلاعات، واسطه شدن در اختلافات و ارائه دادن مشاوره حقوقی به مشتری های خود در مورد حقوق قانونی شان و … است که باید به خوبی انجام شوند.

اگر ساکن شهر تهران هستید و به سبب مشکلات ملکی؛ به دنبال یک وکیل ملکی متعهد و خوب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در تهران مراجعه کنید.

بهترین وکیل در تهران کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل در تهران باید از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد و بتواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد؛ ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران به شرح زیر است :

 • صادق و درست کار بودن
 • اختیارات و حدود خود را در وکالت رعایت کند.
 • اسرار موکل خویش را حفظ کند.
 • در صورت تعقیب دعوی باید مراقبت و پیگیری لازم داشته باشد.
 • بهترین وکیل در ایران باید مصلحت موکل را در نظر بگیرد.
 • نسبت به موکلین خویش احساس وفاداری داشته باشد.
 • بین دو طرف پرونده، سازش به وجود آورد.
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال اخذ مهریه هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل مهریه در تهران مراجعه نمایید.

10 تا از بهترین وکیل در تهران را شناسید!

جناب آقای دکتر امین گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکلای شهر تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

جهت انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120899917

شماره تماس دفتر: 02122732919

وب سایت: drgolriz.com

آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران به فردی می گویند که بعد از پایان یافتن تحصیلات دانشگاهی اش در مقطع لیسانس یا این که بالاتر از آن در رشته حقوق یا همسانش، در آزمون های کانون وکلای دادگستری شرکت می کند؛ این آزمون ها هر ساله انجام می گیرند که وکیل پایه یک دادگستری در این آزمون با تلاش و همت بسیار زیاد معدل بسیار بالا کسب می کند و در برابر رقبای دیگر خود با عنوان کارآموز پذیرفته می گردد.

وکیل پایه یک دادگستری می تواند در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت داشته باشد ولی به طور معمول هر وکیلی در یک الی چند زمینه تخصص دارد؛ وکیل پایه یک دادگستری می تواند راهنمای بسیار خوبی برای موکل خود در تمامی حوزه ها باشد.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

چند نوع وکالت وجود دارد؟

وکالت انواع مختلفی دارد که در ادامه آن ها را برای شما نام خواهیم برد و توضیح مختصری خواهیم داد :

 • وکالت قضایی: در این نوع وکالت می توان امور قضایی موکل را انجام داد که به دانش و تخصص کافی نیاز دارد؛ این نوع وکالت به وکیل دادگستری سپرده می شود.
 • وکالت مقید: در این نوع وکالت موکل سعی دارد که با انجام یک عقد قرارداد، امور و مشکلات خود را به دست وکیل مورد نظر بسپارد؛ در این نوع وکالت، وکیل تنها می تواند امور تعیین شده را در اختیار داشته باشد.
 • وکالت ساده: در این وکالت، وکیل باید نسبت به انجام دادن امور سپرده شده توسط موکل در زمان دلخواه عزل شود.
 • وکالت مطلق: موکل به وکیل مورد نظر خود این اجازه را می دهد که امور توافق شده را انجام دهد؛ در حقیقت موکل به نوعی انجام هر یک از امور خود را به وکیل مربوطه می سپارد.
 • وکالت عادی: در عقد این نوع وکالت نامه بین دو طرفین، نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی نیست و تنها با نوشتن یک قولنامه انجام می گیرد.
 • وکیل غیر قضایی: در این صورت یک نفر امور اداری خود را به یک نفر دیگر می سپارد تا پیگیری کند.
 • وکیل تام الختیار: در این نوع وکالت، وکیل دیگر نیاز به اجازه گرفتن از موکل خود برای انجام امور ندارد.
 • وکالت بلاعزل: وکالتیست که موکل اجازه فسخ قرارداد و عزل وکیل را ندارد.
 • وکالت نامه رسمی: در این نوع از انواع وکالت نامه، بین موکل و وکیل یک قرار داد عقد می گردد که باید در دفاتر رسمی ثبت گردد.

اگر ساکن شهر بزرگ شیراز هستید و به دنبال یافتن وکیل مجرب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در شیراز بروید.

کلام آخر

بسیاری از افراد در شهر تهران برای حل مشکلات حقوقی خود از وکلا کمک می گیرند و پرونده های حقوقی خود را به آن ها می سپارند؛ از این رو مطالب مفیدی در رابطه با وکیل و وکالت در اختیار شما قرار دادیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل در تهران را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید می توانید با وکیل های ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

اگر کسی در زمان عده ازدواج کند، چه حکمی دارد؟

ازدواج آن باطل است.

تعریف طلاق بائن چیست؟

طلاق بائن در واقع نقطه مقابل طلاق رجعی است؛ یعنی  هرچند زن باید عده نگه دارد اما در مدت عده زن و شوهر نمی توانند از جدایی پشیمان شوند . 

آیا پسر و دختر حق دخالت در حقوق خانواده را دارند؟

ریاست خانه طبق قانون برعهده مرد می باشد و لذا هیچ یک از اعضا حق اعمال نظر و مداخله در امور دیگر اعضا را ندارند مگر پدر خانواده

4.6/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا