وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد❤️【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل حقوقی در مشهد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هر فردی ممکن است در زندگی خود حداقل یک مرتبه به عنوان خواهان و یا خوانده درگیر دعاوی حقوقی شود. در چنین شرایطی این افراد به دلیل عدم آگاهی با قوانین و مقررات مربوط به موضوع پرونده، لازم است که حتما از بهترین وکیل حقوقی کمک بگیرند تا بتوانند روند پرونده را در مسیر صحیح قانونی پیگیری کرده و علاوه بر این از وارد آمدن هر گونه خسارت مادی و معنوی نیز جلوگیری به عمل آورند.

بهترین وکیل حقوقی در مشهد چه کسی است؟

وکیل حقوقی فردی است که در رشته حقوق و یا فقه حقوق تحصیل کرده و بعد از قبولی در آزمون وکالت و اتمام دوره کارآموزی و اخذ پروانه وکالت پایه یک در حوزه دعاوی حقوقی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کرده باشد. بهترین وکیل حقوقی در مشهد در مراجع قضایی و غیر قضایی مسائل حقوقی مربوط به موکل خود، که به موجب عقد قرارداد وکالت به او سپرده شده را پیگیری می کند و با استناد به قوانین  سعی در دریافت نتایج مثبت به نفع موکل خود را دارد.

بهترین وکیل در مشهد از دانش گسترده ای در زمینه دعاوی حقوقی برخوردار بوده و بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی تسلط داشته و از جدیدترین تغییرات در قوانین نیز مطلع می باشد.

نقش وکیل در پرونده های حقوقی

پیگیری و رسیدگی به برخی از دعاوی حقوقی مانند طلاق و یا پرونده ملکی ممکن است بسیار طولانی باشد و از سوی دیگر با توجه به قوانین و تبصره هایی که توسط قانونگذار برای آن تعیین شده افراد عادی را دچار سردرگمی می کند که این امر نه تنها موجب پیچیده تر شدن پیگیری پرونده خواهد شد بلکه حتی در مواردی رای دادگاه برخلاف انتظار فردی درگیر پرونده بوده و ممکن است با خسارات مادی و معنوی جبران ناپذیری مواجه شود.

بهترین وکیل حقوقی در مشهد با کلیه مراجل این دعاوی آشنا بوده و با دقت و در نظر گرفتن کلیه جرئیات پرونده همواره سعی دارد پرونده را در مسیر قانونی پیش برده و در کلیه مراحل در کنار موکل خود باشد و به او مشاوره حقوقی ارائه می دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد را بشناسید!

سید فرهاد حسینی مقدم

سید فرهاد حسینی مقدم

سید فرهاد حسینی مقدم، وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی وکلای دادگستری خراسان، با بیش از 10 سال سابقه کار حرفه ای در وکالت، از وکلای محبوب و خوشنام شهر مشهد و حتی ایران شناخته می شوند، ایشان بیشتر ویژگی های یک وکیل خوب از جمله صداقت، تعهد، امانتداری و شجاع بودن را دارند، وکیل فرهاد حسینی مقدم همواره در رفع مشکلات موکلین می کوشد و در حق الوکاله نیز منصف می باشد ایشان بعنوان وکیل دادگستری رسالت اصلی خود را برای احقاق حقوق موکلین انجام می دهد.

اهمیت داشتن وکیل دادگستری در پرونده های قضایی بر کسی پوشیده نیست و مهم تر انتخاب وکیل برتر و متخصص برای موضوع پرونده می باشد که به حل بهتر مشکل حقوقی کمک می نماید. وکالت همانند پزشکی تعهد به وسیله است نه نتیجه، ولی معرفی و انتخاب یک وکیل کاربلد از بین لیست و اسامی بهترین وکلا، می تواند بسیار موثر در نتیجه پرونده باشد.

حوزه های انجام وکالت

 • وکالت و مشاوره دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری، دعاوی خانواده و طلاق توافقی
 • تنظیم شکوائیه، دادخواست و لوایح در کوتاهترین زمان
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، فرامرزعباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد 15

جهت اعطاء وکالت به وکیل فرهاد حسینی مقدم یکی از وکلای حرفه ای مشهد، می توانید از طریق شماره تماس زیر نسبت به تعیین وقبلی اقدام نمایید:

شماره تماس: 09155003417

زهره حق گذار

زهره حق گذار

زهره حق گذار وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در مشهد هستند. ایشان 12 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و با تسلط بر قوانین و مقررات مربوطه به این دعاوی توانسته اند پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، تربت حیدریه، روبروی دادگستری، پاساژ نامجو، طبقه همکف، جنب مخابرات، پلاک 4

جواد پوراحمدی مشهدی

جواد پوراحمدی مشهدی

جواد پوراحمدی مشهدی یکی از وکلای پایه یک با 13 سال سابقه وکالت در زمینه رسیدگی و پیگیری به دعاوی مختلف حقوقی اعم از خانواده، ملکی، امور ثبتی، ارث و وصیت، امور حسبی و غیره می باشند. آقای پوراحمدی مشهدی پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متبحر در مشهد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو  کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، بلوار مدرس، ساختمان خاتم، طبقه اول، واحد۱

امین قویدل جعفری

امین قویدل جعفری

امین قویدل جعفری وکیل پایه یک با 3 سال سابقه وکالت در مشهد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعای مختلف حقوقی اعم از خانواده (طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان)، ملکی (خلع ید، فروش و انتقال مال غیر، تنظیم سند، تصرف عدوانی و غیره)، امور ثبتی و قراردادها، ارث و وصیت، تملک آپارتمان ها، امور حسبی، شهرداری و غیره فعالیت دارند و تاکنون درصدبالایی از این پرونده های حقوقی را به نتیجه مثبت رسانده اند.

از دیگر سوابق آقای قویدل می توان به ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، قاسم آباد، چهارراه ورزش، بلوار شریفی 41/4، پلاک 1

وحید اله یارپور

وحیداله یارپور

وحیداله یارپور وکیل پایه یک و فعال در حوزه های مختلف حقوقی در مشهد می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و با 9 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در مشهد شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل و سخنران همایش های مختلف

آدرس: مشهد، احمدآباد، بین عدالت و محتشمی، پلاک 142

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در مشهد می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی حقوقی اعم از خانواده، ملکی، قراردادها و امور ثبتی را دارند و جزو یکی از وکلای باتجربه و متبحر در مشهد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 237

رضا نصیری تبریزی

رضا نصیری تبریزی

رضا نصیری تبریزی یکی از بهترین وکیل حقوقی در مشهد می باشند. ایشان 14 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی حقوقی را دارند و درصد بالایی از این پرونده ها را با تسلطی که بر قوانین و مقررات آن ها دارند به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. آقای نصیری تبریزی علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره نیز ارائه می دهند.

  تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 43 و 45، پلاک 634

حبیب اله حذیفی

حبیب اله حذیفی

حبیب اله حذیفی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در مشهد می باشند. ایشان 14 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی حقوقی را دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه در این حوزه شناخته می شوند.

 از دیگر سوابق آقای حذیفی می توان به مدرس دانشگاه علمی فناوری، رئیس اداره حقوقی اداره کل ورزش و جوانان، وکیل اداره راه و شهرسازی استان خراسان رضوی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدرس دانشگاه علمی فناوری
 • رئیس اداره حقوقی اداره کل ورزش و جوانان
 • وکیل اداره راه و شهرسازی استان خراسان رضوی

آدرس: مشهد، مدرس 8، ساختمان 121، طبقه سوم

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در مشهد می باشند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی اعم از خانواده، طلاق، مهریه، امور ثبتی، تنظیم قرارداد، خلع ید و غیره 8 سال سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین و باتجربه ترین وکلا در این حوزه معرفی می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

توحید جلایری نیا

توحید جلایری نیا

توحید جلایری نیا وکیل پایه یک  با 8 سال سابقه وکالت دررسیدگی به پرونده های حقوقی می باشند. ایشان پرونده های زیادی را با موضوعات مختلف حقوقی پیگیری و رسیدگی نموده اند و با راهنمایی و ارائه مشاوره حقوقی به موکلین خود بهترین و مناسب ترین راه حل برای دستیابی به نتیجه موفق را در اختیار آنان قرار داده اند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، وکیل آباد، صارمی 52، چراغچی 13، پلاک 105، واحد 3

معیارهای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در مشهد

 • اگر به دنبال یک وکیل حقوقی خوب برای طرح دعوا و یا پیگیری پرونده و دفاع از خود در مراجع قضایی ذی ربط هستید لازم است که حتما وکیلی را انتخاب کنید که در حوزه حقوقی مورد نظر شما از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشد و پرونده های مشابه زیادی را در گذشته به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده باشد.
 • بهترین وکیل حقوقی در مشهد علاوه بر تحصیلات و سابقه وکالت مرتبط با حوزه حقوقی مربوطه از اخلاق و منش حرفه ای نیز برخودار بوده و همواره در رسیدگی به پرونده مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهد.
 • توجه داشته باشید که در انتخاب وکیل حقوقی حتما باید در مورد توانایی های علمی و عملی او، امانت داری و دیگر خصوصیات مثبتی که وکلا باید از آن برخوردار باشند تحقیق کنید.
 • تحقیق و پرس و جو از دوستان و آشنایانی که در گذشته پرونده مشابه موضوع پرونده شما داشته اند می تواند در زمینه انتخاب بهترین وکیل حقوقی مشهد مثمر ثمر واقع گردد.
 • قبل از این که به دفتر وکالت وکیل مورد نظرتان مراجعه کنید کلیه مدارک مربوط به پرونده را با دقت آماده کنید و هر سوالی که دارید یادداشت کنید تا آن را فراموش نکنید. در حقیقت بعد از مشاوره با وکیل مربوطه می توانید در مورد انتخاب او تصمیم گیری کنید.
معیارهای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در مشهد

تعهدات وکیل حقوقی نسبت به موکل

تعهداتی که بهترین وکیل حقوقی در مشهد در قبال موکل خود دارد براساس حدود و اختیارات قید شده در وکالت تنظیمی میان وکیل و موکل است.

در حقیقت تعهدات وکیل حقوقی به اختیاراتی که موکل برای پیگیری موضوع حقوقی مورد نظر به او واگذار کرده بستگی دارد. به عنوان مثال وکیل خانواده از جانب موکل خود متعهد و موظف می گردد که امور طلاق و مهریه را پیگیری و رسیدگی نماید و به عنوان نماینده حقوقی او درجلسات دادرسی شرکت کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در مشهد

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل حقوقی در مشهد را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

مطالبه وجه به موجب سند دست نویس چگونه است؟

اگر سند دستنویس دارای امضا است خواهان می‌تواند با مراجعه به دادگاه محل اقامت خوانده، با استناد به رسید دستنویس، دادخواست مطالبه وجه ارائه نماید.

آیا در تبادل لوایح، حتما باید به لایحه اعتراض وکیل تجدید نظرخواه پاسخ داده شود؟

در تبادل لوایح، پاسخ دادن به اعتراض تجدیدنظرخواه الزامی نیست، ولی چون تنها فرصت دفاع او در مرحله تجدیدنظر است و بعد از آن امکان ثبت لایحه نیست، تجدید نظرخوانده می‌تواند به اعتراض تجدیدنظرخواه و موارد مطرح شده در آن پاسخ دهد.

عدم پیوست شهادت نامه در دادخواست اعسار چه حکمی دارد؟

در صورتی که به دادخواست اعسار، شهادت نامه پیوست نشده باشد، دعوا و دادخواست فاقد دلیل محسوب شده و حکم به بطلان صادر می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا