وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ساری⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل طلاق در ساری را به شما معرفی کنیم دعوت می کنم با ما همراه باشید. در هرخانواده ای ممکن است مشکلات زناشویی وجودداشته باشد اما متاسفانه گاهی این مشکلات شدت پیدا کرده و تنها راه حل آن طلاق است که در چنین شرایطی بهتر است به بهترین وکیل طلاق که از دانش و تخصص لازم در این حوزه حقوقی برخوردار است برای دریافت مشاوره در این زمینه مراجعه کرده و در صورت لزوم پیگیری و رسیدگی به پرونده طلاق را به او بسپارید.

بهترین وکیل طلاق در ساری کیست؟

وکیل طلاق به شخصی گفته می شود که از دانش حقوقی و تجربه کافی در مورد مسائل خانوادگی و موضوع طلاق برخوردار بوده و اطلاعات لازم در مورد امور مربوط به طلاق از قبیل مهریه، جهیزیه، حضانت فرزندان و اجرت المثل را داشته باشد. بهترین وکیل طلاق در ساری قبل از هرگونه اقدامی مشاوره حقوقی لازم در خصوص طلاق را به موکلان خود داده و آن ها را از چگونگی روند و پیگیری پرونده آگاه می کند سپس به عنوان نماینده موکل خود در محاکم قضایی حضور پیدا می یابد. البته قابل ذکر است که وکیل طلاق هیچگونه ضمانتی برای دستیابی به نتیجه مطلوب را به موکل خود نخواهد داد لذا حق الزحمه وکیل دراین حوزه به نتیجه بستگی ندارد.

بهترین وکیل طلاق کیست؟

چگونه بهترین وکیل طلاق در ساری پیدا کنیم؟

برای پیداکردن بهترین وکیل در ساری لازم است که ویژگی های آن را بدانید تا بتوانید از طریق آن معیارها انتخاب مناسبی داشته باشد. یک وکیل طلاق خوب باید قدرت ساده سازی مباحث حقوقی، صداقت و راستگویی، قدرت سخنوری و تسلط و تخصص کاملی در زمینه دعاوی طلاق داشته باشد. میزان بودجه شما نیز در انتخاب بهترن وکیل طلاق در ساری تاثیر گذار می باشد توجه داشته باشید که وکلای طلاق با تجربه و با سوابق بالا توانایی بیشتری در موفقیت نتیجه پرونده خواهند داشت.

لازم به ذکر است؛ کسانی که درگیر مشکلات ملکی هستند و به دنبال حل چنین مشکلاتی هستند، می توانند از طریق سایت ما به مقاله بهترین وکیل ملکی در ساری مراجعه کنند و وکیل موردنظر را جویا شوند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ساری را بشناسید!

الهام پیشگر

الهام پیشگر

الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران، دارای 11سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه است. وکیل الهام پیشگر در زمینه دعاوی ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق ،مهریه ،نفقه ،اجرت المثل و شکایات کیفری و ….فعالیت می‌کنند.

تخصص و مهارت:

 • دارای 10 سال سابقه وکالت
 • سابقه وکالت در پرونده های خانوادگی
 • دارای سابقه وکالت در بانک های ملت، تجارت، پست بانک و …
 • دارای سابقه مشاورحقوقی در هیئت ورزش های دانشگاهی استان مازندران
 • سابقه چندین سال تدریس در دانشگاه

آدرس: ساری،خیابان مازیار، مازیار 2 مجتمع وکیل

برای اعطای وکالت به الهام پیشگر، یکی از وکیل‌های خانواده خوب ساری، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس:

09112230668

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند که با تسلط کامل بر قوانین حقوقی خانواده و طلاق در این حوزه فعالیت می کنند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در ساری شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای استان مازندارن
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: ساری، خیابان قارن، کوی آزادگان، ساختمان وفا

وحید سرپرست

وحید سرپرست

جناب وحید سرپرست جز قبولی سال ۱۳۸۳ مرکزوکلاء و مشاوران حقوقی هستند کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با سابقه کار در پرونده های حقوقی ، ملکی ، دعاوی مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت و پیش فروش آپارتمانها ، دعاوی تجاری اعم از مطالبه وجه چک، سفته ،مطالبه طلب از اشخاص حقیقی و حقوقی ، امور مربوط به ورشکستگی و غیره ، دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی، کارگری و کارفرمایی، دعاوی پیمانکاران و کارفرمایان در راستای شرایط عمومی و خصوصی پیمان و … می باشند. بعنوان مشاور و وکیل در شرکتهای مختلف ازجمله تولید فرآورده های شیمیایی و سموم دفع آفات و حشرات و پیمانکاری و موسسات مالی و اعتباری و بانکها نیز فعالیت داشته اند.

آدرس: مازندران شهرستان ساری خیابان قارن کوچه قارن ۶ ساختمان نیک طبقه دوم واحد۴ دفتر وکالت وحید سرپرست

شماره تماس:

09111295643

جواد حبیبی

جواد حبیبی

جواد حبیبی وکیل پایه یک دادگستری ساری باشماره پروانه 790 می باشند که چندین سابقه درخشان در دعاوی طلاق، خانواده، کیفری وملکی را دارند و پرونده های بسیاری در حوزه طلاق به ایشان واگذار شده که اکثریت آن ها به نتیجه مثبت رسیده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای ساری
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: ساری، بلوارطالقانی، مقابل شرکت گاز استان، ساختمان روزنامه بشیر مازندران، طبقه 1

رضا طالبی دادوکلائی

رضا طالبی دادوکلائی

رضا طالبی دادوکلائی وکیل پایه یک دادگستری در ساری با شماره پروانه 2225 می باشند که در زمینه های حقوقی طلاق، خانواده، ملکی وثبتی فعالیت دارند و با تسلط و آشنایی که بر قوانین حقوقی دارند توانسته اند با ارائه مشاوره و پیگیری پرونده های طلاق آن ها را به نتیجه مثبت برسانند.

 • عضوکانون وکلای ساری
 • 3 سال سابقه فعالیت در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان بیتا

کمیل رمضانی

کمیل رمضانی

کمیل رمضانی وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند که در زمینه دعاوی مختلف حقوقی از جمله طلاق و خانواده فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکلای ساری در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی شرکت ساری ساروج
 • مشاور حقوقی شرکت عرفان طبرستان
 • مشاور حقوقی شرکت شن و ماسه 109

آدرس: ساری، ۱۵ خرداد، کوچه خالقی، ساختمان هلیا، طبقه ۵

پریا متولیان

پریا متولیان

پریا متولیان وکیل پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای مازندران می باشند که بعد از اتمام فارغ التحصیلی و شرکت در آزمون کانون وکلای موفق شدند نمره قبولی را کسب نمایند و بعد از گذراندن دوره کارآموزی و قبولی در آزمون اختبار به صورت تخصصی در پرونده های طلاق شروع به فعالیت کردند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در ساری شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای مازندران
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: ساری، خیابان مازیار، مازیار 16، مجتمع مازیار، طبقه 5، واحد 16

الهه عسگری

الهه عسگری

الهه عسگری وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل طلاق در ساری می باشند که در این زمینه از دانش و تسلط بالایی برخوردارند و با توجه به اشرافی که بر مراحل و روند دعاوی طلاق دارند در مدت زمانی کوتاه این پرونده ها را به نفع موکل خود به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری ساری
 • نوشتن اوراق قضایی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: ساری، خیابان شیخ طبرسی، ساختمان البرز، طبقه 2

غلامرضا میرزایی نژاد

غلامرضا میرزایی نژاد

غلامرضا میرزایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری در ساری که در زمینه های حقوقی خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی و غیره فعالیت دارند ایشان همچنین پرونده های طلاق را نیز می پذیرند و در این حوزه از دانش حقوقی بالایی برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مدرک دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی
 • 11 سال سابقه در حوزه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ساری، خیابان امیر مازندرانی، نرسیده به سه راه شهبند، طبقه3 داروخانه رنجبر

محمد کلانتری

محمد کلانتری

محمد کلانتری وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند که در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های طلاق فعالیت دارند و در این حوزه علاوه بر وکالت مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: ساری، خیابان مازیار، ساختمان ونوس، طبقه 5

مزایای وکیل طلاق برای زوجین

در پرونده طلاق بهتر است است هر کدام از زوجین برای پیگیری و رسیدگی به پرونده از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران در ساری فعال در زمینه پرونده های طلاق بهره مند باشند بدین ترتیب نیاز نیست که آن ها در جلسات رسیدگی به طلاق حضور داشته باشند بلکه وکیل طلاق به عنوان نماینده قانونی در جلسات حضور پیداکرده و از موکل خود دفاع خواهد کرد و همین امر موجب می شود زوجین با هم روبرو نشده و در نتیجه بحث و جدالی نیز وجود نخواهد داشت و جلسات بدون ایجاد تنش و با آرامش برگزار می شود. از سوی دیگر بهره مندی از وکیل طلاق موجب می شود تا مسیر دادرسی براساس موازین قانونی پیش رود و روند رسیدگی نیز سریع تر پیش خواهد رفت و این امر در پرداخت هزینه های دادرسی نیز تاثیر گذار می باشد.

مزایای وکیل طلاق برای زوجین

دستمزد بهترین وکیل طلاق در ساری

به دستمزی که برای پیگیری پرونده طلاق به وکیل پرداخت می شود حق الوکاله می گویند که میزان آن به صورت توافقی میان وکیل  و موکل تعیین می گردد و البته به موضوع پرونده و پیچیدگی آن نیز بستگی دارد. البته هر ساله قوه قضاییه تعرفه ای را برای وکلا در تمامی حوزه های تخصصی حقوقی تعیین می کند که بایستی براساس آن حق الوکاله را از موکلان خود دریافت کنند.

همچنین اگر ساکن شهرهای دیگر ایران هستید می توانید مقاله بهترین وکیل طلاق در ایران را مطالعه کنید.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی ویژگی های وکیل طلاق پرداختیم و سعی کردیم  مطالب مفیدی را در این رابطه در اختیار شما قرار دهیم. سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ساری را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هر گونه مشاوره حقوقی در مورد پرونده طلاق نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین موسسه حقوقی در ساری کلیک کنید.

آیا داشتن وکیل برای طلاق الزامی است؟

خیر، داشتن وکیل برای طلاق اجباری نیست. اما به دلیل طولانی شدن روند طلاق و پیچیدگی های پرونده، بهتر است از وکیل طلاق متخصص کمک بگیرید.

هزینه وکیل برای طلاق چقدر است؟

این موضوع به پیچیدگی‌های پرونده طلاق بستگی دارد و هر وکیل نیز ممکن است هزینه مشاوره متفاوتی از دیگری داشته باشد. بنابراین نمی توان مبلغ دقیقی برای این موضوع در نظر گرفت.

آیا زن باردار می‌تواند طلاق توافقی بگیرد؟

به صورت کلی مانعی برای طلاق گرفتن زن باردار وجود ندارد. اما برای ثبت طلاق در دفترخانه نیاز به گواهی عدم بارداری زن وجود دارد و این مسئله به این جهت است که اگر فرزندی وجود دارد درباره نفقه و حضانت او توافق شود. تا زمان وضع حمل، پرداخت نفقه برعهده مرد است.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا