وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل❤️【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل طلاق در اردبیل را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. طلاق به معنای پایان زندگی زوجین و قطعا آخرین راهکار برای حل مشکلات زناشویی آنان است که از طریق دادگاه خانواده پیگیری و رسیدگی می شود و بخش عمده ای از دعاوی خانواده را به خود اختصاص داده است. دادخواست طلاق از طرف هرکدام از زوجین مطرح شود و یا اینکه به صورت توافقی باشد در هر صورت نیازمند پیگیری قضایی، حقوقی و اداری خواهد بود و با توجه به پیچیده بودن قوانین مربوط به این پرونده ها بهتر است که حتما در جریان پرونده طلاق حتما از بهترین وکیل طلاق کمک بگیرید.

بهترین وکیل طلاق در اردبیل چه کسی است؟

وکیل طلاق به فردی گفته می شود که دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و در حوزه دعاوی خانواده فعالیت داشته باشد. بهترین وکیل مهریه در اردبیل بر کلیه قوانین و مراحل و روند پرونده های طلاق در دادگاه تسلط کاملی دارد و با قانون مربوط به تمامی مسائلی که در این پرونده ها مطرح می شود از قبیل مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره آشنا می باشد. بهترین وکیل طلاق در اردبیل با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه کافی که در این حوزه کسب نموده از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کرده و به او کمک می کند تا بهترین تصمیم را اتخاذ نماید.

بهترین وکیل طلاق در اردبیل چه کسی است؟

مراحل انجام طلاق توسط وکیل چگونه است؟

با توجه به این که بالاترین حجم پرونده های مطرح شده در دادگاه خانواده مربوط به طلاق است از این رو توصیه می شود که برای پیگیری مراحل این پرونده حتما از بهترین وکیل طلاق در اردبیل کمک بگیرید. مراحل انجام طلاق به قرار ذیل است:

 • صدور گواهی عدم سازش: اولین مرحله برای پیگیری پرونده های طلاق در دادگاه دریافت گواهی عدم سازش میان زوجین است که برای این منظور دادگاه قبل از هرگونه اقدامی زوجین را ملزم به شرکت در جلسات مشاوره و روانشناسی می کند و قانونگذاز از این طریق سعی در ایجاد سازش میان زوجین و انصراف از طلاق دارد. تعداد این جلسات به نوع طلاق مطرح شده در دادخواست بستگی دارد.
 • دادخواست طلاق: در این مرحله بهترین وکیل طلاق در اردبیل دادخواست طلاق را با ضمیمه اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی، اصل و کپی عقد نامه و اصل وکالت نامه طلاق را به دادگاه ارائه می دهد.
 • ارجاع به دادگاه خانواده: در این مرحله مدارک ذکر شده به دادگاه خانواده ارجاع داده شده و تاریخ و زمان جلسه دادرسی تعیین و به زوجین اطلاع داده می شود و بهترین وکیل طلاق در اردبیل با حضور در جلسه دادرسی با ارائه ادله از موکل خود دفاع می کند.
 • اثبات شروط طلاق: با توجه به اینکه براساس قانون حق طلاق با مرد است از این رو اگر این دادخواست از سوی مرد ارائه شده باشد او می تواند با پرداخت حقوق مالی زن بدون ارائه هیچگونه دلیلی زن را طلاق دهد ولیکن طلاق از طرف زن بسیار سخت و دشوار بوده و بهترین وکیل طلاق در اردبیل باید بتواند با ارائه ادله قابل اثبات نتیجه پرونده را به نفع موکل خود دریافت نماید.
 • اجرای حکم طلاق: بعد از اثبات شروط طلاق در دادگاه، قاضی حکم طلاق را صادر کرده و زوجین و یا وکیل آنان برای اجرای صیغه طلاق باید به دفترخانه طلاق مراجعه کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل را بشناسید!

جهان صدری

جهان صدری

جهان صدری یکی از وکلای پایه یک در اردبیل می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی، مهریه و غیره فعالیت خود را شروع کردند. آقای صدری با تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی طلاق دارند این پرونده ها را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه موفقیت و مثبت می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اردبیل، میدان ارتش، روبروی اداره آب

شماره تماس: 09144576200

نسیم صبور

نسیم صبور

نسیم صبور یکی از بهترین وکیل طلاق در اردبیل می باشند. ایشان پرونده های زیادی را در حوزه دعاوی خانواده و طلاق وکالت کرده و به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند. خانم صبور در پیگیری و رسیدگی به پرونده های طلاق با استناد به قانون از حقوق موکل خود در دادگاه خانواده دفاع می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبروی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

شماره تماس: 09143537540

سهند مهدی پور

سهند مهدی پور

سهند مهدی پور وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل طلاق در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، طلاق و مهریه از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند و پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، محله امام خمینی، میدان شریعتی، خیابان خامنه ای

شماره تماس: 09146925595

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در اردبیل هستند. ایشان در حوزه دعاوی طلاق به صورت تخصصی فعالیت دارند و تاکنون وکالت اکثریت پرونده های طلاق را که بر عهده داشته اند به نتیجه مثبت و موفقیت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در حوزه دعاوی خانواده در اردبیل شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، جعفرآباد، خیابان انقلاب، سه راهی دادگستری

شماره تماس: 0914355947

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا یکی از وکلای پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان در زمینه دعاوی طلاق به صورت تخصصی فعالیت می کنند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اردبیل شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم و تدوین لایحه

آدرس: اردبیل، خیابان بعثت، ساختمان سینوهه، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09143510039

علی محمدیان

علی محمدیان

علی محمدیان یکی وکلای پایه یک در اردبیل می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در زمینه دعاوی خانواده، انواع طلاق و مهریه شروع به فعالیت کردند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه در این زمینه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • مولف چندین مقاله ملی و بین المللی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

شماره تماس: 04533240161

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای با تجربه در حوزه طلاق می باشند. ایشان با تسلطی که بر قوانین خانواده و طلاق دارند در مدت زمانی کوتاه پرونده های طلاق را به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از ده سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت، روبروی بانک انصار، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 04533261036

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج یکی از وکلای پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری، قراردادها و ملکی فعالیت دارند. خانم آذر تاج در رسیدگی و پیگیری پرونده های طلاق تبحر و تخصص بالایی دارند و به عنوان یکی از بهترین وکلا در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

شماره تماس: 09120547704

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان 9 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی طلاق را دارند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک، در زمینه دعاوی خانواده شروع به فعالیت کردند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اردبیل شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، چهارراه امام، بن بست رسالت، ساختمان مروارید سبلان، طبقه اول، واحد 7

شماره تماس: 09141569681

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند وکیل پایه یک در اردبیل هستند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده و پرونده های طلاق را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اردبیل معرفی می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی سازمان تامین اجتماعی
 • مشاور حقوقی فرمانداری شهرستان سرعین
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: اردبیل، سرعین، میدان اول، جنب دادگستری

شماره تماس: 09141596889

اهمیت بهترین وکیل طلاق در اردبیل

متاسفانه حجم پرونده های طلاق در دادگاه خانواده مدام در حال افزایش است از این رو پیگیری این دعاوی کار چندان ساده و راحتی نبوده و در این زمینه مشورت با بهترین وکیل طلاق در اردبیل که در حوزه دعاوی خانواده تخصص دارد الزامی خواهد بود.

حقوق و قوانین مربوط به دعاوی خانواده دارای تبصره های زیادی بوده و از پیچیدگی و دشواری بالایی برخوردار است و افرادی که در این زمینهه از دانش حقوقی لازم برخوردارنیستند در پیگیری پرونده با مشکل مواجه می شوند از این رو لازم است که قبل از هر گونه اقدامی برای رسیدگی به پرونده های طلاق حتما با بهترین وکیل طلاق در اردبیل یا بهترین وکیل مشورت کنید.

وکیل طلاق به واسطه سابقه طولانی و تجربه ای که در پیگیری این دعاوی کسب نموده می تواند بهترین راهکار را برای کوتاه تر شدن پروسه طلاق به موکل خود ارائه داده و در جلسات دادگاه نیز از او دفاع کند.

اهمیت بهترین وکیل طلاق در اردبیل

وظایف وکیل طلاق کدام است؟

برخی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل خانواده در اردبیل در پیگیری پرونده های طلاق به قرار ذیل است:

 • اصلی ترین و مهم ترین وظیفه بهترین وکیل طلاق در اردبیل ارائه مشاوره حقوقی به موکل است تا بتواند تصمیمی درست را برای پیگیری پرونده خود در دادگاه اتخاذ نماید.
 • وکیل طلاق در زمان تعیین شده و به موقع در جلسات دادگاه شرکت کرده و از موکل خود دفاع می کند.
 • بهترین وکیل طلاق در اردبیل می تواند وکالت خرید و فروش اموال منقول و غیرمنقول موکل خود را نیز بر عهده بگیرد و یا به عنوان نماینده در مزایده ها شرکت نماید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل طلاق در اردبیل را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا