وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم شما را با 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان آشنا کنیم. اختلافات خانوادگی و مشکلاتی که در آن به وجود می آید، گاها به علت لجبازی و عدم آگاهی از راه حل های موجود، شدت می یابد. به همین دلیل برخی از این دعاوی از فضای خانواده فراتر رفته و به شکایت و دادرسی در دادگاه های خانواده کشیده می شوند. برای این که طرفین و اعضای خانواده در اختلاف پیش آمده کم ترین آسیب را ببیند و بنیان خانواده از هم فرو نپاشد، بهتر است از همراهی یک وکیلی که در این حوزه دارای تخصص است، استفاده شود. برای شناخت این وکلا، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در کرمان کیست؟

بهترین وکیل خانواده در کرمان به وکیلی اطلاق می گردد که دارای علم و سواد حقوقی مورد نیاز برای رسیدگی به دعاوی خانواده می باشد. چنین وکیلی علاوه بر داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با حقوق جهت وکالت، برای ورود در انواع دعاوی، پروانه وکالت را نیز دریافت می نماید و می تواند به راحتی وکالت طرفین خوانده و خواهان را بر عهده بگیرد.

بهترین وکیل ایران با ویژگی هایی هم چون راز داری، داشتن وجدان و مسئولیت پذیری، اخلاق حرفه ای، امانت داری و مصلحت اندیشی، در کنار تسلطی که به قوانین دارد، می تواند قبول دعاوی نماید و مورد اعتماد افراد قرار گیرد. یک وکیل خانواده بیش از هر چیزی باید به فکر حفظ بنیان خانواده مراجعه کننده خود باشد و تمام تلاش خود را برای ایجاد صلح در زندگی موکلش به کار گیرد.

بهترین وکیل خانواده در کرمان کیست؟

دعاوی رایج در دادگاه های خانواده

موضوعات متفاوتی وجود دارند که در لیست دعاوی خانواده قرار می گیرند و بهترین وکیل خانواده در کرمان می تواند رسیدگی به آن ها را برعهده بگیرد. برخی از این اختلافات از پیچیدگی های بیش تری برخوردارند و برخی دیگر نیز می توانند در مدت زمان کوتاه و تنها با چند جلسه رفع و رجوع شوند. دعاوی خانواده با دعاوی کیفری و حقوقی متفاوت است و از حساسیت بالایی به دلیل سر و کار داشتن با فرزندان و بنیان خانواده برخوردار است. طبعا وکیلی که برای آن استخدام می‌شود نیز با وکلای مربوط به آن پرونده‌ها تفاوت هایی دارد.

مثلا برای دعاوی کیفری باید به سراغ بهترین وکیل کیفری در کرمان رفت، زیرا با وجود این که وکیل خانواده نیز می‌تواند چنین دعاوی را قبول پرونده نماید، اما باید تخصص و تبحر در چنین موضوعاتی نیز داشته باشد. پرونده های مربوط به اختلافات خانوادگی نیز در برخی موارد تخصص و مهارتی رامی طلبد که هر وکیلی نمی‌تواند آن را عهده دار شود. در این بخش ما تعدادی از دعاوی رایج در دادگاه های خانواده را به شما معرفی می نماییم. این دعاوی جزو کوچکی از چندین دعاوی مربوط به این حوزه می باشد که بهترین وکیل خانواده در کرمان می تواند آن ها را وکالت کند.

 • دعاوی مربوط به انواع طلاق و رجوع از طلاق
 • ازدواج موقت
 • نفقه زن و فرزندان
 • عدم تمکین مرد یا زن در زندگی مشترک
 • حضانت فرزندان و جلسات ملاقات
 • مهریه و استرداد جهیزیه
 • به سرپرستی گرفتن کودکان

شروط ضمن عقد چیست؟

طبق آنچه که گفته شد، یک از رایج ترین دعاوی در دادگاه های خانواده که بهترین وکیل خانواده در کرمان می تواند وکالت آن را برعهده بگیرد، دعاوی مربوط به انواع طلاق می باشد. از جمله مواردی که زوجین در هنگام عقد ممکن است بر سر آن به توافق رسند، در نظر گرفتن شروطی علاوه بر شروط 12 گانه طلاق است. بر این اساس زن و شوهر می توانند شروطی مازاد بر آنچه که در عقدنامه به صورت پیش فرض وجود دارد را ثبت نمایند.

با توجه به این که در کشور ما حق طلاق با مرد است و از لحظه ازدواج وکالت بلاعزل برای طلاق دارد، ثبت شروط از طرف او می تواند غیر ضروری باشد. چرا که تمام آنچه که یک مرد می تواند برای همسرش شرط نماید به صورت قانونی برای او در نظر گرفته می‌شود، مانند اجازه برای تحصیل، خروج از کشور، تعیین محل زندگی، تمکین در روابط زناشویی و اجازه انتخاب شغل و غیره.

غالبا شروط ضمن عقد از طرف خانم ها در زمان ازدواج در نظر گرفته می شود که زوجین با یکدیگر در دوران آشنایی و جلسات خواستگاری بر سر آن به توافق می رسند. اگر این موارد به صورت رسمی در سند ازدواج به ثبت برسد، زن می تواند در صورت عملی نشدن شروط خود و با استناد به عقدنامه دادخواست طلاق خود را به کمک بهترین وکیل خانواده در کرمان ارائه دهد.

از جمله مواردی که خانم ها برای خود در هنگام ازدواج به عنوان شروط ضمن عقد در نظر می گیرند، حق طلاق است. به این صورت که زن در ازای بخشیدن مهریه خود حق طلاق را از مرد بگیرد. یا این که ممکن است زنی به دلیل شرایط شغلی و یا امور دیگری، نیاز به سفرهای پی در پی و فردی داشته باشد، از این نظر در عقدنامه اذن خروج از کشور را از همسرش می گیرد و مرد دیگر نمی تواند او را از این کار باز دارد. دیگر مواردی که می‌ تواند در بخش شروط ضمن عقد اضافه شود، داشتن حق تحصیل، اشتغال، حضانت فرزندان، انتخاب محل سکونت و غیره می باشد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان را بشناسید!

سعیده طاهری

سعیده طاهری

سعیده طاهری در شهر کرمان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می کنند و سالیان بسیار زیادی است که مشغول به فعالیت حقوقی در این شهر می باشند؛ ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان توسط مردم شناخته شده اند و پرونده های حقوقی متعددی را برعهده گرفته اند و موفق شده اند و به مردم کمک زیادی می کنند. خانم سعیده طاهری اخلاق و برخورد بسیار خوبی در شغل وکالتی خود و ارتباط با موکلین خود دارند و با موکلین و مراجعینش رابطه بسیار صمیمی برقرار می کنند تا به آن ها حس آرامش و اطمینان خاطر را منتقل کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی

آدرس: کرمان، بلوار جمهوری، جنب بانک تجارت، دفتر وکالت سعیده طاهری

 سودابه نبی پور گیسی

 سودابه نبی پور گیسی

سودابه نبی پور گیسی وکیل پایه یک دادگستری می باشند که در شهر کرمان به فعالیت های حقوقی دیگر می پردازند؛ وی سوابق بسیار درخشانی در حوزه کاری و وکالتی دارند و سالها است که مشغول به پرداختن به امور حقوقی در زمینه های خانواده، کیفری، طلاق، ملکی، ثبتی و غیره می باشند و نمونه پرونده های موفقیت آمیز زیادی را به ثبت رسانیده اند؛ خانم سودابه نبی پور گیسی با لقب یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان توسط مردم شناخته می شوند و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار خوبی را در این شهر بزرگ برگزار می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کار در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری در کرمان
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمان، ارزوئیه شاهماران، خیابان سید االشهدا

ساره سالاری گوغری

ساره سالاری گوغری

ساره سالاری گوغری در شهر بزرگ کرمان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی می باشند و به فعالیت های مختلف حقوقی می پردازند. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان شناخته شده اند و مردم به او اعتماد و اطمینان کامل دارند. خانم ساره سالاری گوغری در زمینه های مختلفی اعم از خانواده، ملکی، کیفری، مالی، طلاق و غیره مهارت و تخصص بسیار بالایی دارند و راه و روش های بسیار کاربردی و مهمی را به مردم ارائه می دهند تا برای رفع مشکلاتشان برآید.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سوابق کاری در امور  وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس : کرمان، خیابان امام، پایین تر از مصلی

 محمدرضا امیر محمدی

 محمدرضا امیر محمدی

محمدرضا امیر محمدی وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمان می باشند و سال های بسیار زیادی را در این شهر به کلیه فعالیت های حقوقی پرداخته اند؛ وی در زمینه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، طلاق و خانواده از تخصص و مهارت بسیار بالایی برخوردار می باشند و مشاوره های بسیار خوب و کاربردی را به مردم اراده می دهند. جناب آقای محمدرضا اکیر محمدی با لقب یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان شناخته شده اند و مردم به عنوان یک وکیل بسیار کاربلد به او اعتماد و اطمینان کافی جهت سپردن پرونده های حقوقی به او دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمان، بلوار فردوسی، بعد از کوچه 8، ساختمان پدر خوب، طبقه اول، واحد 5

سمیه امیر تیموری

سمیه امیر تیموری

سمیه امیر تیموری وکیل پایه یک دادگستری می باشند و در حال حاضر در شهر کرمان مشغول به امور وکالتی می باشند. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان توسط مردم شناخته شده اند و وکیلی بسیار کاربلد و حاذق می باشند. سرکار خانم سمیه امیر تیموری می توانند مشاوره های متعددی را به صورت حضوری و غیر حضوری برای مردم و موکلینش برگزار کنند و خدمات بسیار منحصر به فردی را به آنان ارائه دهند و به تسریع کار آن ها کمک های بسیاری کنند.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول، واحد 4

سمانه مرزبان

سمانه مرزبان

سمانه مرزبان وکیل پایه یک دادگستری اند و در حال حاضر در شهر کرمان مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف وکالتی می باشند. وی در زمینه های مختلف حقوقی از جمله خانواده، کیفری، ملکی، طلاق، ثبتی، تجاری و غیره تخصص بالایی داشته اند و یکی از مهم ترین هدف وی به موفقیت رساندن پرونده هایی است که وکالت آن ها را بر عهده گرفته اند؛ خانم سمانه مرزبان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان مشغول به کار و تخصص در امور وکالت اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در کرمان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام خمینی، نبش کوچه یک، ساختمان آفتاب

 سعید سالاری

 سعید سالاری

سعید سالاری وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبای کرمان اند و به فعالیت های حقوقی مختلفی مشغول اند. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان به مردم معرفی شده اند و در حرفه کاری خود بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد اند و سعی بر این دارند بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهند. آقای سعید سالاری توانایی نگارش جهت انواع اوراق قضایی را بر عهده دارند و در دعاوی های خانواده، کیفری،طلاق، پزشکی، قاچاق، ملکی و غیره فعالیت تخصصی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس : کرمان، خیابان هزار و یک شب، کنار کوچه 8، ساختمان هزار و یک شب، طبقه دوم، واحد سوم

 فرحناز فرحبخش

 فرحناز فرحبخش

فرحناز فرحبخش در شهر بزرگ کرمان وکیل پایه یک دادگستری اند و تا به امروز موفق به حل نمونه پرونده های موفق زیادی بوده اند. وی دفاعیات بسیار خوب و تاثیرگذاری را در دادگاه به نفع موکل خود انجام می دهند و همه تلاش خود را می کنند تا با سرعت بیشتری روال کار اجرایی مربوط به پرونده هایی که بر عهده گرفته اند را انجام دهند. خانم فرحناز فرحبخش به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان توسط مردم شناخته شده اند و مردم به ایشان اعتماد و اطمینان کامل دارند.

تخصص و مهارت:

 • اعضای هیات علمی دانشگاه در استان کرمان
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمان، خیابان سپیهبد قرنی، قرنی 15، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد 5

مسعود مقدسی

مسعود مقدسی

مسعود مقدسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان می باشند و مشغول به انجام سایر فعالیت های حقوقی می باشند. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده درکرمان در حال پرداختن به تخصص وکالت می باشند و بهترین خدمات حقوقی را ارائه می دهند؛ آقای مسعود مقدسی راه حل های بسیار درست و مناسبی را ارائه می دهند و مشکلات حقوقی مختلف مردم را به خوبی حل و فصل می کنند و در تلاش اند تا موجب رضایت مردم شوند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمان، خیابان 24 آذر، نبش کوچه 18، طبقه پایین لوازم قنادی

علیرضا مرادی عسکری

علیرضا مرادی عسکری

علیرضا مرادی عسگری یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان به حساب می آیند که خدمات متعددی را ارائه می دهند و جزو برترین ها در شهر کرمان می باشند.

تخصص و مهارت:

 • انجام پرونده های حقوقی
 • مشاور حقوقی

وظایف بهترین وکیل خانواده در کرمان چیست؟

بهترین وکیل خانواده در کرمان وظایف حساس و سنگینی بر دوش دارد که باید آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. هرگونه کوتاهی در آن ها می تواند به فروپاشی یک خانواده منجر شود. این وظایف عبارتند از:

 • تلاش برای ایجاد صلح بین خانواده در مراحل اولیه
 • رازداری و حفظ تمامی اسناد و مدارک و اسرار موکل
 • ارائه گزارش از روند پیشرفت پرونده
 • حضور در در جلسات دادگاه و تلاش مستمر برای کسب نتیجه مثبت در پرونده
 • افزایش سطح مطالعه در مورد موضوع مورد نظر و کسب اطلاعات لازم
 • ارائه راهکار برای کوتاه کردن زمان پرونده
وظایف بهترین وکیل خانواده در کرمان چیست؟

هزینه استخدام وکیل خانواده

در صورتی که برای دعاوی خانواده به سراغ بهترین وکیل خانواده در کرمان و بهترین وکیل در کرمان بروید، باید پس از توضیح در مورد موضوع دعوا در مورد حق الوکاله صحبت کنید، چرا که ممکن است مبلغ درخواستی وکیل مورد نظر بیش از توان مالی شما باشد. این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر وکیل انتخابی جزو یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان باشد، طبیعتا به دلیل اطمینانی که از موفقیت در پرونده به موکل خود می دهد، نسبت به یک وکیل پایه دو و یا مبتدی هزینه حق الوکاله بیش تری را درخواست می کند.

همچنین از دیگر عوامل موثر بر تعیین هزینه وکالت، میزان تحصیلات و تبحر وکیل مورد نظر، شهر مورد نظر، منطقه قرار گیری دفتر وکالت، میزان سختی و پیچیدگی پرونده و همچنین مقدار سودی که در میان است و ممکن است حق الوکاله درصدی از آن باشد.

قوانین و مقررات مربوط به تغییر جنسیت

طبق آمار به دست آمده از پزشکی قانونی کشور، سالانه بالغ بر 270 نفر در داخل کشور متقاضی تغییر جنسیت هستند. همان طور که می دانیم با تغییر جنسیت تمامی هویت و زندگی یک فرد تغییر می کند. بنابراین این عمل جراحی مثل باقی جراحی ها، امری مستقل و فردی نیست و نیاز به طی مراحل قانونی دارد. بهترین وکیل خانواده در کرمان می تواند راهنمای خوبی برای افرادی باشد که در این استان جزو گروه ترا جنسی و دو جنسی هستند. برای گذراندن مراحل قانونی جهت کسب مجوز لازم جراحی تغییر جنسیت مراحلی باید طی شود که عبارتند از:

 • مرحله اول این اقدام این است که فرد متقاضی با رجوع به دادگاه خانواده، دادخواست خود را مبتنی بر تغییر جنسیت و تغییر هویت و مشخصات فردی در شناسنامه را به کمک بهترین وکیل در کرمان ارائه دهد.
 • بعد از ارائه تقاضای تغییر نام، فرد متقاضی از طرف قاضی به پزشکی قانونی جهت تایید ادعای مبتنی بر تراجنسی و یا دوجنسی بودن ارجاع داده می شود.
 • در ابتدا روانپزشکان مستقر در پزشکی قانونی سعی در انجام مراحل روان درمانی می کنند تا در صورت امکان فرد رااز انجام جراحی منصرف نمایند و اگر علت این تصمیم مشکلات روانی باشند آن را رفع کنند. پس از تایید روانپزشک مربوطه در خصوص لزوم تغییر جنسیت، فرد به مرحله بعد ارجاع داده می شود.
 • در این مرحله تمامی آزمایشات لازم جهت تشخیص هورمون ها، کاریوتایپ و اختلالات کروموزومی بررسی می گردد و در صورت تایید از طرف پزشکی قانونی تمامی مستندات و نتاایج به دادگاه خانواده و قاضی مربوطه ارائه می گردد.
 • قاضی پرونده پس از بررسی کامل نتایج و مستنداتی که وکیل فرد ارائه داده است، حکم تغییر شناسنامه و مجوز تغییر جنسیت را صادر می نماید.

کلام آخر

وکیل خانواده از جمله وکلایی است که به صورت حرفه ای و تخصصی به وکالت دعاوی خانواده می پردازد. دعاوی رایج در دادگاه های خانواده ممکن است با موضوعاتی هم چون نفقه، مهریه، طلاق در انواع مختلف، ارث، حضانت فرزندان و … باشد. در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان را معرفی کردیم. اگر از جمله افرادی هستید که در استان کرمان سکونت دارید و به دنبال وکیلی ماهر هستید، می توانید با وکلایی که در این مقاله معرفی شده اند در ارتباط باشید.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. نظرات و پیشنهادات خود را در سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

آیا امکان تغییر شروط ضمن عقد وجود دارد؟

بله. زوجین می توانند با مراجعه به دفترخانه، شروط مورد توافق خود را به ثبت برسانند.

حضانت فرزندان تا چند سالگی با مادر است؟

حضانت فرزندان تا 7 سالگی با مادر است. همچنین دختران بعد 9 و پسران بعد 15 سالگی می توانند خودشان پدر یا مادر را برای ادامه زندگی انتخاب کنند.

منظور از شرط تنصیف دارایی چیست؟

نصف کردن دارایی مرد بعد از طلاق زن.

4.7/5 - (4 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا