وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قزوین⚡【سال1403】⚖️

متاسفانه ما شاهد وقوع جرم های مختلفی در سطح جامعه هستیم. مسائلی از قبیل سرقت، کلاهبرداری، فروش مال غیر، خیانت در امانت و غیره در اطراف ما اتفاق می افتد. هر یک از این اعمال از نظر قانونی جرم هستند و مرتکب شونده آن ها مجرم می باشد و باید مجازات شود. به چنین جرایمی، جرایم کیفری می گویند که باید توسط قانون و مراجع ذی صلاح مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد. جرایم کیفری دادگاه های مخصوص به خود را نیز برای رسیدگی به امور دارند که به آن ها دادگاه کیفری گفته می شود. به دلیلی دشواری دفاع در این دعاوی، بهتر است متهم یا مجرم پیگیری پرونده خود را به یک وکیل متخصص در این زمینه بسپارد. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در قزوین را به شما معرفی می کنیم، لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در قزوین چه کسی است؟

از آن جا که یک وکیل کیفری وکالت پرونده های این دسته را به عهده دارد، لازم است که علاوه بر قوانین کلی کشور بر قوانین مجازات اسلامی و آیین دادرسی هم تسلط کامل داشته باشد. این وکیل پرونده های کیفری بسیاری را وکالت نموده که نتیجه آن کسب تخصص و مهارت بالا در وکالت این پرونده ها است. وکلای حوزه کیفری باید بسیار شجاع باشند و توانایی برخورد با مشکلات گوناگون را داشته باشند. برخی از پرونده های کیفری مربوط به جرایم بزرگ و خظرناک هستند که ممکن است مشکلات مختلفی را برای وکیل به وجود بیاورد.

بهترین وکیل کیفری در قزوین باید در زمینه تحقیقات و کشف مدارک برای دفاع از موکل خود هم توانمند باشد. در کنار آن وکیل می بایست توانایی به کارگیری این قوانین در جهت حمایت از موکل خود را نیز داشته باشد تا بتواند بهترین دفاعیه ها را به دادگاه ارائه نماید. بهترین وکیل ملکی در قزوین موفقیت های بسیاری را در رزومه کاری خود دارد و در میان موکلین محبوبیت قابل قبولی دارد.

بهترین وکیل کیفری در قزوین چه کسی است؟

وظایف بهترین وکیل کیفری در قزوین

وظیفه کلی وکیل دفاع از موکل خود در برابر قانون و حفاظت و حراست از منافع او می باشد. اما تامین این وظیفه نیازمند انجام وظایف دیگر است. اما توجه به این نکته ضروری است که وظایف جزئی یک وکیل در پرونده ها و شرایط مختلف متفاوت می باشد. در واقع اقداماتی که باید توسط وکیل انجام شود، در حالت کلی مشخص است اما در جزئیات با یکدیگر تفاوت دارند.

 بسته به این که موکل چه کسی است وظایف وکیل متفاوت می باشد. به عنوان مثال وکیل در هر پرونده ای وظیفه دارد اوراق قضایی را تدوین نماید. اگر وکیل وکالت متهم را بر عهده داشته باشد باید دفاعیه تنظیم نموده و به دادگاه ارائه نماید. در صورتی وکالت شاکی به وکیل سپرده شده باشد، وی موظف به تنظیم و ارائه شکوائیه است. پس می توان گفت به طور کلی وظیفه بهترین وکیل کیفری در قزوین دفاع از موکل و انجام تمامی اقدامات منجر به این هدف، در چارچوب قانون و اختیارات می باشد.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قزوین را بشناسید!

نگار نویسنده

نگار نویسنده

نگار نویسنده وکیل پایه یک دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از یکی از بهترین دانشگاه های تهران میباشند.
وی از رتبه های برتر آزمون اختبار وکالت بوده ومولف یک جلد کتاب با عنوان ماهیت و مقررات بازخرید سهام در ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند که مورد تایید بالاترین مدارج علمی قرار گرفته.
ایشان همچنین عضو کمیسیون پژوهش مرکز وکلای قوه قضائیه می‌باشند.
وی در خانواده ای خوش نام و حقوقی متولد شده که دو عضو دیگر از خانواده ایشان از وکلای به نام و باسابقه در تهران و قزوین می‌باشند ،که همین امر باعث شده ذاتا استعداد فوق العاده ای در فن بیان و شجاعت در دفاع را دارا باشند و موکلین با اعتمادبیشتری با ایشان همکاری کنند.
در سنوات اخیر سوابق درخشان در پرونده های متعدد حقوقی و کیفری دارند،که همین امر سبب شده ، ایشان از نظر و نگاه کاربران یکی از چهره های برجسته و شاخص حوزه وکالت قلمداد شود.
دفتر وکالت تحت مدیریت نامبرده با تیمی مجرب در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری و ثبتی و ملکی و خانواده ، فعالیت دارند که هر یک از اعضای تیم ، در زمینه های فوق الذکر بصورت تخصصی به همشهریان عزیز خدمات حقوقی ارائه می نمایند.

از جمله پرونده هایی که میتوانید به دفتر وکالت نگار نویسنده بسپارید عبارت اند از:

 • دعاوی :کیفری ،کلاهبرداری فروش مال ،غیر تصرف عدوانی خیانت در امانت تحصیل مال نامشروع و ….
 • . دعاوی ملکی الزام به تنظیم سند رسمی املاک و اراضی ،سرقفلی خلع ید زمین ،شهری روابط موجر و مستاجر، رفع تصرف، اثبات مالکیت اراضی ملی حق کسب و پیشه و تجارت افراز و تفکیک و …
 • دعاوی خانواده مهریه، طلاق، انحصار وراثت، تقسیم ترکه
 • دعاوی مشارکت در ساخت
 • ابطال قراردادو آرای داوری

آدرس: قزوین،فردوسی جنوبی،نبش کوچه اخوان نوری فرد،طبقه دوم

اطلاعات تماس با سرکار خانم نگار نویسنده وکیل پایه یک دادگستری : ۰۹۱۲۰۵۵۴۵۲۶

اینستاگرام: Vakil_negar_nevisandeh

ذبیح الله سوری

ذبیح الله سوری

جناب آقای ذبیح الله سوری وکیل دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در قزوین فعالیت می کنند. ایشان دارای تجربیات ارزنده ای هستند که در نتیجه سال ها وکالت کسب شده است و منجر به کسب نتایج مطلوب می شود. پروانه وکالت شماره 9137 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. تحصیلات آقای سوری، کارشناسی ارشد حقوق جزا  جرم شناسی می باشد. ایشان سواد حقوقی و علم وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و چنین پرونده هایی را می پذیرند. بسیاری از مردم قزوین از مشاوره ها و راهنمایی های ایشان رضایت دارند و به همین دلیل هم عنوان بهترین وکیل کیفری در قزوین را کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم  انواع قراردادها و دادخواست
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، ارث و میراث و سرپرستی
 • پذیرش پرونده های مواد مخدر و قاچاق مانند مصرف و توزیع مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز
 • تخصص در پرونده های اعمال منافی عفت و اخلاق شامل لوط، تجاز و روابط نامشروع

آدرس: قزوین،خیابان طالقانی، نبش خیابان ملک آباد، رو به روی اداره دارایی، مجتمع تجاری میلاد، طبقه 2، واحد 8

ولی جلالی

ولی جلالی

آقای ولی جلالی کارشناس حقوق قضایی هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در قزوین به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. پروانه وکالت شماره 992 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. جناب آقای جلالی با به کارگیری دانش و تخصص خود تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم فعال بوده و در جهت حل و فصل مشکلات موکلین راه کارهای بسیاری را ارائه نموده اند. وکیل ولی جلالی حدود 14 سال سابقه وکالت دارند که در این مدت موفقیت های چشم گیری را نیز کسب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه و اجرت المثل
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع و سرقت

آدرس: قزوین، چهار راه شهرداری

مهسا حاج فتحعلی

مهسا حاج فتحعلی

یکی دیگر از وکلای خوب و توانمند در قزوین سرکار خانم مهسا حاج فتحعلی است. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک به شماره 1596 از کانون وکلا شدند. خانم حاج فتحعلی چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. ایشان همچنین توانسته اند رتبه 9 آزمون ورودی کانون وکلا و رتبه 11 آزمون اختبار را کسب نمایند. ایشان تعدادی از دعاوی را نیز با مشاوره حقوقی به صلح و توافق برسانند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. ایشان به عنوان بهترین وکیل کیفری در قزوین شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و دفاعیه ها
 • وکالت دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت و امور مالی

آدرس: قزوین

احسان نوری

احسان نوری

جناب آقای احسان نوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که سال ها است در قزوین به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان به وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف می پردازند و به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین را جلب نمایند. آقای احسان نوری با تکیه بر سواد حقوقی و تجربه بالای خود موفق به کسب نتیجه مطلوب در پرونده های تحت وکالت خود شده اند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار مورد رضایت موکلین قرار گرفته است. وکیل احسان نوری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و پروانه وکالت شماره 1864 می باشند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی خانواده مانند نفقه و طلاق
 • تنظیم قراردادهای تجاری، داخلی، خارجی و بین المللی
 • تخصص در دعاوی جهاد کشاورزی، موجر و مستاجر و غیره

آدرس: قزوین، مجتمع تجاری نیایش، طبقه دوم، واحد 208

سعید چگینی

سعید چگینی

آقای سعید چگینی جزو وکلای شناخته شده در قزوین هستند که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 1360 از کانون وکلا شده اند. جناب آقای چگینی به دلیل کسب پیروزی های متعدد در دعاوی کیفری عنوان بهترین وکیل کیفری در قزوین را به خود اختصاص داده اند. ایشان با به کارگیری دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را در دادگاه های این شهر وکالت کرده اند. ایشان همچنین در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و موفقیت های چشم گیری را کسب کرده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری این وکیل به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حوزه خانواده
 • تخصص در دعاوی تجاری و مالی مانند اختلافات مالی و چک
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و فروش مال غیر

آدرس: قزوین، خیابان شهید بابایی، نبش کوچه 38، پلاک 407

مهناز ادیبان

مهناز ادیبان

از وکلای توانا و معروف قزوین می توان از سرکار خانم مهناز ادیبان نام برد. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 1254 هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند.  خانم ادیبان در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل برخی از پرونده ها شده و به دنبال آن رضایت موکلین را به همراه داشته است. ایشان در زمینه پرونده های مالی، چک، ملکی و خانواده فعالیت و تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی
 • پذیرش پرونده های کیفری گوناگون
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تدوین اوراق قضایی مانند شکوائیه و دادخواست

آدرس: قزوین، خیابان فلسطین، چهار راه بلوار شمالی، رو به روی اداره کل راه و شهرسازی، ساختمان چاپ المهدی، طبقه دوم

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل کیفری

تفاوت مهمی که میان دعاوی حقوقی و کیفری وجود دارد، مجازات است. در پرونده های حقوقی مجازاتی وجود ندارد و در واقع متهمی وجود ندارد که برای او مجازات تعیین شود. اما این موضوع در خصوص پرونده های کیفری وجود دارد و بعضا مجازات های سنگینی نیز برای متهمین صادر می شود. علاوه بر آن هر فرد تنها یک بار می تواند یک دعوای کیفری مشخص را مطرح کند. به همین دلیل انجام درست و به موقع امور از اهمیت بالایی برخوردار است و جایی برای اشتباه وجود ندارد، زیرا ممکن است این اشتباه هرگز جبران نشود.

در چنین شرایطی، پیگیری امور توسط یک شخص ماهر و با تجربه مانند وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. بهترین وکیل کیفری در قزوین با علم و آگاهی، تجربه و مهارت خود می تواند اقدامات لازم را به درستی انجام داده و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری نماید. وی حتی می تواند با استفاده درست از برخی قوانین به کاهش مجازات متهم نیز کمک کند.

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل کیفری

دسته بندی دعاوی کیفری

جرایم مختلفی در دسته دعاوی کیفری قرار می گیرند که در این قسمت به آن ها اشاره می کنیم. لازم به ذکر است که مجازات متهمین پرونده های کیفری با توجه به جرم و نوع موضوع کیفری تعیین می شود. پس مشخص شدن درست جرم می تواند در مجازات متهم تاثیرگذار باشد.

 • جرایم مالی از جمله سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، صدور چک بی محل و تخریب
 • جرایم شخصی و آسیب به دیگران مانند قتل، ضرب و جرح، تجاوز به عنف و غیره
 • جرایم خانوادگی از قبیل ترک انفاق و عدم اثبات نکاح
 • جرایم امنیتی مانند جعل، محاربه و جاسوسی

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در قزوین را به شما معرفی نمودیم تا بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. وکیل کیفری فردی است که در امور کیفری دارای تجربه و سابقه بیشتری می باشد. این وکیل وظیفه حمایت از موکل را دارد که در پرونده های مختلف باید برای رسیدن به این هدف از شیوه های مختلفی استفاده نماید. جرایم مختلفی در حوزه مالی، خانوادگی و سیاسی در دسته دعاوی کیفری قرار دارند که وکیل این حوزه باید به آن ها رسیدگی نماید. حضور وکیل کیفری در پرونده های این بخش بسیار حائز اهمیت و مثمر ثمر می باشد. ما تمام سعی خود را به کار گرفتیم تا مطالب آموزنده ای را برای شما عزیزان جمع آوری نماییم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی منتظر پیشنهادات سازنده شما هستیم. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا