وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اراک⚡️【سال1403】⚖️

موضوع مهریه یکی از عنوان های دعاوی مطروحه در محاکم قضایی است. وکیل می تواند در چنین پرونده هایی به کسب نتایج مطلوب و تسریع در روند دادرسی کمک کند. توانمندی های بهترین وکیل مهریه در اراک و همچنین وظایف وی از جمله نکات مهمی است که در انتخاب وکیل باید به آن دقت نمود. این مقاله از سایت وکیل چی این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد، پس لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در اراک کجاست؟

وکیل مهریه فردی است که نسبت به قوانین حوزه خانواده تسلط بیشتری دارد. وی در زمینه فقه نیز آگاهی های کافی را دارد زیرا بین اصول فقه با قوانین خانواده ارتباط تنگاتنگی وجود دارد. این وکیل تعداد قابل توجهی از پرونده های بخش خانواده و مهریه را وکالت نموده است و به همین جهت تجربیات کافی برای وکالت آن ها را دارد. ناگفته نماند وکیل مهریه باید تحصیلات حقوقی داشته باشد و موفق به اخذ پروانه وکالت شده باشد.

بهترین وکیل مهریه در اراک با حق و حقوق هر یک از زوجین آشنا است و تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق آن ها به کار می گیرد. اخلاق خوب و برخورد مناسب وکیل با موکلین از جمله ویژگی های یک وکیل خوب است. طبعا افراد به اطلاعات مکانی وکلا نیاز دارند تا بتوانند به آن ها مراجعه کنند که در قسمت های بعدی مقاله به این مبحث پرداخته می شود. می توانید مقاله دیگر ما با عنوان بهترین وکیل در ساوه را مطالعه بفرمایید و با سایر وکلای استان مرکزی آشنا شوید.

بهترین وکیل مهریه در اراک کجاست

توانمندی های بهترین وکیل مهریه در اراک

حوزه های حقوقی بسیار تخصصی هستند و هر یک از وکلا در برخی از این بخش ها به تخصص دست یافته اند. وکیل مهریه باید توانایی های لازم برای کسب این تخصص را داشته باشد. برخی از مهارت های لازم بهترین وکیل مهریه در اراک عبارتند از:

 • اصول مذاکره: در شغل وکالت برخورداری از مهارت مذاکره برای برقراری سازش اهمیت زیادی دارد. این موضوع در دعاوی خانواده که تاثیر زیادی بر سلامت فرزندان و جامعه دارند، مهم تر است.
 • مهارت های ارتباطی: از دیگر توانایی های مورد نیاز شغل وکالت می توان به مهارت های برقراری ارتباط اشاره کرد. یک وکیل موفق می تواند به بهترین شیوه با موکلین خود ارتباط برقرار نموده و اعتماد آن ها را جلب نماید.
 • قدرت بیان: سخنوری یک وکیل از جمله مواردی است که سایر توانایی های وی را نیز تحت شعاع قرار می دهد. در واقع سواد و تجربه وکیل از طریق بیان وی به عرصه ظهور می رسد.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اراک به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
ابوالفضل میر جوادیمرکزی، اراک، خیابان شریعتی، مجتمع باران
محسن هاشمیاراک، خیابان شهید شریعتی، مجتمع باران
سمیرا رضاییمرکزی، اراک، ابتدای خیابان ملک، مجتمع اداری اطلس
حسین خدیواراک، خیابان رجائی
مهدی کارخانهاراک، عباس آباد، چهار راه هلال احمر، نبش عضد یک

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اراک را بشناسید!

ابوالفضل میر جوادی

ابوالفضل میرجوادی

جناب آقای ابوالفضل میرجوادی از وکلای توانمند استان اراک هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی حقوق هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 325 شدند. آقای میرجوادی یک دهه است که به فعالیت های حقوقی می پردازند و در این دوران هم موفقیت های بساری را کسب کرده اند. آقای میرجوادی در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری وکالت می کنند و در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی مالی، قراردادها، چک و سفته و غیره تخصص ویژه دارند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های خانواده، ارث و وصیت و مهریه
 • پذیرش پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی گوناگون
 • تهیه و تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح

آدرس: مرکزی، اراک، خیابان شریعتی، نرسیده به میدان فرمانداری سابق، مجتمع باران

محسن هاشمی

محسن هاشمی

آقای هاشمی وکیل پایه یک دادگستری هستند که سال ها است در اراک به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 347 هستند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز می باشند. آقای هاشمی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و سابقه درخشانی را در این حوزه به ثبت رسانده اند. ایشان از علم و تجربه کافی برای وکالت دعاوی مختلف برخوردار هستند اما در برخی زمینه ها بر قوانین مسلط تر هستند. ایشان با تکیه بر توانایی های خود موفق به کسب عنوان بهترین وکیل مهریه در اراک شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های خانواده و به خصوص طلاق

آدرس: اراک، خیابان شهید شریعتی، نرسیده به مجتمع جرایم غیر عمد، مجتمع باران، طبقه 4

سمیرا رضایی

سمیرا رضایی

سرکار خانم سمیرا رضایی وکیل و مشاور حقوقی هستند که در هم اکنون در اراک فعالیت می نمایند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارنده پروانه وکالت صادره از کاون وکلا به شماره 388 می باشند. خانم رضایی چندین سال است که در عرصه وکالت فعال هستند و دعاوی گوناگونی را در دادگاه های این شهر وکالت کرده اند. وکیل سمیرا رضایی همکاری با ادارات و سازمان های مختلف را در کارنامه کاری خود دارند. درصد بالای موفقیت های این وکیل در پرونده های تحت وکالت خود، نشانه سواد بالا و توانمندی های ایشان است.

 تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و طلاق
 • قبول وکالت دعاوی ملکی مانند موجر و مستاجر و حق کسب و پیشه

آدرس: مرکزی، اراک، ابتدای خیابان ملک، جنب سینما عصر جدید، مجتمع اداری اطلس، طبقه 4

حسین خدیو

حسین خدیو

آقای حسین خدیو را می توان جزو وکلای توانمند اراک قرارداد. ایشان پس از دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، توانسته اند پروانه وکالت شماره 49540 را از قوه قضاییه دریافت کرده اند. جناب آقای خدیو در عرصه وکالت بسیار با تجربه هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند. درصد بالایی از دعاوی تحت وکالت ایشان به موفقیت ختم شده که نشانه تبحر و تجربه ایشان است. وکیل خدیو به دلیل موفقیت در پرونده های طلاق، عنوان بهترین وکیل مهریه در اراک را کسب نموده اند. از ویژگی های ایشان می توان به مسئولیت پذیری، اخلاق خوب، تعهد و انصاف در دریافت حق الوکاله اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • قبول وکالت پرونده های خانواده و طلاق
 • پذیرش دعاوی ملکی مختلف از جمله اختلاف در مالکیت

آدرس: اراک، خیابان رجائی

مهدی کارخانه

مهدی کارخانه

جناب آقای مهدی کارخانه فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اراک فعالیت می کنند. پروانه وکالت شماره 505 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود اما در پرونده های سرقت، چک و سفته، مناقصات، اختلاف در مالکیت، شرکت ها و مالکیت معنوی و علامت تجاری تخصص دارند. مهدی کارخانه مشاوره های حقوقی قابل قبولی را ارائه نموده است که منجر به حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تهیه اوراق قضایی مختلف
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی

آدرس: اراک، عباس آباد، چهار راه هلال احمر، نبش عضد یک

محسن حاجی آبادی

محسن حاجی آبادی

آقای حاجی آبادی جزو وکلای معروف و توانمند استان مرکزی و شهر اراک هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود توانسته اند پروانه وکالت را اخذ نموده و شروع به وکالت نمایند. جناب آقای محسن حاجی آبادی سال ها است که در دادگاه های این شهر به عنوان وکیل فعالیت می کنند و با تکیه بر دانش و تجربه خود نتایج مورد نظر موکلین را در بیشتر پرونده ها کسب کرده اند. حسن خلق، پشتکار، هوش، تعهد و تلاش همه جانبه برای دفاع از موکل از ویژگی های آقای محسن حاجی آبادی است که منجر به جلب رضایت مردم شده است. این وکیل با تجربه به عنوان بهترین وکیل مهریه در اراک شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها
 • تخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق
 • پذیرش پرونده های املاک مانند موجر و مستاجر، شهرداری و منابع طبیعی

آدرس: اراک، مجتمع آسمان، بلوک 3، واحد 36

آتنا ملک محمدی

آتنا ملک محمدی

خانم آتنا ملک محمدی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در اراک  به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. سرکار خانم ملک محمدی به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت در بین مردم شناخته شده و مورد اعتماد هستند. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی مختلف گویای سواد و تجربه بالای ایشان است. وکیل ملک محمدی علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و به حل و فصل مشکلات مردم کمک کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی از جمله الزام به تنظیم سند

آدرس: اراک، خیابان دانشگاه، میدان نماز، جنب پست بانک، طبقه سوم

سید سعید میرمحمدی

سید سعید میرمحمدی

جناب آقای میرمحمدی پس از اتمام تحصیلات خود در مقطع کارشناسی، تحصیلات خود را تا مقاطع ارشد و دکترا در رشته حقوق عمومی ادامه دادند. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه و همچنین مشاور حقوقی شهرداری اراک، هلدینگ انرژی سپهر، سازمان صنعت و معدن، شرکت های معدنی و شرکت ایران ایرالکو را در کارنامه کاری خود دارند. پروانه وکالت شماره 24373 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. آقای دکتر سید سعید میرمحمدی با موفقیت های چشم گیر خود توانسته اند عنوان بهترین وکیل مهریه در اراک را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • قبول وکالت پرونده های ملکی مانند تملک آپارتمان ها و شهرداری

آدرس: اراک، باغ ملی، جنب سینما عصر جدید، مجتمع احسان، طبقه 3، واحد7

ابوالفضل فاضلی

ابوالفضل فاضلی

جناب آقای فاضلی جزو وکلای معروفی هستند که در حال حاضر در اراک فعال هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. آقای ابوالفضل فاضلی همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. ایشان مشاوره حقوقی با تجربه ای هستند که بسیاری از دعاوی را از طریق مشاوره خاتمه داده اند. آقای فاضلی به دلیل تسلط بر قوانین در حوزه های تخصصی خود سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم قرار دارند. این وکیل با تجربه دارای ویژگی های برجسته ای همچون تعهد، صداقت، رازداری، پشتکار و مسئولیت پذیری هستند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده مانند مهریه و اجرت المثل
 • ارائه مشاوره های حضوری، غیرحضوری، تلفنی و آنلاین

آدرس: اراک، باغ پروین، میدان سازمان آب، خیابان علیمردانی، کنارگذر شریعتی

وحید صدیقی

وحید صدیقی

جناب آقای وحید صدیقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که سال ها است در استان اراک مشغول به فعالیت می باشند. ایشان در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توانمند هستند اما در دعاوی خانواده، مهریه و طلاق تسلط بیشتری دارند و موفقیت های چشم گیری کسب کرده اند. آقای صدیقی با تکیه بر سواد حقوقی و تجربه بالای خود موفق به کسب نتایج مطلوب در پرونده های تحت وکالت خود شده اند. همکاری با موسسه ها و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار مورد رضایت موکلین قرار گرفته است.

تخصص و مهارت:

 • تدوین دادخواست، شکوائیه و لایحه
 • متخصص در تنظیم انواع قراردادها
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون

آدرس: اراک، بلوار جهان پناه، ساختمان آسا، طبقه11

وظایف بهترین وکیل مهریه در اراک

 وکیل مهریه موظف است هر اقدامی که در جهت حمایت از حقوق موکل لازم است را به انجام برساند. مهم ترین وظیفه وی تلاش برای برقراری صلح و آشتی میان زوجین است. قوانین جامعه نیز در جهت تحکیم بنیان خانواده در جهت سازش تدوین شده اند. پس از آن وکیل باید با توجه به شرایط و حقوق موکل خود به دفاع همه جانبه و قانونی از وی بپردازد.

بهترین وکیل مهریه در اراک باید در ابتدا دادخواست موکل خود را تنظیم نموده و از کانال مربوطه به ثبت آن اقدام نماید. تدوین هر گونه اوراق قضایی مورد نیاز در روند پرونده نیز از وظایف وکیل می باشد. وی باید در جلسات دادگاه به نیابت از موکل خود حضور داشته باشد تا از روند پرونده آگاه باشد. ارائه دادخواست های لازم مانند درخواست اعسار از طرف زوج و یا درخواست اجرت المثل و نفقه از طرف زوجه نیز از دیگر وظایف وکیل مهریه است.

وظایف بهترین وکیل مهریه در اراک

 درخواست اعسار

اعسار به معنی پرداخت موارد مالی به صورت اقساطی می باشد. این موضوع در خصوص پرونده های که دارای مسائل مالی هستند از جمله مهریه تعریف می شود. برای این که دادگاه با این درخواست موافقت نماید فرد باید بتواند عدم توانایی مالی خود را برای مبلغ در نظر گرفته شده اثبات نماید. در این شرایط زوج باید ثابت کند که توانایی پرداخت مهریه زوجه را ندارد.

از طریق روش های مختلفی مانند ارائه مدارک درآمدی، شهودی که از وضعیت فرد آگاهی داشته باشد و ارائه سایر مدارک معتبر می توان این موضوع را اثبات نمود. در زمینه اعسار مهریه، وکیل این حوزه با توجه به تجربیات خود می تواند به موکلین کمک نموده و عدم توانایی مالی آن ها را به اثبات برساند.

کلام آخر

وکیل مهریه در زمینه دریافت مهریه توسط زوجه و عدم پرداخت آن از طرف زوج، به فعالیت می پردازد. این وکیل باید در خصوص چنین پرونده هایی دانش حقوقی و تجربه کافی داشته باشد. در این مسیر لازم است که بهترین وکیل مهریه در اراک به فنون مذاکره، مهارت های ارتباطی و فن بیان مجهز باشد. این وکیل وظایفی دارد که برای انجام اصولی و مثمر فایده آن ها باید ویژگی های لازم را داشته باشد. زوج می تواند در صورت عدم توانایی مالی و اثبات آن، درخواست اعسار نموده و مهریه را به صورت اقساطی پرداخت نماید. ما در سایت وکیل چی تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا اطلاعات حقوقی مفیدی را در زمینه های مختلف به شما ارائه نماییم. از این که به همراهان سایت ما اضافه شده اید سپاسگزاریم. می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت نمایید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − نه =

دکمه بازگشت به بالا