وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در زاهدان⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در زاهدان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. رسیدگی به دعاوی خانواده از قبیل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره از طریق داگاه خانواده مورد بررسی قرار می گیرد. قانونگذار جهت جلوگیری از ضایع شدن حقوق هر کدام از طرفین دعاوی خانواده و همچنین به منظور ایجاد سازش و صلح میان زوجین قوانینی را تعیین نموده است که افراد درگیر این پرونده ها بایستی مراحل و مقرراتی را طی کنند. با توجه به این که قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده از پیچیدگی بالایی برخوردار بوده و افراد عادی آگاهی و اطلاعات لازم در این زمینه را ندارند از این رو توصیه می کنیم در این زمینه از بهترین وکیل خانواده کمک بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در زاهدان کیست؟

وکیل خانواده به وکیلی گفته می شود که ضمن بهره مندی از پروانه وکالت پایه یک، بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به پرونده های مختلفی که در دادگاه خانواده مطرح می شود تسلط و اشراف کاملی دارد. بهترین وکیل خانواده در زاهدان در جهت احقاق حقوق موکل خود با استناد به قوانین و رعایت اصول اخلاقی تمام اقدامات لازم را انجام می دهد.

بهترین وکیل خانواده در زاهدان با مهارت و تجربه ای که در پیگیری این دعاوی کسب نموده با کلیه روند و امور مربوطه آشنا بوده و از ایجاد هر گونه پیچیدگی و مشکل در مسیر پرونده جلوگیری می کند.

اگر درگیر دعاوی مربوط به مهریه شده اید، توصیه می کنیم مقاله بهترین وکیل مهریه در زاهدان را مطالعه نمایید.

بهترین وکیل خانواده در زاهدان کیست؟

علت مراجعه به بهترین وکیل خانواده

اغلب افرادی که درگیر دعاوی و مسائل خانواده می شوند به دلیل عدم آگاهی از قوانین مربوطه دچار مشکلات فراوانی خواهند شد. طلاق از طرف مرد، طلاق توافقی، طلاق از طرف زن، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان از جمله مهم ترین پرونده های خانواده هستند که هر کدام براساس روند و قوانین خاصی پیگیری می شوند و هر گونه اشتباه در مراحل آن نه تنها موجب ضایع شدن حقوق فرد شده بلکه روند دادرسی را نیز طولانی تر خواهد کرد از این رو لازم است که در این حوزه حتما از بهترین وکیل خانواده در زاهدان کمک بگیرید. بهترین وکیل در زاهدان ضمن ارائه مشاوره و راهنمایی موکل خود در خصوص پرونده در دست اقدام، از هرگونه خسارت مادی و معنوی نیز جلوگیری به عمل می آورند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در زاهدان را بشناسید!

علی اصغر فلاح

علی اصغر فلاح بهترین وکیل زاهدان

آقای علی اصغر فلاح وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاره آقای علی اصغر فلاح، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09113894756
آدرس دفتر: 
زاهدان ، نبش بهشتی ۲۰ ، ساختمان مهران ، طبقه اول ، واحد ۶

داوود متقیان

داوود متقیان

داوود متقیان وکیل پایه یک دادگستری در زاهدان می باشند. ایشان در سال 1392 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری قبول شده و بعد از اخذ پروانه وکالت در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانوداگی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند. آقای متقیان با فن بیان و نفوذ کلام و آشنایی و تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده دارند توانسته اند پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه موفقیت و مورد نظر موکل خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، ساختمان دکتر سعیدیان، طبقه اول

ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در زاهدان می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده و پیگیری پرونده های طلاق، نفقه، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان و غیره به صورت تخصصی فعالیت دارند. خانم دانش رمرودی با 6 سال سابقه وکالت و کسب تجربه در بررسی دعاوی خانواده و همچنین با پشتکار و تسلطی که بر قوانین مربوطه دارند توانسته اند پرونده های زیادی را در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود برسانند. ایشان علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز فعالیت دارند و با در نظر گرفتن شرایط موکلین خود و کلیه جوانب پرونده بهترین و مناسب ترین راه حل های قانونی را به آن ها پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، خیابان امام خمینی، جنب عکاسی خندان

علیرضا پورملائی

علیرضا پورملائی

علیرضا پورملائی یکی از بهترین وکیل خانواده در زاهدان می باشند. ایشان در سال 1394 بعد از قبولی در آزمون اختبار و اخذ پروانه وکالت پایه یک در حوزه دعاوی خانواده و پیگیری و رسیدگی به پرونده های طلاق، مهریه، نفقه و حضانت به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مورد نظر موکلین خود رسانده اند. آقای پورملائی به مراجعه کنندگان و موکلین خود مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، بعثت ۱۶، ساختمان سامسونگ، طبقه ۱، واحد ۳

علی روانان

علی روانان

علی روانان وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در زاهدان می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، ارث و وصیت، ملکی و غیره سابقه وکالت دارند و با پشتکار و تسلطی که بر قوانین و مقررات دعاوی خانواده دارند به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متخصص در این حوزه معرفی می شوند. آقای روانان در پیگیری پرونده های خانواده به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز ارائه می دهند و مناسب ترین راه حل را برای آنان جهت دستیابی به نتیجه مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکن انتخاب می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تنظیم انواع لوایح دفاعی

آدرس: زاهدان، میدان امام علی (ع)، نبش خیابان امیرالمومنین ۳، مجتمع سپیده، طبقه اول، واحد 2

مسلم عمادی انور

مسلم عمادی انور

مسلم عمادی انور یکی از وکلای پایه یک در زاهدان هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در حوزه دعاوی خانواده شروع به فعالیت کردند و با تسلط و تمرکزی که بر قوانین مربوط به این دعاوی دارند توانسته اند رضایت درصد بالایی از موکلین خود را جلب کنند. آقای عمادی انور در دیگر حوزه های حقوقی، ملکی، امور ثبتی، ارث و وصیت، کیفری و بیمه ای نیز سابقه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، مقابل بانک مسکن، ساختمان ٤٤ وکلا، طبقه 1

حسن رمضانی

حسن رمضانی

حسن رمضانی وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل خانواده در زاهدان می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده و پیگیری و رسیدگی پرونده های طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره سابقه وکالت دارند و با مهارت و تجربه ای که در زمینه این دعاوی برخوردارند توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه دلخواه موکلین خود برسانند. آقای رمضانی در زمینه ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری نیز فعالیت دارند و با ارائه راهنمایی های لازم به موکلین و مراجعه کنندگان خود به آنان کمک می کنند تا نتیجه مورد نظر را از پرونده در دست اقدام دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، کوچه ۱۰، درب اول، سمت راست

حسین صبوری

حسین صبوری

حسین صبوری وکیل پایه یک با 15 سال سابقه وکالت درخشان در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده در زاهدان می باشند. ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، تسلط و آشنایی با قوانین و مقررات دعاوی خانواده و تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند توانسته اند موفقیت در پرونده های زیادی در حوزه خانواده را در کارنامه کاری خود به ثبت برسانند. آقای صبوری علاوه بر دعاوی خانواده در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری و ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

محمدرضا مالکی

محمدرضا مالکی

محمدرضا مالکی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در زاهدان می باشند. ایشان در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی، بیمه ای و مالیاتی سابقه وکالت دارند و در حوزه دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعال می باشند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متخصص شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

سعید فیروزی

سعید فیروزی

سعید فیروزی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در زاهدان می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی سابقه وکالت دارند و در حوزه دعاوی خانواده به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متخصص در زاهدان شناخته می شوند و تاکنون درصد بالایی از پرونده های خانواده که به ایشان سپرده شده است را به نتیجه موفق و مورد دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه

آدرس: زاهدان، نبش بهشتی 20

شماره تماس: 09151409126

وظایف وکیل خانواده

مهم ترین و اصلی ترین وظیفه بهترین وکیل خانواده در زاهدان ارائه مشاوره حقوقی و راهنمایی موکل در زمینه موضوعات حقوقی مربوط به امور خانواده می باشد. برخی از وکلای خانواده ممکن است که وکالت پرونده های احتمالی اعضای یک خانواده را نیز بر عهده بگیرند که در این مورد وظایف وکیل گسترده تر و بیشتر شده و لازم است که در کلیه جلسات سرمایه گذاری و خرید و فروش هر گونه اموال غیر منقول شرکت کرده و براساس منافع موکلین خود و با استناد به قانون آنان را راهنمایی کند و در صورت لزوم بعد از بر عهده گرفتن وکالت هر نوع پرونده حقوقی و کیفری اعضای خانواده، در مرجع قضایی حضور یافته و از موکلین خود دفاع کند.

وظایف وکیل خانواده

تعرفه بهترین وکیل خانواده در زاهدان

حق الوکاله وکیل برای پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده با توجه به گستردگی پرونده هایی که در این حوزه مطرح می شود با هم فرق دارد. علاوه بر این عوامل دیگری از قبیل مدت زمان لازم برای پیگیری پرونده، میزان پیچیدگی پرونده و تجربه وکیل نیز در تعیین میزان تعرفه تاثیر گذار خواهد بود. در حالت کلی معمولا در جلسه مشاوره اولیه و بعد از بررسی پرونده از جانب وکیل و قبول وکالت آن، وکیل و موکل در مورد هزینه حق الوکاله با هم به توافق می رسند و تعرفه تعیین شده در قرارداد وکالت به صورت دقیق اعلام می گردد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل خانواده در زاهدان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیلچی با ما در ارتباط باشید.

وکیل خانواده کیست؟

وکیل خانواده متخصص با سواد حقوقی بالا به امور خانوادگی نظیر مهریه، طلاق، شروط ضمن عقد نکاح، نفقه زوجه، نفقه و حضانت فرزندان می‌پردازد.

بخشش مهریه به صورت دست نویس مورد قبول است؟

خیر به صورت دست نویس مورد قبول نیست بعضی اوقات با شهادت شهود و علم قاضی این موضوع اثبات و مرد بری ذمه می شود.

مهمترین ویژگی های یک وکیل خانواده خوب چیست؟

یک وکیل خانواده خوب باید دارای ویژگی های نظم، قدرت بیان، قدرت تحلیل، تسلط به قانون و آشنا به مسائل خانوادگی باشد.

1/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا