وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در سنندج⭐️【سال1403】❤️

افرادی که به دنبال مراجعه به وکیل برای اختلافات خانوادگی خود هستند، باید اطلاعات جامعی در مورد حیطه فعالیت بهترین وکیل خانواده در سنندج داشته باشند. همچنین این افراد باید متقاعد شوند که نتایج حاصل از مراجعه به بهترین وکیل خانواده در سنندج در مقایسه با هزینه این اقدام ارزش اقتصادی خواهد داشت. در این مطلب به بررسی این موضوعات می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در سنندج چه کسی است؟

وکیل خانواده فارغ التحصیل رشته حقوق و دارنده پروانه وکالت است که در پرونده های خانواده، وکالت یکی از طرفین را به عهده می گیرد. این فرد کاملا بر قوانین این بخش مسلط است و در سابقه کاری خود پرونده های مشابه بسیاری دارد. هر گونه اختلاف و مشکلی که در حوزه خانواده ایجاد می شود، در دسته پرونده های خانواده قرار می گیرد و توسط بهترین وکیل خانواده در سنندج وکالت می شود.

رازداری از ویژگی های بارز وکلا است که در دعاوی خانواده اهمیت و نمود بیشتری دارد. در برخی از دعاوی خانوادگی، اسراری وجود دارد که باید مخفی بماند. مطابق با قانون، وکیل باید محرم اسرار موکل خود باشد و در صورت افشای راز وی، موکل می تواند نسبت به او طرح دعوا نماید. بهترین وکیل طلاق در سنندج، با قوانین روز خانواده و حقوق افراد آشنا است و در جایگاه مناسب از این قوانین در جهت دفاع از موکلین خود استفاده می کند.

بهترین وکیل خانواده در سنندج چه کسی است؟

حوزه فعالیت بهترین وکیل خانواده در سنندج

همان طور که از نام وکیل خانواده مشخص است، این وکیل در پرونده های خانواده فعال است که دعاوی مختلفی را در بر میگیرد. در واقع با توجه به اهمیت خانواده، مشکلات این حوزه به صورت تخصصی و در محاکم جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد. قضات و پرسنل این دادگاه ها هم دارای دانش و تجربه کافی برای وکالت چنین دعاوی می باشند. مجموعا دادگاه های خانواده و وکلای این حوزه در بخش های زیر فعالیت می کنند.

 • طلاق یا انحلال عقد ازدواج
 • حضانت فرزندان
 • شروط ضمن عقد
 • استرداد جهیزیه
 • اجرت المثل
 • سرپرستی
 • مهریه

وکیل خانواده می تواند در تمام و یا بخشی از این زمینه ها فعالیت نماید. مهم ترین موضوع در این زمینه توانایی وکیل در این حوزه ها است. برخی از وکلا ممکن است در بعضی از این زمینه ها تجربه بیشتری داشته باشند و به همین دلیل نیز در آن بخش فعال تر باشند.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در سنندج به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
آرام اسدیکردستان، سنندج
محمد ظاهر محمدیسنندج، خیابان پاسداران، سرای وکیلی
 شهرام صلواتیسنندج، میدان آزادی، پاساژ موسوی
محمد مستوفیکردستان، سنندج، خیابان حسن آباد، مجتمع اختصاصی وکلا
فاطمه رضاییسنندج، خیابان پاسداران، جنب پاساژ بهاره، مجتمع تندیس

10 تا از بهترین وکیل خانواده در سنندج را بشناسید!

آرام اسدی

آرام اسدی

جناب آقای آرام اسدی کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی هستند که در عرصه وکالت فعالیت می کنند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 31803 و عضو کانون وکلای دادگستری استان کردستان هستند. آقای اسدی وکالت پرونده های خانواده، قاچاق، تملک آپارتمان ها، اجراییات، ارث و وصیت را می پذیرند. ایشان حدود 3 سال است که در سنندج به وکالت دعاوی گوناگون و ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول هستند. صداقت، پشتکار، انصاف و شجاعت از ویژگی های برجسته ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: کردستان، سنندج

محمد ظاهر محمدی

محمد ظاهر محمدی

محمد ظاهر محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان کردستان هستند که در حال حاضر در سنندج وکالت می کنند. ایشان اثبات نموده اند که توانایی وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی گوناگون را دارند اما در زمینه پرونده های خانواده تسلط کاملی دارند. به همین دلیل ایشان توانسته اند عنوان بهترین وکیل خانواده در سنندج را به خود اختصاص دهند. جناب آقای محمدی، امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری و آنلاین را برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های خانواده و طلاق
 • پذیرش پرونده های مللکی مانند شهرداری و اختلاف در مالکیت
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری، جعل، چک، سفته و مناقصات

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، سرای وکیلی، طبقه دوم

شهرام صلواتی

شهرام صلواتی

آقای شهرام صلواتی را می توان در دسته وکلای خوب خانواده در سنندج قرار داد. پروانه وکالت شماره 91 متعلق به ایشان است که پس از کسب آن فعالیت های حقوقی خود را آغاز کردند. ایشان موفقیت های بسیاری را در وکالت پرونده های تحت وکالت خود به دست آورده اند که گویای معلومات بالا و تجربه ایشان است. این وکیل خبره همچنین توانسته اند با مشاوره های خود بسیاری از پرونده ها را به صلح و سازش برسانند. مردم سنندج به دلیل ویژگی های ایشان، به این وکیل اعتماد دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع لایحه، دادخواست و شکوائیه
 • قبول وکالت پرونده های خانواده، طلاق، نفقه و مهریه

آدرس: سنندج، میدان آزادی، پاساژ موسوی، طبقه دوم

محمد مستوفی

محمد مستوفی

از دیگر وکلای دادگستری در استان کردستان می توان از آقای محمد مستوفی یاد کرد. ایشان سال ها در سنندج خدمت نموده و لقب بهترین وکیل خانواده در سنندج را به خود اختصاص داده اند. جناب آقای مستوفی دارنده پروانه وکالت درجه یک هستند که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان سواد حقوقی لازم برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا می باشند اما در برخی دعاوی خانواده، کیفری و ملکی تخصص بیشتری دارند. خصوصیات اخلاقی ایشان در کنار دانش و مهارت سبب ثبت سابقه درخشانی شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی و لوایح
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان حسن آباد، مجتمع اختصاصی وکلا

فاطمه رضایی

فاطمه رضایی

خانم فاطمه رضایی جزو وکلای خوب کردستان و شهرستان سنندج هستند. پروانه وکالت درجه یک به شماره 26607 متعلق به ایشان است که پس از دریافت آن شروع به وکالت کردند. خانم رضایی با تکیه بر دانش، سواد حقوقی خود تعداد قابل توجهی از پرونده ها را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود. این وکیل کارکشته با اخلاق خوب و انصاف در دریافت حق الوکاله موفق شده اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده و مهریه

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، جنب پاساژ بهاره، مجتمع تندیس، طبقه اول

احمد کریمی

احمد کریمی

آقای احمد کریمی جزو وکلای خوب استان کردستان و شهر سنندج هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود و دریافت پروانه وکالت پایه یک فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. وکیل کریمی سال ها است وکالت پرونده های کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی را می پذیرند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های بارز ایشان است که سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، طلاق توافقی و مهریه
 • وکالت پرونده های حوزه مالی و تجاری مانند قراردادها و چک
 • پذیرش پرونده های املاک شامل اختلاف در مالکیت، اسناد رسمی و حق کسب و پیشه

آدرس: کردستان، سنندج

سرور بهرامی

سرور بهرامی

سرکار خانم سرور بهرامی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری استان کردستان هستند. پروانه وکالت درجه یک شماره 2963 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. ایشان تعداد زیادی پرونده را در سال های وکالت خود پذیرفته اند که درصد بالایی از آن ها به پیروزی ختم شده است. خانم بهرامی به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر در پرونده های خانواده، به عنوان بهترین وکیل خانواده در سنندج شناخته شده اند. امکان دریافت مشاوره به صورت غیر حضوری در دفتر ایشان فراهم است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست ها و لوایح
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر خضوری
 • قبول وکالت پرونده های خانواده، کیفری و ملکی

آدرس: سنندج، خیابان فردوسی، رو به روی هتل آبیدر، کوچه مظهر یک

مژگان مطلبی

مژگان مطلبی

خانم مطلبی را می توان جزو وکلای توانا و سرشناس در سنندج قرار داد. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود، موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 11029 شدند. خانم مطلبی با استفاده از هوش و توانایی های خود توانسته اند در درصد قابل توجهی از پرونده های خود به پیروزی دست یابند. مشاوره های ایشان همواره منجر به حل و فصل اختلافات موکلین گردیده است. همکاری با موسسات و ادارات مختلف در سابقه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حضوری، غیرحضوری و آنلاین
 • پذیرش پرونده های خانواده، طلاق توافقی، مهریه و نفقه

آدرس: سنندج، شالمان، شهرک شهرداری

نتایج حاصل از مراجعه به بهترین وکیل خانواده در سنندج

طبیعتا حضور یک وکیل در دعاوی حقوقی و کیفری گوناگون، نتایج مثبتی را به همراه خواهد داشت. در حیطه دعاوی خانواده هم این موضوع صادق است و وکیل می تواند کمک های شایانی به موکلین خود بنماید. اما آن چه اهمیت دارد، میزان تخصص و توانایی های وکیل است که می تواند این نتایج مثبت را افزایش دهد.

هر پرونده ای روال کار مخصوص به خود را دارد. حضور بهترین وکیل خانواده در خرم آباد که تجربه طی کردن این مراحل را دارد، سبب انجام سریع تر و اصولی تر مراحل می گردد. این موضوع منجر به تسریع صدور حکم و به نتیجه رساندن پرونده خواهد شد. از طرف دیگر انجام اقدامات درست و به موقع توسط فرد کاربلد احتمال کسب موفقیت را افزایش می دهد.  احتمال ایجاد تنش در دعاوی و به خصوص دعاوی خانواده بالا است.

با وجود وکیل دیگر نیازی به حضور خود موکلین نبوده و تنش های احتمالی کاهش می یابد. ضمن این که حضور وکیل باعث دلگرمی موکل شده و استرس و نگرانی را از او دور خواهد کرد.

نتایج حاصل از مراجعه به بهترین وکیل خانواده در سنندج

دعاوی خانواده حقوقی هستند یا کیفری؟

پرونده های قضایی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. پرونده های خانواده در دسته دعاوی حقوقی قرار دارند، زیرا مربوط به حقوق افراد خانواده نسبت به یکدیگر است. اما در برخی مواقع ممکن است این اختلافات منجر به ایجاد پرونده های کیفری نیز بشوند. برای مثال ممکن است در اختلاف میان زوجین و یا اعضای خانواده، ضرب و شتم صورت گرفته و به یکی از افراد آسیب وارد شود.

در هنگام بروز چنین مشکلاتی، پرونده از حوزه خانواده خارج شده و در حیطه سایر دعاوی قرار خواهد گرفت. در صورتی که عمل رخ داده شده، جرم انگاری شده باشد، پرونده در حوزه دعاوی کیفری قرار می گیرد و باید در دادگاه های کیفری مورد بررسی قرار بگیرد.

کلام آخر

یکی از مهم ترین بخش های دعاوی قضایی مربوط به حوزه خانواده است. این بخش بر سلامت جامعه تاثیر مستقیم دارد. وکیلی که در حیطه دعاوی خانواده فعالیت می کند، دارای تخصص و تجربه در این زمینه می باشد. پرونده های طلاق، مهریه، نفقه، عقد، حضانت فرزندان و بسیاری از موارد مشابه در این دسته قرار دارند. بهترین وکیل خانواده در سنندج می تواند به تسریع روند دادرسی و کسب نتایج مطلوب کمک نماید. دعاوی خانواده جزو پرونده های حقوقی هستند مگر این که شامل وقوع جرم باشند که در آن صورت باید در دادگاه کیفری پیگیری شوند. تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و به روز حقوقی را در زمینه خانواده در اختیار شما قرار دهیم. از این که به جمع همراهان سایت وکیل چی اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. شما عزیزان می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =

دکمه بازگشت به بالا