وکیلوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در زاهدان⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در زاهدان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. دعاوی ملکی حجم بالایی از پرونده های مراجع قضایی را به خود اختصاص داده است. این دعاوی که با مسائل مالی و سود و زیان طرفین دعوا سر و کار دارد دارای پیچیدگی و چالش های زیادی می باشد که گذر از این چالش ها و پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی نیازمند تجربه و آگاهی در زمینه قوانین و مقررات این دعاوی خواهد بود. لذا توصیه می کنیم در صورت مواجه با دعاوی ملکی حتما به منظور جلوگیری از هر گونه خسارت مالی از بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در زاهدان چه کسی است؟

وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که در زمینه قوانین و مقررات مربوط به اموال غیر منقول از قبیل ملک، زمین، آپارتمان، ویلا و غیره آگاهی و آشنایی کاملی داشته باشد و با حضور در جلسات دادرسی مربوط به این دعاوی بتواند در احقاق حقوق موکل خود از او دفاع کند.

بهترین وکیل ملکی در زاهدان با جمع آوری مدارک و ادله قابل اثبات و ارائه آن به دادگاه از وارد آمدن هر گونه خسارت مالی جبران ناپذیر جلوگیری کرده و با صبوری کلیه مسائل و مشکلات مربوط به پرونده را به صورت دقیقی مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می دهد و هر گونه مانع احتمالی را در مسیر پرونده از بین می برد.

بهترین وکیل ملکی در زاهدان چه کسی است؟

در چه مواردی به وکیل ملکی مراجعه کنیم؟

در پرونده های ملکی، به دلیل چالش هایی که در پیش رو قرار دارد عدم مراجعه به وکیل ملکی می تواند منجر به بروز خسارت های مالی جبران ناپذیری شود. از این رو توصیه می شود که برای دعاوی مرتبط با اموال غیر منقول به منظور تسریع در روند پرونده و جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل در مسیر پرونده و پیچیده تر شدن آن حتما از بهترین وکیل ملکی در زاهدان کمک بگیرید.

دعاوی ملکی با توجه به نوع و ماهیتی که دارند ممکن است به یکی از طریق ثبتی، کیفری و حقوقی در دادگاه مطرح شود که همانطور که می دانید تشخیص نوع طرح دعوا اولین و مهم ترین گام در پیگیری پرونده های ملکی به شمار می آید که تشخیص این امر تنها توسط بهترین وکیل ملکی در زاهدان امکان پذیر خواهد بود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در زاهدان را بشناسید!

حسن رمضانی

حسن رمضانی

حسن رمضانی یکی از بهترین وکیل ملکی در زاهدان می باشند. ایشان در پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی و پرونده های خلع ید، الزام به تنظیم سند، فک رهن و غیره سابقه درخشانی دارند و با مهارت و تجربه توانسته اند رضایت موکلین خود را در این حوزه جلب نمایند. آقای رمضانی در یگر حوزه های حقوقی، اعسار، امور ثبتی، قراردادها، خانواده، بیمه ای و مالیاتی نیز سابقه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، کوچه ۱۰، درب اول، سمت راست

شماره تماس: 09152615473

علی روانان

علی روانان

علی روانان یکی از وکلای پایه یک در زاهدان هستند. ایشان پرونه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و به صورت تخصصی در رسیدگی به دعاوی ملکی شروع به فعالیت کردند. آقای روانان با تسلطی که بر قوانین و مقررات ملکی دارند توانسته اند پرونده های زیادی را در این حوزه با عناوین مختلف به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تنظیم انواع لوایح دفاعی

آدرس: زاهدان، میدان امام علی (ع)، نبش خیابان امیرالمومنین ۳، مجتمع سپیده، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09153411526

حسین صبوری

حسین صبوری

حسین صبوری یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در زاهدان می باشند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها را دارند و در حوزه دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متبحر شناخته می شوند. آقای صبوری علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی به موکلین و مراجعه کنندگان خود به صورت حضوری و غیرحضوری نیز فعالیت دارند و مناسب ترین راه حل های قانونی را برای دستیبابی به نتیجه دلخواه به آنان پیشنهاد می دهند.

 تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09151431311

ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در زاهدان می باشند.ایشان در زمینه دعاوی حقوقی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی، قراردادها، بیمه ای و مالیاتی سابقه وکالت دارند و با تسلط بر قوانین و مقررات دعاوی ملکی، درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود رسانده اند. خانم دانش رمرودی با 6 سال سابقه وکالت درخشان در پرونده های ملکی را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در زاهدان معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، خیابان امام خمینی، جنب عکاسی خندان

شماره تماس: 09155412729

داوود متقیان

داوود متقیان

داوود متقیان وکیل پایه یک دادگستری در زاهدان می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و بیش از 9 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های ملکی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. آقای متقیان با تسلط بر قوانین ملکی و پیگیری های مداوم این پرونده ها در مراجع قضایی، نتیجه را به نفع موکلین خود در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت می کنند و از وارد آمدن هرگونه خسارت مادی و اطاله دادرسی جلوگیری به عمل می آورند.

 تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، ساختمان دکتر سعیدیان، طبقه اول

شماره تماس: 09159491022

علیرضا پورملائی

علیرضا پورملائی

علیرضا پورملائی وکیل پایه یک با 8 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی در زاهدان می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی تمرکز کرده و در این حوزه به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند. آقای پور ملائی درصد بالایی از پرونده های ملکی با عناوین مختلف از قبیل فک رهن، خلع ید، تصرف عدوانی، فروش مال غیر، تنظیم سند و غیره را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند و علاوه بر این در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، بعثت ۱۶، ساختمان سامسونگ، طبقه ۱، واحد ۳

شماره تماس: 09155418641

سعید فیروزی

سعید فیروزی

سعید فیروزی یکی از وکلای پایه یک در زاهدان هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از مرکز وکلای قوه قضایی در رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و غیره شروع به فعالیت کردند و در حوزه دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه شناخته می شوند. از دیگر سوابق آقای فیروزی می توان به مدرس دانشگاه، دکتری حقوق جزا و جرم شناسی و ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد.

 تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه

آدرس: زاهدان، نبش بهشتی 20

شماره تماس: 09151409126

ابوطالب ایاز

ابوطالب ایاز

ابوطالب ایاز وکیل پایه یک با 10 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی در زاهدان می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت در حوزه دعاوی ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و پرونده های زیادی را با عناوین مختلفی از قبیل خلع ید، تصرف عدوانی، فروش مال غیر و تنظیم سند به نتیجه مطلوب رسانده اند. از دیگر سوابق آقای ایاز می توان وكيل و مشاور حقوقي بانک صنعت ومعدن، وكيل و مشاور حقوقي چندین شرکت خصوصی، وکیل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان، وکیل شرکت سایه سمن سیستان و بلوچستان، وکیل شرکت فن آوری آویژه هامون زاهدان و دکتری حقوق عمومی را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • وكيل و مشاور حقوقي بانک صنعت ومعدن
 • وكيل و مشاور حقوقي چندین شرکت خصوصی
 • وکیل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان
 • وکیل شرکت سایه سمن سیستان و بلوچستان
 • وکیل شرکت فن آوری آویژه هامون زاهدان
 • دکتری حقوق عمومی

آدرس: زاهدان، نبش بهشتی 2، طبقه سوم

شماره تماس: 09178107789

مسلم عمادی انور

مسلم عمادی انور

مسلم عمادی انور وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در زاهدان می باشند. ایشان در رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی سابقه فعالیت دارند و در حوزه پرونده های ملکی به عنوان یکی از وکلای باتجربه و حرفه ای شناخته می شوند. آقای عمادی انور به موکلین خود مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، مقابل بانک مسکن، ساختمان ٤٤ وکلا، طبقه 1

شماره تماس: 09395784086

محمدرضا مالکی

محمدرضا مالکی

محمدرضا مالکی یکی از وکلای پایه یک در زاهدان هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها سابقه وکالت و فعالیت دارند و در زمینه دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای متخصص و باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09151431311

وظایف بهترین وکیل ملکی

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل ملکی در زاهدان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • وکیل ملکی باید از دانش حقوقی و قوانین و مقررات مربوط به انواع پرونده های ملکی آگاه باشد تا بتواند پرونده را در مسیر صحیح قانونی پیش برد. لذا اولین وظیفه وکیل ملکی تسلط و تبحر بر قوانین مربوطه می باشد.
 • بهترین وکیل در زاهدان باید در حوزه پرونده های ملکی با زیرکی بتواند اقدامات لازم را به موقع انجام داده و ازنتایج زیان بار و جبران ناپذیر جلوگیری به عمل آورد.
 • بهترین وکیل ملکی در زاهدان باید اطلاعات لازم را در مورد ملک موردنظر کسب نموده و با جمع آوری مدارک و اسناد لازم بتواند در جهت احقاق حقوق موکل خود پرونده را پیش برد.
 • وکلای ملکی باید برای کسب نتیجه موفقیت بر مباحث پرونده تمرکز کرده و در برخورد با مشکلات و مسائلی که در مسیر پرونده وجود دارد آرامش و خونسردی خود را حفظ کنند.
وظایف بهترین وکیل ملکی

هزینه بهترین وکیل ملکی در زاهدان

همانطور که پیشترنیز گفتیم عدم موفقیت در پرونده های ملکی می تواند موجب بروز خسارات مالی جبران ناپذیری شود از این رو حضور وکلای ملکی در پیگیری این دعاوی الزامی باشد. پرداخت حق الوکاله وکیل در مقایسه با از بین رفتن اموال موکل بسیار ناچیز بوده و تنها با کمک این وکلا می توانید اموال ارزشمند خود را حفظ کنید. حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در زاهدان به عواملی از قبیل ارزش اموال غیر منقول، میزان پیچیدگی پرونده، مدت زمان لازم برای پیگیری پرونده و تجربه وکیل بستگی دارد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل ملکی در زاهدان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیلچی با ما در ارتباط باشید.

اگر چندین نفر در یک ملک سهم داشته باشند و یکی از آن ها قصد فروش ملک را داشته باشد تکلیف چیست؟

هر ملک مشاعی اگر قابل افراز ( تقسیم) نباشه به درخواست هریک از شرکا، توسط دادگاه دستور فروش آن را صادر می‌کند.

اگر شخصی ملک را تصرف کند چگونه باید حکم تخلیه ملک گرفت؟

اگر ملکی که دارای سند رسمی می باشد تصرف گردد، مالک می تواند برای تخلیه ملک در دادگاه دعوای خلع ید مطرح کند.

قوانین و مقررات حوزه ملکی چیست؟

شامل تمامی قوانین و مقررات حوزه ملک و مستغلات آن از جمله تنظیم سند، طرح شکواییه و… است.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا