وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اراک⚡️【سال1403】⚖️

اشخاصی که درگیر پرونده های طلاق هستند، می دانند که در این مسیر به دانش حقوقی تخصصی نیاز دارند. وکیل فردی است که با در اختیار داشتن اطلاعات حقوقی و تجربه، می تواند در زمینه طلاق به موکلین خود کمک کند. ویژگی های بهترین وکیل طلاق در اراک، نکات ضروری که باید در قرارداد وکالت قید شود و … در این متن مورد بررسی قرار داده می شود، لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در اراک کیست؟

وکیل همان حقوق دان است که با تحصیل در رشته حقوق به دانش حقوقی در زمینه قوانین حاکم بر کشور احاطه کامل دارد. این فرد می تواند به عنوان وکیل مدافع، وکالت افراد مختلف را بپذیرد. با توجه به گستردگی حوزه های حقوقی، وکلا به صورت تخصصی به فعالیت در این حرف می پردازند. وکیل طلاق در خصوص دعاوی مربوط به خانواده و طلاق تبحر و تخصص بیشتری دارد.

وکیل طلاق می تواند در سرعت بخشیدن به روند پرونده کمک کند و احتمال موفقیت شما را افزایش دهد. موفقیت وکیل ارتباطی به محل دفتر وکالت او ندارد اما موکلین به اطلاع از مکان وی نیاز دارند. بهترین وکیل طلاق در اراک ممکن است در هر نقطه از این استان حضور داشته باشد. ما سعی داریم به شما در شناخت بهترین وکیل اراک کمک نماییم و آدرس برخی از این وکلای خوب را در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین وکیل طلاق در اراک کجاست؟

ویژگی های بهترین وکیل طلاق

دانستن ویژگی های وکیل موفق به ما در شناخت وی کمک می کند. مهم ترین ویژگی یک وکیل با سواد بودن اوست، زیرا ابزار کار یک وکیل سواد حقوقی است. تجربه بالا هم از دیگر ویژگی هایی است که یک وکیل به آن نیاز دارد. وجود دانش و تجربه منجر به کسب نتایج مطلوب در پرونده های تحت وکالت می شود، به همین سبب داشتن رزومه قوی و درخشان از دیگر ویژگی های بهترین وکیل طلاق در اراک است.

صداقت از جمله مواردی است که بسیار مورد توجه موکلین قرار دارد. وکیل باید شرایط پرونده را صادقانه با موکل خود در میان بگذارد. یک وکیل خوب محرم اسرار موکل است و به هیچ عنوان اسرار وی را فاش نمی کند. از منظر قانون هم وکیل نباید اسرار موکل را فاش نماید، زیرا در این صورت موکل می تواند علیه او طرح شکایت نماید.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اراک را بشناسید!

سید سعید میر محمدی

سید سعید میر محمدی

جناب آقای میر محمدی وکیل پایک یک دادگستری در استان اراک هستند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق عمومی تا مقطع دکترا ادامه داده اند. آقای سید سعید میر محمدی تدریس در دانشگاه، مدیریت حقوقی سازمان صنعت، معدن و تجارت، وکیل شرکت های آلومینیوم ایران دالکو، هلدینگ انرژی سپهر و بسیاری از شرکت های دیگر را در کارنامه کاری خود دارند. پروانه وکالت درجه یک به شماره 24373 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. این وکیل با تجربه حدود 13 سال که با مهارت های خود دعاوی بساری را به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و به خصوص طلاق
 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست و شکوائیه
 • قبول وکالت پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و تخلیه

آدرس: اراک، باغ ملی، جنب سینما عصر جدید، مجتمع احسان، طبقه 3، واحد 7

ابوالفضل فاضلی

ابوالفضل فاضلی

آقای فاضلی وکیل پایه یک دادگستری استان اراک هستند که حدود 6 سال است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 343 از کانون وکلا شده اند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. جناب آقای ابوالفضل فاضلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی خود را از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات مرکزی دریافت کرده اند. اخلاق خوب، صداقت، امانت داری و پشتکار این وکیل با تجربه از خصوصیات بارز ایشان می باشد. وکیل فاضلی با کسب موفقیت های بسیار عنوان بهترین وکیل طلاق در اراک را کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق و طلاق توافقی
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، کلاهبرداری و جعل

آدرس: اراک

احمد بنی جمال

احمد بنی جمال

جناب آقای بنی جمال را می توان جزو وکلای خوب و توانمند اراک معرفی نمود. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و سابقه دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا را دارند. آقای احمد بنی جمال سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های ثبتی، کیفری، خانواده و غیره را دارند. ایشان سابقه همکاری با بانک ها و تدریس در دانشگاه را دارند. آقای بنی جمال حدود یک دهه است که در عرصه وکالت فعالیت می کنند و موفقیت های قابل قبولی را هم به دست آورده اند. ایشان در وکالت پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، املاک و شهرداری تسلط بیشتری بر قوانین دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی حقوقی
 • ارائه مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: اراک، بلوار شهید جهان پناه، ساختمان آسا

صالحه رمضانی

صالحه رمضانی

سرکار خانم صالحه رمضانی دارای مدرک تحصیلی حقوق بین الملل در مقطع دکترا از دانشگاه علامه طباطبائی هستند. ایشان به عنوان وکیل دادگستری و مشاور حقوقی فعال در اراک هستند. پروانه وکالت شماره 27016 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. خانم رمضانی به صورت حرفه ای برای تنظیم قراردادها به زبان انگلیسی مسلط هستند. ایشان حدود یک دهه فعالیت حقوقی را به ثبت رسانده اند که با کسب موفقیت های بسیاری همراه بوده است. توانایی های این وکیل خبره سبب شده است مردم ایشان را به عنوان بهترین وکیل طلاق در اراک بشناسند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی ملکی مانند موجر و مستاجر
 • تخصص در پرونده های خانواده اعم از طلاق و اجرت المثل
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، جعل، تزویر، ربا و تقلب

آدرس: اراک

وحید صدیقی

وحید صدیقی

آقای صدیقی از وکلای سرشناس و با تجربه اراک هستند که حدود 9 سال است به ارائه فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت درجه یک به شماره 289 صادره از کانون وکلا و همچنین عضو کانون وکلا هستند. جناب آقای وحید صدیقی پس از دریافت کارشناسی حقوق قضایی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد در مجموعه حقوق ادامه دادند. در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. مشاوره های حقوقی این وکیل خبره سبب حل و فصل بسیاری از مشکلات موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده، طلاق، ملکی و ثبتی

آدرس: اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه 11

فاطمه بندی

فاطمه بندی

سرکار خانم فاطمه بندی از دیگر وکلای اراک هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. خانم بندی داراری مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند که 11 سال است در این حرفه فعالیت می کنند. اخلاق خوب، امانت داری، صداقت و پشتکار این وکیل با تجربه از ویژگی های برجسته ایشان می باشد. خانم بندی به دلیل کسب پیروزی در درصد قابل قبولی از پرونده ها، لقب بهترین وکیل طلاق در اراک را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق توافقی
 • تنظیم انواع قراردادها، اجاره نامه ها و مبایعه نامه ها
 • وکالت پرونده های ملکی مانند خرید و فروش املاک و حق کسب و پیشه

آدرس: اراک، خیابان عباس آباد، پاساژ بیژن، طبقه دوم

ندا مظفری

ندا مظفری

سرکار خانم ندا مظفری وکیل پایه یک فعال در اراک هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده و فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. خانم مظفری  چندین سال است که به وکالت مشغول می باشند که در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل خود می رسانند. این وکیل حاذق در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی نیز موفق عمل کرده اند و سبب حل مشکلات برخی از موکلین شده است. همکاری با سازمان ها و ادارت مختلف به عنوان وکیل و مشاور در سابقه ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون

آدرس: اراک، میدان فرمانداری، مجتمع فرمانیه، طبقه 5، واحد 20

مراحل کار بهترین وکیل طلاق در اراک

لازم است که افراد درگیر با پرونده های قضایی از روند کار این وکلا آشنا باشند. این موضوع در مسیر انتخاب وکیل و آگاهی اولیه در خصوص پیگیری پرونده لازم است. وکیل با تجربه ابتدا پرونده را بررسی می نماید و از جزئیات آن آگاه می شود. در صورتی که پرونده در حیطه تخصصی او باشد با موکل در خصوص سایر موارد لازم مانند حق الوکاله و غیره به توافق می رسد.

پس از آن بهترین وکیل طلاق در اراک، قرارداد وکالت الکترونیکی و دستی را تهیه می نماید. وکالت نامه نیز تنظیم شده و در اختیار وکیل قرار می گیرد. پس از آن وکیل باید با توجه به موضوع پرونده، دادخواست و یا شکوائیه لازم را تنظیم نموده و آن را ثبت نماید. پس از آن نیز تا به نتیجه رسیدن پرونده، در جلسات دادگاه حضور دارد و اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

مراحل کار بهترین وکیل طلاق در اراک

نکات ضروری که باید در قرارداد وکالت قید شود!

برای پیشگیری از ایجاد مشکلات گوناگون، قرارداد وکالت باید به صورت کاملا اصولی تنظیم شود. ضمانت های اجرایی لازم باید در نظر گرفته شده و با جزئیات کامل در قرارداد قید شود تا در صورت عدم عمل به تعهدات، امکان جبران خسارات وجود داشته باشد. از دیگر مواردی که باید در قرارداد وکالت نوشته شود، مشخصات کامل و آدرس وکیل و موکل است.

حتما به این نکته توجه شود که تمام موارد مورد نظر باید به صورت مکتوب در قرارداد نوشته شود و از توافق شفاهی خودداری شود. نکته مهم دیگر امضا قرارداد توسط طرفین آن است، هیچ قراردادی بدون امضا طرفین، ارزش و اعتبار قانونی ندارد. مبلغ دقیق حق الوکاله و اختیارات وکیل هم نباید در قرارداد فراموش شود.

کلام آخر

هر فردی برای پایان دادن به مشکلات حقوقی خود، می تواند به وکیل مراجعه نماید. اشخاصی که درگیر دعاوی طلاق هستند باید از وکیلی کمک بگیرند که در این زمینه تخصص داشته باشد. بهترین وکیل طلاق در اراک باید در کنار دانش و تجربه، صداقت، وفاداری و امانت داری داشته باشد. وی باید با مراحل کار خود آشنا باشد و به بهترین شکل اقدامات لازم را برای دفاع از موکل خود انجام دهد. در هنگام عقد قرارداد وکالت، باید دقت نمود و به کلیه نکات مهم و ضروری توجه کرد. ما در گروه وکیل چی تمام توان خود را به کار می گیریم تا مجموعه اطلاعات حقوقی مفیدی را برای شما همراهان گرامی گردآوری نماییم. از این که ما را در این مجموعه همراهی می کنید از شما کمال تشکر را داریم و پذیرای نظرات ارزشمند شما هستیم.

4.7/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 1 =

دکمه بازگشت به بالا