وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز ⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. برخی افراد ممکن است در خصوص اخذ زمین از منابع طبیعی با مشکلات حقوقی مواجه شوند که در چنین شرایطی با توجه به تخصصی و حساس بودن پرونده مربوطه لازم است که حتما از یک وکیل متخصص و متعهد در این حوزه کمک بگیرید. بهترین وکیل منابع طبیعی می تواند با ارائه مشاوره و هدایت پرونده در مسیر صحیح قانونی و به کارگیری راهکارهای درست از متضرر شدن موکل خود جلوگیری به عمل می آورد.

بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز کیست؟

وکیل منابع طبیعی در واقع همان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است که بعد از اخذ پروانه وکالت برحسب علاقه و تسلطی که بر قوانین مربوط به دعاوی منابع طبیعی پیدا کرده در این حوزه به صورت تخصصی شروع به فعالیت کند. بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز در جریان پرونده های مختلف در این زمینه تجربیات زیادی را کسب نموده و به موکلین خود کمک می کند تا پیگیری پرونده مربوطه را با شرایط نسبتا مساعدی و کسب نتیجه دلخواه به اتمام برسانند.

بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز با استفاده از مهارت هایی که در طی سالیان وکالت خود در این حوزه کسب نموده می تواند به راحتی جریان دادرسی پرونده را مدیریت کند و به افرادی که به هر نحوی درگیر این دعاوی شده اند کمک کند تا کمتر دچار صدمه، ضرر و زیان شوند.

بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز کیست؟

اهمیت کاری وکیل منابع طبیعی

بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز در طی سالیان وکالت خود به صورت کاملا اختصاصی با مفهوم منابع طبیعی سر و کار داشته و با چارچوب های خاصی که قانون برای آن در نظر گرفته آشنایی کاملی دارد.

همان طور که می دانید منابع طبیعی یک ثروت برای هر کشوری محسوب می شود و به عنوان یکی از عناصر مهم جامعه، می تواند برخی از مهم ترین نیازهای مورد نیاز افراد جامعه را تامین کند. لذا هر چقدر منابع طبیعی بیشتر باشد در نتیجه آن جامعه نیز قدرت بیشتری خواهد داشت.

با توجه به این که منابع طبیعی یکی از ارکان حائز اهمیت جامعه محسوب می شود از این رو بهترین وکیل منابع طبیعی نیز با یکی از رکن های اصلی در جامعه سر و کار داشته و به عنوان یکی از وکلای مهم شناخته می شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز را بشناسید!

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور یکی از بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری در زمینه رسیدگی به پرونده های منابع طبیعی و اراضی ملی شروع به فعالیت کردند و با 16 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره تخصصی  موفقیت های زیادی را در پیگیری این پرونده ها در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

 تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای فارس
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی وکیل پایه یک با بیش از 5 سال سابقه وکالت در شیراز می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های ملکی، امور ثبتی، تنظیم قراردادها و منابع طبیعی و اراضی ملی سابقه وکالت دارند و به موکلین و مراجعه کنندگان خود در این حوزه مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 5 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

راحله کیانی

راحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در شیراز می باشند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و در بررسی پرونده های مربوط به منابع طبیعی نیز جزو وکلای حرفه ای و خبره در شیراز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

امید شرکا

امید شرکا

امید شرکا یکی از وکلای پایه یک در شیراز می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها، بیمه ای و ارث و میراث سابقه وکالت دارند و در حوزه بررسی پرونده های مربوط به منابع طبیعی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و با 11 سال سابقه وکالت و موفقیت در درصد بالایی از این پرونده ها که وکالت آن را قبول کرده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز شناخته می شوند.

از دیگر سوابق آقای شرکا می توان وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس، وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس، نماینده و وکیل حرم شاه چراغ، وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس
 • نماینده و وکیل حرم شاه چراغ
 • وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده
 • ·       11 سال سابقه وکالت

آدرس: شیراز، قصرالدشت، روبروی مخابرات، ساختمان پلاتین، واحد 15

کاظم شایسته

کاظم شایسته

کاظم شایسته یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در شیراز می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و حرفه ای در شیراز در زمینه پرونده های منابع طبیعی معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری فارس
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: شیراز، فلکه گاز، نبش کوچه ۱۵ دفتر وکالت کاظم شایسته

رقیه قائدی

رقیه قائدی

رقیه قائدی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در شیراز می باشند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، تنظیم قراردادها و بیمه ای و مالیاتی را دارند و با تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به پرونده های منابع طبیعی دارند تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

از دیگر سوابق خانم قائدی می توان وکیل چندین بانک دولتی و خصوصی، وکیل موسسه های تجاری، مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شیراز را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل چندین بانک دولتی و خصوصی
 • وکیل موسسه های تجاری
 • مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شیراز

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهیدجمالی

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه وکیل پایه یک با 8 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری در شیراز می باشند. ایشان با تسلط بر قوانین و مقررات مربوط به پرونده هایی که وکالت کرده اند همواره نتیجه دلخواه موکلین خود را به دست آورده و موجب جلب رضایت آنان شده اند. آقای زراعت پیشه همچنین دعاوی مربوط به منابع طبیعی را نیز می پذیرند و در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

 تخصص و مهارت:

 • بیش از 8 سال سابقه کاری در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: شیراز، خیابان آیت الله بهشتی، نبش کوچه بهشتی دوم، ساختمان وکلا، طبقه دوم

امیر فتح پور

امیر فتح پور

امیر فتح پور وکیل پایه یک دادگستری با 17 سال سابقه وکالت در شیراز می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و منابع طبیعی فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه سوم

محمد علی کرمی

محمدعلی کرمی

محمدعلی کرمی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شیراز می باشند. ایشان دارای مدرک دکتری حقوق و 11 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری هستند. آقای کرمی در رسیدگی به پرونده های منابع طبیعی به صورت تخصصی فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • دکترای حقوق
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

ویژگی های بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز

وکلایی که در زمینه پرونده های منابع طبیعی فعالیت می کنند باید دارای خصوصیات منحصر به فردی باشند تا بتوان به آن ها اعتماد کرد. لذا چند مورد از مهم ترین این خصوصیات به قرار ذیل است:

 • اولین ویژگی بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز داشتن صبر و حوصله در بررسی پرونده است تا بتواند اقدامات قانونی مورد نیاز برای پیشبرد پرونده در مسیر صحیح را انجام دهد. وکلای منابع طبیعی به عنوان یک وکیل حرفه ای پرونده موکل خود را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد و از بهترین راهکارهای قانونی برای به نتیجه رساندن پرونده مربوطه استفاده می کنند.
 • بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز با تکیه بر تجربه و مهارت خود به موکلین و مراجعه کنندگان در این زمینه، مناسب ترین مشاوره حقوقی را ارائه می دهد و شرایط پرونده را به نحوی که مانع از ضایع شدن حقوق موکل شود به نحو احسن پیش می برد.
 • وکیل منابع طبیعی در شیراز همواره دانش حقوقی و اطلاعات خود را در مورد رسیدگی به این دعاوی از طریق مطالعه و تحقیق به روز نگه می دارد و طبق جدیدترین قوانین به موکلین خود در این حوزه مشاوره ارائه می دهد.
ویژگی های بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز

وکیل  منابع طبیعی با چه نوع مجازات هایی سر و کار دارد؟

بهترین وکیل منابع طبیعی با مجازات های تعزیری سر و کار داشته و براساس قوانین و مجازات هایی که توسط قانونگذار برای این جرائم تعیین شده شخص مجرم مجازات خواهد شد. لازم است که بدانید مجازات های تعزیری در بسیاری از موارد قابل تغییر است و وکیل می تواند با ارائه بهترین دفاعیه موجب کاهش مجازات برای موکل خود شود. اما ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که برخی از جرائم منابع طبیعی شامل تخفیف در مجازات نخواهد شد از این رو توصیه می کنیم که حتما پیگیری پرونده خود را به یک وکیل منابع طبیعی حرفه ای و متخصص بسپارید.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

اراضی ملی در بین کدام اراضی تقسیم بندی می‌شوند؟

از سال ۱۳۴۱ تمامی اراضی جنگل و بیشه‌ها به دولت تعلق گرفت. بنابراین افرادی که بیش از این دارای سند مالکیت بودند را دچار چالش کرده است.

تشخیص اراضی ملی از مستثنیات چگونه انجام می‌شود؟

چنانچه ملکی در حاشیه اراضی ملی قرار گرفته باشد یا سند آن برای قبل از سال ۱۳۴۱ باشد جز مستثنیات بوده و طبق قانون با آن برخورد می‌شود.

اسناد مورد نیاز برای اثبات مالکیت اراضی کدام است؟

اسناد و ادله با توجه به شرایط مختلف، متفاوت است. با این‌حال بسیاری از وکلا، مستند دعوا را سند مالکیت می‌دانند.

3/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا