وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بجنورد ⭐【آپدیت1402】⚖️ 

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در بجنورد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.یکی از حساس ترین شغل های تخصصی در جامعه وکالت است. وکیل به نمایندگی از موکل خود در مراجع قضایی حضور یافته و با استناد به قوانین از حقوق قانونی او دفاع می کند. لذا در صورت مواجه با پرونده های حقوقی و کیفری که نیازمند رسیدگی در مراجع قضایی می باشد حتما قبل از هرگونه اقدامی با بهترین وکیل مشورت کنید.

بهترین وکیل در بجنورد کیست؟

 وکیل فردی است که با توجه به پروانه وکالتی که به اواعطا شده می تواند از جانب موکل خود در تمامی مراجع قضایی حضور یافته و براساس قوانین و مقررات تعیین شده برای موضوع پرونده از حقوق موکل خود دفاع کند. بهترین وکیل در بجنورد ضمن این که تمرکز و تسلط کاملی بر قوانین حوزه تخصصی فعالیتی خود دارد در بررسی و حل و فصل پرونده های مختلف همواره بر تجربه و مهارت خود نیز تکیه می کند و با در نظر گرفتن شرایط موکل و جزئیات پرونده بهترین تصمیمات را اتخاذ می کند.

بهترین وکیل در خراسان رضوی از ویژگی های حرفه ای و اخلاقی نیز برخوردار بوده و در جهت پیشبرد پرونده به صورت عادلانه برخورد می کند و هرگز به منظور دریافت حق الزحمه بیشتر سعی در وانمود به پیچیده بودن پرونده نکرده و مانع از ایجاد استرس و اضطراب برای موکل خود خواهد شد.

بهترین وکیل در بجنورد کیست؟

 مقایسه وکیل پایه یک و پایه دو

وکلا براساس پروانه وکالت شامل دو نوع وکیل پایه یک وکیل پایه دو می شود که این دو نوع وکیل با هم تفاوت هایی به قرار ذیل دارند.

وکلای پایه دو برای پیگیری پرونده های کیفری محدودیت دارند و تنها به جرم هایی می توانند رسیدگی کنند که مجازات حبس آن ها کمتر از 10 سال، شلاق و جزای نقدی باشد و در رسیدگی به پرونده های حقوقی نیز تنها برای دعاوی باخواسته مالی کمتر از 500 میلیون ریال می توانند وکالت موکل و دفاع از او را بر عهده بگیرند. در دعاوی غیر مالی نیز بهترین وکیل در بجنورد تنها به اختلافات در اصل نکاح، اثبات و نفی نسب و اصل طلاق می تواند رسیدگی کند.

هیچگونه محدودیتی برای وکلای پایه یک دادگستری وجود ندارد و آن ها می توانند وکالت انواع پرونده های حقوقی و کیفری را بپذیرند و از حقوق موکلین خود دفاع کنند. قابل ذکر است که وکلایی که پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ می کنند باید به مدت دو سال دوره کارآموزی را زیر نظر وکیل سرپرست پشت سر بگذارند که در طی این دوره دو ساله پروانه وکالت آن ها پایه دو بوده و بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت علمی و پشت سرگذاشتن گزینش های مربوطه، پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ می کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در بجنورد را بشناسید!

صفیه مکرمی

صفیه مکرمی

صفیه مکرمی یکی از بهترین وکیل در بجنورد می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در رسیدگی و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و با تسلط بر قوانین توانسته اند پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود برسانند.

تخصص و مهارت

 • 13 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: بجنورد، چهارراه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، مقابل داروخانه محقر، طبقه 2

شماره تماس: 09155844858

امید سعادتی

امید سعادتی

امید سعادتی یکی از وکلای پایه یک و کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در حوزه پرونده های خانواده، امور ثبتی، قراردادها، الزام به تنظیم سند، ملکی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، تملک آپارتمان ها و غیره 5 سال سابقه فعالیت دارند و با تجربه و تبحری که در پیگیری این پرونده ها داشته اند به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در بجنورد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق
 • استاد حوزه و دانشگاه
 • 12 سال سابقه مدیرتی و مرتبط با حوزه حقوق

آدرس: بجنورد، میدان شهید، بن بست شکری، روبه روی پاساژ لادن، کوچه آزمایشگاه دکتر یوسفی کوچه سمت چپ پلاک540T طبقه 2

شماره تماس: 09151880994

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی با 18 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری و کسب موفقیت در درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت آن را قبول کرده اند را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل در بجنورد معرفی کرد. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و علاوه بر حوزه وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند و مولف دو جلد کتاب مدرس دوره های ارتقاء پایه وکلا نیز می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • مولف دو جلد کتاب مدرس دوره های ارتقاء پایه وکلا

آدرس: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 09151875010

مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، کیفری، امور ثبتی و دعاوی مدنی 6 سال سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و متبحر شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، میدان شهید، نبش داروخانه آریا، طبقه اول

شماره تماس: 05832721467

جواد جعفر زاده

جواد جعفر زاده

جواد جعفرزاده یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد می باشند. ایشان در رسیدگی و بررسی پرونده های ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در بجنورد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

شماره تماس: 09153087277

محمد مهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در بجنورد می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه پرونده های ملکی، کیفری، خانواده و غیره به صورت تخصصی فعالیت و سابقه طولانی وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، کوچه گرمه ای، بن بست اول

شماره تماس: 09153842978

حسین نصیری

حسین نصیری

حسین نصیری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی، بیمه ای و غیره سابقه وکالت دارند و درصد بالایی از این پرونده ها را با نتیجه مثبت و دلخواه موکلین خود به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، امیریه، کوچه شهید رنجبر( کاریز سابق)، پلاک 108، طبقه دوم

شماره تماس: 09155846811

مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در بجنورد می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های کیفری (سرقت، کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت)، خانواده (طلاق، نفقه، حضانت فرزندان، مهریه و غیره)، ملکی(تنظیم سند، خلع ید، فروش مال غیر، الزام به فک رهن و غیره) سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، شهید امامی ۹،ساختمان سپید

شماره تماس: 09151862586

آزاده صابری

آزاده صابری

آزاده صابری وکیل پایه یک با چندین سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های خانواده، کیفری، ملکی و امور ثبتی در بجنورد می باشند. ایشان با تسلط بر قوانین و تکیه بر مهارت و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، طالقانی شرقی، حد فاصل چهارراه مخابرات ومیدان شهید، کوچه عکاسی پارس، ساختمان آریا، طبقه 2

شماره تماس: 09155850865

علی افشار

علی افشار

علی افشار وکیل پایه یک با چندین سال سابقه وکالت درخشان در بجنورد می باشند. ایشان در رسیدگی و حل و فصل دعاوی ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری و غیره فعالیت دارند و با توجه به جزئیات پرونده و دقت بالا و تسلط بر تجربه و مهارت حقوقی خود توانسته اند نتیجه مثبت را برای درصد بالایی از این پرونده ها دریافت کنند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی

شماره تماس: 09155852006

وکالت عادی و وکالت بلاعزل به چه صورت است؟

طبق قانون قرارداد وکالت نوعی عقد جایز است به این معنا که موکل می تواند در صورت لزوم وکیل خود را عزل و قرارداد را نیز فسخ کند. اما در صورتی که وکیل بخواهد این حق را از موکل بگیرد باید براساس یک عقد قراردارد دیگر شرط عدم عزل خود را ذکر نماید و قرارداد مذکور نباید قابل فسخ باشد. لذا طرفین در قرارداد وکالت اعلام می دارند که به موجب عقد دیگری سلب حق عزل انجام شده است و بر این اساس دیگر موکل نمی تواند براساس تاریخ تعیین شده در توافق نامه وکیل را عزل کند.

لازم است بدانید وکالتنامه هایی که شرایط برای عزل وکیل طبق قرارداد دیگری ذکر نشده را وکالت نامه عادی می نامند یعنی موکل از حق عزل وکیل برخوردار است.

وکالت عادی و وکالت بلاعزل به چه صورت است؟

تعهدات بهترین وکیل در بجنورد در قبال موکل چیست؟

اگر در زمان رسیدگی به پرونده از جانب وکیل به موکل خسارتی وارد شود وکیل موظف است که براساس قانون برای جبران خسارت و جلب رضایت موکل اقدام کند. لذا بهترین وکیل در بجنور باید در انجام اموراتی که به او محول شده همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار دهد و از اختیارات و ظایف خود تجاور نکند.

وکیل باید گزارش تمامی خدمات حقوقی که انجام می دهد را به موکل خود ارائه دهد و در صورتی که برای یک پرونده بیش از یک وکیل استخدام شده باشد هیچکدام از آن ها نمی توانند بدون مشورت با سایر وکلا  در مسئله ای دخالت و یا تصمیم گیری کنند.

موکل نیز باید به تمامی تعهدات خود در برابر وکیل عمل کند و کلیه هزینه هایی که وکیل برای انجام امورات قضایی پرونده در دست اقدام پرداخت کرده است را به او بدهد. همچنین موکل باید براساس آنچه که در قرارداد برای حق الزحمه وکیل توافق شده به او پرداخت نماید.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در بجنورد را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم.

در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری وکیلی است که پس از قبولی در آزمون کارآموزی کانون وکلا دادگستری در پایان دوره کارآموزی در آزمون کانون وکلا نیز قبول شده و پروانه وکالت پایه یک دادگستری را از کانون وکلا دریافت می کند.

آیا وکیل پایه یک دادگستری می تواند در دو شهر دفتر وکالت داشته باشد؟

وکیل دادگستری صرفا حق دارد در شهری که پروانه فعالیت آن صادر گردیده دفتر وکالت داشته و تابلو وکالت نصب نماید .اما مجاز است که با حفظ تمرکز فعالیت در شهری که پروانه صادر گردیده، در سایر شهرهای ایران نیز وکالت نماید.

وکالت نامه و وکالت چیست؟

وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می‌شوند و به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می نماید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا