وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بجنورد⭐【سال1403】⚖️ 

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در بجنورد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از حساس ترین شغل های تخصصی در جامعه وکالت است. وکیل به نمایندگی از موکل خود در مراجع قضایی حضور یافته و با استناد به قوانین از حقوق قانونی او دفاع می کند. لذا در صورت مواجهه با پرونده های حقوقی و کیفری که نیازمند رسیدگی در مراجع قضایی می باشد حتما قبل از هرگونه اقدامی با بهترین وکیل مشورت کنید.

بهترین وکیل در بجنورد کیست؟

 وکیل فردی است که با توجه به پروانه وکالتی که به اواعطا شده می تواند از جانب موکل خود در تمامی مراجع قضایی حضور یافته و براساس قوانین و مقررات تعیین شده برای موضوع پرونده از حقوق موکل خود دفاع کند. بهترین وکیل در بجنورد ضمن این که تمرکز و تسلط کاملی بر قوانین حوزه تخصصی فعالیتی خود دارد در بررسی و حل و فصل پرونده های مختلف همواره بر تجربه و مهارت خود نیز تکیه می کند و با در نظر گرفتن شرایط موکل و جزئیات پرونده بهترین تصمیمات را اتخاذ می کند.

بهترین وکیل مشهد از ویژگی های حرفه ای و اخلاقی نیز برخوردار بوده و در جهت پیشبرد پرونده به صورت عادلانه برخورد می کند و هرگز به منظور دریافت حق الزحمه بیشتر سعی در وانمود به پیچیده بودن پرونده نکرده و مانع از ایجاد استرس و اضطراب برای موکل خود خواهد شد.

بهترین وکیل در بجنورد کیست؟

 مقایسه وکیل پایه یک و پایه دو

وکلا براساس پروانه وکالت شامل دو نوع وکیل پایه یک وکیل پایه دو می شود که این دو نوع وکیل با هم تفاوت هایی به قرار ذیل دارند.

وکلای پایه دو برای پیگیری پرونده های کیفری محدودیت دارند و تنها به جرم هایی می توانند رسیدگی کنند که مجازات حبس آن ها کمتر از 10 سال، شلاق و جزای نقدی باشد و در رسیدگی به پرونده های حقوقی نیز تنها برای دعاوی باخواسته مالی کمتر از 500 میلیون ریال می توانند وکالت موکل و دفاع از او را بر عهده بگیرند. در دعاوی غیر مالی نیز بهترین وکیل در بجنورد تنها به اختلافات در اصل نکاح، اثبات و نفی نسب و اصل طلاق می تواند رسیدگی کند.

هیچگونه محدودیتی برای وکلای پایه یک دادگستری وجود ندارد و آن ها می توانند وکالت انواع پرونده های حقوقی و کیفری را بپذیرند و از حقوق موکلین خود دفاع کنند. قابل ذکر است که وکلایی که پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ می کنند باید به مدت دو سال دوره کارآموزی را زیر نظر وکیل سرپرست پشت سر بگذارند که در طی این دوره دو ساله پروانه وکالت آن ها پایه دو بوده و بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت علمی و پشت سرگذاشتن گزینش های مربوطه، پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ می کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
⭐میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

نحوه شناسایی بهترین وکیل در بجنورد

برای شناخت یک وکیل مجرب در هر جای دنیا باید به از طریق روش های مختلف به شناسایی وکیل اقدام نمود. یکی از این راه ها مشورت گرفتن از افرادی است که قبلا به وکیل مراجعه نموده اند. این اشخاص از نزدیک شاهد اخلاق، تخصص حرفه ای و اطلاعات حقوقی وکیل بوده اند. در نتیجه می توانند اطلاعات زیادی را در خصوص ایشان در اختیار شما قرار دهند.

از سوی دیگر، از طریق فضای مجازی و جستجوی اینترنتی هم می توان به اطلاعاتی در مورد وکیل مورد نظر پی برد. در بسیاری از سایت ها نظرات موکلین سابق وکیل درج شده است. می توانید تا حدودی از این اطلاعات کمک بگیرید. سایت وکیل چی هم در این زمینه در اختیار شما است تا در مورد تحصیلات و تخصص های وکلا اطلاعات مختلفی را به شما منتقل نماید. البته در جلسه مشاوره ای که قبل از انعقاد قرارداد میان وکیل و موکل برگزار می شود هم می توان با وکیل آشنا شد. در این جلسات با بررسی پرونده و شنیدن نظرات وی و همچنین اطلاعات حقوقی وکیل امکان پی بردن به میزان تخصص او وجود دارد.

10 تا از بهترین وکیل در بجنورد را بشناسید!

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی با 18 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری و کسب موفقیت با توجه به دانش persuation (متقاعدسازی)که مدرس این دوره درسطح کشور هستند ، درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت آن را قبول کرده اند به نتیجه رسانده اند و ایشان را می توان به عنوان یکی از بهترین وکلا در بجنورد معرفی کرد. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و علاوه بر حوزه وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند و مولف دو جلد کتاب مدرس دوره های ارتقاء پایه وکلا نیز می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • مولف دو جلد کتاب مدرس دوره های ارتقاء پایه وکلا

آدرس: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 09151875010

مرتضی قاسمی

قاسمی

آقای مرتضی قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و جزایی در بجنورد می‌باشد و به حرفه وکالت تخصص دارد. ایشان به عنوان بهترین وکیل در بجنورد به فعالیت حقوقی و قضایی پرداخته، مشاوره‌های مفیدی را به مردم ارائه می‌دهند و به صورت تخصصی به حرفه وکالت مشغول هستند و تا به امروز موفق شده‌اند کارنامه موفقی را از خود به جای بگذارند. وکیل قاسمی در امور حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی بسیار متبحر و متخصص می‌باشند.
آقای مرتضی قاسمی وکیل قابل اعتماد، منصف و صادق با مردم است و تلاش خود را در به موفقیت رساندن پرونده‌های موکلین می‌کند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو رسمی کانون وکلای خراسان
 • مشاوره مدنی و جزایی
 • وکالت امور حقوقی، کیفری، خانواده

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد

شماره تماس: 05832721467

محسن فرجی

محسن فرجی از وکلا و کارشناسان حقوق در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در حوزه پرونده های خانواده، کیفری ، حقوقی ، الزام به تنظیم سند، ملکی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل ،و غیره سابقه فعالیت دارند و با دانش و تجربه ای که دارند در پیگیری این پرونده ها به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در بجنورد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • قبول کلیه دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: خراسان شمالی شریعتی جنوبی ۸

شماره تماس:

09159843268

امید سعادتی

امید سعادتی

امید سعادتی یکی از وکلای پایه یک و کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در حوزه پرونده های خانواده، امور ثبتی، قراردادها، الزام به تنظیم سند، ملکی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، تملک آپارتمان ها و غیره 5 سال سابقه فعالیت دارند و با تجربه و تبحری که در پیگیری این پرونده ها داشته اند به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در بجنورد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق
 • استاد حوزه و دانشگاه
 • 12 سال سابقه مدیرتی و مرتبط با حوزه حقوق

آدرس: بجنورد، میدان شهید، بن بست شکری، روبه روی پاساژ لادن، کوچه آزمایشگاه دکتر یوسفی کوچه سمت چپ پلاک540T طبقه 2

جواد جعفر زاده

جواد جعفر زاده

جواد جعفرزاده یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد می باشند. ایشان در رسیدگی و بررسی پرونده های ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در بجنورد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

محمد مهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا یکی از بهترین وکیل در بجنورد می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه پرونده های ملکی، کیفری، خانواده و غیره به صورت تخصصی فعالیت و سابقه طولانی وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، کوچه گرمه ای، بن بست اول

حسین نصیری

حسین نصیری

حسین نصیری بهترین وکیل در بجنورد و عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی، بیمه ای و غیره سابقه وکالت دارند و درصد بالایی از این پرونده ها را با نتیجه مثبت و دلخواه موکلین خود به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، امیریه، کوچه شهید رنجبر (کاریز سابق)، پلاک 108، طبقه دوم

مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در بجنورد می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های کیفری (سرقت، کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت)، خانواده (طلاق، نفقه، حضانت فرزندان، مهریه و غیره)، ملکی(تنظیم سند، خلع ید، فروش مال غیر، الزام به فک رهن و غیره) سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در بجنورد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، شهید امامی ۹،ساختمان سپید

آزاده صابری

آزاده صابری

آزاده صابری وکیل پایه یک با چندین سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های خانواده، کیفری، ملکی و امور ثبتی در بجنورد می باشند. ایشان با تسلط بر قوانین و تکیه بر مهارت و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، طالقانی شرقی، حد فاصل چهارراه مخابرات ومیدان شهید، کوچه عکاسی پارس، ساختمان آریا، طبقه 2

علی افشار

علی افشار

علی افشار وکیل پایه یک با چندین سال سابقه وکالت درخشان در بجنورد می باشند. ایشان در رسیدگی و حل و فصل دعاوی ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری و غیره فعالیت دارند و با توجه به جزئیات پرونده و دقت بالا و تسلط بر تجربه و مهارت حقوقی خود توانسته اند نتیجه مثبت را برای درصد بالایی از این پرونده ها دریافت کنند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی

وکالت عادی و وکالت بلاعزل به چه صورت است؟

طبق قانون قرارداد وکالت نوعی عقد جایز است به این معنا که موکل می تواند در صورت لزوم وکیل خود را عزل و قرارداد را نیز فسخ کند. اما در صورتی که وکیل بخواهد این حق را از موکل بگیرد باید براساس یک عقد قراردارد دیگر شرط عدم عزل خود را ذکر نماید و قرارداد مذکور نباید قابل فسخ باشد. لذا طرفین در قرارداد وکالت اعلام می دارند که به موجب عقد دیگری سلب حق عزل انجام شده است و بر این اساس دیگر موکل نمی تواند براساس تاریخ تعیین شده در توافق نامه وکیل را عزل کند.

لازم است بدانید وکالتنامه هایی که شرایط برای عزل وکیل طبق قرارداد دیگری ذکر نشده را وکالت نامه عادی می نامند یعنی موکل از حق عزل وکیل برخوردار است.

وکالت عادی و وکالت بلاعزل به چه صورت است؟

چگونگی پرداخت حق الوکاله

بعد از توافق طرفین قرارداد وکالت، مبلغ حق الوکاله وکیل مشخص می شود. البته باید در مورد چگونگی پرداخت دست مزد بهترین وکیل در بجنورد هم توافق انجام شود. زمان و نحوه پرداخت هزینه وکالت باید مشخص شده و در قرارداد ذکر گردد. زمان پرداخت حق الوکاله باید به صورتی تعیین شود که مورد رضایت هر دو طرف باشد. معمولا پرداخت به این صورت است که نصف هزینه در هنگام عقد قرارداد پرداخت می شود و مابقی آن پس از به نتیجه رسیدن پرونده تسویه خواهد شد.

اما ممکن است بین طرفین هر گونه توافقی نسبت به این موضوع انجام شود، به این شکل که تمام هزینه در ابتدا توسط وکیل دریافت شود و یا پس از مشخص شدن نتیجه موکل دست مزد وکیل را پرداخت کند. حتی ممکن است وکیل بپذیرد که موکل دست مزد وی را در طول زمان رسیدگی به پرونده در چند مرحله پرداخت نماید. بعضی از وکلا برای همکاری با موکلین خود امکان تقسیط حق الوکاله را هم فراهم نموده اند. به این صورت که در اقساط توافقی مبلغ دست مزد تا قبل ازپایان پرونده و یا پس از آن تسویه شود.

تعهدات بهترین وکیل در بجنورد در قبال موکل چیست؟

اگر در زمان رسیدگی به پرونده از جانب وکیل به موکل خسارتی وارد شود وکیل موظف است که براساس قانون برای جبران خسارت و جلب رضایت موکل اقدام کند. لذا بهترین وکیل در بجنورد باید در انجام اموراتی که به او محول شده همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار دهد و از اختیارات و ظایف خود تجاور نکند.

وکیل باید گزارش تمامی خدمات حقوقی که انجام می دهد را به موکل خود ارائه دهد و در صورتی که برای یک پرونده بیش از یک وکیل استخدام شده باشد هیچکدام از آن ها نمی توانند بدون مشورت با سایر وکلا  در مسئله ای دخالت و یا تصمیم گیری کنند.

موکل نیز باید به تمامی تعهدات خود در برابر وکیل عمل کند و کلیه هزینه هایی که وکیل برای انجام امورات قضایی پرونده در دست اقدام پرداخت کرده است را به او بدهد. همچنین موکل باید براساس آنچه که در قرارداد برای حق الزحمه وکیل توافق شده به او پرداخت نماید.

تعهدات بهترین وکیل در بجنورد در قبال موکل چیست؟

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در بجنورد را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم.

در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

4/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 17 =

دکمه بازگشت به بالا