وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شهرکرد ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در شهرکرد را به شما معرفی نماییم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. هر فردی ممکن است به دلایل مختلف ناچار به مراجعه به محاکم قضایی شود. در چنین شرایطی به یک وکیل نیاز دارد تا با دانش و مهارت خود از وی دفاع کند. در هر شهری صدها وکیل وجود دارد که فرد نمی داند باید به کدام یک از آن ها رجوع کند. این جا است که اهمیت شناخت بهترین وکیل مشخص می شود.

وکالت چیست؟

کلمه وکالت در لغت به معنی واگذار کردن است، اما از نظر حقوقی، وکالت یعنی این که فردی شخص دیگری را به عنوان نماینده خود برای انجام امور مشخصی انتخاب نماید. فرد وکالت دهنده، موکل و فرد وکالت گیرنده را وکیل می گویند.

واگذاری وکالت به دو صورت وکالت مطلق و وکالت مقید است. وکالت مطلق به این معنی است که موکل تمام امور خود را به بهترین وکیل شهرکرد می سپارد. اما وکیل مقید وکیلی است که تنها در مورد اموری مشخصی به وی وکالت داده شده است. برای اعطای وکالت باید قراردادی بین وکیل و موکل به صورت رسمی و کاملا واضح و شفاف منعقد گردد. در این قرارداد باید حیطه وظایف وکیل و اموری که در آن اجازه وکالت دارد عنوان شود. همچنین میزان حق الوکاله وکیل هم باید در متن قرارداد ذکر شود. هر گونه شرایط و نکاتی که مد نظر هر یک از طرفین که به تایید طرف مقابل هم رسیده باشد را باید در قرارداد ذکر کرد.

وکالت چیست؟

بهترین وکیل شهرکرد کیست؟

برای انتخاب وکیل، باید سعی کنیم بهترین وکیل را انتخاب نماییم. زیرا انتخاب نادرست نه تنها کمکی به ما نمی کند بلکه هزینه بیش تری هم به ما تحمیل می شود. بهترین وکیل در شهرکرد، وکیلی است که دارای تحصیلات مرتبط و پروانه وکالت باشد.

بهتر است پروانه وکالت وکیل مورد نظر پروانه پایه یک باشد زیرا برای وکلای پایه دو محدودیت در کار وجود دارد و این افراد اجازه وکالت تمامی پرونده ها را ندارند. از طرف دیگر یک وکیل خوب باید دارای سابقه لازم در امر وکالت باشد تا تجربه لازم برای حضور در جلسات دادرسی و ارائه دفاعیه از موکل خود را داشته باشد. بهترین وکیل ایران را از درصد بالای پیروزی در پرونده های پیشین می توان شناخت. چنین وکیلی در کنار تجربه و دانش بالا دارای اخلاق نیکو و وجدان کاری نیز می باشد. دقت و ریز بینی هم از دیگر خصایصی است که می توان برای بهترین وکیل شهرکرد برشمرد.

10 تا از بهترین وکیل در شهرکرد را بشناسید!

پروین اسماعیل زاده

پروین اسماعیل زاده

خانم اسماعیل زاده از جمله بهترین وکیل شهرکرد هستند که در حال حاضر در شهرکرد فعالیت دارند. ایشان عضو کانون وکلای استان بوده و توان وکالت کلیه پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و ملکی را دارند. ایشان در طول سالیان وکالت خود سعی بر دفاع از حق کرده اند. میزان موفقیت بالای پرونده های ایشان و همچنین رضایت موکلین این وکیل با سابقه نشانه دانش و تخصص و همچنین اخلاق حرفه ای این وکیل موفق شهرکرد است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • پذیرش پرونده های محتلف

آدرس: شهرکرد، خیابان کاشانی، خیابان تربیت، بن بست اول، طبقه دوم

تلفن تماس: 09131820890

مهدی اسدی جاجایی

مهدی اسدی جاجایی

ایشان از وکلای پایه یک برجسته شهر کرد هستند که دارای پروانه وکالت به شماره 48686 می باشند. آقای اسدی جاجایی، در حوزه دعاوی خانوادگی مانند مهریه، نفقه و حضانت و همچنین کلیه دعاوی ملکی، ثبتی، حقوقی و کیفری فعالیت دارند. این وکیل با اخلاق پسندیده و دانش تخصصی خود توانسته است به میزان قابل توجهی رضایت موکلین خود را جلب نماید. جهت رفاه مراجعه کنندگان امکان ارائه مشاوره و خدمات وکالت به صورت غیر حضوری و آنلاین هم برای موکلین فراهم شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادهای مختلف
 • ثبت کلیه اوراق و اسناد قضایی

آدرس: استان چهار محال بختیاری، شهرکرد، خیابان باهنر، کوچه 67، پلاک1

تلفن تماس: 03832224055

سولماز اشراقی

سولماز اشراقی

خانم اشراقی یکی دیگر از وکلای خوب پایه یک دادگستری شهرکرد هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 21793 و عضو کانون وکلای چهار محال و بختیاری هستند. خانم سولماز اشراقی، وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و خانوادگی را در سر تا سر ایران می پذیرند. ایشان تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را با پیروزی به سرانجام رسانده اند. این موضوع نشان دهنده تسلط ایشان بر قوانین و تجربه بالای این وکیل است. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت پرونده های حقوقی وکیفری

آدرس: شهرکرد، خیابان مولوی، نبش کوچه 1/41

تلفن تماس: 09103120489- 03832244321

امین امانی بابادی

امین امانی بابادی

ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 9695 هستند که به عنوان وکیل پایه دادگستری در شهر کرد فعالیت دارند. آقای امانی بابادی فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد و دارنده دکترا حقوق بین الملل هستند.

 دکتر امانی کتاب های مختلفی از جمله تحول مفهوم مشروع در حقوق بین الملل و جبران خسارت بزه دیدگان جنایات علیه بشریت در حقوق بین الملل را تالیف کرده اند. ایشان همچنین مشاور حقوقی سازمان پیام نور کشور و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور چهار محال و بختیاری هستند. چندین سال سابقه تدریس در دانشگاه های پیام نور، مشاور حقوقی مدیر کل فنی و حرفه ای و عضو حقوقی شورای پیگیری شورای شهر شهرکرد هم در کارنامه ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های دفاع مشروع در حقوق بین املل

آدرس: شهرکرد، خیابان شریعتی، نبش کوچه 44

تلفن تماس: 09132808603

فرزاد امیدی

فرزاد امیدی

آقای فرزاد امیدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت به شماره 11048 می باشند. ایشان در دعاوی خانوادگی، کیفری و حقوقی تخصص و تجربه وکالت دارند. تلاش آقای امیدی همواره احقاق حق افراد مظلوم بوده است. امکان استفاده از خدمات حضوری و غیر حضوری در دفتر وکالت ایشان برای مراجعه کنندگان فراهم شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها
 • پذیرش وکالت انواع دعاوی

آدرس: استان چهار محال و بختیاری، شهرکرد، چهار راه فصیحی، کوچه 48،مجتمع کوثر، طبقه 4

تلفن تماس: 09133801056- 03832250206

حمزه امیدی

حمزه امیدی

آقای امیدی وکیل پایه یک دادگستری، فعال در شهرکرد می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی هستند. حمزه امیدی دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه می باشد. حوزه تخصصی وکالت ایشان دعاوی مالی و تجاری، مناقصات، جرایم رایانه ای، کلاهبرداری، دعاوی ملکی و سرقفلی است. پرونده های بسیاری با وکالت ایشان با پیروزی مختومه گشته اند که این موضوع گواهی بر دانش و تخصص خوب این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: شهرکرد، خیابان سعدی، حد فاصل چهار راه فصیحی و کلانتری 11، نبش کوچه 48، ساختمان مهرگان، طبقه 3، واحد 7

تلفن تماس: 09131840384- 03832264265

بیژن امیدیان

بیژن امیدیان

آقای امیدیان جزو وکلای خوب استان چهار محال و بختیاری هستند که عضو کانون وکلا استان نیزهستند. ایشان در وکالت پرونده های حوزه های مختلف مانند دعاوی خانوادگی، کیفری و حقوقی فعالیت می کنند. تلاش آقای بیژن امیدیان همواره برای دفاع از حق فرد محق بوده است. حسن خلق و دانش بالای ایشان سبب رضایت موکلین از این وکیل خوب کشور شده است. کلیه مراجعه کنندگان به دفتر وکالت ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از خدمات وکالت ایشان بهره مند شوند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تهیه کلیه اوراق قضایی
 • تنظیم انواع دادخواست و شکوائیه

آدرس: شهرکرد، خیابان دوازده محرم جنوبی، ساختمان ولیعصر، طبقه 3، واحد 139

تلفن تماس: 09131838602

شیرین امیریان

شیرین امیریان

ایشان از وکلایی هستند که در شهرکرد به وکالت مشغول هستند. خانم امیریان دارای پروانه وکالت و عضو کانون وکلا می باشند. وکیل امیریان جزو وکلای با تجربه ای هستند که در طول دوران وکالت خود فقط برای احقاق حق تلاش کرده اند. ایشان به گونه ای از موکل خود دفاع می کنند که گویی منافع خودشان درگیر پرونده است. موکلین خانم شیرین امیریان از وکالت و اخلاق خوب ایشان رضایت کامل دارند. افرادی که قصد دارند وکالت پرونده های خود را به این وکیل با تجربه واگذار کنند می توانند به صورت غیر حضوری هم با ایشان ارتباط برقرار کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: شهرکرد، خیابان سعدی، نبش کوچه 43، جنب کلانتری 11

تلفن تماس: 09138799246

علیرضا الیاسی

علیرضا الیاسی

یکی از وکلای پایه یک خوب شهرکرد آقای علیرضا الیاسی هستند. ایشان همچنین عضو کانون وکلا و دارای پروانه وکالت می باشند. کلیه پرونده های حقوقی و کیفری از جمله پرونده های خانوادگی، طلاق و نفقه، کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، دعاوی ملکی و ثبتی توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت در پرونده های پیشین و سابقه درخشان ایشان نشانه دانش بالای آقای الیاسی است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: اردل، بلوار شهدا

تلفن تماس: 09132808488

مهرنوش میرزاییان

مهرنوش میرزاییان

خانم میرزاییان هم از وکلای خوب پایه یک شهرکرد می باشند. ایشان با تلاش و پیگیری مستمر پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت کرده اند. دانش بالا، تخصص و اخلاق نیکوی ایشان سبب ایجاد یک کارنامه کاری موفق برای این وکیل خبره شده است. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه کرده و یا به صورت غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداها و دادخواست ها
 • قبول وکالت کلیه دعاوی کیفری و حقوقی

آدرس: شهرکرد، خیابان سعدی شرقی، نبش کوچه 43، جنب کلانتری11

تلفن تماس: 09133800318

وکالت زنان در دادگستری

امروزه بانوان بسیاری در رشته حقوق تحصیل کرده و دارای پروانه وکالت هستند. نکته ای که در مورد وکالت خانم ها وجود دارد این است که وکلای زن، به دلیل دقت و حوصله زیاد با توجه بیش تری پرونده را بررسی می کنند و ممکن است نکات قابل توجهی هم کشف کنند.

در بعضی دعاوی به خصوص دعاوی خانوادگی، موکلین ترجیح می دهند که با وکلای زن در ارتباط باشند تا راحت تر بتوانند مسائل خود را با وی در میان بگذارند. در مورد چنین پرونده هایی ممکن است اگر وکیل آقا باشد به دلیل خجالت و برخی مسائل اسلامی، نکات مهمی در مورد پرونده از وکیل پنهان بماند.

حق الوکاله وکیل زن هم تفاوتی با دست مزد وکلای آقا ندارد و تنها به عنوان پرونده و شرایط آن و البته توافق با موکل وابسته است. البته باید توجه داشته باشیم که در وکالت ان چه اهمیت دارد دانش و تجربه وکیل است و جنسیت خیلی در این شغل دخالت ندارد.

وکالت زنان در دادگستری

انواع قرارداد وکالت

قرارداد وکالت انواع مختلفی دارد که با توجه به موضوع و شرایط وکالت تعیین می شود. انواع این قرارداد به شرح زیر است:

وکالت حقوقی یا مدنی: این نوع قرارداد وکالت نیازی به داشتن تحصیلات حقوقی ندارد و هر شخص می تواند برای انجام امری مشخص به فردی وکالت حقوقی بدهد. این قرارداد باید به صورت رسمی و در دفترخانه منعقد گردد.

وکالت دادگستری یا قضایی: قرارداد وکالت دادگستری قراردادی است که طی آن وکیل متعهد می شود که از موکل خود در محاکم قضایی دفاع نماید. برای انجام این نوع وکالت داشتن پروانه وکالت  پایه یک دادگستری الزامی است. این قرارداد باید در سامانه قرارداد الکترونیکی قوه قضاییه ثبت گردد.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در شهرکرد را به شما معرفی نمودیم. سعی داشتیم اطلاعات کاربردی دیگری را در مورد وکالت و مسائل مرتبط با آن برای شما عزیزان جمع آوری نماییم.

 امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

وکالت کاری چیست؟

این نوع وکالت معمولا برای انجام کارهای اداری داده می شود و ارتباطی به محاکم قضایی ندارد.

شرایط وکالت کاری چیست؟

برای اعطای یک وکالت کاری موضوع وکالت باید مشروع باشد، موکل به سن بلوغ رسیده و در صحت عقل وکالت را به شخص دیگری بدهد و وکیل هم اهلیت قانونی داشته باشد.

آیا وکالت کاری که به صورت دستی تنظیم شده است قانونی است؟

خیر وکالت باید به صورت رسمی و دفترخانه ای باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا