وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرکرد❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل شهرکرد را به شما معرفی نماییم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. هر فردی ممکن است به دلایل مختلف ناچار به مراجعه به محاکم قضایی شود. در چنین شرایطی به یک وکیل نیاز دارد تا با دانش و مهارت خود از وی دفاع کند. در هر شهری صدها وکیل وجود دارد که فرد نمی داند باید به کدام یک از آن ها رجوع کند. این جا است که اهمیت شناخت بهترین وکیل مشخص می شود.

وکالت چیست؟

کلمه وکالت در لغت به معنی واگذار کردن است، اما از نظر حقوقی، وکالت یعنی این که فردی شخص دیگری را به عنوان نماینده خود برای انجام امور مشخصی انتخاب نماید. فرد وکالت دهنده، موکل و فرد وکالت گیرنده را وکیل می گویند.

واگذاری وکالت به دو صورت وکالت مطلق و وکالت مقید است. وکالت مطلق به این معنی است که موکل تمام امور خود را به بهترین وکیل شهرکرد می سپارد. اما وکیل مقید وکیلی است که تنها در مورد اموری مشخصی به وی وکالت داده شده است. برای اعطای وکالت باید قراردادی بین وکیل و موکل به صورت رسمی و کاملا واضح و شفاف منعقد گردد. در این قرارداد باید حیطه وظایف وکیل و اموری که در آن اجازه وکالت دارد عنوان شود. همچنین میزان حق الوکاله وکیل هم باید در متن قرارداد ذکر شود. هر گونه شرایط و نکاتی که مد نظر هر یک از طرفین که به تایید طرف مقابل هم رسیده باشد را باید در قرارداد ذکر کرد.

وکالت چیست؟

بهترین وکیل شهرکرد کیست؟

برای انتخاب وکیل، باید سعی کنیم بهترین وکیل را انتخاب نماییم. زیرا انتخاب نادرست نه تنها کمکی به ما نمی کند بلکه هزینه بیش تری هم به ما تحمیل می شود. بهترین وکیل شهرکرد، وکیلی است که دارای تحصیلات مرتبط و پروانه وکالت باشد.

بهتر است پروانه وکالت وکیل مورد نظر پروانه پایه یک باشد زیرا برای وکلای پایه دو محدودیت در کار وجود دارد و این افراد اجازه وکالت تمامی پرونده ها را ندارند. از طرف دیگر یک وکیل خوب باید دارای سابقه لازم در امر وکالت باشد تا تجربه لازم برای حضور در جلسات دادرسی و ارائه دفاعیه از موکل خود را داشته باشد. بهترین وکیل را از درصد بالای پیروزی در پرونده های پیشین می توان شناخت. چنین وکیلی در کنار تجربه و دانش بالا دارای اخلاق نیکو و وجدان کاری نیز می باشد. دقت و ریز بینی هم از دیگر خصایصی است که می توان برای بهترین وکیل شهرکرد برشمرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل شهرکرد را بشناسید!

مرضیه علیدوستی شهرکی

مرضیه علیدوستی شهرکی

مرضیه علیدوستی شهرکی وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی با بیش از سیزده سال سابقه ی وکالت

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی کیفری (تخفیف و تعلیق مجازات، پابندالکترونیکی، درخواست عفو ،نشر اکاذیب، توهین، فحاشی و…)
 • متخصص در دعاوی ملکی (تأیید فسخ معاملات،إبطال سند ،إلزام به انجام تعهدات ،إلزام به انتقال سند رسمی و …)
 • متخصص در دعاوی مالی (درخواست اجراییه چک، مطالبه ی طلب و …)
 • متخصص در جرایم سایبری (شرکت‌های هرمی، بازاریابی سایت‌های شرط‌بندی، کلاهبرداری رایانه‌ای، تحصیل مال نامشروع، تهدید به انتشار عکس و فیلم خصوصی و… )
 • متخصص در دعاوی خانواده (طلاق از جانب زوجه ، طلاق توافقی ،مطالبه مهریه ،مطالبه ی نفقه فرزند مشترک و لغو حضانت، تعیین ملاقات طفل و …)
 • بهترین وکیل ملکی و خانوادگی

آدرس دفتر: شهرکرد_میدان انقلاب _نبش کوچه ۳۹_طبقه ی اول _واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۳۸۷۹۹۳۰۹

اکرم روحی

اکرم روحی بهترین وکیل شهرکرد

خانم اکرم روحی، نویسنده و وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضائیه، با مدرک فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی، دارای «گواهینامه بین المللی رضایت مشتری» 2004:ISO 10002 و نفر اول جایزه داستان زنان ایران می باشند.
از ایشان دو عنوان کتاب به چاپ رسیده است که عنوان یکی از آنها « درحنا » است.

خانم اکرم روحی سوابق شغلی زیر را دارا می باشند:

عضو شورای اسلامی شهر شهرکرد (مرکز استان چهارمحال بختیاری با رقم ۱۲۵۴۴ رای )
عضو کمیسیون ماده 100 شهرداری
عضو کمیسیون حل اختلاف مالیاتی
رییس کمیسیون حقوقی و املاک شورای شهر
کارشناس و نماینده حقوقی شهرداری شهرکرد
دبیر شورای حل اختلاف دادگستری شهرکرد

گفتنی است برخی از تخصص های ایشان عبارت است از:

تخصص در پرونده های تعزیراتی بویژه قاچاق کالا و ارز و…

و پرونده های خانواده شامل:
مهریه، اعسار از پرداخت مهریه، توقیف اموال، تمکین، ترک انفاق، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق، حضانت اطفال، ازدواج مجدد و …

دعاوی ملکی و مالی شامل:
بطلان معاملات ، ابطال سند رسمی، قراردادها (شامل اثبات و فسخ و تقاضای اجرای مفاد آنها) ، تقسیم ترکه و تقاضای صدور دستور فروش ملک، اعسار از پرداخت محکوم به، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد و …

دعاوی و امور مربوط به شهرداری‌ها:
درخصوص حکم تخریب بنا، تغییر کاربری ملک و یا جریمه صادره از کمیسیون ماده صد، طرح شکایت در دیوان عدالت اداری و امور مربوط به اخذ پایان کار و مطالبه معوض املاک مشمول طرح یا تحت تصرف شهرداری و …

دعاوی کیفری :
قتل عمد و غیر عمد، فروش مال غیر، تصرف عدوانی ، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول ، توهین ، تهدید ، افترا ، ضرب و جرح عمدی، تصادف منجر به خسارت، دیه یا فوت ، اعتیاد ، شرب خمر و …)

نشانی دفتر وکالت: 
شهرکرد، خیابان ۱۷ شهریور _ سعدی، کوچه ۲۷، پلاک ۱۸/۱

وکالت در سراسر کشور پذیرفته می شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره خانم اکرم روحی، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09132822941
تلفن دفتر: 03833346365 ( از ساعت۱۷ الی ۲۰ )

سولماز اشراقی

سولماز اشراقی

خانم اشراقی یکی دیگر از وکلای خوب پایه یک دادگستری شهرکرد هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 21793 و عضو کانون وکلای چهار محال و بختیاری هستند. خانم سولماز اشراقی، وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و خانوادگی را در سر تا سر ایران می پذیرند. ایشان تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را با پیروزی به سرانجام رسانده اند. این موضوع نشان دهنده تسلط ایشان بر قوانین و تجربه بالای این وکیل است. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت پرونده های حقوقی وکیفری

آدرس: شهرکرد، خیابان مولوی، نبش کوچه 1/41

امین امانی بابادی

امین امانی بابادی

ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 9695 هستند که به عنوان وکیل پایه دادگستری در شهر کرد فعالیت دارند. آقای امانی بابادی فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد و دارنده دکترا حقوق بین الملل هستند.

 دکتر امانی کتاب های مختلفی از جمله تحول مفهوم مشروع در حقوق بین الملل و جبران خسارت بزه دیدگان جنایات علیه بشریت در حقوق بین الملل را تالیف کرده اند. ایشان همچنین مشاور حقوقی سازمان پیام نور کشور و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور چهار محال و بختیاری هستند. چندین سال سابقه تدریس در دانشگاه های پیام نور، مشاور حقوقی مدیر کل فنی و حرفه ای و عضو حقوقی شورای پیگیری شورای شهر شهرکرد هم در کارنامه ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های دفاع مشروع در حقوق بین املل

آدرس: شهرکرد، خیابان شریعتی، نبش کوچه 44

فرزاد امیدی

فرزاد امیدی

آقای فرزاد امیدی یکی از بهترین وکیل شهرکرد، دارای پروانه وکالت به شماره 11048 می باشند. ایشان در دعاوی خانوادگی، کیفری و حقوقی تخصص و تجربه وکالت دارند. تلاش آقای امیدی همواره احقاق حق افراد مظلوم بوده است. امکان استفاده از خدمات حضوری و غیر حضوری در دفتر وکالت ایشان برای مراجعه کنندگان فراهم شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها
 • پذیرش وکالت انواع دعاوی

آدرس: استان چهار محال و بختیاری، شهرکرد، چهار راه فصیحی، کوچه 48،مجتمع کوثر، طبقه 4

حمزه امیدی

حمزه امیدی

آقای امیدی بهترین وکیل شهرکرد، فعال در شهرکرد می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی هستند. حمزه امیدی دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه می باشد. حوزه تخصصی وکالت ایشان دعاوی مالی و تجاری، مناقصات، جرایم رایانه ای، کلاهبرداری، دعاوی ملکی و سرقفلی است. پرونده های بسیاری با وکالت ایشان با پیروزی مختومه گشته اند که این موضوع گواهی بر دانش و تخصص خوب این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: شهرکرد، خیابان سعدی، حد فاصل چهار راه فصیحی و کلانتری 11، نبش کوچه 48، ساختمان مهرگان، طبقه 3، واحد 7

بیژن امیدیان

بیژن امیدیان

آقای امیدیان جزو وکلای خوب استان چهار محال و بختیاری هستند که عضو کانون وکلا استان نیزهستند. ایشان در وکالت پرونده های حوزه های مختلف مانند دعاوی خانوادگی، کیفری و حقوقی فعالیت می کنند. تلاش آقای بیژن امیدیان همواره برای دفاع از حق فرد محق بوده است. حسن خلق و دانش بالای ایشان سبب رضایت موکلین از این وکیل خوب کشور شده است. کلیه مراجعه کنندگان به دفتر وکالت ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از خدمات وکالت ایشان بهره مند شوند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تهیه کلیه اوراق قضایی
 • تنظیم انواع دادخواست و شکوائیه

آدرس: شهرکرد، خیابان دوازده محرم جنوبی، ساختمان ولیعصر، طبقه 3، واحد 139

شیرین امیریان

شیرین امیریان

ایشان از وکلایی هستند که در شهرکرد به وکالت مشغول هستند. خانم امیریان دارای پروانه وکالت و عضو کانون وکلا می باشند. وکیل امیریان جزو وکلای با تجربه ای هستند که در طول دوران وکالت خود فقط برای احقاق حق تلاش کرده اند. ایشان به گونه ای از موکل خود دفاع می کنند که گویی منافع خودشان درگیر پرونده است. موکلین خانم شیرین امیریان از وکالت و اخلاق خوب ایشان رضایت کامل دارند. افرادی که قصد دارند وکالت پرونده های خود را به این وکیل با تجربه واگذار کنند می توانند به صورت غیر حضوری هم با ایشان ارتباط برقرار کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: شهرکرد، خیابان سعدی، نبش کوچه 43، جنب کلانتری 11

علیرضا الیاسی

علیرضا الیاسی

یکی از وکلای پایه یک خوب شهرکرد آقای علیرضا الیاسی هستند. ایشان همچنین عضو کانون وکلا و دارای پروانه وکالت می باشند. کلیه پرونده های حقوقی و کیفری از جمله پرونده های خانوادگی، طلاق و نفقه، کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، دعاوی ملکی و ثبتی توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت در پرونده های پیشین و سابقه درخشان ایشان نشانه دانش بالای آقای الیاسی است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: اردل، بلوار شهدا

مهرنوش میرزاییان

مهرنوش میرزاییان

خانم میرزاییان هم از جمله بهترین وکیل شهرکرد می باشند. ایشان با تلاش و پیگیری مستمر پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت کرده اند. دانش بالا، تخصص و اخلاق نیکوی ایشان سبب ایجاد یک کارنامه کاری موفق برای این وکیل خبره شده است. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه کرده و یا به صورت غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداها و دادخواست ها
 • قبول وکالت کلیه دعاوی کیفری و حقوقی

آدرس: شهرکرد، خیابان سعدی شرقی، نبش کوچه 43، جنب کلانتری11

وکالت زنان در دادگستری

امروزه بانوان بسیاری در رشته حقوق تحصیل کرده و دارای پروانه وکالت هستند. نکته ای که در مورد وکالت خانم ها وجود دارد این است که وکلای زن، به دلیل دقت و حوصله زیاد با توجه بیش تری پرونده را بررسی می کنند و ممکن است نکات قابل توجهی هم کشف کنند.

در بعضی دعاوی به خصوص دعاوی خانوادگی، موکلین ترجیح می دهند که با وکلای زن در ارتباط باشند تا راحت تر بتوانند مسائل خود را با وی در میان بگذارند. در مورد چنین پرونده هایی ممکن است اگر بهترین وکیل شهرکرد آقا باشد به دلیل خجالت و برخی مسائل اسلامی، نکات مهمی در مورد پرونده از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد پنهان بماند.

حق الوکاله وکیل زن هم تفاوتی با دست مزد وکلای آقا ندارد و تنها به عنوان پرونده و شرایط آن و البته توافق با موکل وابسته است. البته باید توجه داشته باشیم که در وکالت ان چه اهمیت دارد دانش و تجربه وکیل است و جنسیت خیلی در این شغل دخالت ندارد.

وکالت زنان در دادگستری

انواع قرارداد وکالت

قرارداد وکالت انواع مختلفی دارد که با توجه به موضوع و شرایط وکالت تعیین می شود. انواع این قرارداد به شرح زیر است:

وکالت حقوقی یا مدنی: این نوع قرارداد وکالت نیازی به داشتن تحصیلات حقوقی ندارد و هر شخص می تواند برای انجام امری مشخص به فردی وکالت حقوقی بدهد. این قرارداد باید به صورت رسمی و در دفترخانه منعقد گردد.

وکالت دادگستری یا قضایی: قرارداد وکالت دادگستری قراردادی است که طی آن بهترین وکیل شهرکرد متعهد می شود که از موکل خود در محاکم قضایی دفاع نماید. برای انجام این نوع وکالت داشتن پروانه وکالت  پایه یک دادگستری الزامی است. این قرارداد باید در سامانه قرارداد الکترونیکی قوه قضاییه ثبت گردد.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل شهرکرد را به شما معرفی نمودیم. سعی داشتیم اطلاعات کاربردی دیگری را در مورد وکالت و مسائل مرتبط با آن برای شما عزیزان جمع آوری نماییم.

 امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

وکالت کاری چیست؟

این نوع وکالت معمولا برای انجام کارهای اداری داده می شود و ارتباطی به محاکم قضایی ندارد.

شرایط وکالت کاری چیست؟

برای اعطای یک وکالت کاری موضوع وکالت باید مشروع باشد، موکل به سن بلوغ رسیده و در صحت عقل وکالت را به شخص دیگری بدهد و وکیل هم اهلیت قانونی داشته باشد.

آیا وکالت کاری که به صورت دستی تنظیم شده است قانونی است؟

خیر وکالت باید به صورت رسمی و دفترخانه ای باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا