وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل در اهواز ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در اهواز را به شما معرفی کنیم. کسانی که به دلایل مختلف درگیر مشکلات حقوقی و کیفری به عنوان شاکی با متهم شده باشند و توانایی رسیدگی به پرونده خود را نداشته باشند، می توانند با به خدمت گرفتن یک وکیل خبره متناسب با موضوع پرونده خود، کارها را به او بسپارند. اگر در شهر اهواز سکونت دارید و در آن جا به دنبال یک وکیل ماهر هستید، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل در اهواز کیست؟

بهترین وکیل در اهواز کسی است که می‌تواند به جای موکل خود تمامی اقداماتی را که فرد می تواند انجام دهد بر عهده بگیرد. ممکن است برخی از افراد وکالت کارهای خود را با یک سند عادی و یا رسمی به وکیل واگذار کنند. این وکالت نامه برای انواع معاملات و امور می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

بهترین وکیل در اهواز به کسی گفته می شود که پروانه وکالت داشته باشد و پس از گذراندن دوره کارآموزی خود عضو کانون وکلای دادگستری شود تا در نهایت بتواند در دادگاه ها و دادسراها و انواع ادارات به نیابت از موکل خود امور محوله را انجام دهد. انتخاب وکیل کاری آزادانه است. هر شخصی این حق را دارد که از بین وکلای شهر خود و یا شهرهای دیگر بهترین وکیل را انتخاب کند. حق الوکاله دریافتی بهترین وکیل در اهواز نیز متناسب با سطح توانایی، محل دفتر حقوقی و سختی پرونده مقادیر متفاوتی می تواند داشته باشد.

هنگام انتخاب وکیل، بین وکیل و موکل برگه ای به نام قرارداد و یا تعهدنامه امضا می شود. طبق قرارداد ثبت شده طرفین در قبال یکدیگر وظایفی بر عهده دارند. بهترین وکیل ملکی در اهواز تمام تلاش خود را برای تحقق مطالبات موکل خود به کار می برد . موکل نیز باید مطابق نظرات وکیل خود عمل کند. در ضمن او می داند که باید با وکیل خود صادق باشد و همچنین به تعهدات مالی خود عمل کند.

وکیل و مشاور حقوقی چه تفاوتی باهم دارند؟

برخی افراد تصور می‌کنند که در صورت تحصیل در رشته حقوق، فرد می تواند به عنوان وکیل، وکالت پرونده ها را برعهده بگیرد. اما این تصور غلطی است و ممکن است باعث انتخاب یک وکیل نامناسب شود. بر اساس قوانین، وکیل به فردی گفته می شود که علاوه بر تحصیل در رشته حقوق در مقطع کارشناسی و بالاتر از آن، در آزمون وکالت شرکت کرده باشد. همچنین پس از قبولی در آزمون و گذراندن دوره کارآموزی بتواند در آزمون اختیار شرکت کند و در مصاحبه های کتبی و شفاهی نیز پذیرش شود.

تنها در این شرایط است که یک تحصیل کرده رشته حقوق و یا مبانی فقه و حقوق اسلامی می تواند پروانه وکالت خود را دریافت کند و به طور رسمی در مراجع قانونی به عنوان وکیل پایه یک حاضر شود. البته برخی وکلا نیز در دوره کارآموزی خود تحت نظر وکیل سرپرست پرونده های خاص را می توانند پذیرش کنند و وکالت آن ها را بر عهده بگیرند. قطعا یک وکیل پایه دو اختیاراتی که یک وکیل پایه یک دادگستری دارد، نخواهد داشت.

پس هر کسی که تحصیلات حقوقی داشته باشد به عنوان وکیل نمی تواند فعالیت کند و حتما باید از داشتن پروانه وکالت وکیل مورد نظر اطمینان حاصل کرد، هرچند که چنین فردی از نظر قانونی نیز امکان حضور در دادگاه را ندارد. فارغ التحصیلان رشته حقوق می توانند به عنوان یک مشاور و یا کارشناس حقوقی در دفاتر حقوقی وکیلان و یا در بهترین موسسه حقوقی در اهواز، به ارائه مشاوره به مراجعین بپردازند؛ در شهرهای دیگری از جمله رشت نیز موسسه های حقوقی بسیار زیادی هستند و وکلای مجرب در این مراکز فعالیت می کنند، برای یافتن آن ها می توانید به مقاله بهترین موسسه حقوقی در اهواز مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در اهواز را بشناسید!

عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد در استان خوزستان در شهر زیبا و بزرگ اهواز وکیل پایه یک دادگستری می باشد و مشغول به انجام دادن فعالیت در زمینه های متعدد وکالتی از جمله طلاق، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی و غیره است. وی با تلاش و کوشش فراوانی که داشته، توانسته است به عنوان بهترین وکیل در اهواز معرفی شود.

تخصص و مهارت:

 • 14سال سابقه کار در امور وکالت
 • 26 سال سابقه تدریس در دروس فقهی و حقوقی
 • عضو هیئت علمی در دانشگاه چمران اهواز
 • دکتری رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • سابقه تحصیلات حوزوی در حوزه های علمیه قم

شماره تماس : ۰۹۱۶۶۰۶۴۴۵۲

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، نرسیده به فلکه سنگر، خیابان بوعلی، بین زیبا و انوشه (زهره)، پلاک  ۲۴

صادق دادک

بهترین وکیل خانواده در اهواز

صادق دادک وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشد و در این شهر مشغول به انجام دادن فعالیت وکالتی است. ایشان به علت داشتن سوابق درخشان و کارنامه بسیار خوب وکالتی اش، در زمینه های مختلف موفق گردیده است و به عنوان بهترین وکیل در اهواز معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کاری در امور وکالت
 • کارشناس علوم قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۰۰۲۸۳۸

آدرس: اهواز، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل در اهواز است و سوابق بسیار درخشان و خوبی در حوزه های متعدد وکالتی مانند طلاق، ملکی، مالی، تجاری، کیفری و غیره دارد؛ وی به عنوان مدیر حقوقی قراردادها، مشغول به فعالیت در شهر بزرگ و زیبا اهواز است و تخصص و مهارت بسیار خوبی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه چمران اهواز
 • مشاورحقوقی شرکت ها و سازمان های معتبر

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۱۱۰۳۹۰

آدرس: اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه دوم، واحدچهارم

مریم گودرزی

بهترین وکیل طلاق در اهواز

مریم گودرزی وکیل پایه یک دادگستری در شهر زیبا اهواز از استان بزرگ خوزستان می باشد که در ده ها پرونده وکالتی در زمینه های مختلف طلاق، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره موفق شده اند؛ وی موفق شده است در زمینه وکالت در بین مردم جایگاه بسیار خوبی داشته باشد و به عنوان بهترین وکیل در اهواز شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال تجربه و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09163078571

آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، بین ۱۸ و ۱۹ غربی، مجتمع رامین، طبقه چهارم، واحد ۱۵

نسیم گچ کار

بهترین وکیل طلاق در اهواز

نسیم گچ کار وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان می باشد که هم اکنون در شهر زیبا و بزرگ اهواز مشغول به انجام دادن فعالیت های متعدد در زمینه های مختلف وکالتی می باشد. ایشان با لقب بهترین وکیل در اهواز شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری خوزستان
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166202329

آدرس:  اهواز، زیتون کارمندی، نبش خیابان کمیل شمالی، طبقه بالای بانک رفاه

مژگان خدری

بهترین وکیل خانواده در اهواز

مژگان خدری وکیل پایه یک دادگستری در خوزستان در شهر اهواز است و وکالت پرونده ها با دعاوی مختلف مانند خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و … را قبول می کند؛ ایشان در کارنامه کاری شان سابقه پرونده وکالتی موفق بسیاری را داشته است؛ وی یکی از بهترین وکیل در اهواز است.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 13 سال سابقه کار در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل بانک تجارت در شهر اهواز
 • کارمند دادگستری شهرستان اهواز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 61333881

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه سوم

علی شریعتی مهر

بهترین وکیل خانواده در اهواز

علی شریعتی مهر وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر اهواز فعالیت می کند؛ ایشان در دعاوی های متعدد مانند خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. علی شریعتی اعتماد و اطمینان در مردم را با علم و مهارت بالای خود در وکالت جلب کرده است. ایشان از دید مردم به عنوان بهترین وکیل در اهواز معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09166169857

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، طبقه فوقانی بانک مسکن

محمد حسین اسماعیل زاده

محمد حسین اسماعیل زاده

محمد حسین اسماعیل زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ خوزستان در شهر زیبا اهواز می باشد و مشغول به فعالیت حرفه ای در شغل وکالت است. وی تقریبا 300 مشاوره حقوقی در سایت بنیاد وکلا را بر عهده گرفته است؛ ایشان یکی از بهترین وکیل در اهواز است.

تخصص و مهارت:

 • رتبه 15 کانون وکلا در استان خوزستان
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09334374166

آدرس: اهواز، خیابان 24 ( آزادگان )، نبش آهنگری، ساختمان هشت بهشت، طبقه اول، واحد نهم

البرز حیدرپور

بهترین وکیل خانواده در اهواز

البرز حیدرپور در استان بزرگ خوزستان در شهر زیبا و بزرگ اهواز وکیل پایه یک دادگستری است. ایشان موفق گردیده است آمار موفقیت در پرونده های وکالتی اش را در دعاوی های متعدد در کارنامه وکالتی خود، افزایش دهد. جناب آقای البرز حیدرپور در دعاوی های مختلف از جمله خانواده، ملکی، تجاری، ثبت اسناد و غیره تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09160730037

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ١٩ غربی،  ساختمان رامین، طبقه پنجم، واحد ٢٠

رسول سواری

رسول سواری

رسول سواری وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان در شهر زیبا اهواز است؛ ایشان سابقه موفق شدن در پرونده های متعدد وکالتی را در کارنامه شغلی خود برعهده داشته است. وی در ارگان ها و شرکت های سرشناس به عنوان کارشناس و نماینده حقوقی مشغول به فعالیت می باشد و به عنوان بهترین وکیل در اهواز بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مترجم تخصصی زبان عربی به فارسی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09166211787

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، جنب پمپ بنزین، ساختمان بانک مسکن، طبقه دوم، واحد شش

برای انتخاب وکیل به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اگر برای دعاوی حقوقی و کیفری خود به دنبال بهترین وکیل در اهواز باشید، باید به نکات مهمی دقت کنید. انتخاب یک وکیل نامناسب برای پرونده می تواند علاوه بر از بین رفتن مبلغ پرداختی، باعث صدمات ناشی از شکست در دادگاه نیز شود.

وکیل انتخابی باید علم و دانش و تخصص کافی در موضوع مورد نظر داشته باشد. برای مثال جهت پرونده های کیفری باید به دنبال بهترین وکیل کیفری در اهواز و همچنین برای پرونده های طلاق به دنبال بهترین وکیل طلاق در اهواز بود و از تخصص او در این حوزه اطمینان یافت. کسی که پروانه وکالت دارد می تواند در تمامی دعاوی وکالت پرونده ها را اخذ کند. اما به این معنی نیست که حتما در آن موضوع می‌تواند موفق باشد.

تقریبا می توان گفت هر وکیلی با توجه به تجربه کاری و تخصصی که پیدا کرده است، در حوزه کاری متفاوتی می تواند معروف شود. مثلا ممکن است فرد، بهترین وکیل در اهواز باشد و بتواند از پس انواع دعاوی بر بیاید، اما تخصص اصلی و حرفه ای او پرونده های خانواده و طلاق باشد. بهترین وکیل در اهواز باید از نظر اخلاق مورد تایید باشد. یعنی در حوزه کاری خود دارای وجدان و شرافت اخلاقی باشد و مصلحت موکل خود را قربانی منافع شخصی خود نکند.

 برای انتخاب وکیل به چه نکاتی باید توجه کرد؟

انواع وکالت

به طور کلی وقتی شخصی به عنوان وکیل، وکالت پرونده ای را تقبل می کند حدود اختیاراتی که از طرف موکل به او داده می شود می تواند نوع وکالت را تعیین کند. بر همین اساس دو نوع وکالت می توان برای بهترین وکیل در اهواز در نظر گرفت: وکالت مطلق و وکالت مقید

وکالت مطلق: به این معنی است که بهترین وکیل در ایران این اجازه را دارد که تمامی امور اداری و مالی موکل خود را به نیابت از او انجام دهد. مثلا وکیل مطلق می تواند املاک موکل خود را بخرد و یا بفروشد و یا هزینه های خانواده را پرداخت کند.

وکالت مقید: در وکالت مقید، دایره اختیارات وکیل محدودتر است و تنها وکیل می تواند همان موضوعی را که موکل به او اجازه داده است، پیگیری نماید.

امین احمدی

جناب امین احمدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند

لیست فعالیت های وکیل :

_ قبول وکالت و داوری در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری و امور بانکی

_ همکاری با شرکت نفت ایرانول به عنوان وکیل

_ همکاری با بانک ملت به عنوان وکیل

_ همکاری با پست بانک ایران به عنوان وکیل

_ سابقه عضویت و‌ کار در شوراهای حل اختلاف

آدرس:

اهواز، زیتون کارمندی، بین پارک و سنگر، نبش طهماسبی ،ساختمان پردیسان، طبقه ی 4 واحد 2

شماره تماس:

09163186118

مزایا و معایب حرفه وکالت

شغل وکالت نیز همچون انواع شغل ها، مزایا و معایبی دارد و خوب یا بد مطلق نیست. هر کسی که تصمیم می گیرد به عنوان بهترین وکیل در اهواز فعالیت کند باید پیش از آغاز کار، تمام سختی ها و مزایای آن را بداند تا بتواند با اطمینان خاطر شغل خود را انتخاب کند.

مزایای حرفه وکالت عبارت است از:

 • شان و جایگاه اجتماعی بالایی در جامعه دارد و نگاه مردم به وکلا مثبت است.
 • کسی که تصمیم به فعالیت در این زمینه را می گیرد، لازم نیست که خود را به یک موضوع خاص محدود کند. او این امکان را دارد که در موضوعات مختلفی ورود کند و انجام یک موضوع برای دفعات متوالی او را از رسیدگی به دعاوی با موضوعات دیگر باز نمی دارد.
 • شرایط اداری نداشته و نیازی به حضور مداوم برای ساعت های متوالی در دفتر کار ندارد.
 • نیازی به سرمایه اولیه ندارد. با وجود این که وکالت به صورت فردی انجام می شود، برای کسانی که علاقه ای به داشتن رئیس و زیر دست بودن ندارند، بسیار مناسب است. با این تفاوت که تمام کارهایی که به صورت آزاد و فردی انجام می گیرد نیاز به سرمایه اولیه دارد، ولی وکالت بدون داشتن سرمایه اولیه قابل انجام است.
 • تاسیس دفتر وکالت به صورت شخصی برای بهترین وکیل در اهواز اجباری نیست و هر وکیلی این امکان را دارد که همراه با همکاران خود به صورت گروهی و یا به صورت اینترنتی فعالیت کند.

معایب وکالت:

 • بعد از تنظیم وکالت نامه، بهترین وکیل در اهواز مسئولیت سنگینی را بر دوش می گیرد و باید تمام قوای خود را برای پرونده اخذ شده به کار بگیرد.
 • احتمال رسیدن خسارت مالی به دلیل پرداخت نکردن حق الوکاله کامل توسط موکلین وجود دارد.
 • ممکن است موکل توقع زیادی از وکیل داشته باشد و با وجود کسب بهترین نتایج، باز هم رضایت صددرصدی از وکیل خود نداشته باشد.
 • احتمال وجود خطراتی از طرف فردی که موکل با او درگیر است نیز در این حرفه وجود دارد.

کلام آخر

برای انتخاب یک وکیل لازم است که قبل از جلسه مشاوره، در مورد نحوه عملکرد و میزان رضایت موکلین وکیل مورد نظر اطمینان حاصل کرد. هر وکیلی، حتی اگر وکیل پایه یک دادگستری نیز باشد نمی تواند در تمامی موضوعات موفق عمل کند. در این مقاله ما برای کمک به کسانی که در اهواز در جست و جوی یک وکیل خوب هستند، 10 تا از بهترین وکیل در اهواز را معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله بسیار ممنونیم. شما می تواند برای دریافت مشاوره و یا انتقال نظرات و سوالات خود، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید. همچنین در صورتی که قصد گرفتن وکیل خانم را دارید، می توانید از طریق مقاله بهترین وکیل زن در اهواز به اهداف حقوقی خویش دست یابید.

آیا وکیل دادگستری می تواند در دو شهر دفتر وکالت داشته باشد ؟

وکیل دادگستری صرفا حق دارد در شهری که پروانه فعالیت آن صادر گردیده دفتر وکالت داشته و تابلو وکالت نصب نماید.

اگر قبل از ادای دیون متوفی در ترکه تصرف کنیم چه حکمی دارد؟

طبق ماده 229 قانون امور حسبی تصرف ورثه در ترکه از قبیل فروش و صلح و هبه و غیر نافذ نیست مگر بعد از اجازه

ایا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی وکالت میگیرد ؟‌

خیر وکلا شماره قرارداد محصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت وکالت در پرونده های دادگستری را ندارند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا