وکیل

10 تا از بهترین وکیل قتل در اصفهان ⚡【سال1403】⚖️

دعاوی مطروحه در محاکم قضایی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. پیگیری پرونده های کیفری به دلیل جرم انگاری و وجود مجازات سخت تر و پیچیده تر هستند. یکی از انواع دعاوی کیفری قتل است که بسیار حساس است و مجازات قصاص را در پی دارد. در چنین پرونده هایی حضور وکیل اجباری است ، بنابراین شناخت وکیل متخصص در حوزه قتل بسیار حائز اهمیت است. هدف از نگارش این مقاله، معرفی بهترین وکیل قتل در اصفهان است. در صورتی که شما نیز درگیر چنین پرونده هایی هستید و قصد مراجعه به وکیل قتل را دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

قتل و انواع آن 

کشته شدن یک فرد توسط فرد یا افراد دیگر را قتل می گویند. در واقع قتل، جنایتی است که بر نفس و یا جان انسانی وارد می شود. فردی که اقدام به چنین عملی نموده است را قاتل می نامند که با توجه به قانون مرتکب جرم شده و باید مجازات شود. قضاوت و تعیین مجازات این مجرمان با توجه به نوع قتل و داشتن نیت قبلی یا غیر عمد بودن آن انجام می شود. مطابق قانون قتل به سه دسته قتل عمد، شبه عمد و خطای محض تقسیم می شود. 

قتل عمد: این قتل به معنی کشتن فردی دیگر با نقشه و تصمیم قبلی است. انواع گسترده ای از قتل در این دسته قرار می گیرند، کشتن با اسلحه، چاقو، خفه کردن، تزریق مواد کشنده، پرت کردن از ارتفاع و بسیاری از قتل های دیگر جزو قتل عمد محسوب می شوند. 

قتل شبه عمد: قتل شبه عمد به قتلی اطلاق می شود که در وقوع آن قصد و نیت قبلی وجود نداشته باشد. ممکن است اقداماتی با قصد قبلی انجام شود اما این اقدامات سبب قتل فرد نمی گردد. 

خطای محض: در صورتی که فردی بدون نقشه قبلی و بدون نیت انجام قتل، مسبب مرگ فردی شوند، قتل خطای محض رخ داده است.  

قتل و انواع آن

بهترین وکیل قتل در اصفهان چه کسی است؟ 

وکیل قتل کسی است که در زمینه پرونده قتل تخصص ویژه دارد. فعالیت در این حوزه نیازمند داشتن پروانه وکالت پایه یک است. از آن جا که تنها در برخی از پرونده ها مانند قتل داشتن وکیل اجباری است، اهمیت انتخاب بهترین وکیل مشخص خواهد شد. وکیل قتل باید علاوه بر قوانین حقوقی و مدنی، به قوانین مجازات اسلامی هم اشراف داشته باشد.

بهترین وکیل قتل در اصفهان، باید روحیه متناسب با چنین پرونده های را داشته باشد زیرا در این دعاوی امکان روبه رو شدن با جنایات و مجرمان حرفه ای وجود دارد. پرونده های قتل با جان انسان ها در ارتباط هستند و وکالت آن ها بسیار حساس است. وکیل حرفه ای در زمینه قتل باید بسیار دقیق و ریزبین باشد، زیرا کوچک ترین اشتباه منجر به نتایج غیر قابل جبرانی خواهد شد.  

بهترین وکیل کیفری در اصفهان همواره در معرض پیشنهادات مختلف از طرف مقابل دعوا قرار دارند. لازم است که این افراد دارای تعد اخلاقی و وفاداری به موکل خود باشند. وکیل خوب به سوگند خود مبنی بر دفاع از حق پایبند است. 

10 تا از بهترین وکیل قتل در اصفهان را بشناسید! 

مسعود شریفی تشنیزی

مسعود شریفی تشنیزی

مسعود شریفی تشنیزی وکیل پایه یک دادگستری دارای 20 سال سابقه کار قضایی و حقوقی در زمینه های کیفری ((قتل —کلاهبرداری خیانت در امانت ))حقوقی ((قواعد عمومی قراردادها بیع اجاره الزام به ایفای تعهدات ))خانواده ((طلاق نفقه تمکین حضانت ))و داشتن موفقیتهای فراوان جهت احقاق حقوق موکلین در مراجع قضایی در استان اصفهان و استان تهران چهارمحال و بختیاری می باشند

تخصص و مهارت:

 • وکالت در کلیه امور حقوقی و کیفری
 • وکالت و مشاوره در دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت
 • وکالت در دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز جرائم رایانه ای، جعل اسناد و مشروبات الکلی

داوری در دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.

وکالت در دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، ارث، دعاوی شهرداری و کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی

آدرس: ادرس اصفهان سه را سیمین ابتدای سهروردی ساختمان اسپادانا طبقه 5 واحد 6

شماره تماس: 09131642960

آزاده یکتا مرام 

آزاده یکتا مرام

سرکار خانم یکتامرام، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات خود و دریافت پروانه وکالت به شماره 35026 از قوه قضاییه فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. خانم آزاده یکتامرام با کسب موفقیت در تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود توانسته اند سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. اخلاق خوب، تعهد، مسئولیت پذیری، انصاف و تلاش مستمر از ویژگی های برجسته ایشان است. وکیل یکتا مرام در دعاوی قصاص و قتل هم تخصص دارند و به همین دلیل عنوان بهترین وکیل قتل در اصفهان را به خود اختصاص داده اند.  

 • تخصص و مهارت برای قبول وکالت پرونده های دیه و قصاص 
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و نفقه 
 • پذیرش دعاوی مختلف ملکی مانند شهرداری و اختلاف در مالکیت 

آدرس: اصفهان، خیابان نیک بخت، مجتمع ماکان 5، طبقه همکف، واحد 2 

فرزاد جوادی نژاد 

فرزاد جوادی نژاد

آقای جوادی نژاد وکیل پایه یک دادگستری با سابقه دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا هستند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 2672 متعلق به ایشان است. جناب آقای فرزاد جوادی نژاد تحصیلات خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. ایشان در زمینه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف فعالیت می کنند و در پرونده های دیه و قتل هم به صورت تخصصی فعالیت می کنند. در سابقه کاری آقای جوادی نژاد تدریس در دانشگاه و عضویت در کمیسیون معاضدتی قضایی نیز به چشم می خورد.  

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت 
 • وکالت پرونده های مالی و تجاری، قراردادها، چک و سفته 
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله خرید و فروش اموال غیر منقول و شهرداری

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، ابتدای خیابان هزار جریب، جنب بن بست پویان، مجتمع فراز، طبقه اول، واحد 4  

مهدی جلیلیان 

مهدی جلیلیان

جناب آقای جلیلیان وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ اصفهان هستند. ایشان تخصیلات خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع دکترا ادامه دادند. آقای جلیلیان سال ها در عرصه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری فعالیت نموده و با کسب پیروزی های متعدد، سابقه درخشانی را نیز به ثبت رسانده اند. ایشان توانسته اند عنوان بهترین وکیل قتل در اصفهان را به خود اختصاص دهند. مشاوره های ارائه شده توط ایشان هم بسیار راه گشا بوده و منجر به حل مشکلات تعداد زیادی از موکلین و مراجعین ایشان شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • تخصص در پرونده های قتل و قصاص 
 • وکالت دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و ثبتی 

آدرس: اصفهان، خیابان باغ گلدسته، خیابان آیت الله خراسانی، بعد از مجتمع گلدیس، مجتمع سان آرا  

حامد امیری 

حامد امیری

آقای امیری جزو فارغ التحصیلان رشته حقوق هستند که در اصفهان به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. پروانه وکالت شماره 20591  صادره از مرکز وکلا قوه قضاییه متعلق به این وکیل با تجربه است. ایشان پرونده های بسیاری را در دادگاه های این شهر وکالت کرده اند و موفقیت های چشم گیری را نیز به دست آورده اند. وکیل حامد امیری مشاوره های راه گشایی را به موکلین خود ارائه نموده اند که منجر به حل مشکلات و جلب اعتماد و رضایت مراجعین گردیده است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های شهرداری و تملک آپارتمان ها 
 • پذیرش پرونده های خانواده از جمله طلاق و حضانت فرزندان 
 • تخصص در دعاوی اعسار، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، قصاص و اجراییات 

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، مجتمع شیخ بهایی، طبقه اول، واحد 11 

عباس شفیعی 

عباس شفیعی

آقای عباس شفیعی را می توان در دسته وکلای خوب اصفهان قرارداد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی می باشند. پروانه وکالت درجه یک به شماره 539 متعلق به ایشان است. وکیل عباس شفیعی وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را می پذیرند. تخصص ایشان در پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت، جعل، تقلب، قتل، طلاق، استرداد جهیزیه و پرونده های ملکی می باشد. ایشان به دلیل کسب موفقیت در دعاوی قتل به عنوان بهترین وکیل قتل در اصفهان شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های کیفری مختلف 
 • مشاوره های حقوقی حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها، لوایح، شکوائیه و دفاعیه 

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان سپهبد قرنی  

مژگان پارسا 

مژگان پارسا

سرکار خانم مژگان پارسا وکیل پایه یک دادگستری هستند که در اصفهان به فعالیت مشغول می باشند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند که سال ها است به وکالت مشغول هستند. خانم پارسا پس از به پایان رساندن تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 2667 از کانون وکلا شدند. ایشان حدود 9 سال سابقه وکالت دارند و پرونده های موفقی را نیز به سرانجام رسانده اند. خانم پارسا در عرصه مشاوره حقوقی هم موفق عمل کرده اند و راه حل های موثری را به مراجعین خود پیشنهاد داده اند.  

تخصص و مهارت: 

 • نگارش اوراق قضایی از جمله دادخواست ها 
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تخصص در دعاوی راهنمایی و رانندگی، قاچاق، اجراییات و اجرای ثبت 

آدرس: اصفهان، شاهین شهر، خیابان مخابرات، بین فرعی 2 و 3، مجتمع خدماتی بهار، واحد 1 

مزیت های مراجعه به بهترین وکیل قتل در اصفهان 

همان طور که می دانید، پرونده های قتل حساسیت بالایی دارند زیرا پای جان یک انسان در میان است. وکلای این حوزه نیز وظایف سنگینی را به دوش می کشند. کوچک ترین اشتباه این افراد سبب در خطر افتادن جان یک فرد بی گناه را به همراه دارد. اما وکیل قتل به دلیل تجربه ای که در این زمینه دارد، احتمال اشتباه کمتری نسبت به یک فرد عادی را دارد. 

بهترین وکیل قتل در اصفهان، تبحر خاصی در جمع آوری ادله برای دفاع از فرد متهم به قتل دارد. وی حتی می تواند با ارائه برخی درخواست ها، صدور و اجرای حکم را به تعویق انداخته و زمان لازم برای تحقیقات خود را افزایش دهد. وی پرونده های موفق بسیاری را در زمینه قتل در کارنامه کاری خود دارد و برای مشکلات هر پرونده، راه حل های متفاوتی را می شناسد. 

دفاعیه های ارائه شده توسط وکیل می تواند منجر به کاهش مجازات متهم گردد. در صورت اثبات جرم و صدور حکم قصاص، وکیل می تواند دادخواست تجدید نظر مطرح نماید و حتی برای جلب رضایت خانواده شاکی اقدام نماید. 

مزیت های مراجعه به بهترین وکیل قتل در اصفهان

خدمات بهترین وکیل قتل در اصفهان 

وکیل متخصص در زمینه قتل خدمات مختلفی را به موکلین خود ارائه می دهد که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره می نماییم. 

 • وکیل قتل با استناد به تجربه خود و با ارائه مدارک و ادله می توانند غیرعمدی بودن قتل را اثبات نموده و وی را از حکم قصاص می رهاند. 
 • در صورتی که وکیل، وکالت مقتول را به عهده داشته باشد، می تواند به اثبات جرم قتل کمک کند. در چنین شرایطی وی در تلاش است که حکم قاتل را از دادگاه گرفته و وی را به مجازات خود برساند. 
 • وکیل فعال در حوزه قتل، به دلیل داشتن مهارت های کافی می تواند سرعت روند دادرسی را تغییر دهد. وکیل خانواده مقتول می تواند سرعت پرونده را افزایش دهد، در صورتی که وکیل قاتل سعی دارد روند دادرسی پرونده را کند کند تا بتواند فرصت کافی را برای تغییر نتیجه به دست آورد. 

کلام آخر 

در این مقاله بهترین وکیل قتل اصفهان را به شما معرفی نمودیم. در صورت رو به رو شدن با چنین مشکلاتی می توانید به این وکلا مراجعه نموده و از آن ها مشاوره بخواهید. وکیل قتل به کلیه قوانین حقوقی این حوزه و همچنین قانون مجازات اسلامی واقف است. وکیل حرفه ای قتل به عنوان وکیل قاتل و یا خانواده مقتول، می توانند سرعت دادرسی را متناسب با منافع موکل آن ها تغییر دهد. وکالت در حیطه قتل حساسیت بالایی دارد و نیازمند داشتن جسارت، شجاعت، تعهد و روحیه خاصی می باشد. امیدواریم اطلاعات گردآوری شده در این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص مقالات ما دارید، می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا