ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه به شما معرفی کنیم. وکلای ملکی در حیطه کاری خود دارای علم و دانش حقوقی بالا می باشند. وکیل ملکی علاوه بر داشتن علم حقوق، اطلاعات کافی در مورد اراضی و املاک و قوانین معاملاتی دارد. اگر شما نیز به دنبال کسب اطلاعاتی در این زمینه و شناخت وکلای خبره در ارومیه هستید، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

دسته بندی دعاوی ملکی

دعاوی ملکی را می توان در سه دسته طبقه بندی کرد. انواع دعاوی ملکی عبارتند از :

دعاوی حقوقی: دعاوی ملکی حقوقی که در مراجع قضایی پیگیری می شوند و در حوزه املاک و اراضی می باشند، بخش گسترده‌ای از دعاوی ملکی را در بر دارند. این دعاوی مربوط به فسخ قرارداد و تنظیم آن، دعاوی ابطال اسناد رسمی، تنظیم اسناد و املاک، موجر و مستاجر و… می باشد. اختتامیه این نوع پرونده ها با پرداخت خسارت از طرف خوانده و رضایت خواهان به پایان می رسد و در این مسیر می توان از بهترین وکیل ملکی در ارومیه کمک گرفت.

دعاوی کیفری: دعاوی ملکی که از نوع کیفری هستند تنها با جبران خسارت مالی فرد شاکی به پایان نمی رسند و کسی که در این میان متهم است، علاوه بر جبران ضرر و زیان خواهان، باید از نظر قانونی دوره حبس را نیز بگذراند. جرایم ملکی کیفری عبارتند از: جعل سند و استفاده از سند های این چنینی در معاملات، کلاهبرداری در املاک و اراضی، فروش ملک به بیش از یک نفر و تصرف عدوانی که همه این دعاوی، توسط بهترین وکیل ملکی در ارومیه می تواند پیگیری شود.

دسته بندی دعاوی ملکی

وظایف بهترین وکیل ملکی در ارومیه

از جمله وظایفی که بر عهده بهترین وکیل ملکی در ارومیه است و باید در طول پرونده ای که وکالت آن را بر عهده گرفته است به آن ها عمل کند، به شرح زیر می باشد:

 • تعهد به وکالت نامه و قراردادی که بین وکیل و موکل تنظیم شده است. بهترین وکیل ملکی در ارومیه نباید سعی در فریب دادن موکل خود برای فرار از مسئولیت خود کند.
 • بهترین وکیل در ارومیه که به پرونده های ملکی رسیدگی می کند، در تمام جلسات دادگاه حضور دارد و حتی در صورت عدم حضور موکل خود، به نیابت از او در جلسات شرکت کرده و از او دفاع می نماید.
 • وظیفه دیگر وکیل ملکی، پیگیری پرونده و رساندن مشاهدات و مدارک مورد نیاز به جلسات دادگاه در موعد مقرر است.
 • وکیلی که وظایف خود را به خوبی می داند بر روی موضوع اشراف کامل دارد و از تمامی علم و دانش خود برای رسیدگی به پرونده استفاده می کند و در صورت نداشتن اطلاعات لازم در مورد موضوع خاصی، با وکلای دیگر مشورت می کند و مطالعات خود را بالا می برد.
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه را بشناسید!

 نجات علی پور

 نجات علی پور

نجات علی‌پور، عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

آدرس:‌ ارومیه،‌ چهار راه‌ دانشکده، کوچه12، ساختمان‌ ۲۱، طبقه4، واحد ۸

تلفن همراه: 09141412141

وب سایت: nejatalipour.com

جبرائیل پاک نهاد

جبرائیل پاک نهاد

جبرائیل پاک نهاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با 12 سال سابقه فعال در انواع دعاوی حقوقی و ملکی، جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در ارومیه محسوب می شود. ایشان از سال 1389 با دریافت پروانه وکالت از مرکز وکلای قوه قضاییه به شماره 8578 کار خود را به طور رسمی آغاز نمود. مدرک تحصیلی آقای پاک نهاد، کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه بوعلی سینای همدان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • آشنایی با مجتمع شماره 2 خانواده ارومیه
 • 12 سال سابقه درخشان
 • فعال در زمینه دعاوی مربوط به اعسار، املاک، تعزیرات، جرایم اخلاقی و …

آدرس: ارومیه، خیابان جهاد، روبروی معاونت درمان، ساختمان طیب، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09141470279 – 04432224945

علی قهرمانی

علی قهرمانی

دیگر وکیلی که به عنوان بهترین وکیل ملکی در ارومیه فعالیت می کند، آقای علی قهرمانی با هفت سال سابقه فعال در حوزه دعاوی خانواده و ملکی می باشد. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه ارومیه بوده و 9 سال است که عضو کانون وکلای دادگستری می باشد. می توان گفت که آقای قهرمانی به اکثر مراجع قضایی شهر ارومیه و شهرستان های دیگر استان آذربایجان غربی آشنا می باشد و از این رو به خوبی می داند که پرونده را در چه مسیری پیش ببرد.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • متخصص در امور خانواده، کیفری و ملکی
 • اخذ پرونده هایی با موضوعات موجر و مستاجر، خلع ید، تصرف عدوانی، دعاوی قاچاق، نیروهای مسلح و…

آدرس: ارومیه، شیخ تپه، جنب پارک شقایق، کوی 20، ساختمان شماره 2، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 04433475090

حامد صادقی آشنا آباد

حامد صادقی آشنا آباد

حامد صادقی، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل ملکی در ارومیه با پروانه وکالت 28734 از کانون وکلای دادگستری می باشد. وی پرونده های بسیاری را تاکنون با نتایج مطلوب به پایان رسانده و رضایت موکلین خود را جلب نموده است. مدرک تحصیلی آقای صادقی کارشناسی ارشد رشته حقوق می باشد. آقای صادقی با قدرتی که در سخنوری دارد، می تواند به خوبی با استفاده از علم حقوقی خود و مدارک جمع آوری شده، دادگاه را به نفع موکل خود به اتمام برساند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد رشته حقوق
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • اخذ دعاوی تخصصی حقوقی و کیفری ملکی

آدرس:  ارومیه، خیابان خیام جنوبی، ساختمان ارس 4، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09141862567

نادر نظری گزنق

نادر نظری گزنق

آقای نادر نظری، کارشناس ارشد رشته حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل ملکی در ارومیه می باشد. وی 13 سال که به صورت حرفه ای پرونده های مربوط به انواع دعاوی را اخذ کرده و به خوبی به دفاع از موکلین خود می پردازد. نارد نظری علاوه بر وکالت افراد حقیقی و حقوقی، مدت 10 سال که وکالت شهرداری ارومیه را بر عهده دارد و به همین دلیل با موضوعات املاک و اراضی به خوبی آشنا می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • متخصص در قراردادهای ملکی و تجاری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: ارومیه، خیابان امام، نبش کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه 1

شماره تماس: 09144453523

سجاد خیری

سجاد خیری

سجاد خیری، وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 1397020215121181 که در سال 1396 از کانون وکلای دادگستری صادر شده است، یکی از بهترین وکیل ملکی در ارومیه می باشد. آقای خیری انواع دعاوی مربوط به موضوعاتی همچون تصرف عدوانی، خلع ید، استفاده از سندهای جعل شده و دعاوی مربوط به حمل و نقل، بازرگانی و صادرات و واردات و انواع امور ثبتی تخصص دارد. ایشان با رزرو وقت قبلی به مراجعین خود راهنمایی و مشاوره های لازم را ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • امور ثبتی، بازرگانی و صادرات و واردات
 • بورس، دعاوی بانکی، چک و سفته
 • بیمه و اختلاف بین کارفرما و پرسنل
 • دعاوی حمل و نقل
 • ۵ سال سابقه وکالت

آدرس: ارومیه، آزادگان یک، نرسیده به بانک تجارت، ساختمان هایلند، طبقه 6، واحد 2

شماره تماس: 09144453852

جواد فراز مهر

جواد فراز مهر

جواد فراز مهر با 10 سال سابقه وکالت، از وکلای خبره و باتجربه استان آذربایجان غربی است که به دلیل تخصصی که در زمینه انواع دعاوی ملکی دارد به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در ارومیه شناخته می شود. آقای فراز مهر مدرک خود را در رشته دکتری حقوق در مقطع دکترا از دانشگاه تهران دریافت نموده است و به دلیل سطح علمی بالا و تسلط به موضوعات حقوقی و کیفری، به خوبی می تواند پرونده های پیچیده و سخت را وکالت نماید.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری
 • عضویت در کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان غربی
 • دارای 10 سال سابقه وکالت
 • دکترای رشته حقوق

آدرس: ارومیه، شیخ تپه، مجتمع پاشا، طبقه 5، واحد 13

شماره تماس: 09144432711

صابر خدابنده لوی حیدرآباد

صابر خدابنده لوی حیدرآباد

وکیلی دیگری که به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در ارومیه محسوب می‌شود، آقای صابر خدابنده لوی می باشد. سابقه وکالت ایشان به 5 سال می رسد و در این مدت توانسته است بسیاری از پرونده‌های اخذ شده را با موفقیت به پایان رسانده و رضایت مراجعین خود را جلب نماید. آقای خدابنده لوی در دعاوی مربوط به خانواده نیز بسیار موفق عمل نموده اند و پرونده های بسیاری را با نتایج مثبت و دلخواه موکل انجام نبه پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال تجربه وکالت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • عضویت در کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی
 • مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری

آدرس: ارومیه، میاندوآب، شهرک آیدین، جنب دادگستری

شماره تماس: 09149388042

رقیه جباری

رقیه جباری

خانم رقیه جباری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی چندین سال است که مشغول به فعالیت در شهر ارومیه می باشد و در دعاوی خانواده، ملکی و بانکی بسیار موفق بوده است و قطعا می تواند به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در ارومیه به شمار رود. خانم جباری تسلط کاملی بر قوانین مدنی دارد و به خوبی می داند که با استناد به کدام یک از آن ها می توانند موکل خود را از مخمصه نجات دهد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حقوقی بانک صادرات، کشاورزی و بانک ملت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

آدرس: ارومیه، میاندوآب، خیابان قدس، پاساژ 4 شهرداری، ساختمان کانون بازنشستگان آجا

شماره تماس: 09141804463

محسن امامی قشلاق

محسن امامی قشلاق

دیگر وکیلی که می تواند در لیست بهترین وکیل ملکی در ارومیه باشد، آقای محسن امامی با 12 سال سابقه وکالت و مدرک تحصیلی دکترای رشته حقوق خصوصی و عمومی می باشد. آقای امامی از وکلای برجسته و کارکشته استان آذربایجان غربی محسوب می شود. ایشان علاوه بر وکالت، به تدریس دروس رشته حقوق نیز مشغول می باشد. همچنین آقای امامی پرونده های بسیاری رو تاکنون با نتایج مثبت به پایان رسانده و با تجربه ای که به دست آورده است به خوبی از عهده وکالت انواع دعاوی بر می‌آید.

تخصص و مهارت:

 • دارای 12 سال سابقه وکالت
 • عضویت در هیات علمی دانشگاه ارومیه
 • دارای مدرک دکترای رشته حقوق

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی ، جنب بانک سپه، پلاک 61

شماره تماس: 09143461751

منظور از اموال غیر منقول چیست؟

تاکنون شاید بارها کلمه اموال منقول و غیرمنقول به گوش شما رسیده باشد و بخواهید بدانید منظور از اموال غیر منقول چیست. در صورت بروز اختلاف و داشتن دعاوی در زمینه اموال غیر منقول، وظیفه رسیدگی به آن و پذیرش وکالت پرونده مربوط به آن، برعهده بهترین وکیل ملکی در ایران می باشد. منظور از اموال غیر منقول دارایی هایی است که امکان جابجایی آن وجود ندارد و مکان آن ثابت است، از جمله املاک و اراضی. املاکی که در دسته اموال غیر منقول جای می گیرند به دو دسته املاک تجاری و مسکونی تقسیم می شوند.

منظور از املاک تجاری، مکان هایی هستند که برای فعالیت های تجاری، فروشگاه ها، مکان های صنعتی، بانک ها و دفاتر مورد استفاده قرار می گیرند. املاک مسکونی نیز همان ساختمان ها و املاکی هستند که برای سکونت استفاده می شوند؛ مثل خانه های یک طبقه و یا آپارتمان ها.

اراضی نیز جزو اموال غیر منقول می باشند. اراضی داخل محدوده شهری و خارج آن؛ اراضی شهری قابلیت استفاده برای مکان های اداری، تجاری، اقامتی و مسکونی را دارند. ولی اراضی خارج از محدوده شهری همان زمین های کشاورزی، سوله ها و زمین های زراعی می باشند که از شهر فاصله دارند و امکان ساخت و ساز در آن ها وجود ندارد مگر آن که تغییر کاربری دهند.

اگر در شهر اصفهان ساکن اید و از مشکل امور ملکی رنج می برید، می توانید از بهترین وکیل ملکی در اصفهان یا بهترین وکیل در اصفهان کمک بگیرید.

منظور از اموال غیر منقول چیست؟

تصرف عدوانی چیست و چه مجازاتی دارد؟

تصرف عدوانی که در حوزه وکالت بهترین وکیل ملکی در ارومیه می باشد، به مواردی اطلاق می گردد که فردی بدون مجوز و رضایت مالک، ملکی را به تصرف خود در آورد و مالک را درگیر نماید. دعاوی مربوط به تصرف عدوانی اموال غیر منقول، ممکن است در حوزه دعاوی ملکی کیفری قرار دارد که مجرم مجبور به جبران ضرر و زیان مالک و تحمل احکامی مثل حبس می شود که از سوی مراجع قضایی برای او تعیین می گردد. برای رسیدگی به دعاوی تصرف عدوانی باید از کمک های بهترین وکیل ملکی در تبریز در این امر بهره برد. اما اگر این دعاوی در دسته تصرف عدوانی حقوقی قرار گیرد با دادخواست حقوقی پیگیری می شود.

اگر شما نیز برای پرونده هایی با موضوعات ملکی به دنبال وکیلی در شهر تهران هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در تهران یا بهترین وکیل در تهران مراجعه کنید.

کلام آخر

دعاوی ملکی از جمله پرونده های رایج در مراجع قضایی می باشند که ممکن است مربوط به اختلافات کوچک مثل دعوای بین موجر و مستاجر در ساختمان ها و املاک کوچک و یا دعاوی پیچیده و کیفری مثل فروش ملک یا اراضی ارزشمند به چندین نفر و یا فروش با سند جعل شده باشد. در این مقاله ما در مورد دعاوی ملکی مطالبی را عنوان کردیم و 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه را به شما معرفی نمودیم.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما صمیمانه سپاس گزاریم. برای بهره مندی از راهنمایی های وکیل ملکی و مشاوره با آن ها، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

اگر دو نفر ملکی را بصورت شراکتی بخرند، امکان دارد بدون اجازه دیگری در مقدار عرصه و اعیان خودشان تصرف کنند؟

امکان ندارد، بر اساس ماده‌های ۵۸۱ و ۵۸۲ قانون مدنی، هیچ‌کدام از شرکا بدون اجازه شریک دیگه نمی‌تواند در بخش‌های دیگر ورود کند.

 برای خرید ملکی که دارای سه مالک می باشد، نوشتن قولنامه کافی می باشد؟

در املاکی که مشاع می باشند می‌توان سهم هر مالک را خرید ولی تصرف در مال مشاع نیاز به اجازه شرکا دارد.

برای خرید خانه الزاما قولنامه باید تنظیم شود، یا انتقال سند در دفتر اسناد رسمی کافی است؟

می‌توانید با تنظیم یک قرارداد نقل و انتقال در دفترخانه، سند انتقال را تنظیم کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا