وکیل

10 تا از بهترین وکیل در یاسوج⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل در یاسوج را به شما معرفی کنیم. شما نیز اگر به دنبال یک وکیل خوب در این منطقه از کشور هستید، در ادامه همراه ما باشید. انتخاب یک وکیل نیاز به تحقیق و داشتن آگاهی در مورد وظایف و ویژگی های وکیل مورد نظر دارد. از این رو در این مقاله قصد داریم این اطلاعات را در اختیار شما بگذاریم تا بدانید که با چه معیارهایی باید به سراغ انتخاب وکیل بروید.

وکیل کیست؟

اگر شخصی با شخص دیگری قراردادی را به عنوان وکالت امضا کرده باشد، حتما مفهوم و اصطلاح وکیل به گوشش خورده است. علاوه بر امور حقوقی، اصطلاح وکیل در زندگی روزمره نیز به کار برده می شود. مثلا اگر حق طلاق به زن سپرده شود، در اصل می‌گوییم که وکالت در طلاق از طرف مرد به زن داده شده است ولی این وکالت تنها در خصوص طلاق است و مورد دیگری را شامل نمی شود.

اما آنچه که در خصوص امور حقوقی و در دنیای حرفه ای به کلمه وکیل اطلاق می شود، این است که شخصی که دارای علم و مدرک تحصیلی و مجوزهای لازم است، می تواند به نیابت از کس دیگری در آید و از موکل خود دفاع نماید. پس به طور کلی بهترین وکیل در یاسوج کسی است که بعد از پایان تحصیلات، در آزمون وکالت شرکت کرده باشد و بعد از قبولی در آزمون، دوره کارآموزی را نیز گذرانده و کار خود را به صورت حرفه‌ ای آغاز کرده باشد.

اختیاراتی که موکل به بهترین وکیل در یاسوج می دهد، طبق قراردادی است که بین آن ها تنظیم می شود و موکل می تواند از او انتظار داشته باشد که تمامی آن ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. وکیل تنها مجاز است طبق بند هایی که در قرارداد و وکالت نامه به ثبت رسیده است عمل کند و حق ندارد از حدود وظایف خود فراتر رود. هرکسی می تواند برای خود در امور حقوقی و کیفری از وکیل بهره مند شود و ممنوعیتی در آن نیست.

وکیل کیست؟

بهترین وکیل در یاسوج چه خصوصیاتی دارد؟

برای پاسخ به این سوال که در انتخاب وکیل باید به چه نکاتی دقت کرد و به عنوان خصوصیات وکیل مورد نظر به آن توجه نمود، باید به نکاتی اشاره کرد. در این بخش ما خصوصیات و ویژگی هایی که یک وکیل حرفه ای باید داشته باشد را بیان می کنیم:

  • بهترین وکیل در یاسوج که به عنوان حضوری و غیر حضوری قرار است به موکلش کمک کند، باید سطح علمی بالایی داشته باشد و با گذراندن دروس مورد نظر نسبت به قوانین و مواد موجود در انواع دعاوی اطلاعات لازم را داشته باشد.
  • همچنین بهترین وکیل در یاسوج لازم است که علاوه بر علم و تخصصی که در دوره تحصیلی به دست آورده است، در طول مدت فعالیت خود نیز با مطالعه های انجام شده و تحقیقات در حوزه انواع پرونده ها، اطلاعات خود را به روز نماید.
  • دیگر ویژگی که بهترین وکیل در یاسوج باید داشته باشد داشتن تجربه بالاست. کسی که برای کار وکالت انتخاب می شود، باید با توجه به سختی و پیچیدگی پرونده تجربه و تخصص لازم در آن حوزه را داشته باشد. مثلا اگر قرار است برای اموری مثل دعاوی کیفری از نوع سخت انتخاب شود، باید جزو یکی از بهترین وکیل کیفری در ایران باشد و بتواند موکل خود را تبرئه کند و یا حدود مجازات او را به حداقل برساند.
  • بهترین وکیل ملکی در یاسوج باید اخلاق و وجدان کاری داشته باشد و خود را موظف به پاسخ گویی به موکل خود بداند. مثلا حتی اگر وکیل انتخابی از نوع معاضدتی باشد یعنی برای کسانی که بضاعت مالی خوبی ندارند انتخاب شده باشد، باید تمام تلاش و توان خود را برای دفاع از موکلش به کار گیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در یاسوج را بشناسید!

دکتر بهنام آریایی

بهنام آریایی

وکیل پایه یک دادگستری بابیش از ۱۰ سال سابقه کار در تمامی زمینه ها حل و فصل پرونده های مهم. قبول انواع دعاوی(کیفری. حقوقی.ملکی.خانواده(مهریه،نفقه و….)
وکیلی توانمند برای آماده سازی موکل برای محاکمه و همچنین تنظیم شکوائیه و لایحه و مشاوره به صورت حضوری و تلفنی دارای دکترای حقوق خصوصی.

تخصص و مهارت:

  • دعاوی کیفری
  • دعاوی حقوقی
  • دعاوی ملکی
  • دعاوی خانواده

آدرس دفتر: یاسوج سالم آباد نبش کاشانی15

شماره تماس: 09173413012

سعید فرخی

جناب آقای سعید فرخی

سعید فرخی یکی از بهترین وکیل در یاسوج است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری است که دارای ۱۲ سال در زمینه های مختلف دعاوی کیفری از جمله خیانت، کلاهبرداری، ربا، تخریب عمدی اموال و …، دعاوی خانواده مانند طلاق، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی، دریافت نفقه و …، دعاوی ملکی مانند جعل اسناد، خیانت در امانت، تخلیه ی اماکن تجاری، فک رهن و ….، دعاوی حقوقی و دعاوی ثبتی است و ایشان در این زمینه ها بسیار متخصص و متبحر می باشد.

آدرس : یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، جنب ساختمان شماره دو دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۴۱۶۶۰۸

سعید بخشی گنجه

جناب آقای سعید بخشی گنجه

سعید بخشی گنجه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و در پرونده هایی همچون دعاوی خانواده مانند طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه و …، دعاوی کیفری مانند خیانت، کلاهبرداری، ربا، تخریب عمدی اموال و …، دعاوی ملکی مانند جعل اسناد، خیانت در امانت، فسخ قرارداد، فک رهن، تخلیه ی اماکن تجاری و …، دعاوی حقوقی و دعاوی ثبتی، بیش از ۱۱ سال سابقه ی درخشان دارند. از جمله خدمات وکالتی ایشان می توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد؛ وی یکی از بهترین وکیل در یاسوج است.

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۴۶۰۶۵۷

آدرس : یاسوج، کاشانی ۱۵، پلاک ۱۵

محمد خالق حسنی

جناب آقای محمد خالق حسنی

محمد خالق حسنی یکی از بهترین وکیل در یاسوج است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری است و در کانون وکلای دادگستری یاسوج عضو می باشد؛ ایشان مشاور حقوقی است و زمینه کاری شان در دعاوی حقوقی و کیفری است و در این زمینه ها بسیار متخصص و متبحر می باشد.

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۷۹۵۷۰

آدرس : یاسوج، جنب دادگاه تجدید نظر س سامان، طبقه ی اول

الهام براتی

سرکار خانم الهام براتی

االهام براتی یکی از بهترین وکیل در یاسوج است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در حوزه های دعاوی متفاوت کیفری و دعاوی حقوقی فعالیت می کند و یک وکیل بسیار متبحر می باشد؛ سرکار خانم براتی عضو کانون وکلای دادگستری یاسوج نیز می باشند.

شماره تماس: ۰۹۱۷۵۰۲۲۳۵۲

آدرس : یاسوج، خیابان سردار جنگل، ساختمان هشت بهشت، طبقه ی اول

علی جانی پور

علی جانی پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل در یاسوج است که بیش از چندین سال سابقه وکالت دارد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل در یاسوج است؛ از جمله تخصص های وی می توان به دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و … اشاره کرد.

شماره تماس: 09171412634

آدرس : یاسوج، خیابان سردارجنگل شمالی، ساختمان کسری، طبقه ٢

مهناز باقری

مهناز باقری یکی از بهترین وکیل در یاسوج است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بزرگ یاسوج می باشد که پروانه وکالت خود را از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1391اخذ کرده است، ایشان در حوزه دعاوی های مختلف خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، و …)، دعاوی ملکی (دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند، املاک، فسخ قرارداد،جعل اسناد، و …)، دعاوی کیفری و حقوقی تخصص دارد.

آدرس : یاسوج، بلوار کاشانی، نبش فرعی ،۱۵روبروی ساختمان جدید دادگاه

شماره تماس: 09170808470

کوروش قنبری مرداسی

کوروش قنبری یکی از بهترین وکیل در یاسوج است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر بزرگ و زیبا یاسوج می باشد. ایشان رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان کهکیلویه و بویر احمد می باشد که توانسته مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را اخذ نماید و همه دعاوی حقوقی، کیفری (جرائم)، امورقرارداد ها، اسناد تجاری، خانواده، ملکی، ثبتی، و… را تقبل نماید.

شماره تماس: 09171411327

آدرس : یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، ساختمان طلوع، طبقه ۲، واحد ۲

مرتضی بهشتی

مرتضی بهشتی

مرتضی بهشتی یکی از بهترین وکیل در یاسوج است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در یاسوج می باشد که در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه،…)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، فسخ قرارداد،جعل اسناد،…)، دعاوی کیفری و حقوقی تخصص بسیار زیادی دارد.

شماره تماس: 09171412553

آدرس: یاسوج، بلوار ابوذر، نبش فرعی۱۴، جنب نانوایی سنگک

فرزانه برافراشته پور

فرزانه برافراشته پور

فرزانه برافراشته پور یکی از بهترین وکیل در یاسوج است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بزرگ یاسوج می باشد و شماره پروانه 46995 دارد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1397صادر گردیده است. وی در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و حقوقی تخصص بسیار زیادی دارد و با پشتکار، سخن‌وری و آشنایی کامل نسبت به قوانین توانسته آن ها را به خوبی به پایان برساند.

تلفن تماس: 09176613224

آدرس: یاسوج، هجرت دو، جنب دبستان ۱۷ شهریور

انواع وکالت

می توانیم جهت دادن وکالت به بهترین وکیل در یاسوج از دو نوع وکالت استفاده کنیم که عبارتند از:

وکالت مقید: در وکالت مقید شخصی که به عنوان وکیل عهده دار پرونده شده است، تنها می تواند در حدود اختیاراتی که در بندهای وکالت نامه اشاره شده است عمل کند و حق ندارد از حدود خود تجاوز نماید. مانند وکالتی که برای طلاق و یا انواع دعاوی حقوقی و کیفری به بهترین وکیل در تهران داده می شود.

وکالت مطلق: زمانی که وکالت تنظیم شده از نوع مطلق باشد، وکیل انتخابی به جای موکل خود می تواند تمامی امور را در دست بگیرد. مثلا می تواند املاک او را معامله کند، هزینه ها و حقوق کارکنان را پرداخت نماید و به طور کلی اختیارات او محدود نمی شود.

انواع وکالت

حق الوکاله بهترین وکیل در یاسوج

امروزه حق الوکاله دریافتی وکلا سرسام آور شده است. مصوبه ای برای تعیین قیمت وکالت وجود ندارد، ولی به طور کلی آنچه تعیین کننده هزینه وکالت است، بحث رقابتی بودن و عرف قیمت ها، سختی پرونده، موضوع آن، تجربه و میزان شهرت وکیل و همچنین محل دفتر حقوقی وکیل مورد نظر می باشد. وکیلی که با نام بهترین وکیل در یاسوج شناخته می شود، قبل از هر چیز سعی می کند انصاف را رعایت کند و مطابق با شرایط موکل خود از او انتظار داشته باشد. گاهی اوقات در برخی پرونده ها حق الوکاله به صورت درصدی می باشد. یعنی درصدی مطابق با آنچه که بر سر آن دعوا طرح شده است.

دسته بندی وکلا بر اساس نوع استخدام

اگر بخواهیم وکیلی را برای رسیدگی به دعاوی خود انتخاب کنیم، می توانیم از چندین روش از راهنمایی های آن ها بهره مند شویم که همگی بستگی به شرایط و نوع پرونده و وضعیت مالی موکل دارد. بهترین وکیل در یاسوج می‌تواند در هر کدام از این دسته ها فعالیت نماید که عبارتند از:

وکیل انتخابی و یا تعیینی: وکیل انتخابی یا تعیینی همان وکیلی است که هر کسی ممکن است در هنگام برخورد با مشکلات حقوقی و کیفری و انواع دعاوی به دفاتر وکالت ایشان مراجعه کرده و با داشتن جلسه مشاوره تصمیم به سپردن پرونده خود به ایشان بگیرد و یا از آن منصرف شود. در این حالت، به صورت مستقل و فردی، موکل و بهترین وکیل در یاسوج طی وکالتنامه ای تمام بندها و مفاد قرارداد را تنظیم می نمایند و به توافق می‌رسند و بعد از آن موکل با پرداخت حق الوکاله تمام امور مربوط به پرونده را به ایشان می سپارد.

وکیل تسخیری: دعاوی کیفری از جمله دعاوی پیچیده و پرچالش هستند. از الزامات مراجع قانونی در چنین پرونده‌هایی، همراهی یک وکیل در کنار متهم است. وکیل تسخیری، وکیلی است که برای آن دسته از افرادی که توانایی مالی مطلوبی ندارند و یا شرایط این که بتوانند وکیل داشته باشند را ندارند، در نظر گرفته می شود. در این صورت دادگاه به انتخاب خود برای فرد وکیلی را تعیین می نماید. این وکلا به صورت رایگان در اختیار متهم قرار می گیرند. حتی در برخی پرونده‌ها که جرایم علیه امنیت عمومی و غیره است در ابتدای کار دادگاه اجازه به انتخاب وکیل تعیینی نمی دهد و وکیل تسخیری را در اختیار متهم قرار می‌دهد.

وکیل معاضدتی: کسانی که پرونده آن ها با موضوع دعاوی حقوقی می باشد، می توانند از وکیل معاضدتی استفاده کنند. پرونده های حقوقی در برخی موارد پیچیدگی های خاصی دارند که فرد به صورت مستقل نمی تواند آن ها را پیگیری نماید. حتی در برخی موارد در بعضی دعاوی کیفری نیز خانواده فرد متهم میت واند از وکیل معاضدتی بهره‌ مند شود. کمیسیون معاضدت کانون وکلا به این منظور دایر گردیده است و مجموعه‌ ای از وکلای خوب را دور هم جمع کرده است تا در اختیار افراد بی بضاعت قرار دهد.

وکیل اتفاقی: وکیل اتفاقی وکیلی است که پروانه وکالت نداشته و نمی تواند به صورت فردی و مستقل به قبول دعاوی بپردازد و از حقوق افراد در مرجع قانون دفاع کند. این افراد حکم یک مشاور حقوقی را دارند و با وجود نداشتن پروانه وکالت، در این حوزه دارای اطلاعات و دانش لازم می باشند و مدرک تحصیلی رشته حقوق را نیز دارند. در این صورت برای کسانی که از بستگان ایشان هستند می توانند به عنوان وکیل عمل کنند. چنین افرادی با پرداخت هزینه وکالت به قوه قضاییه و طی مراحل قانونی مربوط به آن، وکیل اقوام و بستگان خویش می گردند.

کلام آخر

در این مقاله برای کسانی که در استان کهگیلویه و بویر احمد به دنبال یک وکیل خوب و به نام هستند، 10 تا از بهترین وکیل در یاسوج را معرفی کردیم. همچنین مطالبی را راجع به چگونگی انتخاب وکیل و مشخصات آن گفتیم. امیدواریم مطالب عنوان شده برای شما مفید بوده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. نظرات و پیشنهادات تان را در سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

آیا دعوی علیه متوفی قابل رسیدگی است؟

طرح دعوی علیه متوفی و میّت قابلیت استماع و رسیدگی را ندارد.

از نظر قانون چه افرادی حق دارند تقاضای نسب دهند؟

افرادی که رابطه نسبی مانند پدر و مادر و خواهر و برادری و فرزندی باهم دارند.

آیا محکوم کردن مرد از طرف به ایراد ضرب و جرح عمدی و تهدید زن، از موجبات طلاق است؟

ضرب و شتم یا هر گونه سوء رفتار مداوم مرد که به صورت عرف با توجه به شرایط زن قابل تحمل نباشد، از مصادیق عسر و حرج محسوب گردیده است.

3.7/5 - (3 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا