وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان⚡【سال1403】⚖️

همه انسانها فارغ از محل زندگی خود ممکن است با برخی مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی رو به رو شوند. احتمال ایجاد مشکلات در حوزه خانوادگی، ملکی، مالی و بسیاری از زمینه های دیگر برای هر فردی وجود دارد. در چنین مواقعی، باید به یک فرد متخصص در این زمینه رجوع کرد تا او بتواند با معلومات و مهارت خود پرونده را به بهترین نتیجه ممکن برساند. از این رو ما تعدادی از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان را به شما معرفی می کنیم و نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل حقوقی را برای شما عنوان می کنیم.

اصلی ترین ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در اصفهان

وکلا در دو حوزه مختلف حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. وکیل حقوقی به دعاوی حقوقی و وکیل کیفری در حیطه دعاوی کیفری فعالیت می کند. بهترین وکیل حقوقی در اصفهان وکیلی است که در حوزه دعاوی حقوقی بیشترین فعالیت را دارد و تجارب مفید و ارزنده ای را کسب نموده است. 

وکیل حقوقی دارای پروانه وکالت پایه یک است و در برخی از بخش ها با کسب تجربه به تخصص رسیده است. وی باید دست مزدی منصفانه را از موکلین خود طلب نماید. تلاش یک وکیل موفق همواره کسب اعتماد و دفاع از حقوق موکلین خود می باشد.

بهترین وکیل اصفهان بر کلیه قواعد و مقررات حقوقی مسلط است و توانایی به کار بستن آن ها را در جهت حمایت از حقوق موکل خود دارد. ایشان باید دارای اخلاقیات و تعهدات لازم برای انجام وکالت باشد. وکیل حقوقی می تواند وکالت تمام پرونده های حقوقی را در تمامی حوزه ها بپردازد. 

بهترین وکیل حقوقی در اصفهان چه کسی است؟

میزان حق الوکاله وکیل حقوقی

یکی از موارد مهمی که موکل باید در هنگام انتخاب وکیل به آن توجه کند، میزان دست مزد وکیل است. موکل در جلسه معارفه باید در این خصوص سوال نموده و وکیلی را انتخاب کند که حق الوکاله متناسب با بودجه او داشته باشد. تعرفه وکالت در ابتدای هر سال توسط قوه قضاییه تعیین شده و به کانون وکلا اعلام می شود.  

یکی از مهم ترین عامل تعیین حق الوکاله، توافق بین وکیل و موکل است. عوامل مختلفی بر میزان هزینه وکیل تاثیر می گذارد. سختی و پیچیدگی موضوع پرونده از جمله مواردی است که موجب تغییر دست مزد وکیل می شود. طبیعی است هر چه پرونده دشوارتر باشد، وکالت آن نیز سخت تر شده و هزینه بیشتری را می طلبد.  

مهارت وکیل هم می تواند جزو عوامل موثر بر هزینه وی باشد و باعث بالا رفتن و یا پایین آمدن هزینه وکیل شود. حوزه های حقوقی مختلف دارای تعرفه های متفاوتی هستند؛ حال اگر وکیل در آن زمینه متخصص باشد و تجارب موفقیت آمیزی در کارنامه کاری او باشد، هزینه بالاتری به موکل تحمیل می شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان را بشناسید! 

آقای محمود پاکدلیان

مجموعه وکالت آقای محمود پاکدلیان و آقای هندیان بهترین وکیل در اصفهان

جناب آقای محمود پاکدلیان وکیل دادگستری با شماره پروانه وکالت 333 از تاریخ 1381/12/01 تا بحال مشغول فعالیت و رفع مشکلات حقوقی و قانونی افراد میباشد
هدف تمامی وکلا در مجموعه وکالت محمود پاکدلیان ما این است که تمامی مسائل قانونی شما را به درست ترین نحو ممکن برای تان انجام دهیم تا بتوانید از حقوق خود دفاع کنید. تجربه ی وکالت یکی از عواملی است که در زمان دفاع از حقوق موکل به ما کمک میکند تا بهترین احکام در دادگاه های سراسر کشور برای دفاع از حقوق شما صادر شود. پس برای جلوگیری از رخداد اتفاق های غیرمترقبه قبل از هر چیز از مشاوران ما،مشاوره ی تلفنی دریافت کنید.

مجموعه وکالت محمود پاکدلیان ، مجموعه ای پویا از وکلای پایه یک دادگستری ، کارآموزان وکالت خانواده ،کیفری ، ثبتی است.
هدف گروه محمود پاکدلیان ، ارائه خدمات حقوقی به سبکی نو اعم از مشاوره حقوقی ، تنظیم دادخواست و شکواییه ، تنظیم لوایح ، قبول وکالت در امور حقوقی ، کیفری و ثبتی با رویکرد آسان سازی و دسترسی راحت به وکیل آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری مستقر در مجموعه وکالت محمود پاکدلیان اعم از وکیل حقوقی ، وکیل خانواده، وکیل کیفری و …، تنظیم اوراق قضایی و همچنین اعطای وکالت به صورت حضوری محیا شده است.

خدمات مجموعه وکالت محمود پاکدلیان عبارت است:

اخذ وکالت توسط وکلای حاضر در مجموعه وکالت محمود پاکدلیان در موارد ذیل دعاوی مربوط به خانواده ،طلاق بصورت توافقی و یا وکالت در طلاق ،در کمترین زمان ،حضانت ،وقت ملاقات ،مهریه وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای،
جرائم پزشکی وکالت در دیوان عالی کشور
داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی
ویژگی های مجموعه وکالت محمود پاکدلیان : سالیان سال فعالیت در عرصه های حقوقی و سوابق و نتایج درخشان دارای تیم مجرب و زبده وکلای نخبه در عرصه های حقوقی اعتماد کامل مراجعین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به مراجعین
اکثر دوستان معرفی شده توسط مراجعین های سابق بوده که همین امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد دلسوز و پیگیر بودن پرونده های مراجعین مسلط به قوانین و مقررات روز کشور »»

آدرس: اصفهان -خیابان فلاطوری -پاساژ اداری تجاری پاسارگاد -طبقه سوم -واحد پانزده

حسین یاوری 

حسین یاوری

جناب آقای حسین یاوری از دیگر وکلای معروف اصفهان هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 2870 شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. آقای یاوری با توجه به موفقیت هایی که کسب کرده اند به عنوان بهترین وکیل حقوقی در اصفهان شناخته شده اند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها 
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، اختلاف در مالکیت و دعاوی مالی 

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، رو به روی دادگستری، مجتمع اداری وکلای دادمهر، طبقه 4، واحد 44 

سیما علوی حجازی 

سیما علوی حجازی

سرکار خانم علوی دکترای حقوق خصوصی هستند و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان فعالیت می نمایند. ایشان چندین سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و در این مدت، تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند. حسن خلق، منصف بودن، متعهد بودن و پشتکار ایشان سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح و قراردادها 
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری
 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، طبقه 2، واحد 14  

نفیسه عرب زاده 

نفیسه عرب زاده

خانم عرب زاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان و دارنده پروانه وکالت شماره 26072 از قوه قضاییه هستند. سرکار خانم نفیسه عرب زاده وکالت دعاوی مختلف را به صورت تخصصی می پذیرند. ایشان به امور مختلف پرونده های ثبتی، ملکی و حقوقی تسلط دارند و حدود یک دهه است که به وکالت مشغول هستند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها 
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، اختلاف در مالکیت و دعاوی مالی از جمله چک 

آدرس: اصفهان، انتهای مشتاق سوم، خیابان روشن دشت، کوی شقایق، مجتمع شقایق، طبقه 4، واحد 9 

بشیرعلی پاریاد 

بشیرعلی پاریاد

آقای پاریاد فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند که در شهر اصفهان به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک بوده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان نیز می باشند. ایشان حدود یک دهه است که به شغل وکالت مشغول هستند و پرونده های بسیاری را با نتیجه دلخواه موکل به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 
 • تخصص در تنظیم و تدوین اوراق قضایی مانند دادخواست ها 

آدرس: اصفهان، خیابان وحید، نبش خیابان حسین آباد، مجتمع عسکری، طبقه دوم 

نصراله نامدارپور 

نصراله نامدارپور

جناب آقای نامدارپور دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 2719 از کانون وکلا شدند و پس از آن وکالت خود را شروع کردند. جناب نامدارپور سابقه همکاری با برخی شرکت های خصوصی را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان در سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده مختلف را در حوزه های گوناگون به نتیجه مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف 
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند ارث و وصیت، انواع طلاق و مهریه 
 • پذیرش پرونده های ملک آپارتمان ها، شهرداری، موجر و مستاجر و سرقفلی 

آدرس: اصفهان 

آرش فاطمی 

آرش فاطمی

جناب آقای آرش فاطمی وکیل فعال در استان اصفهان هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در این شهر فعالیت می کنند. ایشان با تجربه ای که دارند، بسیاری از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکل می رسانند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط آقای فاطمی، سبب شده است که و به همین دلیل هم رضایت و اعتماد مردم را جلب کنند.

تخصص و مهارت: 

 • نگارش قراردادها 
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه 
 • قبول وکالت پرونده های مختلف در حوزه های گوناگون 

آدرس: اصفهان، انتهای خیابان کاوه، سه راه ملک شهر، کنارگذر آزادی، ساختمان آزادی، طبقه اول، واحد 1  

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در اصفهان  

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد درگیر در پرونده های حقوقی، انتخاب وکیل است. انتخاب نادرست ممکن است منجر به تغییر مسیر پرونده و عدم کسب نتیجه مورد نظر گردد. به همین علت نکات بسیاری در خصوص این انتخاب وجود دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد. 

مهم ترین موضوع برای انتخاب وکیل، این است که وی پروانه وکالت پایه یک داشته باشد. زیرا وکلای پایه دو نمی توانند کلیه پرونده ها را وکالت کنند و در این مسیر محدودیت هایی دارند. سابقه و تجربه وکیل نیز از عوامل مهم در انتخاب او می باشد زیرا هر قدر که وکیل باتجربه تر باشد و موفقیت وی در پرونده های قبلی بیشتر باشد، راه های مطمئن تری را برای حل پرونده شما پیشنهاد می دهد. 

مهم است که وکیل اخلاق مدار و متعهد باشد.و همچنین نسبت به مهارت های ارتباطی شناخت کافی داشته باشد. وکیل با اخلاق هیچ گاه به موکل خود خیانت نمی کند و همواره از او حمایت می کند. اخلاق خوب وکیل همچنین سبب ایجاد ارتباط موثر با موکل و قاضی می گردد که نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت. 

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در اصفهان

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری 

وکیل حقوقی در پرونده های حقوقی تخصص داشته و به وکالت می پردازد در حالی که وکیل کیفری در زمینه دعاوی کیفری دارای مهارت و تجربه است. طرح دعوا در پرونده های حقوقی با ارائه دادخواست همراه است ولی در دعاوی کیفری باید شکوائیه تنظیم نمود.

پرونده های حقوقی در دادگاه حقوقی مورد بررسی قرار می گیرند در حالی که دعاوی کیفری در دادگاه های کیفری یک و دو بررسی می شوند. همچنین دعاوی حقوقی، تنها شامل جبران حق و حقوق فرد زیان دیده می شوند و در واقع در چنین پرونده هایی جرمی رخ نداده است اما در دعاوی کیفری جرم انگاری شده و فرد مجرم مطابق قانون مجازات اسلامی مرتکب جرم شده و باید مجازات شود. 

کلام آخر 

وکیل حقوقی باید دانش و تجربه کافی را برای پیگیری پرونده های این حوزه داشته باشد. هزینه ای که این وکیل از موکل دریافت می کند، به موضوع پرونده، توافق طرفین و سایر شرایط پرونده بستگی دارد. انتخاب بهترین وکیل حقوقی در اصفهان است که منجر به کسب نتایج مطلوب خواهد شد. در مسیر این انتخاب باید به نکات مهمی از جمله تخصص وکیل، تناسب حق الوکاله، بودجه موکل و بسیاری نکات دیگر که در مقاله ذکر کردیم، توجه نمود. برای ما در کامنت بنویسید که آیا تا به حال به دلیل بی توجهی به این نکات، در انتخاب وکیل خود دچار مشکل شده اید؟

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا