وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان ⚡【آپدیت1402】⚖️

همه انسانها فارغ از محل زندگی خود ممکن است با برخی مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی رو به رو شود. احتمال ایجاد مشکلات در حوزه خانواده، ملکی، مالی و بسیاری از زمینه های دیگر برای هر فردی وجود دارد. برای حل و فصل چنین مشکلاتی نیاز است که به مراجع ذی صلاح رجوع نماییم. حضور در محاکم قضایی و پیگیری پرونده مستلزم اطلاعات حقوقی و آشنایی با قوانین این حوزه است. در چنین مواقعی، باید به یک فرد متخصص در زمینه رجوع کرد تا او بتواند با معلومات و مهارت خود پرونده را به بهترین نتیجه ممکن برساند. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان را به شما معرفی می نماییم، پس با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل حقوقی در اصفهان کیست؟ 

وکلا در دو حوزه مختلف حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. وکیل حقوقی به دعاوی حقوقی رسیدگی می کند و وکیل کیفری هم در حیطه دعاوی کیفری فعالیت می کند. بهترین وکیل حقوقی در اصفهان وکیلی است که در حوزه دعاوی حقوقی بیشترین فعالیت را دارد و تجارب مفید و ارزنده ای را کسب نموده است. 

وکیل حقوقی دارای پروانه وکالت پایه یک است و در برخی از بخش ها با کسب تجربه به تخصص رسیده است. وی باید دست مزدی منصفانه را از موکلین خود طلب نماید. تلاش یک وکیل موفق همواره کسب اعتماد و دفاع از حق موکلین خود می باشد و در این مسیر از هیچ تلاشی فرو گذار نمی باشد. 

بهترین وکیل اصفهان بر کلیه قواعد و مقررات حقوقی مسلط است و توانایی به کار بستن آن ها در جهت حمایت از حقوق موکل را نیز دارد. ایشان باید دارای اخلاقیات و تعهدات لازم برای انجام وکالت باشد. وکیل حقوقی می تواند وکالت تمام پرونده های حقوقی را در تمامی حوزه ها بپردازد. 

بهترین وکیل حقوقی در اصفهان چه کسی است؟

میزان حق الوکاله بهترین وکیل حقوقی در اصفهان 

یکی از موارد مهمی که موکل باید در هنگام انتخاب وکیل به آن توجه کند، میزان دست مزد وکیل است. موکل در جلسه معارفه باید در این خصوص سوال نموده و وکیلی را انتخاب کند که حق الوکاله متناسب با بودجه او داشته باشد. تعرفه وکالت در ابتدای هر سال توسط قوه قضاییه تعیین شده و به کانون وکلا اعلام می شود.  

یکی از مهم ترین عامل تعیین حق الوکاله، توافق و تراضی وکیل و موکل است. عوامل مختلفی بر میزان هزینه وکیل تاثیر می گذارد. سختی و پیچیدگی موضوع پرونده از جمله مواردی است که موجب تغییر دست مزد وکیل می شود. طبیعی است هر چه پرونده دشوارتر باشد، وکالت آن نیز سخت تر شده و هزینه بیشتری را می طلبد.  

مهارت وکیل هم می تواند جزو عوامل موثر بر هزینه وی باشد و باعث بالا رفتن و یا پایین آمدن هزینه وکیل شود. حوزه های حقوقی مختلف دارای تعرفه های حدودی متفاوتی هستند، حال اگر وکیل در آن زمینه متخصص باشد و تجارب موفقیت آمیزی در کارنامه کاری او باشد، هزینه بالاتری به موکل تحمیل می شود. 

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان را بشناسید! 

مسعود شریفی تشنیزی

مسعود شریفی تشنیزی

مسعود شریفی تشنیزی وکیل پایه یک دادگستری دارای 20 سال سابقه کار قضایی و حقوقی در زمینه های کیفری ((قتل —کلاهبرداری خیانت در امانت ))حقوقی ((قواعد عمومی قراردادها بیع اجاره الزام به ایفای تعهدات ))خانواده ((طلاق نفقه تمکین حضانت ))و داشتن موفقیتهای فراوان جهت احقاق حقوق موکلین در مراجع قضایی در استان اصفهان و استان تهران چهارمحال و بختیاری می باشند

تخصص و مهارت:

 • وکالت در کلیه امور حقوقی و کیفری
 • وکالت و مشاوره در دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت
 • وکالت در دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز جرائم رایانه ای، جعل اسناد و مشروبات الکلی

داوری در دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.

وکالت در دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، ارث، دعاوی شهرداری و کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی

آدرس: ادرس اصفهان سه را سیمین ابتدای سهروردی ساختمان اسپادانا طبقه 5 واحد 6

شماره تماس: 09131642960

حسین یاوری 

حسین یاوری

جناب آقای حسین یاوری از دیگر وکلای معروف اصفهان هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 2870 شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. آقای یاوری با توجه به موفقیت هایی که کسب کرده اند به عنوان بهترین وکیل حقوقی در اصفهان شناخته شده اند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رساده اند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مراجعین و موکلین خود قرار دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها 
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، اختلاف در مالکیت و دعاوی مالی 

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، رو به روی دادگستری، مجتمع اداری وکلای دادمهر، طبقه 4، واحد 44 

سیما علوی حجازی 

سیما علوی حجازی

سرکار خانم علوی دکترای حقوق خصوصی هستند و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان فعالیت می نمایند. ایشان چندین سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و در این مدت تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند. حسن خلق، منصف بودن، متعهد بودن و پشتکار ایشان سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان سبب حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین شده است. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح و قراردادها 
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری
 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، طبقه 2، واحد 14  

نفیسه عرب زاده 

نفیسه عرب زاده

خانم عرب زاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان و دارنده پروانه وکالت شماره 26072 از قوه قضاییه هستند. سرکار خانم نفیسه عرب زاده وکالت دعاوی مختلف را به صورت تخصصی می پذیرند. ایشان به امور مختلف پرونده های ثبتی، ملکی و حقوقی تسلط دارند و حدود یک دهه است که به وکالت مشغول هستند. مدرک تحصیلی وکیل عرب زاده کارشناسی حقوق است. ایشان در مدت وکالت خود پرونده های بسیاری را در حوزه های مختلف وکالت کرده اند و عنوان بهترین وکیل حقوقی در اصفهان را به دست آورده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها 
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، اختلاف در مالکیت و دعاوی مالی از جمله چک 

آدرس: اصفهان، انتهای مشتاق سوم، خیابان روشن دشت، کوی شقایق، مجتمع شقایق، طبقه 4، واحد 9 

بشیرعلی پاریاد 

بشیر علی پاریاد

آقای پاریاد فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند که در شهر اصفهان به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک بوده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان نیز می باشند. ایشان در دعاوی مالی، قراردادها، اختلافات مالی، نشر اکاذیب، ایجاد مزاحمت، زمین شهری و اوقاف تخصص ویژه دارند. آقای بشیر علی پاریاد حدود یک دهه است که به شغل وکالت مشغول هستند و پرونده های بسیاری را با نتیجه دلخواه موکل به پایان رسانده اند. ایشان در زمینه مشاوره های حقوقی هم بسیار موفق عمل نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 
 • تخصص در تنظیم و تدوین اوراق قضایی مانند دادخواست ها 

آدرس: اصفهان، خیابان وحید، نبش خیابان حسین آباد، مجتمع عسکری، طبقه دوم 

نصراله نامدارپور 

نصراله نامدارپور

جناب آقای نامدارپور دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 2719 از کانون وکلا شدند و پس از آن وکالت خود را شروع کردند. جناب نامدارپور سابقه همکاری با برخی شرکت های خصوصی را در کارنامه کاری خود دارند. آقای نصراله نامدارپور در سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده مختلف را در حوزه های گوناگون به نتیجه مطلوب رسانده اند. آمار موفقیت ایشان در حرفه خود قابل توجه بوده و گویای توانایی و مهارت بالای ایشان است و سبب شناخته شدن این وکیل با تجربه به عنوان بهترین وکیل حقوقی در اصفهان شده است.   

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف 
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند ارث و وصیت، انواع طلاق و مهریه 
 • پذیرش پرونده های ملک آپارتمان ها، شهرداری، موجر و مستاجر و سرقفلی 

آدرس: اصفهان 

آرش فاطمی 

آرش فاطمی

جناب آقای آرش فاطمی وکیل فعال در استان اصفهان هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در این شهر فعالیت می کنند. ایشان با به کارگیری دانش و تجربه خود موفق شده اند بسیاری از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکل برسانند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط آقای فاطمی سبب حل بسیاری از مشکلات مردم شده است و به همین دلیل هم رضایت و اعتماد مردم را جلب نموده اند. تلاش، پشتکار، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های مهم این وکیل کارکشته است. 

تخصص و مهارت: 

 • نگارش قراردادها 
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه 
 • قبول وکالت پرونده های مختلف در حوزه های گوناگون 

آدرس: اصفهان، انتهای خیابان کاوه، سه راه ملک شهر، کنارگذر آزادی، ساختمان آزادی، طبقه اول، واحد 1  

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در اصفهان  

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد درگیر در پرونده های حقوقی انتخاب وکیل است. انتخاب نادرست ممکن است منجر به تغییر مسیر پرونده و عدم کسب نتیجه مورد نظر گردد. نکات بسیاری در خصوص این انتخاب وجود دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد. 

مهم ترین موضوع برای انتخاب وکیل این است که وی پروانه وکالت پایه یک داشته باشد. زیرای وکلای پایه دو نمی توانند کلیه پرونده ها را وکالت کنند و در این مسیر محدودیت هایی دارند. سابقه و تجربه وکیل از عوامل مهم در انتخاب وکیل است زیرا وکیل با تجربه راه های مختلفی را برای حل پرونده می شناسد. وکیل هر چه با تجربه تر باشد و موفقیت وی در پرونده های قبلی بیشتر باشد، راه های مطمئن تری را برای حل پرونده شما می شناسد. 

مهم است که وکیل اخلاق مدار و متعهد باشد. لازم است وکیل به حسن خلق شهرت داشته باشد و نسبت به مهارت های ارتباطی شناخت کافی داشته باشد. وکیل با اخلاق هیچ گاه به موکل خود خیانت نمی کند و همواره از او حمایت می کند. اخلاق خوب وکیل هم سبب ایجاد ارتباط موثر با موکل و قاضی می گردد که نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت. 

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل حقوقی دراصفهان

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری 

وکیل حقوقی در پرونده های حقوقی تخصص داشته و به وکالت می پردازد، در حالی که وکیل کیفری در زمینه دعاوی کیفری دارای مهارت و تجربه است. طرح دعوا در پرونده های حقوقی با ارائه دادخواست همراه است و در دعاوی کیفری باید شکوائیه تنظیم نمود. پرونده های حقوقی در دادگاه حقوقی مورد بررسی قرار می گیرند و دعاوی کیفری در دادگاه های کیفری یک و دو مورد قضاوت قرار می گیرند. 

دعاوی حقوقی تنها شامل جبران حق و جقوق فرد زیان دیده می شوند و در واقع در چنین پرونده هایی جرمی رخ نداده است. در دعاوی کیفری جرم انگاری شده و فرد مجرم مطابق قانون مجازات اسلامی مرتکب جرم شده و باید مجازات شود. 

کلام آخر 

در این مقاله، بهترین وکیل حقوقی در اصفهان را به شما معرفی نمودیم. وکیل حقوقی باید دانش و تجربه کافی را برای پیگیری پرونده های این حوزه داشته باشد. هزینه ای که این وکیل از موکل دریافت می کند بسته به موضوع پرونده، توافق طرفین و سایر شرایط پرونده است. انتخاب یک وکیل خوب است که منجر به کسب نتایج مطلوب خواهد شد. در مسیر این انتخاب باید به نکات مهمی از جمله تخصص وکیل، تناسب حق الوکاله و بودجه موکل و بسیاری نکات دیگر توجه نمود. امید داریم از مطالعه این مقاله نتایج مثبت و موثری را کسب نموده باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. شما خوانندگان گرامی می توانید اننقادات و پیشنهادات خود را از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید. 

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا