کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل قزوین⭐【آپدیت1402】⚖️

ما در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل قزوین را به شما مردم عزیز ساکن شهر قزوین و یا کسانی که در این شهر به دنبال یک وکیل کارکشته می گردند، معرفی کنیم. انتخاب یک وکیل مناسب برای پرونده مورد نظر، کار راحتی نیست و به هر وکیلی نمی توان اعتماد کرد. در این جا ما سعی داریم اطلاعات مفیدی را برای کمک به شما جهت شناخت یک وکیل مناسب ارائه دهیم؛ پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل قزوین کیست؟

وکیل کسی است که از طرف فرد دیگر برای انجام یک کار مشخص و یا مجموعه ای از امور نایب می شود. بهترین وکیل قزوین می تواند در مشکلات حقوقی و کیفری افراد به آن ها کمک کند تا بتوانند مشکل شان را به سرعت حل کرده و به نتیجه مطلوب خود برسند. هر شخصی به هر دلیلی چه عمدی و چه غیر عمدی ممکن است با مشکلاتی روبرو شود که ناگزیر مجبور به رجوع به دادگاه و دادسراها گردد.

بهره مندی از یک وکیل خبره می تواند در این مسیر علاوه بر حفظ آرامش و اطمینان فرد، حقوق از دست رفته او را جبران نماید. وقتی کسی وکیلی را برای خود انتخاب می کند، بر اساس انواع وکالت نامه تنظیم شده اختیاراتی را به او می دهد و وکیل موظف است که در محدوده همان اختیارات عمل کند و در تمام مراحل در کنار موکل خود باشد. موکل نیز موظف است که تعهدات مالی وکیل را انجام بدهد و به توصیه های او گوش دهد.

بهترین وکیل در قزوین کیست؟

انواع انتقال وکالت

هر شخصی که تصمیم به انتقال وکالت امور خود را به بهترین وکیل قزوین می گیرد، در دو صورت می تواند این اختیارات را در اختیار او قرار دهد که عبارتند از:

وکالت از نوع مقید: در این روش وکالت داده شده تنها محدود به موضوع خاصی است. یعنی بهترین وکیل قزوین تنها می تواند در چارچوب وکالتنامه و موضوع مورد نظر دخالت کند و حق این که وارد مسائل دیگر مربوط به موکلش شود را ندارد. اختیارات وکیل در این نوع از وکالت محدود است.

وکالت مطلق: وکالت مطلق با وکالت مقید در حدود اختیارات وکیل مورد نظر تفاوت دارد. کسی که به وکیلش وکالت مطلق می دهد، یعنی به او اجازه دخالت در بسیاری از امور را به صورت یک جا می دهد و فردی که به عنوان وکیل انتخاب شده است لزومی ندارد برای هر اقدامی قراردادی را با موکلش تنظیم نماید. مثلا می تواند با یک هماهنگی ساده در شرکت موکل خود، هزینه ها را پرداخت کند و برخی اقدامات و معاملات را به انجام برساند. همچنین این وکالت به وکیل، اجازه پیگیری امور ودخالت در هزینه های خانواده را نیز می دهد.

چگونه می توان وکالت نامه را فسخ کرد؟

بر اساس ماده 678 قانون مدنی اتمام وکالت وکیل به سه روش امکان پذیر است:

 • عزل موکل
 • استعفای وکیل
 • فوت وکیل و یا موکل

بر اساس مورد اول یعنی عزل موکل، هر موقعی که موکل بخواهد می تواند قرارداد خود را با بهترین وکیل درقزوین فسخ کند و مانعی برای جلوگیری از آن به صورت قانونی وجود ندارد. تنها در یک صورت است که امکان عزل وکیل از طرف موکل وجود ندارد و آن شرط عقد بدون عزل می باشد. طبق ماده 37 قانون دادرسی مدنی، اگر موکل عزل را به صورت شفاهی اعلام کرده باشد، لازم است در صورت جلسه دادگاه مطرح و با امضای طرفین آن را قید کند.

برای مورد استعفای وکیل، مطابق با ماده 181 قانون مدنی در مواردی که وکیل از وکالت خود استعفا دهد از زمان معلوم، موکل به اذن خود باقی می ماند و می تواند به آن چه که وکالت داشته اقدام کند.

اگر بهترین وکیل قزوین دچار محجوریت یعنی دیوانگی و سفاهت شود و یا فوت شود، وکالت تنظیم شده باطل می شود. تنها در صورتی که حجر از توکیل جلوگیری نکند، وکالت باقی می ماند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

وکیل پایه یک و پایه دو چه تفاوتی با هم دارند؟

اصلی ترین و مهم ترین تفاوتی که وکلای پایه یک و پایه دو با هم دارند محدودیت در وکالت دعاوی است که می توانند در مراجع قضایی پیگیری و رسیدگی کنند. بهترین وکیل قزوین بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک می تواند در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری و حقوقی بدون هیچگونه محدودیتی فعالیت داشته باشد ولیکن وکلای با پروانه وکالت پایه دو در زمینه پرونده های کیفری تنها مواردی که دارای حبس تعزیزی کمتر از 10 سال باشد را می توانند وکالت و پیگیری کنند.

برای پرونده های مالی نیز وکلای پایه دو تنها دعاوی کمتر از 50 میلیون را می توانند رسیدگی کنند ولیکن وکلای پایه یک در این زمینه بدون هیچگونه محدودیتی و با اختیارات بیشتری می توانند رسیدگی به پرونده های مالی را برعهده گیرند.

وکلای پایه دو  بعد از گذراندن دوره کارآموزی و قبولی در آزمون نهایی می توانند پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ و بدون محدودیت در حوزه های مختلف قضایی فعالیت داشته باشند.

قابل ذکر است که وکلای پایه یک در مقایسه با مشاوران حقوقی نیز دارای اختیارات  بیشتری بوده و می توانند ضمن وکالت در زمینه ارائه مشاوره در حوزه تخصصی خود فعالیت داشته باشند. ولیکن مشاور حقوقی که پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ نکرده باشد در صورت مواجه شدن شرکتی که در آن فعالیت دارد با مشکلات حقوقی و کیفری و نیاز به پیگیری در مراجع قضایی، نمی تواند وکالت شرکت مربوطه را در دادسرا بر عهده بگیرد لذا شرکت باید در این مورد از وکلای پایه یک کمک بگیرد.

10 تا از بهترین وکیل قزوین را بشناسید!

یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی

اینجانب یوکابد مشفقی قاضی بازنشسته دادگستری ، متخصص در پیگیری دعاوی خانوادگی ، حضانت فرزند،  مهریه،  طلاق،  دعاوی کیفری ، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز ، قتل، کلاهبرداری ، انتقال مال غیر ، خیانت در امانت جرائم رایانه ای و… ، اجرای احکام کیفری میباشند.

آدرس: دفتر قزوین بلوار آیت الله خامنه ای روبروی هتل مرمر مجتمع نیایش طبقه اول واحد f7

حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۸۶۵۷۲۶

آقای ولی جلالی

آقای ولی جلالی

آقای ولی جلالی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین و کارشناس حقوق قضایی می باشند. ایشان با ۱۷ سال سابقه وکالت تخصص لازم جهت قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از دعاوی ارث، ملکی مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، طلاق و … را دارند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و آشنا به تمامی قوانین حقوقی روز می باشند و توانایی انجام پرونده های حقوقی و حقیقی را در کم ترین زمان ممکن دارند.

برخی از تخصص های ایشان عبارتند از:

 • وکیل برای کلیه دعاوی ملکی
 • وکیل برای کلیه امور و دعاوی ثبتی
 • وکیل برای پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • وکالت پرونده کیفری همچون قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و…
 • وکالت پرونده خانوادگی همچون طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه
 • تنظیم لایحه و دادخواست

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای جلالی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۸۱۷۹۱۶

آدرس دفتر: قزوین، خیابان طالقانی، روبروی اداره دارایی، مجتمع میلاد، طبقه دوم، واحد 15

خانم زهره زینالی

خانم زهره زینالی

سرکار خانم زهره زینالی، وکیل پایه یک دادگستری در قزوین می باشد وی با ۱۱سال سابقه به عنوان یکی از بهترین وکلا در قزوین هستندکه  با تسلط به قوانین روز حقوقی و تعهدکاری بالا، پیگیری مداوم پرونده را عهده می باشند خانم زهره زینالی با بیان قوی و صریح و شجاعت در  دفاع که دارد، دفاعیات بسیار موثری را در دادگاه انجام داده و جزو وکلای خوشنام و شناخته شده در بین مردم هستند
ایشان سابقه وکالت و همکاری با شهرداری، بانک ها و موسسات مالی، هدلینگ حقوقی بین اللملی و شرکت های پیمانکار ساختمان سازی را برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی سفیران عدالت
 • سابقه وکالت و همکاری با شهرداری
 • بانک ها و موسسات مالی
 • هدلینگ حقوقی بین اللملی
 • شرکت های پیمانکار ساختمان سازی
 • مدرس دوره های آموزشی حقوق
 • دعوی مالی، شهرداری، ثبتی، املاک و اراضی، قراداد ها و شرکت های تجاری، ارث، خانواده، کیفری

آدرس: قزوین بالاتر از میدان جانبازان _بلوار نخبگان نبش چهار راه امیر کبیر  _ساختمان نخبگان طبقه ۱ واحد ۱

شماره تماس:

۰۹۱۲۳۸۱۶۴۸۸

خانم زهرا سبزی

خانم زهرا سبزی

خانم زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای استان قزوین میباشد و 13 سال سابقه درخشان وکالتی را در کارنامه خود دارند. تعهد و مسئولیت پذیری در کنار دانش و تخصص و همچنین تسلط به قوانین و فن بیان قوی، ایشان را در زمره وکلای برتر استان قرارداده و در زمینه های خانواده و ملکی، کیفری ،حقوقی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل رضایت موکلین که از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است‌.

تخصص ها و مهارت ها:

 • وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی از سال 1389
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران مرکز
 • دانشپذیر تنظیم قراردادهای تخصصی
 • نماینده حقوقی بانک
 • مدیر حقوقی شرکت دلتای سبز

آدرس: قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیرکبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول

شماره تماس:

09127860597

09102920490

مجتبی بهرامی

بهترین وکیل در قزوین

مجتبی بهرامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بزرگ و زیبا قزوین است و در حوزه های متنوع وکالتی از جمله خانواده، کیفری، ملکی، تجاری، مالی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت زیادی دارد. جناب آقای بهرامی به عنوان زبده ترین وکلا و بهترین وکیل قزوین فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه کار وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان قزوین
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شماره تماس: 09127895818

آدرس: قزوین، خیابان آبیک،  ابتدای بلوار امام، ساختمان پویا، طبقه دوم، واحد سوم

پریسا تقیا

بهترین وکیل در قزوین

پریسا تقیا وکیل پایه یک دادگستری است که سوابق بسیار درخشان دارد و نمونه پرونده های بسیار موفقی در کارنامه شخصی اش است. وی در حوزه های تخصصی وکالت مانند کیفری، حقوقی، ملکی، مالی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت در شهر زیبا قزوین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 6 سال سابقه وکالتی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09127801305

آدرس: قزوین، خیابان ولیعصر، بلوار خرمشهر، کوچه سوم، پلاک سوم، واحد اول

شهریار ربیعی

بهترین وکیل در قزوین

شهریار ربیعی وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ قزوین می باشد و تخصص و مهارت زیادی در دعاوی های مختلف از جمله کیفری، ملکی، تجاری، خانواده و غیره دارد. آقای شهریار ربیعی با ارائه مشاوره های تخصصی به متقاضیانش، بهترین روش ها و راهکارها را به آنها ارائه می دهد تا بتوانند بهترین تصمیم را در جهت پیشبرد پرونده خود داشته باشند.

 • 5 سال سابقه کار وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09127805018

آدرس: قزوین، خیابان شهید بابائی، طبقه فوقانی بانک پارسیان

رضا قاسمی

بهترین وکیل در قزوین

رضا قاسمی وکیل پایه یک دادگستری است و به علت تعهد کاری اش نسبت به شغل خویش موجب رضایت موکلینش شده است. در ضمن وی به عنوان بهترین وکیل قزوین شناخته شده است و همه تلاشش را به کار می گیرد تا در بازه زمانی کوتاه بتواند از حق و حقوق موکلینش دفاع کند. آقای رضا قاسمی در دعاوی های مختلفی از جمله ملکی، مالی، کیفری، خانواده، حقوقی و غیره در شهر قزوین مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • سه سال سابقه کار وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09124082660

آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه شهید حافظی، ساختمان کاج، واحد دهم

حسین ترکمن

بهترین وکیل در قزوین

حسین ترکمن وکیل پایه یک دادگستری است و همچنان در شهر بزرگ قزوین مشغول به فعالیت در امور مختلف وکالتی است. وی در کارنامه وکالتی اش سوابق درخشانی دارد و از دید مردم به عنوان بهترین وکیل قزوین شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۸۱۲۲۶۸

آدرس: قزوین،بلوار امام خمینی، حکمت پانزدهم، پلاک یکم، طبقه یکم

تفاوت وکیل دادگستری و قوه قضائیه چیست؟

از نظر ماهیتی بهترین وکیل قزوین ممکن است جز وکلای دادگستری و یا وکلای قوه قضاییه باشد. بین این دو، تفاوتی از نظر ماهیتی و یا وظایف محوله وجود ندارد؛ تنها تفاوتی که بین این دو وکیل موجود است، مرجع صادر کننده پروانه وکالت آن ها می باشد. بنابراین می‌توان گفت تفاوتی که بین بهترین وکیل در ایران از نوع دادگستری و قوه قضائیه وجود دارد مربوط به موارد زیر می باشد:

 • تفاوت در مرجعی که آن ها پروانه وکالت شان را از آن جا دریافت کرده اند.
 • تفاوت در مراحل طی شده برای دریافت پروانه وکالت
 • اختلاف در دوره کارآموزی و سوالات مطرح شده در آزمون وکالت آن ها
تفاوت وکیل دادگستری و قوه قضائیه چیست؟

ویژگی های بهترین وکیل قزوین

ممکن است بسیاری از افراد برای جستجوی وکیلی که نسبت به پرونده آن ها اشراف داشته باشد و بتواند از پس آن بربیاید دچار سردرگمی شوند. متقاضیان انتخاب یک وکیل خوب، همواره روش هایی را برای یافتن شخص مورد نظر خود به کار می برند. بسیاری از افراد سعی می کنند با مشورت با کسانی که در دادگاه ها و مراجع قضایی درگیر چنین موضوعاتی هستند، بپردازند تا از راهنمایی های آن ها برای انتخاب بهترین وکیل قزوین استفاده کنند. برخی دیگر، جستجوی خود را به گشت و گذار در سایت های معتبر معطوف می کنند. برای انتخاب بهترین وکیل قزوین باید معیارها و ویژگی هایی را در نظر گرفت تا بتوان بهترین آن ها را انتخاب کرد که در ادامه تعدادی از این ویژگی ها را بیان می کنیم:

 • بهترین وکیل ایران باید با تجربه و متخصص باشد. با توجه به این که یک وکیل پرونده های بسیاری را در طول دوره وکالت خود قبول می نماید، باید بدانیم که در حوزه موضوع مورد نظر تاکنون به چه موفقیت هایی دست یافته است.
 • دیگر ویژگی یک وکیل خوب، امین بودن و رازداری اوست. اسرار و اطلاعات فردی باید به صورت مخفیانه و تنها بین موکل و وکیل باقی بماند. یک وکیل حرفه‌ای به خوبی می داند که به هیچ عنوان نباید این اطلاعات در جای دیگری درز پیدا کند.
 • اطلاعات وکیل باید کاملا به روز و دقیق باشد. با توجه به این که ممکن است وکلا سال ها قبل دوره تحصیلی خود را به پایان رسانده باشند، نباید از علم روز و تغییراتی که در قوانین به وجود می آیند عقب بمانند و تمام تلاش خود را برای به روز کردن اطلاعات شان به کار گیرند.
 • بهترین وکیل قزوین باید نسبت به تمام قوانین، تبصره ها، مواد و بندهای آن مسلط باشد.

شرایط تاسیس دفتر وکالت

به طور کلی وقتی که وکیلی پس از پایان دوره تحصیل بتواند در آزمون وکالت پذیرفته شود، در صورت گذراندن دوره کارآموزی مجاز است که برای خود دفتر وکالت برای ارائه خدمات حقوقی تاسیس کند. مطابق با ماده 66 قانون مدنی، بهترین وکیل قزوین تنها می تواند در منطقه ای که در آن جا پروانه وکالت دریافت کرده‌ است، دفتر حقوقی خود را تاسیس کند یعنی چنین وکیلی باید پروانه خود را از مراجع استان قزوین دریافت کرده باشد. کسی که در این حکم دچار خلاف شود، محکوم به مجازات انتظامی درجه 3 و 4 و 5 می شود و ممکن است حتی پروانه وکالتش باطل شود.

شرایط تاسیس دفتر وکالت

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد حدود اختیارات وکیل و شرایطی که یک وکیل می تواند به طور قانونی فعالیت کند پرداختیم. همچنین برای آن دسته از افرادی که در شهر قزوین به دلیل اختلافات و دعاوی پیش آمده نیاز به کمک یک وکیل مناسب دارند، 10 تا از بهترین وکیل قزوین را معرفی نمودیم. لازم به ذکر است؛ کسانی که ساکن شهر تهران هستند و جویای وکیل با تجربه در شهر خویش می باشند؛ می توانند از مقاله ما با عنوان بهترین وکیل در تهران بهره مند شوند.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. در صورت نیاز به مشاوره و ارائه نظرات خود، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی، وکالتنامه تنظیم می کند؟

خیر، وکلا شماره قرارداد مخصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت تنظیم وکالتنامه را ندارند.

چگونه می توان وکیل رایگان گرفت؟

اگر شخصی هزینه گرفتن وکیل را نداشته باشد می تواند درخواست وکیل معاضدتی دهد.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نه =

دکمه بازگشت به بالا