وکیل

10 تا از بهترین وکیل در قزوین ⭐【آپدیت1401】⚖️

ما در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل در قزوین را به شما مردم عزیز ساکن شهر قزوین و یا کسانی که در این شهر به دنبال یک وکیل کارکشته می گردند، معرفی کنیم. انتخاب یک وکیل مناسب برای پرونده مورد نظر، کار راحتی نیست و به هر وکیلی نمی توان اعتماد کرد. در این جا ما سعی داریم اطلاعات مفیدی را برای کمک به شما جهت شناخت یک وکیل مناسب ارائه دهیم؛ پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل در قزوین کیست؟

وکیل کسی است که از طرف فرد دیگر برای انجام یک کار مشخص و یا مجموعه ای از امور نایب می شود. بهترین وکیل در قزوین می تواند در مشکلات حقوقی و کیفری افراد به آن ها کمک کند تا بتوانند مشکل شان را به سرعت حل کرده و به نتیجه مطلوب خود برسند. هر شخصی به هر دلیلی چه عمدی و چه غیر عمدی ممکن است با مشکلاتی روبرو شود که ناگزیر مجبور به رجوع به دادگاه و دادسراها گردد.

بهره مندی از یک وکیل خبره می تواند در این مسیر علاوه بر حفظ آرامش و اطمینان فرد، حقوق از دست رفته او را جبران نماید. وقتی کسی وکیلی را برای خود انتخاب می کند، بر اساس انواع وکالت نامه تنظیم شده اختیاراتی را به او می دهد و وکیل موظف است که در محدوده همان اختیارات عمل کند و در تمام مراحل در کنار موکل خود باشد. موکل نیز موظف است که تعهدات مالی وکیل را انجام بدهد و به توصیه های او گوش دهد.

برای شناخت وکلای نام دار در هر شهر می توانید به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید. برای مثال مقاله بهترین وکیل در یزد، به معرفی تعدادی از وکیلانی که در این شهر جزو بهترین ها می باشند، پرداخته است.

بهترین وکیل در قزوین کیست؟

چگونه می توان وکالت نامه را فسخ کرد؟

بر اساس ماده 678 قانون مدنی اتمام وکالت وکیل به سه روش امکان پذیر است:

 • عزل موکل
 • استعفای وکیل
 • فوت وکیل و یا موکل

بر اساس مورد اول یعنی عزل موکل، هر موقعی که موکل بخواهد می تواند قرارداد خود را با بهترین وکیل در کیش فسخ کند و مانعی برای جلوگیری از آن به صورت قانونی وجود ندارد. تنها در یک صورت است که امکان عزل وکیل از طرف موکل وجود ندارد و آن شرط عقد بدون عزل می باشد. طبق ماده 37 قانون دادرسی مدنی، اگر موکل عزل را به صورت شفاهی اعلام کرده باشد، لازم است در صورت جلسه دادگاه مطرح و با امضای طرفین آن را قید کند.

برای مورد استعفای وکیل، مطابق با ماده 181 قانون مدنی در مواردی که وکیل از وکالت خود استعفا دهد از زمان معلوم، موکل به اذن خود باقی می ماند و می تواند به آن چه که وکالت داشته اقدام کند.

اگر بهترین وکیل در کرج دچار محجوریت یعنی دیوانگی و سفاهت شود و یا فوت شود، وکالت تنظیم شده باطل می شود. تنها در صورتی که حجر از توکیل جلوگیری نکند، وکالت باقی می ماند.

اگر یک وکیل در شهر اصفهان نیز ساکن باشد و با لقب بهترین وکیل در اصفهان شناخته شود، می تواند وکالت خود را فسخ کند و از وکالت استعفا دهد.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در قزوین را بشناسید!

محمد وشنی

محمد وشنی

محمد وشنی، جزو یکی از بهترین وکیل در قزوین است که بیش از 16 سال است در این استان به ارائه خدمات وکالتی می پردازد. مدرک تحصیلی آقای وشنی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است و ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت به شماره 9664 می باشد. آقای وشنی پروژه ها و تحقیقات بسیاری در حوزه حقوقی و اجتماعی در روزنامه‌های کشور به چاپ رسانده است. ایشان علاوه بر وکالت به صورت فردی و حقوقی، وکیل ارگان هایی همچون شهرداری قزوین، محمودآباد نمونه و بانک کشاورزی شعبه استان قزوین بوده است. همچنین وکیل وشنی تجربه وکالت و مشاور حقوقی در شرکت‌هایی هم چون پوشینه بافت و پلاستیلوکس را در رزومه خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل شهرداری قزوین، بانک کشاورزی، شهرداری محمودآباد نمونه، شرکت پوشینه بافت و پلاستیلوکس
 • پذیرش پرونده های دعاوی مختلف

آدرس: قزوین، خیابان نوروزیان، کوچه حکمت 45، طبقه فوقانی فروشگاه ایران دوست، واحد 1

شماره تماس: 09123811442

ذبیح الله سوری

ذبیح الله سوری

ذبیح الله سوری، دانش آموخته رتبه اول کارشناسی فقه و حقوق اسلامی دانشگاه خوارزمی تهران و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه علوم و تحقیقات فارس است. وکیل پایه یک دادگستری در حوزه قضایی قزوین و از سال 1387 در منصب وکالت دادگستری مشغول به خدمت می باشد.

از جمله سوابق آقای سوری، ریاست سابق بازرسی نیروی انتظامی شهرستان آبیک، افسر پایور سابق بازرسی نیروی انتظامی استان قزوین، ریاست سابق بازرسی نیروی انتظامی شهرستان البرز، افسر پایور سابق معاونت‌ اطلاعات فرماندهی انتظامی استان قزوین و مدرس سابق گروه حقوق دانشگاه پیام نور تاکستان بوده است . ایشان علاوه بر اشتغال در کسوت وکالت پایه یک دادگستری، میانجی گر حرفه ای و رسمی قوه قضائیه در امور کیفری و دارای پروانه میانجی گری به شماره 27010001 از مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت و اهتمام لازم در دفاع از حقوق ارباب رجوع ( موکلین ) در حدود شرع انور اسلام، قانون، اخلاق
 • توانایی فنی و علمی در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی و امور گمرکی

آدرس: قزوین، خیابان طالقانی، نبش خیابان ملک آباد، روبروی اداره دارایی، مجتمع تجاری میلاد، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09128820981

فاطمه افلاطونی

فاطمه افلاطونی

خانم فاطمه افلاطونی، یکی از دیگر از بهترین وکیل در قزوین است که جزو وکلای پایه یک و مشاورین حقوقی در این استان می باشد. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی فقه و حقوق اسلامی است و پروانه وکالت خود را در سال 1393 از قوه قضائیه به شماره 24831 توانست دریافت کند. ایشان در انواع دعاوی ثبت احوال، ارث و میراث، دعاوی مالی، چک و سفته، داوری تجاری، پرونده های مربوط به سرقت، کلاه برداری و غیره تخصص و تجربه لازم را دارد و می تواند مورد اعتماد موکلین باشد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره با دریافت وقت قبلی
 • تنظیم اوراق قضایی برای ارائه به دادگاه
 • اخذ دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری

آدرس: قزوین، سه راه خیام، ساختمان فرشته، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09121825114

داود بخشی

داود بخشی

داود بخشی، دیگر وکیلی که در لیست بهترین وکیل در قزوین قرار می گیرد با شماره پروانه وکالت 24717 از وکلای سرشناس و حرفه ای در قزوین می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوده که شماره وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری قزوین دریافت نموده است. آقای بخشی از هیچ تلاشی در راستای تحقق عدالت و اخذ مطالبات موکل خود در طول پرونده دریغ نمی کند. آقای بخشی در پذیرش پرونده ها وسواس خاصی به خرج می دهد تا بتواند این اطمینان را به موکل خود بدهد که با توجه به موضوع، احتمال پیروزی بالا می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره با تعیین وقت قبلی
 • انواع دعاوی کیفری، اعسار، تملک آپارتمان 1، موجر و مستاجر، قصاص
 • وکیل پایه یک دادگستری

آدرس: قزوین، خیابان فلسطین، روبروی خیابان خیام شمالی، ساختمان زرین، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09127844961 – 02833237347

حسین ترکمن

حسین ترکمن

وکیل دیگری که می خواهیم در این بخش به شما به عنوان بهترین وکیل در قزوین معرفی کنیم، جناب آقای حسین ترکمن وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان قزوین می باشد. ایشان کارشناس ارشد رشته حقوق خصوصی بوده و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای استان قزوین با شماره 3130 دریافت نموده است. از جمله مهارت های آقای ترکمن پرونده های مربوط به املاک خانواده و دعاوی و جرایم مالی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در دعاوی خانواده و ملکی
 • تقبل پرونده های مختلف حقوقی و کیفری

آدرس:  قزوین، بلوار امام خمینی، کوچه حکمت 15، پلاک 1، طبقه 1

شماره تماس: 091228112268 – 02813679101

پریسا تقیا

پریسا تقیا

خانم پریسا تقیا، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل در قزوین می باشد. ایشان در سال 1395 کار حرفه‌ای خود را با دریافت پروانه وکالت از قوه قضاییه آغاز کرد و هم اکنون برای مراجعه از سراسر شهرهای استان قزوین در روزهای زوج هفته در دفتر خود از ساعت 18 تا 20 آماده می باشد. مراجعین می توانند با پرونده های در حوزه دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری به ایشان مراجعه کنند و از راهنمایی ها و خدمات ایشان بهره ببرند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی راهنمایی و رانندگی، خسارات مالی، بانکی و چک و سفته
 • دعاوی کیفری مثل قصاص، ضرب و جرح، شرب و خمر، جرایم اخلاقی
 • دعاوی خانواده، ثبت احوال، وصیت نامه، طلاق و حضانت

آدرس: قزوین، خیابان ولیعصر، بلوار خرمشهر، کوچه سوم، پلاک 3، واحد 1

شماره تماس: 09127801305

سمیه خیرلی

سمیه خیرلی

سمیه خیرلی یکی دیگر از وکلایی است که به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته می شود. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که از سال 1391 به عنوان وکیل پایه یک فعالیت خود را آغاز نموده است. شماره پروانه وکالت خانم خیرلی 18331 است.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی و کیفری، اختلاس، سرقت، قتل غیر عمد، دعاوی بانکی، خسارات مالی و …
 • تملک و پیش فروش آپارتمان، خلع ید، تصرف عدوانی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر
 • 10 سال سابقه وکالت

آدرس: قزوین، خیابان خیام، بن بست یاس، ساختمان فرشته، طبقه 3، واحد 16

شماره تماس: 09127848569

بهنام قوامی

بهنام قوامی

بهنام قوامی وکیل پایه یک دادگستری است که جزو وکلای خبره و باتجربه در استان قزوین می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوده و دارای سابقه 14 ساله می باشد. همچنین ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین نیز هستند. شماره پروانه وکالت آقای قوامی 3615 صادره از کانون وکلای دادگستری است که در سال 1386 توسط ایشان دریافت شده است.

تخصص و مهارت:

 • دارای 14 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: قزوین، خیابان خیام، جنب کوچه شماره 6، ساختمان خیام، پلاک 26، طبقه 2، واحد ۶

شماره تماس: 09121814095

اسماعیل کشاورز صفیئی

اسماعیل کشاورز صفیئی

اسماعیل کشاورز، وکیل پایه یک دادگستری و به عنوان یکی از بهترین وکیل در قزوین شناخته می شود. وی همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان قزوین بوده و در زمینه انواع دعاوی حقوقی و کیفری دارای تجربه و تخصص لازم می باشد. آقای کشاورز با ویژگی هایی همچون رعایت انصاف، رازدار بودن، صداقت و حفظ مصلحت موکل جزو وکلای سرشناس قزوین می باشد و تاکنون توانسته است رضایت موکلین خود را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • متخصص در دعاوی حقوقی و خانواده
 • تنظیم و نگارش انواع لایحه ها و شکایت نامه ها

آدرس دفتر: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان پارس، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09127898709

سمیه احمدی

سمیه احمدی

دیگر وکیلی که جزو وکلای زبده و حرفه ای در قزوین می باشد، خانم سمیه احمدی با شماره پروانه وکالت 35458 از مرکز وکلای قوه قضاییه است. وی علاوه بر وکالت، در دانشگاه نیز به تدریس دروس تخصصی رشته حقوق مشغول می باشد. تحصیلات خانم احمدی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی است و به طور کلی یکی از بهترین وکیل در قزوین محسوب می گردد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه

آدرس: قزوین، خیابان شهید بابایی ( دانشگاه)، کوچه نصرت 6، طبقه فوقانی بانک پارسیان،طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 09190455110

تفاوت وکیل دادگستری و قوه قضائیه چیست؟

از نظر ماهیتی بهترین وکیل در قزوین ممکن است جز وکلای دادگستری و یا وکلای قوه قضاییه باشد. بین این دو، تفاوتی از نظر ماهیتی و یا وظایف محوله وجود ندارد؛ تنها تفاوتی که بین این دو وکیل موجود است، مرجع صادر کننده پروانه وکالت آن ها می باشد. بنابراین می‌توان گفت تفاوتی که بین بهترین وکیل در ایران از نوع دادگستری و قوه قضائیه وجود دارد مربوط به موارد زیر می باشد:

 • تفاوت در مرجعی که آن ها پروانه وکالت شان را از آن جا دریافت کرده اند.
 • تفاوت در مراحل طی شده برای دریافت پروانه وکالت
 • اختلاف در دوره کارآموزی و سوالات مطرح شده در آزمون وکالت آن ها
تفاوت وکیل دادگستری و قوه قضائیه چیست؟

شرایط تاسیس دفتر وکالت

به طور کلی وقتی که وکیلی پس از پایان دوره تحصیل بتواند در آزمون وکالت پذیرفته شود، در صورت گذراندن دوره کارآموزی مجاز است که برای خود دفتر وکالت برای ارائه خدمات حقوقی تاسیس کند. مطابق با ماده 66 قانون مدنی، بهترین وکیل در قزوین تنها می تواند در منطقه ای که در آن جا پروانه وکالت دریافت کرده‌ است، دفتر حقوقی خود را تاسیس کند یعنی چنین وکیلی باید پروانه خود را از مراجع استان قزوین دریافت کرده باشد. کسی که در این حکم دچار خلاف شود، محکوم به مجازات انتظامی درجه 3 و 4 و 5 می شود و ممکن است حتی پروانه وکالتش باطل شود؛ بهترین وکیل در ارومیه نیز باید این قوانین را رعایت نماید.

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد حدود اختیارات وکیل و شرایطی که یک وکیل می تواند به طور قانونی فعالیت کند پرداختیم. همچنین برای آن دسته از افرادی که در شهر قزوین به دلیل اختلافات و دعاوی پیش آمده نیاز به کمک یک وکیل مناسب دارند، 10 تا از بهترین وکیل در قزوین را معرفی نمودیم. لازم به ذکر است؛ کسانی که ساکن شهر تهران هستند و جویای وکیل با تجربه در شهر خویش می باشند؛ می توانند از مقاله ما با عنوان بهترین وکیل در تهران بهره مند شوند.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. در صورت نیاز به مشاوره و ارائه نظرات خود، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی، وکالتنامه تنظیم می کند؟

خیر، وکلا شماره قرارداد مخصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت تنظیم وکالتنامه را ندارند.

چگونه می توان وکیل رایگان گرفت؟

اگر شخصی هزینه گرفتن وکیل را نداشته باشد می تواند درخواست وکیل معاضدتی دهد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا