وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اراک ❤️【سال1403】⚖️

دعاوی خانواده که اغلب به دلیل اختلافات میان زوجین، در مراجع قضایی رسیدگی می شود، با تنش و اضطراب زیادی همراه است. حضور وکیل متخصص، در دعاوی حقوقی که دادگاه خانواده به آن ها رسیدگی می کند، باعث می شود که این دعاوی به دور از هرگونه ناخوشایندی حل شوند. به همین دلیل ما سعی کردیم که چند وکیل حرفه ای را به شما معرفی کنیم. ابوالفضل فاضلی، معصومه داستان، وحید صدیقی و… جزو لیست بهترین وکیل خانواده در اراک هستند که ما در این مقاله به معرفی آن ها می پردازیم.

رایج ترین دعاوی خانواده

 • طلاق توافقی: یکی از پر تکرارترین دعاوی که در دادگاه خانواده مطرح می شود طلاق توافقی است. در این نوع طلاق، زوجین هر دو برای جدایی رضایت داشته و قبل از هرگونه اقدامی در مورد کلیه مسائل مالی و غیر مالی با هم توافق کرده اند تا بتوانند مراحل طلاق را به راحتی طی کنند.
 • طلاق از طرف زن: مطابق قانون مدنی، در ایران حق طلاق با مرد است و شوهر می تواند با پرداخت کلیه حقوق زن اقدام به طلاق نماید. اما درخواست طلاق از طرف زوجه که به عنوان یکی از دشوارترین نوع طلاق در ایران نیز محسوب می شود نیازمند دلیل موجه و قابل اثبات است و طی کردن مسیر قانونی آن نیز سخت خواهد بود. از این رو در این نوع طلاق مطابق با قانون کشور حضور بهترین وکیل خانواده در اراک الزامی است.
 • مهریه: یکی دیگر از دعاوی رایج در حوزه خانواده مطالبه مهریه است. زوجه در مرحله نخست باید به دفتر ازدواجی که عقد در آن ثبت شده مراجعه و درخواست صدور اجراییه نمایند. در مرحله بعد برای توقیف اموال و درخواست ممنوع الخروجی مرد باید به اداره ثبت اسناد و املاک مراجعه کند. برای پیگیری این دعوا جهت دستیابی به نتیجه مطلوب بهتر است با وکیل خانواده مشورت کنید.
بهترین وکیل خانواده در اراک چه کسی است؟

بهترین وکیل خانواده در اراک چه کسی است؟

دعاوی مختلفی با موضوعاتی نظیر طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره در دادگاه خانواده مطرح می شود. اغلب افرادی که به عنوان خواهان و یا خوانده درگیر این دعاوی شده اند، از نظر قانون این اختیار را دارند که برای صرف هزینه و زمان کمتر در پیگیری دعوای حقوقی خانواده از وکیل خانواده بهره مند باشند.

بهترین وکیل اراک می تواند در حل و فصل هرکدام از دعاوی خانواده نقش تاثیر گذاری داشته و با اتکا بر تخصص، دانش و حرفه ای که دارد کلیه مسائل و مشکلات مربوط به این دعاوی را شناسایی و آن ها را رفع نماید.

وکیل خانواده، با صداقت و رعایت کلیه اصول قانونی در جهت اجرای عدالت و دفاع از حقوق موکل خود اقدامات لازم را در پیگیری دعوای خانواده انجام می دهد. همچنین در صورت لزوم، لایحه، قراردادها و نامه های لازم برای انجام مراحل پرونده را تهیه و تنظیم کرده و به دادگاه ارائه می دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارت اند از:

🥇سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی
📝خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
💰میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
✅هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اراک را بشناسید!

ابوالفضل فاضلی

ابوالفضل فاضلی

ابوالفضل فاضلی یکی از بهترین وکیل خانواده در اراک هستند. ایشان 9 سال سابقه درخشان وکالت در رسیدگی به دعاوی حقوقی و خانواده را دارند. در پیگیری این دعاوی، با درایت و تجربه بالای خود، مناسب ترین راهکار را به مراجعین خود ارائه می کند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده
 • رسیدگی به پرونده های ملکی و امور ثبتی
 • رئیس شعبه چهارم صلح و سازش کانون وکلای استان مرکزی
 • تهیه تنظیم دادخواست، لایحه و قراردادهای حقوقی و مالی

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، چهار راه گردو، روبروی بانک صادرات، مجتمع پانیذ، طبقه چهارم، واحد 8

معصومه داستان

معصومه داستان

معصومه داستان یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در اراک هستند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و غیره به صورت تخصصی فعالیت دارند و بیش از 18 سال سابقه وکالت موفق در این حوزه حقوقی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به پرونده های خانواده
 • رسیدگی به دعاوی ملکی
 • دعاوی و قراردادهای تجاری و مالی
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی

آدرس: اراک، شهر ساوه، خیابان فردوسی 34، ساختمان تندیس، طبقه سوم، واحد 6

وحید صدیقی

  وحید صدیقی

وحید صدیقی پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و بعد از اتمام دوره کارآموزی به صورت تخصصی در حوزه پرونده های خانواده شروع به فعالیت کردند. ایشان بیش از 8 سال سابقه وکالت دارند و با کسب نتیجه موفق در درصد بالایی از پرونده های خانواده، به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اراک معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده
 • وکالت دعاوی ملکی
 • وکالت پرونده های امور ثبتی
 • پیگیری دعاوی امور حسبی

آدرس: اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه 11

سعید خانی فیجانی

سعید خانی فیجانی

سعید خانی فیجانی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اراک هستند. ایشان با تسلط بر کلیه قوانین و مقررات دعاوی خانواده، علاوه بر وکالت، به ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین خود می پردازد تا در پیگیری پرونده شان تصمیم مناسب را اتخاذ نمایند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی طلاق
 • پیگیری دعاوی مطالبه مهریه
 • پیگیری دعاوی حضانت فرزند
 • پیگیری دعاوی استرداد جهیزیه

آدرس: اراک، شازند، خیابان تامین اجتماعی، نبش کوچه شهید جوکار

فرنوش سادات مهاجرانی

فرنوش سادات مهاجرانی

فرنوش سادات مهاجرانی وکیل پایه یک با 10 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی حقوقی و خانواده در شهر اراک هستند. ایشان با اتکا بر تجربه و مهارت خود در زمینه پرونده های خانواده، موفق به جلب رضایت موکلین خود شده و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده، شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های طلاق
 • وکالت پرونده های مهریه
 • وکالت پرونده های حضانت فرزند
 • وکالت پرونده های طلاق توافقی

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، ابتدای چهار راه گردو، مجتمع خلیج فارس، طبقه دوم

وکیل آقا بهتر است یا خانم؟

مشکلات حقوقی خانواده پیچیده تر از آن چیزی است که تصور می کنید و برای این که در رسیدگی این دعاوی از طریق مراجع قضایی به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید، لازم است که از وکیل خانواده اراک کمک بگیرد. بهتر است بدانید که جنسیت وکیل، در پیشرفت پرونده، آن چنان تفاوتی ندارد.

در اغلب مواقع آقایان تمایل دارند که از وکیل آقا در این زمینه کمک بگیرند و معتقدند که یک وکیل آقا روند و رسیدگی به پرونده را با سرعت و دقت بهتری انجام می دهد. در نقطه مقابل نیز خانم ها به دلیل راحت تر مطرح نمودن مشکلات خانوادگی و زناشویی، وکیل خانم را ترجیح می دهند. انتخاب وکیل خانم یا آقا فقط بستگی به تمایل موکل و تبحر وکیل، داشته و هیچ گونه تفاوتی در جهت اجرای قانون برای وکلای خانم یا آقا وجود ندارد.

وکیل آقا بهتر است یا خانم؟

هزینه استخدام بهترین وکیل خانواده در اراک

یکی از جنبه های مهم در انتخاب وکیل خانواده که باید در نظر داشته باشید، حق الوکاله ای است که باید بپردازید. بهترین وکیل خانواده باید توانایی ارائه خدمات حقوقی مورد نیاز در حوزه پرونده شما را داشته باشد و برآوردی از هزینه ای که در قبال این خدمات باید بپردازید را به شما ارائه دهد.

هزینه وکیل خانواده به نوع خدماتی که می خواهد در رسیدگی پرونده شما انجام دهد ارتباط دارد و قابل ذکر است که هر کدام از این خدمات، دارای تعرفه متفاوتی خواهند بود. به عنوان مثال اگر موکل، تنها پیگیری یکی از مسائل پرونده را به وکیل سپرده باشد، هزینه کمتری را باید بپردازد.

کلام آخر

اغلب افراد جامعه به دلیل عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانوادگی، توانایی دفاع از حقوق خود را ندارند. از این رو می توانند برای پیگیری امور خود در مراجع قضایی مربوطه از بهترین وکیل خانواده در اراک کمک بگیرند. مجله حقوقی وکیل چی سعی کرده است که بهترین وکلا را در این زمینه معرفی کند. اگر تجربه مراجعه به هریک از این وکلا را دارید، می توانید در قسمت کامنت با دیگران به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا