وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اراک ❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در اراک را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. حضور وکیل خانواده برای رفع دعاوی حقوقی که در دادگاه خانواده مطرح و رسیدگی می شود می تواند تاثیرات مثبت فراوانی برای افراد درگیر این دعاوی داشته باشد و از ضایع شدن حقوق قانونی آنان جلوگیری به عمل آورد. متاسفانه دعاوی خانواده که اغلب به دلیل اختلافات میان زوجین در مراجع قضایی رسیدگی می شود با تنش و اضطراب زیادی همراه است که وکیل خانواده باعث می شود که تا این دعاوی به دور از هرگونه ناخوشایندی حل و رفع شوند.

بهترین وکیل خانواده در اراک چه کسی است؟

دعاوی مختلفی با موضوعاتی نظیر طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره در دادگاه خانواده مطرح می شود که اغلب افرادی که به عنوان خواهان و یا خوانده درگیر این دعاوی شده اند از نظر قانون این اختیار را دارند که برای صرف هزینه و زمان کمتر در پیگیری دعوای حقوقی خانواده از بهترین وکیل خانواده در اراک بهره مند باشند.

وکیل متخصص در حوزه خانواده می تواند در حل و فصل هرکدام از دعاوی خانواده نقش تاثیر گذاری داشته و با اتکا بر تخصص، دانش و حرفه ای که دارد کلیه مسائل و مشکلات مربوط به این دعاوی را شناسایی و آن ها را رفع نماید.

بهترین وکیل خانواده در اراک با صداقت و رعایت کلیه اصول قانونی در جهت اجرای عدالت و دفاع از حقوق موکل خود اقدامات لازم را در پیگیری دعوای خانواده انجام داده و در صورت لزوم لایحه، قراردادها و نامه های لازم برای انجام مراحل پرونده را تهیه و تنظیم کرده و به دادگاه ارائه می دهد.

بهترین وکیل خانواده در اراک چه کسی است؟

رایج ترین دعاوی خانواده در حوزه اختیارات وکیل خانواده

 • طلاق توافقی: یکی از پر تکرارترین دعاوی که در دادگاه خانواده مطرح می شود طلاق توافقی است. در این نوع طلاق زوجین هر دو برای جدایی رضایت داشته و قبل از هرگونه اقدامی در مورد کلیه مسائل مالی و غیر مالی با هم توافق کرده اند تا بتوانند مراحل طلاق را باسرعت بیشتری و به راحتی طی کنند.

زوجین برای دریافت حکم طلاق لازم است که گواهی عدم سازش را به دادگاه ارائه دهند که می توانند برای دریافت این حکم و تسریع در روند سایر امور حقوقی مربوطه از بهترین وکیل خانواده در اراک استفاده کنند.

 • طلاق از طرف زن: مطابق قانون مدنی در ایران حق طلاق با مرد است و شوهر می تواند با پرداخت کلیه حقوق زن اقدام به طلاق نماید. اما درخواست طلاق از طرف زوجه که به عنوان یکی از دشوارترین نوع طلاق در ایران نیز محسوب می شود نیازمند دلیل موجه و قابل اثبات است و طی کردن مسیر قانونی آن نیز سخت خواهد بود از این رو در این نوع طلاق مطابق با قانون کشور حضور بهترین وکیل خانواده در اراک الزامی است.
 • مهریه: یکی دیگر از دعاوی رایج در حوزه خانواده مطالبه مهریه است که زوجه در مرحله نخست باید به دفتر ازدواجی که عقد در آن ثبت شده مراجعه و درخواست صدور اجراییه نماید و در مرحله بعد برای توقیف اموال و درخواست ممنوع الخروجی مرد باید به اداره ثبت اسناد و املاک مراجعه کند. برای پیگیری این دعوا جهت دستیابی به نتیجه مطلوب بهتر است با وکیل خانواده مشورت کنید.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اراک را بشناسید!

ابوالفضل فاضلی

ابوالفضل فاضلی

ابوالفضل فاضلی یکی از بهترین وکیل خانواده در اراک هستند. ایشان 9 سال سابقه درخشان وکالت در رسیدگی به دعاوی حقوقی و خانواده را دارند و در پیگیری این دعاوی با درایت و تجربه بالایی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده بهترین و مناسب ترین راهکار برای دست یابی به نتیجه موفق در مدت زمانی کوتاه را انتخاب می کنند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده
 • رسیدگی به پرونده های ملکی و امور ثبتی
 • رئیس شعبه چهارم صلح و سازش کانون وکلای استان مرکزی
 • تهیه تنظیم دادخواست، لایحه و قراردادهای حقوقی و مالی

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، چهار راه گردو، روبروی بانک صادرات، مجتمع پانیذ، طبقه چهارم، واحد 8

معصومه داستان

معصومه داستان

معصومه داستان یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در اراک هستند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و غیره به صورت تخصصی فعالیت دارند و بیش از 18 سال سابقه وکالت موفق در این حوزه حقوقی را کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

خانم داستان علاوه بر دعاوی خانواده در دیگر حوزه های حقوقی نظیر پیگیری پرونده های ملکی، امور ثبتی، امور حسبی، شهرداری و دعاوی و قراردادهای تجاری و مالی سابقه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به پرونده های خانواده
 • رسیدگی به دعاوی ملکی
 • دعاوی و قراردادهای تجاری و مالی
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی

آدرس: اراک، شهر ساوه، خیابان فردوسی 34، ساختمان تندیس، طبقه سوم، واحد 6

وحید صدیقی

  وحید صدیقی

وحید صدیقی پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و بعد از اتمام دوره کارآموزی به صورت تخصصی در حوزه پرونده های خانواده شروع به فعالیت کردند. ایشان بیش از 8 سال سابقه وکالت دارند و بعد از قبول این دعاوی قبل از هرگونه اقدامی پرونده را مورد بررسی دقیق قرار داده و در طی برگزاری جلسات مشاوره با موکل خود کلیه جزئیات پرونده را جمع آوری نموده سپس راهکار قانونی مناسب را انتخاب می کنند و با کسب نتیجه موفق در درصد بالایی از پرونده های خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اراک معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده
 • وکالت دعاوی ملکی
 • وکالت پرونده های امور ثبتی
 • پیگیری دعاوی امور حسبی

آدرس: اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه 11

سعید خانی فیجانی

سعید خانی فیجانی

سعید خانی فیجانی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اراک هستند. ایشان با تسلط بر کلیه قوانین و مقررات دعاوی خانواده و آشنایی با روند پیگیری این دعاوی در مرجع قضایی در مدت زمانی کوتاه نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود در بررسی و رسیدگی به پرونده های خانواده را دریافت می کنند.

آقای فیجانی در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری سوابق درخشانی دارند و علاوه بر وکالت از طریق ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین و مراجعه کنندگان خود به آنان کمک می کنند تا برای در پیگیری پرونده خود تصمیم مناسب را اتخاذ نمایند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی طلاق
 • پیگیری دعاوی مطالبه مهریه
 • پیگیری دعاوی حضانت فرزند
 • پیگیری دعاوی استرداد جهیزیه

آدرس: اراک، شازند، خیابان تامین اجتماعی، نبش کوچه شهید جوکار

فرنوش سادات مهاجرانی

فرنوش سادات مهاجرانی

فرنوش سادات مهاجرانی وکیل پایه یک با 10 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی حقوقی و خانواده در شهر اراک هستند. ایشان با اتکا بر تجربه و مهارت خود در زمینه پرونده های خانواده موفق به جلب رضایت درصد بالایی از موکلین خود در این حوزه شده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اراک شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های طلاق
 • وکالت پرونده های مهریه
 • وکالت پرونده های حضانت فرزند
 • وکالت پرونده های طلاق توافقی

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، ابتدای چهار راه گردو، مجتمع خلیج فارس، طبقه دوم

وکیل خانواده آقا و یا وکیل خانواده خانم

مشکلات حقوقی خانواده پیچیده تر از آن چیزی است که در تصور دارید و برای این که در رسیدگی این دعاوی از طریق مراجع قضایی به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید لازم است که از بهترین وکیل خانواده در اراک کمک بگیرد. در اغلب مواقع آقایان تمایل دارند که از وکیل آقا در این زمینه کمک بگیرند و معتقدند که یک وکیل آقا روند و رسیدگی به پرونده را با سرعت و دقت بهتری انجام می دهد و در نقطه مقابل نیز خانم ها به دلیل راحت مطرح نمودن مشکلات خانوادگی و زناشویی وکیل خانواده خانم را ترجیح می دهند.

زوجین با توجه به اختیار خود و بدون هیچگونه محدودیتی می توانند برای طرح دعوا، رسیدگی به دعوا، دفاع از حق و حقوق خود وکیل خانوادگی آقا و یا خانم انتخاب کنند و هیچگونه تفاوتی در جهت اجرای قانون برای وکلای خانم یا آقا وجود ندارد بلکه تنها ویژگی های متمایز بهترین وکیل خانواده در اراک است که می تواند در این حوزه حقوقی موثر باشد.

وکیل خانواده آقا و یا وکیل خانواده خانم

هزینه استخدام بهترین وکیل خانواده در اراک

یکی از جنبه های حیاتی در انتخاب وکیل خانواده باید در نظر داشته باشید هزینه وکیل است. بهترین وکیل خانواده در اراک باید توانایی ارائه خدمات حقوقی مورد نیاز در حوزه پرونده شما را داشته باشد و برآوردی از هزینه ای که در قبال این خدمات باید بپردازید را به شما ارائه دهد.

هزینه وکیل خانواده به نوع خدماتی که می خواهد در رسیدگی پرونده شما انجام دهد ارتباط دارد و قابل ذکر است و هر کدام از این خدمات دارای تعرفه متفاوتی خواهند بود. به عنوان مثال اگر موکل تنها پیگیری یکی از مسائل پرونده را به وکیل سپرده باشد قیمت آن با وکالت برای تمامی امور مربوط به پرونده با هم فرق دارد. ولیکن بهتر است که وکالت تمامی امور مربوط به پرونده را تنها به یک وکیل بسپارید.

کلام آخر

اغلب افراد جامعه به دلیل عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانوادگی توانایی دفاع از حقوق خود را ندارند از این رو مطابق با ماده 35 قانون اساسی بهره مندی از بهترین وکیل خانواده در اراک یکی از حقوق قانونی این افراد بوده و می توانند برای پیگیری امور خود در مراجع قضایی مربوطه از وکیل متخصص خانوادگی استفاده کنند.

در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا