وکیل

10 تا از بهترین وکیل اصفهان⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله سعی بر این داریم تا شما عزیزان را با بهترین وکیل اصفهان آشنا کنیم. در دنیای امروز و با پیشرفت زندگی بشری، همه ما گاهی و به دلایلی سرو کارمان به مسائل حقوقی و قضایی می افتد. کارهایی که شاید در نگاه اول پیچیده و یافتن بهترین راه حل برای آن ها کمی سخت به نظر برسند. امیدواریم با مطالعه مقاله پیش رو، با بهترین وکیل اصفهان آشنا شوید و در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه پرونده قضایی خود را به دست وکیلی کاربلد بسپارید و به نتیجه دلخواه برسید.

وکیل کیست؟

وکیل یا نماینده قانونی، کسی است که برای انجام کارهای حقوقی از طرف شخصی دیگر، اعم از حقوقی یا حقیقی، طی یک قرارداد کاری که وکالتنامه نامیده می شود، در چارچوب مقررات و قانون مدنی کشور برای کاری مشخص، معین می گردد. طرفین این قرارداد وکیل و موکل نامیده می شوند که وکیل انتخابی با توجه به اشراف کامل به قانون و مراحل اداری و قضایی، اجازه وکالت از سوی موکل خود را دارد. موکل می تواند برای وکیل در وکالتنامه حد و مرزی مشخص کند که فضای فعالیت وکیل به حساب می آید، این به این معنی است که وکیل با اشراف به قانون و راه حل های قانونی، اجازه ورود به پرونده موکل و پیگیری آن را دارد.

وکیل کیست ؟

شرایط عزل وکیل چیست؟

طبق مفاد قانون مدنی در ماده 678، وکالت بهترین وکیل در ایران توسط موکل می تواند اسقاط و یا باطل شود. در این جا به چند مورد مهم آن اشاره می کنیم :

 • عزل توسط موکل
 • موت یا جنون هر یک از طرفین وکالت
 • از بین رفتن مورد وکالت
 • انقضای مدت وکالت
 • ورشکستگی موکل
 • باطل شدن پروانه وکالت

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:کیفری، ثبتی، حقوقی، خانواده، ملکی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیلبر اساس سختی پرونده

وظایف بهترین وکیل اصفهان

هنگامی که پیگیری و رسیدگی به پرونده حقوقی و کیفری خود را به بهترین وکیل اصفهان می سپارید لازم است که اطلاعاتی در مورد وظایف او داشته باشید. البته قابل ذکر است که وظایف وکیل براساس قانون تعیین شده و در صورتی که وکلا در انجام وظایف خود کوتاهی کنند به عنوان متخلف شناخته شده و پیگرد قانونی دارند. برخی از مهم ترین وظایف وکیل به قرار ذیل است:

 • وکیلی که به عنوان بهترین وکیل اصفهان فعالیت می کند باید قبل از هرگونه اقدامی سعی در ایجاد صلح و سازش میان طرفین دعوا داشته باشد و برای ایجاد سازش میان آنان تمام تلاش خود را به کار گیرد.
 • اگر موکل در جهت رسیدگی و پیگیری پرونده سند و مدارکی تحویل وکیل داده است باید از او رسید دریافت کند و یا به عبارتی دیگر یکی از وظایف وکیل این است که در قبال هر گونه سند و مدرک دریافتی از موکل به او رسید تحویل دهد.
 • وکیل موظف است که بعد از قبول وکالت پرونده، قبل از هرگونه اقدامی نسبت به تنظیم قرارداد وکالت اقدام کند و مبلغ حق الوکاله را نیز در قرارداد ذکر کند.
 • بهترین وکیل اصفهان موظف است براساس مشکل موکل خود دادخواست و یا شکوائیه ای را تنظیم و به دادگاه تقدیم کند و در صورت نیاز به هر گونه لایحه دفاعیه برای تنظیم آن اقدام کرده و در جلسه دادگاه آن را ارائه دهد.
 • در صورتی که هرگونه ابلاغیه قانونی از طرف دادگاه به دست وکیل رسیده باشد او موظف است که در مهلت قانونی تمامی آن ها را به موکل خود اطلاع دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در اصفهان

10 تا از بهترین وکیل اصفهان را بشناسید!

دکتر سید ناصر شجاعی

دکترسیدناصرشجاعی

دکتر سید ناصر شجاعی با ده سال سابقه وکالت ، داور دادگستری و استاد دانشگاه میباشند.

تخصص در زمینه امور داوری و حل مسالمت آمیز اختلافات و دکترای امور حقوقی شامل حقوق خانواده و شرکتهای تجاری.

تخصص و مهارت:

 • حل اختلافات حقوقی در کمتر از یکماه
 • ازطریق مسالمت آمیز شامل دعوت به مذاکره و سازش ٫ صدور رای داوری ٫ ابطال رای داور ٫ اجرای رای داور  تحت نظارت دادگستری
 • وکالت از امور شرکتهای تجاری ٫ مطالبات ٫ اختلافات قراردادی ٫ مشارکت در امور تجاری ٫ انعقاد قرارداد های حرفه ای و …
 • امور خانواده شامل امور طلاق ٫ مهریه ٫ فسخ نکاح ٫ امور خانوادگی

آدرس: اصفهان شیخ مفید جنب کوچه شماره پنج ساختمان ۵۷ طبقه اول

شماره تماس:

۰۹۱۲۰۱۲۶۴۵۴

وبسایت: hamfekran24.ir

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

محمد مهدی سلیمیان

محمد مهدی سلیمیان

آقای محمد مهدی سلیمیان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، دارای مدرک کارشناسی حقوق و دانشجوی حقوق بین‌الملل دانشگاه علوم قضایی تهران با بیش از 4 سال سابقه کار وکالت می باشند. تجارب مشاوره و وکالت در زمینه دعاوی تجاری مانند دعاوی شرکت های تجاری،امور گمرکی، چک، سفته و … ، وکالت در دعاوی املاک و کمسیون های شهرداری و دیوان عدالت و … از تخصص ایشان است.

دعاوی ملکی با توجه به گستردگی که در حقوق ایران دارند و پربحث‌ترین پرونده‌های حقوقی در مراجع قضایی کیفری و حقوقی و مراجع شبه قضایی بالاخص کمسیون های شهرداری و اعتراض به آرای آنان محسوب می‌شوند. این نوع از دعاوی به انواع متفاوتی تقسیم شده‌اند و رسیدگی به آن‌ها با توجه به گسترده بودنشان و این که به شکلی بهتر و تخصصی‌تر مورد رسیدگی توسط مراجع قضایی و غیر قضایی صالح واقع می شود. لذا اقدام مناسب و داشتن مهارت های اختصاصی در آن باید مد نظر قرار گیرد که این کار به یک وکیل با دانش بالا نیازمند است.

آدرس: اصفهان خیابان چهارباغ عباسی پاساژ شکری طبقه فوقانی

شماره تماس: 09139359039

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تاریخی و بزرگ اصفهان به فعالیت های مختلف حقوقی به طور حرفه ای می پردازد. وی تلاش هایش را جهت اخذ یک نتیجه خوب و عالی از پرونده می کند و بهترین و مفید ترین خدمات حقوقی را به مردم شهر اصفهان ارائه می دهد. ایشان بهترین وکیل اصفهان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132013584

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، بن بست سپاهان، مجتمع پزشکی سپاهان، 4 طبقه اول واحد 5

علی شیرزاده

علی شیرزاده

 علی شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل اصفهان است که توسط مردم عزیز معرفی شده است و تسلط بسیار زیادی به تمام قوانین حقوقی دارد. ایشان تاکنون مشاوره های حضوری و غیرحضوری به مردم شهر اصفهان ارائه داده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131800200

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

علیرضا شیشه گر

علیرضا شیشه گر

علیرضا شیشه گر وکیل پایه یک دادگستری اصفهان با 15 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های خانواده، ملکی و کیفری می باشند و در زمینه دعاوی خانواده به عنوان یکی از وکلای متخصص و مسلط به قوانین شناخته می شوند و مهم ترین پرونده های ایشان مربوط به طلاق توافقی، مهریه و نفقه بوده است.

تخصص و مهارت:

 • 15سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل بانک سینا

آدرس: اصفهان، چهارباغ خواجو، نبش کوچه ۱۷، ساختمان احسان، طبقه ۳، واحد ۶

شماره وکیل: 09132680534

سپهر صادقی نژاد

سپهر صادقی نژاد

سپهر صادقی نژاد وکیل پایه یک دادگستری است که تا به امروز سابقه بسیار عالی در حوزه های متفاوت وکالتی داشته است. وی در زمینه های وکالتی از جمله ملکی، قراردادها، اسناد رسمی، ثبت احوال، خانواده، طلاق، کیفری و غیره تخصص و مهارت دارد و به عنوان بهترین وکیل اصفهان معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • دارای چهار سال سابقه کار وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۷۱۶۶۲۴۰

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری مجتمع اداری، طبقه ششم، واحد ۳۰۹

آیدا پرندین

آیدا پرندین

 آیدا پرندین وکیل پایه یک دادگستری در شهر تاریخی اصفهان می باشد که هم اکنون مشغول به کار وکالت است. وی در زمینه های متفاوت وکالتی از جمله کیفری، خانواده، ثبتی، حقوق بین الملل، اسناد رسمی و غیره فعالیت تخصصی می کند و با لقب بهترین وکیل اصفهان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09134216971

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 215

میترا آزرم

میترا آزرم

میترا آزرم وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل اصفهان می باشند و در زمینه دعاوی دیگر نظیر خانواده، کیفری، ملکی و امورثبتی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری استان اصفهان
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، مجتمع ورزشی تندرستی، طبقه دوم، واحد 10

شماره تماس: 09133033117

وکیل پایه یک به چه افرادی مشاوره ارائه می دهد؟

هر فردی که قصد دارد از قوانین و مقررات مربوط به پرونده حقوقی و یا کیفری که با آن مواجه شود مطلع گردد و بتواند از حقوق خود دفاع کند لازم است که حتما با بهترین وکیل اصفهان مشاوره داشته باشد. در حالت کلی وکیل به افرادی با شرایط ذیل مشاوره ارائه می دهد:

 • افرادی که توانایی مالی برای پرداخت حق الوکاله وکیل را ندارند ولیکن درگیر پرونده حقوقی در دادگستری شده اند می توانند با مراجعه به وکیل پایه یک دادگستری در خصوص موضوع حقوقی خود مشاوره دریافت کنند و از نکات حقوقی مربوط به پرونده آگاه شوند.
 • افرادی که براساس موضوعی خاص پرونده ای را در دادگاه تشکیل داده و قصد دارند از قوانین مربوط به آن پرونده مطلع شده و با استناد به این قوانین نتیجه موفقیت را دریافت کنند می توانند به بهترین وکیل اصفهان مراجعه کنند و وکیل براساس تجریبات خود در پرونده های مشابه در گذشته مناسب ترین راهکار را برای دستیابی به نتیجه مطلوب در کوتاه ترین زمان به آنان پیشنهاد می دهد.
 • برخی افراد که به واسطه شغل و یا موقعیت خود به منظور جلوگیری از درگیر شدن با پرونده های حقوقی با وکیل مشاوره داشته و از بروز هر گونه مشکل در آینده جلوگیری به عمل می آورند. به عنوان مثال اکثریت شرکت ها معمولا از یک وکیل برای مسائل حقوقی کمک می گیرند.
وکیل پایه یک به چه افرادی مشاوره ارائه می دهد؟

به چه کسی وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود؟

همه ما نام وکیل پایه یک دادگستری را بارها شنیده ایم. وکیل پایه یک، شخصی است که پس از طی دوره تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس و یا بالاتر در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی و یا حقوق و گاهی در حوزه های بالاتر، از جمله: حوزه علمیه، در آزمون کانون وکلای دادگستری که هر ساله یک بار برگزار می شود، شرکت کرده و پس از کسب معدل بالا می تواند کارآموز وکالت شود. 18ماه مدت زمان دوره کارآموزی وکالت است.

در پایان این دوره آزمونی تحت عنوان اختبار، به صورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می شود و کارآموزی که در مجموع، موفق به کسب نمره قبولی در 2 آزمون شود، مجاز به حضور در مراسم تحلیف می باشد. در این مراسم پس از تشریفات و اتیان سوگند توسط ایشان، وی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری نائل می شوند.

انواع وکیل از لحاظ مراجع پیگیری کدامند؟

انتخاب بهترین وکیل اصفهان از لحاظ مراجع پیگیری به دو دسته وکیل دادگستری و وکیل مدنی تقسیم می شوند در این جا به توضیح مختصر می پردازیم:

وکیل دادگستری: زمانی که دوره تحصیل وکیل به پایان می رسد، می تواند به عنوان وکیل در پیگیری دعاوی و مراجعه به مراکز قضایی فعالیت خود را آغاز کند و اعطای اختیارات وکیل توسط موکل در وکالتنامه ذکر می شود.

وکیل مدنی: محدوده فعالیت وکیل مدنی، معمولا محدود و در چارچوب قرارداد وکالت و در دفاتر اسناد رسمی منعقد می شود.

بهترین وکیل در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟

راه های زیادی برای یافتن یک وکیل خوب و یا بهترین وکیل اصفهان وجود دارد. شما از توصیه افرادی که دچار پرونده های مشابه قضایی و حقوقی شده اند، می توانید بهترین روش را بیابید و یا این که با استفاده از سایت های معتبر بهترین وکیل اصفهان را در نزدیکی محل زندگی خود جستجو کنید. فرقی نمی کند که به چه صورت وکیل خود را انتخاب می کنید، در هر صورت بهترین وکیل کیفری در اصفهان باید ویژگی هایی داشته باشد که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

 • یک وکیل خوب باید امین باشد : یک وکیل خوب باید امین و رازدار باشد، این بدین معنی است که اطلاعات و اسرار پرونده موکل حتی بعد از اتمام کار، نباید توسط وکیل در هیچ کجا و نزد هیچ کس فاش شود.
 • یک وکیل خوب دارای یک یا چند تخصص است: موضوع دعاوی حقوقی و کیفری دارای سختی ها و پیچیدگی های خاصی است. بنابراین انتخاب وکیل با چند تخصص باعث می شود تا وکیل اشراف کامل به همه زوایای پرونده داشته باشد و در حل پرونده به مشکل نخورد
 • یک وکیل خوب باید دقیق و به روز باشد: با توجه به تغییرات اساسی که در مقررات و قوانین کشور اتفاق می افتد، لازم است که بهترین وکیل در تبریز را با اطلاعات روز جامعه به روز رسانی کرده و بر دانش خود اضافه کند.
 • یک وکیل خوب باید اشراف کامل به قوانین، بندها، ماده ها و تبصره ها داشته باشد: وکیل متبحر و کارآمد باید بر قوانین و مقررات تسلط داشته باشد و در صورت لزوم به بندها، ماده ها و تبصره ها مراجعه کند.
بهترین وکیل در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟

کلام آخر

انتخاب وکیل خوب و مجرب در دعاوی حقوقی و جزایی اهمیت بسیار دارد زیرا به دلیل عدم آگاهی ما به قوانین و پیچیدگی و تخصصی بودن مسائل حقوقی، نمی توان به راحتی و بدون کمک گرفتن از مشاوران خبره و کاربلد از پس حل مشکلات برآییم. بهترین و مطمئن ترین راه مراجعه به بهترین وکیل اصفهان است.

در پایان از این که با ما همراه بودید، سپاس گزاریم. امیدواریم با مطالعه مطالب این مقاله، بهترین وکیل اصفهان را به راحتی بیابید. در صورت داشتن هر گونه پرسش حقوقی و قضایی، به سایت وکیل چی مراجعه کنید و یا می توانید با وکلای ذکر شده در میان بگذارید.

اگر اداره ثبت احوال برای کسی شناسنامه صادر نکند چه باید کرد؟

با توجه به ماده1 و ماده14 اگر شخصی به سن قانونی برسد اما ثبت احوال برای او شناسنامه صادر نکند، شخص می تواند به دادگاه عمومی حقوقی شکایت کند.

اگر اسم کوچک کسی در شناسنامه، اشتباه شده باشد، صاحب شناسنامه چه اقدامی باید بکند؟

طبق قانون 3 ثبت احوال، موضوع در شورای حل اختلاف مطرح می شود و اشتباه اسم صاحب شناسنامه اصلاح می شود.

آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی، وکالتنامه تنظیم می کند؟

خیر، وکلا شماره قرارداد مخصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت تنظیم وکالتنامه را ندارند.

4.4/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا