وکیل

10 تا از بهترین وکیل در اصفهان⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله سعی بر این داریم تا شما عزیزان را با بهترین وکیل در اصفهان آشنا کنیم. در دنیای امروز و با پیشرفت زندگی بشری، همه ما گاهی و به دلایلی سرو کارمان به مسائل حقوقی و قضایی می افتد. کارهایی که شاید در نگاه اول پیچیده و یافتن بهترین راه حل برای آن ها کمی سخت به نظر برسند. امیدواریم با مطالعه مقاله پیش رو، با بهترین وکیل در اصفهان آشنا شوید و در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه پرونده قضایی خود را به دست وکیلی کاربلد بسپارید و به نتیجه دلخواه برسید.

وکیل کیست؟

وکیل یا نماینده قانونی، کسی است که برای انجام کارهای حقوقی از طرف شخصی دیگر، اعم از حقوقی یا حقیقی، طی یک قرارداد کاری که وکالتنامه نامیده می شود، در چارچوب مقررات و قانون مدنی کشور برای کاری مشخص، معین می گردد. طرفین این قرارداد وکیل و موکل نامیده می شوند که وکیل انتخابی با توجه به اشراف کامل به قانون و مراحل اداری و قضایی، اجازه وکالت از سوی موکل خود را دارد. موکل می تواند برای وکیل در وکالتنامه حد و مرزی مشخص کند که فضای فعالیت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان به حساب می آید، این به این معنی است که وکیل با اشراف به قانون و راه حل های قانونی، اجازه ورود به پرونده موکل و پیگیری آن را دارد.

اگر ساکن شهر تهران هستید و برای حل مشکلات حقوقی خود به دنبال وکیل هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در تهران مراجعه نمایید.

وکیل کیست ؟

شرایط عزل وکیل چیست؟

طبق مفاد قانون مدنی در ماده 678، وکالت بهترین وکیل در ایران توسط موکل می تواند اسقاط و یا باطل شود. در این جا به چند مورد مهم آن اشاره می کنیم :

 • عزل توسط موکل
 • موت یا جنون هر یک از طرفین وکالت
 • از بین رفتن مورد وکالت
 • انقضای مدت وکالت
 • ورشکستگی موکل
 • باطل شدن پروانه وکالت

در صورتی که قصد طلاق و جدایی از همسر خویش را دارید و به دنبال بهترین وکیل طلاق در محل سکونت خود می باشید؛ پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل طلاق در اصفهان مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:کیفری، ثبتی، حقوقی، خانواده، ملکی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیلبر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در اصفهان را بشناسید!

حسن محبوب

حسن محبوب

حسن محبوب، وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 26076، یکی از بهترین وکیل در اصفهان، مشاور حقوقی با تخصص 9 ساله در زمینه های، خانواده، اعسار، تملک آپارتمان ها و شرکت های تجاری و غیره… می باشد که فعالیت های درخشان و بی نظیری داشته است. ایشان در سال 1391 از سوی کانون وکلای قوه قضائیه به سمت وکیل پایه یک دادگستری نائل شدند. پرونده های بسیاری در زمینه های مختلف به این وکیل کار کشته واگذار شده که همگی به نحو احسن به پایان رسیده است.

تخصص و مهارت :

 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت ها و موسسات بزرگ در اصفهان
 • کارشناس ارشد جرم شناسی و جزا
 • خانواده
 • اعسار
 • تملک آپارتمان ها

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه 4، واحد 106

شماره تماس: 09132198072

ثمین سالم

ثمین سالم

ثمین سالم، نامی آشنا از بهترین وکیل در اصفهان که با تبحر و تسلط خود بر امور قضایی و حقوقی سرآمد وکلای شهر اصفهان است. ایشان با شماره وکالت 1457 که در سال 1387 از سوی کانون وکلای شهر اصفهان صادر شده است و دارای مدرک کارشناس حقوق قضایی است و 13 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارند. ایشان به مدت 3 سال وکیل و مشاور حقوقی شرکت بیمه رازی اصفهان بوده اند. تبحر ویژه خانم ثمین سالم در دعاوی حقوقی و جزایی، نام ایشان را به عنوان بهترین وکیل در اصفهان بر سر زبان ها قرار داده است.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • قصاص
 • جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی
 • مطالبه خسارت، ملکی، مالک و مستاجر
 • اسناد رسمی و تجاری و ملکی

آدرس: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، ساختمان آرش، طبقه4، واحد 402

شماره تماس: 09133944972

محمد امین شاهنگیان

محمد امین شاهنگیان

محمد امین شاهنگیان، با 13 سال سابقه درخشان و موفق، یکی از بهترین وکیل در اصفهان می باشد که به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان قوی و روابط اجتماعی بالا به عنوان یک وکیل نمونه و خبره در بین مردم اصفهان شناخته می شوند. ایشان همچنین عضو سابق شورای حل اختلاف و وکیل دفتر حمایت از جانبازان و ایثارگران بوده اند. می توان اطمینان داشت با انتخاب محمد امین شاهنگیان و بدون اتلاف وقت به نتیجه مطلوب خود خواهید رسید.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • دعاوی کیفری، ملکی
 • مطالبه خسارت
 • اسناد رسمی و تجاری
 • تملک آپارتمان ها

آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، نرسیده به 3 راه حکیم نظامی، بلوار کارگر، مجتمع شوکا، طبقه 3، واحد 3

شماره تماس: 09131666781

فرناز جوادی نژاد

فرناز جوادی نژاد

فرناز جوادی نژاد، دارای پروانه وکالت به شماره 2298 از کانون وکلای شهر اصفهان که در سال 1392 صادر شده است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان، کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، با 8 سال سابقه درخشان می باشد. رازدار بودن و پایبندی به قوانین و همچنین قدرت تجزیه و تحلیل نسبت به زوایای پرونده موکلین، توانسته رضایت آن ها را جلب کرده و نام خود را در بین اسامی بهترین وکیل در اصفهان جای دهد. تبحر و تسلط ایشان و همچنین سرعت عمل در ارائه خدمات حقوقی و قضایی، ایشان را به یکی از محبوب ترین وکلا در کلان شهر اصفهان تبدیل کرده است.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • شهرداری
 • عقود و معاملات
 • جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی
 • مطالبه خسارت

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، ابتدای خیابان هزار جریب، جنب بن بست پویان، مجتمع فراز، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09133056578

میثم ولی زاده

میثم ولی زاده

میثم ولی زاده، وکیل پایه یک دادگستری شهر اصفهان، دارای مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی بوده و به صورت تخصصی دعاوی کیفری و حقوقی را به بهترین شکل ممکن و در اندک زمان، در مورد موکلین خود به پایان رسانده است. همین امر باعث شده نام ایشان در بین اسامی بهترین وکیل در اصفهان بدرخشد. ضریب خطا و ورود ضرر و زیان در پرونده های موکلینی که این وکیل را برای دعاوی خود انتخاب کرده اند، بسیار ناچیز است.

تخصص و مهارت:

 • حقوقی، کیفری، ملکی
 • ارث و میراث
 • مشاوره و تنظیم لوایح دفاعیه
 • دادخواست و شکواییه
 • اظهارنامه و کلیه امور اسناد تجاری و بازرگانی
 • اقرار نامه و وکالتنامه بخشش مهر و دین

آدرس: اصفهان، هشت بهشت غربی، گلزار شمالی، روبه روی مسجد پاکوشت، جنب کافی شاپ ساختمان آریا، طبقه 3

شماره تماس: 09132241003

به چه کسی وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود؟

همه ما نام وکیل پایه یک دادگستری را بارها شنیده ایم. وکیل پایه یک، شخصی است که پس از طی دوره تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس و یا بالاتر در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی و یا حقوق و گاهی در حوزه های بالاتر، از جمله: حوزه علمیه، در آزمون کانون وکلای دادگستری که هر ساله یک بار برگزار می شود، شرکت کرده و پس از کسب معدل بالا می تواند کارآموز وکالت شود. 18ماه مدت زمان دوره کارآموزی وکالت است.

در پایان این دوره آزمونی تحت عنوان اختبار، به صورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می شود و کارآموزی که در مجموع، موفق به کسب نمره قبولی در 2 آزمون شود، مجاز به حضور در مراسم تحلیف می باشد. در این مراسم پس از تشریفات و اتیان سوگند توسط ایشان، وی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری نائل می شوند.

انواع وکیل از لحاظ مراجع پیگیری کدامند؟

انتخاب بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان از لحاظ مراجع پیگیری به دو دسته وکیل دادگستری و وکیل مدنی تقسیم می شوند در این جا به توضیح مختصر می پردازیم:

وکیل دادگستری: زمانی که دوره تحصیل وکیل به پایان می رسد، می تواند به عنوان وکیل در پیگیری دعاوی و مراجعه به مراکز قضایی فعالیت خود را آغاز کند و اعطای اختیارات وکیل توسط موکل در وکالتنامه ذکر می شود.

وکیل مدنی: محدوده فعالیت وکیل مدنی، معمولا محدود و در چارچوب قرارداد وکالت و در دفاتر اسناد رسمی منعقد می شود.

بهترین وکیل در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟

راه های زیادی برای یافتن یک وکیل خوب و یا بهترین وکیل در اصفهان وجود دارد. شما از توصیه افرادی که دچار پرونده های مشابه قضایی و حقوقی شده اند، می توانید بهترین روش را بیابید و یا این که با استفاده از سایت های معتبر بهترین وکیل در اصفهان را در نزدیکی محل زندگی خود جستجو کنید. فرقی نمی کند که به چه صورت وکیل خود را انتخاب می کنید، در هر صورت بهترین وکیل کیفری در اصفهان باید ویژگی هایی داشته باشد که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

 • یک وکیل خوب باید امین باشد : یک وکیل خوب باید امین و رازدار باشد، این بدین معنی است که اطلاعات و اسرار پرونده موکل حتی بعد از اتمام کار، نباید توسط وکیل در هیچ کجا و نزد هیچ کس فاش شود.
 • یک وکیل خوب دارای یک یا چند تخصص است: موضوع دعاوی حقوقی و کیفری دارای سختی ها و پیچیدگی های خاصی است. بنابراین انتخاب وکیل با چند تخصص باعث می شود تا وکیل اشراف کامل به همه زوایای پرونده داشته باشد و در حل پرونده به مشکل نخورد
 • یک وکیل خوب باید دقیق و به روز باشد: با توجه به تغییرات اساسی که در مقررات و قوانین کشور اتفاق می افتد، لازم است که بهترین وکیل در تبریز را با اطلاعات روز جامعه به روز رسانی کرده و بر دانش خود اضافه کند.
 • یک وکیل خوب باید اشراف کامل به قوانین، بندها، ماده ها و تبصره ها داشته باشد: وکیل متبحر و کارآمد باید بر قوانین و مقررات تسلط داشته باشد و در صورت لزوم به بندها، ماده ها و تبصره ها مراجعه کند.

اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال حل مشکلات ملکی هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در کرج مراجعه نمایید و وکیل مورد نظر خود را بیابید.

کلام آخر

انتخاب وکیل خوب و مجرب یا بهترین وکیل زن در اصفهان در دعاوی حقوقی و جزایی اهمیت بسیار دارد زیرا به دلیل عدم آگاهی ما به قوانین و پیچیدگی و تخصصی بودن مسائل حقوقی، نمی توان به راحتی و بدون کمک گرفتن از مشاوران خبره و کاربلد از پس حل مشکلات برآییم. بهترین و مطمئن ترین راه مراجعه به بهترین وکیل در اصفهان است.

در پایان از این که با ما همراه بودید، سپاس گزاریم. امیدواریم با مطالعه مطالب این مقاله، بهترین وکیل در اصفهان را به راحتی بیابید. در صورت داشتن هر گونه پرسش حقوقی و قضایی، به سایت وکیل چی مراجعه کنید و یا می توانید با وکلای ذکر شده در میان بگذارید.

اگر اداره ثبت احوال برای کسی شناسنامه صادر نکند چه باید کرد؟

با توجه به ماده1 و ماده14 اگر شخصی به سن قانونی برسد اما ثبت احوال برای او شناسنامه صادر نکند، شخص می تواند به دادگاه عمومی حقوقی شکایت کند.

اگر اسم کوچک کسی در شناسنامه، اشتباه شده باشد، صاحب شناسنامه چه اقدامی باید بکند؟

طبق قانون 3 ثبت احوال، موضوع در شورای حل اختلاف مطرح می شود و اشتباه اسم صاحب شناسنامه اصلاح می شود.

آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی، وکالتنامه تنظیم می کند؟

خیر، وکلا شماره قرارداد مخصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت تنظیم وکالتنامه را ندارند.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا