وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل در اصفهان⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله سعی بر این داریم تا شما عزیزان را با بهترین وکیل در اصفهان آشنا کنیم. در دنیای امروز و با پیشرفت زندگی بشری، همه ما گاهی و به دلایلی سرو کارمان به مسائل حقوقی و قضایی می افتد. کارهایی که شاید در نگاه اول پیچیده و یافتن بهترین راه حل برای آن ها کمی سخت به نظر برسند. امیدواریم با مطالعه مقاله پیش رو، با بهترین وکیل در اصفهان آشنا شوید و در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه پرونده قضایی خود را به دست وکیلی کاربلد بسپارید و به نتیجه دلخواه برسید.

وکیل کیست؟

وکیل یا نماینده قانونی، کسی است که برای انجام کارهای حقوقی از طرف شخصی دیگر، اعم از حقوقی یا حقیقی، طی یک قرارداد کاری که وکالتنامه نامیده می شود، در چارچوب مقررات و قانون مدنی کشور برای کاری مشخص، معین می گردد. طرفین این قرارداد وکیل و موکل نامیده می شوند که وکیل انتخابی با توجه به اشراف کامل به قانون و مراحل اداری و قضایی، اجازه وکالت از سوی موکل خود را دارد. موکل می تواند برای وکیل در وکالتنامه حد و مرزی مشخص کند که فضای فعالیت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان به حساب می آید، این به این معنی است که وکیل با اشراف به قانون و راه حل های قانونی، اجازه ورود به پرونده موکل و پیگیری آن را دارد.

وکیل کیست ؟

شرایط عزل وکیل چیست؟

طبق مفاد قانون مدنی در ماده 678، وکالت بهترین وکیل در ایران توسط موکل می تواند اسقاط و یا باطل شود. در این جا به چند مورد مهم آن اشاره می کنیم :

 • عزل توسط موکل
 • موت یا جنون هر یک از طرفین وکالت
 • از بین رفتن مورد وکالت
 • انقضای مدت وکالت
 • ورشکستگی موکل
 • باطل شدن پروانه وکالت

در صورتی که قصد طلاق و جدایی از همسر خویش را دارید و به دنبال بهترین وکیل طلاق در محل سکونت خود می باشید؛ پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل طلاق در اصفهان مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:کیفری، ثبتی، حقوقی، خانواده، ملکی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیلبر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در اصفهان را بشناسید!

مهدی کشوری

مهدی کشوری

مهدی کشوری وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 18 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده می باشند و تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه طلاق توافقی به نتیجه مثبت رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل در اصفهان شناخته می شوند. ایشان در زمینه های وکالتی دیگری نظیر ملکی، کیفری، معاملات، شرکت های تجاری و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 18 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان، طبقه سوم، واحد ۳۶

شماره تماس: 09133195335

علی اکبر خسروی

علی اکبر خسروی

 علی اکبر خسروی وکیل پایه یک دادگستری است که به عنوان بهترین وکیل در اصفهان شناخته شده است. وی یک وکیل مجرب و با تخصص در همه امور حقوقی می باشد و کاملا تخصصی به رفع کردن مشکلات حقوقی مردم می پردازد.ایشان چندین سال است که به انجام کار وکالتی مشغول می باشد و نتایج چشمگیری برای پرونده های وکالتی که بر عهده گرفته است را داشته است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 24 سال  سابقه کاری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131192506

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، روبروی پمپ بنزین، خیابان کاخ سعادت آباد غربی، پلاک 11

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تاریخی و بزرگ اصفهان به فعالیت های مختلف حقوقی به طور حرفه ای می پردازد. وی تلاش هایش را جهت اخذ یک نتیجه خوب و عالی از پرونده می کند و بهترین و مفید ترین خدمات حقوقی را به مردم شهر اصفهان ارائه می دهد. ایشان بهترین وکیل در اصفهان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132013584

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، بن بست سپاهان، مجتمع پزشکی سپاهان، 4 طبقه اول واحد 5

علی شیرزاده

علی شیرزاده

 علی شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل در اصفهان است که توسط مردم عزیز معرفی شده است و تسلط بسیار زیادی به تمام قوانین حقوقی دارد. ایشان تاکنون مشاوره های حضوری و غیرحضوری به مردم شهر اصفهان ارائه داده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131800200

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

علیرضا شیشه گر

علیرضا شیشه گر

علیرضا شیشه گر وکیل پایه یک دادگستری اصفهان با 15 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های خانواده، ملکی و کیفری می باشند و در زمینه دعاوی خانواده به عنوان یکی از وکلای متخصص و مسلط به قوانین شناخته می شوند و مهم ترین پرونده های ایشان مربوط به طلاق توافقی، مهریه و نفقه بوده است.

تخصص و مهارت:

 • 15سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل بانک سینا

آدرس: اصفهان، چهارباغ خواجو، نبش کوچه ۱۷، ساختمان احسان، طبقه ۳، واحد ۶

شماره وکیل: 09132680534

سید ناصر شجاعی

سیدناصر شجاعی

سید ناصر شجاعی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند که به عنوان یکی از بهترین وکیل در اصفهان فعالیت می کنند. ایشان همچنین در دعاوی دیگر مانند کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره نیز سابقه دارند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • دکترا حقوق خصوصی
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • داور قوه قضاییه

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق، خیابان شیخ مفید، نبش کوچه شماره پنج، ساختمان دکوراژ، طبقه اول

شماره تماس: 09120126454

سپهر صادقی نژاد

سپهر صادقی نژاد

سپهر صادقی نژاد وکیل پایه یک دادگستری است که تا به امروز سابقه بسیار عالی در حوزه های متفاوت وکالتی داشته است. وی در زمینه های وکالتی از جمله ملکی، قراردادها، اسناد رسمی، ثبت احوال، خانواده، طلاق، کیفری و غیره تخصص و مهارت دارد و به عنوان بهترین وکیل در اصفهان معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • دارای چهار سال سابقه کار وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۷۱۶۶۲۴۰

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری مجتمع اداری، طبقه ششم، واحد ۳۰۹

آیدا پرندین

آیدا پرندین

 آیدا پرندین وکیل پایه یک دادگستری در شهر تاریخی اصفهان می باشد که هم اکنون مشغول به کار وکالت است. وی در زمینه های متفاوت وکالتی از جمله کیفری، خانواده، ثبتی، حقوق بین الملل، اسناد رسمی و غیره فعالیت تخصصی می کند و با لقب بهترین وکیل در اصفهان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09134216971

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 215

میترا آزرم

میترا آزرم

میترا آزرم وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل در اصفهان می باشند و در زمینه دعاوی دیگر نظیر خانواده، کیفری، ملکی و امورثبتی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری استان اصفهان
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، مجتمع ورزشی تندرستی، طبقه دوم، واحد 10

شماره تماس: 09133033117

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند که به عنوان مشاور حقوقی خانواده نیز فعالیت دارند و پرونده های زیادی را در حوزه طلاق وکالت کرده و به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، جنب ایستگاه مترو شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه2، واحد4

شماره تماس: 09132000186

به چه کسی وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود؟

همه ما نام وکیل پایه یک دادگستری را بارها شنیده ایم. وکیل پایه یک، شخصی است که پس از طی دوره تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس و یا بالاتر در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی و یا حقوق و گاهی در حوزه های بالاتر، از جمله: حوزه علمیه، در آزمون کانون وکلای دادگستری که هر ساله یک بار برگزار می شود، شرکت کرده و پس از کسب معدل بالا می تواند کارآموز وکالت شود. 18ماه مدت زمان دوره کارآموزی وکالت است.

در پایان این دوره آزمونی تحت عنوان اختبار، به صورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می شود و کارآموزی که در مجموع، موفق به کسب نمره قبولی در 2 آزمون شود، مجاز به حضور در مراسم تحلیف می باشد. در این مراسم پس از تشریفات و اتیان سوگند توسط ایشان، وی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری نائل می شوند.

انواع وکیل از لحاظ مراجع پیگیری کدامند؟

انتخاب بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان از لحاظ مراجع پیگیری به دو دسته وکیل دادگستری و وکیل مدنی تقسیم می شوند در این جا به توضیح مختصر می پردازیم:

وکیل دادگستری: زمانی که دوره تحصیل وکیل به پایان می رسد، می تواند به عنوان وکیل در پیگیری دعاوی و مراجعه به مراکز قضایی فعالیت خود را آغاز کند و اعطای اختیارات وکیل توسط موکل در وکالتنامه ذکر می شود.

وکیل مدنی: محدوده فعالیت وکیل مدنی، معمولا محدود و در چارچوب قرارداد وکالت و در دفاتر اسناد رسمی منعقد می شود.

بهترین وکیل در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟

راه های زیادی برای یافتن یک وکیل خوب و یا بهترین وکیل در اصفهان وجود دارد. شما از توصیه افرادی که دچار پرونده های مشابه قضایی و حقوقی شده اند، می توانید بهترین روش را بیابید و یا این که با استفاده از سایت های معتبر بهترین وکیل در اصفهان را در نزدیکی محل زندگی خود جستجو کنید. فرقی نمی کند که به چه صورت وکیل خود را انتخاب می کنید، در هر صورت بهترین وکیل کیفری در اصفهان باید ویژگی هایی داشته باشد که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

 • یک وکیل خوب باید امین باشد : یک وکیل خوب باید امین و رازدار باشد، این بدین معنی است که اطلاعات و اسرار پرونده موکل حتی بعد از اتمام کار، نباید توسط وکیل در هیچ کجا و نزد هیچ کس فاش شود.
 • یک وکیل خوب دارای یک یا چند تخصص است: موضوع دعاوی حقوقی و کیفری دارای سختی ها و پیچیدگی های خاصی است. بنابراین انتخاب وکیل با چند تخصص باعث می شود تا وکیل اشراف کامل به همه زوایای پرونده داشته باشد و در حل پرونده به مشکل نخورد
 • یک وکیل خوب باید دقیق و به روز باشد: با توجه به تغییرات اساسی که در مقررات و قوانین کشور اتفاق می افتد، لازم است که بهترین وکیل در تبریز را با اطلاعات روز جامعه به روز رسانی کرده و بر دانش خود اضافه کند.
 • یک وکیل خوب باید اشراف کامل به قوانین، بندها، ماده ها و تبصره ها داشته باشد: وکیل متبحر و کارآمد باید بر قوانین و مقررات تسلط داشته باشد و در صورت لزوم به بندها، ماده ها و تبصره ها مراجعه کند.

اگر درگیر مشکلات ملکی هستید و به دنبال حل مشکلات ملکی هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در اصفهان مراجعه نمایید و وکیل مورد نظر خود را بیابید.

کلام آخر

انتخاب وکیل خوب و مجرب یا بهترین وکیل زن در اصفهان در دعاوی حقوقی و جزایی اهمیت بسیار دارد زیرا به دلیل عدم آگاهی ما به قوانین و پیچیدگی و تخصصی بودن مسائل حقوقی، نمی توان به راحتی و بدون کمک گرفتن از مشاوران خبره و کاربلد از پس حل مشکلات برآییم. بهترین و مطمئن ترین راه مراجعه به بهترین وکیل در اصفهان است.

در پایان از این که با ما همراه بودید، سپاس گزاریم. امیدواریم با مطالعه مطالب این مقاله، بهترین وکیل در اصفهان را به راحتی بیابید. در صورت داشتن هر گونه پرسش حقوقی و قضایی، به سایت وکیل چی مراجعه کنید و یا می توانید با وکلای ذکر شده در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین موسسه حقوقی در اصفهان کلیک کنید.

اگر اداره ثبت احوال برای کسی شناسنامه صادر نکند چه باید کرد؟

با توجه به ماده1 و ماده14 اگر شخصی به سن قانونی برسد اما ثبت احوال برای او شناسنامه صادر نکند، شخص می تواند به دادگاه عمومی حقوقی شکایت کند.

اگر اسم کوچک کسی در شناسنامه، اشتباه شده باشد، صاحب شناسنامه چه اقدامی باید بکند؟

طبق قانون 3 ثبت احوال، موضوع در شورای حل اختلاف مطرح می شود و اشتباه اسم صاحب شناسنامه اصلاح می شود.

آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی، وکالتنامه تنظیم می کند؟

خیر، وکلا شماره قرارداد مخصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت تنظیم وکالتنامه را ندارند.

4.2/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا