وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کاشان✅【سال1403】❤️

بخشی از مشکلات مردم که منجر به طرح دعوا می شود، مربوط به رخ دادن جرم است. این پرونده ها را دعاوی کیفری می نامند که باید به صورت تخصصی تحت پیگیری قرار بگیرند. جرایم مختلفی از سرقت وکلاهبرداری گرفته تا قتل، در این دسته قرار دارند. این مجرمان با توجه به نوع و میزان جرم، مورد مجازات های مختلفی قرار می گیرند. داشتن یک وکیل سبب ساده تر شدن روند دادرسی پرونده و کمک به مجرم و یا فرد زیان دیده خواهد شد. در این مقاله، قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کاشان را معرفی نماییم، لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در کاشان چه کسی است؟

وکیل کیفری، وکیلی است که پروانه وکالت پایه یک را اخذ نموده و نسبت به قوانین کیفری و جزایی، آیین دادرسی و قانون مجازات اسلامی، آگاه است. پیچیدگی های پرونده های کیفری بسیار بیشتر از دعاوی حقوقی است و به همین دلیل هم نیاز به پشتکار فراوان دارد. تلاش و پیگیری مداوم، از مواردی است که در دعاوی کیفری باید مورد توجه قرار بگیرد.

بهترین وکیل کیفری در کاشان، باید به مراحل دادرسی پرونده های مختلف کیفری تسلط داشته باشد. جدیت و شجاعت از ویژگی هایی است که در پیگیری پرونده های کیفری باید وجود داشته باشد. داشتن توانایی های لازم برای ارائه دفاعیه، تنظیم اوراق قضایی مورد نیاز و پیگیری دعاوی در مراحل مختلف، برای وکلای کیفری حائز اهمیت است. اخلاق مداری، تعهد، وفاداری و برقراری ارتباطات موثر هم از ویژگی هایی است که باید در یک وکیل وجود داشته باشد تا بتواند به موفقیت برسد. بهترین وکیل حقوقی در کاشان با بهترین استراتژی پرونده ها را تا زمان رسیدن به نتیجه پیگیری می کند.

بهترین وکیل کیفری در کاشان چه کسی است؟

اقدامات بهترین وکیل کیفری برای دفاع از موکلین

پس از این که وکیل به صورت رسمی، وکالت پرونده مورد نظر را به عهده گرفت و قرارداد وکالت را منعقد نمود، باید در چارچوب قوانین و اختیاراتی که به وی داده شده است، به دفاع از موکل خود بپردازد. در همین راستا، وی باید یک جلسه ای را با موکل ترتیب دهد تا به طور کامل در جریان پرونده قرار بگیرد. وکیل باید از موکل بخواهد که تمام جزئیات پرونده را برای او بازگو نموده و تمامی مدارک و سرنخ ها را در اختیار او قرار دهد.

بهترین وکیل کیفری در کاشان پس از بررسی های همه جانبه، با توحه به تسلط بر قوانین مختلف و تجارب خود، بهترین راه حل را برای پرونده پیدا می کند. سپس وی به عنوان وکیل قانونی مراحل اولیه طرح دعوا و یا ارائه دفاعیه را در دادگاه آغاز می نماید. لازم است که وکیل در تمامی جلسات حضور داشته باشد و اقدامات لازم را به موقع به انجام برساند. وکیل باید تکنیک مشخص خود را برای دفاع از موکل داشته باشد و در مسیر مشخصی حرکت کند. در برخی موارد، لازم است که وکیل کیفری، برای جلب رضایت شاکی اقدام نموده و از طریق توافقات مناسب، با رضایت شاکی، پرونده را خاتمه دهد.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کاشان را بشناسید!

علی اکبر حاجی زاده

علی اکبر حاجی زاده

آقای حاجی زاده جزو وکلای خوب و معروف استان اصفهان هستند که در حال حاضر در کاشان به وکالت می پردازند. پروانه وکالت شماره 2505 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم فعال بوده و در جهت حل و فصل مشکلات موکلین راه کارهای بسیاری را ارائه نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه و اجرت المثل
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه

آدرس: کاشان، میدان امام حسین، نبش کوچه دکتر احدیت، واحد چهارم

خدیجه اربابیان

خدیجه اربابیان

سرکار خانم خدیجه اربابیان وکیل پایه یک دادگستری اصفهان هستند که سال ها است در کاشان به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. خانم اربابیان با توجه به موفقیت هایی که در دعاوی مختلف کیفری کسب کرده اند به عنوان بهترین وکیل کیفری در کاشان شناخته شده اند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رساده اند و به همین دلیل هم مورد اعتماد و رضایت مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تدوین و تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • پذیرش وکالت پرونده های کیفری، ثبتی، ملکی و حقوقی مختلف

آدرس: کاشان، خیابان زیارتی، طبقه فوقانی اتحادیه املاک، واحد 4

محسن اعتمادی

محسن اعتمادی

از وکلای توانا و معروف استان اصفهان می توان از آقای محسن اعتمادی نام برد. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 3425 هستند و حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. آقای اعتمادی در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. اخلاق مداری، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی هاتی برجسته ایشان است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل برخی از پرونده ها شده و به دنبال آن رضایت موکلین را به همراه داشته است.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تخصص در دعاوی مالی، تجاری، داوری و چک و سفته

آدرس: کاشان، خیابان آیت الله کاشانی، بن بست فائض، مجتمع ترمه، طبقه اول، واحد 9

مهسا افتخاری

مهسا افتخاری

یکی دیگر از وکلای مشهور کاشان سرکار خانم مهسا افتخاری است. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و وکالت را آغاز نمودند. خانم افتخاری چندین سال است که در عرصه وکالت فعالیت می کنند و طی این دوران دعاوی حقوقی و کیفری مختلفی را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. ایشان با تکیه بر هوش، ذکاوت و تسلط خود بر قوانین حوزه های مختلف سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. بسیاری از مراجعین به کمک راهنمایی های حقوقی ایشان توانسته اند مشکلات خود را حل و فصل کنند و به همین دلیل از عملکرد ایشان راضی هستند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها
 • وکالت در دعاوی خانواده، طلاق توافقی و حضانت فرزندان
 • تخصص در عاوی املاک از جمله موجر و مستاجر، تصرف عدوانی و تخلیه

آدرس: کاشان، بلوار شهید خادمی، مجتمع صالح، طبقه سوم، واحد 6

رضا الیاسی

رضا الیاسی

یکی دیگر از وکلای خوب و فعال در استان اصفهان و شهر کاشان آقای رضا الیاسی است. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. آقای الیاسی چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه رسانده اند. ایشان همچنین توانسته اند تعدادی از دعاوی را نیز با مشاوره حقوقی به صلح و توافق برسانند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم و تدوین کلیه اوراق قضایی
 • وکالت دعاوی حقوقی مانند سفته، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند
 • وکالت پرونده های کیفری قتل، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، مواد مخدر و سرقت

آدرس: کاشان، میدان پلیس، بلوار بوستان، جنب دادگستری جدید

امیر حسین جملی

امیر حسین جملی

جناب آقای امیر حسین جملی وکیل و مشاور حقوقی فعال در کاشان هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلای استان اصفهان می باشند. آقای جملی وکالت دعاوی مختلف را می پذیرند اما در زمینه دعاوی کیفری تخصص ویژه دارند و بر قوانین این بخش اشراف بیشتری دارند. ایشان پرونده های بسیاری را در دادگاه های کاشان وکالت نموده اند. ایشان موفق به کسب عنوان بهترین وکیل کیفری در کاشان شده اند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و خانواده
 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها
 • تخصص در تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه ها

آدرس: کاشان، انتهای خیابان امام، جنب کوی شهیدان زارع

فهیمه جلوداریان

فهیمه جلوداریان

سرکار خانم فهیمه جلوداریان یکی دیگر از وکلای خوب استان اصفهان هستند که در کاشان به فعالیت حقوقی می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت شدند و فعالیت حقوقی خود را آغاز نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها و دادخواست ها
 • نگارش انواع شکوائیه و دفاعیه
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری

آدرس: کاشان، خیابان امیرکبیر، میدان حضرت ابوالفضل، ساختمان پلاک 100، طبقه دوم

مراجع صالح برای رسیدگی به جرایم کیفری

جرایم بسیار متنوعی در دسته دعاوی کیفری قرار دارند که رسیدگی به هر کدام از آن ها نیاز به تخصص ویژه دارد. به همین دلیل لازم است که مراجع صالح به هر کدام از این دعاوی رسیدگی نماید. دادگاه های کیفری به دسته های زیر تقسیم می شوند:

 • دادگاه کیفری یک
 • دادگاه کیفری دو
 • دادگاه انقلاب
 • دادگاه اطفال
 •  دادگاه نظامی

هر یک از این مراجع به دعاوی مخصوصی رسیدگی می کنند که نسبت به آن ها صلاحیت دارند. معمولا جرایمی که مجازات های سنگینی دارند مانند قتل در دادگاه کیفری یک مورد بررسی قرار می گیرند. جرایمی که در حوزه تخصصی سایر دادگاه ها نباشد، در صلاحیت دادگاه کیفری دو می باشد.

دادگاه انقلاب، مجموعه ای است که به جرایم مربوط به مواد مخدر و قاچاق آن و همچنین جرایم مربوط به امنیت ملی و توهین به مقام رهبری رسیدگی می کند. دادگاه نظامی از دیگر دادگاه های کیفری است که صلاحیت رسیدگی به جرایم نظامیان را دارد.

مراجع صالح برای رسیدگی به دعاوی کیفری

شکوائیه چیست و چگونه تنظیم می شود؟

طرح دعوا در دعاوی کیفری را شکوائیه می نامند که باید توسط فرد درخواست دهنده تنظیم و ارائه گردد. فردی که در غالب شکوائیه از فردی دیگر شکایت می نماید را شاکی می گویند و فردی که شکایت بر علیه او تنظیم شده متشاکی نام دارد.

شکوائیه باید شامل اطلاعات کاملی از شاکی، متشاکی، نوع جرم، محل وقوع جرم، تاریخ و ساعت آن باشد. همچنین باید در شکوائیه مدارک و مستنداتی که وقوع جرم توسط فرد مور نظر را تایید می کنند، وجود داشته باشد. در صورتی که خود شاکی توانایی تنظیم این سند را داشته باشد، می تواند اقدامات لازم را انجام دهد. در غیر این صورت می توان تهیه و تدوین شکوائیه را به یک وکیل سپرد.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کاشان را به شما معرفی نمودیم. برای پذیرش وکالت پرونده های کیفری، وکیل باید دارای پروانه وکالت پایه یک باشد. چنین دعاوی با توجه به موضوع آن ها در دادگاه های مختلفی که دارای صلاحیت هستند مورد بررسی قرار می گیرند. تهیه و ارائه شکوائیه اولین مرحله از پرونده های کیفری است. از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم و در سایت وکیل چی منتظر پیشنهادات سازنده شما هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =

دکمه بازگشت به بالا