وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. یکی از رایج ترین دعاوی که در دادگاه خانواده مطرح می شود، مربوط به دعاوی مهریه است. این دعاوی با قوانین و مقرراتی که برای آن تنظیم گردیده دارای پیچیدگی های زیادی بوده و در صورتی که از افراد آگاه به این قوانین برای پیگیری این پرونده ها کمک نگیرید، ممکن است در جریان پرونده دچار اشتباه شوید و یا این که حقی ضایع گردد؛ از این رو توصیه می کنیم که برای رسیدگی و پیگیری دعاوی مهریه حتما به بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه مراجعه کنید.

بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه کیست؟

وکیل مهریه کسی است که در حوزه دعاوی مهریه فعالیت کرده و با توجه به این که وکالت پرونده های زیادی را در این زمینه بر عهده گرفته و به نتیجه رسانده، لذا بر قوانین و مراحل روند آن تسلط کاملی پیدا کرده و در پیگیری پرونده های مهریه تخصص و مهارت بالایی کسب نموده است. مهریه جزو موضوعات حقوق خانواده می باشد که پیگیری پرونده آن در دادگاه خانواده انجام می شود و بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه را نیز می توان وکیل متخصص در این حوزه معرفی کرد.

بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه کیست؟

راهنمای انتخاب بهترین وکیل مهریه

برای انتخاب بهترین وکیل مهریه در ایران بایستی تمامی دقت خود را به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه به کار ببرید، از مهم ترین مواردی که در این زمینه باید به آن توجه داشته باشید دانش، مهارت و سابقه است لذا حتما قبل از انتخاب مدارک و رزومه کاری وکیل مهریه موردنظرتان را مورد بررسی قرار دهید؛ برای دسترسی به آن می توانید از طریق اینترنت نام بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه را جستجو کنید.

حتما قبل از انتخاب با افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند مشورت کنید و یا این که به موسسه های حقوقی معتبر مراجعه نمایید و در زمان انتخاب وکیل متخصص مهریه به این نکته توجه داشته باشید؛ آنچه حائز اهمیت است دانش و تجربه او است نه نام و عناوینی که از او در فضاهای مجازی برای تبلیغات به کار برده می شود؛ بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه به هر یک از موکلین خود کمک می کند که مهریه را به خوبی اخذ کند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه را بشناسید!

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

برخی از خدمات ایشان عبارتند از:

مشاوره حضوری و غیرحضوری مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه

پذیرش پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، خیانت در امانت و جرائم خاص _ دعاوی ملکی و ثبتی نظیر تصرف عدوانی، اختلاف مالکیت و اختلافات ثبتی

پذیرش دعاوی خانواده، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزندان، طلاق و فسخ نکاح _ وکالت پرونده های تخلفات صنفی نظیر عدم ثبت ورود و خروج کالا در سامانه ثبتی

پذیرش دعاوی مالیاتی، گمرکی و مالی شرکت های بازرگانی دولتی و خصوصی _ مشاوره و تنظیم قراردادهای مالی و تجاری شرکت های دولتی و خصوصی

آدرس دفتر: بلوار بنت الهدی روبروی دادگستری کل استان ساختمان وکلا

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09188555470

جناب آقای وحید دهنوی

وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی وکیل پایه یک دادگستری میباشد .کسب رتبه برتر درآزمون جامع سراسری وکالت در کشور و
کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، ایشان دارای ۱۶ سال سابقه کار در حرفه وکالت هستند.

تخصص و مهارت:

 • در کلیه امور خانواده
 • حقوقی
 • کیفری
 • بین الملل اعم از : مهاجرت اخذ اقامت ،شهروندی ، ویزای تحصیلی و سرمایه در کمترین زمان

ادرس دفتر : کرمانشاه ، ۲۲بهمن ، خیابان برق ، بعد از میدان گلایول کوی دوم برج برق طبقه دوم واحدیک (دفتر وکالت آقای وحید دهنوی )

ساعات کاری دفتر : شنبه تا چهارشنبه ۴تا ۶ عصر به غیر از ایام تعطیل

شماره همراه :09188575383

شماره دفتر : 08338214640

ناصر رمضانی

ناصر رمضانی

ناصررمضانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه

کارشناس ارشد حقوق کیفری و جرم شناسی

۱۲ سال سابقه وکالت

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت و مشاوره برای شرکتهای حقوقی و خصوصی وارگانهای دولتی
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی کیفری (کلاهبرداری ،سرقت؛خیانت در امانت؛ارتشا؛قتل ،تهدید وتخریب وچک بلامحل و …)
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی (ملکی ،چک و سفته ،مطالبه طلب وخسارت ،تنظیم سند ملک و خودرو ، پیش فروش ساختمان و …)
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی خانواده (مطالبه مهریه ونفقه واجرت المثل ؛طلاق یک طرفه و توافقی ،ثبت واقعه ازدواج وطلاق و..)
 • قبول وکالت در امور قراردادها و تنظیم انواع قرارداد

مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی از ساعت ۱۷ الی ۲۰ از شنبه تا چهارشنبه

آدرس: کرمانشاه،عباسیه،خیابان مصوری،خیابان دبیر اعظم،خیابان دارایی

شماره تماس:

۰۸۳۳۷۲۸۴۶۹۲

۰۹۱۸۴۲۴۴۴۶۱

سمیه رضایی

سمیه رضایی

سمیه رضایی وکیل پایه یک دادگستری با 7 سال سابقه در کرمانشاه می باشند که در زمینه های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره فعالیت دارند. ایشان پرونده های خانواده در حوزه های مختلف مانند مهریه، نفقه را با آشنایی کاملی که بر قوانین آن دارند به موفقیت می رسانند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی بنیاد شهید
 • نماینده حقوقی بانک توسعه تعاون
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: کرمانشاه، چهارراه مدرس، مجتمع وکلای نگین، طبقه دوم

مریم انصاری پور

مریم انصاری پور

مریم انصاری پور وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشند ایشان 9 سال سابقه وکالت در حوزه های خانواده، ملکی، ثبتی و غیره را دارند و در دعاوی خانواده تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه مهریه به موفقیت و نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای  دادگستری کرمانشاه
 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی

آدرس: کرمانشاه، خیابان 22 بهمن، میدان مرکزی، حد فاصل کوی 136 و 138، پلاک 396، طبقه سوم

سهیلا سلیمانی

سهیلا سلیمانی

سهیلا سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشندکه با 7 سال سابقه در دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و غیره فعالیت دارند و در حوزه خانواده با توجه به تسلط و آشنایی که بر قوانین آن دارند پرونده های زیادی در رابطه با طلاق، مهریه و نفقه به نتیجه موفقیت آمیز رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سایقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: کرمانشاه، چهار راه مدرس، خیابان مطهری غربی

حسین مرادقلی

حسین مرادقلی

حسین مرادقلی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه می باشند ایشان 6 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی خانواده، مهریه، نفقه و غیره را دارند و بر قوانین مربوط به پرونده های مهریه تسلط کاملی دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق

آدرس: كرمانشاه، ۲۲بهمن، ميدان مركزی، كوی ۱۳۰، پلاك ۵

احسان عباسی چقاگلانی

احسان عباسی چقاگلانی

احسان عباسی چقاگلانی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشند که با 8 سال سابقه وکالت در زمینه پیگیری پرونده های مهریه و دریافت نتیجه دلخواه موکل از تمامی پرونده هایی که در این حوزه وکالت کرده اند می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، سی متری دوم، نبش خیابان گلشن، ساختمان دکتر اکبری، طبقه 3

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه می باشند ایشان در زمینه پرونده های مهریه از دانش و تجربه بالایی برخوردارند و در جهت احقاق حق موکل خود بهترین راهکار قانونی را در پیگیری پرونده او به کار می برد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری کرمانشاه
 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

آدرس: کرمانشاه، دبیراعظم، کوی صنایع دستی، طبقه دوم

شماره تماس: 09368998754

نعیم محمدی قیماسی

نعیم محمدی قیماسی

نعیم محمدی قیماسی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه و دارای 6 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی می باشند ایشان در زمینه پیگیری پرونده های مهریه از تجربه و تبحر بالایی برخوردارند.

 تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، خیابان شریعتی، روبروی کوچه ثبت

مریم مرادی

مریم مرادی

مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشند ایشان 11 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی خانواده، کیفری، ملکی و غیره دارند و در حوزه وکالت پرونده های مهریه به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: کرمانشاه، کوچه ثبت، بالاتر از کلانتری، نبش کوچه حاج اسماعیل سرابی شماره تماس: 09183391942

مزایای مراجعه به بهترین وکیل مهریه

 • بهترین وکیل در کرمانشاه در طی جلسات مشاوره حقوقی تمامی جزئیات پرونده را با زبانی ساده و به صورت دقیق در اختیار موکل خود قرار می دهد؛ لذا می توان گفت که یکی از مزیت های وکیل مهریه ساده سازی قوانین مربوط به پرونده برای موکل خود است.
 • وکیل مهریه با توجه به دانش حقوق و تجربه بالایی که در مورد این دعاوی دارد؛ پاسخ تمام سوالات موکل خود را با صبر و حوصله به صورت دقیق و جامع می دهد و بهترین و مناسب ترین راهکار را برای تسریع روند پرونده به او پیشنهاد می دهد.
 • با توجه به اینکه برای دعاوی مهریه قوانین متعددی وجود دارد لذا با بهره مندی از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه این امکان را خواهید داشت که برای احقاق حق از بهترین و سریع ترین راه قانونی اقدام کنید.
مزایای مراجعه به بهترین وکیل مهریه

 روش های مطالبه مهریه کدامند؟

این سوال به ذهن هر کسی ممکن است برسد که اگر زن درخواست طلاق کند مهریه تعلق می گیرد یا خیر؟ در این صورت باید از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه کمک گرفت؛ برای مطالبه مهریه روش های مختلفی وجود دارد که از وکیل می توان درخواست کمک کرد؛ برای این که بدانید کدام روش برای شما مناسب تراست لازم است که به بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه مراجعه کنید اما در حالت کلی روش های مطالبه مهریه بر اساس قانون به دو دسته ذیل تقسیم می شود:

 • اجرای ثبت: طبق قانون جدید طلاق و مهریه، در این روش زوجه به دفتری که خطبه عقد در آن جاری شده مراجعه می کند و با ارائه مدارک ازدواج و دیگر مدارک شناسایی مورد نیاز برای مطالبه مهریه اقدام می کند و بعد از صدور دستور اجرائیه به مدت 10 روز به زوج مهلت داده می شود تا برای پرداخت مهریه زن اقدام نماید در غیر این صورت تمام دارایی مرد توقیف می شود؛ چنانچه بعد از توقیف اموال نیز برای پرداخت مهریه اقدامی از طرف مرد صورت نگیرد، دستور به مزایده گذاشتن اموال مرد به اندازه مهریه زن صادر می شود.
 • دادگاه خانواده: بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه نیز به درخواست زوجه دادخواستی را برای مطالبه مهریه تنظیم و به دادگاه ارائه می دهد و سپس روند دادرسی آن به جریان می افتد و شعبه رسیدگی به پرونده مهریه تعیین و زمان حضور طرفین دعوی در دادگاه به آن ها ابلاغ می شود.
 روش های مطالبه مهریه کدامند؟

کلام آخر

اکثریت پرونده های مهریه که به دادگاه ارجاع داده می شوند، ممکن است درگیر پیچیدگی های قانونی شوند که افراد عادی در پیگیری آن با مشکل مواجه شوند؛ از این رو برای فائق آمدن بر آن ها حضور وکیل مهریه ضرورت دارد؛ در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل مهریه در اختیار شما قرار دهیم و  10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره حقوقی در خصوص مهریه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا داشتن وکیل مهریه برای پرونده‌های طلاق ضروری است؟

خیر. کمک‌گرفتن از وکیل دریافت مهریه کاملا به شما بستگی دارد. اگر هزینه آن را دارید و ترجیح می‌دهید پیشبرد پرونده را به یک متخصص بسپارید، می‌توانید از یک وکیل امور مهریه کمک بگیرید.

کجا می‌توانم بهترین وکیل مهریه را پیدا کنم؟

برای آگاهی از وکلای مجرب می‌توانید به جستجو در اینترنت یا مشورت با مؤسسات حقوقی از جمله مؤسسه حقوقی سفیران ایرانیان بپردازید. بهتر است به بررسی‌های خود اکتفا نکرده با دیگران هم مشورت کنید.

چه مدارکی برای ارائه به وکیل مهریه لازم است؟

ارائه مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی) و اسنادی که نشان‌دهنده ازدواج و ثبت مهریه موکل باشند در بیشتر پرونده‌های مهریه کافی هستند. در پرونده‌های خاص ممکن است وکیل دریافت مهریه مدارک دیگری هم بخواهد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا