وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اصفهان⭐【سال1403】⚖️

ما در این مقاله سعی بر این داریم تا شما را با بهترین وکیل کیفری در اصفهان آشنا کنیم. زمانی که به هر دلیلی، به یک مسئله حقوقی و کیفری برخورد می کنیم، بهترین و منطقی ترین راه، انتخاب درست یک وکیل با تجربه است. بهترین وکیل کیفری در اصفهان یکی از صدها وکیلی است که دارای اطلاعات کافی در زمینه های تخصصی جرم شناسی است و با شجاعت و جسارت در بیان، در جهت دفاع از حقوق موکل خود، تلاش مستمر می کند. امیدواریم با مطالعه مقاله پیش رو، با بهترین وکیل کیفری در اصفهان آشنا شوید. لطفا تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

وکیل کیفری کیست؟

وکیل کیفری، وکیلی است که تنها در حوزه جرائم کیفری مشغول به کار است و در سایر حوزه های حقوقی مانند سایر وکلا از جمله بهترین وکیل حقوقی در اصفهان، نمی تواند قبول وکالت کند. به دلیل فعالیت و تجربیات عملی زیاد در حوزه مسائل کیفری، روند دادرسی پرونده موکل به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

پرونده های قضایی به دو دسته عمده، دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری تقسیم می شوند. بهترین وکیل اصفهان با پیگیری و یافتن علل به وجود آمدن زمینه های ارتکاب جرم توسط مجرم، پرونده موکل خود را به سمت و سوی صحیح هدایت می کند و در مقام مدافع حق، سعی بر احقاق حقوق موکل خود را دارد.

وکیل کیفری کیست؟

تفاوت وکیل کیفری و وکیل حقوقی چیست؟

وکالت کیفری و حقوقی، در اصل محوریت قوانین و همچنین از لحاظ آیین دادرسی و رسیدگی وکیل به پرونده، تفاوت هایی با هم دارند. در امور کیفری، در مرحله تحقیقات اولیه، بهترین وکیل کیفری در ایران به مرجعی به نام دادسرا مراجعه کرده و از آن جا تحقیقات خود را حول محور خواسته شده توسط موکل، پیگیری می کند. در این نوع دعاوی وکیل می تواند با مقامات قضایی از جمله: دادیار، بازپرس و یا دادستان و یا نماینده دادستان روبه رو شده و شخصا پیگیر پرونده شود.

اما در امور حقوقی، مقامات قضایی نام برده شده در بالا، حضور نداشته و وکیل حقوقی تنها با قاضی دادگاه و قاضی اجرای احکام مدنی ارتباط دارد. همچنین اگر شما ساکن شهر تهران هستید و به دنبال وکیل کیفری می باشید، می توانید مقاله بهترین وکیل کیفری در تهران را مطالعه کنید؛ در موسسه حقوقی وکلای بسیار حرفه ای در حال فعالیت اند و خدمات منحصر به فرد ارائه می دهند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

چرا باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم؟

همان طور که می دانید که وکلای کیفری براساس تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود در رسیدگی به پرونده های کیفری کسب نموده اند به صورت تخصصی به موضوعات جزائی پرداخته و قادرند با تکیه بر مهارت خود پرونده را به نتیجه دلخواه موکل خود برسانند و از این طریق نه تنها از حقوق موکل خود به بهترین نحو ممکن دفاع می کنند بلکه به قاضی نیز در بررسی هرچه بهتر و دقیق تر پرونده کمک خواهند کرد.

با توجه به این که پرونده های کیفری دارای مجازات می باشند لذا پیچیدگی و حساسیت های این دعاوی بسیار بالا بوده و طرفین پرونده (شاکی و متهم) هر دو مراحل سختی را پیش رو خواهند داشت. متهم باید بتواند بی گناهی خود را ثابت کند و شاکی نیز با ارائه مدارک و ادله لازم بایستی متهم را به مجازات محکوم کند که این موضوع به تخصص و تسلط بر قوانین کیفری نیاز دارد و علاوه بر این بهترین وکیل کیفری در اصفهان باید بتواند استدلال قوی را برای توجیه کردن قاضی به کار برد.

در حالت کلی پرونده های کیفری که با حضور وکیل پیگیری و رسیدگی می شوند نتایج بهتری در مقایسه با پرونده های بدون حضور وکیل دارد زیرا این وکلا از خلاقیت و نوآوری لازم برای دفاع از حقوق موکل خود برخوردارند و به طور قطع نتایج بهتری را در پی خواهد داشت.

قابل ذکر است که پرونده های کیفری هر کدام دارای محتوایی خاص و منحصر به فرد بوده و بهترین وکیل کیفری در اصفهان باید بتواند با تخصص و تجربه، مناسب ترین راهکار را برای رفع مشکل موکل خود به کار برد و در صورتی که وکالت متهم پرونده را بر عهده دارد و جرم او به اثبات رسیده باید بتواند با تاثیر گذاری در رای قاضی حداقل مجازات برای او در نظر گرفته شود.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اصفهان را بشناسید!

میترا بی ریایی ‌

میترا بی ریایی ، پژوهشگر دوره دکترای حقوق خصوصی ، عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان ، تجربه موفق در احقاق حقوق موکلین
و دستیابی به نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی و ملکی نظیر بطلان معاملات و ابطال اسناد رسمی ، الزام به تنظیم اسناد رسمی ، مطالبات از قبیل بارنامه ها و چک و سفته ، و در پرونده های کیفری به ویژه دفاع از متهمین در جرایم  مفاسد اقتصادی ، کلاهبرداری و نظیر کلاهبرداری ، اخلال در نظام اقتصادی و پولی کشور ، جعل اسکناس و اسناد مالی
،پولشویی ، فروش مال غیر، تبانی برای بردن مال غیر، خیانت در امانت ،جعل و استفاده از سند مجعول ، روابط نامشروع ، لواط ، زنای به عنف ، آدم ربایی
سرقت مسلحانه ، حمل و نگهداری مشروبات الکلی ، نزاع دسته جمعی ، قتل و همچنین جرائم مربوط به مبحث مواد مخدر و کارنامه درخشان در خصوص پذیرش اعاده دادرسی
متهمین محکوم به اعدام

آدرس دفتر : اصفهان ، خیابان چهارباغ بالا ، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری ، ساختمان دیبا ، طبقه پنجم واحد ۹

مشاوره با هماهنگی قبلی

شماره تماس : 09139081597

آیدی تلگرام : Lawyer_ Biriaiee@

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

حمید بابایی

وکیل حمید بابایی

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری در اصفهان می باشند. برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • ۱۸ سال سابقه وکالت و مشاوره
 • دکتری تخصصی و کاربردی عملی DBA
 • کارشناس ارشد حقوق جزا، جرم شناسی جنایی
 • موفقیت پرونده های کیفری متعدد در طول سوابق کاری من جمله: ۱. جرایم امنیتی و تبلیغی۲. موفقیت در پرونده بلاگرها مجازی۳. پرونده های قتل خشن ۴. پرونده های ناموسی و تجاوز ۵. پرونده رابطه های نامشروع و زنا ۶. جرایم اقتصادی و پول شویی شرکت ها ۷. جرایم مالی کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع ۸. جرایم کیفری متعدد در امور خیانت در امانت ۹. پرونده های کاربری ‍۱۰. پرونده های قاچاق ارز ،کالا در تعزیرات ۱۲. پرونده های سالب حیات و درجه1 و مواد مخدر ۱۳. درگیری مسلحانه و چندین پرونده کیفری موفق دیگر
 • موفقیت مختلف پرونده های حقوقی، ملکی، مطالبه وجه، پرونده های خانواده، طلاق و …
 • دارای تقریبا ۳۰۰۰ پرونده موفق
 • داور متخصص دعاوی امور بین الملی
 • داور متخصص دعاوی امور داخلی
 • مشاوره حقوقی فرماندهی نزاجا
 • مشاوره حقوقی امور گمرک
 • مشاوره حقوقی شرکت ها تامکار، میکسازه و اسپادانا
 • متخصص دعاوی کیفری، جزایی و جنایی
 • همچنین دارای تیم حقوقی قوی وکیل در دفتر، جهت هم فکری و تبادل نظر جهت بهترین راهکار حقوقی و تنظیم لوایح کاربردی

جهت اعطای وکالت به حمید بابایی، وکیل خبره اصفهان و مورد اعتماد شما جهت حل مشکلات و مسائل شما با شماره‌های ذیل هماهنگی حاصل بفرمایید:

آدرس دفتر: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

شماره تماس: 09131170470 – 09129172760

حسین یاوری

حسین یاوری

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی میباشند.
وی دارای سابقه ای درخشان در پرونده های کیفری مثل قتل عمد ،جرائم کلان اقتصادی، تجاوز به عنف ، لواط ، رابطه نامشروع ،کلاهبرداری،خیانت در امانت، جرائم مرتبط با فارکس، سرقت، مواد مخدر و …. میباشند که نمونه آراء ایشان در لینک زیر قابل بررسی است :

www.hossienyavari.ir

از جمله سوابق وی میتوان به ۵ سال وکالت بانک انصار، ۷ سال وکالت شرکت آریانوش زاگرس،۲ سال وکالت شرکت کشت و گلزار صنعت، ۳ سال وکالت شرکت دربند تهران اشاره کرد.
همچنین وی بیش از ۱۲۰۰ مرحله پرونده در تخصص های کیفری،خانواده،ثبتی،ملکی ،مواد مخدر،ماده صد شهرداری و دیوان عدالت اداری در کل کشور انجام داده اند و دارای ۹ سال سابقه وکالت هستند.

آدرس دفتر : اصفهان- خیابان نیکبخت روبروی دادگستری مجتمع وکلا دادمهر ط۴

تلفن : ۰۹۱۳۳۹۴۰۴۳۰

وی با توجه به سابقه خود در دعاوی کیفری گفته شده در فوق در کلیه شهرهای ایران دعاوی کیفری سنگین را قبول وکالت می‌کنند.

دکتر محمود باقری

دکتر محمود باقری وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، عضو اسکودا (کانون وکلای دادگستری)، دانش آموخته تماما دانشگاههای دولتی (دانشگاه شهید بهشتی ،دانشگاه ملی سابق و غیره) و دارای 25 سال سابقه در زمینه وکالت و تدریس می باشند. قبول پرونده های ملکی در شهرهای اصفهان، تهران و … انجام می شود.

ایشان به طور تخصصی به وکالت در انواع دعاوی ملکی، جعل سند، تنظیم سند، الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی، املاک مشاع و … و سایر دعاوی حقوقی، کیفری، خانواه و ثبتی می پردازند.

برخی از سوابق و رزومه آقای دکتر محمود باقری:

 • رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری (پیش از اخذ پروانه وکالت)
 • کارشناس دفتر هماهنگی هیات‌های تخلفات اداری وزارت جهاد کشاورزی در تهران
 • مجموعا دارای 35 سال سوابق اداری و وکالت و تدریس که هم اکنون نیز ادامه دارد.

جهت اخذ نوبت ملاقات، یا مشاوره حضوری و تلفنی و یا توکیل با شماره 09134111770 تماس بگیرید

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای دکتر محمود باقری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09131138977 – 09120363644

آدرس دفتر: اصفهان، میدان آزادی، چهارباغ بالا، نبش کوچه 35 (مسجد الرضا) طبقه 3، واحد 5
(حضور در دفتر با هماهنگی قبلی)

خانم زهرا حق‌شناس

خانم زهرا حق‌شناس


زهرا حق شناس وکیل پایه یک دادگستری و دارای ۱۰ سال سابقه وکالت هستند.
وی دارای سابقه ای درخشان در پرونده های کیفری مثل قتل عمد ،جرائم کلان اقتصادی، تجاوز به عنف ، لواط ، رابطه نامشروع ،کلاهبرداری،خیانت در امانت، جرائم مرتبط با فارکس، سرقت، مواد مخدر و …. میباشند.

خانم زهرا حق شناس سابقه کاری درخشانی را در انواع دعاوی کیفری مانند:
دعوای الزام متعهد به ایفاء تعهد قراردادی
دعوای مطالبه وجه التزام قراردادی
دعوای مطالبه ضرر و زیان ناشی از تخلفات قراردادی،دعوای تایید بطلان معامله فضولی،دعوای تایید بطلان معامله به موجب یکی از جهات بطلان،دعوای تایید فسخ معامله به موجب یکی از جهات فسخ،دعوای تایید انفساخ قرارداد،دعوای تایید اقاله قرارداد ،دعوای تعدیل قراداد را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
خدمات:

 • مشاوره و وکالت در انواع پرونده های کیفری، خانوادگی، حقوقی، ملکی و ثبت.
 • مشاوره و وکالت :در تنظیم انواع قراردادهای خرید و فروش ملک،زمین های کشاورزی، پیش خرید و پیش فروش آپارتمان،قرارداد های پیمانی،توافقنامه ها و قرارداد پرسنل و…..

آدرس: اصفهان، ملکشهر، بلوار علم الهدی(رباط سوم)، نبش کوچه۱۳، مجتمع ارشیا، طبقه۳، واحد۵

شماره تماس:

09916592930

محمد امین شاهنگیان

محمد امین شاهنگیان

محمد امین شاهنگیان وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و تاریخی اصفهان است و به علت داشتن سابقه بالایی در حوزه های متفاوت وکالت به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان معرفی شده است. در ضمن وی سوابق درخشان و نمونه پرونده های موفق بسیار زیادی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه کاری در حوزه وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی
 • عضو سابق شورای حل اختلاف

آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، نرسیده به سه راه حکیم نظامی، بلوار کارگر، مجتمع شوکا، طبقه سوم، واحد سوم

جرائم کیفری به چند صورت اتفاق می افتد؟

جرائم کیفری در قانون جزا به چند دسته تقسیم می شوند. این دسته ها هر کدام شامل مصادیقی است که در این جا به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم :

جرائم علیه جسم و روان اشخاص: این نوع جرائم که به جسم و روان افراد آسیب وارد کرده و یا حیثیت آن ها را خدشه دار می کند.

 • قتل
 • ضرب و جرح

جرائم علیه حیثیت معنوی اشخاص: این نوع جرائم که به حیثیت معنوی و اجتماعی افراد آسیب وارد کرده و حقوق شهروندی فرد را زائل می کنند.

 • نشر اکاذیب
 • مزاحمت تلفنی
 • جرائم جنسی که توسط بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران قابل حل است.
 • آدم ربایی
 • افشای اسرار حرفه ای

جرائم علیه اموال و مالکیت

این نوع جرائم اموال و مالکیت افراد را تهدید کرده که توسط قانون گذار به 4 دسته اصلی تقسیم می شوند که عبارت اند از:

 • کلاه برداری
 • خیانت در امانت که توسط بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران قابل حل است.
 • سرقت
 • صدور چک پرداخت نشدنی
جرائم کیفری به چند صورت اتفاق می افتد؟

جرائم علیه امنیت و آسایش عمومی

حفظ جامعه ای منظم و بدون درگیری، یکی از اهداف اصلی قانون گذار در هر کشور می باشد. از این رو قانون گذار بخشی از قانون را به، حقوق امنیت و آسایش عمومی، اختصاص داده است که در این جا به تعدادی از آن ها اشاره ای کوتاه می کنیم:

 • محاربه
 • جاسوسی
 • تهدید به بمب گذاری
 • اتلاف اسناد دولتی
 • تخریب اموال عمومی و دولتی
 • شورش و یا تحریک مردم به شورش
 • جعل و یا استفاده از اسناد مجهول

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در اصفهان چیست؟

بهترین روش برای یافتن بهترین وکیل کیفری در اصفهان، مراجعه به سایت های معتبر داخلی است. یافتن وکیل حرفه ای و مجرب، یکی از گام های مهم در رسیدن به نتیجه دلخواه است. بهترین وکیل کیفری در اصفهان، علاوه بر داشتن مهارت و تخصص در حوزه فعالیت خود، باید دارای ویژگی هایی باشد که در ذیل به شرح مختصری از آن ها می پردازیم:

 • یک وکیل کیفری خوب، باید خوش اخلاق و صبور باشد: اخلاق منحصر به فرد با روحیه کار حرفه ای، یکی از بارزترین خصوصیات یک وکیل خوب و فعال است. اخلاق خوب و صبوری وکیل کیفری، سختی شرایط را برای موکل، راحت تر می کند.
 • یک وکیل کیفری خوب، باید وقت شناس باشد: در اغلب پرونده های کیفری، زمان بندی مناسب جهت عملکرد وکیل کیفری، اهمیت بسیار بالایی دارد. وقت شناسی یک وکیل می تواند برای موکل بسیار حیاتی باشد و در غیر این صورت مشکلاتی را برای وی به همراه دارد.
 • یک وکیل کیفری خوب، تسلط کافی بر فنون دفاع از موکل خود در امور کیفری را دارد: قانون آیین دادرسی کیفری بسیار پیچیده است، پس یک بهترین وکیل کیفری در تبریز باید بر قوانین و مقررات کیفری اشراف کامل داشته باشد تا بتواند از موکل خود به صورت تخصصی و حرفه ای حمایت کند.
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان باید امانت دار اموال موکل خود باشد: اسناد و مدارک موجود در پرونده های کیفری، آن قدر مهم هستند که حفظ و نگهداری درست از آن ها، امانت داری وکیل کاربلد را نشان می دهد.

کلیه ویژگی های ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان نیز صدق می کند.

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در اصفهان چیست؟

کلام آخر

حفظ امنیت و آسایش روانی در هر کشور، جزو یکی از اساسی ترین موارد ذکر شده در قانون آن کشور می باشد. نقش و عملکرد صحیح بهترین وکیل کیفری در اصفهان، این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از تجربیات و تخصص حرفه ای آن ها، در محاکم قضایی موفق تر ظاهر شوید. سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اصفهان را به شما معرفی کرد، تا به راحتی وکیل خود را بیابید.

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید، سپاس گزاریم در صورت داشتن هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد در مورد وکالت و یا سوال از وکیل، می توانید با وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

از نظر قانون توهین به اشخاص به چه نوع اعمالی گفته می شود؟

هر زمانی که هتک حرمت به شخصی صورت گیرد، چه به صورت گفتاری و چه با انجام عملی خاص، در هر دو صورت توهین تلقی می شود.

تعریف افترا در قانون اساسی چیست؟

افترا یعنی نسبت یک ویژگی یا یک عمل خاص به شخصی دیگر که آن ویژگی حقیقت نداشته باشد و توهین آمیز تلقی شود.

آیا دیه تصادف در رانندگی، با دیه قتل عمد فرق دارد؟

بله، مجازات قتل عمد اعدام است اما در تصادف و در صورت فوت شخص، قتل شبه عمد است و به آن دیه تعلق می گیرد.

4/5 - (11 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا