وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در قشم⭐【سال1403】⚖️

زندگی خانوادگی همیشه روال عادی خود را طی نمی‌کند. عوامل مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، زندگی مشترک را دستخوش، طوفان  حوادث می‌کند و برای زوجین مراجعه به بهترین وکیل خانواده در قشم برای دعاوی خانوادگی همچون: طلاق، مهریه، نفقه، حق حضانت فرزندان لازم و ضروری است. این وکیل به صورت تخصصی وکالت دعاوی مختلف از جمله: ازدواج مجدد همسر، مهریه و تمکین و نشور، رجوع از طلاق و… را در دادگاه‌های خانواده برعهده می‌گیرد.

وکیل خانواده چه کسی است؟

وکیل خانواده، حقوقدان متخصصی است که در دادگاه‌های خانواده به پیگیری و حل دعاوی خانوادگی می‌پردازد، این دعاوی شامل: طلاق، نفقه، دریافت مهریه، دادخواست طلاق و… می‌باشد بهترین وکیل خانواده در قشم تخصص ویژه‌ای درمورد حقوق خانواده دارد و در زمینه شروط ضمن عقد و اجازه ازدواج مجدد و حضانت فرزند موکلین خود را راهنمایی می‌کند. او با تسلط بر قوانین مربوطه و تجربه در حل پرونده‌های خانوادگی به طور موثر به دفاع از حقوق موکلین خود می‌پردازد.

اگر زنی هنگام طلاق با مشکل دریافت نفقه و مهریه مواجه باشد؛ از طرفی تصمیم داشته باشد که حضانت فرزنداش را قبول کند، نیازمند وکیل خانواده مجربی است که به خوبی از او دفاع کند و مسیر پرونده را به نفع او و خواسته‌هایش تغییر دهد؛ هم‌چنین یکی از وظایف وکیل خانواده، پیگیری پرونده موکل و ارائه آخرین اطلاعات و جزئیات آن به او می‌باشد. وکیل خانواده باید به سوالات موکلش پاسخ دهد و با صداقت و کمال شفافیت اطلاعات کامل درمورد روند دادرسی را در اختیار او بگذارد.

او باید مشاوره‌ای فعال با موکلش داشته باشد و او را از حقوق و تعهداتش آگاه کند  تا موکلش به او اعتماد کند و اطلاعات لازم را در اختیارش بگذارد؛ از طرفی باید در حفظ اسرار موکلش کوشا باشد؛ درواقع احترام به حریم شخصی موکل از جمله اصول اساسی حرفه وکالت است. یکی از مهم‌ترین نکات در دعاوی مرتبط به طلاق، توانایی ایجاد صلح و بقای کانون خانواده است. وکیل خانواده باید توانایی حل و فصل اختلافات و جلوگیری از تشدید اختلافات و درگیری‌های شدید بین زوجین را داشته باشد.

وکیل خانواده چه کسی است؟

معرفی حوزه‌های فعالیت بهترین وکیل خانواده در قشم

اخذ طلاق توافقی: طلاق توافقی، نوعی طلاق است که زوجین برای مسائلی نظیر: مهریه، حضانت فرزندان، نفقه و… با هم به توافق می‌رسند.. پس از توافق آن‌ها باید در سامانه ثنا ثبت نام کنند و حدود 2 تا 3 ماه در جلسات مشاوره، شرکت کنند تا حکم عدم سازش را بگیرند، به طور کلی حدود 6 الی 9 ماه فرآیند طلاق آن‌ها طول می‌کشد اما بهترین وکیل خانواده در قشم بدون نیاز به حضور آن‌ها این فرآیند را در 12 الی 40 روز کاری انجام می‌دهد.

حضانت فرزندان: طبق ماده 1168 و 1171 قانون مدنی، حق حضانت فرزندان به عهده والدین است. پس از طلاق حضانت فرزند تا 7 سالگی به عهده مادر است، پس از آن حق حضانت پسر تا 15 سالگی و دختر تا 9 سالگی با پدر می‌باشد و بعد از این سنین، فرزندان حق انتخاب زندگی با یکی از این والدین را دارند. بهترین وکیل طلاق در قشم می‌تواند با ارائه ادله کافی، حق حضانت را از یکی از والدین سلب کرده و به دیگری اختصاص دهد.

تمکین و نشور: حقوق زوجه از جمله مهر، نفقه، اجرت المثل و… توسط مرد به زن داده می‌شود. این حقوق برای حمایت از زن در طول زندگی مشترک و در صورت وقوع طلاق تعیین می‌شود. اما برخی شرایط و استثنا‌ها باعث ساقط شدن این حقوق از زن می‌شود، یکی از آن‌ها عدم تمکین است. اگر زن عدم تمکین کند و مرد بتواند آن را ثابت کند، حقوق او محدود می‌شود این امر به تصمیم دادگاه و دلایل و شواهد قانونی بستگی دارد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در قشم را بشناسید! 

ابوالفضل افروزی

ابوالفضل افروزی

ابوالفضل افروزی، یکی از بهترین وکیل خانواده در قشم هستند. ایشان متخصص در کلیه دعاوی خانواده می‌باشند و در تنظیم  دادخواست، لوایح و قراردادهای حقوقی تبحر ویژه‌ای دارند. اخذ وکالت در پروندهای ملکی یکی دیگر از خدمات ایشان است؛ هم‌چنین جناب افروزی عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در کلیه دعاوی خانواده
 • متخصص در تنظیم دادخواست، لوابح و قراردادهای حقوقی
 • اخد وکالت کلیه پرونده های ملکی

آدرس: قشم، روبروی دادسر، کوچه هتل سناتور (عرفان)، پلاک 14، واحد A

فریبا اردشیری لاجیمی

فریبا اردشیری لاجیمی

فریبا اردشیری لاجیمی، وکیل و مشاوره حقوقی با تخصص گسترده در حوزه دعاوی خانوادگی و ملکی می‌باشند و رسیدگی به دعاوی مهریه و پیگیری دعاوی مربوط به استرداد نفقه و حضانت فرزندان از زمینه‌های کاری ایشان می‌باشد؛ از طرفی خانم لاجیمی مشاوره‌های تخصصی خود را به صورت آنلاین و حضوری انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت دعاوی خانواده و ملکی
 • رسیدگی به دعاوی مهریه
 • مشاور حقوقی در امور خانواده
 • پیگیری دعاوی مرتبط با استرداد جهیزیه

آدرس: قشم، بلوار امام قلی، پاساژ پردیس لاین گلایل، پلاک 1042

علی خسروی پور

علی خسروی پور

علی خسروی پور، یکی از بهترین وکیل خانواده در قشم هستند. ایبشان در زمینه‌های دعاوی ثبتی، ملکی و خانواده تبحر و تجربه زیادی دارند. جناب خسروی پور عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند و مشاوره‌های تخصصی حقوقی خود را به  صورت مجازی و حضوری انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت دعاوی ثبتی، ملکی و خانواده
 • دارای سابقه درخشان در امور دعاوی خانواده
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره تخصصی حقوقی به صورت مجازی و حضوری

آدرس:  شهرکرد، منظریه، محله سی وشش، خیابان شهیدان استکی، کوچه سوم

مجتبی دشت گرد

مجتبی دشت گرد

مجتبی دشت‌گرد، وکیل پایه یک دادگستری می‌باشند. ایشان در حوزه‌های دعاوی مربوط به حضانت فرزندان و طلاق توافقی تخصص دارند و در تنظیم درخواست، لوایح و اوراق قضایی تجربه ویژه‌ای دارند؛ هم‌چنین جناب دشت‌گرد در تنظیم مبایعه نامه‌ها نیز به موکلین خود یاری می‌رسانند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی حضانت فرزند
 • پذیرش وکالت طلاق توافقی
 • امکان مشاوره آنلاین و حضوری
 • تنظیم دادخواست، لوایح و اوراق قضایی

آدرس: قشم، مجتمع بین المللی ستاره، طبقه اول، روبروی بازار چینی‌ها، پلاک 2200

بهرام اسماعیلی

بهرام اسماعیلی

بهرام اسماعیلی، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل خانواده در قشم هستند. ایشان وکالت در زمینه دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق، مهریه و حضانت فرزندان را برعهده می‌گیرند. جناب اسماعیلی متخصص حقوق خانواده با تمرکز بر تنظیم انواع دادخواست‌ها، مبایعه نامه‌ها و اوراق قضایی می باشند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت کلیه دعاوی خانواده نظیر از جمله طلاق، مهریه و حضانت فرزندان
 •  متخصص در تنظیم انواع دادخواست ها  و مبایعه نامه ها و اوراق قضایی
 • متخصص در دعاوی خانواده و طلاق
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس:  قشم، مجتمع خلیج فارس، طبقه 3، واحد 5

فرزانه بزله

فرزانه بزله

فرزانه بزله، حقوقدان برجسته و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان وکالت دعاوی خانواده از جمله: مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و اجرت المثل ایام زوجیت را می‌پذیرند؛ هم‌چنین مشاوره‌های لازم را در امور ملکی و ثبتی برای مراجعین و موکلین خود انجام می‌دهند؛ از طرفی معمولا مشاوره های حقوقی ایشان در دعاوی خانوادگی اغلب موجب حل و فصل این دعاوی می‌شود.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده نظیر: ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه و…
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در امور ملکی و ثبتی
 • مشاوره تخصصی در امور  حضانت و جهیزیه

آدرس: قشم، روبروی تاپ ایلند، برج داماس، طبقه 2، واحد 212

لیلی بسمی

لیلی بسمی

لیلی بسمی، یکی از بهترین وکیل خانواده در قشم هستند. ایشان در رسیدگی به دعاوی خانواده از جمله: مطالبه نفقه و مهریه، طلاق توافقی و.. تجربه، تخصص و تبحر زیادی دارند. خانم بسمی پرونده‌های موفقی در زمینه دعاوی کیفری دارند و وکالت دعاوی مرتبط با چک و سفته را نیز می‌پذیرند و مشاوره‌های حقوقی خود را در زمینه امور ملکی و خانواده به صورت غیر حضوری انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در رسیدگی به دعاوی چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …
 • دارای سابقه وکالت در پرونده خانواده، کیفری و…
 • مشاوره تخصصی امور ملکی و خانواده به صورت تلفنی
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: قشم، بلوار ولیعصر، جنب دادگستری قدیم، ساختمان طاهری

کتایون احمدی جوزانی

کتایون احمدی جوزانی

کتایون احمدی جوزانی، حقوقدان متبحر و وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان پرونده‌های موفقی در زمینه دعاوی خانواده از جمله: عدم تمکین، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزندان و… دارند. خانم احمدی جوزانی در تدوین و تنظیم دادخواست طلاق و تنظیم لوایح و اوراق حقوقی تبحر ویژه‌ای دارند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت دعاوی مهم خانواده مانند: مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند
 • متبحر در تدوین  دادخواست طلاق، تنظیم لوایح، شکوائیه
 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری
 • دارای بیش از 6 سال سابقه کار در امور وکالتی

آدرس: قشم، بلوار ولی عصر، بالاتر از دادگستری سابق، جنب امور تربیتی ساختمان طاهری، طبقه 3، واحد 3

آمنه بازرگانی شیرازی

آمنه بازرگانی شیرازی

آمنه بازرگانی شیرازی، یکی از بهترین وکیل خانواده در قشم هستند. ایشان در دعاوی خانواده از جمله: مطالبه مهریه، نفقه و طلاق توافقی تخصص دارند. خانم بازرگانی شیرازی در زمینه دعاوی ملکی نظیر: الزام به تنظیم سند رسمی، پرونده اراضی موقوفه و… تخصص دارند و پرونده های موفق زیادی در این موارد دارند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی تخصصی مهریه، خانواده، طلاق
 • متخصص در رسیدگی به پرونده‌های اراضی موات، الزام به تنظیم سند رسمی و…
 • امکان مشاوره قبل ازدواج و طلاق با تعیین وقت قبلی
 • تدوین و نگارش دادخواست طلاق و اوراق حقوقی

آدرس: قشم، روبروی ساختمان دادسرا، انتهای کوچه عرفان

مهدی برادری

مهدی برادری

مهدی برادری، عضو فعال کانون وکلای دادگستری، متخصص در دعاوی خانواده می‌باشند و تجربه و تخصص و دانش بسیاری در این زمینه دارند. ایشان مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌دهند. روند کاری ایشان، پیگیری پرونده موکلین به طور مستمر تا صدور حکم قطعی می‌باشد؛ از طرفی جناب برادری در تدوین اوراق حقوقی تخصص ویژه‌ای دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده نظیر مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه
 • متبحر در رسیدگی به دعاوی مطالبات حقوقی مانند: چک و سفته و…
 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • بررسی و پیگیری پرونده تا زمان صدور حکم قطعی

آدرس: قشم، خیابان ولیعصر، روبروی ساختمان سابق دادگستری،انتهای کوچه عرفان، دفتر وکالت معظمی

نحوه محاسبه حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در قشم

اصولا قیمت حق الوکاله بستگی به منطقه‌ای دارد که وکیل در آن جا فعالیت می‌کند. وکلای با تجربه و با تخصص بالاتر معمولا حق الوکاله بیشتری دریافت می‌کنند؛ هم‌چنین اگر پرونده خانوادگی پیچیدگی بیشتری داشته باشد، حق الوکاله نیز بیشتر خواهد بود؛ از طرفی پروندهایی که نیازمند تحقیقات طولانی‌، آماده سازی مستندات جامع، حضور در دادگاه و انجام مذاکرات پیچیده دارند، هزینه وکالت بیشتری دارند.

زمان و انرژی که وکیل صرف پرونده می کند، نیز می‌تواند، عامل مهمی در تعیین حق الوکاله باشد. توافقات مالی با بهترین وکیل خانواده در قشم قبل از شروع کار نیز بسیار مهم است و لازم است، قراردادی با او بسته شود، این قرارداد شامل: میزان حق الوکاله، روش محاسبه هزینه‌ها، وظایف و مسئولیت‌های هر طرف، مدت زمان خدمات حقوقی و سایر شرایط می‌باشد.

تعیین هزینه‌های اضافی، ارتباطی که لازم است با مشاوران حقوقی برای حل پرونده برقرار شود؛ هم‌چنین نحوه پرداخت حق الوکاله در جلسه‌ای که با وکیل برگزار می‌شود، دقیقا باید بررسی و مشخص بشود تا وکیل و موکل در این موارد با هم دچار اختلاف نشوند و مسیر پرونده به خوبی پیش رود.

نحوه محاسبه حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در قشم

اهمیت تجربه وکیل در زمینه دعاوی خانواده

تخصص و تجربه بهترین وکیل خانواده در قشم در زمینه دعاوی خانواده بسیار مهم است. دانش کافی و تجربه او در امور خانواده موجب ارائه بهترین خدمات به موکلان می‌شود. تجربه وکیل در پرونده‌های مشابه و موفقیت‌هایی که بدست آورده، نشانگر توانایی او در مدیریت و حل مسائل مختلف است و موکلان بهتر می‌توانند، به او اعتماد کنند.

شخصیت و نحوه رفتار وکیل با موکل و ایجاد رابطه مناسب، صبوری و همدردی با او می‌تواند، این اعتماد را تقویت کند. وکیل خانواده باید تسلط کاملی بر قوانین مربوط به طلاق، حضانت فرزندان، نفقه و مسائل مالی خانواده داشته باشد؛ هم‌چنین دعاوی خانواه به دلیل وجود پیچیدگی‌های عاطفی و روانی، نیازمند وکیلی صبور و آشنا به مسائل و مشکلات خانوادگی دارد؛ به طوری که او بتواند موکل خود را در مواجه با این پیچیدگی‌ها کمک کند و راه حل مناسبی به او ارائه دهد.

او باید در دفاع از موکل در دادگاه و مذاکره با طرف مقابل مهارت لازم را داشته باشد؛ علاوه بر این لازم است، دانش خود را بروزرسانی کند و با قوانین جدید و تغییرات قوانین در زمینه دعاوی خانوادگی آشنا شود. تا بهترین مشاوره را در خصوص حل و فصل دعاوی خانوادگی ارائه دهد و از حقوق موکلش در دادگاه حمایت کند.

کلام آخر

بهترین وکیل خانواده در قشم، در رسیدگی به دعاوی خانوادگی تخصص دارد؛ از طرفی در کلیه ابعاد پرونده از موکلش دفاع می‌کند. او وظیفه دارد، حریم شخصی و اسرار موکلش را حفظ کند و مسیر پرونده را به نفع موکلش تغییر دهد.

از شما بسیار سپاس گزاریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در قشم را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا