کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را برای کسانی که درگیر دعاوی کیفری و اتهاماتی از قبیل کلاهبرداری، سرقت، قتل عمد و غیر عمد و… هستند، معرفی کنیم. شما اگر درگیر اختلافات این چنینی باشید، قطعا نیاز دارید که با یک وکیل حرفه ای مشورت کنید و از خدمات او بهره ببرید. برای آشنایی با نحوه استخدام وکیل در بندرعباس و آشنایی با وکلای حرفه ای در این زمینه در ادامه مقاله همراه ما باشید.

جرایم و دعاوی کیفری

دعاوی کیفری از جمله دعاوی ای هستند که پیچیدگی بیش تری نسبت به اختلافات مربوط به خانواده و املاک و دعاوی حقوقی دارند. در این موضوعات طرفین در جایگاه شاکی و یا متهم هستند. حتی ممکن است گاهی طرف مقابل حکومت و یا یک سازمان و نهاد دولتی باشد. هر چقدر پرونده مورد بحث پیچیده تر و احتمال مجازات در آن قوی تر باشد، وکیل انتخابی لازم است متبحرتر باشد. از این رو کسانی که در بندرعباس درگیر دعاوی کیفری در دادگاه ها هستند و ممکن است متهم به جرایم کیفری باشند باید حتما به دنبال بهترین وکیل در بندرعباس باشند.

جرایمی که در گروه دعاوی کیفری قرار می گیرند و برای آن ها علاوه بر شرط رضایت طرف شاکی، تحمل مجازات تعیین شده از سوی قانون نیز صادر می شود عبارتند از: قتل، سرقت، توهین و افترا، جعل اسناد و استفاده از سندهای جعل شده، مواد مخدر، شراب و خمر و جرایمی هم چون اقدام علیه امنیت ملی و حکومت در دسته دعاوی کیفری قرار می گیرند که مجازاتی از قبیل شلاق، جریمه نقدی، زندان و با توجه به قوانین کشور ممکن است اعدام برای متهمان لحاظ شود.

اگر درگیر دعاوی کیفری در پایتخت باشید، می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری در تهران مراجعه کنید و با آن ها در ارتباط باشید.

جرایم و دعاوی کیفری

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس چه کسی است؟

در توصیف بهترین وکیل کیفری در بندرعباس می توانیم بگوییم وکیلی است که در رشته حقوق و گرایش هایی مثل حقوق جزا و جرم شناسی فارغ التحصیل شده باشد و موفق به اخذ پروانه وکالت پس از قبولی در آزمون اولیه، گذراندن دوره کارآموزی و پذیرش در آزمون اختبار و در نهایت رسیدن به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شده باشد.

تمامی وکلای پایه یک دادگستری مجوز پذیرش پرونده هایی با موضوعات مختلف را دارند، ولی با توجه به علایق و تجربیاتی که در موضوعات مختلف پیدا می کنند ممکن است وکیلی به عنوان بهترین وکیل ملکی در بندرعباس شناخته شود و وکیل دیگری جزو برترین وکلای کیفری و یا خانواده به ارائه خدمات وکالتی بپردازد.

وکیل کیفری در مورد دعاوی مربوط به تخصص خود اطلاعات، ماده های قانونی و تبصره های موجود را می داند و در صورت لزوم با استفاده از آن ها و شواهد جمع آوری شده از موکل خود دفاع می کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

اگر ساکن شهر بزرگ مشهد هستید و با برخی مشکلات کیفری دست و پنجه نرم می کنید، می توانید از بهترین وکیل کیفری در مشهد کمک بگیرید.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را بشناسید!

مقصود درویشی

مقصود درویشی

مقصود درویشی، جزو یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس است که در انواع دعاوی مربوط به ملکی، ثبتی و تجاری علاوه بر دعاوی کیفری به اخذ پرونده های مراجعین می پردازد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با شماره پروانه وکالت 7565 از مرکز وکلای قوه قضائیه می باشد. همچنین مدرک تحصیلی آقای درویشی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه بندرعباس می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • 12 سال سابقه درخشان در امور وکالتی
 • پذیرش پرونده های مربوط به دعاوی کیفری، ملکی و خانواده

آدرس: بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسدآبادی، چهارراه مرادی، جنب بانک پارسیان، برج اهرام، طبقه 2

شماره تماس: 0917656100

بابک موسی زاده هنگامی

بابک موسی زاده هنگامی

آقای بابک موسی زاده با 15 سال سابقه وکالت و مشاور در تنظیم قراردادها، یکی دیگر از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس می باشد. مدرک تحصیلی ایشان، کارشناسی رشته حقوق قضایی بوده و شماره پروانه وکالت شان 8708 می باشد که در سال 1386 از مرکز وکلای قوه قضائیه دریافت نموده است. وکیل موسی زاده سابقه فعالیت به عنوان مشاور حقوقی در کشتی سازی هرمزگان، بانک ملی ایران، آبفا هرمزگان و شرکت گاز استان هرمزگان را در کارنامه خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه درخشان
 • رسیدگی به پرونده هایی با موضوعات کیفری و قوقی
 • سابقه فعال در حوزه اعسار، تملک آپارتمان، شهرداری و خانواده

آدرس: بندرعباس، چهارراه مرادی، ساختمان اشکان، طبقه چهارم، واحد 16

شماره تماس: 07612249441 – 09173672536

محمد امین عباسی

محمد امین عباسی

محمد امین عباسی، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در انواع دعاوی کیفری مثل جرایم رایانه ای، مواد مخدر، مسائل سیاسی و اقدام علیه امنیت ملی و … است که به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس به فعالیت می پردازد. شماره پروانه وکالت وی 24855 می باشد و در حال حاضر با توجه به سابقه کمی که دارد تجربه های موفق بسیاری را توانسته است در کارنامه خود به ثبت برساند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • رسیدگی به پرونده هایی با موضوعات مختلف
 • دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، جرایم اینترنتی، توهین و افترا و …
 • تنظیم دادخواست های قضایی

آدرس: بندرعباس، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09177382688 – 0763334

مسعود کاظمی

مسعود کاظمی

مسعود کاظمی، وکیل پایه یک دادگستری است که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس مشغول به فعالیت می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی رشته حقوق قضایی و کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل می باشد. شماره پروانه وکالت ایشان 5082 می باشد که در سال 1395 دریافت شده و مرجع صدور آن، مرکز وکلای قوه قضائیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه فعال
 • رسیدگی به دعاوی حقوقی استارتاپ ها، امور ثبتی و ملکی
 • اخذ پرونده های دعاوی کیفری

آدرس: بندرعباس، چهارراه دانشگاه، ساختمان پاسارگاد، طبقه 3، واحد 301

شماره تماس: 09177978363 – 07633688312

وحید جعفری

وحید جعفری

وحید جعفری، وکیلی که در مدت 4 سال وکالت به عنوان وکیل پایه یک توانسته است موفقیت های بسیاری را در دادگاه های کیفری و حقوقی از آن خود کند. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی است و در رسیدگی به اموری هم چون قاچاق کالا و ارز، مواد مخدر، امور گمرکی و… تخصص دارد و از این رو به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس مشغول به فعالیت می باشد. شماره پروانه وکالت آقای جعفری 29220 است که در سال 1397 آن را از کانون وکلای دادگستری دریافت نموده است.

تخصص و مهارت:

 • تسلط به زبان عربی و انگلیسی برای بررسی و تنظیم قرارداد
 • 4 سال سابقه در حوزه انواع دعاوی به خصوص دعاوی کیفری
 • متخصص در پرونده های قاچاق، مواد مخدر، امور ملکی و کلاهبرداری های مربوط به آن، تصادفات و امور گمرکی

آدرس: بندرعباس، بلوار امام خمینی، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه 6، واحد 16

شماره تماس: 07633348668 – 09178945030

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

به کار گیری بهترین وکیل کیفری در بندرعباس باعث می شود که فرد شاکی و یا متهم بتواند به خوبی از خود دفاع کند و اتهامات وارده را در صورت عدم صحت رد کند و در تخفیف مجازات قائل شود. همراهی یک وکیل می تواند تاثیرات مثبتی در روند پرونده داشته باشد، چرا که به خوبی می داند که باید چه مسیری را در پیش بگیرد و چگونه و در چه قالبی دادخواست های خود را به صورت شکوائیه، دفاعیه و دیگر اوراق قضایی ارائه دهد تا بتواند درخواست و منظور خود را به مراجع قضایی برساند. با توجه به این که دعاوی کیفری تنها برای یک بار قابل طرح است باید در تنظیم دادخواست های آن به درستی عمل کرد و آن را به دست وکیل سپرد. وکیل کیفری می تواند با ارائه مدارک و استفاده از بندهای قانون، مجازات موکل خود را کاهش دهد.

بهترین وکیل کیفری در شیراز نیز از این ویژگی های منحصر به فرد برخوردار است و می تواند اقدام به ساری موکلین خود کند.

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

دسته بندی دادگاه های کیفری

دادگاه های کیفری در 5 دسته وجود دارند که در همگی آن ها لازم است از وکیلی مثل بهترین وکیل کیفری در ایران کمک گرفت. طبقه بندی این دادگاه ها به شرح زیر می باشند:

کیفری اول: این دادگاه های مربوط به جرایمی است که مجازات سنگینی مثل مثل اعدام و یا حبس ابد دارند.

کیفری دوم: همان دادگاه های عمومی هستند که برای آن ها مجازات زندان لحاظ می شوند؛ در این دادگاه در اصفهان بهترین پرسنل از جمله بهترین وکیل کیفری در اصفهان نیز فعالیت می کند.

نظامی و روحانیت: نظامیان و روحانیونی که به لباس و جایگاه خود خیانت کنند و در زمان انجام وظیفه دچار خطا و مرتکب جرم شوند در این دادگاه ها دادرسی می شوند.

انقلاب: جرایمی که مربوط به اقدام علیه امنیت ملی، محاربه و فساد فی الارض، بغی، اقدام مسلحانه، توهین به نظام و چنین اقداماتی در دادگاه انقلاب بررسی می شوند.

اطفال: برای مجرمان و متهمان زیر 18 سال دادگاه های مخصوصی برگزار می شود؛ در این دادگاه بهترین وکیل در تهران نیز فعالیت دارد.

کلام آخر

ممکن است بسیاری از افراد به صورت عمد و یا غیر عمد مرتکب جرم شوند و یا در این میان زیان دیده شوند و بخواهند فردی که باعث برهم زدن آسایش و ظلم به آن ها شده است، مجازات شود. در هر صورت در چنین جرایمی که در دسته دعاوی کیفری قرار می گیرند، باید از یک وکیل کیفری بهره برد. حتی اگر فردی توان استخدام وکیل را نداشته باشد می تواند از وکیل تسخیری و یا معاضدتی استفاده کند. در این مقاله ما 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را به شما معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. برای دریافت مشاوره و نیاز به راهنمایی در موردد دعاوی کیفری، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

آیا لازم است شکایت در فرم چاپی مخصوص مطرح گردد یا اینکه در یک برگه عادی نیز قابل طرح است؟

شکایت لازم نیست در برگه چاپی مخصوص مطرح گردد زیرا ماده 69 آیین دادرسی، دادستان را مکلف نموده که شکایت شفاهی را قبول نماید.

آیا رضایت اولیای دم می تواند قاتل را از زندان آزاد می شود؟

 بعد از رضایت اولیای دم دادگاه بر اساس شرایط عمومی قاتل را مجازات کند.

اگر فردی مالی را که سرقت کرده است را بفروشد مرتکب چه مجازاتی شده است؟

مرتکب دو جرم شده است یکی مرتکب سرقت شده است و دیگری انتقال و یا فروش مال غیر که در حکم کلاهبرداری می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا