وکیلوکیل کیفری

لیست10تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را برای کسانی که درگیر دعاوی کیفری و اتهاماتی از قبیل کلاهبرداری، سرقت، قتل عمد و غیر عمد و… هستند، معرفی کنیم. شما اگر درگیر اختلافات این چنینی باشید، قطعا نیاز دارید که با یک وکیل حرفه ای مشورت کنید و از خدمات او بهره ببرید. برای آشنایی با نحوه استخدام وکیل در بندرعباس و آشنایی با وکلای حرفه ای در این زمینه در ادامه مقاله همراه ما باشید.

جرایم و دعاوی کیفری

دعاوی کیفری از جمله دعاوی ای هستند که پیچیدگی بیش تری نسبت به اختلافات مربوط به خانواده و املاک و دعاوی حقوقی دارند. در این موضوعات طرفین در جایگاه شاکی و یا متهم هستند. حتی ممکن است گاهی طرف مقابل حکومت و یا یک سازمان و نهاد دولتی باشد. هر چقدر پرونده مورد بحث پیچیده تر و احتمال مجازات در آن قوی تر باشد، وکیل انتخابی لازم است متبحرتر باشد. از این رو کسانی که در بندرعباس درگیر دعاوی کیفری در دادگاه ها هستند و ممکن است متهم به جرایم کیفری باشند باید حتما به دنبال بهترین وکیل در بندرعباس باشند.

جرایمی که در گروه دعاوی کیفری قرار می گیرند و برای آن ها علاوه بر شرط رضایت طرف شاکی، تحمل مجازات تعیین شده از سوی قانون نیز صادر می شود عبارتند از: قتل، سرقت، توهین و افترا، جعل اسناد و استفاده از سندهای جعل شده، مواد مخدر، شراب و خمر و جرایمی هم چون اقدام علیه امنیت ملی و حکومت در دسته دعاوی کیفری قرار می گیرند که مجازاتی از قبیل شلاق، جریمه نقدی، زندان و با توجه به قوانین کشور ممکن است اعدام برای متهمان لحاظ شود.

جرایم و دعاوی کیفری

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس چه کسی است؟

در توصیف بهترین وکیل کیفری در بندرعباس می توانیم بگوییم وکیلی است که در رشته حقوق و گرایش هایی مثل حقوق جزا و جرم شناسی فارغ التحصیل شده باشد و موفق به اخذ پروانه وکالت پس از قبولی در آزمون اولیه، گذراندن دوره کارآموزی و پذیرش در آزمون اختبار و در نهایت رسیدن به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شده باشد.

تمامی وکلای پایه یک دادگستری مجوز پذیرش پرونده هایی با موضوعات مختلف را دارند، ولی با توجه به علایق و تجربیاتی که در موضوعات مختلف پیدا می کنند ممکن است وکیلی به عنوان بهترین وکیل ملکی در بندرعباس شناخته شود و وکیل دیگری جزو برترین وکلای کیفری و یا خانواده به ارائه خدمات وکالتی بپردازد.

وکیل کیفری در مورد دعاوی مربوط به تخصص خود اطلاعات، ماده های قانونی و تبصره های موجود را می داند و در صورت لزوم با استفاده از آن ها و شواهد جمع آوری شده از موکل خود دفاع می کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را بشناسید!

دکتر مجتبی خواجویی گسمونی

دکتر مجتبی خواجویی ، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مدرس دانشگاه هستند . ایشان بیش از ۱۷ سال سابقه وکالت دادگستری و مشاور حقوقی سازمانهای دولتی و شرکتهای تجاری خصوصی
بیش از ۱۴ سال سابقه تدریس دانشگاه را دارا هستند . ایشان رییس هیات مدیره موسسه حقوقی دال هستند.

ایشان در حال حاضر یکی از بهترین مشاوران حقوقی استان هرمزگان می‌باشد که میتواند با ارائه بهترین راه کارهای حقوقی شما را در رسیدن به پیروزی نهایی با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکن یاری داده و تا پایان رسیدگی و احقاق در کنار شما باشد.

وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین ، برخورد و رفتار حرفه ای و مناسب با موکلین ، فن بیان و نفوذ کلام ، به عنوان یکی از وکلای برتر بندرعباس و استان هرمزگان بعنوان یک وکیل حرفه ای و مسئولیت پذیر شناخته شود . اگر در استان هرمزگان با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید با خیال آسوده پرونده خود را به ایشان بسپارید.

حوزه فعالیت وکیل خواجویی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتند از:

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

آدرس:

بندرعباس ، بلوار دانشگاه روبروی کتابفروشی پنج استاد ، نبش دانشگاه ۱۳/۱ ساختمان تورینو طبقه ۶

شماره تماس:09171600419

09133473727

شماره دفتر:987633620805

آدرس اینستاگرام:khajuee_lawyer@

آدرس وب سایت:http://khajueelawyer.com

حوا عیدی

حوا عیدی

حوا عیدی با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه پیام نور تهران از جمله وکلای برجسته و حرفه ای در انواع دعاوی می باشد. شماره پروانه وکالت ایشان 2066 صادره از کانون وکلای دادگستری است و به مدت 7 سال است که به صورت حرفه ای و رسمی انواع دعاوی را با موضوعات مختلف وکالت کرده است.

تخصص و مهارت:

 • دارای 7 سال سابقه درخشان در حوزه وکالتی
 • 4 سال سابقه فعالیت در بانک انصار به عنوان وکیل
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: بندرعباس، شهر نمایش، اول بلوار معلم

شماره تماس: 09153345202

فاطمه بلوچی پور

فاطمه بلوچی پور

خانم فاطمه بلوچی پور از دیگر وکلایی است که جزو یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس می باشد و در دعاوی مختلف کیفری هم چون قتل غیر عمد، سرقت، جرایم اینترنتی و سایبری، خیانت در اموال و غیره دارای سابقه فعالیت است. پروانه وکالت ایشان به شماره 6683 است که مرجع صدور آن نیز کانون وکلای قوه قضائیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 4 سال سابقه وکالت
 • ارائه دهنده مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • قبول وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری

آدرس: بندرعباس، گلشهر شمالی، نرسیده به خیابان طلوع، جنب سیتی اپل، ساختمان کیهان، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09177613188

عادل روانبخش

عادل روانبخش

آقای عادل روانبخش دیگر وکیلی است که در زمره یکی از بهترین وکیل کیفری بندرعباس قرار می گیرد. به دلیل تلاش های پر ثمر برای به پیروزی رساندن پرونده های خود باعث شده است که ایشان در زمره وکلای برجسته بندرعباس قرار گیرد. سابقه ایشان 16 سال است و در این مدت در انواع دعاوی کیفری، حقوقی و ملکی به ارائه خدمات وکالتی پرداخته است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه دهنده مشاوره های حضوری و غیرحضوری در خصوص دعاوی کیفری
 • 16 سال سابقه وکالت
 • نوشتن شکایت نامه و لایحه های اعتراضی به احکام صادر شده در دادگاه های کیفری

آدرس: بندرعباس، مابین چهارراه دانشگاه و دامایی، مجتمع تجاری مهر هرمز، طبقه 5، واحد 21

شماره تماس: 09177615901

مجتبی خواجویی

مجتبی خواجویی

مجتبی خواجویی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس است که با عضویت در کانون وکلای دادگستری نظامی، رزومه بسیار درخشانی را برای خود جمع آوری نموده است. ایشان علاوه بر فعالیت به عنوان یک وکیل زبده در دانشگاه نیز به تدریس می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • تنظیم کننده قرارداد ها و مکاتبات اداری و تجاری
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، مقابل کتاب فروشی استاد، نبش دانشگاه 13/1، ساختمان تورینو، طبقه 6

شماره تماس: 09171600419

اسماعیل کهنمویی

اسماعیل کهنمویی

دیگر وکیل برجسته در استان هرمزگان و یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس، آقای اسماعیل کهنمویی با سابقه ای درخشان و رزومه ای پر از موفقیت های کوچک و بزرگ می باشد. شماره پروانه وکالت ایشان 10713 می باشد. آقای کهنمویی مدرس دانشگاه استان هرمزگان نیز می باشد.

تخصص مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف کیفری و حقوقی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: بندرعباس، چهارراه مرادی به سمت میدان قدس، خیابان جاهد، ساختمان الماس، طبقه 1

شماره تماس: 09173616708

مسعود نیکویی

مسعود نیکویی

مسعود نیکویی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و از جمله وکلای برتر در استان هرمزگان و شهر بندرعباس می باشد که به دلیل موفقیت ها و پیروزی هایی که در دعاوی کیفری به دست آورده است، به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس شناخته می شود. همچنین شماره پروانه وکالت ایشان 46516 می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 4 سال سابقه وکالت در سازمان هایی هم چون مجتمع کشاورزی، وابسته به بنیاد مستضعفان
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای ۹ سال سابقه فعالیت در دادگاه های انقلاب

 آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، کوچه قوام 5، ساختمان جهان نما، طبقه7، واحد 20

هادی میرزایی

هادی میرزایی

هادی میرزایی با شماره پروانه وکالت 14868 صادره از کانون وکلای دادگستری، یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس به شمار می‌رود و دارای 14 سال سابقه وکالت با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی است. وی در بسیاری از پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری و انواع جرایم به نتایج مورد قبولی دست یافته است.

تخصص و مهارت:

 • دارای 14 سال سابقه وکالت
 • ارائه دهنده مشاوره حضوری و تلفنی
 • تخصص در انواع دعاوی

آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، مقابل شیرینکده، ساختمان پزشک، طبقه 4، واحد 408

شماره تماس: 09121268556

علی محمدی

علی محمدی

علی محمدی با پروانه وکالت به شماره 24350 از کانون وکلای دادگستری یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس است. وی دعاوی متفاوتی را تاکنون وکالت نموده و در آن ها به نتایج مقبولی دست یافته است. ایشان با اخلاق فوق حرفه ای، توانایی سخنوری قوی، ممارست و پیگیری پرونده و تلاش و پشتکاری که دارد توانسته است در بین وکلا از محبوبیت خوبی برخوردار شود.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع جرایم کیفری
 • تخفیف در مجازات و تغییر نوع حبس
 • دعاوی ملکی، رفع تصرف عدوانی، فک رهن و تخلیه

آدرس: بندرعباس، چهارراه مرادی، پل سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه شهید توسلی

شماره تماس: 09179378634

سامان احمدی

سامان احمدی

سامان احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و یکی دیگر از وکلایی است که در زمره بهترین وکیل کیفری در بندرعباس می باشد. وی از جمله وکلای کارکشته و حرفه ای بوده که می‌تواند به خوبی و در کم ترین زمان ممکن موکل خود را تبرئه کرده و در مجازات او تخفیف بگیرد. مدرک تحصیلی وی نیز کارشناسی رشته حقوق می باشد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی کیفری، خانواده و طلاق
 • پرونده های مربوط به دعاوی اداره کار، انواع بیمه و اختلافات سازمانی
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: بندرعباس، نرسیده به چهارراه داماهی، نبش املاک حامد، طبقه اول

شماره تماس: 0937539373

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

به کار گیری بهترین وکیل کیفری در بندرعباس باعث می شود که فرد شاکی و یا متهم بتواند به خوبی از خود دفاع کند و اتهامات وارده را در صورت عدم صحت رد کند و در تخفیف مجازات قائل شود. همراهی بهترین وکیل زن در بندرعباس می تواند تاثیرات مثبتی در روند پرونده داشته باشد، چرا که به خوبی می داند که باید چه مسیری را در پیش بگیرد و چگونه و در چه قالبی دادخواست های خود را به صورت شکوائیه، دفاعیه و دیگر اوراق قضایی ارائه دهد تا بتواند درخواست و منظور خود را به مراجع قضایی برساند. با توجه به این که دعاوی کیفری تنها برای یک بار قابل طرح است باید در تنظیم دادخواست های آن به درستی عمل کرد و آن را به دست وکیل سپرد. وکیل کیفری می تواند با ارائه مدارک و استفاده از بندهای قانون، مجازات موکل خود را کاهش دهد.

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

دسته بندی دادگاه های کیفری

دادگاه های کیفری در 5 دسته وجود دارند که در همگی آن ها لازم است از وکیلی مثل بهترین وکیل خانواده در بندرعباس کمک گرفت. طبقه بندی این دادگاه ها به شرح زیر می باشند:

کیفری اول: این دادگاه های مربوط به جرایمی است که مجازات سنگینی مثل مثل اعدام و یا حبس ابد دارند.

کیفری دوم: همان دادگاه های عمومی هستند که برای آن ها مجازات زندان لحاظ می شوند؛ در این دادگاه بهترین پرسنل از جمله بهترین وکیل مهریه در بندرعباس نیز فعالیت می کند.

نظامی و روحانیت: نظامیان و روحانیونی که به لباس و جایگاه خود خیانت کنند و در زمان انجام وظیفه دچار خطا و مرتکب جرم شوند در این دادگاه ها دادرسی می شوند.

انقلاب: جرایمی که مربوط به اقدام علیه امنیت ملی، محاربه و فساد فی الارض، بغی، اقدام مسلحانه، توهین به نظام و چنین اقداماتی در دادگاه انقلاب بررسی می شوند.

اطفال: برای مجرمان و متهمان زیر 18 سال دادگاه های مخصوصی برگزار می شود؛ در این دادگاه نیز فعالیت دارد.

افساد فی الارض چگونه جرمی است؟

افساد فی الارض به جرمی گفته می شود که مطابق با ماده 286 مجازات اسلامی تعریف گردیده است. می توان گفت که این جرم در قوانین کشورهای دیگر وجود ندارد و با توجه به اسلامی بودن کشور ما و شرایط آن به بند های اساسنامه جمهوری اسلامی اضافه شده است و مجازات مختلفی نیز برای آن در نظر گرفته می شود. افساد فی الارض در واقع زمانی رخ می دهد که جرم فرد متهم از جمله مواردی باشد که باعث اختلال در امنیت داخل و یا خارج کشور شود.

در خصوص توضیح بهتر این مورد باید بگوییم افساد فی الارض از جمله اقداماتی است که باعث تشویش اذهان عمومی می شود. همچنین اخبار کذبی که انتشار می یابد و اذهان جمعی را مشوش می نماید، جنایاتی که باعث به خطر افتادن سلامتی افراد می گردد، ایجاد اختلال در اقتصاد کشور، تخریب و آتش زدن اموال عمومی، نشر مواد میکروبی و سمی و خطرناک که باعث آسیب رساندن به سلامت افراد جامعه می گردد، افتتاح مراکز فساد و فحشا و اختلال در نظم عمومی جامعه همگی از جمله جرایم افساد فی الارض هستند. کسانی که به چنین اتهامی محکوم شوند مفسد فی الارض نام می گیرند.

مجازات کسی که مرتکب فساد فی الارض شود، اعدام است. مطابق با قانون مجازات اسلامی، این جرم از جمله جرایمی است که مشمول عفو و تخفیف نمی گردد. محل برگزاری دادگاه مربوط به این جرایم، دادگاه انقلاب می باشد و غالبا متمهمان چنین پرونده هایی مجاز به داشتن وکیل تعیینی نمی باشند و قاضی پرونده یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در بندرعباس که در گروه وکلای تسخیری فعالیت می کنند، برای ساکنین استان هرمزگان که مرتکب چنین جرایمی شده اند در نظر می گیرد.

تمامی افرادی که به این جرم متهم می شوند حکم اعدام نمی گیرند و حکم صادره بستگی به نظر قاضی پرونده دارد. اگر پس از بررسی پرونده ای در دادگاه، تشخیص قاضی این باشد که هدف متهم، ایجاد اختلال در نظم کشور و کلیت نظام بوده است و یا باعث رواج فحشا گردیده است، حکم اعدام برای او در نظر می گیرد. اما کسانی که طبق نظر قاضی جرم شان با این گونه موارد مطابقت نکند، متناسب با عمل انجام شده به حبس تعزیری درجه 5 و 6 که بین دو سال تا پنج سال حبس است محکوم می شوند.

کلام آخر

ممکن است بسیاری از افراد به صورت عمد و یا غیر عمد مرتکب جرم شوند و یا در این میان زیان دیده شوند و بخواهند فردی که باعث برهم زدن آسایش و ظلم به آن ها شده است، مجازات شود. در هر صورت در چنین جرایمی که در دسته دعاوی کیفری قرار می گیرند، باید از یک وکیل کیفری بهره برد. حتی اگر فردی توان استخدام وکیل را نداشته باشد می تواند از وکیل تسخیری و یا معاضدتی استفاده کند. در این مقاله ما 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را به شما معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. برای دریافت مشاوره و نیاز به راهنمایی در موردد دعاوی کیفری، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

آیا لازم است شکایت در فرم چاپی مخصوص مطرح گردد یا اینکه در یک برگه عادی نیز قابل طرح است؟

شکایت لازم نیست در برگه چاپی مخصوص مطرح گردد زیرا ماده 69 آیین دادرسی، دادستان را مکلف نموده که شکایت شفاهی را قبول نماید.

آیا رضایت اولیای دم می تواند قاتل را از زندان آزاد می شود؟

 بعد از رضایت اولیای دم دادگاه بر اساس شرایط عمومی قاتل را مجازات کند.

اگر فردی مالی را که سرقت کرده است را بفروشد مرتکب چه مجازاتی شده است؟

مرتکب دو جرم شده است یکی مرتکب سرقت شده است و دیگری انتقال و یا فروش مال غیر که در حکم کلاهبرداری می باشد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا