وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را برای کسانی که درگیر دعاوی کیفری و اتهاماتی از قبیل کلاهبرداری، سرقت، قتل عمد و غیر عمد و… هستند، معرفی کنیم. شما اگر درگیر اختلافات این چنینی باشید، قطعا نیاز دارید که با یک وکیل حرفه ای مشورت کنید و از خدمات او بهره ببرید. برای آشنایی با نحوه استخدام وکیل در بندرعباس و آشنایی با وکلای حرفه ای در این زمینه در ادامه مقاله همراه ما باشید.

جرایم و دعاوی کیفری

دعاوی کیفری از جمله دعاوی ای هستند که پیچیدگی بیش تری نسبت به اختلافات مربوط به خانواده و املاک و دعاوی حقوقی دارند. در این موضوعات طرفین در جایگاه شاکی و یا متهم هستند. حتی ممکن است گاهی طرف مقابل حکومت و یا یک سازمان و نهاد دولتی باشد. هر چقدر پرونده مورد بحث پیچیده تر و احتمال مجازات در آن قوی تر باشد، وکیل انتخابی لازم است متبحرتر باشد. از این رو کسانی که در بندرعباس درگیر دعاوی کیفری در دادگاه ها هستند و ممکن است متهم به جرایم کیفری باشند باید حتما به دنبال بهترین وکیل در بندرعباس باشند.

جرایمی که در گروه دعاوی کیفری قرار می گیرند و برای آن ها علاوه بر شرط رضایت طرف شاکی، تحمل مجازات تعیین شده از سوی قانون نیز صادر می شود عبارتند از: قتل، سرقت، توهین و افترا، جعل اسناد و استفاده از سندهای جعل شده، مواد مخدر، شراب و خمر و جرایمی هم چون اقدام علیه امنیت ملی و حکومت در دسته دعاوی کیفری قرار می گیرند که مجازاتی از قبیل شلاق، جریمه نقدی، زندان و با توجه به قوانین کشور ممکن است اعدام برای متهمان لحاظ شود.

جرایم و دعاوی کیفری

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس چه کسی است؟

در توصیف بهترین وکیل کیفری در بندرعباس می توانیم بگوییم وکیلی است که در رشته حقوق و گرایش هایی مثل حقوق جزا و جرم شناسی فارغ التحصیل شده باشد و موفق به اخذ پروانه وکالت پس از قبولی در آزمون اولیه، گذراندن دوره کارآموزی و پذیرش در آزمون اختبار و در نهایت رسیدن به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شده باشد.

تمامی وکلای پایه یک دادگستری مجوز پذیرش پرونده هایی با موضوعات مختلف را دارند، ولی با توجه به علایق و تجربیاتی که در موضوعات مختلف پیدا می کنند ممکن است وکیلی به عنوان بهترین وکیل ملکی در بندرعباس شناخته شود و وکیل دیگری جزو برترین وکلای کیفری و یا خانواده به ارائه خدمات وکالتی بپردازد.

وکیل کیفری در مورد دعاوی مربوط به تخصص خود اطلاعات، ماده های قانونی و تبصره های موجود را می داند و در صورت لزوم با استفاده از آن ها و شواهد جمع آوری شده از موکل خود دفاع می کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در تهران

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را بشناسید!

آقای بهروز اصبحی

آقای بهروز اصبحی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، فعال در شهرستان بندرعباس استان هرمزگان می باشد.

ایشان سال ها سابقه وکالت در زمینه دعاوی کیفری از جمله دعاوی: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری و …

ایشان از وکلایی هستند که بیشتر پرونده های موکل های خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند. علت این موضوع نیز این است که قبل از پذیرش وکالت یک پرونده، جوانب مختلف آن را بررسی و سپس وکالت پرونده را مورد پذیرش قرار میدهند.

لذا جهت ارتباط با وکیل اصبحی میتوانید از طریق موارد زیر اقدام نمایید.

0917202194809120649022 (وکیل اصبحی)

وب سایت: asbahi-lawyer.ir

Email: [email protected]

سامان احمدی

سامان احمدی بهترین وکیل بندرعباس

آقای سامان احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مشاور حقوقی با چندین سال سابقه مشاوره تخصصی و با چندین سال سابقه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و ایشان تاکنون پرونده‌های زیادی رو قبول وکالت داشته که با تمرکز زیاد و تکیه بر علم حقوقی خود توانسته رضایت موکلین‌اش را در نتیجه پرونده‌ها جلب نماید.

ایشان با قبول پرداخت اقساط حق الوکاله در بندرعباس و شهرستان های استان هرمزگان با چندین سال سابقه کار و تجربه امور حقوقی و موفقیت در ۹۷درصد پرونده های خود می باشد و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان بوده و شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان و برخورد صمیمی و دوستانه ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. آقای احمدی در دریافت حق الوکاله تخفیفات لازم را باتوجه به وضعیت مالی موکل خواهند داد و دیگر صفت بارز ایشان پاسخگو بودن ایشان و ارتباط مستمر با موکل می باشد وهمین صفات سبب شده ایشان در زمره یکی از بهترین وکلای بندرعباس قرار گیرد.

برخی از تخصص آقای سامان احمدی در زمینه های:

 • دعاوی حقوقی: (چک، سفته، الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، اثبات مالکیت، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، تحریر ترکه، خلع ید، اعتراض ثالث اجرائی، مطالبه وجه، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … )
 • دعاوی کیفری: (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، جعل، کلاهبرداری، سرقت، ضرب و شتم، استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، …) همچنین در دعاوی مواد مخدر، تعزیرات، کلیه موارد مرتبط با قاچاق و تمام فعالیت‌های گمرگی(همراه با تیم متخصص گمرکی) به وکیل احمدی اعطای وکالت نمائید.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای احمدی با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید و با اطمینان خاطر و با احتمال بسیار بالای گرفتن نتیجه به وکیل احمدی اعطای وکالت نمایید.

شماره تماس: 09179565351 – 09375359373
آدرس دفتر:
 بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی.رو به روی خیابان شلمچه.کنار بستنی شاداب، دفتر وکالت احمدی

سارا ملکی نژاد

سارا ملکی نژاد

سارا ملکی نژاد مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری ،کارشناس ارشد حقوق خصوصی
عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان و عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری هرمزگان_ساکن بندرعباس مشغول به فعالیت میباشد.

جدیت در کار و پیگیری مداوم پرونده و همچنین راهنمایی اصولی ،پاسخگویی و ارتباط موثر با موکل از اولویت های کاری ایشان می‌باشد

تخصص و مهارت:

 • سالها سابقه کار در دعوی حقوقی(چک،قراردادی،پیش فروش ساختمان و سرقفلی ،مطالبه وجه،هبه و رجوع هبه،الزام به سند،تخلیه،توقیف اموال و اجراییات، ملکی و ثبتی و غیره….)
 • دعوی کیفری(جعل و کلاهبرداری،خیانت در امانت،فروش مال غیر، سرقت،قاچاق.تهدید،تحصیل مال از طریق نا مشروع و غیره….)
 • دعوی خانواده (طلاق،طلاق توافقی،تمکین،منع اشتغال،مهریه،نفقه)

شماره تماس:

۰۹۱۷۱۵۹۵۵۲۷

ایمیل: [email protected]

آقای شهریار دانا

 آقای شهریار دانا

جناب آقای شهریار دانا وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس عضو کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان با چندین سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی و کیفری .
ایشان تا کنون پرونده های زیادی قبول وکالت نموده که با تمرکز و مطالعه فراوان،ارائه راه حل مطلوب ،دقت نظر ،حسن سابقه،صداقت، صبر،پیگیری مکرر وپاسخگو بودن به موقع توانسته رضایت موکلینش را در نتیجه پرونده جلب نماید و از وکلای خوش نام استان قرار گیرد.

قبول وکالت:

دعاوی حقوقی از جمله:

 • دعاوی ملکی و املاک ، اراضی ملی ،الزام به تنظیم سند رسمی،الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی،اثبات مالکیت،فسخ قرارداد،اقاله،ابطال،بطلان،اثبات بیع،خلع ید،قلع و قمع مستحدثات ،افراز،رفع تصرف عدوانی،مطالبه وجه التزام قراردادی ،دستور فروش ملک،مشارکت در ساخت ودعاوی مربوط به پیش فروش ساختمان ،ابطال رای داور ، چک و سفته، تصادفات و…
 • ارث(انحصار وراثت ،تحریر ترکه و مهر و موم ،تقسیم ترکه)

دعاوی خانواده از جمله :

 • طلاق توافقی،طلاق از جانب زوج/زوجه،نفقه،مطالبه مهریه،اجرت المثل،تمکین،حضانت فرزندان ،فسخ نکاح،استرداد جهیزیه،ملاقات فرزند،الزام به ثبت ازدواج و…

دعاوی کیفری از جمله:

 • کلاهبرداری،آدم ربایی،خیانت   در امانت،اختلاس،ارتشاء،پولشویی،جعل اسناد،قتل،تعزیرات،قاچاق کالا و ارز،قاچاق سوخت،مشروبات الکلی،موادمخدر و…

برای اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره اقای شهریار دانا با شماره های زیر در تماس باشید:

شماره تماس:

09177661663
09176337731

آدرس پیج اینستاگرام: Vakil_bandarabbas

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک‌پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بندرعباس، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت درخشان در شرکت‌های معتبر حوزه خلیج فارس از جمله شرکت نفت ستاره خلیج فارس و … می‌باشد. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی به موقع به موکل، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای موفق بندرعباس قرار گیرند. وکیل اورک‌پور مولف و نویسنده کتب و مقالات حقوقی بوده و همین مهارت، ایشان را جز بهترین و باتجربه‌ترین وکلای قرار داده است.

 از جمله حوزه فعالیت تخصصی مرضیه اورک‌پور در وکالت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی ملکی من الجمله: (الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، مشارکت در ساخت، امور سرقفلی و حق کسب و پیشه، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)
 • دعاوی کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • وکیل متخصص در امور تجاری، قراردادهای تجاری، تنظیم انواع قرارداد (داخلی و خارجی)
 • دعاوی خانواده از جمله: (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، ، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

از دیگر خدمات وکالتی مرضیه اورک‌پور در زمینه‌های جرائم اقتصادی، امور تخصصی شرکت ها، امور تجار و ورشکستگی، و همچنین پرونده‌های مرتبط با چک و …  در شهر بندرعباس می باشد. در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … پس از تعیین وقت و هماهنگی با منشی جهت مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات موکل و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام‌رسان های مجازی، براساس خواست افراد نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز تماس گیرنده اقدام می‌نماید.

برای اعطای وکالت به مرضیه اورک‌پور، یکی از  وکلای خوب بندرعباس، می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره وکیل: 09178641812

شماره تماس: 09364952009

حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

آدرس: بندرعباس، گلشهر، چهارراه دانشگاه

مسعود نیکویی

مسعود نیکویی

مسعود نیکویی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و از جمله وکلای برتر در استان هرمزگان و شهر بندرعباس می باشد که به دلیل موفقیت ها و پیروزی هایی که در دعاوی کیفری به دست آورده است، به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس شناخته می شود. همچنین شماره پروانه وکالت ایشان 46516 می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 4 سال سابقه وکالت در سازمان هایی هم چون مجتمع کشاورزی، وابسته به بنیاد مستضعفان
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای ۹ سال سابقه فعالیت در دادگاه های انقلاب

 آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، کوچه قوام 5، ساختمان جهان نما، طبقه7، واحد 20

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

به کار گیری بهترین وکیل کیفری در بندرعباس باعث می شود که فرد شاکی و یا متهم بتواند به خوبی از خود دفاع کند و اتهامات وارده را در صورت عدم صحت رد کند و در تخفیف مجازات قائل شود. همراهی بهترین وکیل زن در بندرعباس می تواند تاثیرات مثبتی در روند پرونده داشته باشد، چرا که به خوبی می داند که باید چه مسیری را در پیش بگیرد و چگونه و در چه قالبی دادخواست های خود را به صورت شکوائیه، دفاعیه و دیگر اوراق قضایی ارائه دهد تا بتواند درخواست و منظور خود را به مراجع قضایی برساند. با توجه به این که دعاوی کیفری تنها برای یک بار قابل طرح است باید در تنظیم دادخواست های آن به درستی عمل کرد و آن را به دست وکیل سپرد. وکیل کیفری می تواند با ارائه مدارک و استفاده از بندهای قانون، مجازات موکل خود را کاهش دهد.

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

دسته بندی دادگاه های کیفری

دادگاه های کیفری در 5 دسته وجود دارند. طبقه بندی این دادگاه ها به شرح زیر می باشند:

کیفری اول: این دادگاه های مربوط به جرایمی است که مجازات سنگینی مثل مثل اعدام و یا حبس ابد دارند.

کیفری دوم: همان دادگاه های عمومی هستند که برای آن ها مجازات زندان لحاظ می شوند؛ در این دادگاه بهترین پرسنل از جمله بهترین وکیل نیز فعالیت می کند.

نظامی و روحانیت: نظامیان و روحانیونی که به لباس و جایگاه خود خیانت کنند و در زمان انجام وظیفه دچار خطا و مرتکب جرم شوند در این دادگاه ها دادرسی می شوند.

انقلاب: جرایمی که مربوط به اقدام علیه امنیت ملی، محاربه و فساد فی الارض، بغی، اقدام مسلحانه، توهین به نظام و چنین اقداماتی در دادگاه انقلاب بررسی می شوند.

اطفال: برای مجرمان و متهمان زیر 18 سال دادگاه های مخصوصی برگزار می شود؛ در این دادگاه نیز فعالیت دارد.

افساد فی الارض چگونه جرمی است؟

افساد فی الارض به جرمی گفته می شود که مطابق با ماده 286 مجازات اسلامی تعریف گردیده است. می توان گفت که این جرم در قوانین کشورهای دیگر وجود ندارد و با توجه به اسلامی بودن کشور ما و شرایط آن به بند های اساسنامه جمهوری اسلامی اضافه شده است و مجازات مختلفی نیز برای آن در نظر گرفته می شود. افساد فی الارض در واقع زمانی رخ می دهد که جرم فرد متهم از جمله مواردی باشد که باعث اختلال در امنیت داخل و یا خارج کشور شود.

در خصوص توضیح بهتر این مورد باید بگوییم افساد فی الارض از جمله اقداماتی است که باعث تشویش اذهان عمومی می شود. همچنین اخبار کذبی که انتشار می یابد و اذهان جمعی را مشوش می نماید، جنایاتی که باعث به خطر افتادن سلامتی افراد می گردد، ایجاد اختلال در اقتصاد کشور، تخریب و آتش زدن اموال عمومی، نشر مواد میکروبی و سمی و خطرناک که باعث آسیب رساندن به سلامت افراد جامعه می گردد، افتتاح مراکز فساد و فحشا و اختلال در نظم عمومی جامعه همگی از جمله جرایم افساد فی الارض هستند. کسانی که به چنین اتهامی محکوم شوند مفسد فی الارض نام می گیرند.

مجازات کسی که مرتکب فساد فی الارض شود، اعدام است. مطابق با قانون مجازات اسلامی، این جرم از جمله جرایمی است که مشمول عفو و تخفیف نمی گردد. محل برگزاری دادگاه مربوط به این جرایم، دادگاه انقلاب می باشد و غالبا متمهمان چنین پرونده هایی مجاز به داشتن وکیل تعیینی نمی باشند و قاضی پرونده یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در بندرعباس که در گروه وکلای تسخیری فعالیت می کنند، برای ساکنین استان هرمزگان که مرتکب چنین جرایمی شده اند در نظر می گیرد.

تمامی افرادی که به این جرم متهم می شوند حکم اعدام نمی گیرند و حکم صادره بستگی به نظر قاضی پرونده دارد. اگر پس از بررسی پرونده ای در دادگاه، تشخیص قاضی این باشد که هدف متهم، ایجاد اختلال در نظم کشور و کلیت نظام بوده است و یا باعث رواج فحشا گردیده است، حکم اعدام برای او در نظر می گیرد. اما کسانی که طبق نظر قاضی جرم شان با این گونه موارد مطابقت نکند، متناسب با عمل انجام شده به حبس تعزیری درجه 5 و 6 که بین دو سال تا پنج سال حبس است محکوم می شوند.

کلام آخر

ممکن است بسیاری از افراد به صورت عمد و یا غیر عمد مرتکب جرم شوند و یا در این میان زیان دیده شوند و بخواهند فردی که باعث برهم زدن آسایش و ظلم به آن ها شده است، مجازات شود. در هر صورت در چنین جرایمی که در دسته دعاوی کیفری قرار می گیرند، باید از یک وکیل کیفری بهره برد. حتی اگر فردی توان استخدام وکیل را نداشته باشد می تواند از وکیل تسخیری و یا معاضدتی استفاده کند. در این مقاله ما 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را به شما معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. برای دریافت مشاوره و نیاز به راهنمایی در موردد دعاوی کیفری، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

آیا لازم است شکایت در فرم چاپی مخصوص مطرح گردد یا اینکه در یک برگه عادی نیز قابل طرح است؟

شکایت لازم نیست در برگه چاپی مخصوص مطرح گردد زیرا ماده 69 آیین دادرسی، دادستان را مکلف نموده که شکایت شفاهی را قبول نماید.

آیا رضایت اولیای دم می تواند قاتل را از زندان آزاد می شود؟

 بعد از رضایت اولیای دم دادگاه بر اساس شرایط عمومی قاتل را مجازات کند.

اگر فردی مالی را که سرقت کرده است را بفروشد مرتکب چه مجازاتی شده است؟

مرتکب دو جرم شده است یکی مرتکب سرقت شده است و دیگری انتقال و یا فروش مال غیر که در حکم کلاهبرداری می باشد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا