وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز❤️【سال1403】⚡

در این مقاله سعی داریم شما را با 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز آشنا کنیم. دعاوی ملکی از جمله اختلافاتی است که ممکن است به راحتی حل شود و یا پروسه آن سال ها به طول بیانجامد. برای پرونده هایی که موضوعات پیچیده ای مثل فروش ملک به غیر، تملک آپارتمان، اراضی مشاع و… را دارند، بهتر است با مشورت و یا سپردن وکالت به یک وکیل خبره، اقدام به دریافت حق و حقوق شود. بنابراین کسانی که درگیر مشکلات این چنینی در شهر اهواز هستند، توصیه می شود تا پایان مقاله همراه ما باشند.

بهترین وکیل ملکی در اهواز کیست؟

بهترین وکیل ملکی در اهواز کسی است که انواع پرونده های دعاوی ملکی را پذیرش کرده و با استفاده از تجربه و مهارتی که در این حوزه دارد، مشکلات آن را رفع می نماید. این وکیل در ابتدا با تمرکز کامل پرونده را بررسی می کند و صحبت‌های مراجعه کننده را می شنود و در مورد راه کار و چگونگی روند پرونده با فرد مشورت می کند.؛ وکیل باید در بهترین موسسه حقوقی در اهواز فعالیت داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در اهواز می تواند به نیابت از موکل خود در دادگاه شرکت کند و از حقوق او دفاع کند. یک وکیل ملکی، علاوه بر داشتن تحصیلات دانشگاهی در حوزه حقوق و پروانه وکالت، باید در مورد معاملات ملکی اطلاعات کاملی داشته باشد تا بتواند شبهه های موجود در پرونده را برطرف کند. وکیل باید در صورت صدور رای دادگاه به ضرر موکلش، درخواست اعتراض و تجدید نظر نماید و به راحتی تسلیم نشود.

بهترین وکیل ملکی در اهواز کیست؟

دعاوی ملکی چند نوع است؟

به طور کلی دعاوی ملکی را می توان در دو بخش طبقه بندی کرد که عبارتند از: حقوقی و کیفری

دعاوی حقوقی: دعاوی ملکی حقوقی نوعی از اختلافات می باشد که در زمان فسخ قرارداد، اختلاف در پرداخت اجرت المثل، تنظیم اسناد و ضمانت نامه ها به وجود می آید. در نوع حقوقی دعاوی ملکی، بهترین وکیل ملکی در اهواز می تواند روند قانونی پرونده را پیگیری کند و حقوق موکل خود را از طرف مقابل دریافت نماید. ارتکاب جرم برای نوع حقوقی وجود ندارد و با پرداخت خسارات مالی، اختلافات موجود قابل رفع است.

دعاوی کیفری: زمان پیش می آید که ملکی به بیش از یک نفر فروخته شود، اسناد موجود جعل شده و مورد استفاده قرار گرفته باشد، به حقوق او در ملک شخصی اش تجاوز شده باشد و یا این که خیانتی در امانت ملکی رخ داده باشد. در این مواقع، کار بهترین وکیل در اهواز کمی پیچیده تر می شود.

انواع دعاوی ملکی حقوقی

بیشترین حجم دعاوی ملکی مربوط به پرونده هایی است که در حوزه حقوقی مطرح می شود که برخی از رایج ترین آن ها به قرار ذیل است:

 • دعوای الزام به تحویل ملک: در ملک های خریداری شده تاریخ دقیق تحویل ملک در مبایعه نامه ذکر می شود که فروشنده موظف است در زمان مقرر ملک را به خریدار تحویل دهد. اگر فروشنده به منظور افزایش قیمت ملک در فاصله زمانی میان معامله و تنظیم سند را افزایش دهد خریدار می تواند به کمک بهترین وکیل ملکی در اهواز برای طرح دعوای الزام به تحویل ملک اقدام نماید.
 • الزام به تنظیم سند رسمی: وقتی که یک ملک را خریداری می کنید باید برای انتقال سند رسمی آن به نام خود اقدام کنید. در صورتی که فروشنده از انجام این کار خودداری کند، شخصی که ملک را خریداری کرده می تواند با در دست داشتن مدارک و اسناد لازم برای تنظیم سند رسمی طرح دعوا کند.
 • دعوای رفع مزاحمت و ممانعت از حق: یکی دیگر از دعاوی حقوقی ملکی در خصوص رفع مزاحمت و ممانعت از حق است. ممکن است فردی بدون آن که ملک شما را تصرف کرده باشد از استفاده شما ممانعت کرده و به نوعی برای شما ایجاد مزاحمت کند. در این حال شما با در دست داشتن سند می توانید علیه او طرح دعوا کنید. معمولا قاضی برای جلوگیری از ورود ضرر و زیان بیشتر دستور موقت را تا زمان رای نهایی صادر می کند.
 • ابطال معامله صوری به قصد فرار از دین: براساس ماده 218 قانون مدنی هر گونه معامله صوری به منظور فرار از دین در صورتی که در دادگاه به اثبات برسد باطل است. به عنوان مثال اگر فردی به منظور پرداخت نکردن قرض و بدهی خود به طلبکاران اموالش را معامله کند این معامله باطل بوده و قانون برای آن مجازات تعیین نموده است.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز را بشناسید!

دکتر سید ایمان موسوی

سید ایمان موسوی

جناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • مدرس دانشگاههای دولتی و آزاد
 • وکالت موفق بیش از ۵۰۰ پرونده طی ۱۲ سال
 • دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی (مرحله دفاع از رساله)
 • مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی
 • تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده

آدرس: اهواز، امانیه، خیابان شهید پودات، نبش منصفی غربی، مجتمع صدرا، طبقه ۴، واحد 8

“جهت رزرو ملاقات مشاوره با وقت قبلی به شماره 09163138751 پیامک بدهید”

خانم نسیم گچ کار

خانم گچ کار

اگر بدنبال این هستید که یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی را برای پرونده خود که عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان می باشد، انتخاب کنید ، بی شک نسیم گچ کار می تواند این نیاز شما را برآورده کند . خانم نسیم گچ کار دارای شماره پروانه 2273 از کانون وکلای دادگستری خوزستان بوده که در رده ی بهترین وکلای خوزستان می باشد
ایشان دارای مدرک ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد .

همانطور که در ادامه مقاله بصورت کامل ویژگی های بهترین وکیل را تحلیل میکنیم . خانم گچ کار توانسته با سابقه خوبی که در پرونده های حقوقی ، کیفری و خانواده داشته، خود را به عنوان یک وکیل حرفه ایی معرفی کند . او همچنین توانسته به صورت تخصصی، موفقیتی در پرونده های کلاهبرداری، جعل، سرقت، دعاوی ملکی، اعسار، اسناد رسمی و تجاری بدست بیاورد . با توجه به اینکه ایشان توانسته بیشترین رضایت را از موکیلن خود کسب کند، به عنوان یکی از بهترین وکیل های اهواز شناخته می شود.

مشاوره به صورت حضوری و صرفا با هماهنگی قبلی می باشد.

آدرس: امانیه

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۲۰۲۳۲۹

آقای علی تقی زاده

آقای علی تقی زاده

آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی دارای پروانه وکالت صادره ازکانون وکلای دادگستری خوزستان با بیش از 10 سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت و به انجام رساندن موفق بیش از صدها پرونده از بهترین و خوشنام ترین وکلای اهواز می باشند. از ویژگی های ایشان می توان به جدیت در کار، پیگیری مداوم ومستمر ، پاسخگو بودن ، فن بیان شیوا ، پایبندی به زمان ، صداقت و صبر اشاره کرد که باعث شده است در زمره وکلای خوش نام ومورد اعتماد مردم قرار بگیرند . از جمله اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می گردد می توان به انواع مشاوره حضوری و غیرحضوری ، وکالت تخصصی در پرونده های خانواده ملکی ، حقوقی و کیفری و تنظیم انواع دادخواست و لایحه اشاره کرد.

آدرس: اهواز کیانپارس نبش خیابان ۱۹ غربی ساختمان رامین طبقه ۲ واحد ۸ دفتر وکالت علی تقی زاده

شماره تماس:

۰۹۱۶۱۱۸۰۰۷۳

رضا دانش

موسسه حقوقی داوری دادگران عدالتخواه امید اهواز

رضا دانش وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای چهارده سال سابقه موفق وکالت در امور کیفری و حقوقی و خانواده و مدیر موسسه حقوقی و داوری دادگران عدالت خواه امید می باشند.

ارائه مشاوره اصولی و توانمند از خصوصیات بارز وکیل موفق می باشد که با بهره گیری از جدیدترین قوانین مصوب کشور و آراء وحدت رویه و نظریات مشورتی و دکترین حقوقی و رویه های غالب محاکم قضایی در حل گره های پرونده های حقوقی و کیفری و ارائه راهکارهایی موثر، اقدام می نماید.

موسسه حقوقی و داوری دادگران عدالت خواه امید با مدیریت جناب آقای رضا دانش وکیل پایه یک دادگستری ، مفتخر است با بهره گیری از کادری مجرب از وکلای متخصص در تمامی امور حقوقی و کیفری ؛ آماده ارائه هرگونه خدمات وکالتی و مشاوره ای برای اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از شرکتهای خصوصی و دولتی در تمامی مراجع قضایی و دادگستری می باشد.

آدرس موسسه : اهواز ، امانیه نبش خیابان مقدم بالای گل فروشی طبقه دوم

وب سایت : https://edalatkhah-omid.com/

بخش حقوقی : 09166229656

ایمیل : [email protected]

پست الکترونیک : [email protected]

مژگان خدری

بهترین وکیل خانواده در اهواز

مژگان خدری وکیل پایه یک دادگستری در خوزستان در شهر اهواز می باشد و وکالت پرونده ها با دعاوی مختلف مانند خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره را تقبل می کند؛ ایشان در کارنامه کاری خود سابقه ده ها پرونده وکالتی موفق را داشته است؛ وی یکی از بهترین وکیل ملکی در اهواز است.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 13 سال سابقه کار در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل بانک تجارت در شهر اهواز
 • کارمند دادگستری شهرستان اهواز
 • مشاورحقوقی

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه سوم

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل ملکی در اهواز می باشد و سوابق بسیار زیادی در حوزه های متعدد وکالتی از جمله طلاق، ملکی، مالی، تجاری، کیفری و غیره دارد؛ ایشان به عنوان مدیر حقوقی قراردادها، مشغول به فعالیت در شهر بزرگ و زیبا اهواز می باشد و تخصص و مهارت بسیار خوبی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه چمران اهواز
 • مشاورحقوقی شرکت ها و سازمان های معتبر

آدرس: اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه دوم، واحدچهارم

البرز حیدرپور

بهترین وکیل خانواده در اهواز

البرز حیدرپور در استان بزرگ خوزستان در شهر زیبا اهواز وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان موفق گردیده است تا در کارنامه وکالتی خود، آمار موفقیت در پرونده های وکالتی اش را در دعاوی های متعدد افزایش دهد. جناب آقای البرز حیدرپور در دعاوی های خانواده، ملکی، تجاری، ثبت اسناد و غیره تخصص و مهارت بسیار خوبی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاور حقوقی

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ١٩ غربی،  ساختمان رامین، طبقه پنجم، واحد ٢٠

علی شریعتی مهر

بهترین وکیل خانواده در اهواز

علی شریعتی مهر وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر اهواز فعالیت می کند؛ ایشان در دعاوی های متعدد مانند خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. جناب آقای علی شریعتی مهر اعتماد و اطمینان در مردم را با علم و دانش بالای خود جلب کرده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، طبقه فوقانی بانک مسکن

عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان در شهر زیبا و بزرگ اهواز است و مشغول به فعالیت داشتن در زمینه های متعدد وکالتی از جمله طلاق، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی و غیره می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 14سال سابقه کار در امور وکالت
 • 26 سال سابقه تدریس در دروس فقهی و حقوقی
 • عضو هیئت علمی در دانشگاه چمران اهواز
 • سابقه تحصیلات حوزوی در حوزه های علمیه قم

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، نرسیده به فلکه سنگر، خیابان بوعلی، بین زیبا و انوشه (زهره)، پلاک  ۲۴

مزایای بهره بردن از بهترین وکیل ملکی در اهواز

مزایای استفاده از یک وکیل ملکی به شرح زیر می باشد:

 • با به کارگیری وکیل، دیگر نیاز به حضور در تمامی جلسات دادگاه نیست.
 • زمان طی شدن روند پرونده کاهش می‌یابد و در حداقل زمان ممکن می توان به نتیجه رسید.
 • دست یابی به خسارات مالی آسان تر می شود.
 • وکیل توانایی درخواست فک رهن در چارچوب قوانین را دارد.
مزایای بهره بردن از بهترین وکیل ملکی در اهواز

منظور از دعوای رفع تصرف عدوانی چیست؟

زمانی که فردی ملکی را در گذشته در تصرف خود داشته باشد و فرد دیگری بدون کسب رضایت، از تصرف او درآورده باشد، دعوای تصرف عدوانی رخ می دهد. اما اقامه این دعوا به صورت لفظی و بدون مدارک قابل اثبات نیست. بهترین وکیل ملکی در اهواز به خوبی می داند که این موضوع را چگونه در دادگاه به اثبات برساند. برای این کار باید بتواند سابقه تصرف ملک توسط موکل خود را با دلایل و اسناد و شواهد در دادگاه ثابت کند؛ بهترین وکیل ملکی در ایران می تواند این مشکلات را به خوبی برطرف نماید.

کلام آخر

در این مقاله ما به موضوع دعاوی ملکی و چگونگی رفع آن ها پرداختیم. اختلافاتی که بر سر اراضی و املاک پیش می آید، پیچیدگی های خاص خود را دارد و به راحتی قابل رفع نمی باشد. ما برای کسانی که در جست و جوی یک وکیل خوب ملکی هستند، تعدادی از بهترین وکیل ملکی در اهواز را معرفی کردیم.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما بی نهایت سپاس گزاریم.

اگر فردی ملکی مشاع یا مشترک را بخرد چه کاری باید انجام دهد؟

در معامله ملک مشاع یا مشترک مثل مال به ارث رسیده باید تمام مالکان این انتقال را امضا بزنند و یا یکی از اینان به نمایندگی از بقیه این کار را کند.

اگر در مورد مال غیر منقول اختلافی پیش بیاید در کدام دادگاه باید طرح دعوا کرد؟

دعوای غیر منقول که ناشی از اموال و حقوق غیر منقول است در دادگاه شهری اقامه می شود که همان مال غیر منقول در آن جا قرار دارد.

4.7/5 - (6 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا