ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله سعی داریم شما را با 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز آشنا کنیم. دعاوی ملکی از جمله اختلافاتی است که ممکن است به راحتی حل شود و یا پروسه آن سال ها به طول بیانجامد. برای پرونده هایی که موضوعات پیچیده ای مثل فروش ملک به غیر، تملک آپارتمان، اراضی مشاع و… را دارند، بهتر است با مشورت و یا سپردن وکالت به یک وکیل خبره، اقدام به دریافت حق و حقوق شود. بنابراین کسانی که درگیر مشکلات این چنینی در شهر اهواز هستند، توصیه می شود تا پایان مقاله همراه ما باشند.

بهترین وکیل ملکی در اهواز کیست؟

بهترین وکیل ملکی در اهواز کسی است که انواع پرونده های دعاوی ملکی را پذیرش کرده و با استفاده از تجربه و مهارتی که در این حوزه دارد، مشکلات آن را رفع می نماید. این وکیل در ابتدا با تمرکز کامل پرونده را بررسی می کند و صحبت‌های مراجعه کننده را می شنود و در مورد راه کار و چگونگی روند پرونده با فرد مشورت می کند.

بهترین وکیل ملکی در اهواز می تواند به نیابت از موکل خود در دادگاه شرکت کند و از حقوق او دفاع کند. یک وکیل ملکی، علاوه بر داشتن تحصیلات دانشگاهی در حوزه حقوق و پروانه وکالت، باید در مورد معاملات ملکی اطلاعات کاملی داشته باشد تا بتواند شبهه های موجود در پرونده را برطرف کند. وکیل باید در صورت صدور رای دادگاه به ضرر موکلش، درخواست اعتراض و تجدید نظر نماید و به راحتی تسلیم نشود.

اگر در شهر بزرگ شیراز زندگی می کنید و از مشکلات ملکی رنج می برید، می توانید از بهترین وکیل ملکی در شیراز کمک بگیرید و مشکل خود را حل کنید.

بهترین وکیل ملکی در اهواز کیست؟

دعاوی ملکی چند نوع است؟

به طور کلی دعاوی ملکی را می توان در دو بخش طبقه بندی کرد که عبارتند از: حقوقی و کیفری

دعاوی حقوقی: دعاوی ملکی حقوقی نوعی از اختلافات می باشد که در زمان فسخ قرارداد، اختلاف در پرداخت اجرت المثل، تنظیم اسناد و ضمانت نامه ها به وجود می آید. در نوع حقوقی دعاوی ملکی، بهترین وکیل ملکی در اهواز می تواند روند قانونی پرونده را پیگیری کند و حقوق موکل خود را از طرف مقابل دریافت نماید. ارتکاب جرم برای نوع حقوقی وجود ندارد و با پرداخت خسارات مالی، اختلافات موجود قابل رفع است.

دعاوی کیفری: زمان پیش می آید که ملکی به بیش از یک نفر فروخته شود، اسناد موجود جعل شده و مورد استفاده قرار گرفته باشد، به حقوق او در ملک شخصی اش تجاوز شده باشد و یا این که خیانتی در امانت ملکی رخ داده باشد. در این مواقع، کار بهترین وکیل ملکی در تهران کمی پیچیده تر می شود، چرا که ممکن است درگیر مسائل ارتکاب جرم و درخواست حبس یا رفع آن را بخواهد پیگیری کند.

توضیحات جزئی تری در خصوص حوزه فعالیت وکلای ملکی وجود دارد که به طور مفصل در مقاله بهترین وکیل ملکی در رشت به آن پرداخته شده است.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در بندرعباس تمام خصوصیات و ویژگی های یک وکیل مجرب را دارد و می تواند به هر یک از افراد کمک شایانی در زمینه دعاوی ملکی کند.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز را بشناسید!

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه شهید چمران اهواز می باشد. ایشان در سال 1386 موفق به قبولی در آزمون وکالت شدند و توانستد پروانه وکالت خود را به شماره 6165 از مرکز وکلای قوه قضائیه دریافت نمایند.

سطح دانش و تجربیات آقای کروشاوی در حوزه موضوعات ملکی باعث شده است که ایشان جزء یکی از بهترین وکیل ملکی در اهواز شناخته شوند. همچنین وکیل کروشاوی سابقه اشتغال در سازمان آب و برق خوزستان به عنوان مشاور حقوقی، شرکت آب جنوب شرق کشور به عنوان مدیر حقوقی و قراردادها و همچنین کارشناس حقوقی شرکت پتروشیمی تندگویان را دارند.

تخصص و مهارت:

 • آشنا با زبان عربی
 • تخصص در پرونده های حقوقی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان
 • قبول وکالت پرونده های تملک آپارتمان، عقود و معاملات، شهرداری، موجر و مستاجر
 • مطالبه خسارات مالی، درگیری های بانکی، چک و سفته
 • 15 سال سابقه فعال و درخشان در حوزه وکالت و مشاوره حقوقی

آدرس: اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 06133779456

امین احمدی

امین احمدی

یکی از وکلای معروف و حرفه ای در شهر اهواز برای پذیرش دعاوی ملکی، آقای امین احمدی می باشد. ایشان دارای 13 سال سابقه کاری مفید در حوزه وکالت و مشاوره حقوقی، با شماره پروانه 1278 می باشد. از سوابق کاری آقای احمدی می توان به سابقه اشتغال در انواع شرکت ها و موسسات خصوصی به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی، رسیدگی به امور حقوقی بانک ملت اهواز و وکیل و مشاور حقوقی پست بانک ایران اشاره کرد. از جمله تخصص های وکیل احمدی، تملک آپارتمان ها، عقود و معاملات ملکی، اختلافات میان موجر و مستاجر و تفکیک اراضی مشاع می باشد. با توجه به آن چه گفته شد، آقای امین احمدی یکی از بهترین وکیل ملکی دراهواز به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • ۱۳ سال سابقه درخشان
 • تخصص در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و نفقه
 • اخذ پرونده های کیفری با موضوعات جرایم اخلاقی و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و قصاص
 • دعاوی حقوقی هم چون مطالبه خسارات، دیه، چک های برگشتی

آدرس: اهواز، خیابان طالقانی، نبش کوچه خوانساری، ساختمان ادیب پور، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09163186118

صادق دادک

 صادق دادک

وکیل دیگری که می خواهیم در این بخش به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در اهواز معرفی کنیم، آقای صادق دادک می باشد. ایشان با مدرک تحصیلی کارشناسی علوم قضایی واحد جیرفت، پروانه وکالت خود را با شماره 12687 در سال 1386 از مرکز وکلای قوه قضاییه دریافت کرد و پس از آن به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به ارائه خدمات وکالتی مشغول شد. از ویژگی های اخلاقی ایشان می توان به پایبندی به زمان، برخورد محترمانه با مراجعین و موکلین، ارائه راه حل های کارا و فن بیان قوی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • فعال در زمینه های حقوقی، اسناد رسمی و تجاری
 • انواع پرونده های دعاوی حقوقی و کیفری
 • رسیدگی به دعاوی ملکی و خانواده

آدرس: اهواز، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

شماره تماس: 06132246662 – 09163002838

سعید سواری

 سعید سواری

سعید سواری به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و مشاوره دعاوی و انواع قراردادهای سطح بین المللی، یکی از وکلای معروف در اهواز می باشد. ایشان با ارائه راه حل های مفید و متناسب با هر نوع اختلاف و مشکل، موفق به کسب نتایج مثبت و پیروزمندانه در پرونده های خود می شوند. شماره پروانه وکالت ایشان 25262 بوده و تاکنون 7 سال سابقه مفید مخصوصا در پرونده های ملکی دارد و به همین دلیل جزء یکی از بهترین وکیل ملکی در اهواز به شمار می رود.

مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی رشته حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناسی ارشد مجموعه حقوق از دانشگاه سان ژوزف می باشد. از جمله سوابق کاری آقای سواری، مشاوره حقوقی شرکت ها و سازمان های بزرگی مثل نیروگاه بزرگ رامین، شرکت های متصدی امور تجهیز و نگهداری تاسیسات نیروگاهی، مدیر حقوقی وزارت خانه، وکیل شرکت مخابرات ایران و وکیل شرکت کشت و صنعت نیشکر می باشد.

تخصص و مهارت:

 • تسلط کامل به زبان‌های انگلیسی، عربی و فرانسه
 • آشنایی با مراجع قضایی
 • داور شرکت های بین المللی در حوزه تجارت انرژی
 • پذیرش پرونده های دعاوی ملکی و حقوقی و تجاری در سطح داخلی و بین المللی
 • متخصص در امور حقوقی بازرگانی و بین الملل

آدرس: اهواز، کیانپارس، فلکه دوم، ساختمان بلاش آبادی، طبقه 2، پلاک 91

شماره تماس: 09166111138

هانیه رضایی سوق

خانم هانیه رضایی سوق

خانم رضایی با 5 سال سابقه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، یکی دیگر از وکیلانی است که جزء بهترین وکیل ملکی در اهواز می باشد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از همان دانشگاه می باشد. شماره پروانه وکالت خانم رضایی 1887 صادره از کانون وکلای دادگستری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن انواع اوراق قضایی به صورت شکواییه، لایحه و دفاعیه
 • اخذ انواع پرونده های حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده

آدرس: اهواز، خیابان 24 متری، نبش پمپ بنزین

شماره تماس: 09175682025

یعقوب ایمری اسکندری

یعقوب ایمری اسکندری

آقای یعقوب ایمری، یکی از وکلای پایه یک دادگستری در اهواز بوده که مدرک تحصیلی شان دکترای رشته حقوق می باشد. آقای ایمری با داشتن سابقه فعال و سطح علمی بالا و مسولیت پذیری که در روند پرونده دارد، به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در اهواز محسوب می شود. علت انتخاب ایشان به عنوان وکیل ملکی برتر، داشتن آگاهی و آشنایی کامل به امور املاک و اراضی می باشد و به خوبی می داند که برای چنین دعاوی چه اقدامی را در پیش بگیرد.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه فعالیت در امور وکالتی
 • دکترای رشته حقوق
 • متخصص دعاوی ملکی و حقوقی

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان حجت، جنب بانک پارسیان، واحد 130، طبقه 3

شماره تماس: 09161113280

یاسین آلبوحمدان

یاسین آلبوحمدان

آقای یاسین آلبوحمدان، دیگر وکیلی است که جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در اهواز محسوب می‌شود. وی با 12 سال سابقه در وکالت انواع پرونده های حقوقی و ملکی و کیفری با شماره پروانه 9417 که در سال 1389 صادر شده است، یکی از وکلای قابل اعتماد و خوشنام در اهواز محسوب می شود. آقای آلبوحمدان با توجه به این که به زبان عربی تسلط کامل دارند، برای قراردادهای کشورهای حوزه عربی نیز در اولویت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • داشتن مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای 12 سال سابقه‌ی درخشان
 • متخصص انواع دعاوی تجاری، حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری

آدرس: اهواز، کیانپارس، بلوار شهید چمران، مجتمع رسول اکرم،دفتر وکالت آقا آلبوحمدان

شماره تماس: 09163441704

محمد بیرانوندی

محمد بیرانوندی

محمد بیرانوندی وکیل دیگری که در لیست بهترین وکیل ملکی در اهواز جای می گیرد.وی با پروانه وکالت به شماره 1978 از وکلای پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای مدرک تحصیلی رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران در مقطع کارشناسی ارشد می باشد و از سطح سواد لازم و مطلوبی برخوردار است.آقای بیرانوندی به امور لکی و اراضی و دعاوی مربوط به آن تسلط کافی دارد.

تخصص ومهارت:

 • دارای 4 سال سابقه وکالت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • مشاور حقوقی سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی
 • سابقه حضور در دادگاه انقلاب و فعالیت در آن

آدرس: اهواز، 24 متری، روبروی پمپ بنزین، ساختمان هشت بهشت، طبقه چهارم، واحد 31

شماره تماس: 09120833602

البرز حیدرپور

البرز حیدرپور

البرز حیدرپور یکی از بهترین وکیل ملکی در اهواز است. وی با پذیرش مراجعین و ارائه مشاوره به صورت حضوری و یا غیر حضوری تلاش می‌کند تا بتواند بهترین راهکارها را برای طرح دعاوی و یا دفاع از خود به آن ها ارائه دهد. ایشان تا کنون پرونده های زیادی را با نتایج مثبت و مطابق با نظر موکلین به ثمر رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع اوراق قضایی، طرح دعاوی و تنظیم دادخواست
 • ارائه مشاوره
 • متخصص در دعاوی ملکی، اراضی مشاع، موجر و مستاجر، سرقفلی و املاک تجاری و …

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 19 غربی،  ساختمان رامین، طبقه 5، واحد 20

شماره تماس: 09160730037

رسول سواری

رسول سواری

رسول سواری با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان یکی از بهترین وکیل ملکی در اهواز محسوب می‌ شود که توانسته است پرونده های زیادی را در این خصوص اخذ کرده و آن ها را با موفقیت به پایان برساند. ایشان در سازمان ها و شرکت های بسیاری به عنوان مشاور و نماینده حقوقی نیز فعالیت نموده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد رشته حقوق از دانشگاه تهران
 • ارائه مشاوره به سازمان ها و ادارات
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، جنب پمپ بنزین، ساختمان بانک مسکن، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09166211787

مزایای بهره بردن از بهترین وکیل ملکی در اهواز

پذیرفتن وکالت پرونده های ملکی از جانب بهترین وکیل ملکی در اهواز می تواند از تضییع حقوق جلوگیری کند و پرونده را در مسیر درستی قرار دهد. مزایای استفاده از یک وکیل ملکی به شرح زیر می باشد:

 • با به کارگیری وکیل، دیگر نیاز به حضور در تمامی جلسات دادگاه نیست.
 • زمان طی شدن روند پرونده کاهش می‌یابد و در حداقل زمان ممکن می توان به نتیجه رسید.
 • دست یابی به خسارات مالی آسان تر می شود.
 • وکیل توانایی درخواست فک رهن در چارچوب قوانین را دارد.
 • دانش و تسلط بهترین وکیل ملکی در اهواز به او این امکان را می دهد که در صورت زیر پا گذاشتن قوانین پایان کار از سوی فروشنده، درخواست غرامت و پایان کار نماید.

بهترین وکیل ملکی در مشهد به هر یک از افراد ساکن شهر مشهد کمک می کند تا بتوانند به بهترین نتایج در زمینه مشکلات ملکی برسند.

مزایای بهره بردن از بهترین وکیل ملکی در اهواز

برخی از دعاوی ملکی بسیار پیچیده اند و تنها بهترین وکیل ملکی در رشت می تواند از انجام این دسته امور بربیاید.

منظور از دعوای رفع تصرف عدوانی چیست؟

زمانی که فردی ملکی را در گذشته در تصرف خود داشته باشد و فرد دیگری بدون کسب رضایت، از تصرف او درآورده باشد، دعوای تصرف عدوانی رخ می دهد. اما اقامه این دعوا به صورت لفظی و بدون مدارک قابل اثبات نیست. بهترین وکیل ملکی در اهواز به خوبی می داند که این موضوع را چگونه در دادگاه به اثبات برساند. برای این کار باید بتواند سابقه تصرف ملک توسط موکل خود را با دلایل و اسناد و شواهد در دادگاه ثابت کند؛ بهترین وکیل ملکی در ایران می تواند این مشکلات را به خوبی برطرف نماید.

کلام آخر

در این مقاله ما به موضوع دعاوی ملکی و چگونگی رفع آن ها پرداختیم. اختلافاتی که بر سر اراضی و املاک پیش می آید، پیچیدگی های خاص خود را دارد و به راحتی قابل رفع نمی باشد. کمک گرفتن از وکیلی که با انواع معاملات ملکی و جزئیات آن آشنا باشد، می تواند نتیجه گیری از پرونده را سرعت بخشد. ما برای کسانی که در جست و جوی یک وکیل خوب ملکی هستند، تعدادی از بهترین وکیل ملکی در اهواز را معرفی کردیم.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما بی نهایت سپاس گزاریم. برای پاسخ سوالات تان در این زمینه می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

اگر فردی ملکی مشاع یا مشترک را بخرد چه کاری باید انجام دهد؟

در معامله ملک مشاع یا مشترک مثل مال به ارث رسیده باید تمام مالکان این انتقال را امضا بزنند و یا یکی از اینان به نمایندگی از بقیه این کار را کند.

در خرید خانه ای متوجه شده ایم که بیشتر از قیمت متعارف به ما فروخته شده است تکلیف چیست؟

اگر خریدار درخواست پس گرفتن اضافی پرداختی را بدهد فروشنده ملزم نیست قبول کند مگر آن که توسط خریدار معامله فسخ شود.

اگر در مورد مال غیر منقول اختلافی پیش بیاید در کدام دادگاه باید طرح دعوا کرد؟

دعوای غیر منقول که ناشی از اموال و حقوق غیر منقول است در دادگاه شهری اقامه می شود که همان مال غیر منقول در آن جا قرار دارد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا