وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس ⭐【سال1403】⚖️

دعاوی مطروحه در دادگاه ها و محاکم قضایی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. در این بین دعاوی کیفری حساسیت بیشتری دارند و بعضا مجازات های سنگینی را به دنبال دارند. بهتر است که در صورت ایجاد چنین دعاوی از یک وکیل متخصص کیفری کمک بگیریم. زیرا یک اشتباه کوچک در چنین پرونده های ممکن است خسارت های مالی و جانی غیر قابل جبرانی داشته باشد. مردم گنبد کاووس هم مانند هر شهر دیگری درگیر چنین مشکلات و مسائلی خواهند شد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس را به شما معرفی نماییم. اگر شما هم به دنبال شناسایی وکلای کیفری خوب در این شهر هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس کیست؟ 

به هر گونه فعالیتی که در قوانین کشور، جرم شناخته شده و مجازات داشته باشند، جرایم کیفری می گویند. فردی که مرتکب چنین عملی شود مجرم شناخته می شود و وکیلی که این پرونده ها را وکالت می کند، وکیل کیفری می گویند. 

در واقع وکیل کیفری وکیلی است که دارای سواد حقوقی در زمینه مسائل کیفری است و به دفاع از موکلینی که مرتکب جرم شده اند، می پردازد. این وکیل در زمینه وکالت پرونده های کیفری بیشترین فعالیت را داشته و در نتیجه تخصص و تجربه بالایی در خصوص چنین پرونده هایی دارد. درصد قابل توجه موفقیت های وکیل در این حوزه، نشان می دهد که در وکالت این دعاوی مهارت بالایی دارند. 

بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس می داند که در پرونده های کیفری، جان، مال  آبروی افراد درگیر است و به همین دلیل هم نیاز به تلاش و پشتکار بالایی دارد. وکیل کیفری خبره، با کوله بار تجربیات خود تا انتهای پرونده در کنار موکل خود حضور دارد. یک وکیل کیفری به دلیل اهمیت زمان در پرونده های این حوزه، سریع ترین راه ها را انتخاب می کند تا سبب تسریع در روند دادرسی پرونده شود. مقاله بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس را مطالعه نمایید و با سایر وکلای این شهر آشنا شوید.

بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس کیست؟

اصلی ترین وظایف بهترین وکیل کیفری 

وکیل کیفری برای حمایت از موکل خود و وکالت پرونده های کیفری وظایف مختلفی را به عهده دارد. در این قسمت به بیان مهم ترین وظایف وکیل کیفری می پردازیم. اولین وظیفه وکیل بررسی پرونده و کسب اطلاعات کافی از کلیات و جزئیات پرونده است. پس از آن می تواند با نتیجه بررسی ها و در نظر گرفتن توانایی های خود وکالت پرونده را بپذیرد. پس از این مرحله وکیل باید به انجام اقدامات لازم بپردازد. 

 • طرح دعوا: در اولین گام، وکیل باید اقدام به طرح دعوا نماید و شکوائیه لازم برای ارائه به داگاه را تنظیم نماید. 
 • مدارک و مستندات: وظیفه بعدی وکیل، جمع آوری مدارک لازم برای دفاع از موکل است. لازم است وکیل بتواند از این مدارک با ارائه دفاعیه قرا و اصولی در جهت حمایت از موکل خود استفاده نماید. 
 • حضور در دادگاه: از وظایف بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس این است که در کلیه جلسات دادگاه حضور داشته باشد، مگر دلیل موجهی برای غیبت خود داشته باشد. از طرف دیگر وی می تواند در جلسات بازجویی هم شرکت نموده تا بتواند مدارک بیشتری را به دست آورد. 
 • پیگیری پرونده: وکیل موظف است تا انتهای دادرسی رونده، تمام وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد. تهیه و ارائه اوراق قضایی لازم، مذاکره با قاضی، وکیل طرف مقابل و مقامات قضایی از اقداماتی است که وکیل کیفری در پیگیری پرونده باید انجام دهد. 

10 تا از بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس را بشناسید! 

داود صادق پور ملک میان 

داود صادق پور ملک میان

آقای صادق پور از وکلای معروف و توانمند استان گلستان هستند که در حال حاضر در گنبد کاووس فعالیت می کنند. ایشان پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در رشته حقوق و اخذ پروانه وکالت درجه یک به شماره763 از کانون وکلا، وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی، مهارت و تجربه خود پرونده های بسیاری را وکالت نموده و موفقیت های چشم گیری کسب کرده اند. آقای داود صادق پور ملک میان در زمینه مشاوره حقوقی هم عملکرد مناسبی را از خود به نمایش گذاشته اند و نتایج مطلوبی را به دست آورده اند.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی 
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، ثبتی و کیفری  

آدرس: گنبد کاووس، خیابان شرقی، نرسیده به بیمارستان مطهری، مجتمع بابایی، طبقه 6، واحد 99 

صالح الدین عالمی 

صالح الدین عالمی

جناب آقای عالمی را می توان از وکلای به نام استان گلستان معرفی کرد که در شهر گنبد کاووس فعالیت می کنند. ایشان دارنده پروانه وکالت 816 هستند که پس از دریافت آن وکالت خود را آغاز نمودند. آقای عالمی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد چندین سال است که به وکالت دعاوی مختلف می پردازند. ایشان با کسب موفقیت های چشم گیر، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند و به عنوان بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس شناخته شده اند. ایشان همواره برای احقاق حق موکل خود تلاش می نمایند و از هیچ اقدامی فرو گذار نیستند. صالح الدین عالمی برخی از مشکلات موکلین خود را از طریق ارائه مشاوره حقوقی حل و فصل می نماید.  

تخصص و مهارت: 

 • نوشتن دادخواست و دفاعیه 
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • وکالت دعاوی کیفری از جمله سرقت و کلاهبرداری 
 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 

آدرس: گنبد کاووس، خیابان طالقانی شرقی، بعد از چهار راه حافظ، مجتمع نصیری، طبقه 4 

امین گل محمدی 

امین گل محمدی

آقای گل محمدی را می توان در دسته وکلای خوب گنبد کاووس قرارداد. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و پروانه وکالت درجه یک به شماره 761 صادره از کانون وکلا هستند. وکیل امین گل محمدی وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را می پذیرند. تخصص ایشان در پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت، جعل، تقلب، قتل، طلاق، استرداد جهیزیه و پرونده های ملکی می باشد. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل مشکلات حقوقی بسیاری از مردم شده است. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف هم در کارنامه کاری جناب گل محمدی دیده می شود.  

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های کیفری مختلف 
 • مشاوره های حقوقی حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها، لوایح، شکوائیه و دفاعیه 

آدرس: گنبد کاووس، خیابان امام شمالی، بین تقاطع سرابی و دارایی، ساختمان طاووس، طبقه 5، واحد 9 

ابراهیم شایسته 

ابراهیم شایسته

آقای ابراهیم شایسته وکیل دادگستری فعال در گنبد کاووس هستند . ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود و کسب پروانه وکالت پایه یک به شماره 206 فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. پرونده های خانواده و هویت قانونی، سرپرستی و قیومیت، قراردادها، مناقصات،کلاهبراری، سرقت، قتل و بسیاری از دعاوی کیفری دیگر توسط ایشان پذیرفته می شود. تعداد قابل قبولی از پرونده های تحت وکالت ایشان به نتیجه دلخواه موکل ختم شده اند. آقای ابراهیم شایسته به دلیل کسب موفقیت های بسیار جزو بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس قرار دارند.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: گنبد کاووس، خیابان امام خمینی شمالی، کوچه اول، مجتمع شهبازی، طبقه دوم 

مهدی خجسته 

مهدی حجسته

جناب آقای مهدی خجسته فارغ التحصیل رشته حقوق عمومی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره 9465 می باشند. آقای خجسته عضو کانون وکلای دادگستری استان گلستان می باشند و در گنبد کاووس به وکالت می پردازند. وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان با استناد به قوانین و به کار گیری دانش و تجربه خود موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه مثبت و مطلوب به پایان برسانند. مشاوره های حقوقی ایشان هم در بیشتر موارد چاره گر بوده و منجر به حل برخی پرونده ها شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح، قراردادها و دادخواست ها 
 • قبول وکالت پرونده های کیفری مختلف      
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 

آدرس: گنبد کاووس، شهرک بهارستان، خیابان بوستان، نبش ترنج، پلاک 114 

شریفه آق 

شریفه آق

سرکار خانم شریفه آق از جمله وکلای معروف و شناخته شده در استان گلستان هستند که در حال ارائه خدمات حقوقی به مردم شهر گنبد کاووس هستند. پروانه وکالت شماره 871 متعلق به ایشان است که عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند. خانم آق پرونده های بسیاری را در عرصه های مختلف از جمله پرونده های کیفری به نتیجه مثبت رسانده اند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان رضایت موکلین را به دنبال داشته است. پشتکار، صداقت، تلاش مستمر برای احقاق حق موکل و ذکاوت ایشان منجر به جلب اعتماد و رضایت مردم شده است. وکیل شریفه آق لقب بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس را به خود اختصاص داده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • نوشتن دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: گلستان، گنبد کاووس 

فاطمه بیانی

فاطمه بیانی

سرکار خانم فاطمه بیانی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان گلستان هستند. پروانه وکالت شماره 49873 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است که با دریافت آن در گنبد کاووس شروع به وکالت کردند. انصاف ایشان در دریافت حق الوکاله، علم و آگاهی بالا، تمرکز و تعهد ایشان منجر به کسب موفقیت و نتایج دلخواه در پرونده های مختلف شده است. ایشان امکان بهره مندی از خدمات حقوقی را به صورت غیر حضوری برای مراجعین خود فراهم نموده اند. خانم بیانی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و در زمینه دعاوی کیفری فعالیت تخصصی دارند.  

تخصص و مهارت: 

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی 
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث و میراث 
 • وکالت پرونده های کیفری از جمله کلاهبرداری، سرقت، قتل، اختلاس و جعل 

آدرس: گلستان، گنبد کاووس، خیابان طالقانی غربی، مجتمع دیدار، طبقه 3،واحد 13  

مشاوره با بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس 

یکی از خدماتی که وکلا به مراجعه کنندگان خود ارائه می کنند، مشاوره حقوقی است. برخی افراد برای پرداخت هزینه وکیل با مشکل رو به رو هستند و توان پرداخت این هزینه را ندارند. راه کار مناسب برای این افراد استفاده از مشاوره حقوقی است. وکیل در مسیر مشاوره بهترین راه کارهای دفاعی را در اختیار مراجع قرار می دهد. مراجعه کننده می تواند راه حل پرونده را با پرداخت کمترین هزینه دریافت نماید و با پیمودن همان مسیر و دریافت مشاوره های بعدی شانس موفقیت خود را در پرونده افزایش دهد. 

برای انتخاب مشاور حقوقی هم باید تحقیقات لازم را انجام دهید و بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس را شناخته و به او مراجعه کنید. قبل از رفتن نزد وکیل، تمام اطلاعات لازم را دسته بندی نموده و سوالات خود را مشخص نمایید. در این شرایط می توانید اطلاعات مفیدی را در خصوص زمان مورد نیاز برای حل پرونده، احتمال موفقیت، راه های پیگیری پرونده و نکات مهم دیگر در خصوص پرونده خود دست یابید. 

مشاوره با بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس

وکیل کیفری تسخیری و معاضدتی 

از نظر حقوقی، هر فردی باید به شرایط لازم برای دفاع از خود دسترسی داشته باشد. به همین دلیل قانون برای متهمین دعاوی کیفری که توان مالی برای گرفتن وکیل را ندارند، وکیل معاضدتی یا تسخیری می دهد. هزینه هر دو وکیل چه از نوع تسخیری و چه معاضدتی با دولت است و موکل در این زمینه هزینه ای را پرداخت نمی کند.  

اما تفاوت این دو وکیل این است که وکیل معاضدتی توسط موکل یا متهم انتخاب می شود اما وکیل تسخیری توسط دادگاه تعیین می گردد. افرادی که وکیل تسخیری دارند ممکن است بنا به دلایل مختلف از گرفتن وکیل خودداری کنند. اما هدف از انتخاب این وکلا، برخورداری از حقوق دفاعی است. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس را به شما معرفی نمودیم. در صورت نیاز می توانید به این وکلا مراجعه نمایید و پرونده های کیفری خود را به آن ها بسپارید. وکیل کیفری با تجارب ارزشمند، سواد حقوقی و مهارت خود در امر وکالت، می تواند شما را به کسب نتایج دلخواه امیدوار کند. این وکیل وظیفه دارد از ابتدای طرح شکایت تا خاتمه یافتن پرونده، هر گونه اقدام مورد نیاز را در اسرع وقت انجام دهد. می توان از این وکلا مشاوره دریافت کرد و خود پیگیر پرونده بود تا هزینه های کمتری پرداخت شود. افرادی که توانایی گرفتن وکیل ندارند می توانند وکیل تسخیری یا معاضدتی بگیرند. امیدواریم از اطلاعات این مقاله، بهره کافی برده باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بوید از شما کمال تشکر را داریم و در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما هستیم. 

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا