وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شیراز⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل در شیراز را به شما معرفی کنیم دعوت می کنم با ما همراه باشید. یکی از مشکلاتی که ممکن است در برهه های زمانی مختلف گریبانگیر زندگی افراد جامعه شود موارد حقوقی است که برای حل آن ها بایستی از مشاوره حقوقی بهره مند شوید لذا برای این منظور توصیه می کنیم حتما به بهترین وکیل مراجعه نمایید. انتخاب یک وکیل مناسب می تواند تاثیر بسزایی در رفع مشکل شما و جلوگیری از هرگونه خسارت وارده شود.

بهترین وکیل در شیراز کیست؟

وکیل به معنای نماینده قانونی برای رسیدگی به هر موضوع و مشکل حقوقی می باشد که در این میان عقدی که میان فرد و بهترین وکیل در شیراز برای انجام امور حقوقی تنظیم می شود وکالت نامیده می شود که براساس آن وکیل برای انجام امری نایب می گردد و به عنوان نماینده شخص طرف قرار دارد در دادگاه و مراجع قضایی شرکت کرده و با توجه به قوانین حقوقی که به آن تسلط و آشنایی کامل دارد به دفاع از او می پردازد.

بهترین وکیل در شیراز کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل در شیراز

یک وکیل خوب در هر زمینه حقوقی که فعالیت می کند بایستی دارای ویژگی هایی به شرح ذیل باشد:

 • علاقه به شغل خود: بهترین وکیل در شیراز برای این که بتواند در حرفه خود موفق شده و به عنوان یکی از وکلای خوب در زمینه تخصصی مورد نظر شناخته شود قبل از هر چیز باید به شغل خود علاقه داشته باشد زیرا وکالت در زمره یکی از شغل های پرفشار و پراسترس قرار دارد لذا در صورتی که علاقه به آن وجود نداشته باشد به طور قطع نمی تواند در پیگیری امور قضایی موفق باشد.
 • مهارت های ارتباطی: یکی دیگر از ویژگی هایی که بهترین وکیل در تهران یا هر شهری باید از آن برخوردار باشد توانایی برقراری ارتباط با مخاطب پرونده و اعضای قضایی در دادگاه است. یک وکیل خوب باید در برقراری ارتباطات تلفنی و همچنین نوشتن مکاتبات رسمی نیز مهارت لازم را داشته باشد.
 • آشنایی با قانون: دانش حقوقی در تمامی زمینه ها اعم از کیفری، خانواده و… لازمه شغل وکالت است که البته  بهترین وکیل در شیراز با توجه به حوزه تخصصی که در آن فعالیت می کند بایستی آشنایی کاملی با مفاد قانونی آن داشته و توانایی و مهارت لازم برای مستندسازی اسناد و شواهد را بر اساس قانون را کسب نموده باشد.
 • صبوری: مشکلات قانونی به نوبه خود می توانند بسیار خشن و پر از درگیری باشد لذا بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز بایستی صبوری لازم در موقعیت های دشوار و سخت را داشته باشد.

لازم به ذکر است؛ کلیه ویژگی های ذکر شده، در رابطه با بهترین وکیل کیفری در شیراز نیز صدق می کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در شیراز را بشناسید!

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. که ۱۳ سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس میباشند. که رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش حقوقی است. ایشان در هر پرونده مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع میکنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی

ساعت پاسخ گویی :
شنبه تا پنجشنبه
عصرها ساعت 5 تا 8
صبح ها ساعت 9 تا 13

آدرس :

شیراز . خیابان قصردشت . جنب کانون وکلا. نبش ک ۴۴. ساختمان ارسلان . طبقه ۷. واحد ۵

شماره تماس :

۰۹۱۷۰۰۰۴۳۸۳

آقای جهانپور کرمی ارخلو

جناب آقای جهانپور کرمی یکی از وکلای سرشناش در شهر شیراز هستند. جناب کرمی آرخلو نفر اول ورودی آزمون وکالت سال 1391هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری شیراز با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد گرایش حقوق عمومی، عضو کانون وکلای دادگستری هستند.

ایشان وکیل پایه برترکشوری در حوزه ی تصادفات اخذ دیه از بیت المال صندوق تامین خسارتهای بدنی،کلیه شرکتهای بیمه، راننده متواری، نداشتن بیمه نامه،سقف تعهدات بیمه ای هستند.

آدرس: شیراز

شماره تماس: 09374843954

وظایف بهترین وکیل در شیراز

بهترین وکیل در شیراز با توجه به شاخه تخصصی که در آن فعالیت می کند دارای وظایفی به قرار ذیل است:

 • حاضر شدن در زمان مقرر در دادگاه به عنوان نماینده قانونی موکل و دفاع از وی براساس قانون
 • بهترین وکیل طلاق در شیراز پیگیری تمامی اموری که در وکالت نامه قید شده است.
 • تهیه و تنظیم پیش نویس و نامه های مورد نیاز برای قرارگیری در پرونده
 • پیگیری و جمع آوری مدارک و مستندات مورد نیاز پرونده برای ارائه به دادگاه در دفاع از موکل
 • حاضر شدن در تمامی جلسات مورد نیاز برای بررسی پرونده و ارائه دلایل و مدارک لازم به نفع موکل
 • ارائه مشاوره حقوقی به موکل و ذی نفعان
 • بهترین وکیل خانواده در شیراز باید بر اساس دانش و علم قضایی که از آن برخوردار است؛ نتایج را تحلیل نماید.
وظایف بهترین وکیل در شیراز

مزایای بهره مندی از وکیل برای حل پرونده های مختلف

بهترین وکیل در شیراز با ارائه مشاوره حقوقی برای حل پرونده های مختلف در دادگاه می تواند تا حد زیادی تاثیرگذار باشد و متقاضیان از این طریق می توانند به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند. در برخی پرونده های قضایی که فرد مقصر شناخته می شود و مجازات های مانند حبس در مدت زمان معین، حبس ابد، جریمه و… برای آن ها تعیین می شود در صورت مشورت با وکلای حرفه ای و بهترین وکیل ملکی در شیراز می تواند مجازات تعیین شده را تا حد امکان کاهش دهند. برخلاف تصور برخی افراد که مشاوره با وکیل از نظر مالی نمی تواند مقرون به صرفه باشد افراد می توانند برای جلوگیری از خسارت های مالی جبران ناپذیر از مشاوره بهترین وکیل در شیراز استفاده کنند.

اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال اخذ مهریه می باشید، می توانید به مقاله بهترین وکیل مهریه در تهران بروید و وکیل مورد نظر را بیابید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل و وکالت در اختیار شما قرار دهیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل در شیراز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که هر گونه به هر گونه مشاوره حقوقی برای حل مسائل و مشکلات خود نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

لازم به ذکر است؛ افرادی که در پی یافتن وکیل خانم هستند و نمی دانند از کجا بهترین وکیل زن را جستجو نمایند، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل زن در شیراز مراجعه کنند و به این طریق به اهداف حقوقی خویش دست یابند.

  آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی وکالت می گیرد ؟‌

 خیر وکلا شماره قرارداد محصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت وکالت در پرونده های دادگستری را ندارند.

آیا وکیل دادگستری میتواند در دو شهر دفتر وکالت داشته باشد ؟

وکیل دادگستری صرفا حق دارد در شهری که پروانه فعالیت آن صادر گردیده دفتر وکالت داشته و تابلو وکالت نصب نماید .

از نظر قانون چه افرادی حق دارند تقاضای نسب دهند؟

افرادی که رابطه نسبی مانند پدر و مادر و خواهر و برادری و فرزندی باهم دارند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا