وکیل

10 تا از بهترین وکیل شیراز⭐【سال1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل شیراز را به شما معرفی کنیم دعوت می کنم با ما همراه باشید. یکی از مشکلاتی که ممکن است در برهه های زمانی مختلف گریبان گیر زندگی افراد جامعه شود موارد حقوقی است که برای حل آن ها بایستی از مشاوره حقوقی بهره مند شوید لذا برای این منظور توصیه می کنیم حتما به بهترین وکیل مراجعه نمایید. انتخاب یک وکیل مناسب می تواند تاثیر بسزایی در رفع مشکل شما و جلوگیری از هرگونه خسارت وارده شود. زیرا یک وکیل در زمینه حقوقی تحصیل نموده و تجربه کسب کرده است، وی بهترین و مطمئن ترین راه حل مشکل شما را می داند.

بهترین وکیل شیراز کیست؟

وکیل به معنای نماینده قانونی برای رسیدگی به هر موضوع و مشکل حقوقی می باشد که در این میان عقدی که میان فرد و بهترین وکیل شیراز برای انجام امور حقوقی تنظیم می شود وکالت نامیده می شود که براساس آن وکیل برای انجام امری نایب می گردد و به عنوان نماینده شخص طرف قرار دارد در دادگاه و مراجع قضایی شرکت کرده و با توجه به قوانین حقوقی که به آن تسلط و آشنایی کامل دارد به دفاع از او می پردازد.

بهترین وکیل در شیراز کلیه مدارک لازم برای ارائه دفاعیه را جمع آوری می نماید و در تمامی مراحل پرونده در دادگاه حضور می باید. ایشان دارای قدرت سخنوری بالایی هستند و دادگاه را به جهتی سوق می دهند که منافع موکل را به دنبال داشته باشد. یک وکیل خوب اخلاق مدار است و به اصول اخلاقی پایبند می باشد. وی همواره به موکل خود وفادار است و نسبت به وظایف خود تعهد دارد. وکیل با تجربه تمام تلاش خود را برای احقاق حق موکل و دفاع از او انجام می دهد.

بهترین وکیل شیراز کیست؟

مهم ترین مهارت های یک وکیل خوب

از مهم ترین مهارت های اصلی بهترین وکیل در شیراز می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • کار گروهی: در تمامی شغل ها افراد متخصص باید از مهارت کافی برای کار گروهی نیز برخوردار باشند و این امر تنها مختص به وکالت نمی باشد. بهترین وکیل شیراز باید از مهارت و توانایی لازم در گوش دادن به سخنان دیگران و نظرات آن ها را داشته باشد.
 • مهارت ارتباطی مکتوب: بسیاری از اموری که وکیل برای پیگیری و رسیدگی به دعاوی مختلف انجام می دهد به صورت مکتوب می باشد. به عنوان مثال تهیه اسناد و نگارش نامه برای مراجعه کنندگان را می توان بخشی از موارد مهم در انعقاد یک قرارداد دانست.
 • توجه به جزئیات: وکلا اغلب با اسناد مختلفی سر و کار دارند که برخی از آن ها نامشخص بوده و وکیل باید توانایی شناسایی اطلاعات کلیدی را داشته باشد و یا در مواردی باید شواهدی را برای اثبات پرونده ارائه دهد.
 • مهارت قضاوت: یک وکیل حرفه ای با توجه به تسلطی که بر قوانین و تجربه ای که در حوزه وکالت کسب نموده باید بتواند قبل از این که پرونده توسط قاضی قضاوت شود و حکم صادر گردد خود قضاوت کند و نتیجه پرونده را تشخیص دهد.
 • مهارت تحلیل: برخورداری از ذهنیت تحلیل گر یکی از مهمترین واجبات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد. در واقع یک وکیل حرفه ای با استفاده از این مهارت می تواند شانس موفقیت در پرونده را که به او واگذار شده افزایش دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل شیراز را بشناسید!

آقای غلامحسین خلیفه

 آقای غلامحسین خلیفه

جناب آقای غلامحسین خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز ، عضو کانون وکلای دادگستری فارس ، از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای شیراز میباشد. علت برتری ایشان در میان سایر وکلای دادگستری صداقت و پاسخگویی منظم و پیگیری دقیق در امورات کاری میباشد.

آقای خلیفه با تدوین تیم حرفه ای حقوقی و اداری موفق به کسب مقام اول وکالت از نظر موکلین شده اند . ایشان مؤلف و مدرس کتاب آئین دادرسی مدنی بوده که همین امر موجب اخذ موفقیت های عملی در پرونده های حقوقی و کیفری گردیده است . با توجه به تسلط ایشان بر اصول مذاکره و مبانی اخلاقی تعداد زیادی از پرونده های ایشان از طریق صلح و سازش حل و فصل میگردد.

قابل ذکر است که ایشان داور رسمی کانون وکلای دادگستری فارس نیز می‌باشند

اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می‌گردد :

 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی ، حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ملکی ، ثبتی
 • ارائه مشاوره و تنظیم قراردادهای حرفه‌ای
 • ارائه مشاوره به صورت غیرحضوری و آنلاین
 • ارائه مشاوره به ایرانیان مقیم خارج از کشور
 • ویژگی‌های دفتر وکالت جناب آقای غلامحسین خلیفه :
 • برترین مؤلفه اطمینان بخش دفتر حقوقی ایشان سوابق فوق درخشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد.
 • توافق حق الوکاله منصفانه با در نظر گرفتن توان مالی و شرایط موکل‌ها
 • دارای تیم مجرب و حرفه‌ای در حوزه حقوقی و اداری
 • نظم و وقت شناسی از ویژگی‌های شناخته شده ایشان بین موکلین و دستگاه قضا می‌باشد
 • دلسوزی و اخلاق محوری
 • پیگیری مداوم مستمر پرونده‌ها و ارائه گزارش روزانه به موکلین
 • حفظ اسرار موکلین از نکات مهم این مجموعه حقوقی بوده که موجب حفظ آرامش و اطمینان موکل می‌گردد
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل‌های سابق بوده که این امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • مسلط بودن بر قوانین و مقررات روز کشور و جدیدترین رویه‌های قضایی و آرا وحدت رویه

شعار مجموعه حقوقی آقای خلیفه این است که :

 • یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت

اگر هزینه مشاوره را نپردازید باید منتظر صورتحساب اشتباهات خود باشید

جهت ارائه مشاوره یا اعطای وکالت به آقای غلامحسین خلیفه می‌توانید از طریق زیر با ایشان در ارتباط باشید

شماره تماس :

09178002693

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران ، نبش خیابان جهان آرا ، ساختمان یلدا ، طبقه چهارم واحد سه

اینستاگرام : khalifeh_lawyer

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود. آقای اسکندری سال ها است که به وکالت مشغول هستند و در طی این سالیان تجارب ارزنده ای را کسب نموده اند که در نتیجه آن موفقیت های چشم گیری به دست آورده اند.

تخصص و مهارت :

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر : شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836

خانم سمیه افراسیابی

افسانه راستی

سمیه افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با سابقه شانزده سال کار مفید.

وکالت در دعاوی حقوقی ( پرونده های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی در ، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، و . ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده های قتل، آدم ربایی، روابط نامشروع، تجاوز به عنف ،کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی،طلاق از جانب زوج یا زوجه ، حضانت، مهریه، نفقه و سایر امور خانوادگی)

وکالت در اخذ دیه از بیمه و صندوق تامین خسارت های بدنی رو میپذیرند در لایحه نویسی تبحر دار دارند. پیگیری پرونده ها در اولیت کاری هستند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی خانواده

آدرس: بلوار مدرس فلکه گل سرخ بلوار شیرودی روبه رو دادگاه کیفری قدوسی ساختمان ماهان ( قنادی دلسا) طبقه اول واحد یک دفتر وکالت افراسیابی

شماره تماس:

09027003205

09177903205

مهدی سمیعی

مهدی سمیعی

مهدی سمیعی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی سابق دانشکده it، دارای 20 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت می‌باشد که در این مدت وکالت خویش توانسته با مهارت در وکالت و فن بیان شیوا و رسا، خود را در بین وکلای خوب شیراز قرار دهد. وی موفق به کسب رتبه اول دانشکده حقوق در ورودی سال 1375 شیراز گردیده است.

ایشان دارای سابقه مشاوره حقوقی شهرداری می‌باشد و با توجه به تجارب گرانقدر تمامی تلاش خود را در احقاق حق موکل انجام داده و در زمینه محاسبه حق الوکاله نیز نهایت انصاف را دارد.

وکیل مهدی سمیعی در کلیه دعاوی حقوقی (خلع ید، الزام به انتقال سند، سرقفلی، مطالبه وجه چک، سفته، اثبات مالکیت و … )؛ دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، زنا به عنف، مواد مخدر و …)؛ دعاوی خانواده (انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، اجرت المثل،مطالبه نفقه،..)قبول وکالت مینماید.

قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی ،کیفری وخانوادگی

برای اعطای وکالت به مهدی سمیعی یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

آدرس دفتر: خیابان ملاصدرا خیابان معدل غربی بعد از کوچه ۹ ساختمان پلاک ۲۰۸ طبقه همکف واحد یک

شماره تماس: 09173049403

خانم راحله کیانی

راحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی خانواده می باشند و پرونده های متعدد زیادی را در این زمینه به موفقیت رسانده اند و با توجه به تجربه و مهارت بالایی که در امر وکالت دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شیراز شناخته می شوند. ایشان زوجین بسیاری را با مشاوره های خود به آشتی تشویق نموده اند و به همین دلیل مورد اعتماد مردم قرار دارند. خانم کیانی دارنده وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس هستند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09171047077

آقای بهمن هاشمی

بهمن هاشمی

بهمن هاشمی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز با ۱۴ سال سابقه وکالت، نماینده حقوقی شرکت های متعدد و نهادهای عمومی ، متبحر در امور حقوق و کیفری و دعاوی مربوط به خانواده و ملکی می باشد.

از مهمترین هدف های موسسه حقوقی بهمن هاشمی رضایت کامل موکل می باشد، که در گرو پیگیری ، فعالیت ، مطالعه ، بحث گروهی و شور در زمینه حل مسائل حقوقی می باشد.

همه روزه 9 تا 18

تخصص و مهارت:

 • وکیل طلاق
 • قانون مالیات
 • وکیل ملکی
 • وکیل خانواده
 • وکیل کیفری
 • وکیل حقوق
 • وکیل شخصی
 • وکیل پایه یک دادگستری

آدرس: شیراز _ چهارراه سینما سعدی، ساختمان افشار، طبقه ۲، واحد۳، دفتر وکالت اقای بهمن هاشمی

شماره تماس:

۰۹۱۷۳۰۵۷۱۱۴

۰۷۱۳۲۳۳۳۲۱۷

وب سایت: bahman-hashemi.ir

اشرف پورعمران

اشرف پورعمران بهترین وکیل زن در شیراز

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند. ایشان مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز هستند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

 • انوع پرونده های کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع
 • انواع دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل
 • انواع دعاوی حقوقی: ازجمله، چک وسفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
 • انواع دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اشرف پورعمران از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۸۴۳۵۰

رقیه قائدی

رقیه قائدی

خانم قائدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی و دارای 9 سال سابقه تخصصی در حرفه وکالت می باشند. ایشان در سال های وکالت موفق شده اند تا دعاوی مختلفی را بررسی کنند و تخصص های لازم را در این زمینه به دست آورند. از فعالیت های ایشان می توان به وکالت در چند بانک دولتی و خصوصی، وکالت در موسسه های تجاری و مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شهر شیراز اشاره کنیم.

تخصص و مهارت:

 • پرونده های حقوقی ،کیفری ،ملکی ،خانواده

آدرس دفتر: پاسداران خیابان کلاهدوز انتهای کوچه 6ساختمان طاحونه طبقه اول واحد2

شماره تماس: 09173228495

افسانه راستی

افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، با شماره پروانه 34260، عضو کانون وکلای استان فارس، با سابقه وکالت 12 ساله، یکی از کارکشته ترین وکلا در زمینه طلاق توافقی می‌باشد. دعاوی امور خانواده، یکی از مهمترین امور مراجعه به محاکم قضایی است و این دعاوی بیشتر بین زوجین مطرح می شود. از جمله دعاوی خانواده می توان به انواع طلاق‌ها ( طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافقی)، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل و … اشاره کرد.

خانم راستی با توجه به سابقه وکالتشان، همچنین موفقیت و تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانواده به‌خصوص طلاق توافقی، یکی از متبحرترین وکلای طلاق توافقی در شیراز می‌باشد. زوجینی که در صدد جدایی هستند برای جلوگیری از بروز اختلافات و مشکلات بیشتر، تسهیل در روند پرونده و رسیدن هر یک از طرفین به حق و حقوق قانونی خود، بهتر است از تجربه یک وکیل طلاق توافقی بهره ببرند. چه کسی بهتر از خانم وکیل افسانه راستی، که با بیش از 10 سال سابقه، بدون شک یکی از بهترین وکیل های شیراز می باشد.

ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30

آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

برای اعطای وکالت به افسانه راستی وکیل زن متبحر شیراز، می‌توانید از طریق روش‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09173083407

سرکار خانم سپیده غلامی

سرکار خانم سپیده غلامی

سرکار خانم سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی با بیش از ۹ سال سابقه وکالت، که تخصص ایشان دعاوی امور ملکی و شهرداری میباشد و همچنین آماده برای ارائه خدمات در:

پرونده های حقوقی: از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند رسمی ملک،ابطال سند مالکیت معارض،مشارکت در ساخت،خلع ید، مطالبه وجه، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه و سرقفلی، الزام به انجام تعهدات قراردادی و…

دعاوی مالیاتی: مالیات بر ارث ، هیئت حل اختلاف مالیاتی،هیئت حل اختلاف مالیاتی تجدیدنظر، شورای عالی مالیاتی،هیئت۲۵۱ مکرر

امور ثبتی: افراز ،اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا ودعاوی ملکی ثبتی

شهرداری: دعاوی مربوط به کمیسیون های شهرداری و سایر

دعاوی قابل طرح در _ دیوان عدالت اداری

خانواده: از جمله طلاق به درخواست زوجه یا زوج، مهریه، اجرت المثل، نفقه، حضانت فرزند، ملاقات فرزند و….

کیفری: از جمله کلاهبرداری، خیانت در امانت،فروش مال غیر، تخریب، سرقت،مزاحمت و تهدید و توهین، تجاوز به عنف، ضرب و جرح،مشروبات الکلی و …

دیگر خدمات وکالتی ایشان: تنظیم دادخواست، شکوائیه، لوایح، قراردادهای خصوصی، قرارداد فرانچایز،صلح نامه و سایر قراردادها می باشد‌.

سرکار خانم غلامی با مشاوره تلفنی و حضوری و  ارائه راه حل به مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب، آنها را در مسیر پرونده همراهی می کنند.

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، بعد از کوچه ۳۳، ساختمان ۳۸، طبقه دوم، واحد ۵
(مراجعه با هماهنگی قبلی)

برای اعطای وکالت می توانید از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۰۱۲۷۲۳

حق الوکاله وکیل شیراز بر اساس چه اصولی است؟

وکیل در قبال انجام وکالت خود مبلغی را به عنوان حق الوکاله دریافت خواهد کرد. میزان این هزینه به موارد مختلفی بستگی دارد که از جمله آن تعرفه ای است که هر ساله توسط کانون وکلا تعیین می شود. در حالت کلی، اساس تعیین حق الوکاله توافق و توراضی طرفین قرارداد یعنی وکیل و موکل است. در واقع وکیل دست مزدی را دریافت می کند که هم برای خود او و هم برای موکلش قابل قبول و راضی کننده باشد.

از مواردی که بر این توافق موثر است می توان به نوع پرونده و دشواری آن اشاره نمود. برخی پرونده ها بسیار پیچیده هستند و در واقع مجموعه ای از موضوعات و مسائل مختلف می باشند. به همین دلیل، یک وکیل برای حل و فصل چنین پرونده هایی باید در زمینه های مختلف دانش و تجربه داشته باشد، همین موضوع سبب بالاتر بودن حق الوکاله وکلای این پرونده ها می باشد.

تخصص و تبحر یک وکیل هم از دیگر عواملی است که بر هزینه وکیل تاثیر می گذارد. مشخصا هر وکیل تجربه و شهرت بیشتری داشته باشد، احتمال موفقیت بیشتری هم دارد و به دنبال آن دست مزد بالاتری هم از موکل خود دریافت می کند. موضوع پرونده هم در حق الوکاله وکیل موثر است، پرونده های مالی معمولا هزینه بر تر می باشند. دعاوی حوزه خانواده نیز جزو پرونده های کم هزینه هستند.

وظایف بهترین وکیل در شیراز

بهترین زمان مراجعه به وکیل شیراز

برای کسب نتیجه مطلوب از پرونده های قضایی، زمان مراجعه به وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. البته بهترین حالت کمک گرفتن از وکیل در هنگام اقدام به هر گونه معامله و امور اداری و قانونی است. در صورتی که قبل از هر گونه اقدامی، مشاوره های لازم را دریافت نموده و اصول و قواعد لازم را رعایت نماییم، کلیه امور به شکل قانونی انجام شده و از ایجاد مشکلات آتی جلوگیری می شود. لازم است که در هر کاری قرارداد تنظیم شده و تمام امورات ضروری در آن ها قید شود. همچنین لازم است برای عدم انجام وظایف، ضمانت های اجرایی در نظر گرفته شود.

بهترین زمان لازم برای مراجعه به وکیل، قبل از اقدام برای طرح دادخواست و شکوائیه است. در این شرایط وکیل با بررسی پرونده، احتمال موفقیت شما را تخمین می زند. طی این شرایط، اگر احتمال پیروزی شما کم باشد؛ از طرح دادخواست و هدر رفتن زمان و هزینه شما جلوگیری می شود. در صورتی که تصمیم گرفته شود پرونده پیگیری شود، وکیل در ابتدا به طور کامل در جریان پرونده قرار دارد. به دلیل این که خود او از ابتدا در جریان پرونده قرار دارد به بهترین شکل می تواند عمل نماید. اما اگر در اواسط مسیر پرونده به وکیل مراجعه شود، این مزیت ها را نخواهد داشت.

وظایف بهترین وکیل شیراز

بهترین وکیل شیراز با توجه به شاخه تخصصی که در آن فعالیت می کند دارای وظایفی به قرار ذیل است:

 • حاضر شدن در زمان مقرر در دادگاه به عنوان نماینده قانونی موکل و دفاع از وی براساس قانون
 • بهترین وکیل شیراز پیگیری تمامی اموری که در وکالت نامه قید شده است.
 • تهیه و تنظیم پیش نویس و نامه های مورد نیاز برای قرارگیری در پرونده
 • پیگیری و جمع آوری مدارک و مستندات مورد نیاز پرونده برای ارائه به دادگاه در دفاع از موکل
 • حاضر شدن در تمامی جلسات مورد نیاز برای بررسی پرونده و ارائه دلایل و مدارک لازم به نفع موکل
 • بهترین وکیل خانواده در شیراز باید بر اساس دانش و علم قضایی که از آن برخوردار است؛ نتایج را تحلیل نماید

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل و وکالت در اختیار شما قرار دهیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل شیراز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. اگر به هر گونه مشاوره حقوقی برای حل مسائل و مشکلات خود نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

  آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی وکالت می گیرد؟‌

 خیر وکلا شماره قرارداد محصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت وکالت در پرونده های دادگستری را ندارند.

آیا وکیل دادگستری میتواند در دو شهر دفتر وکالت داشته باشد؟

وکیل دادگستری صرفا حق دارد در شهری که پروانه فعالیت آن صادر گردیده دفتر وکالت داشته و تابلو وکالت نصب نماید .

از نظر قانون چه افرادی حق دارند تقاضای نسب دهند؟

افرادی که رابطه نسبی مانند پدر و مادر و خواهر و برادری و فرزندی باهم دارند.

4.6/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا