وکیل

10 تا از بهترین وکیل شیراز⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل شیراز را به شما معرفی کنیم دعوت می کنم با ما همراه باشید. یکی از مشکلاتی که ممکن است در برهه های زمانی مختلف گریبانگیر زندگی افراد جامعه شود موارد حقوقی است که برای حل آن ها بایستی از مشاوره حقوقی بهره مند شوید لذا برای این منظور توصیه می کنیم حتما به بهترین وکیل مراجعه نمایید. انتخاب یک وکیل مناسب می تواند تاثیر بسزایی در رفع مشکل شما و جلوگیری از هرگونه خسارت وارده شود.

بهترین وکیل شیراز کیست؟

وکیل به معنای نماینده قانونی برای رسیدگی به هر موضوع و مشکل حقوقی می باشد که در این میان عقدی که میان فرد و بهترین وکیل شیراز برای انجام امور حقوقی تنظیم می شود وکالت نامیده می شود که براساس آن وکیل برای انجام امری نایب می گردد و به عنوان نماینده شخص طرف قرار دارد در دادگاه و مراجع قضایی شرکت کرده و با توجه به قوانین حقوقی که به آن تسلط و آشنایی کامل دارد به دفاع از او می پردازد.

بهترین وکیل در شیراز کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل شیراز

یک وکیل خوب در هر زمینه حقوقی که فعالیت می کند بایستی دارای ویژگی هایی به شرح ذیل باشد:

 • علاقه به شغل خود: بهترین وکیل خانواده در شیراز برای این که بتواند در حرفه خود موفق شده و به عنوان یکی از وکلای خوب در زمینه تخصصی مورد نظر شناخته شود قبل از هر چیز باید به شغل خود علاقه داشته باشد زیرا وکالت در زمره یکی از شغل های پرفشار و پراسترس قرار دارد لذا در صورتی که علاقه به آن وجود نداشته باشد به طور قطع نمی تواند در پیگیری امور قضایی موفق باشد.
 • مهارت های ارتباطی: یکی دیگر از ویژگی هایی که بهترین وکیل در تهران یا هر شهری باید از آن برخوردار باشد توانایی برقراری ارتباط با مخاطب پرونده و اعضای قضایی در دادگاه است. یک وکیل خوب باید در برقراری ارتباطات تلفنی و همچنین نوشتن مکاتبات رسمی نیز مهارت لازم را داشته باشد.
 • آشنایی با قانون: دانش حقوقی در تمامی زمینه ها اعم از کیفری، خانواده و… لازمه شغل وکالت است که البته  بهترین وکیل شیراز با توجه به حوزه تخصصی که در آن فعالیت می کند بایستی آشنایی کاملی با مفاد قانونی آن داشته و توانایی و مهارت لازم برای مستندسازی اسناد و شواهد را بر اساس قانون را کسب نموده باشد.
 • صبوری: مشکلات قانونی به نوبه خود می توانند بسیار خشن و پر از درگیری باشد لذا بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز بایستی صبوری لازم در موقعیت های دشوار و سخت را داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مهارت های مهم وکیل در شیراز

از مهم ترین مهارت های اصلی بهترین وکیل شیراز می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • کارگروهی: در تمامی شغل ها افراد متخصص باید از مهارت کافی برای کار گروهی نیز برخوردار باشند و این امر تنها مختص به وکالت نمی باشد. بهترین وکیل شیراز باید از مهارت و توانایی لازم در گوش دادن به سخنان دیگران و نظرات آن ها را داشته و از این طریق می تواند در مسیر خود پیشرفت چشمگیری داشته باشد.
 • ابتکار و استقلال: همانطور که کارگروهی یکی از دلایل موفقیت در وکالت محسوب می شود برخورداری از ویژگی ابتکار و استقلال نیز یکی دیگر از مهارت های وکیل به شمار می آید. در حقیقت بهترین وکیل شیراز باید راه حل های مختلفی برای پیگیری و رسیدگی به نتیجه مطلوب در پرونده را داشته باشد و تنها به نظر دیگران اکتفا نکند. در واقتع ابتکار عمل به معنای تشخیص درست در زمان و توانایی در انجام است.
 • مهارت ارتباطی مکتوب: بسیاری از اموری که وکیل برای پیگیری و رسیدگی به دعاوی مختلف انجام می دهد به صورت مکتوب می باشد. به عنوان مثال تهیه اسناد و نگارش نامه برای مراجعه کنندگان را می توان بخشی از موارد مهم در انعقاد یک قرارداد دانست. توجه داشته باشید که هر گونه اشتباه در نگارش می تواند نشان ضعف در کار وکیل باشد لذا وکلای حرفه ای بایستی دارای سبک نوشتاری روان و دقیقی باشند.
 • کار تحت فشار: حرفه وکالت به مهارت و تجربه بالایی نیاز دارد و وکیل ممکن است به یک باره با حجم زیادی از کارها مواجه شود که بایستی در این زمینه مهارت کافی داشته و با حفظ آرامش و تمرکز خود برنامه ریزی لازم را برای انجام تمام امور خود داشته باشد.
 • توجه به جزئیات: وکلا اغلب با اسناد مختلفی سر و کار دارند که برخی از آن ها نامشخص بوده و وکیل باید توانایی شناسایی اطلاعات کلیدی را داشته باشد و یا در مواردی باید شواهدی را برای اثبات پرونده ارائه دهد. لذا توجه به جزئیات را می توان یکی از مهم ترین مهارت های وکیل به شمار آورد.
 • مهارت قضاوت: یک وکیل حرفه ای با توجه به تسلطی که بر قوانین و تجربه ای که در حوزه وکالت کسب نموده باید بتواند قبل از این که پرونده توسط قاضی قضاوت شود و حکم صادر گردد خود قضاوت کند و نتیجه پرونده را تشخیص دهد. در واقع بهترین وکیل شیراز باید همانند یک قاضی پرونده را مورد بررسی قرار دهد و به این نکته توجه کند که پرونده برای رسیدن به نتیجه مطلوب به چه مدارک و اسنادی نیاز دارد.
 • مهارت تحلیل: برخورداری از ذهنیت تحلیل گر یکی از مهمترین واجبات وکیل می باشد. در واقع یک وکیل حرفه ای با استفاده از این مهارت می تواند شانس موفقیت در پرونده را که به او واگذار شده افزایش دهد. ذکر این نکته نیز لازم است که هر وکیلی روش تحلیل منحصر به خود را دارند.

10 تا از بهترین وکیل شیراز را بشناسید!

آقای غلام حسین خلیفه

 آقای غلامحسین خلیفه

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی هستند . ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی ، تصادفات ، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و … را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند . آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی ، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس ، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند . آقای غلام حسین خلیفه ، به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند .

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران ، نبش خیابان جهان آرا ، ساختمان یلدا ، طبقه چهارم واحد سه

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه ، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با مدیر دفتر ایشان در تماس باشید

شماره تماس :

09178002693

اینستاگرام: khalifeh_lawyer

خانم سمیه افراسیابی

افسانه راستی

سمیه افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با سابقه شانزده سال کار مفید.

وکالت در دعاوی حقوقی ( پرونده های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی در ، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، و . ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده های قتل، آدم ربایی، روابط نامشروع، تجاوز به عنف ،کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی،طلاق از جانب زوج یا زوجه ، حضانت، مهریه، نفقه و سایر امور خانوادگی)

وکالت در اخذ دیه از بیمه و صندوق تامین خسارت های بدنی رو میپذیرند در لایحه نویسی تبحر دار دارند. پیگیری پرونده ها در اولیت کاری هستند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی خانواده

آدرس: بلوار مدرس فلکه گل سرخ بلوار شیرودی روبه رو دادگاه کیفری قدوسی ساختمان ماهان ( قنادی دلسا) طبقه اول واحد یک دفتر وکالت افراسیابی

شماره تماس:

09027003205

09177903205

هوشنگ خضری

هوشنگ خضری

هوشنگ خضری وکیل پایه یک دادگستری و عضوکانون وکلای دادگستری استان فارس می باشند که در زمینه های مختلف دعاوی حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به عنوان یکی از بهترین وکیل شیراز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، چهارراه والفجر، ابتدای ایمان جنوبی

شماره تماس: 07138427518 – 09177722017

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی وکیل پایه یک دادگستری می باشند که در زمینه های مختلف حقوقی مشاوره و خدمات حقوقی ارائه می دهند و به عنوان یکی از بهترین وکیل شیراز شناخته شده می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • بیش از 5 سال سابقه وکالت

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

شماره تماس: 09172220205

سحر ایزدی

سحر ایزدی

سحر ایزدی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشند که در زمینه دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری خدمات ارائه می دهند و علاوه برای این در موارد دیگری مانند مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم قرارداد نیز فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل شیراز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاوره حقوقی

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، بلوار زرهی

شماره تماس: 09171249610

سید محسن ظریف

سید محسن ظریف کارفرد

سید محسن ظریف کارفرد وکیل پایه یک دادگستری در دعاوی مختلف کیفری، خانواده و غیره فعالیت دارند و با توجه به سابقه طولانی ایشان در حوزه وکالت در زمره یکی از بهترین وکلای شیراز قرار گرفته اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری فارس
 • مشاوره حقوقی

آدرس: شیراز، بلوار مطهری، نبش کوچه پانزدهم، طبقه اول

شماره تماس: 09171179526

نگین پورغلام

نگین پورغلام

نگین پورغلام وکیل پایه یک دادگستری می باشند که با توجه به مدت زمان اندکی که به این حرفه وارد شده اند اما با دانش و مهارتی که در این زمینه دارند توانسته اند کارنامه وکالتی درخشانی را برای خود تنظیم نمایند ایشان در زمان مشاوه با موکل خود قبل از عقد قرارداد وکالت، براساس مدارک و مستنداتی که موکل در اختیار او قرار می دهد نتیجه احتمالی را به او اعلام کرده و راهکارهای مناسب را برای تصمیم گیری بهتر به وی ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 4 سال تجربه وکالتی
 • تسلط بر امور و مذاکرات قراردادها
 • کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسوال الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15

شماره تماس: 09171194651

ولی محمدی

ولی محمدی

ولی محمدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشند که در حوزه های وکالتی مختلفی نظیر ملکی، حقوقی، کیفری و غیر فعالیت دارند و خدمات مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس
 • مشاوره حقوقی

آدرس: شیراز، فلکه گاز، ساختمان امین، طبقه همکف، واحد شانزدهم

شماره تماس: 09178778276

اسماعیل ساربانی

اسماعیل ساربانی

اسماعیل ساربانی وکیل پایه یک دادگستری می باشند که با توجه به سابقه بالایی که در حوزه های مختلف وکالتی دارند به عنوان مشاور و وکیل در موسسات و سازمان های معتبر نیز فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل شیراز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار در زمینه وکالت
 • دکتری حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی

آدرس: شیراز، سی متری سینما سعدی، خیابان ذوالانوار شرقی، روبروی کوچه شانزدهم، ساختمان آوا، طبقه دوم، واحد سوم

شماره تماس: 09170405782

وظایف بهترین وکیل در شیراز

بهترین وکیل شیراز با توجه به شاخه تخصصی که در آن فعالیت می کند دارای وظایفی به قرار ذیل است:

 • حاضر شدن در زمان مقرر در دادگاه به عنوان نماینده قانونی موکل و دفاع از وی براساس قانون
 • بهترین وکیل طلاق در شیراز پیگیری تمامی اموری که در وکالت نامه قید شده است.
 • تهیه و تنظیم پیش نویس و نامه های مورد نیاز برای قرارگیری در پرونده
 • پیگیری و جمع آوری مدارک و مستندات مورد نیاز پرونده برای ارائه به دادگاه در دفاع از موکل
 • حاضر شدن در تمامی جلسات مورد نیاز برای بررسی پرونده و ارائه دلایل و مدارک لازم به نفع موکل
 • ارائه مشاوره حقوقی به موکل و ذی نفعان
 • بهترین وکیل خانواده در شیراز باید بر اساس دانش و علم قضایی که از آن برخوردار است؛ نتایج را تحلیل نماید.
وظایف بهترین وکیل در شیراز

مزایای بهره مندی از وکیل برای حل پرونده های مختلف

بهترین وکیل شیراز با ارائه مشاوره حقوقی برای حل پرونده های مختلف در دادگاه می تواند تا حد زیادی تاثیرگذار باشد و متقاضیان از این طریق می توانند به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند. در برخی پرونده های قضایی که فرد مقصر شناخته می شود و مجازات های مانند حبس در مدت زمان معین، حبس ابد، جریمه و… برای آن ها تعیین می شود در صورت مشورت با وکلای حرفه ای می تواند مجازات تعیین شده را تا حد امکان کاهش دهند. برخلاف تصور برخی افراد که مشاوره با وکیل از نظر مالی نمی تواند مقرون به صرفه باشد افراد می توانند برای جلوگیری از خسارت های مالی جبران ناپذیر از مشاوره بهترین وکیل شیراز استفاده کنند.

مزایای بهره مندی از وکیل برای حل پرونده های مختلف

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل و وکالت در اختیار شما قرار دهیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل شیراز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که هر گونه به هر گونه مشاوره حقوقی برای حل مسائل و مشکلات خود نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

  آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی وکالت می گیرد ؟‌

 خیر وکلا شماره قرارداد محصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت وکالت در پرونده های دادگستری را ندارند.

آیا وکیل دادگستری میتواند در دو شهر دفتر وکالت داشته باشد ؟

وکیل دادگستری صرفا حق دارد در شهری که پروانه فعالیت آن صادر گردیده دفتر وکالت داشته و تابلو وکالت نصب نماید .

از نظر قانون چه افرادی حق دارند تقاضای نسب دهند؟

افرادی که رابطه نسبی مانند پدر و مادر و خواهر و برادری و فرزندی باهم دارند.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا