وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در قزوین ⭐【سال 1403】⚖️

هر فردی ممکن است در زندگی مشترک خود با مشکلاتی رو به رو شود و تصمیم به جدایی بگیرد. برای اخذ تصمیم درست و پیگیری اصولی پرونده، بهتر است یک وکیل خبره در زمینه طلاق به چنین فردی کمک نماید. اما برای یافتن این وکیل باید ویژگی های بهترین وکیل طلاق در قزوین را شناخت و همچنین از حق الوکاله بهترین وکیل این حوزه آگاه بود. در این شرایط می توان یک انتخاب درست و منطقی داشت، برای کسب این اطلاعات تا انتهای این مقاله از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق

اگر فردی قصد داشته باشد وکالت پرونده طلاق خود را به یک وکیل بسپارد باید وکیلی خبره را انتخاب نماید. وکیلی که با تجربه و مسلط باشد می تواند به احقاق حق موکل خود کمک کند. یکی از ویژگی های وکیل طلاق تسلط بر قوانین این حوزه و داشتن سابقه وکالت پرونده های طلاق است. بهترین وکیل طلاق در قزوین با استناد به قوانین سعی می کند زوجین را از نتایج قانونی پرونده خود مطلع سازد.

بهترین وکیل خانواده در قزوین نسبت به قوانین روز و تغییرات آن ها آگاه است و با مطالعه، اطلاعات خود را به روز نگه می دارد. چنین وکیلی بسیار صادق است و صادقانه مسائل مربوط به پرونده را با موکل خود در میان می گذارد. وکیلی که با عنوان بهترین در حوزه طلاق شناخته می شود، توانایی برقراری روابط مفید و موثر با موکلین خود را خواهد داشت. وی از این طریق اعتماد موکلین را نیز به دست می آورد.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در قزوین

حیطه اختیارات بهترین وکیل طلاق

هر وکیلی برای به نتیجه رساندن پرونده باید اختیارات مورد نیاز را داشته باشد تا بتواند اقدامات لازم را انجام دهد. حدود این اختیارات توسط موکل تعیین می شود، اما نیاز است وکیل اختیارات مورد نیاز خود را مطرح نماید. در واقع وکیل تنها در محدوده ای که به وی اجازه داده شده است، می تواند فعالیت نماید. در صورتی که برخی از اقدامات در حیطه اختیارات وکیل نباشد، برای انجام آن ها باید از موکل اجازه بگیرد.

می توان گفت در پرونده های طلاق هم مانند سایر پرونده ها، وکیل باید اختیار حضور در جلسات دادگاه، دسترسی به پرونده و جزئیات آن را داشته باشد. در برخی از موارد، زوجین حتی برای حضور در دفترخانه ازدواج نیز حضور نمی یابند. در چنین شرایطی باید به وکیل اختیار داده شود که انجام این امور را هم بر عهده بگیرد. بهترین وکیل طلاق در قزوین می بایست اجازه تحقبق و بررسی در خصوص پرونده را نیز داشته باشد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در قزوین را بشناسید!

نگار نویسنده

نگار نویسنده

نگار نویسنده وکیل پایه یک دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از یکی از بهترین دانشگاه های تهران میباشند.
وی از رتبه های برتر آزمون اختبار وکالت بوده ومولف یک جلد کتاب با عنوان ماهیت و مقررات بازخرید سهام در ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند که مورد تایید بالاترین مدارج علمی قرار گرفته.
ایشان همچنین عضو کمیسیون پژوهش مرکز وکلای قوه قضائیه می‌باشند.
وی در خانواده ای خوش نام و حقوقی متولد شده که دو عضو دیگر از خانواده ایشان از وکلای به نام و باسابقه در تهران و قزوین می‌باشند ،که همین امر باعث شده ذاتا استعداد فوق العاده ای در فن بیان و شجاعت در دفاع را دارا باشند و موکلین با اعتمادبیشتری با ایشان همکاری کنند.
در سنوات اخیر سوابق درخشان در پرونده های متعدد حقوقی و کیفری دارند،که همین امر سبب شده ، ایشان از نظر و نگاه کاربران یکی از چهره های برجسته و شاخص حوزه وکالت قلمداد شود.
دفتر وکالت تحت مدیریت نامبرده با تیمی مجرب در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری و ثبتی و ملکی و خانواده ، فعالیت دارند که هر یک از اعضای تیم ، در زمینه های فوق الذکر بصورت تخصصی به همشهریان عزیز خدمات حقوقی ارائه می نمایند.

از جمله پرونده هایی که میتوانید به دفتر وکالت نگار نویسنده بسپارید عبارت اند از:

 • دعاوی :کیفری ،کلاهبرداری فروش مال ،غیر تصرف عدوانی خیانت در امانت تحصیل مال نامشروع و ….
 • . دعاوی ملکی الزام به تنظیم سند رسمی املاک و اراضی ،سرقفلی خلع ید زمین ،شهری روابط موجر و مستاجر، رفع تصرف، اثبات مالکیت اراضی ملی حق کسب و پیشه و تجارت افراز و تفکیک و …
 • دعاوی خانواده مهریه، طلاق، انحصار وراثت، تقسیم ترکه
 • دعاوی مشارکت در ساخت
 • ابطال قراردادو آرای داوری

آدرس: قزوین،فردوسی جنوبی،نبش کوچه اخوان نوری فرد،طبقه دوم

اطلاعات تماس با سرکار خانم نگار نویسنده وکیل پایه یک دادگستری : ۰۹۱۲۰۵۵۴۵۲۶

اینستاگرام: Vakil_negar_nevisandeh

فاطمه افلاطونی

فاطمه افلاطونی

خانم افلاطونی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در قزوین مشغول ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی حقوق از دانشگاه بین المللی قزوین هستند. پروانه وکالت شماره 24831 صادره از مرکز وکلا قوه قضاییه متعلق به ایشان است. سرکار خانم فاطمه افلاطونی وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را می پذیرند اما در خصوص پرونده های خانواده، ارث و میراث، اعسار، دعاوی راهنمایی و رانندگی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی تخصص دارند. این وکیل زبده با کسب موفقیت های چشم گیر توانسته اند عنوان بهترین وکیل طلاق در قزوین را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف از جمله طلاق

آدرس: قزوین، سه راه خیام، ساختمان فرشته، طبقه 1، واحد 4

مهدی عبداللهی

مهدی عبداللهی

آقای مهدی عبداللهی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی هستند که سال ها است به عنوان وکیل در قزوین به وکالت می پردازند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک  به شماره 6566 از قوه قضاییه شده اند. جناب عبداللهی حدود 15 سال است که به صورت تخصصی وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفته اند و در بیشتر موارد موفق به کسب نتیجه دلخواه موکل شده اند. ایشان در دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه خسارت، اجراییات و موجر و مستاجر تسلط بیشتری بر قوانین  دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: قزوین، خیابان نوروزیان، بالاتر از بانک ملت، نبش حکمت 50، مجتمع رشد، طبقه 2، واحد 4

مرتضی اسدی

مرتضی اسدی

جناب آقای مرتضی اسدی از وکلای فعال در استان قزوین هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. آقای اسدی دارای تحصیلات کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد زنجان هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت در زمینه دعاوی مختلف کیفری و حقوقی را دارند اما در برخی بخش ها تسلط بیشتری بر قوانین دارند. وکیل اسدی با تکیه بر علم، دانش و مهارت خود پرونده های مختلف را وکالت نموده اند و در درصد بالایی از آن ها موفقیت چشم گیری را کسب کرده اند. ایشان لقب بهترین وکیل طلاق در قزوین را کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری تخصصی
 • ارائه مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش پرونده های خانواده، مهریه، طلاق و حضانت فرزندان

آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، ساختمان مروارید، طبقه سوم، واحد 10

معصومه ربیع زاده گیل

معصومه ربیع زاده گیل

خانم معصومه ربیع زاده گیل را می توان جزو وکلای توانمند قزوین قرار داد. ایشان پس از پایان تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده و به انجام وکالت مشغول شدند. سابقه همکاری با بیمه سامان در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. خانم ربیع زاده حدود 6 سال فعالیت حقوقی انجام داده اند و در این سال ها تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکل بوده است، به همین دلیل توانسته اند اعتماد مردم را به دست آورند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط این وکیل منجر به حل و فصل بسیاری از اختلافات موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده مانند انواع طلاق
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی گوناگون
 • پذیرش پرونده های حوزه املاک از جمله اختلاف در مالکیت

آدرس: آبیک شهر خاکعلی، رو به روی دادگستری

زهرا سادات حاجی میر صادقی

زهرا سادات حاجی میرصادقی

سرکار خانم حاجی میر صادقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در قزوین می باشند. ایشان بیشتر از 5 سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و در این مدت هم وکالت تعداد قابل توجهی پرونده حقوقی و کیفری را پذیرفته اند. زهرا سادات حاجی میر صادقی کارشناس حقوق و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین هستند. ایشان به دلیل داشتن سابقه درخشان در میان مردم به عنوان بهترین وکیل طلاق در قزوین شناخته شده اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود اما به قوانین حقوقی حوزه خانواده مسلط تر بوده و آن ها را به صورت تخصصی پیگیری می نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم لوایح و قراردادها
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف
 • نوشتن دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: قزوین، میدان عدل، نبش وچه غیاث یزدی

کریم مجتبوی

کریم مجتبوی

از دیگر وکلای سرشناس استان قزوین می توان از جناب آقای کریم مجتبوی یاد کرد. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین دکترای این رشته می باشند. آقای مجتبوی حدود 7 سال در عرصه وکالت سابقه فعالیت دارند. ایشان با تکیه بر علم و دانش خود موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. اخلاق خوب، صداقت، تعهد، رازداری و انصاف از ویژگی های بارز ایشان است که سبب جلب اعتماد موکلین گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، طلاق، اجرت المثل و حضانت فرزندان
 • تخصص در پرونده های اسناد رسمی و تجاری، حدود، مطالبه وجه و چک

آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه شهید حافظی، ساختمان کاج، واحد 10

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در قزوین

طلاق دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک از آن ها فرآیند خاص خود را دارند. در نتیجه هزینه ای که وکیل به عنوان دست مزد دریافت می کند نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال طلاق توافقی نوعی از طلاق است که زوجین نسبت به تمام امور توافق نموده اند، بنابراین مراحل صدور حکم ساده تر خواهد بود. در چنین شرایطی هزینه وکیل نیز کمتر می باشد.

اما تخصص، مهارت و سابقه وکیل هم جزو مواردی است که در تعیین حق الوکاله موثر است. معمولا میزان مهریه از مواردی است که بر حق الزحمه وکیل تاثیر گذار می باشد و به صورت درصدی از میزان مهریه خواهد بود. هزینه وکیل به شهر محل طلاق نیز بستگی دارد، هزینه شهرها بر میزان دست مزد وکلا موثر می باشد. در نهایت مجموعه این عوامل منجر به توافق میان وکیل و موکل می گردد.

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در قزوین

پرداخت هزینه های طلاق به عهده چه کسی است؟

ممکن است برای برخی افراد این سوال مطرح شود که هزینه های طلاق را چه کسی باید بپردازد. این مورد نیز بستگی به توافق زوجین خواهد داشت. در طلاق توافقی که پرداخت هزینه های طلاق نیز مانند سایر موضوعات مورد توافق قرار می گیرد. در طلاق از طرف زن و یا مرد هم ممکن است توافقی در این زمینه صورت گرفته باشد.

اما به طور معمول هزینه پیگیری پرونده، به عهده فردی است که دادخواست را مطرح کرده است. اگر درخواست طلاق از طرف مرد باشد، قانونا هزینه های این فرآیند هم به عهده خود او می باشد. اگر زن درخواست طلاق داده باشد نیز خود او مسئول پرداخت هزینه ها است.

کلام آخر

وکیل طلاق باید در این حوزه دارای سواد حقوقی و تجربیات بالا باشد تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع نماید. بهترین وکیل طلاق در قزوین صادق و وفادار است و تنها به اقداماتی که در حیطه اختیارات اوست، می پردازد. این اختیارات باید به گونه ای باشد که برای وکیل محدودیتی ایجاد ننماید. حق الزحمه وکیل به مواردی همچون سابقه وکیل، نوع طلاق، شهر مورد نظر و سایر موارد بستگی دارد. پرداخت هزینه های طلاق به عهده فردی است که این درخواست را مطرح نموده، مگر در شرایطی که طلاق توافقی باشد و یا در خصوص پرداخت هزینه ها توافقی شده باشد. مجموعه وکیل چی در تلاش است مقالات مفید و کاربردی را برای شما خوانندگان گرامی تهیه نماید. از این که به جمع همراهان ما اضافه شده اید از شما سپاسگزاریم. شما عزیزان می توانید نظرات ارزنده خود را برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا