وکیل

10 تا از بهترین وکیل تعزیرات در تهران❤️【سال1403】✅️

شهر تهران پر جمعیت ترین شهر کشور است و به همین دلیل هم بیشتر در معرض ایجاد مشکلات خصوصا مسائل حقوقی قرار دارد. یکی از پرونده های مطروحه در دادگاه های سراسر کشور و شهر تهران، دعاوی اقتصادی در حوزه تعزیرات است. این حوزه دارای طیف گسترده ای از اختلافات است که به شکایت منجر گردیده است. با توجه به پیچیدگی های این دعاوی ممکن است پیگیری این موضوع از طرف خود فرد به نتیجه نرسد. توصیه می شود در این شرایط به یک وکیل خوب و با تجربه در حوزه تعزیرات مراجعه شود و به وی وکالت برای پیگیری پرونده داده شود. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل تعزیرات در تهران را معرفی می نماییم، پس لطفا با ما همراه باشید. 

تعزیرات چیست؟ 

تعزیرات به معنی تخلقات اقتصادی و صنفی است که ممکن است در صنف های مختلف اتفاق بیفتد. تخلفاتی مانند گران فروشی، کم فروشی، احتکار، درج نکردن قیمت کالاها، صادر نکردن فاکتور و یا صدور فاکتور غیر واقعی، اجرا نکردن ضوابط قیمت گذاری و توزیع و بسیاری از موارد دیگر در دسته تخلفات تعزیراتی قرار دارند.  

نداشتن پروانه کسب در صنف های مختلف، عدم دریافت پروانه بهره برداری برای واحدهای تولیدی، فروش ارزی، فروش اجباری کالاهای همراه و برخی دیگر از تخلفات هم از جمله مواردی است که در حیطه صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی می باشد.  

می توان گفت این سازمان یک مجموعه دولتی است که به صورت اختصاصی به تخلفات اقتصادی، صنفی و بهداشتی رسیدگی می نماید. سازمان تعزیرات زیر نظر وزارت دادگستری فعالیت می کند و رئیس این سازمان در واقع معاون وزارت دادگستری می باشد. سازمان تعزیرات شامل شعب بدوی، تجدید نظر، شعبه عالی و تجدید نظر ویژه قاچاق کالا و ارز می باشد که وظیفه دارند به شکایات مردم و یا گزارشات تخلفات از طرف اشخاص حقیقی و حقوقی رسیدگی نمایند. 

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:خانواده،حقوقی، ثبتی، کیفری، ملکی
📝خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت:90%موفقیت پرونده ها
💰هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

وکیل تعزیرات چگونه است؟

وکیل تعزیرات هم مانند سایر وکلا برای به عهده گرفتن وکالت افراد در مراجع قضایی باید دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت باشد. برای به دست آوردن نتایج مطلوب از پرونده های تعزیرات، وکیل باید به اطلاعات حقوقی و قوانین اقتصادی و صنفی تسلط کامل داشته باشد. لازم است این وکیل در خصوص پرونده های تعزیراتی و دعاوی مشابه دارای تجربه باشد تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع نماید.

بهترین وکیل تعزیرات در تهران به دلیل آشنایی با روند بررسی این پرونده ها، بررسی آن ها را در کمترین مدت زمان به انجام می رساند. سرعت عمل وکلا و به خصوص وکیل حوزه تعزیرات از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا هر اقدامی باید به موقع و در زمان مشخص انجام شود تا منجر به کسب نتیجه دلخواه گردد. از طرف دیگر، حساسیت های دعاوی تعزیرات سبب بیشتر شدن اهمیت این موارد می شود. 

برای ایجاد امنیت اقتصادی و جلوگیری از تخلفات در این حوزه، قانون گذار سخت گیری های ویژه ای را در بحث تعزیرات به کار گرفته است. در نتیجه بهترین وکیل در این حوزه هم باید فعال تر و حرفه ای تر باشد تا بتواند موکل خود را از گرفتار شدن در دام این مشکلات و مجازات های بعدی آن نجات دهد. 

10 تا از بهترین وکیل تعزیرات در تهران را بشناسید! 

آقای موسی الرضا میر

آقای موسی الرضا میر

وکیل جناب آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها جرایم مالی و اقتصادی را پیگیری می‌نماید.

ایشان با توجه به تخصص خاص خود در خصوص جرایم مالی و اقتصادی از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها اقتصادی را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در جرایم اقتصادی وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در سازمان تعزیرات
 • حکومتی(قاچاق کالا و ارز ، دعاوی رفع تعهد‌ ارزی ، دعاوی تعزیرات در امور پزشکی ، بهداشتی ، دارویی‌ و دعاوی گمرکی‌ )
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال‌ (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی ،پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز ، جرایم بانکی ، جرایم بیمه ، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی ، جرایم بورسی ، اخلال در نظام پولی و بانکی ، اخلال در نظام تولیدی کشور ، ربا و ربا خواری

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک

جهت اعطای وکالت به آقای موسی الرضا میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415

ابوالفضل مهرانفر

ابوالفظل مهرانفر

آقای ابوالفضل مهرانفر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 6 سال سابقه وکالت و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری (مواد مخدر و جرایم اقتصادی)، خانواده، ملکی و … هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای ابوالفضل مهرانفر، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02128638
تلفن همراه: 09127326110
آدرس دفتر: تهران ،میدان هروی ،ابتدای بلوار پناهی نیا پلاک174 واحد6

علی نیکجو

دکتر علی نیکجو بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه

آقای علی نیکجو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای 20 سال سابقه کار در حرفه وکالت، دوره دکترای حقوق بین الملل دارند و یکی از وکلای متخصص در زعفرانیه می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

 • متخصص در پرونده های حقوقی (ملکی و پولی بانکی و سرقفلی)
 • متخصص در پرونده های کیفری (جرایم اقتصادی و کلاهبرداری و قتل)
 • انجام کلیه خدمات امور حقوق داخلی و بین المللی
 • تنظیم قراردادهای تجاری و پیمانکاری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای علی نیکجو، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02191098920
تلفن همراه: 09123644247
آدرس دفتر: 
زعفرانیه، مقدس اردبیلی، اول خیابان شاد آور، برج شاداور، طبقه ۲، واحد۵

وب سایت: alinikjou.com

محمد حسین عندلیبی 

محمد حسین عندلیبی

از دیگر وکلای شناخته شده و معروف در تهران آقای عندلیبی هستند که دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 28550 از کانون وکلا هستند. جناب آقای عندلیبی حدود 5 سال است که در شغل وکالت فعالیت می کنند و بیش از 500 پرونده را مورد بررسی قرار داده اند. درصد قابل توجهی از این دعاوی که تحت وکالت ایشان بوده اند با پیروزی به پایان رسیده است. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار کارساز بوده و منجر به حل و فصل برخی از مشکلات مردم شده است. تعهد، مسئولیت پذیری و پشتکار از ویژگی های برجسته ایشان است.

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در پرونده های تعزیرات و جرایم بازدارنده 
 • وکالت پرونده های حقوق مالکیت فکری، شرکت های تجاری و استارتاپ ها 
 • پذیرش پرونده های دیات، داوری، بورس، اعسار، امور کارشناسی و اختلاف کارگر و کارفرما 

آدرس: تهران، خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، رو به روی خیابان قلندری، پلاک 446، ساختمان بی تا، طبقه سوم، واحد 304

مرضیه افتخاری 

مرضیه افتخاری

سرکار خانم مرضیه افتخاری یک وکیل با تجربه و فعال در دادگستری تهران هستند که دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق از دانشگاه تهران می باشند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 26376 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. خانم افتخاری در 5 سال وکالت خود  در زمینه های مختلف از جمله تعزیرات فعالیت کردند و به موفقیت های بسیاری هم دست یافتند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز هستند که پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود دارند.

تخصص و مهارت: 

 • دعاوی بازرگانی صادرات و واردات  
 • تخصص در دعاوی تعزیرات حکومتی و امور بین الملل  
 • اخذ دعاوی پزشکی، دیوان عدالت اداری و استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان 

آدرس: تهران، خیابان فاطمی، خیابان کارگر شمالی

مهدی مظفری 

مهدی مطفری

مهدی مظفری از وکلای توانمند دادگستری در تهران هستند که فعالیت ویژه ای در زمینه خدمات حقوقی دارند. ایشان بسیار متعهد، مسئولیت پذیر، منصف و تلاش گر هستند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم قرار دارند. آقای مظفری دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. ایشان به دلیل کسب موفقیت های بی شمار به عنوان بهترین وکیل تعزیرات در تهران شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، ملکی و ثبتی مختلف 

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از پل نیایش، نبش گلستان 2، پلاک 96، ساختمان گلستان، طبقه 4، واحد 10 

شیرین شاه منصوری 

شیرین شاه منصوری

خانم شاه منصوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان تهران هستند که دارای پروانه وکالت شماره 633 می باشند. سرکار خانم شیرین شاه منصوری با 7 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی ملکی، ارث، طلاق، چک و سفته، تملک آپارتمان ها و بسیاری از دعاوی دیگر فعال هستند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادها 
 • تدوین اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها 
 • تخصص در پرونده های تعزیرات حکومتی 

آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از حسیسنیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 6، طبقه 2، واحد 4 

مراجع ذی صلاح برای دعاوی تعزیرات 

می دانیم که هر خواسته و شکایتی باید از طریق کانال مخصوص خود مطرح و پیگیری شود. عموما برای ثبت شکایات ما باید به دادگاه ها مراجعه نماییم. اما در مبحث شکایاتی که در تعزیرات وجود دارد، طرح شکایت و پیگیری آن از طریق خود سازمان تعزیرات انجام می شود. سازمان تعزیرات خود دارای دادگاه می باشد و نیازی نیست برای مطرح کردن شکایت به دادگاه ها مراجعه کنیم.  

دادگاه های این مجموعه صلاحیت رسیدگی به شکایات مطرح شده در حوزه تخلفات صنفی را دارند و حکم صادر شده از این دادگاه ها هم از اعتبار کافی برخوردار است. امکان درخواست تجدید نظر، واخواهی و فرجام خواهی در این دادگاه ها وجود دارد و روال کار این دادگاه ها با سایر مراجع تفاوتی ندارد. 

در واقع شاکی باید در سازمان تعزیرات حکومتی، شکایت خود را مطرح نماید و ادله و مدارک کافی برای شکایت خود را مطرح نماید. این شکایت از طریق سازمان مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید، فرد خاطی مورد مجازات قرار خواهد گرفت. 

نحوه شکایت از سازمان تعزیرات

نحوه شکایت از سازمان تعزیرات 

سازمان تعزیرات وظیفه رسیدگی به شکایات مردم در حوزه جرایم اقتصادی و صنفی را دارد. اما ممکن است برخی مواقع مردم نسبت به عملکرد خود سازمان تعزیرات و یا کارمندان این سازمان معترض باشند. در این شرایط فرد معترض می تواند شکایت خود را مطرح نموده و موضوع شکایت را عنوان نماید.  

ثبت شکایت در این حوزه، به صورت الکترونیکی انجام می شود. سپس با شماره پیگیری که برای فرد فرستاده می شود این شکایت مورد پیگیری قرار می گیرد.

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل تعزیرات در تهران را به شما عزیزان معرفی نمودیم. این مجموعه به بسیاری از تخلفات از جمله کم فروشی، گران فروشی، نداشتن مجوز و بسیاری از تخلفاتی که ممکن است در اصناف صورت بگیرد، رسیدگی می کند.

سازمان تعزیرات شکایات این حوزه را در دادگاه های خود بررسی می کند. هر فردی که نسبت به عملکرد سازمان تعزیرات معترض باشد نیز می تواند اعتراض خود را اعلام دارد این وکیل هم باید در این زمینه دارای اطلاعات حقوقی، تجربه و تسلط کافی باشد. امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم و منتظر نظرات شما در سایت وکیل چی هستیم. 

4.5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا