وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد✅️【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هر فردی حداقل یک مرتبه در دوران زندگی خود با مشکلات حقوقی مواجه شده است و اولین چیزی که به ذهن او می رسد این است که برای پیگیری و رسیدگی مشکل خود به منظور دریافت راهنمایی و مشاوره به بهترین وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کند که البته عاقلانه ترین کار نیز همین است زیرا وکیل پایه یک دادگستری به واسطه علم حقوقی خود می تواند بهترین راهکار برای حل مشکل حقوقی و جلوگیری از هرگونه خسارتی را به شما پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد کیست؟

بهترین وکیل مشهد نه تنها از دانش حقوقی لازم و پروانه وکالت پایه یک برخوردار است بلکه شرافت و وجدان کاری نیز دارد و دارای سابقه و اعتبار نیز می باشد. وکیل پایه یک دادگستری از هر نظر با سایر وکلا دارای تفاوت هایی هستند و علاوه بر حرفه ای بودن در شغل خود نزاکت، گفتار و عمل جسارت نیز دارد و از فن سخنوری بالایی نیز برخوردار است و بدین ترتیب می تواند پرونده های حقوقی در هر حوزه ای را به نتیجه موفقیت و مثبت برساند.

وکیل پایه یک با نحوه دادرسی پرونده های حقوقی و کیفری در دادگاه صالح آشنایی دارد و می داند که هر پرونده ای باید در کدام دادگاه مطرح و پیگیری شود. وی دارای تجربه وکالت در دعاوی مختلف می باشد اما در یک حوزه با فعالیت بیشتر و گسترده تر عمل نموده یا به تخصص بیشتری دست یابد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری همواره در تلاش است تا مطابق با سوگند خود، از حق دفاع کرده و حق را به صاحب ان برساند. یک وکیل خوب پشتکار بسیار داشته و در پرونده های پیچیده و دشوار بهترین عملکرد خود را به نمایش می گذارد. وی همچنین دارای خصلت شجاعت می باشد و از مشکلاتی که در مسیر برخی پرونده ها قرار دارد نمی هراسد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد کیست؟

حوزه فعالیت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

وکیلی که پروانه وکالت پایه یک را دریافت نموده است، هیچ محدودیتی برای پذیرش پرونده ها نخواهد داشت و می تواند هر پرونده ای اعم از دعاوی حقوقی و کیفری را در هر یک از دادگاه ها وکالت نماید. بر عکس وکلای پایه یک، وکیلان پایه دو چنین آزادی عملی نداشته و نمی توانند وکالت همه پرونده ها را به عهده بگیرند. دعاوی که یک وکیل پایه یک دادگستری می تواند بپذیرد شامل موارد زیر است:

خانواده: وکیل پایه یک می تواند کلیه پرونده هایی که در بخش خانواده قرار دارند اعم از طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، سرپرستی و قیومیت و همچنین ارث و میراث را به عهده بگیرد.

ملکی: امکان وکالت کلیه دعاوی حوزه ملکی چه به صورت حقوقی و چه به صورت کیفری برای وکیل پایه یک دادگستری فراهم است. دعاوی همچون خلع ید، اختلاف در مالکیت، تصرف عدوانی و الزان به تنظیم سند جزو این دسته هستند.

ثبتی: وکیل پایه یک دادگستری می تواند در زمینه پرونده های ثبتی هم بدون محدودیت به وکالت بپردازد.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد را بشناسید!

مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی، با ده سال سابقه مشاوره و وکالت از وکلای متخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین و ملاقات فرزند، جهیزیه و اثبات ازدواج و نسب می باشد که با صدها پرونده موفق به عنوان یکی از مجرب ترین و خوش برخوردترین وکلای مشهد مشغول به کار است.
ایشان در پرونده های کیفری با مشاوره تخصصی و معرفی بهترین و جدیدترین اقدام قضایی، همراه شما تا رسیدن به رای قطعی خواهد بود.
سپردن پرونده هایی نظیر کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، چک بلامحل، جرائم مربوط به پیش فروش آپارتمان، روابط نامشروع و جرائم منافی عفت، شرب خمر، مواد مخدر، قتل و غیره به این وکیل با تجربه، شما را تا رسیدن به نتیجه از رفت و آمد به دادگاه بی نیاز نموده و نهایتا موجبات آرامش خیالتان را فراهم می آورد.
امور حقوقی و ملکی، دعاوی تجاری و بانکی، چک و سفته، تنظیم سند، تصادفات و اخذ دیه و قبول وکالت ایرانیان مقیم در خارج از کشور، تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، تنظیم اظهارنامه و تنظیم حقوقی قرارداد ها، فسخ و ابطال قرارداد ها، از دیگر تخصص های این وکیل حاذق و خوشنام است.
دعاوی تخلیه، خلع ید، مطالبه اجرت المثل و اجاره بها، امور ثبتی و تغییر نام و نام خانوادگی و سن از دیگر تخصص های این وکیل جوان است. خانم مریم جلالی از بهترین وکلای مشهد با متد برگزاری جلسات صلح و سازش سعی در مصالحه و سازش بین طرفین داشته و با میانجیگری به رسالت حرفه ای خود عمل می نماید. رضایت موکلین از عملکرد ایشان و بهره مندی از به روز ترین فنون دفاع، بیان و مذاکره، ایشان را در زمره بهترین وکیل مشهد قرار داده است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 78 و میدان اقبال لاهوری، پلاک2354، دفتر وکالت مریم جلالی

برای تعیین وقت حضوری به لینک زیر مراجعه کنین

وب سایت: maryamjalalivakil.ir

سید فرهاد حسینی مقدم

سید فرهاد حسینی مقدم

سید فرهاد حسینی مقدم، وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی وکلای دادگستری خراسان، با بیش از 10 سال سابقه کار حرفه ای در وکالت، از وکلای محبوب و خوشنام شهر مشهد و حتی ایران شناخته می شوند، ایشان بیشتر ویژگی های یک وکیل خوب از جمله صداقت، تعهد، امانتداری و شجاع بودن را دارند، وکیل فرهاد حسینی مقدم همواره در رفع مشکلات موکلین می کوشد و در حق الوکاله نیز منصف می باشد ایشان بعنوان وکیل دادگستری رسالت اصلی خود را برای احقاق حقوق موکلین انجام می دهد.

اهمیت داشتن وکیل دادگستری در پرونده های قضایی بر کسی پوشیده نیست و مهم تر انتخاب وکیل برتر و متخصص برای موضوع پرونده می باشد که به حل بهتر مشکل حقوقی کمک می نماید. وکالت همانند پزشکی تعهد به وسیله است نه نتیجه، ولی معرفی و انتخاب یک وکیل کاربلد از بین لیست و اسامی بهترین وکلا، می تواند بسیار موثر در نتیجه پرونده باشد.

حوزه های انجام وکالت

 • وکالت و مشاوره دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری، دعاوی خانواده و طلاق توافقی
 • تنظیم شکوائیه، دادخواست و لوایح در کوتاهترین زمان
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، فرامرزعباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد 15

جهت اعطاء وکالت به وکیل فرهاد حسینی مقدم یکی از وکلای حرفه ای مشهد، می توانید از طریق شماره تماس زیر نسبت به تعیین وقبلی اقدام نمایید:

شماره تماس: 09155003417

مهدی بهرامیه

مهدی بهرامیه

مهدی بهرامیه یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می باشند که در زمینه های حقوقی خانواده، کیفری، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و غیره فعالیت دارند. ایشان با 18 سال سابقه وکالت درصد بالایی از پرونده های حقوقی که وکالت کرده اند را به موفقیت رسانده اند. آقای بهرامیه با توجه به سابقه درخشان در زمینه وکالت مورد اعتماد مردم قرار دارند و از وکلای شناخته شده در مشهد هستند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • مشاور و وکیل شرکت صنایع کاغذری خراسان گلریز
 • مشاور و وکیل شرکت الکترواستیل

آدرس: مشهد احمد آباد، ابتدای بلوار ملاصدراف، ساختمان صدراف، طبقه 4، واحد 40

توحید جلایری نیا

توحید جلایری نیا

توحید جلایری نیا یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می باشند که 12 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، کیفری، قراردادها، دعاوی مرتبط با اسناد، اوراق تجاری و غیره به عنوان یکی از وکلای با تجربه و با تبحر بالا در مشهد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، وکیل آباد، صارمی 52، چراغچی 13، پلاک 105، واحد 3

شماره تماس: 09120814235

علی عباسی

علی عباسی

علی عباسی یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می باشند که 10 سال سابقه وکالت در پرونده های کیفری، خانواده و دادگاه انقلاب را دارند و با توجه به تسلطی که بر قوانین دارند پرونده های زیادی را به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند ایشان همچنین در زمینه ارائه مشاوره حقوقی به مراجعه کنندگان در حوزه های مختلف به صورت حضوری و غیرحضوری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مدیر موسسه حقوقی دادپویه

آدرس: مشهد، خیابان پاسداران 1\3، طبقه فوقانی بانک ملی، واحد 110

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی با 8 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، اوراق تجاری، ثبتی و کیفری و همچنین ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد معرفی می شوند. ایشان به دلیل کسب موفقیت در بیشتر پرونده های تحت وکالت خود و همچنین صداقت و رازداری مورد اعتماد مردم مشهد قرار گرفته اند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 237

رضا نصیری تبریزی

رضا نصیری تبریزی

رضا نصیری تبریزی به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد معرفی می شوند ایشان با 14 سال سابقه درخشان و فن کلام و نفوذ بیان توانسته اند در مراجع قضایی جهت احقاق حقوق موکلین خود بهترین دفاعیه را ارائه دهند. مشاوره های حقوقی ایشان در بسیاری از موارد نتیجه بخش بوده و سبب حل مشکلات و جلب رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 43 و 45، پلاک 634

حبیب اله حذیفی

حبیب اله حذیفی

حبیب اله حذیفی با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف خانواده، کیفری، ملکی و غیره فعالیت دارند و با تسلط کامل بر قوانین حقوقی توانسته اند در طی سالیان سابقه درخشان خود در زمان اندکی پرونده های که به ایشان سپرده شده را به نتیجه مثبت برسانند و به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی
 • مدرس دانشگاه علمی فناوری
 • رییس اداره حقوقی اداره کل ورزش و جوانان
 • وکیل اداره راه و شهرسازی استان خراسان رضوی

آدرس: مشهد، مدرس 8، ساختمان 121، طبقه سوم

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می باشند که 8 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، حوادث ورزشی، ملکی، قاچاق مواد مخدر، ثبتی، شرکتی و غیره را دارند و با توجه به آشنایی با قوانین حقوقی و همچنین تبحر و تجربه بالایی که دارند توانسته اند در اکثریت پرونده ها نتیجه موفقیت و مثبت را دریافت کنند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

وظیفه وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکیل پایه یک دادگستری به واسطه آزمون ها و دوره های سخت کارآموزی که پشت سر گذشته است در شغل وکالت کاملا حرفه ای شده و در مقایسه با سایر وکلا دقیق تر و بهتر به وظایف خود عمل می کند و چه به عنوان مشاور حقوقی و چه وکالت هیچ فرقی ندارد در هر هر دوحالت وکیل پایه یک در هر زمینه بهترین راهکار و شیوه را به موکلین خود ارائه می دهد. برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل در تهران و یا هر شهری به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد موظف است که در وکالت نامه تمامی مواردی را که با موکل خود به توافق رسیده را به صورت صریح و واضح قید نماید و کلیه شرایط مانند هزینه وکالت، نوع وکالت، حدود اختیارات و غیره را برای او بازگو کند.
 • وکیل پایه یک بعد از قبول وکالت بایستی در تمامی جلسات دادرسی حضور داشته باشد.
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد بایستی موکل خود را در جریان تمامی مراحل پرونده قرار دهد.
 • بهترین وکیل در قبال دریافت هر گونه سند و مدرکی که برای پرونده لازم است به موکل خود رسید می دهد.
وظیفه وکیل پایه یک دادگستری

ویژگی های شخصیتی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

بهترین وکیل پایه یک دادگستری برای این که بتواند در شغل وکالت به عنوان یک وکیل خوب عمل کرده و شناخته شود باید دارای ویژگی های ذیل باشد:

 • علاقه به وکالت: یک وکیل موفق برای شغلی که انتخاب کرده است بایستی دارای علاقه و اشتیاق باشد زیرا موفقیت در هر شغلی به خصوص وکالت به میزان علاقه ای که به آن وشغل دارید بستگی دارد. با توجه به این که وکالت یکی از شغل های پرفشار و پراز تنش و استرس است اگر در آن علاقه وجود نداشته باشد به طور قطع نمی توان در آن موفق بود.
 • همدردی: بهترین وکیل خانواده در مشهد بدون داشتن احساس همدردی برای موکل خود نمی تواند پرونده او را به موفقیت برساند زیرا یکی از مهم ترین مواردی که وکلا برای موفقیت در این شغل باید سرلوحه کار خود قرار دهند مهرورزی و تعهد است و تنها از این طریق می تواند در زندگی حرفه ای شغل خود پیشرفت کرده و موفق باشد.
 • تسلط بر قوانین: بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد بر قوانین حوزه ای که در آن فعالیت می کند تسلط کامل دارد به گونه ای که به عنوان وکیل متخصص در آن حوزه شناخته می شود. لازم است که بدانید وکلای موفق در یک حوزه خاص فعال می باشند و تخصص ودانش حقوقی خود را در آن افزایش و به روز رسانی می کنند.

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با وکیل پایه دو دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد بعد از فارغ التحصیلی در رشته حقوق و مبانی فقه و دیگر رشته های معادل آن در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری شرکت کرده و بعد از اخذ نمره قبولی به مدت 18 ماه دوره کارآموزی را طی خواهد کرد سپس در آزمون اختیاری شرکت می کند و در صورت قبولی در آن پروانه وکالت پایه یک را دریافت خواهد کرد اما برخی از فارغ التحصیلان رشته حقوق و دیگر رشته های معادل در آزمون های مرکز وکلای قوه قضاییه شرکت می کنند که اگرچه نحوه برگزاری و دوره کارآموزی این آزمون با کانون وکلا تفاوت چندانی ندارد اما در نهایت به قبول شدگان این آزمون پروانه وکالت پایه دو اعطلا می گردد.

وکیل پایه یک در تمامی دعاوی و دادگاه ها می تواند حضور داشته باشد و به وکالت بپردازد اما وکیل پایه دو دارای محدودیتی هایی در زمینه وکالت است، همچنین وکیل پایه دو در دعاوی کیفری که مجازات ان ها حبس تعزیری کم تر از 10 سال، شلاق و جزای نقدی است می توانند وکالت کنند. در زمینه دعاوی حقوقی هم، پرونده هایی مالی کم تر از 50 میلیون تومان و پرونده های غیر مالی به جز اصل نکاح، طلاق، اثبات و نفی نسب توسط وکلای پایه دو می توانند وکالت شوند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل پایه یک دادگستری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا