وکیل

10 تا از بهترین وکیل قم⚡️【آپدیت سال1403】❤️

داشتن لیست 10 تایی بهترین وکیل قم برای کسانی که به دنبال حل پرونده های حقوقی و کیفری خود هستند، بسیار مهم است و ما در این مقاله این لیست را تهیه کردیم تا حل مسائل حقوقی برای این افراد آسان تر شود. وجود یک وکیل در کنار شاکی و یا متهم در دادگاه باعث افزایش اعتماد به نفس و حفظ آرامش فرد می شود. یک وکیل خبره می تواند مثل یک متخصص جریان را موشکافی کند و با جمع آوری مدارک و شواهد موکل خود را تبرئه نماید. اگر شما نیز برای مشکلات خود به دنبال یک وکیل حرفه ای هستید در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل قم کیست؟

بهترین وکیل قم شخصی است که در دوران تحصیل خود رشته حقوق و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی را را برای مقطع کارشناسی انتخاب کرده باشد و در مقاطع بالاتر نیز گرایش های مربوط به حقوق را برای دوره ارشد و دکترا ادامه دهد.

متقاضیان وکالت می توانند بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه در مقطع کارشناسی، در آزمون وکالت که به صورت سالانه برگزار می شود، ثبت نام کنند. شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون، وارد مراحل بعدی پذیرش می شوند. شخصی که در آزمون اولیه که سخت ترین مرحله نیز محسوب می شود قبول شود، باید از مرحله استعلام در مورد اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات، سوء پیشینه و آزمایشات پزشکی قانونی با سربلندی بیرون بیاید.

سپس لازم است که به مدت دو سال در یک دفتر وکالت به عنوان کارآموز فعالیت کند و در جلسات آموزشی از طرف کانون وکلا شرکت نماید. پس از گذراندن تمامی مراحل و تکمیل پرونده، فرد پذیرفته شده در آزمون اول لازم است در آزمون اختیار در دو مرحله کتبی و شفاهی شرکت کند و پس از قبولی در آن ها با شرکت در مراسم تحلیف و سوگند یاد کردن به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران یا شروع به فعالیت می نماید.

بهترین وکیل در قم کیست؟

طبقه بندی انواع وکالت

وکالتی که شخصی به دیگری برای انجام اموری به نیابت از او می دهد متفاوت است. برخی افراد وکیلی را تنها برای یک امر خاص انتخاب می کنند و اختیارات او را محدود می نمایند. برخی دیگر ممکن است به دلیل داشتن مشغله های کاری مجموعه ای از امور را دراختیار وکیل خود قرار دهند. به طور کلی وکالت در دو دسته طبقه بندی می شود که به شرخ زیر می باشد:

وکالت مطلق: در وکالت مطلق، شخص موکل اختیار مجموعه ای از امور خود را به بهترین وکیل قم می سپارد. به این صورت که شخص وکیل به استخدام فرد درآمده و اختیار تمام امور او را خواهد داشت.

وکالت مقید: در این نوع وکالت، شخص وکیل فقط می تواند در موضوعی که در وکالتنامه قید شده است دخالت کند و حق تجاوز از اختیارات محول شده را نخواهد داشت.

تعهدات وکیل و موکل

زمانی که به خاطر کوتاهی و اشتباهات یک وکیل، موکل دچار خسارت و ضرر و زیان شود، مسئولیت خسارت وارده بر عهده وکیل مورد نظر است و باید اقداماتی را برای رفع آن انجام دهد. بهترین وکیل قم مصلحت موکل خود را به هر چیزی ترجیح می‌دهد و سعی می‌کند اقداماتی که از اختیارات او خارج است انجام ندهد و از حدود خود تجاوز نکند.

همچنین بهترین وکیل قم، موکل خود را در مسیر پرونده به هیچ عنوان تنها نمی گذارد. کسی که برای پرونده خود وکیل اختیار می کند با اطمینان مراحل کار را به دست او می سپارد و وکیل از نظر قانونی و انسانی در برابر موکل خود مسئول است.

اگر برای پرونده ای فردی بیش از یک وکیل اختیار کرده باشد، هیچ کدام از وکلا بدون مشورت و همکاری وکیلان دیگر حق انجام کاری را ندارند. موکل نیز در قبال وکیل خود تعهداتی را بر عهده دارد و باید به تمامی بندهای قرارداد اعم از مالی و غیر مالی عمل نماید.

10 تا از بهترین وکیل قم به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
دکتر محمد سلیمی افشارجقیقم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15
سيده فاطمه موسویباجک یک، بین کوچه 11و 13،دفتروکالت
رضا عادلیقم، بلوار شهید صدوقی (زنبیل آباد)، 20 متری مهدیه
خانم معصومه قلندریقم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، ساختمان یلدا
سید مجتبی حسینی دستجردیقم، 45 متری صدوق، بین کوچه 1و 3

10 تا از بهترین وکیل قم را بشناسید!

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از ده سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان می توان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد. نتیجه سال ها وکالت ایشان کسب موفقیت در تعداد زیادی از پرونده های مختلف می باشد که سبب شهرت ایشان و اعتماد مردم به این وکیل خبره شده است.

تخصص های دکتر محمد سلیمی افشارجقی:

 • وکیل ابطال اجراییه
 • وکیل ابطال سند
 • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
 • وکیل اخذ و مطالبه اجور معوقه
 • وکیل ارث
 • وکیل استفاده از سند مجعول
 • وکیل الزام به تحویل مبیع
 • وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

آدرس: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

برای اعطای وکالت به دکتر محمد سلیمی، یکی از وکلای خوب قم میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09127523247

سيده فاطمه موسوی

سيده فاطمه موسوی

خانم سيده فاطمه موسوی وكیل پايه يک دادگستری ،مشاوره حقوقي و كارشناش ارشد حقوق جزا و جرم شناسي مي باشد.با توجه به سابقه فعاليت حقوقي وکیل سيده فاطمه موسوی انتخاب ايشان برای دعاوی حقوقی،كيفری،خانواده می‌تواند تاثیر مثبتی در روند و مسیر قانونی پرونده داشته باشد . وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه‌ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و مسئولیت پذیر شناخته شود. همچنین ایشان یکی از بهترین وکلای شهرستان قم می باشند.

برخی از حوزه های تخصص خانم سیده فاطمه موسوی

 • دعاوی خانواده شامل؛ مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه و فرزند، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهيزيه ،طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج،الزام به تميكن و…
 • دعاوی حقوقی شامل؛ تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها و ثبت شركت، مطالبه وجه چک و سفته و…
 • دعاوی كيفری شامل؛ كلاهبرداری، جعل، خيانت در امانت، انتقال مال غير، تهديد، سرقت و ….

آدرس: باجک یک، بین کوچه ۱۱و۱۳ ،دفتروکالت

شماره تماس: 09100114151

رضا عادلی

رضا عادلی بهترین وکیل طلاق در قم

آقای رضا عادلی وکیل پایه یک دادگستری قم، مشاور حقوقی، از وکلای باسابقه و خبره، دارای تسلط کافی به مقررات و قوانین حقوقی، خانواده، کیفری، ثبتی، ملکی و دعاوی بانکی به واسطه تجربه بالای حقوقی و اجرایی ( ۱۸سال سابقه کار اجرایی دولتی)می باشند. اخلاق نیکو، اعتماد به نفس در کار، احساس مسئولیت، تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده از خصوصیات بارز آقای رضا عادلی به حساب می‌آیند.

برخی از سوابق ایشان:

 • 6 سال سابقه همکاری حقوقی و وکالت در مجموعه سرپرستی شعب بانک سپه استان قم، دارای تخصص در دعاوی بانکی و قرادادهای بانکی
 • 2 سال سابقه همکاری و وکالت با شرکت برق منطقه ای تهران
 • بیش از 18 سال سابقه کار اجرایی در دوایر دولتی
 • دارای یک تیم حقوقی متشکل از وکلای مجرب و با سابقه پایه یک و کارآموزان وکالت در مجموعه موسسه حقوقی عادلی
 • وکالت و همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم و استان اصفهان شهرستانهای خوانسار و گلپایگان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای رضا عادلی با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه09127595032
تلفن ثابت: 02532941312
آدرس دفتر:
 قم، بلوار شهید صدوقی (زنبیل آباد)، 20 متری مهدیه، نرسیده به بستنی داداش علی، پلاک 251، دفتر وکالت و‌ موسسه حقوقی رضاعادلی

خانم معصومه قلندری

خانم معصومه قلندری

خانم معصومه قلندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند. ایشان یکی از وکلای زن فعال در شهر قم هستند. خانم معصومه قلندری به عنوان یک مشاور حقوقی خبره، با موکلین خود تعامل و همفکری دارند و دلسوزانه به مسائل مربوط به پرونده آن ها رسیدگی می کنند.

تخصص خانم معصومه قلندری:

 • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …)
 • وکالت در امور قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از خانم معصومه قلندری به صورت حضوری و غیرحضوری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۵۱۶۶۹۶
آدرس دفتر: قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱ و ۳، ساختمان یلدا، طبقه ۵، واحد ۱۶

سید مجتبی حسینی دستجردی

12 سال سابقه وکالت ، کارشناس ارشد حقوق ، 6 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی بانک ها 4 سال وکیل و مشاور مراکز دولت

تخصص ها :

وکالت در کلیه امور حقوقی و کیفری
وکالت و مشاوره در دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
وکالت در دعاوی خانواده شامل طلاق ، مطالبه مهریه ، نفقه ، حضانت
وکالت در دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری ، اختلاس ، ارتشاء ، مواد مخدر، سرقت ، قتل ، پولشویی ، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای ، جعل اسناد و مشروبات الکلی
داوری در دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
وکالت در دعاوی ملکی اعم از سرقفلی ، ارث ، دعاوی شهرداری و کمیسیون ماده صد شهرداری ، تخلیه ملک تجاری و مسکونی ، الزام به تنظیم سند ، خلع ید ، فسخ و ابطال قرارداد ، اختلافات پیمانکاری ، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی

آدرس : قم زنبیل آباد بلوار فردوسی بعد از ک 8 جنب مسجد امام حسین ساختمان عدالت طبقه دوم

شماره تماس : 09121530475

نفیسه جباری‌ تیمور آبادی

بهترین وکیل قم

نفیسه جباری‌ تیمور آبادی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که سابقه و تجربه کاری بسیار زیادی در شهر قم داشته اند که موجب جلب رضایت موکلین شده است؛ ایشان با لقب بهترین وکیل قم در بین مردم معرفی شده اند و در زمینه های مختلف وکالتی تخصص و فعالیت دارند. وکالت پرونده های مختلف خانواده، اعسار، مهریه، الزام به تنظیم سند، املاک، شهرداری، عقوذ و معاملات در تخصص خانم جباری است.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه امور وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس: قم، ۴۵ متری صدوق، بین کوچه ۱ و ۳، پلاک۷۵

احمد جمالی

بهترین وکیل خانواده در قم

احمد جمالی وکیل پایه یک دادگستری است که در حوزه های متفاوت وکالتی تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد و به علت تقبل پرونده های سخت وکالت، به عنوان بهترین وکیل قم شناخته شده است. در ضمن وی در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی و غیره تخصص دارد.

تخصص و مهارت:

 •  12 سال سابقه وکالتی
 • مشاور حقوقی

آدرس: قم، خیابان باجک، کوچه بیست و دوم، پلاک ۳۹۲

رضا سخائی

رضا سخائی

رضا سخائی به عنوان رییس مرکز دادگستری و بهترین وکیل قم است که حددود دو دهه سابقه فعالیت در زمینه وکالت دارند. درصد بالای موفقیت ایشان به دلیل تخصص و سواد حقوقی بالای آقای سخائی است که به نتایج مثبت منجر شده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه در شهر قم
 • رییس کانون وکلا دادگستری شهر قم
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز

آدرس: قم، ابتدای سالاریه، ابتدای بلوار شهدای گلزار، ساختمان گلزار، طبقه اول، واحد سوم

موضوعات پرونده های وکالت بهترین وکیل قم

بهترین وکیل قم مجاز است در انواع پرونده ها ورود کند و ممنوعیتی از نظر قانون ندارد. موضوعات وکالتی پرونده ها عبارتند از:

 • انواع دعاوی خانواده که بهترین وکیل قم مسئولیت آن را بر عهده می گیرد و در حوزه طلاق، نفقه، مهریه و حضانت فرزندان فعالیت می کند.
 • دعاوی کیفری که مربوط به پرونده هایی در مورد سرقت، کلاه برداری و انواع دعاوی که جرم محسوب می شود.
 • پرونده های ملکی که بهترین وکیل ملکی در قم به رفع اختلافات موجود در مورد اموال غیر منقول به صورت حقوقی و کیفری می پردازد.
 • وکیل حقوقی که در مورد مسائل چک و سفته، مطالبات مالی، خسارات و … می تواند قبول وکالت نماید.
پرونده های بهترین وکیل در قم چه موضوعاتی دارد؟

در چه صورت نمی توان از وکیل بهره برد؟

مطابق با ماده 48 قانون کیفری، اگر جرم شخصی اقدام علیه امنیت، مواد مخدر و روان گردان باشد، به مدت یک هفته حق ملاقات با وکیل خود را ندارد. پس از پایان یک هفته، متهم می تواند برای خود وکیل بگیرد.

همچنین طبق بخش 2 ماده 48 قانون دادرسی کیفری، هنگامی که جرم ارتکابی اقدام علیه امنیت ملی در داخل و خارج کشور و جرایم سازمان یافته باشد، در مرحله ای که تحقیقات اولیه در حال انجام است، هر وکیلی نمی تواند به پرونده ورود کند و باید متهم از وکلای مورد تایید قوه قضائیه وکیلی را انتخاب نماید؛ بهترین وکیل کیفری در قم می تواند به خوبی اطلاعات کافی در این زمینه در اختیار موکلین خود قرار دهد و آن ها را راهنمایی کند.

حق الوکاله بهترین وکیل قم

بهترین وکیل قم ممکن است مبالغ متفاوتی را برای پرونده های اخذ شده در نظر بگیرد. از این رو قاعده و قانون خاصی برای حق الزحمه وکلا وجود ندارد.

مورد دیگری که در تعیین مبلغ درخواستی موثر است، نوع پرونده، موضوع و میزان پیچیدگی آن است. خطراتی که ممکن است وکیل را در دعوای کیفری تهدید کند؛ نیز می تواند باعث افزایش قیمت درخواستی باشد.

حرف آخر

بسیاری از افراد برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود از وکلا کمک می گیرند. بر همین اساس ما در این مقاله از سایت وکیل چی برای کمک به افرادی که نیاز به همراهی یک وکیل خوب دارند، تعدادی از بهترین وکیل قم را معرفی نمودیم. در نهایت؛ از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید، از شما صمیمانه کمال تشکر را داریم و همچنین پیشنهاد می کنیم، نظرات خود را راجع به وکلای معرفی شده در کامنت برای ما بنویسید.

 اعسار چیست؟

هر شخصی که به واسطه عدم کفایت دارایی یا عدم دسترسی به مال خود، قادر به تادیه مخارج محاکمه یا دیون خود نباشد، معسر شناخته می شود.

 سامانه ثنا چیست؟

پس از ثبت نام در سامانه ثنا، ابلاغیه ها، احضاریه ها و دادنمامه های دادگستری به گوشی همراه شما ارسال می شود و کسی نمی تواند آدرس دروغین از شما به محاکم بدهد و از غیبت شما در جلسه دادگاه سوء استفاده نماید.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

4.6/5 - (12 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا