وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل در قم ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله ما سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در قم را برای کسانی که برای پرونده های حقوقی و کیفری خود به دنبال یک وکیل ماهر برای پذیرش وکالت شان هستند، معرفی کنیم. وجود یک وکیل در کنار شاکی و یا متهم در دادگاه باعث افزایش اعتماد به نفس و حفظ آرامش فرد می شود. یک وکیل خبره می تواند مثل یک متخصص جریان را موشکافی کند و با جمع آوری مدارک و شواهد موکل خود را تبرئه نماید. اگر شما نیز برای مشکلات خود به دنبال یک وکیل حرفه ای هستید در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل در قم کیست؟

بهترین وکیل در قم شخصی است که در دوران تحصیل خود رشته حقوق و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی را را برای مقطع کارشناسی انتخاب کرده باشد و در مقاطع بالاتر نیز گرایش های مربوط به حقوق را برای دوره ارشد و دکترا ادامه دهد.

متقاضیان وکالت می توانند بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه در مقطع کارشناسی، در آزمون وکالت که به صورت سالانه برگزار می شود، ثبت نام کنند. شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون، وارد مراحل بعدی پذیرش می شوند. شخصی که در آزمون اولیه که سخت ترین مرحله نیز محسوب می شود قبول شود، باید از مرحله استعلام در مورد اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات، سوء پیشینه و آزمایشات پزشکی قانونی با سربلندی بیرون بیاید.

سپس لازم است که به مدت دو سال در یک دفتر وکالت به عنوان کارآموز فعالیت کند و در جلسات آموزشی از طرف کانون وکلا شرکت نماید. پس از گذراندن تمامی مراحل و تکمیل پرونده، فرد پذیرفته شده در آزمون اول لازم است در آزمون اختیار در دو مرحله کتبی و شفاهی شرکت کند و پس از قبولی در آن ها با شرکت در مراسم تحلیف و سوگند یاد کردن به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران یا شروع به فعالیت می نماید.

وکیلی که کار خود را به صورت رسمی آغاز می کند زمانی می تواند در حوزه فعالیت خود بهترین باشد که تجربه لازم را به دست آورده و رضایت موکلینش را جلب کرده باشد.

بهترین وکیل در قم کیست؟

طبقه بندی انواع وکالت

وکالتی که شخصی به دیگری برای انجام اموری به نیابت از او می دهد متفاوت است. برخی افراد وکیلی را تنها برای یک امر خاص انتخاب می کنند و اختیارات او را محدود می نمایند. برخی دیگر ممکن است به دلیل داشتن مشغله های کاری مجموعه ای از امور را دراختیار وکیل خود قرار دهند. به طور کلی وکالت در دو دسته طبقه بندی می شود که به شرخ زیر می باشد:

وکالت مطلق: در وکالت مطلق، شخص موکل اختیار مجموعه ای از امور خود را به بهترین وکیل در قم می سپارد. به این صورت که شخص وکیل به استخدام فرد درآمده و اختیار تمام امور او را خواهد داشت. مثلا می تواند حقوق پرسنل را پرداخت کند، قراردادهای کاری و معاملاتی را تنظیم نماید، هزینه های اداری و خانوادگی موکل خود را پرداخت کند و بسیاری از امور را به نیابت از موکل خود انجام دهد. اما تمامی امور با هماهنگی موکل انجام می شود.

وکالت مقید: در این نوع وکالت، شخص وکیل فقط می تواند در موضوعی که در وکالتنامه قید شده است دخالت کند و حق تجاوز از اختیارات محول شده را نخواهد داشت.

تعهدات وکیل و موکل

زمانی که به خاطر کوتاهی و اشتباهات یک وکیل، موکل دچار خسارت و ضرر و زیان شود، مسئولیت خسارت وارده بر عهده وکیل مورد نظر است و باید اقداماتی را برای رفع آن انجام دهد. بهترین وکیل در قم مصلحت موکل خود را به هر چیزی ترجیح می‌دهد و سعی می‌کند اقداماتی که از اختیارات او خارج است انجام ندهد و از حدود خود تجاوز نکند.

همچنین بهترین وکیل خانواده در قم، موکل خود را در مسیر پرونده به هیچ عنوان تنها نمی گذارد. کسی که برای پرونده خود وکیل اختیار می کند با اطمینان مراحل کار را به دست او می سپارد و وکیل از نظر قانونی و انسانی در برابر موکل خود مسئول است.

اگر برای پرونده ای فردی بیش از یک وکیل اختیار کرده باشد، هیچ کدام از وکلا بدون مشورت و همکاری وکیلان دیگر حق انجام کاری را ندارند. موکل نیز در قبال وکیل خود تعهداتی را بر عهده دارد و باید به تمامی بندهای قرارداد اعم از مالی و غیر مالی عمل نماید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در قم را بشناسید!

حامد منفرد

جناب آقای حامد منفرد

حامد منفرد بهترین وکیل در قم است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد که دارای سابقه ای بیشتر از 13 سال در زمینه وکالت دارد. وی جز. وکلای مجرب است و دارای پروانه از مرکز وکلای قوه قضاییه می باشد پرونده های حقوقی مختلفی را در این شهر حل و بررسی می کند. ایشان آمادگی ارائه مشاوره و وکالت در پرونده های حقوقی (تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن، تقسیم ارث و … )، کیفری (کلاهبرداری، جعل سند، خیانت در امانت، روابط نامشروع و … )، دعاوی ملکی، خانواده و … را دارند.

آدرس : قم، میدان سعدی، ابتدای بلوار نیروی هوایی، جنب بانک سینا، پلاک 5، زیرزمین

شماره تماس: 09127583978

حسن کاظمی

بهترین وکیل کیفری قم

حسن کاظمی وکیل پایه یک دادگستری است و هم اکنون در شهر بزرگ و مذهبی قم مشغول به فعالیت می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی از جمله حقوقی، ثبتی، خانواده، کیفری و املاک فعالیت می کند؛ ایشان بهترین وکیل در قم است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

تماس: 09123520213

آدرس: قم، خیابان دورشهر، نبش کوچه ٢٨، ساختمان بعثت، طبقه اول ، واحد ۵

زهرا دادگر

زهرا دادگر

زهرا دادگر در شهر مذهبی و بزرگ قم وکیل پایه یک دادگستری است و در حوزه های مختلف از جمله ملکی، کیفری، مالی، خانواده و غیره مشغول به کار است. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل در قم به فعالیت مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در کانون وکلای دادگستری شهر قم
 • مشاور حقوقی

آدرس: قم، خیابان گلستان، پلاک 13

شماره تماس:  09128516563

مرتضی مقدس

بهترین وکیل طلاق در قم

مرتضی مقدس هم اکنون به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ قم مشغول به انجام فعالیت حقوقی است و سابقه بالایی در حوزه وکالت دارد که موجب شده است به عنوان بهترین وکیل در قم شناخته شود. وی تخصص در حوزه وکالتی طلاق، کیفری، حقوقی، ثبتی و غیره را بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کار وکالتی
 • مدرس دانشگاه آزاد قم
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

تماس: ۰۹۱۹۲۵۲۸۰۶۳

آدرس:  قم، دورشهر، روبروی سینما تربیت ساختمان شفا، طبقه دوم، واحد۸

نفیسه جباری‌ تیمور آبادی

بهترین وکیل قم

نفیسه جباری‌ تیمور آبادی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که سابقه و تجربه کاری بسیار زیادی در شهر قم داشته اند که موجب جلب رضایت موکلین شده است؛ ایشان با لقب بهترین وکیل در قم در بین مردم معرفی شده اند و در زمینه های مختلف وکالتی تخصص و فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه امور وکالت
 • مشاور حقوقی

تماس: 09122537081

آدرس: قم، ۴۵ متری صدوق، بین کوچه ۱ و ۳، پلاک۷۵

هاشم زمانی

بهترین وکیل کیفری قم

هاشم زمانی یکی از بهترین وکیل در قم است و در ضمن وکیل پایه یک دادگستری در شهر مذهبی قم می باشد که در این شهر مشغول به انجام فعالیت های مختلف است؛ ایشان دعاوی در زمینه های ثبتی، ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی را تقبل می کند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی حقوق قضائی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

تماس: ۰۹۱۲۲۵۲۴۲۳۰

آدرس: قم، میدان مطهری، خیابان مولوی، نرسیده به بیمارستان گلپایگانی، کوچه۶،

احمد جمالی

بهترین وکیل خانواده در قم

احمد جمالی وکیل پایه یک دادگستری است که در حوزه های متفاوت وکالتی تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد و به علت تقبل پرونده های سخت وکالت، به عنوان بهترین وکیل در قم شناخته شده است. در ضمن وی در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی و غیره تخصص دارد.

تخصص و مهارت:

 •  12 سال سابقه وکالتی
 • مشاور حقوقی

تماس: 09163686979

آدرس: قم، خیابان باجک، کوچه بیست و دوم، پلاک ۳۹۲

رضا سخائی

رضا سخائی

رضا سخائی به عنوان رییس مرکز دادگستری در شهر قم فعالیت می کند و تخصص و مهارت بسیار زیادی در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و غیره دارد. وی بهترین وکیل در قم است.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه در شهر قم
 • رییس کانون وکلا دادگستری شهر قم
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز

تماس: 09121518082

آدرس: قم، ابتدای سالاریه، ابتدای بلوار شهدای گلزار، ساختمان گلزار، طبقه اول، واحد سوم

عبدالمجید باقری

بهترین وکیل خانواده قم

عبدالمجید باقری وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ قم است که در زمینه های متفاوت وکالت تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. وی دعاوی در زمینه های خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و غیره را به خوبی بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالتی در شهر قم
 • کارشناس حقوق قضائی
 • مشاور حقوقی

تماس: 09197461710

آدرس: قم، دورشهر، کوچه دوازدهم، پلاک هشتنم، طبقه 4

مرضیه صفدری

مرضیه صفدری

مرضیه صفدری وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم می باشد؛ ایشان در زمینه های وکالتی همچون حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده و غیره فعالیت دارد. وی در امر وکالتو با 8 سال سابقه کاری توانسته است موکلین خود را راضی نگه دارد و به عنوان بهترین وکیل در قم در بین مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه حقوقی
 • مدرس دانشگاه
 • دارای مدرک دکتری خصوصی از دانشگاه تهران
 • رتبه 12 آزمون کانون وکلا

تماس: 09127516901

آدرس: قم، خیابان جهاد، تیرسراج8، محله عمران آباد

محسن برهانی

محسن برهانی

محسن برهانی وکیل پایه یک دادگستری است که توانسته تا به امروز چندین پرونده را به عنوان یک وکیل مجرب و سابقه موفقیت حل کند؛ ایشان تخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی را عهده دار است؛ وی بهترین وکیل در قم است.

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

تماس: 09121510700

آدرس: قم، خیابان شهید منتظری، نبش کوی بیست و چهارم، پلاک 2

پرونده های بهترین وکیل در قم چه موضوعاتی دارد؟

بهترین وکیل در قم مجاز است در انواع پرونده ها ورود کند و ممنوعیتی از نظر قانون ندارد. موضوعات وکالتی پرونده ها عبارتند از:

 • انواع دعاوی خانواده که بهترین وکیل طلاق در قم مسئولیت آن را بر عهده می گیرد و در حوزه طلاق، نفقه، مهریه و حضانت فرزندان فعالیت می کند.
 • دعاوی کیفری که مربوط به پرونده هایی در مورد سرقت، کلاه برداری و انواع دعاوی که جرم محسوب می شود.
 • پرونده های ملکی که بهترین وکیل ملکی در قم به رفع اختلافات موجود در مورد اموال غیر منقول به صورت حقوقی و کیفری می پردازد.
 • وکیل حقوقی که در مورد مسائل چک و سفته، مطالبات مالی، خسارات و … می تواند قبول وکالت نماید.
پرونده های بهترین وکیل در قم چه موضوعاتی دارد؟

در چه صورت نمی توان از وکیل بهره برد؟

مطابق با ماده 48 قانون کیفری، اگر جرم شخصی اقدام علیه امنیت، مواد مخدر و روان گردان باشد، به مدت یک هفته حق ملاقات با وکیل خود را ندارد. پس از پایان یک هفته، متهم می تواند برای خود وکیل بگیرد. همچنین طبق بخش 2 ماده 48 قانون دادرسی کیفری، هنگامی که جرم ارتکابی اقدام علیه امنیت ملی در داخل و خارج کشور و جرایم سازمان یافته باشد، در مرحله ای که تحقیقات اولیه در حال انجام است، هر وکیلی نمی تواند به پرونده ورود کند و باید متهم از وکلای مورد تایید قوه قضائیه وکیلی را انتخاب نماید؛ بهترین وکیل کیفری در قم می تواند به خوبی اطلاعات کافی در این زمینه در اختیار موکلین خود قرار دهد و آن ها را راهنمایی کند.

حق الوکاله بهترین وکیل در قم

بهترین وکیل در قم ممکن است مبالغ متفاوتی را برای پرونده های اخذ شده در نظر بگیرد. می توان قاعده و قانون خاصی برای حق الزحمه وکلا با توجه به گستردگی موضوعات و غیر قابل پیش بینی بودن عکس العمل طرف دیگر دعوا و رای دادگاه وجود ندارد. البته مواردی بر روی این مبالغ موثر هستند که از دریافت حق الوکاله های نجومی توسط وکلا جلوگیری می کند.

یکی از این موارد ابلاغیه های دستگاه های قضایی است که تعرفه ای را تا حدودی برای وکلا تعیین می نماید. مورد تاثیرگذار دیگر، شرایط و محیطی است که وکیل مورد نظر در آن محدوده وکالت می کند، مثلا وکلای فعال در شهری مثل تهران با وکلای شهرهای دیگری که در محیط کوچکی هستند حق الوکاله بیش تری را از موکلین خود دریافت می کنند. مورد دیگری که در تعیین مبلغ درخواستی موثر است، نوع پرونده، موضوع و میزان پیچیدگی آن است. خطراتی که ممکن است وکیل را در دعوای مورد نظر مثل دعاوی کیفری تهدید کند نیزمی تواند باعث افزایش قیمت درخواستی باشد. به طور کلی می توان گفت که وکلایی که از نام نیکی در بین همکاران خود برخوردارند انصاف را رعایت می کنند و از دریافت مبالغ بالا از موکلین شان خودداری می نمایند.

تا قبل از سال 1399، تمام مبلغ دریافتی توسط وکلا به صورت خالص در اختیار خودشان قرار می گرفت، چرا که نظارتی بر روی آن وجود نداشت. اما بعد از آن ،با اجبار تنظیم وکالتنامه ها به صورت الکترونیکی، وکلای پایه یک و پایه دو دادگستری موظف به پرداخت مالیات شدند.

کلام آخر

بسیاری از افراد برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود از وکلا کمک می گیرند. ما برای کمک به افرادی که نیاز به همراهی یک وکیل خوب دارند، تعدادی از بهترین وکیل در قم را معرفی نمودیم. برای اطمینان بیش تر می توانید در جلسات مشاوره به صورت حضوری با وکلا آشنا شوید و پس از آن پرونده خود را به آن ها بسپارید.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. در صورت داشتن نظرات و سوالات، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که با مشکلات مرتبط با مهریه دست و پنجه نرم می کنید؛ پیشنهاد می کنیم با وکلای ذکر شده در مقاله ما با عنوان بهترین وکیل مهریه در قم آشنا شوید.

 اعسار چیست؟

هر شخصی که به واسطه عدم کفایت دارایی یا عدم دسترسی به مال خود، قادر به تادیه مخارج محاکمه یا دیون خود نباشد، معسر شناخته می شود.

 سامانه ثنا چیست؟

پس از ثبت نام در سامانه ثنا، ابلاغیه ها، احضاریه ها و دادنمامه های دادگستری به گوشی همراه شما ارسال می شود و کسی نمی تواند آدرس دروغین از شما به محاکم بدهد و از غیبت شما در جلسه دادگاه سوء استفاده نماید.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا