وکیل

10 تا از بهترین وکیل در قم ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله ما سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در قم را برای کسانی که برای پرونده های حقوقی و کیفری خود به دنبال یک وکیل ماهر برای پذیرش وکالت شان هستند، معرفی کنیم. وجود یک وکیل در کنار شاکی و یا متهم در دادگاه باعث افزایش اعتماد به نفس و حفظ آرامش فرد می شود. یک وکیل خبره می تواند مثل یک متخصص جریان را موشکافی کند و با جمع آوری مدارک و شواهد موکل خود را تبرئه نماید. اگر شما نیز برای مشکلات خود به دنبال یک وکیل حرفه ای هستید در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل در قم کیست؟

بهترین وکیل کیفری در قم شخصی است که در دوران تحصیل خود رشته حقوق و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی را را برای مقطع کارشناسی انتخاب کرده باشد و در مقاطع بالاتر نیز گرایش های مربوط به حقوق را برای دوره ارشد و دکترا ادامه دهد.

متقاضیان وکالت می توانند بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه در مقطع کارشناسی، در آزمون وکالت که به صورت سالانه برگزار می شود، ثبت نام کنند. شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون، وارد مراحل بعدی پذیرش می شوند. شخصی که در آزمون اولیه که سخت ترین مرحله نیز محسوب می شود قبول شود، باید از مرحله استعلام در مورد اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات، سوء پیشینه و آزمایشات پزشکی قانونی با سربلندی بیرون بیاید.

سپس لازم است که به مدت دو سال در یک دفتر وکالت به عنوان کارآموز فعالیت کند و در جلسات آموزشی از طرف کانون وکلا شرکت نماید. پس از گذراندن تمامی مراحل و تکمیل پرونده، فرد پذیرفته شده در آزمون اول لازم است در آزمون اختیار در دو مرحله کتبی و شفاهی شرکت کند و پس از قبولی در آن ها با شرکت در مراسم تحلیف و سوگند یاد کردن به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران یا شروع به فعالیت می نماید.

وکیلی که کار خود را به صورت رسمی آغاز می کند زمانی می تواند در حوزه فعالیت خود بهترین باشد که تجربه لازم را به دست آورده و رضایت موکلینش را جلب کرده باشد.

بهترین وکیل در قم کیست؟

تعهدات وکیل و موکل

زمانی که به خاطر کوتاهی و اشتباهات یک وکیل، موکل دچار خسارت و ضرر و زیان شود، مسئولیت خسارت وارده بر عهده وکیل مورد نظر است و باید اقداماتی را برای رفع آن انجام دهد. بهترین وکیل در قم مصلحت موکل خود را به هر چیزی ترجیح می‌دهد و سعی می‌کند اقداماتی که از اختیارات او خارج است انجام ندهد و از حدود خود تجاوز نکند.

همچنین بهترین وکیل خانواده در قم، موکل خود را در مسیر پرونده به هیچ عنوان تنها نمی گذارد. کسی که برای پرونده خود وکیل اختیار می کند با اطمینان مراحل کار را به دست او می سپارد و وکیل از نظر قانونی و انسانی در برابر موکل خود مسئول است.

اگر برای پرونده ای فردی بیش از یک وکیل اختیار کرده باشد، هیچ کدام از وکلا بدون مشورت و همکاری وکیلان دیگر حق انجام کاری را ندارند. موکل نیز در قبال وکیل خود تعهداتی را بر عهده دارد و باید به تمامی بندهای قرارداد اعم از مالی و غیر مالی عمل نماید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در قم را بشناسید!

مهدی رضازاده

مهدی رضازاده

آقای مهدی رضازاده یکی از وکلایی است که می توان با اطمینان خاطر پرونده های حقوقی و کیفری خود را به ایشان سپرد. چرا که ایشان در بسیاری از دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده به دلیل تجربه بالا تسلط کافی داشته و می تواند آن ها را با موفقیت به پایان برساند. مهدی رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوده و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری به شماره 7913 دریافت نموده است. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی فقه و حقوق اسلامی بوده و بیش از 16 سال است که در انواع موضوعات به دفاع از موکلین خود مشغول است. وکیل رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در قم محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه درخشان در وکالت
 • پذیرش پرونده های دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی

آدرس: قم، میدان سعیدی، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیرزمین، واحد 2

شماره تماس: 09123536467

حامد منفرد

حامد منفرد

حامد منفرد با 13 سال تجربه موفق در امور حقوقی و وکالتی جزو یکی از بهترین وکیل در قم به شمار می رود. ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضاییه دریافت نموده است. وکیل منفرد می تواند در انواع دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده پرونده ها را برای وکالت قبول کرده و در تمام مراحل در کنار موکل خود باشد. ایشان خدمات حقوقی را با کیفیت بالا و نهایت مسئولیت پذیری به موکلین ارائه می دهد و به خاطر همین ویژگی ها، رضایت بسیاری از مراجعین خود را تاکنون جلب نموده است.

تخصص و مهارت:

 • تقسیم اموال مشترک، ماترک و ارثیه
 • مطالبات مالی، چک و سفته و خسارات
 • دعاوی کیفری مثل سرقت، جعل، چک بی محل، خیانت در امانت

آدرس: قم، خیابان 19 دی، نبش کوچه 31، ساختمان آقایی، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09127583978

علیرضا قاسمی

علیرضا قاسمی

یکی دیگر از وکلایی که به عنوان یکی از بهترین وکیل در قم می تواند به شما معرفی شود، آقای علیرضا قاسمی می باشد. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی رشته حقوق بوده و بیش از 7 سال است که در شهر قم به ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، ملکی و دعاوی کیفری مشغول است. ایشان پروانه وکالت خود را به شماره 1768 در سال 1393 دریافت نمودند و از آن موقع به صورت قانونی در دفتر حقوقی خود مراجعین را پذیرش نموده و به آن ها خدمات مشاوره ای و وکالتی ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش و وکالت پرونده هایی با موضوع کلاه برداری، جرایم اینترنتی، سرقت، شرب خمر و قتل
 • 7 سال سابقه در زمینه وکالت در شهر قم
 • مشاوره به مراجعین به صورت حضوری و غیر حضوری

آدرس:  قم، فلکه جهاد، خیابان باجک 2 ، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین، پلاک 643

شماره تماس: 09128528320

نفیسه جباری تیمور آبادی

نفیسه جباری تیمور آبادی

خانم نفیسه جباری با شماره پروانه 26192 از سال 1394 به ارائه خدمات وکالتی در شهر قم مشغول است و با توجه به ویژگی‌های اخلاقی خوب مثل عمل به وظایف، مسئولیت پذیری، حفظ اسرار موکل و احترام به حقوق و زمان مراجعه کنندگان یکی دیگر از وکیلانی است که در زمره بهترین وکیل در قم قرار می‌گیرد. ایشان بیش از 7 سال است که توانسته پرونده های بسیاری را در تمامی حوزه های وکالتی قبول کند و با پیگیری‌های لازم آن ها را مطابق با نظر موکلین به پایان برساند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه مفید در وکالت
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده

آدرس: قم، خیابان 45 متری صدوق، بین کوچه 1 و 3، پلاک 75

شماره تماس: 09122537081

محمد رضایی

محمد رضایی

یکی از وکلایی که به عنوان یکی از بهترین وکیل در قم به شما معرفی می شود، آقای محمد رضایی می باشد. وکیل رضایی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، پروانه وکالت خود را در سال 1383 با شماره 8810 دریافت نموده است. ایشان در رزومه کاری خود علاوه بر پذیرش انواع دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و دادگاه انقلاب به مدت سه سال در بین سالهای 1380 تا 1383، عضو کانون وکلای دادگستری نیز بوده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • اخذ انواع پرونده ها با موضوعات مختلف

آدرس: قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه اول و سوم، مجتمع پزشکان یلدا، طبقه 5، واحد 15

شماره تماس: 09121511888

محمد سلیمی افشارجقی

محمد سلیمی افشارجقی

محمد سلیمی افشارجقی، وکیل پایه یک دادگستری است که با تسلط و اشراف کامل نسبت به قوانین و مواد حقوقی، در شهر قم مشغول به فعالیت است. آقای دکتر محمد سلیمی افشار دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در حوزه انواع دعاوی حقوقی و کیفری بوده و با مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوصی و پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم، یکی از بهترین وکیل در قم به شمار می رود. ایشان در دعاوی مربوط به دادگاه انقلاب، جرائم مالی، کیفری و خانواده قبول وکالت می نماید.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق خصوصی
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • متخصص در دعاوی مربوط به آدم ربایی، ابطال اسناد
 • دعاوی خانواده مثل اجرت المثل و نفقه

آدرس: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه 2

شماره تماس: 09127523247

مرضیه صفدری

مرضیه صفدری

خانم مرضیه صفدری، یکی دیگر از بهترین وکیل در قم می باشد که دارای مدرک کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی بوده و پس از پایان این مقطع، در دوره کارشناسی ارشد وارد دانشگاه تربیت مدرس شد. وی پس از فارغ التحصیلی از رشته حقوق خصوصی از این دانشگاه در مقطع دکترای تخصصی رشته حقوق خصوصی در دانشگاه تهران ادامه تحصیل داد. وکل صفدری در حال حاضر علاوه بر قبول انواع دعاوی حقوقی و کیفری در دانشگاه نیز تدریس می نماید.

تخصص و مهارت:

 • دارای 14 سال سابقه در امور حقوقی
 • 8 سال سابقه فعالیت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • تدریس در دانشگاه

آدرس: قم، خیابان هدف، کوچه 6، پلاک 10

شماره تماس: 09127516901

روح الله شمشیری

 روح الله شمشیری

روح الله شمشیری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دریافت نموده و با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی در شهر قم مشغول به فعالیت می باشد. با توجه به رزومه ایشان و تعداد موفقیت های بالا در پرونده های اخذ شده، می توان گفتن ایشان جزو یکی از بهترین وکیل در قم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی خانواده، وصیت، ارثیه، مهریه و طلاق
 • اختلافات مالی، فاکتورها، رسید و چک
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: قم، بلوار صدوقی، بلوار فردوسی، بعد از خیابان شهید حسن پور، ساختمان شفق، واحد 3، طبقه 3

شماره تماس: 09128545840

رضا امیری زاده

 رضا امیری زاده

رضا امیری زاده، با 16 سال سابقه در ارائه خدمات وکالتی یکی دیگر از بهترین وکیل در قم می باشد. ایشان یکی از وکلای دغدغه مند و مسئولیت پذیر است که تعدد پرونده های ایشان باعث شده است از شهرت خوبی برخوردار باشند. وی علاوه بر پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری، سابقه فعالیت در بانک سپه و دادگستری استان قم به عنوان وکیل را نیز دارد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 2 سال سابقه به عنوان وکالت در دفتر حمایت از ایثارگران ایران
 • دارای 8 سال سابقه فعالیت در دادگستری
 • 2 سال سابقه کار در دفتر موقوفه نصرت آباد
 • 5 سال سابقه وکالت در بانک سپه

آدرس: قم، 55 متری عمار یاسر، بین کوچه 17 و 19، پلاک 8، طبقه فوقانی همکف

شماره تماس: 09123532748

محسن برهانی

محسن برهانی

محسن برهانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که علاوه بر ارائه خدمات وکالتی عضو هیات علمی دانشگاه نیز می باشد. وی یکی از وکلایی است که در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری پرونده های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده است. همچنین آقای روحانی چندین کتب در زمینه حقوق به تالیف و چاپ رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • تالیف کتاب «درآمدی بر حقوق جزای عمومی» و «اخلاق و حقوق کیفری»
 • نشر انواع مقالات داخلی
 • عضو هیئت علمی دانشگاه تهران
 • دانش آموخته حوزه علمیه قم

آدرس: قم، خیابان شهید منتظری، نبش کوی 24، پلاک 2

شماره تماس: 09121510700

پرونده های بهترین وکیل در قم چه موضوعاتی دارد؟

بهترین وکیل در قم مجاز است در انواع پرونده ها ورود کند و ممنوعیتی از نظر قانون ندارد. موضوعات وکالتی پرونده ها عبارتند از:

 • انواع دعاوی خانواده که بهترین وکیل طلاق در قم مسئولیت آن را بر عهده می گیرد و در حوزه طلاق، نفقه، مهریه و حضانت فرزندان فعالیت می کند.
 • دعاوی کیفری که مربوط به پرونده هایی در مورد سرقت، کلاه برداری و انواع دعاوی که جرم محسوب می شود.
 • پرونده های ملکی که بهترین وکیل ملکی در قم به رفع اختلافات موجود در مورد اموال غیر منقول به صورت حقوقی و کیفری می پردازد.
 • وکیل حقوقی که در مورد مسائل چک و سفته، مطالبات مالی، خسارات و … می تواند قبول وکالت نماید.
پرونده های بهترین وکیل در قم چه موضوعاتی دارد؟

در چه صورت نمی توان از وکیل بهره برد؟

مطابق با ماده 48 قانون کیفری، اگر جرم شخصی اقدام علیه امنیت، مواد مخدر و روان گردان باشد، به مدت یک هفته حق ملاقات با وکیل خود را ندارد. پس از پایان یک هفته، متهم می تواند برای خود وکیل بگیرد. همچنین طبق بخش 2 ماده 48 قانون دادرسی کیفری، هنگامی که جرم ارتکابی اقدام علیه امنیت ملی در داخل و خارج کشور و جرایم سازمان یافته باشد، در مرحله ای که تحقیقات اولیه در حال انجام است، هر وکیلی نمی تواند به پرونده ورود کند و باید متهم از وکلای مورد تایید قوه قضائیه وکیلی را انتخاب نماید؛ بهترین وکیل در ایران می تواند به خوبی اطلاعات کافی در این زمینه در اختیار موکلین خود قرار دهد و آن ها را راهنمایی کند.

اگر در شهر بزرگ اصفهان می باشید، می توانید از 10 تا از بهترین وکیل در اصفهان کمک بگیرید تا بهترین خدمات را در اختیارتان قرار دهند.

کلام آخر

بسیاری از افراد برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود از وکلا کمک می گیرند. ما برای کمک به افرادی که نیاز به همراهی یک وکیل خوب دارند، تعدادی از بهترین وکیل در قم را معرفی نمودیم. برای اطمینان بیش تر می توانید در جلسات مشاوره به صورت حضوری با وکلا آشنا شوید و پس از آن پرونده خود را به آن ها بسپارید.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. در صورت داشتن نظرات و سوالات، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که با مشکلات مرتبط با مهریه دست و پنجه نرم می کنید؛ پیشنهاد می کنیم با وکلای ذکر شده در مقاله ما با عنوان بهترین وکیل مهریه در قم آشنا شوید.

 اعسار چیست؟

هر شخصی که به واسطه عدم کفایت دارایی یا عدم دسترسی به مال خود، قادر به تادیه مخارج محاکمه یا دیون خود نباشد، معسر شناخته می شود.

 سامانه ثنا چیست؟

پس از ثبت نام در سامانه ثنا، ابلاغیه ها، احضاریه ها و دادنمامه های دادگستری به گوشی همراه شما ارسال می شود و کسی نمی تواند آدرس دروغین از شما به محاکم بدهد و از غیبت شما در جلسه دادگاه سوء استفاده نماید.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا