وکیل

10 تا از بهترین وکیل ساری❤️【سال1403】✅

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل ساری را به شما معرفی کنیم دعوت می کنم با ما همراه باشید. یکی از دغدغه های اغلب افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند پیدا کردن وکیل خوب است تا بتواند به عنوان نماینده قانونی آن ها در دادگاه و دیگر محاکم قضایی حاضر شده و به دفاع بپردازد. انتخاب بهترین وکیل می تواند در نتیجه نهایی پرونده تاثیر گذار بوده و همچنین از هر گونه خسارت وارده احتمالی در آینده جلوگیری کند.

بهترین وکیل ساری کیست؟

وکیل یا نماینده به شخصی گفته می شود که به موجب یک عقد وکالت برای انجام اموری از طرف یک شخص حقوقی و یا حقیقی نایب شود. بهترین وکیل ساری با توجه به علم و دانش حقوقی که از آن برخوردار است به نفع موکل خود از هر گونه طرح شکایت و یا دعوای بی مبنا جلوگیری کرده و جریان دادرسی را با سرعت بالایی پیش می برد لذا می توان گفت که با اطمینان به یک وکیل مجرب می توان از موفقیت در پرونده یقین حاصل کرد.

بهترین وکیل در ساری کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل ساری

مهم ترین ویژگی هایی که بهترین وکیل ساری باید از آن برخوردار باشد به قرار ذیل است:

 • امانت داری و حفظ اسرار: یک وکیل خوب همانند یک پزشک بایستی به واسطه شغل خود محرم اسرار موکل خود باشد و تحت هیچ شرایطی واقعیت ها و اسراری را که موکل با او در میان می گذارد فاش نکند.
 • صداقت و راستگویی: از دیگر ویژگی های بهترین وکیل ساری این است که موکل خود را از انتخاب بیراهه باز دارد و به هیچ عنوان به طمع دریافت حق الوکاله بیشتر مسیرهایی را که نتیجه ای در برندارد را به موکل خود پیشنهاد نداده و با توجه به آگاهی و تسلطی که بر مسائل حقوقی دارد به او کمک می کند تا مسیر درست را انتخاب نماید.
 • ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل: بهترین وکیل ساری موظف است از پیچیده کردن دادرسی جلوگیری کرده و مهارت و تجربه ای که در این زمینه دارد را نیز برای راهنمایی قاضی به کار برد. توجه داشته باشید وکیل خوب تاثیر بسزایی در سیستم قضایی برای احقاق حق دارد که البته در این میان نباید از شیوه های غیرعادلانه و غرض ورزانه استفاده کند.
 • برخورداری از اطلاعات و معلومات و دانش حقوقی: بهترین وکیل ملکی در ساری بایستی برای ارائه بهترین راهکار و همچنین انتخاب نوع دادخواست، شکوائیه و یا هر اقدام قانونی دیگری از دانش حقوقی بالایی بهره مند بوده و تخصص و فن لازم برای ادای وظایف خود را داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ساری را بشناسید!

عارف محمدی برنتی

عارف محمدی برنتی

آقای عارف محمدی برنتی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای مدرک مشاور حقوقی بین المللی از اتحادیه آموزش اروپا ( european association for education ) و یکی از بهترین وکلای مازندران بوده و موفقیت در بزرگترین پرونده های ملکی استان مازندران و شمال کشور نشان از سابقه ی درخشان ایشان در حوزه تخصصی وکالت در دعاوی ملکی داشته که موجب می گردد، ایشان به عنوان وکیل متمایز در حوزه ی تخصص ملکی معرفی گردد.
همچنین ایشان دارای تیم حقوقی مجرب متشکل از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه های تخصصی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای تجربه ی متعدد و موفق در پرونده های تخصصی از جمله دعاوی ملکی ، ثبتی ، اعتراض به تشخیص اراضی ملی ، تغییر کاربری ، منابع طبیعی و …
 • سابقه همکاری با هلدینگ های تجاری و بازرگانی
 • عضو انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران
 • متخصص در تنظیم قراردادهای شرکت های تجاری
 • میزان موفقیت در بیش از ۹۰ درصد پرونده ها
  آدرس: مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، بعد از توکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، ساختمان مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد ۲۱، دفتر وکالت عارف محمدی برنتی

آدرس: مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، بعد از توکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، ساختمان مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد ۲۱، دفتر وکالت عارف محمدی برنتی

شماره تماس: 09112589550

الهام پیشگر

الهام پیشگر

الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران، دارای ۱۳ سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه است. وکیل الهام پیشگر در زمینه شکایات کیفری( مانند جرایم مالی، خیانت در امانت، سرقت، فروش مال غیر، روابط نامشروع و…)،دعاوی خانوادگی (مانند طلاق از جانب زوج و زوجه،طلاق توافقی ،مهریه .نفقه ،تمکین ، و به طور کلی دعاوی خانوادگی) ،دعاوی ملکی، ثبتی، و ….فعالیت می‌کنند.
-عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران
-مدرس دانشگاه
-۱۳ سال سابقه وکالت
-سابقه وکالت برای بانکهای ملت ،ملی ،تجارت و پست بانک
-کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: ساری، میدان شهرداری، خیابان مازیار، مازیار2، مجتمع وکیل، طبقه 4، واحد17

شماره تلفن: 09112230668

وکیل سجاد موسوی

سجاد موسوی

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی و قضایی در عرصه وکالت و دانش پژوه دوره دکتری حقوق از دانشگاه تهران می باشد.
ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد.

از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

۱.وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
۲. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
۳. وکالت در دیوان عالی کشور
۴. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
۵. وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
۶. تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

برای اعطای وکالت به آقای سجاد موسوی، میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن همراه: ۰۹۱۱۹۱۰۴۹۶۶

شماره تماس دفتر وکالت: ۰۱۱۴۴۴۲۰۷۶۲

اینستاگرام: Sajjadmousavi.lawyer

وب سایت: www.sajjadmousavi.com

آدرس ایمیل: [email protected]

دکتر غلامرضا میرزائی نژاد

دکتر غلامرضا میرزائی نژاد

دکتر غلامرضا میرزایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و دارای تحصیلات« مقطع دکترای تخصصی حقوق کیفری» و مسلط بر نحوه دفاع تخصصی در محاکم عمومی و انقلاب و نیز احقاق حق موکل در دادگاه‌های کیفری یک ، و دیوان عالی کشور می‌باشد

نکته خیلی مهم این است که ایشان جزو یکی از تنها وکلایی می باشند که ، دکترای تخصصی ایشان، «دکترای تخصصی جرایم کیفری و جنایی» می‌باشد ، به همین جهت ایشان صرفاً پرونده های کیفری و جزایی را وکالت می‌نمایند

از قبیل : قتل عمد ، مواد مخدر، قصاص ،حبس ابد، تجاوز، آدم ربایی، محاربه، افساد فی الارض، زنا، کلاهبرداری ، اعدام، سرقت مسلحانه، و جرایم مالی مهم،

از ویژگی های منحصر به فرد ایشان :

۱دارای تحصیلات دکترای تخصصی حقوق کیفری و جنایی. ۲دارای مدرک تخصصی مرتبط با جرایم کیفری.

۳_دارای ۱۲سال تجربه وکالت تخصصی و مسلط بودن به فن بیان تاثیرگذار و علمی و مسلط به دانش روز و چاپ مقالات کیفری (ISC) .

۴_پذیرش پرونده‌های کیفری مهم ، در سراسر کشور.

۵_بررسی و مطالعه کامل پرونده‌ قبل از قبول وکالت توسط دکتر میرزایی نژاد

۶_عدم پذیرش وکالت در پرونده‌های عادی و غیر مرتبط

جهت اخذ نوبت و ارتباط با وکیل، فقط از طریق تلگرام، واتساپ، روبیکا و پیامک ، مشخصات ،شهر و موضوع، ارسال گردد
جهت هماهنگی و ارسال پیام:

09113775684

اینستاگرام: dr.mirzaii_

وحید سرپرست

وحید سرپرست

جناب وحید سرپرست جز قبولی سال ۱۳۸۳ مرکزوکلاء و مشاوران حقوقی هستند کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با سابقه کار در پرونده های حقوقی ، ملکی ، دعاوی مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت و پیش فروش آپارتمانها ، دعاوی تجاری اعم از مطالبه وجه چک، سفته ،مطالبه طلب از اشخاص حقیقی و حقوقی ، امور مربوط به ورشکستگی و غیره ، دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی، کارگری و کارفرمایی، دعاوی پیمانکاران و کارفرمایان در راستای شرایط عمومی و خصوصی پیمان و … می باشند. بعنوان مشاور و وکیل در شرکتهای مختلف ازجمله تولید فرآورده های شیمیایی و سموم دفع آفات و حشرات و پیمانکاری و موسسات مالی و اعتباری و بانکها نیز فعالیت داشته اند.

آدرس: مازندران شهرستان ساری خیابان قارن کوچه قارن ۶ ساختمان نیک طبقه دوم واحد۴ دفتر وکالت وحید سرپرست

شماره تماس:

09111295643

کتایون عسکری

کتایون عسکری

کتایون عسکری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از کانون وکلای دادگستری مازندران در شهر ساری، کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم‌شناسی، دارای ۱۲ سال سابقه‌ی وکالت می‌باشد. وکیل عسکری سابقه وکالت در پرونده‌های حقوقی (اعم از دعاوی ملکی، ثبتی، منابع طبیعی، اداره کار، تقسیم ترکه و … ) و پرونده‌های کیفری (اعم از قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری و سرقت، خیانت در امانت، روابط نامشروع و …) و دعاوی خانوادگی (اعم از طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل و …) دارا می‌باشد.

آدرس: مازندران، ساری، خیابان مازیار، مازیار ٢، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد ٢

شماره تماس: 09127322249

پريا متوليان

پريا متوليان

پریا متولیان، وكيل پايه يك دادگسترى و مشاور حقوقی ،عضو رسمی كانون وكلای مازندران، داراى شماره پروانه ٢٢٤١ كانون وكلاى مازندران و مدرک تحصیلی ایشان كارشناس ارشد حقوق خصوصي می‌باشد. ايشان به دلیل توانایی در اداره جلسات قضایی، امانت داری نسبت به پرونده و درصد بالای رضایت موکلین توانسته خویش را در زمره گزیده‌ای از وکلای برتر ساری و مازندران قرار دهد. حوزه فعالیت ایشان در دعاوى خانواده ( از جمله طلاق از ناحيه زوجه و زوج، مهريه، حضانت ،تمكين، نفقه، اجرت المثل ايام زوجيت، استرداد جهيزيه و.. ) دعاوى حقوقى ( از جمله دعاوى ملكى، ثبتى و تقسيم تركه و…) و دعاوى كيفرى ( از جمله، کلاهبرداری و سرقت، خیانت در امانت، روابط نامشروع و …) می‌باشد

تخصص و مهارت:

 • پرونده هاى خانواده
 • كليه دعاوى حقوقى وكيفرى

آدرس: سارى، خيابان مازيار، مازيار١٦، مجتمع مازيار، طبقه٥، واحد ١٦

شماره تماس:

٠٩١١٨٠٢٥٦٧٣

نوشین لقمانی

نوشین لقمانی

نوشین لقمانی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری ساری می باشند. ایشان با تسلط و علمی که بر قوانین حقوقی دارند تونسته اند پرونده های حقوقی در حوزه های مختلف را در دادگاه پیگیری کرده و به نتیجه دلخواه موکل خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه فعالیت وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان سیمرغ

مسلم عباسپور ریکنده

مسلم عباسپور ریکنده

مسلم عباسپور ریکنده یکی از بهترین وکیل ساری می باشند ایشان به مدت 9 سال سابقه وکالت در پرونده های حقوقی را دارند و از تجربه و مهارت بالایی در پیگیری دعاوی در دادگاه ها برخودار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی بانک صادرات
 • وکیل دادگستری موسسات مالی عام کشاورزان .. آرمان
 • وکیل دادگستری شرکت انبوه سازان
 • وکیل دادگستری شهر بازی ساری
 • توسعه دهنده و برنامه ساز سالنامه هوشمند وکیل
 • کارشناس حقوق قضایی و کارشناس فقه و حقوق اسلامی

آدرس: ساری، میدان امام، بلوار دانشگاه، جنب داروخانه، مجتمع سهیل، طبقه دوم، واحد2

علیرضا بابویه دارابی

علیرضا بابویه دارابی

علیرضا بابویه دارابی وکیل پایه یک وکارشناس ارشد حقوق جزاو جرم شناسی در شهرساری می باشند که با بیش از 17 سال سابقه وکالت و سابقه درخشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ساری معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • رییس کمیسیون آموزش مرکز وکلای قوه قضاییه در مازندران
 • دبیرکمیسیون نقل و انتقالات وکلا در مازندران
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: ساری، خیابان خیام، کوچه معراج، ساختمان معراج، واحد اول

فاطمه بابایی

فاطمه بابایی

فاطمه بابایی یکی از بهترین در ساری است؛ ایشان جزو وکلای بسیار محبوب و مشهور شهر بزرگ ساری می باشد که می تواند بسیاری از پرونده های مختلف با دعاوی متفاوت را به خوبی حل و فصل نماید؛ ایشان 4 سال سابقه بسیار درخشان در حوزه وکالت دارند.

آدرس: مازندران، ساری

انواع وکیل براساس حیطه های تخصصی کدام اند؟

ممکن است عبارات مختلفی برای بهترین وکیل ساری مانند وکیل اداری، وکیل پایه یک، وکیل قضایی و غیره را شنیده باشید که در ادامه به مهم ترین این دسته بندی ها برای انواع وکیل می پردازیم:

 • وکیل قضایی: منظور وکیل و یا نماینده قانونی است که به واسطه داشتن پروانه وکالت امکان حضور در مراجع قضایی و دفاع و پیگیری امور موکل خود را داشته باشد. وکیل قضایی بایستی برای دریافت پروانه وکالت در رشته حقوق تحصیل کرده و در آزمون وکالت نیز نمره قبولی را کسب نماید.
 • وکیل اداری: منظور شخصی است که به موجب یک قرارداد، تمام امور اداری شخص را در ادارات مختلف انجام دهد، وکیل اداری نیاز به پروانه وکالت ندارد و صرفا می تواند به امور اداری بپردازد و حق وکالت در مراجع قضایی و همچنین ارائه مشاوره حقوقی را ندارد.
 • وکیل تسخیری: نوعی وکالت است که از طرف دادگاه برای دعاوی کیفری و به منظور دفاع از متهم در اختیار وکلای دادگستری قرار داده می شود، در این نوع دعاوی هم شاکی و هم متهم این حق را دارند که برای خود بهترین وکیل کیفری در ساری را انتخاب کنند و در صورتی که متهم به دلیل عدم توانایی مالی نتواند برای خود وکیل تعیین کند دادگاه با استفاده از بودجه دادگستری وکیل تسخیری در اختیار او او قرار می دهد.
انواع وکیل براساس حیطه های تخصصی کدام اند؟

وظایف بهترین وکیل ساری

 1. ارائه مشاوره حقوقی به مراجعه کنندگان در خصوص موارد قانونی
 2. بهترین وکیل مهریه در ساری در جلسات دادگاه به عنوان نماینده موکل خود و دفاع از حقوق او شرکت می کند.
 3. تهیه قراردادها و نامه های مورد نیاز برای قرار گیری در پرونده به منظور تسریع در روند امور حقوقی و قضایی موکل
 4. پیگیری و جمع آوری مدارک و مستندات جهت ارائه به دادگاه برای دفاع از موکل

کلام آخر

در این مقاله به بررسی ویژگی های یک وکیل خوب پرداختیم و سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل و وکالت در اختیار شما قرار دهیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل ساری را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هر گونه مشاوره حقوقی برای حل مسائل و مشکلات خود نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

برای پرونده های حقوقی خود چه زمانی به وکیل نیاز خواهید داشت؟

اگر به قوانین حقوقی و طرح دعوا آشنایی داشته باشید نیازی به وکیل نخواهید داشت اما اکثر مردم با قوانین و اطلاعات حقوقی آشنایی خیلی کمی دارند یا به عبارتی اصلا آشنایی ندارند و به راحتی پرونده ای را که امکان پیروزی دارد از دست می دهند. بهتر است قبل از هر کاری ابتدا با یک مشاور حقوقی یا یک وکیل خوب و مجرب مشورت کنید.

اگر زنی در خانه شوهرش باشد و تمکین نکند می تواند تقاضای نفقه دهد یا خیر؟

چنانچه ثابت شود که تمکین نمی کند ناشزه می باشد که در بیشتر مواقع نمی توان ثابت کرد که مستحق نفقه نخواهد بود.

در چه مواردی زن می تواند صاحب نیمی از دارایی مرد شود؟

 بنا به ضرورت های اجتماعی برای بهبود روابط زن و مرد در کانون خانواده در زمان عقد نکاح شرایطی ذکر می شود و به صورت چاپی به زوجین تحویل داده می شود.

3.4/5 - (5 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا